SV Texel kan met nieuw bestuur jubileum vieren betbalvooruitzichten liilllTllbl \\\1M 1977 - 1987 Eethuis Theodorahoeve" ■*me Voetbalprogramma Spaans benauwd in schaakstrijd Zwemclub houdt jaarvergadering Trekkingsavond SVT nu in teken nostalgie M.S.Trprogramma Garantiesubsidie voor halve marathon De Koog „Blonde Dolly" m Matig weekend Tevoko „Wielerklassieker" op zaterdag 16 mei Bowlingteam speelt slecht in Zeist Zwemmen in Breezand Musical door „Durperhonk" 'ARTim -^VRIJDAG 20 MAART 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 9 eer 4 S.V Texel Texel 1 gaat naar Alkm Boys, een al tijd goed voetballende ploeg. Na een ichte competitiestart zitten de Alk- fearders nu weer in de lift en behalen góede resultaten. Op Texel werd na een spannende wedstrijd met 1—0 ge- nnen. Een gelijkspel moet er toch I inzitten. iploper Berdos 2 komt bij Texel 2 op izoek. De Bergenaren wonnen thuis fet 6 3, zodat het wel een hele toer zal worden om één puntje op Texel te hóuden. Texel 4 heeft een goede kans op winst in Den Helder tegen HRC 8. Op Texel werd het een 8—2 overwin ning. Texel A1 krijgt ZAP A1 op be zoek. In Breezand werd het 3—3 en ook nu zal de uitslag wel weer dicht bij een gelijkspel liggen. B1 moet in 't Zand kunnen winnen van Geel Zwart B1. Op Texel werd het een 6—1 overwinning. B2 heeft kans op winst tegen het be kkende De Koog B1. In De Koog werd het 2—2. Texel C2 krijgt het uit tegen Watervogels C1 erg moeilijk. Op _}xel werd met 2—3 verloren. Dl moet wel heel erg goed spelen om in Den Ider een positief resultaat te boeken len het sterke WGW D1. exelse Boys [in het eerste weekend waarin zeer (aarschijnlijk na lange tijd weer volop ^voetbald kan worden, is er voor de )ys een klein programma. 2t eerste, tweede en de dames zijn (ij- )ndag een thuiswedstrijd voor Boys H om 14.00 uur tegen WGW 7. ïrreindienst: Rob Lexmond en Eddy ^tiekema (B-veld). te A-junioren gaan met de boot van J2.05 uur naar ZAP A2. iterdag ontvangen de B-junioren fieringerwaard B1. Aanvang 13.30 De C-junioren gaan met de boot in 13.05 uur naar BKC C2. De meis- sjunioren vertrekken om 11.30 uur va- |rf het Boysveld naar De Rijp. De Koog imend weekend kan er eindelijk weer ins normaal gevoetbald worden. essL-De F-pupillen zijn vrij. De E-pupillen bur_^ ansje p Bterdag 21 maart 1987 ItNVB, afdeling Noordholland: lindua-SVO/Z, 14.30 uur ocksdorp-Zeevogels, 14.30 uur VO/Z 2-DPSV 2, 14.30 uur Junioren: PVAP A1-Oosterend A1, 14.30 uur (boot 13.05 uur) [Tex. Boys B1-W.Waard B1, 13.30 uur gosterend B1-W.Waard B2, 13.30 uur "behagen B2-ZDH B1, 14.30 uur (boot 13.05 uur) "Texel B2-De Koog B1, 13.30 uur BKC C2-Tex. Boys C1, 14.30 uur (boot 13.05 uur) Watervogels C1-Texel C2, 13.00 uur Mei sjes junioren: De Rijp-Tex. Boys/O'end, 14.30 uur Pupillen: WGW D1 -Texel D1, 11.00 uur Tex. Boys D1-SVO Dl, 13.30 uur Texel D2-ZDH D1, 13.30 uur Tex. Boys E1-De Koog El14.45 uur ZDH E1-Texel El, SVO F1-ZDH F1, 13.30 uur Texel F1-Tex. Boys F1, 12.30 uur Zondag 22 maart 1987: 4e klasse A KNVB: Alkmaarse Boys-Texel, 14.00 uur KNVB, afdeling Noordholland: Dess-ZDH, 14.00 uur (boot 12.05 uur) Oosterend-Westzaan, 14.00 uur Texel 2-Berdos 2, 12.00 uur De Koog 2-Helder 6, 14.00 uur HRC 8-Texel 4, 14.30 uur Tex. Boys 3-WGW 7, 14.00 uur Junioren: Texel A1-ZAP A1, 11.30 uur geelzwart B1-Texel BI, 14.00 uur (boot 12.05 uur) ZAP A2-Tex. Boys A1, 14.30 uur (boot 12.05 uur) Dames: De Koog-Winkel 2, 12.00 uur osterend-VVW, 12.00 uur pamenreizen: (aterdag 21 maart, boot 13.05 uur: tDH BI, Tex. Boys C1 en