GARAGE RENTENAAR Alles voor uw tuin Bouwmarkt A. v.d. Vis b.vi „Tijdens onze paasshow" CIAO" Modelbungalow Water is ook uw zorg waard Openbare kennisgeving Bekendmaking Toneelver. St. Jan speelt op 11 april PAGINA 12 TEXELSE COURANT VRIJDAG 10 APRli Het dagelijks bestuur van het hoogheemraadschap van de Uitwaterende Sluizen in Kennemerland en Westfriesland, maakt het volgende bekend. Het algemeen bestuur van het hoogheemraadschap heeft in zijn vergadering van 25 maart 1987 het Water kwaliteitsbeheersplan U.S. 1987 - 1991 vastgesteld. Ter uitvoering van art. 19, tweede lid van de Verorde ning Waterkwaliteitsbeheer Noord-Holland ligt het vastgestelde plan ter visie gedurende de periode van 10 april 1987 tot en met 10 mei 1987. Degenen, die tijdig bezwaar hebben gemaakt tegen het ontwerp-plan alsmede degenen die bezwaren heb ben tegen wijzigingen, die bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht, kunnen binnen die termijn bezwaar maken bij het college van Gede puteerde Staten van Noord-Holland, Postbus 123, 2000 MD te Haarlem. In het Waterkwaliteitsbeheersplan is het beleid voor de komende jaren beschreven. Het heeft als basis het in 1984 vastgestelde Provinciaal Waterkwaliteitsplan Noord-Holland en het Indicatief Meerjarenprogramma 1985-1989 van het Rijk. Het bevat een overzicht van de gewenste waterkwaliteit van de oppervlaktewateren in zijn gebied en de daartoe nodige voorzieningen en activiteiten. Het plan ligt gedurende de kantooruren ter inzage ten kantore van: 1. het hoogheemraadschap van de Uitwaterende Slui zen in Kennemerland en Westfriesland; 2. de waterschappen in het werkgebied van het hoogheemraadschap; 3. de gemeenten in het werkgebied; 4. de Kamers van Koophandel en Fabrieken in het werkgebied Daarnaast kan na telefonische afspraak - het plan in de avonduren worden ingezien (tel. 02993 - 60611, toestel 506). Het dagelijks bestuur voornoemd, de secretaris, de dijkgraaf, M. Groot J. IJff Edam, 2 april 1987. SENSATIONELE aanbieding van luxe recreatie bungalows op het mooiste plekje van Texel aan de bosrand langs de Grensweg, te bereiken via afslag 11 (Rozendijk) en afslag 12 (Gerritslanderdijkje) RECREATIEBUNGALOWS uitgevoerd met drie slaapkamers, vloerverwarming, twee open haarden, inbouwkeuken, themopane, hardhout en geheel geïsoleerd OP EIGEN GROND, incl. alle kosten, vanaf ƒ117 500,— Hypotheek mogelijk tot 90%, zeer goede verhuur. MODELBUNGALOW elk weekend geopend van 11.00-15.00 uur. Ook op Goede Vrijdag, za terdag en 2e paasdag. VERKOOP: Holland Vakantieverblijven telefoon 02247 - 1682. De burgemeester van Texel brengt ter openbare kennis dat het college van burgemeester en wethouders van Texel voornemens is medewerking te geven aan een aantal bouw- en aanlegplannen. Het college is voor nemens vrijstelling te verlenen van de ter plaatse gel dende bestemmingsplannen door toepassing te geven aan artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op basis van dit artikel kan een tijdelijke vrijstelling worden verleend. Het betreft de plannen van: de Dutch Dakota Association, gevestigd te Schiphol, voor het plaatsen van vier tenten op het vliegveld Texel, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie A, nummer 4189, in de periode 13 tot en met 18 mei 1987; de Recreatie Stichting Texel te Den Burg, voor het plaatsen van een receptieruimte op het kampeerter rein ,,Kogerstrand", kadastraal bekend gemeente Texel, sectie G, nummer 511, voor een periode tot uit erlijk 1 januari 1990; de heren W. van Heeringen en G. Sman (Rabbit Ha- bit) te Den Burg voor het plaatsen van een winkel ruimte in de Dorpsstraat te De Koog, kadastraal be kend gemeente Texel, sectie T, nummers 710, 711 en 915, voor een periode tot uiterlijk 1 mei 1988; het Waterschap Texel te Den Burg, voor het