iamma behaalde met moeite gelijkspel Themadag voor weduwen Zwemclub naar marinebad gebruikersgroep texel VOOR AUTOMATISEREN Klaverjaskampioenschap Verrassende winnaars bij schaakcompetitie Feestavond Tex. Boys met oude filmopnamen Geen winst voor Tevoko-teams Metro-bowlers waren uitstekend op dreef Eilandcompetitie volleybal RSG'ers schaatsten nèt op tijd Albert Heyn houdt zaalvoetbaltoernooi Leiding voor jeugd Scouting gevraagd Texelse bowling kampioenschappen Verleende bouwvergunningen VRIJDAG 6 FEBRUARI 1987 ïamma-speler Wilke Wassenaar in actie met een fraaie passeerbeweging, terwijl Marcel Uriot tweede van linkszich aanbiedt om de bal toe- gespeeld te krijgen. COURANT PAGINA 5 IN- ge Samma mocht woensdagavond ïog de handen dichtknijpen dat iet een gelijkspel behaalde tegen niddenmoter De Ruif. Het Texelse aalvoetbalteam kwam na rust met 1 achter, voetbalde chaotisch en eek rijp voor een geduchte afstraf ing. Goals van John List en Mar ei Uriot zorgden echter voor een 3—3 eindstand. Gamma blijft hier door op de eerste plaats van de af delingshoofdklasse staan, maar concurrent JVC kan (met twee wedstrijden achterstand) op gelijke hoogte komen. Bij Gamma ontbrak de aan zijn knie geblesseerde Louis Uriot. In aanvallend Dpzicht miste de ploeg hierdoor een aanspeelpunt en dat kwam de rust in iet spel niet ten goede. Met wat meer telfbeheersing op enkele doorslagge vende momenten had Gamma echter liet zo ongecontroleerd hoeven gaan spelen als nu het geval was. Verder werd te weinig van de doelkansen ge profiteerd, al kan dat van tegenstander De Ruif eveneens worden gezegd. De Ruif had met genoegen geconstateerd dat Uriot afwezig was, putte daar in spiratie uit en counterde gevaarlijk. In de beginfase was er een schitterende reflex van Gamma-keeper Bart Heer schap nodig om een doelpunt te voor komen. Bij deze actie kreeg Heerschap echter weer last van een oude blessu re, hetgeen hem bij enkele tegentref fers niet vrijuit deed gaan. De eerste voltreffer kwam op het conto van Gamma. Nadat Marcel Uriot al in de eerste minuut een dot van een kans had laten liggen en ook enkele andere mogelijkheden onbenut liet, opende Nicol Schermer op gelukkige wijze de score. Zijn inzet vanaf de zijlijn verraste Jan en alleman. Even later trok De Ruif de stand alweer recht en kwam nog voor rust op 2—1. Een sliding van Simon Brand werd bestraft met een penalty, welke onhoudbaar werd inge schoten. Na de wissel viel Gamma te gehaast aan, wat al snel werd af gestraft via een derde tegengoal. John De Volkshogeschool te Bergen (Nh.l organiseert themadagen met als on derwerp Weduwe tegen wil en dank". De bijeenkomsten zijn bedoeld voor vrouwen uit de provincie Noord- Holland vanaf 40 jaar, die sinds kortere of langere tijd weduwe zijn. Er wordt ondermeer gepraat over de ervaringen van de deelneemsters, financiële en administratieve zaken en er is ruimte voor ontspannende activiteiten. De da gen worden gehouden op 23 tot en met 25 februari en op 30 maart tot en met 1 april in de Volkshogeschool te Bergen. De totale kosten zijn f110,— per persoon. Inlichtingen en opgave bij de Volkshogeschool Bergen, telefoon (02208) 94541. Zondag gaat Zwemclub TX '71 zwem men in het marinebad te Den Helder, leder lid wordt aangeraden op deze training aanwezig te zijn vanwege het proefzwemmen. Getracht zal worden in maart het diplomazwemmen voor het Basis- en het zwemvaardigheidsdi- ploma te houden. Uitgezonderd de ou dere leden gaat men met de boot van 14.05 uur naar de