WAT IK ZEGGEN WOU. GEKNIPT ^sdEMMIKI If 55055 ,v „Mona Lisa" Astma, je zult't maar hebben.. Astma Fonds Giro FAMILIEBERICHTEN I is nog geen cheepsrecht litterende parel servering is de ossing Geen disco Geen oud papier BV Zaterdag kindertoneel in Den Burg Oefenwedstrijd twee dagen later J£J,pflG 7 AUGUSTUS 1987 TEXELSE COURANT PAGINA 3 tN VAN LEZERS-BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE weet het, er is al heel veel ge in over Texels Eigen Stoomboot irneming maar dit is toch wel een heel sterk staaltje. «beurde er? igavond moest ik plotseling naar ■rkant en door deze onverwachte van zaken stond ik zaterdagmid- ionder V-kaart en zonder uittreksel il bevolkingsregister aan één van i-loketten. Ik overhandigde m'n ipieren, m'n rijbewijs en m'n ver- jngskaart aan de dame achter de en vertelde erbij dat ik door de jlinge gang van zaken niet voor littreksel had kunnen zorgen maar mag een V-kaart wilde kopen. |on beslist nietll jet na aandringen van mijn kant in stevige woordenwisseling. Oké liet, dan de auto maar laten en maandag maar ophalen. Ach it zal menig eilandbewoner al meegemaakt hebben. Ik rennen het voetgangersloket en ja hoor vaart de boot net weg. Ik balen, luto moeten laten staan en ook lot nog missen. Nu had ik dus ialf uur over om of met een zak m'n frustratie weg te eten of om iberen alsnog een V-kaart te be ugen. Ik koos voor het laatste, weede poging mislukte jammer- le man aan het voetgangersloket zo bleek later) telefonisch ge- chuwd voor een jongeman die hien wel zou proberen om een V- te kopen zonder een uittreksel, gels zijn regels. Geen uittreksel; V-kaart. iemaal is scheepsrecht. Dat dacht ik tenminste. Ik rende helemaal terug naar de autoloketten en gooide al m'n toneeltalenten er tegenaam. Ik snapte er niets van, waar kon dat uittreksel nu toch zijn?? Ik had het gisteren nog, zat het echt niet tussen m'n autopa pieren? Hé wat vervelend nou. En ja hoor het meisje van dit loket had ge lukkig enig menselijk gevoel en gaf me een V-kaart. Jippie te gek. Ik rende te rug naar het parkeerterrein en even la ter stond ik voor het bekende slagboompje. Maar wel aan het loket waar ik een klein half uur geleden nog weg gestuurd was. Dat was namelijk het loket voor vrachtvervoer en V-kaarten Het meisje trok lichtelijk groen weg. Hoe kon dit? Hoe had ik dit geflikt? Dit kan niet? Dit kon echt nietl M'n kaart werd ingenomen (na telefonisch overleg met de superieuren) en ik kreeg m'n geld terug en kon m'n auto weer op het parkeerterrein zetten. Ach ja, zo gaat dat en je kunt er van vinden wat je wilt. Misschien was ik wel te brutaal of waren zij te kleinzie lig. Je kunt er om lachen of er heel boos om worden. In ieder geval blijft het een vervelend probleem en is het erg klantonvriendelijk. Ik heb gehoord dat ze bezig zijn met een computer. Ik hoop dat dat gauw lukt en dat het systeem daardoor ver beterd. (Als je dan maar niet een pasje of een codenummer nodig hebt dat je kunt vergeten). Tot slot wil ik nog m'n verontschuldi gingen maken aan het meisje van het derde loket. Met al m'n gedoe heb ik haar misschien wel in verlegenheid ge bracht en krijgt ze een berisping. Sor ry hoor, maar hou die flexibiliteit er in godsnaam een beetje in. Oep Schilling met mij weten, dat Cor Ellen het oeilijk heeft met het wonen op Te veel mensen doen het anders graag zag. Misschien was het eter geweest, als Cor Ellen vroe- leefd had toen alles nog zo «as op het eiland. Uit het inge- i stuk, onder ,,wat