Oosterend A1 Zondag 22 maart, boot 13.05 uur: flexel B1, ZDH 1 en Tex. Boys A1. Als er een wedstrijd niet doorgaat bus afbestellen (02240) 12421. vertrekken om 14.15 uur naar Tex. Boys. De B-junioren vertrekken om 12.45 uur naar Texel B2. Het eerste elftal speelt zondag een oe fenwedstrijd bij Texelse Boys, aanvang 14.00 uur. De recreanten zijn zondag vrij. Het tweede speelt om 14.00 uur thuis en de dames zullen het om 12.00 uur thuis erg moeilijk kriigen tegen Winkel 2. Terreindienst: Harry Kingma en Michel Rüngs. ZDH Als de velden dit weekend weer bespeelbaar zijn, gaan zaterdag de B- junioren naar Schagen en spelen daar om 14.30 uur tegen Schagen B2 Voor de vertrektijd zie het kastje bij Loodsmanswelvaren. Het eerste elftal gaat zondag naar DESS in Sijbekarspel. Met een volledig eerste moet het mogelijk zijn om DESS daar goed partij te geven. Ver trek boot 12.05 uur. Het tweede is zondag vrij. Direct na de eerste openingsscher mutselingen in de maandagavond in De Lindeboom gespeelde partij voor de interne competitie van schaakclub „En Passant" tussen Wim Hoekman en Gerard Zoetelief, werd laatstgenoemde met de rug tegen de muur gezet. Hoekman speelde zijn geliefde Spaanse partij en toen Zoetelief een weinig ade quate verdediging op het bord bracht, was Hoekman er direct bij om de aanval op de vijandelijke ko ning in te zetten. Gedurende de volgende twintig zetten maakte Zoetelief vele benauwde ogenblik ken door. Hij verdedigde zich nog inventief, maar ging tenslotte in het aanvalsgeweld van Hoekman ten onder. Thijs Witte maakte er maandagavond niet veel van, In een handomdraai ver loor hij van Jaap Dros en in een twee de duel vergooide hij een theoretisch remise-eindspel tegen Paul Eelman. De oorzaak van deze harde nederlagen ligt vooral in het speeltempo van Witte, dat buitensporig hoog ligt. Een wat bedachtzamer aanpak van de proble men op het bord zou zijn resultaten aanzienlijk verbeteren. Met de zwarte stukken kwam Rogier Daan tot een verdienstelijke remise te gen A. C. Bakker. In het middenspel was de situatie zeer evenwichtig, maar uiteindelijk slaagde Bakker erin af te wikkelen naar een voor hem gunstig eindspel, dat door Daan met enige medewerking van zijn tegenstander re mise werd gehouden. Rinus Vittali en Jan Witte wonnen eveneens in het eindspel. Vittali wist aanvankelijk niets concreets tegen Au- ke Terpstra te bereiken, maar verzilver de een pluspion die hij terloops te pakken had gekregen. Jan Witte ruilde snel de dames tegen Frans Eijgenraam in de veronderstelling een positioneel gewonnen stelling over te houden. Dat bleek tegen te vallen. Eijgenraam speelde verdienstelijk, maar legde uit eindelijk het loodje omdat Witte beter kan schaken. Uitslagen: J. Dros-Th. Witte 1—0 W. Albers-H. de Beurs 1—0 E. de Visser-R. Terpstra 1/2 y2 T. van Lingen-W. Pranger 1—0 M. Witte-F. van Tatenhoven 1—0 F. Eijgenraam-J. Witte 0 1 W. Hoekman-G. Zoetelief 1—0 A. Terpstra-M. Vittali 0—1 Th. Witte-P. Eelman 0—1 A. C. Bakker-R. Daan Vi Vi Aanstaande zaterdag speelt het team van En Passant een bondswedstrijd te gen Caïssa uit Hoorn. Het team bestaat uit A. C. Bakker, M. Vittali. G. Zoetelief, Th. Witte, J. Dros, P. Cornelissen, A. Terpstra en F. van Ta tenhoven. Vertrek boot 12.05 uur. Vrijdagavond om 19.30 uur houdt ZPC TX '71 haar jaarvergadering in De Schakel te Den Burg. Er zal on der meer gesproken worden over het programma van activiteiten en wedstrijden voor het komende jaar. Daarnaast zijn er de gebruikelijke ver slagen van de secretaresse