overkant. (Advertentie I M.) 02220-2833, Jos Kager MSS 02220-2828, Adri Westerlaken 02220-4805, Co Vinke 02220-2782, Sjef Brügemaim List zorgde met een afstandschot een kwartier voor tijd voor de aansluitende treffer en de onberekenbare Marcel Uriot trok met een uitgekiend stiftbal- letje de stand weer gelijk. In de reste rende negen minuten kwamen aan bei de zijden nog kansen, maar gescoord werd er niet meer. Gamma's volgende wedstrijd is pas op 6 maar, uit tegen concurrent Sparta '67. Op de vierde avond van het klaver jaskampioenschap van Texel wisten Henk Bakker en Cees Vinke de eerste plaats te behalen met een geweldige score van 7645 punten. Na de vorige keer ook al hoog te zijn geëindigd, bezetten ze nu de derde plaats in het klassement. Bas Tromp en Lieuwe van der Veen werden tweede met 6781 punten, na een wat magere score in het begin van het kampioenschap zijn ook zij in de stijgende lijn. Met slechts enkele punt jes minder werden Annie Vlaming en Janneke Kampstra derde, ze behaalde 6769 punten. Jan Kloosterman en An ton van Heerwaarden werden vierde met 6718 punten, ook zij doen nog een poging om bij de eerste tien te eindigen. Als vijfde eindigde Willem en Huug Snoek met 6716 punten. In de top zijn deze keer weinig verschuivin gen het zal nog een zeer spannende strijd worden. Tussen de nummers één en vijf zit nog geen 800 punten verschil. Uitslagen: 1. J. v.d. Slikke-J. Verijzer 26955 9 2. H. de Vries-C. Bakelaar 26808 12 3. H. Bakker-C. Vinke 26690 5 4. J. Zoetelief-R. Vittali 26483 9 5. N. v.d. Veen-A. Bakker 26191 8 6. R. Caspers-R. Harbers 25985 4 7. F. Hopman-J. Witte 25493 5 8. Piet Bruin-F. v.d. Gracht 25455 8 9. E. Eelman-R. ten Hoor 25378 7 10. J. en J. van Heerwaarden 25336 10 Thijs Witte zag maandagavond in De Lindeboom tijdens de interne competitie van schaakclub ,,En Passant" kans te profiteren van de nu al weken durende vormcrisis van Rinus Vittali. Het was al een teken aan de wand dat Vittali met de witte stukken na de opening geen wezenlijke greep op de stel ling van Witte had weten te krijgen en moest berusten in een ge lijkstaand middenspel. Aanvanke lijk laveerden beide partijen om zichtig langs elkaar heen. totdat Vittali zich op een centrumactie van Witte totaal verkeek, waarbij Witte pardoes een toren buit maakte. Witte behaalde aldus de eerste overwinning op Vittali nadat de beide spelers de afgelopen jaren vele malen tegenover elkaar heb ben gezeten. Zo mogelijk nog verrassender was de overwinning van A.C. Bakker op Jan Witte, die door deze nederlaag zijn kansen op het Texels schaakkampioen schap aanzienlijk zag dalen. Bakker lokte Witte op strategisch onbetreden paden door al op de tweede zet de schaaktheorie te verlaten. Dit aanvan kelijk tot genoegen van Witte, die in enkele zetten een kansrijke stelling op het bord kreeg. Bakker verdedigde zich echter zeer bekwaam en na verloop van tijd begon Witte zijn geduld te verliezen. Dit ieidde tot enkele on nauwkeurigheden waardoor Bakker wat beter kwam te staan. Witte was ondertussen in tijdnood geraakt en zag geen kans de dreigingen die Bakker creëerde tijdig te pareren. Enkele zet ten voor de tijdcontrole ging Witte door zijn vlag. E. de Visser won op verbazingwekkende wijze van Ferry van Tatenhoven. De laatste bereikte een toreneindspel met een gezonde pluspion, die bijna vanzelf tot winst zou moeten leiden. Het liep echter an der. Van Tatenhoven verspeelde eerst zijn pluspion en verloor nadien ook het resterende pionneneindspel. De sterk De feestavond die