ik zeggen in de TC van 28 juli j.l. leid ik Zwaluwen zijn nimmer alleen af- lijk geweest van drinkkolken. Dat iroeger niet zo, en nu ook niet. als ik zie hoeveel zwaluwen er besi xel nog broeden bij de boeren, d di al dat aantal zeker niet veel klei- "a' jn dan vroeger, en wanneer dat i is, dan ligt de oorzaak ergens i, en zeker niet bij die drinkkol- nder )e functie van de drinkkolk is sn het verleden. Betere metho- B ds an het water geven aan dieren gelukig gekomen. De stelling, een onleefbaar klimaat is geko- roor bepaalde vogelsoorten door ten ardere regulering van het hemel- niveau (drainage) slaat helemaal tang op een varken. In een peri- tet veel neerslag blijven er thans lassen op het land staan. Voor lotte afvoer zouden greppels no- jn om het overtollige oppervlakte van het land te krijgen. Maar loi issen niet meer in 1987. Hoewel percelen deze greppels nog wel toffc, om het water snel van het bd :e krijgen. tectaren land zijn opgehoogd met uit de nieuwe jachthaven, dat iratijneerTexels" zou zijn Wat is i"? Ik weet niet anders dan dat een afwisselend landschap heeft, «ra igen, dalen en heuvels, ja zelfs loge berg. Vergelijken we het lee, dan past de grondverbete- oals thans gedaan is, best bij Texel. Dit zal zeker in de naaste toe komst blijken. En dat de vogels er een slecht domein bij krijgen, dat betwijfel ik ten zeerste. Er zullen straks meer vogels broeden dan er ooit gedaan hebben. Ik durf te stellen, dat Texel zich geluk kig mag prijzen met een goede struc tuur (goede verkaveling, ontsluiting en ontwatering) van zijn beperkte opper vlakte cultuurgrond (minder dan de helft van de totale oppervlakte van Texel. Hierdoor is een moderne land bouw mogelijk. Was dit niet het geval, dan zou de ontvolking, evenals in an dere delen van Nederland, het gevolg zijn. De werkgelegenheid zou aanmer kelijk kleiner zijn. Dit had dan weer zijn gevolgen voor de leefbaarheid. Er zouden minder voorzieningen zijn zoals scholen, sportaccommodaties, winkels, verenigingen etc. etc. Want die bestaan bij een bevolking die werk heeft in een bepaald gebied. En zeker op een eiland als Texel, waar verder geen achterstand is. Texel zou nog meer dan thans afhankelijk zijn van het toerisme, hetgeen Cor Ellen ook niet prefereert. Cor Ellen, en wellicht meerderen met jou: probeer je zienswijze eens wat te vergroten. Zolang er mensen op aarde leven, zijn er veranderingen geweest en die zullen er immer blijven, zolang er mensen blijven. Velen met mij zijn van mening, dat we Texel leefbaar moeten houden, waarvoor aanpassin gen en veranderingen nodig zullen zijn. Dit alles ook voor onze jeugd, die op Texel wil blijven wonen en werken. Met alleen musea zijn we er niet, er komt méér voor kijken. Zo denken meerdere „echte Texelaars" er over. Zo kan de Parel blijven schitteren! H. v.d. Star, Schorrenweg, 't Noorden hel •re eb che dar. lec Sff. 'int dee lij Texelse Courant van 31 juli j.l. een artikel getiteld: „Zorgen creatieve oplossing"; „Bootver- irgert politie Den Helder". Wel de sing is er al lang! Destijds, lang be dubbeldekker er was, is daar- al veel geschreven en ik meen dat eg steeds de enige goede en af- be oplossing is: Reservering. Als die mee wil even een kort tele- )'e naar Teso doet en datum en «spreekt (evt. maanden van tevo- i9t het in de computer vast en Teso meteen hoeveel en welke er te verwachten zijnl Op den öl ieder er graag een telefoontje over hebben zekerheid te hebben. "len er in het begin toch nog ójen