en pen ningmeester alsmede bestuursverkie zing. De contributie blijft evenals vorig jaar hetzelfde, zodat deze al een aan tal jaren op hetzelfde niveau zit. SV Texel heeft een nieuw bestuur. Geheel volgens (de al bekende) voordracht zijn vier leden van het vorige bestuur die zich herkiesbaar hadden gesteld en drie nieuw aan gezochte personen, dinsdagavond tijdens een buitengewone algeme ne ledenvergadering in kantine De Kletskeet gekozen. De nu tussen tijds gekozen bestuursleden blijven in eerste instantie aan tot juni. In die maand vindt in de voorjaarsver gadering de reguliere bestuursver kiezing plaats. De zeven kandidaten werden met vrij algemene stemmen door de 49 opge komen SVT-leden benoemd. Alleen het stemmen-percentage van Wim Koorn, kandidaat als vertegenwoordiger van de kantinecommissie, bleef wat achter bij dat van de anderen. Koorn kreeg 33 van de 48 geldige stemmen en dat bracht hem aan het twijfelen of hij zijn kandidaatstelling gestand zou doen. „Ik neem het in overweging" zei Koorn. Even later werd duidelijk dat hij gewoon zitting in het nieuwe bestuur zou nemen. Dat bestaat verder uit de oudgedienden Aad Blom (voorzitter), Cees Schermer (secretaris) en Dries Veltkamp (jeugd). Nieuwkomers zijn Wilke Wassenaar (penningmeester), Gert Pansier (voetbaltechnisch beleid) en Marius Bakker (accommodatie en materialen). Wassenaar wordt van ad vies gediend door Klaas Dirk Koorn. Koorn heeft in Karin Zijm iemand die de penningen van de kantine beheert. Bakker krijgt assistentie van Henk Kie- wiet en Cees Boeijen. Over deze taak verdeling was tevoren al door de kandidaat-bestuursleden intensief over legd, waarbij gebruik werd gemaakt van de bevindingen van de vorig jaar in het leven geroepen beleidscommis sie. Tussentijdse notities en een con clusie van deze commissie waren in fe bruari de aanleiding voor het oude bestuur om toen een buitengewone al gemene ledenvergadering te houden. Op deze vergadering spraken de leden naar de mening van het bestuur in on voldoende mate hun vertrouwen in de clubleiding uit. De bestuursleden stap ten en bloc op en schreven een nieu we verkiezing uit. Drie van hen wensten niet terug te keren: voorzitter Rein Stam, penningmeester Hans van Zeijlen en Huug Snoek jr (kantinezaken). Zoals te verwachten viel, is de ,,deurprijs" bij de tweede trekkingsavond voor de S.V. Texel- jubiieumloterij wegens enorm succes geprolongeerd". Iedere be zoeker van kantine ,,De Kletskeet", die vrijdagavond tussen acht en negen uur de deur passeert, maakt weer kans op een extra prijs. Dit maal is dat voor ƒ500,— winkelen bij Cor van Etten's groentezaak De Vitaminebron. Daarnaast zijn uiteraard weer veertig prijzen van de grote loterij te verdelen. De hoofdprijs is een dames- of heren fiets ter waarde van ƒ900,—, de tweede prijs een radiocassetterecorder van ƒ500,— en de derde prijs een tennis racket van het merk „Donnay" van 250,—. Tot de overige prijzen behoren onder meer sportkleding, een diner voor twee personen, doe-het-zelf- artikelen en huishoudelijke apparatuur. Wie bij de eerste trekking al prijs had, loot gewoon wéér mee. Volgens de organisatie (deze keer spe lers van het vierde elftal) zal er vrijdag in tegenstelling tot vier weken gele den sprake zijn van een „korte, flit sende, trekking". Ook de geluidsinstal latie heeft een verbetering ondergaan. Net als de vorige keer staat de avond weer in het teken van een bepaalde stijl. De organisatoren (25 man sterk onder leiding van Willem Hoogendijk) doen er nog wat