voetbalvereni ging Texelse Boys vrijdag in de kantine houdt lijkt zowel voor jong als oud zeer interessant te worden door een vertoning van oude films, van enkele gebeurtenissen uit het roemruchte verleden van de club zijn destijds opnamen gemaakt en bewaard gebleven. Deze fragmen ten zijn nu op videoband overgezet. Uit ongeveer een uur aan oud beeld materiaal is door Theo Witte en Eddy Stiekema een band van ongeveer veer tig minuten samengesteld. Te zien zijn onder meer de beslissingswedstrijd KSV-Boys 1 uit 1963 en het 24-uurs festijn waarmee in 1975 afscheid werd genomen van het oude Boysveld aan de Westerweg. Op de Boysavond, die om half negen begint, zal het feestco mité verder zorgen voor een verras send intermezzo, is er een kort „offi cieel" gedeelte en wordt iedereen van hapjes, drankjes en achtergrondmuziek voorzien. Het feestcomité houdt zich aanbevolen voor personen die een stukje of een voordracht willen doen. Ook alle leden van z.v.v. Casino zijn voor deze avond uitgenodigd, terwijl uiteraard ook oud-leden, donateurs en andere belangstellenden welkom zijn. Dit weekend waren er geen volley balwedstrijden op Texel in de Nevobo-competitie. De geplande wedstrijd van de meisjes aspiranten werd verschoven door afwezigheid van meerdere speelsters, de andere teams waren vrij of speelden zoals Heren 4 en Dames 3, maandagavond een uitwedstrijd. Dames 3 kon tegen Noordkop 2 (de nr. 5 tegen de nr. 11) de draai niet vin den. Doordat de ambulance de boot vertraagde, kwam het team net op tijd in de Helderse Sportlaan en moest zonder inspelen en warming-up aan de partij beginnen. Er zat die avond voor Tevoko niets, want hoe men het ook probeerde, er lukte hoegennaamd niets. Met 15—9, 15—11 en 15—10 werd het een 3—0 nederlaag. Heren 4, het jongste paradepaardje bij de heren, speelde eveneens een slechte partij. Tegen Gruno/Seahawks 5 werd met 3—0 verloren. De setstanden 15—4, 15—3 en -5—5 spreken hierbij voor zich. Zaterdag een volledig Tevoko program ma in „Ons Genoegen" met een „top per" tussen de nr. 1 in de Heren pro motieklasse DFC en de no. 4 Tevoko Heren 1. Uit werd het (met veel afwe zigen) 3—0 voor DFC (met 15—2, 15—3 en 15—11). Tevoko is vast van plan om het ongeslagen team van DFC (36 punten uit 12 wedstrijden) punten af te pakken. spelende Rogier Daan moest enkele slordigheden in het middenspel met een nederlaag bekopen tegen de alert reagerende Martien Witte, die zich met deze overwinning bij het leidende tien tal van „En Passant" schaart. Tot de laatste pion vochten Auke Terpstra en Paul Eelman om het volle punt. Terpstra stond een kwaliteit ach ter, maar had daarvoor twee gevaarlij ke vrijpionnen die echter door Eelman werden gestopt. Hoewel er een totale remisestelling op het bord stond bleef Terpstra proberen water uit de rotsen te slaan. Pas na middernacht werd tot een puntendeling besloten. Uitslagen: A.C. Bakker-J. Witte 1 —0 P. Cornelissen-J. Dros 0—1 M. Vittali-Th. Witte 0—1 E. de Visser-F. van Tatenhoven 1—0 T. van Lingen-H. de Beurs 1—0 A. Terpstra-P. Eelman Yt R. Daan-M. Witte 0—1 Het bowlingteam „De Metro" liep deze week als een trein in de woensdag-donderdag league. Voor al Joke Brons had een goede kijk op de baan en scoorde als het noodzakelijk was. Gelukkig voor THT kon Trudy de Vries nog een knappe 151 game neerzetten en zo 1 punt meepikken. Hotel De Weal moest het weer hebben van Rudy Manner met een serie van 725 en kon ondanks een uitstekende 243 game van Peter Veldman de winst in hun zak steken. Bij DX11 