ontstaan (doordat niet ieder- en afspraak heeft gemaakt), dan li zij die wél gereserveerd heb- iltijd voorgaan, (zij hebben Nr. en (-1 uk), waarvan de anderen gauw E9 zullen leren. Al héél gauw is ei sprake meer van rijen auto's, ia'me is het hele probleem im- opgelost. Al zouden er eens één achterblijven, wie komt er nu 'ur vóór de volgende boot als hij 'dst hij beslist op tijd mee kan? "lijk mag men bij Teso nooit een helemaal vol reserveren. Men ver- 9cwoon naar een boot waar wél genoeg ruimte is en spreekt daarvoor af. Teso heeft dan alles in de hand en er is orde. Het is echt waar en zo voor te rekenenl J. Kikkert, Den Burg, Uit een berichtje in de Texelse Courant van donderdag j.l. zou ten onrechte de conclusie kunnen worden getrokken dat in Den Hoorn momenteel twee discotheken actief zijn. Inderdaad is het zo dat de café's „Happy Days" en „Loodsmanswelvaren" de geluidsnor men hebben overschreden, zoals stond te lezen. Maar dat is echter allerminst de dagelijkse praktijk. De geconsta teerde geluidsoverlast betrof uitsluitend de situatie tijdens de Hoornder Don derdag, toen in beide gelegenheden le vende muziek was. Op de andere da gen, ook in het weekend, is geen sprake van disco-neigingen. W. van Hintum (Loodsmanswelvaren) H. van der El en W. Pijnacker (Happy Days), Den Hoorn. k* id Scouting Texel haalt zaterdag geen oud papier op wegens een kampweek. .Jullie hebben maar geboft •natvertrieben U Lint sers wpliswititr Uit het Parool van donderdag 30 juli knipte onze lezer D. Westdorp uit Ou- deschild bijgaande spotprent. Tekening van F Behrendt De Oudeschilder theatergroep „De To verbal" treedt zaterdag om 19.00 uur met het kindertoneelstuk „De Luibak- ker" op in de tent van het Bouwdorp aan de Beatrixlaan in Den Burg voor iedereen. Het stuk duurt ongeveer één uur en is geschikt voor kinderen van 4-12 jaar. De toegang is 72,50 per persoon en de opbrengst hiervan komt ten goede aan de nieuw te bouwen sporthal in Oudeschild. De afgelopen weken heeft deze thea tergroep al vele kinderen (en volwasse nen) op diverse campings geamuseerd met het toneelstuk „De Luibakker". De belangstelling is steeds weer over weldigend; 100-300 toeschouwers! Op uitnodiging van het Jeugd- en Jonge renwerk zal de groep op de vrijdagmid dagen 7 en 14 augustus optreden voor de deelnemers van het Bouwdorp. Alle andere kinderen die belangstelling heb ben kunnen dus op zaterdag terecht. De oefenwedstrijd De Koog 1-ZDH die vrijdag zou worden gehouden, is uit gesteld naar zondagmiddag a.s. om 15.00 uur op het C-veld van Texelse Boys. Van donderdag tot en met maandag draait in bioscoop De Vergulde Kikkert „Mona Lisa", aanvang telkens om 22.30 uur en toegankelijk voor petsonen vanaf 16 jaar. Hoofdfiguur is George; hij is net vrij uit de gevangenis, waar hij zeven jaar heeft opgeknapt, nadat hij de schuld op zich had genomen voor een karweitje van zijn „baas" Mortwell. Als een soort troostprijs hiervoor krijgt hij een onbe langrijk baantje in Mortwells misdaador ganisatie. Hij moet porno-films rondbren gen en hij wordt chauffeur-begeleider van Simone, een sjieke call-girl. George lijkt een rauwe klant, maar in feite is hij goedhartig en kwetsbaar. Hij raakt lang zamerhand onder de ban van de raadsel achtige en elegante Simone. Ze vraagt hem op zoek te gaan naar een vriendin Cathy, een heroïnehoertje dat opeens is verdwenen. George komt dan terecht in een soort onderwereld van bordelen, pornotenten en peepshows. Hij ontdekt dat de ver