geheimzinnig over. Het sleutelwoord is in ieder geval: „nostalgie". De kantine zal voor de ge legenheid zijn omgetoverd tot eethuis en er klinken de vrolijke geluiden van de Seaside Jazzband. Van Zeijlen lichtte zijn handelswijze dinsdagavond kort toe. Hij verklaarde „verbijsterd" te zijn geweest door de conclusies van de beleidscommissie en de twijfelachtige reactie van de SVT- leden daarop. Uit het grote aantal blanco stemmen tijdens de februari- vergadering had het toenmalige bestuur de „terechte conclusie" ge trokken om op te stappen. Het was voor hen de aanleiding om er een punt achter te zetten. Van Zeijlen had gehoopt in het jaar van het 75-jarig ju bileum een ommekeer in de financiële situatie te bewerkstelligen, om na de festiviteiten met een schone lei op nieuw te kunnen beginnen. De recente ontwikkelingen staken er echter een stokje voor, voordat hij dit karwei kon afmaken. Aftredend voorzitter Rein Stam zei ook in de toekomst een steentje aan SVT te willen blijven bij dragen. Hij deed een beroep op de le den om zich voor de club in te zetten, „zodat in alle rust SVT naar de 100 jaar kan worden geleid." In zijn eerste optreden als voorzitter bedankte Aad Blom de aftredende per sonen, die allen een groot aantal jaren deel hadden uitgemaakt van het SVT- bestuur. Een speciaal woord van dank richtte Blom tot zijn voorganger Rein Stam: „In dit rumoerige jaar heeft Rein het tij gewoon tegen gehad. Het is spijtig dat hij zo afscheid heeft moe ten nemen". Nieuw beleid De belangrijkste taak voor het nieuwe bestuur zal het onwikkelen van een doeltreffend beleid zijn, zodat in juni op de voorjaarsvergadering een plan kan worden gepresenteerd. Het hele reilen en zeilen van de voetbalclub zal daarbij worden doorgelicht, waarbij ge bruik wordt gemaakt van de voorlopi ge resultaten van de beleidscommissie. Twee leden hiervan zijn aan het nieu we bestuur verbonden, Gert Pansier en Klaas Dirk Koorn. Voorts zullen de jubileumactiviteiten de nodige aan dacht opeisen. De SVT-leden mogen dan in juni nogmaals hun oordeel vel len en dan zal blijken of het jubileum jaar inderdaad voor een ommekeer in positieve zin heeft gezorgd. Afdeling Volleybal: Zaterdat 21 maart 1986: Sporthal Ons Genoegen, Den Burg: 12.30 u. asp./jongens Tevoko-PK '72 ^13.30 u heren Tevoko 2-Noordkop 13.30 u. dames Tevoko 1-Asonia 13.30 u. heren Tevoko 3- Gruna Seahawks 3 15.00 u. heren Tevoko 1-Export 1 15.00 u. dames Tevoko 2-De Boemel 2 15.00 u. dames Smash '68-HCSC 3 Jocohal, Den Helder: 14.45 u. dames Noordkop 3-Tevoko 3 15.00 u. heren Zeemacht 3-Tevoko 4 Maandag 23 maart 1987: Sporthal Sportlaan, Den Helder: 18.45 u. heren Gruna Seahawks 4- Tevoko 4 Donderdag 26 maart 1987: Sporthal Waldervaart, Schagen: 19.00 u. dames Polisport 2-Tevoko 2 In het kader van haar veertigjarig bestaan houdt de sportvereniging De Koog op 7 juni ene halve mara thon. Het college heeft besloten een garantiesubsidie te verlenen van maximaal ƒ250,— met als voor waarde dat de subsidie definitief wordt vastgesteld aan de hand van de werkelijke kosten en inkomsten. Al vele jaren heeft sportvereniging De Koog ervaring met het organiseren van strandlopen en wil in haar jubileumjaar een groot atletiekevenement houden. Uit de begroting blijkt dat de inschrijf gelden de kosten niet dekken Het te kort is ƒ500,—. De vereniging wil pro beren hiervoor een sponsor te vinden, maar omdat het niet zeker is of dat lukt werd gevraagd om garantie van de gemeente. Volgens de subsidie verordening moet een garantiesubsidie