had Caroli ne Markus met een dikke 171 game het heft stevig in handen. Ger Bongers kon een puntje bij de baanbrekers pak ken met een knappe 151 game. Irma Braam van de Luwe Boshoek begon ouderwets sterk met een stevige 192 game maar ook hier bleek Piet Kok ij- zersterk, met een dikke 700 serie pakte hij de winst voor JPK. Dubbel El kreeg de winst ondanks felle tegenstand van de familie Otten van de Schuimkra gen. Graaf Spuiterij, de nummer twee op de ranglijst, verloor op het nippert je van Strandplevier 2. Door een ster ke 176 game van Alie van Splunter konden de dames de winst meene men. Tabaksshop 't Centrum won met klein verschil van Reisburo Texel, waar Joop van Hoven een schitterende 248 game gooide en 196 gemiddeld haalde. Bij team 24 was het Johan Dankaart die zijn persoonlijk record verbeterde en zo de winst op het Z-team bin nensleepte. De Wielewaal kreeg een fikse klop van CBK waar Tijmen Jilder- da zijn talent voor bowlen nog eens onderstreepte. Dennis Beumkes gooide voor IBS een mooie 235 game en struurde Strandplevier 1 met 0 punten terug naar het hotel. Janny Hin bleek bij de Sommeltjes niet te stuiten en overrompelde de dames van het Kwar tet, die de overwinning van de week daarvoor nog in de benen hadden zit ten. Max Hagendoorn begon voor El dorado met een mooie 183 game, maar kon toch niet verhinderen dat Cocky's Kapsalon er met de winst vandoor ging dankzij Jaquelien Witte, die haar hoogste game grandioos verbeterde. Dinsdagleague In de dinsdagleague ontmoetten de nummers een en twee elkaar. Top Ol dies was gebrand op de overwinning Uitslagen dinsdag 3 februari 1987: Panorama-Waterschap 0-2 Autocentrale-R.W.S. 2-0 Gr. Slock-Smash 2 1-1 Kobeko-DGM 2-0 V. Wijngaarden 1-Mantje Sport 1-1 Molenkoog-Versluis 0-2 Bremakker-Paal 28 2-0 Smash 1-Theodorahoeve 1-1 Pilaar-Paal 9 1-1 Graaf Spuiterij-Gemeente 2-0 NCM-Ass. Bremer 2-0 Leydekkers-Tevoko 1-1 A&O-antiekhuisje 1-1 TX 40-Casino 1-1 Slappe netje-Toekomst 0-2 Hannibal-DA 1-1 Eelman. Seg. -Verpleeghuis 2-0 Zegel Mode-Gr. Slock 2-0 Mantje-Taveerne 1-1 Lindeboom-Molenkoog 0-2 Westerlaken-Durper Drup 1-1 Programma dinsdag 10 februari 1987: Veld A mannen: 18.30 u. Autocentr. -Almarkt v. Wijng.2 19.05 u. Smash 2-v.Wijng. 2 Autocentr. 19.45 u. R.W.SrTeso Smash 2 20.25 u. Gr. Slock-Waterschap RWS 21.05 u. Mantje Sp. -Versluis Bremakker 21.45 u. 40 Plus-Bremakker Krim 22.25 u. de Krim-Pas 40 Plus Veld B vrouwen en mannen: 18.30 u. Open Rent.-Haarstudio Tevoko 19.05 u. TX 40-Tevoko Opel Rentenaar 19.45 u. CVI-NCM TX 40 20.25 u. Smash-Antiekhuisje CVI 21.05 u. Retsina-Casino Smash 21.45 u. Gemeente-Pilaar Retsina 22.25 u. Theodorahoeve-RSG Pilaar Veld C vrouwen: 18.30 u. Vinke-Mantje 7 Prov. 19.05 u. 7 Prov. -Lindeboom Mantje 19.45 u. Gr. Slock-Molenkoog Lindeb. 20.25 u. Toekomst-DA Molenkoog 21.05 u. SI. Netje-Verpleegh. Toekomst 21.45 u. Eelm./Seg. -HannibalSI. Netje 22.25 u. Westerlaken-Taveerne Eelm./Seg. Wedstrijdleiding Co en Onneline (02220) 5094. en bleek ook duidelijk de sterkste. Vooral Piet Kok gooide goed met een serie van 711. De strijkers hadden het zwaar te verduren tegen slagerij de Boer. Ondanks een mooie 182 game van lepe de Boer wonnen de Strijkers, want Theo Zuidewind gooide voor hen een 191 game. Hij verbeterde hiermee zijn persoonlijk record. Cocky's kapsa lon kreeg geen poot aan de grond bij de Pindrillers. Een ijzersterke Angelien Dekker zorgde daar voor de overwinning. Damestrioleague De dames van de Pins gingen deze week fanatiek van start. Winnie Schraag en Rix Veldman verbeterden beiden hun hoogste serie en snoepte zo alle punten af van de T-Fords. Kla ver Vier was goed op dreef met een zeer sterk gooiende Joke Kortenhoe- ven en haalden zo alle punten binnen. Ook CCM bleek in goede vorm te zijn en kon de grootste winst binnenhalen tegen de zeer matig spelende Lollypops. Jeugdleague Bij de Jeugdleague vielen deze week- klappen. 