slaafde Cathy door Mortwell wordt geëx ploiteerd ten gunste van rijke en perverse oude heren. Hij slaagt erin haar te red den en dan brengt hij haar en de dank bare Simone naar een hotel in Brighton. Maar daar moet hij tot zijn teleurstelling ontdekken dat de twee meisjes verliefd zijn op elkaar en dat Simone hem alleen heeft gebruikt. Terug van weggeweest is „Flodder", de bekende Nederlandse film, die nog een week in De Vergulde Kikkert draait; van donderdag tot en met maandag, aan vang telkens 19.30 uur. Katinka heeft astma Wekenlang heeft ze er geen last van, maar dan ineens krijgt ze net te kwaad Dan moet ze afhaken Katinka en haar duizenden lotge noten hebben bijvoorbeeld last van rook, huisstof, guur weer of van dat lieve huisdier... Als je vaak ziek bent, en gauw moe wordt, dan raak je achterop Katinka moet vechten om erbij te horen Met wat begrip en geduld helpt u al Maaralleen begrip is niet genoeg Door onderzoek, voorlichting en direkte hulp wil net Astma Fonds ervoor zorgen het lot van kleine mensen als Katinka en volwassenen te verlichten bank 70.70 70 120. Langs deze weg willen wij allen die mijn man JACOB KEIJZER met bloemen, kaarten, bezoek in het ziekenhuis, later thuis bezochten en na zijn overlijden hun deelneming betuigd hebben, hartelijk bedanken. C. Keijzer-Bakker Sjors Keijzer Texel, augustus 1987. Bart Eva/eens en Leni Vlaming gaan trouwen op vrijdag 14 augustus 1987 om 13.30 uur in het gemeen tehuis te Den Burg, Texel. De huwelijksinzegening zal plaatsvinden om 14.30 uur in de Gereformeerde kerk te Oosterend. Tussen 18.00 en 19.30 uur is er gelegenheid om ons te feliciteren in het dorps huis De Bijenkorf te Oosterend. Ons adres: Wierstraat 3 1794 BR Oosterend. Texelaars, bedankt voor de geweldi ge jaren dat we hier ge woond, gewerkt, geleefd en gevaren hebben. Fam. Inia Bij deze wil ik iedereen bedanken voor de vele belangstelling en attenties tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. G. Barhorst Thijsselaan 126. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die onze huwelijksdag tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Arno en Magda Kuip De één had een jongen gedacht De ander een meisje verwacht Maar aan die wens kon ik me niet storen Ik ben op 2 augustus 1987 als jongen geboren. Mijn naam is Wim Ik ben 50 cm en weeg 3620 gram. Pappa en mamma zijn Jeile en Gerda van der Meer De Ruyterstraat 23, 1792 AH Oudeschild Op zondag 2 augustus 1987 is geboren Cora Loes, Arie, en Sjors Timmer Hogereind 36, 1793 AH De Waal telefoon 02220 - 2773 ledereen heel hartelijk bedankt voor de fijne dag. Roel en Annie van der Heide ledereen bedankt voor de vele kaarten die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis. Afke van der Vis Pieter-Jan Kooger en Monica de Wit gaan trouwen op vrijdag 21 augustus 1987 om 15.00 uur in het gemeentehuis te Den Burg - Texel. U kunt ons feliciteren tussen 19.00 en 20.00 uur in restaurant Calluna Schumakersweg 1 De Koog. Ons huis is geheel gevuld dus al onze wensen zijn vervuld Maar als u nou toch met alle geweld, ons iets wilt schenken, hoeft u niet lang na te denken. Ons adres: Hogereind 40 1793 AH De Waal. Onderhoud van uw meubelen is erg belangrijk en verlengt de levensduur. Meubelolie, ledercreme, verf en reinigingsmidde len. Dit alles vindt u bij Meubelhuis Texel, Parkstraat 3, Den Burg. Tegelwerk??? Dan na tuurlijk naar tegelzetters- bedrijf Fokko Mulder, Oosterend, tel. 666. Alle inlichtingen over een goed stuk tapijt. Bosma