beperkt blijven tot 50% van het ge raamde tekort, in dit geval is dat dus ƒ500,— minus 50% is ƒ250,—. OEN BURG TEL 02220-2S28 al 10 jaar het kóókpunt van Den Burg. ^eodQr KOCERSTRAAT 24 Na een grondige verbouwing is ons interieur vernieuwd en zijn we uitgebreid naar ruim 100 zitplaatsen! Voortaan dus de gelegenheid voor uw bruilof ten, partijen, enz. Vanaf 21 maart zijn we alle dagen geopend (nog 244 in 19871). Dinsdag is onze wekelijkse rustdag. Voor al onze gasten ligt een kleine attentie klaar. Eethuis Theodorahoeve, uw bezoek nu zeker waard Met onze dank aan: C. Daalder, W. de Kort, C. Alkema, VEM, J. van der Vis, Tatenhove, Bosma, Beerman/v.d.Veen, A. Looyer en Eureka. In „De Vergulde Kikkert" draait van vrijdag t/m maandag de aller nieuwste Nederlandse speelfilm „Blonde Dolly", aanvang 20.30 uur, toegang 16 jaar. Van de filmmuziek is een single ge trokken en een videoclip gemaakt rond de zangeres Cherry. De regie is in han den van Gerrit van Eist en de hoofd rollen worden gespeeld door Hilde van Miegen en Peter Tuinman. Het verhaal is gebaseerd op waar ge beurde feiten rond de prostituée „Blonde Dolly" uit de jaren '50 in Den Haag. Blonde Dolly hield er een drie dubbel leven op na. Zij was raam- prostituee en aan de andere kant ver keerde ze in de hoogste kringen als „Callgirl". Daarnaast raakte ze door de enorme hoeveelheden geld die ze „verzamelde" binnen filantropische in stellingen en in de „Jet-set" van die dagen. De rol van Peter Tuinman als museum directeur en kunstkenner is in wezen de figuur door wiens ogen het publiek Blonde Dolly ziet „optreden". Hij ont dekt haar verschillende levens Blonde Dolly is op een merkwaardige manier om het leven gekomen, waarbij de geruchten gaan dat veel feiten in de doofpot zijn gestopt door justitie, omdat er te veel delicate figuren bij betrokken zouden zijn. De dader van de moord is nooit gevonden. Vrijdagavond draait de bijzondere film „Diva" nogmaals in de nachtvoorstel ling, aanvang 23.30 uur. Toegang 16 jaar. Slechts vijf van de elf Tevoko- teams kwamen de afgelopen week in actie om hun wedstrijden te spelen. De mini's scoorden daarbij het best door van hun drie wedstrijden er één te winnen en één gelijk te spelen. De overige teams wisten geen punten te behalen. Dames 2 moest donderdag tegen de nummer twee uit hun poule, Los '82, spelen. In een zeer sportieve wedstrijd met leuk spel van beide kanten werd het een afgetekende 3—0 winst voor Los '82, ondanks de goede tegenstand die de Texelse dames boden. Vooral* bij het opvangen van de (moeilijke) opsla gen ontstonden bij Dames 2 de problemen. De jongensjunioren moesten zaterdag uit naar Polisport 2, de koploper in hun klasse. Het verschil in leeftijd en grootte was ditmaal doorslaggevend, dat zich vooral uitte in harde, moeilijke opslagen, waartegen het „kleine" Te voko geen weerstand kon bieden. Met 15—2, 15—2 en 15—5 werd het een royale 3—0 winst voor Polisport, Tegen Noordkop uit Den Helder pakte Heren 3 maandag bijna nog punten, maar door teveel slechte eerste passes en uitgeslagen smashes, trok Noord kop aan het langste eind: 3—1. Mini's De beide mini-teams van Tevoko speel den maandag in Den Helder hun laatste uitwedstrijden van dit seizoen. Tevoko 2 moest tegen WSOV, een sterke tegenstander. In de eerste set keken ze dan ook al snel tegen een grote achterstand aan, maar daarna kwamen ze sterk terug tot 7—10. He laas was de tijd te kort om nog langs zij te komen. In de tweede set namen ze echter di rect een voorsprong en die werd