'T Goude Boltje met Patrick van Leeuwen in topvorm (een game van 145) versloeg Spare Time met 4—0. De familie Mets bij Mets-point behaalde een 4—0 overwinning op Starstrick. Strandplevier 3 tegen de Spetters eindigde in 4—0 dankzij een voortreffelijke game van Ludmilla Verseput. Uitslagen: Strijkers—Slagerij de Boer 3—2 Pindrillers-Cocky's kapsalon 4—1 Top Oldies-Hordifood 4—1 De Metro-THT 4-1 De Koogel-Hotel de Weal 2—3 De Baanbrekers-DXII 1—4 De Luwe Boshoek-JPK 1—4 De Schuimkragen-Dubbel El 2—3 Graaf sprStrandp. 2 2—3 Tabaksshop-Reisburo 3—2 Team 24-Z-team 3—2 Cocky's kapsalon-Eldorado 3—2 IBS-Strandplevier 1 5—0 CBK-De Wielewaal 3'A 1 'A Sommeltjes-Het Kwartet 4—1 Lollypops-CCM 1—3 De Pins—T-Fords 4—0 Tab. Mets-Klavervier 0—4 Dinsdag werden de schaatskampioen schappen van de R.S.G. Texel verreden voor de brugklassers en de tweede klassers. Achteraf bleek dat allemaal precies op tijd te zijn geweest, want het dooifront naderde snel. Uitslagen: Afvalrace brugklassen: Jongens: 1. Sander Schouwstra; 2. Pascal Spigt; 3. Hans Boswijk. Meisjes: 1. Yildiz Kampstra; 2. Esther Hut; 3. Monique Smit.' Afvalrace tweede klassen: Jongens: 1. Stefan Bousma; 2. Renee Jager; 3. S. Postman. Meisjes: 1. Katja de Boer; 2. Hennieta Mulder; 3. Debbie Mosk. Korte baan B1A meisjes: 1. Natalie Erne; 2. Jaco- bine de Wit; 3. Anita Roest. Jongens: 1. Jeroen v.d. Vring; 2. Hans Boswijk; 3. Pascal Spigt. B1B meisjes: 1. Ingrid v.d. Wetering; 2. Inge v.d. Puyl; 3. Meike Baretta en Kim de Vey. Jongens: 1. Sander Schouwstra; 2. André Blok; 3. Berry Koning en Jan Bloem. BIC meisjes: 1. Marjet Loning; 2. Yil diz Kampstra. Jongens:,1. Bas Graaf; 2. Nico Dap per; 3. Martijn Bakker. B1D meisjes: 1. Marleen Keyser; 2. Martine Westerlaken; 3. Mariska Buren en Angelina Stiehl. Jongens: 1. Marcel van Egmond; 2. Dirk Jan Wuis; 3. Peter-Arjan v.d. Slik- ke en Rogier Kruger. Superfinale van de brugklaswinnaars: Meisjes: 1. Natalie Erne; 2. Ingrid v.d. Wetering; 3. Marleen Keyser; 4. Marjet Loning. Jongens: 1. Marcel van Egmond; 2. Sander Schouwstra; 3. Bas Graaf; 4. Hans Boswijk (ingevallen voor Jeroen v.d. Vring). Korte baan 2e klassen: M2A meisjes: 1. Andryna v.d. Vis; 2. Yvonne Vlaming; 3. Marcella v.d. Vis. Jongens: 1. Stefan Bousma; 2. Sahin During; 3. Peerke Reynders. M2B meisjes: 1. Wendy Schraag; 2. Johanna Buisman. Jongens: 1. Frans Witte; 2. Carlo Kuip; 3. Olaf Witte en Jeroen Schroeder. H2A meisjes: 1. Hennieta Mulder; 2. Corrien Duin; 3. Miriam Bruin. Jongens: 1. Lorendz Boom; 2. Sjoerd Postma; 3. Eligius Everaarts. H2B meisjes: 1. Katja de Boer; 2. An nette Kossen. Jongens: 1. Henk Broekman; 2. Ingmar Zutphen. Voor het tweede achtereenvolgen de jaar houdt de door 's lands grootste kruidenier gesponsorde zaalvoetbalclub een toernooi in sporthal Ons Genoegen. Het wordt een puur Texelse aangelegenheid met deelname van teams die uitko men in de eerste, tweede en derde klasse van de eilandelijke zaalvoetbalcompetitie. De eerste wedstrijden beginnen om vijf uur 's middags, de finale om tien uur 's avonds. De prijsuitreiking is om kwart voor elf in de sporthalkantine. De wisseltrofee is beschikbaar