gebruik van een perceel grond aan de Laagwaalderweg (naast Texvis) te Oudeschild, kadastraal bekend gemeente Texel, sectie N, nummer 830, als opslagterrein voor een periode tot uiterlijk 1 januari 1992; de Ronde om Texel te Den Burg, voor het plaatsen van een tent op het strand bij De Koog, kadastraal be kend gemeente Texel, sectie G, nummer 512, voor de periode van 7 tot en met 14 juni 1987. De bouw- en aanlegplannen en bijbehorende situatie tekeningen liggen vanaf 13 april 1987, gedurende veer tien dagen, op de gemeentesecretarie, kamer 205, af deling ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, Groe- neplaats 1 te Den Burg, voor een ieder ter inzage. Gedurende de termijn van ter visie legging bestaat de mogelijkheid schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van vrijstelling bij het college van burgemeester en wethouders in te dienen. Texel, 10 april 1987. De burgemeester voornoemd, A. Schipper <-OKSAt:u n K ADI.TTVAA It. Bil DE OPEL-DEALER.ZEKERHEIDVOORALLES. OOSTEREND - TELEFOON 02223 - 227 SHOWDAGEN Donderdag 9 april van 17.00-22.00 uur Vrijdag 10 april van 10.00-22.00 uur Zaterdag 11 april van 10.00-18.00 uur Hotel De Lindeboom Aanvang 20.00 Nieuwe en gebruikte biels Mini-biels in verschillende maten Vlechtschermen in Azobé en andere houtsoorten Rietplaten en matten in verschillende maten Tegels - banden - stenen Zand - grind - uit voorraad Maricoweg 6, Den Burg, telefoon 02220 - 2356 uur Bal na bestemd voor loodvrije benzine en hij is goedge keurd rils „seinme" motor. De Aseona Traveller is attraktic 3. De gewoon lijk ;il luxe Aseona, maar dan nóg luxueuzer. In 2 4 ofö-deurs uitvoering met 75, S2 ot' 115 DIN pk benzine- of 55 DIN-pk dieselmotor. Getint ighis rondom, 5 versnellingsbak en centrale portierver- grendcling. )ok een aparte vermelding dubbel en dwars waard, is de )mcga. De Auto van het Jaar 1087, ••.-ÖSÜSSfe fantastische prijsvraag. Met kansen op reizen waar van u waarschijnlijk nog niet eens heeft durven dromen. )f bent u met z'n tweetjes al eens 8 dagen op en top verzorgd aan het cruisen geweest in de wateren rond het tropische eiland Barbados? En vindt li een week badend in luxe op de Canarisehe Eilanden veel te kort, ot een weekend in een vijf- sterrenbungalow van Center Pares helemaal niet aanlokkelijk? Dus wie in is voorde vakantie van z'n leven..., bij ons langs komen is al een fikse stap in de goede richting. Ja h<;>r... de winter is v<irbij. Zeker bi j uw )pcl dealer. De lente is amper begonnen, maar bij ons is 't al hartje zomer. Tot ld april temperaturen ver boven normaal. En dan moet het wel heel raar lopen, wilt ook u niet volop in liet zonnetje worden gezet, als u aan een nieuwe auto toe bent. Welnu, 't is nu de tijd om een nieuwe )pcl te kopen. In het kader van de 30 zonnige dagen heeft 'pel de modellenrceks immers nog verder uitgebreid. Met drie extra attraktics. Nummer 1dcCi irsa Juli. Een 3-deursCdrsa met 1.3 N Euronorm-motor, sportvclgcn. speciale Jub-striping en natuurlijk een Jub-einbleem aan beide kanten. Nummer 2: de Kndctt Club. In 3-, 4 of5-deurs uitvoering met een 00 DIN-pk Euronorm-kracht bron, extra brede banden, sportvelgen, van binnen uit verstelbare buitenspiegels, speciale bekleding, exclusieve Club striping en ook w eer de sierlijke Club emblemen. De 1.3 N Euronorm-motor is bet stralende middelpunt van onze 30 zonnige dagen. Maar daarmee is liet nog bij lange na niet uit met de zon. Want wie bij i nis nu een nieuwe 'pel koopt, kan zieli opmaken vooreen verrukke lijke zomer. 'in te beginnen verdient iedereen die vóór 10 april een nieuwe 'pel koopt, een zonnig vakantiepakket. Ideaal voorop reis. 'ver reizen gesproken, elke koper van een nieuwe Opel mag ook nog 'ns meedoen aan een

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 12