niet meer afgestaan, zodat de wedstrijd in een verdiend gelijkspel eindigde. Het eerste team had tegen de eerste tegenstander, HCSC 1, geen schijn Het Open Noordhollandse kam pioenschap voor niet-licentie- houders inmiddels een „klassie ker" in wielerkringen, vindt dit jaar plaats op zaterdag 16 mei. Het Wielercomité Texel heeft weer in samenwerking met de wielervere niging een circa 75 kilometer tel lend parcours over het hele eiland uitgezet. Start en finish zijn traditiegetrouw op het wielerparcours van de Wielervere niging Texel aan de Haffelderweg in Den Burg. Deelname is mogelijk voor niet-licentiehoudende recreanten vanaf 16 jaar. Het peloton zal niet groter mo gen zijn dan 130 renners. Inschrijving is mogelijk door overmaking van een tientje op rekening Rabobank nr. 36.25.06.310 t.n.v. Wielercomité Texel, Polderweg 1, De Waal, onder vermel ding van „Kampioenschap van Noord- Holland". De postrekening van de Ra bobank is 87.548. De inschrijvingster mijn sluit op 9 mei. Nadere inlichtin gen zijn verkrijgbaar via telefoonnum mer (02220) 2851. van kans. Vooral door uitstekende opslagen werd Tevoko onder druk ge houden en de uitslag was er dan ook naar: 5—16 en 3—19. De tweede wedstrijd, tegen Gruna, gaf een meer gelijkwaardige strijd. Tevoko wist de winst naar zich toe te trekken: 13-10 en 17-15. Zaterdag 11 april spelen de Tevoko- mini's 's morgens een halve competitie tegen alle teams uit Den Helder in sporthal Ons Genoegen. Het herentrioleagueteam van Bow ling De Koogel speelde hun laatste wedstrijd van dit seizoen in Zeist. Er was geen kans meer op een van de eerste drie plaatsen en er kon ook niet meer gedegradeerd wor den uit de eerste klasse. Deze speeldag was dus voor de Koogel- spelers maar een formaliteit, wat ook duidelijk aan de scores te zien was. De eerste wedstrijd tegen Duiven- drecht werd gelijk met 0—3 verloren. Peter Veldman was met 173 het hoogst. Dit zegt over de scores al ge noeg. De tweede wedstrijd tegen Zaandam ging ook roemloos met 0—3 verloren. Nu stond Piet Kok met 175 bovenaan de lijst. In de laatste wedstrijd tegen Flevo uit Harderwijk had Kees Keijzer een ople ving met een schitterende 246 game. Dit leverde dan ook de enige wedstrijdpunt van de dag op. De dag gemiddelden van de spelers waren: Pe ter Veldman 164, Piet Kok 170 en Kees Keijzer 176. Zondag 29 maart gaat de Zwem club TX '71 zwemmen in zwembad „Den Kriek" in Breezand van 15.00 tot 18.30 uur. Door een aantal kinderen zal gezwom men worden voor het zwemvaardig- heidsdiploma I. Ook is er gelegenheid voor vrij zwemmen en estafette. De kosten zijn ƒ3,— per persoon. Het op- gavebriefje (uit het blad „De Duiker") dient op tijd ingeleverd te worden, te gelijk met het geld. Basisschool „Durperhonk" in De Cocksdorp heeft voor vrijdag een musical op het programma staan. In de vorm van een geschiede nisles zal een reis door de tijd wor den gemaakt. Na het succes van twee jaar geleden (,,'t Circus") is nu gekozen voor een musical. Holenmensen, Noormannen en Ridders zullen het podium bevolken en de reis door de geschiedenis zal zich voortzetten tot in de toekomst. Décors en kleding zijn grotendeels zelf gemaakt en de muzieklessen speelden een belangrijke rol bij de voorberei ding. De opbrengst van de verloting in de pauze zal ten goede komen van ex tra leermiddelen. De omslag van het programmaboekje is door leerlingen zelf gemaakt. De musical begint vrij dag vanaf 19.00 uur in het Eierland- sche Huis. j.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 9