gesteld door eethuis Ploff-lnn. De wedstrijden worden af wisselend gefloten door de drie Texel se fluitisten Adri van Vliet, Klaas Eis- sen en Wilma Slont. Het programma luidt: 17.00 u. Casino 3-Mant|e 3 17.20 u. Albert Heijn-A&O 3 17.40 u. Schilders 1-Citroën 18.00 u. Visser Bouw-B.G.Z. 18.20 u. Casino 3-Citroën 18.40 u. B.G.ZrAlbert Heijn 19.00 u. Mantje 3-Schilders 1 19.20 u. AEtO 3-Visser Bouw 19.40 u. Schilders 1-Casino 3 20,00 u. Visser Bouw-Albert Heijn 20.20 u. Citroën-Mantje 3 20.40 u. A&O 3-B.G.Z. 21.05 u. 4e plaats A-4e plaats B 21.25 u. 3e plaats A-3e plaats B 21.45 u. 2e plaats A-2e plaats B 22.00 u. Ie plaats A-1e plaats B Scouting Texel kende het afgelopen jaar een forse groei van het aantal jeugdleden. Voor de diverse scouting groepen zijn daarom nu meer leiders en leidsters nodig. Geïnteresseerden worden verzocht contact op te nemen met Nick Slijderink sr., tel. (02220) 2474. Verder zou Slijderink graag in het bezit komen van insignes, unifor men e.d. van gidsen, kabouters en padvindsters om zijn Scouting-archief verder te completeren. Ook zit hij nog verlegen om materiaal uit de eerste bestaansjaren van de Jeroengroep. Overigens ligt het archief op de eerste verdieping van Zegel Herenmode in de Weverstraat voor iedereen ter inzage. Door de Bowlingbond Texel wor den dit weekend voor de twaalde keer Texelse Kampioenschappen gehouden in ,,De Koogel". Er wordt gespeeld in twee klassen: dames tot 140 en hoger en heren tot 160 en hoger. De speelwijze is vijf games single (om de Texelse Courant-wissseltrofee) en drie ga mes double. De hoogste zes dames en heren in ie der klasse spelen een finale over zes games. Bij de dames is Gré Penha de titelverdedigster en Rob Beumkes moet zijn titel verdedigen bij de heren. Ongeveer zestig deelnemers doen mee aan deze kampioenschappen. Verschil lende sponsors zorgden ervoor dat het inschrijfgeld zo laag mogelijk bleef. Belangstellenden zijn zaterdag en zon dag welkom vanaf 12.00 uur. De fina les beginnen zondag om 18.00 uur. Superfinale van de winnaars van alle tweede klassen: Meisjes: 1. Katja de Boer; 2. Hennieta Mulder; 3. Wendy Schraag; 4. Andry na v.d. Vis. Jongens: 1. Henk Broekman; 2. Ste fan Bousma; 3/4 Lorendz Boom en Frans Witte (gelijk geëindigd). Burgemeester en wethouders verleen den aan de onderstaande personen en instellingen bouwvergunning: F. Hopman, Ongeren 9 te Den burg voor het gedeeltelijk vergroten van een café-restaurant aan de Vuurtorenweg 189 te De Cocksdorp; P. van der Slik- ke, Loodsingel 19 te Oudeschild voor het gedeeltelijk veranderen van een woning; N. de Graaf, Schoorwal 1 te Den Burg voor het gedeeltelijk vergro ten van een keuken; A. Terpstra, Van der Sterweg 11, Prins Hendrikpolder voor het plaatsen van een dakkapel; G. F. de Ruiter, Nijbroekseweg 17 te Apeldoorn voor het gedeeltelijk veran deren van een zomerhuis aan de Cali- forniëweg 7 te De Koog; C. Hin, Hoofdweg 102, te De Cocksdorp voor het gedeeltelijk veranderen van een boerderij aan de Nieuwlanderweg 101 te De Cockdorp en Stichting Dorps bestuur De Waal, p/a S. Plaatsman, Laagwaalderweg 46 te De Waal voor het vergroten van een multifunctioneel centrum aan de Langwaal 9 te De Waal. Derden-belanghebbenden kunnen te gen deze vergunningen ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Over heidsbeschikkingen een bezwaarschrift indienen. Nadere informatie hierover is te verkrijgen bij de gemeentesecretarie, afdeling R.O.V., kamer 205.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 5