Woninginrichting, tel. 3023. Zonwering: kwaliteit tegen scherpe prijs. Jan Waaijer, Peperstraat 25, Oostprend (02223) 446 Opruiming bij Jeans- boetiek De Koog 30, 40, 50% korting. Arts in opleiding tot huisarts zoekt voor 1 jaar woonruimte met ingang van okt. 1987. Graag reac ties naar Willem Vos (030) 319911. T.k. bankstel met losse kussens i.g.st. 7200,—. Tel. (02220) 3423. T.k. allr. surfplank nieuw, compl., merk Wayler 7800,— 2-dlg. surf- pak mt. 50 7150,— in één koop 7850,-. (02226) 571 na 18.30 uur. T.k. Mistral surfplank, incl. 2 gieken, 2 zeilen, HH droogpak. Pr. n.o.t.k. (02220) 3418. TE koop Suzuki 550 L 1980, 26.000 km, i.z.g.st. Pr.n.o.t.k. Tel. (02226)651. Maandag 10 augustus Avros Toppop in Question. Wie heeft mijn trainings jack (donkerblauw met grijs) gevonden. Martijn Beers, tel. 4301. Kinderbroeken nu met 50% korting, Tatenhove Textiel. Leren broek, rok of |as. Uw eigen ontwerp op maat gemaakt. Leerate lier Astrid. Voor al uw re paraties. Ook voor niet- leren kleding. Tel. 5583. T.k. Enduro helm (Shoei) nieuw, mt. 59, spec, prijs. Tel. (02225) 229. Te huur voor serieuze gegadigden een kamer met kookgelegenheid tot juli 1988. Telefoon (02220) 2339. Kilo Goudse jonge kaas 78,98 in de NCM Buurt- winkel Oosterend. Te koop aangeboden Mercedes 230 automaat met gerev. motor, bouwjr. 1977. Tel. 3479. Restanten Scheepjes wol nu met korting. Taten hove Textiel. T.k. gevr. Sony video recorders. Defekt geen bezwaar. Tel. (02225) 777. Service Center Texel. Voor bloembollen naar het goedkoopste adres in Nederland: A. van Strien, Schilderweg 202. Goed en gezond sla pen? Al eens aan een Auping gedacht. Voor meer informatie Meubel huis Texel, Parkstraat 3, Den Burg. IBM dealer in Den Hel der CIS Nederland b.v. (02230) 20344. Ope ningstijden op werkdagen van 9-17 uur. De ene fotovakman of de andere: ontwikkelen en afdrukken tot zeven gulden voordeliger bij Fotobedrijf De Waal, Binnenburg. Spoedpasfoto's 77,50. Het adres voor tapijt, vi nyl, gordijnen en vitrages. Meubelhuis Texel, Parkstraat 3, Den Burg. Een goede nachtrust? Dan ook een comfortabele matras. Bosma Woning inrichting, tel. 3023. Reparaties en onder houd tegen scherpe prijs. Bovag-lid, aangesloten bij Veilig Verkeer Nederland én keurstation A.P.K. II. Autocentrum Segerink- Eelman, Wezenland 7, tel. (02220) 5055. Paviljoen Paal 9 alle da gen geopend. Tel. (02226) 309. Pils voor een piek. Zater dag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Audio, video en KTV- reparaties Hotex (02220) 5050, b.g.g. 5566. Koppeling vervangen Uw specialist. Prompt, perfect, voordelig. Auto centrum Segerink Eelman 5055. T.k. metaaldetectors Alle C-scope uitv. en Fis her. Inruil mogelijk. Nu vakantie-aanb. Rozendijk 29, Den Burg, Akersloot (02513) 13958. ~De Wéélder kof fie/eethuis verrukkelijke warme schotels vanaf 710,—. Waalderstraat 17, Den Burg. Meer dan 250 verschil lende lijsten in kleur en model. Alleen bij Foto winkel Pieter de Vries, Weverstraat 70, Den Burg. Voor de lekkerste koffie De Wéélder koffie/eet huis. Dagelijks geopend van 9.00 tot 21.00 uur. Zondags vanaf 17.00 uur. Voor uitlaten, accu's, banden en APK Garage Kievit, Jonkerstraat 4, tel. 2525. V.T.B. voor verhuizingen. Rijschool Anders lest met Ford Escort en een Susuki 400 GS motor. Bij aanmelding theorieboekjes cadeau. Telefoon (02230) 33655. V.T.B. voor verhuizingen. Kees Dros voor uw on derhoud of kleine verbou wing. Kogelstraat 61, tel. 3070. Administratie, Adviezen Belastingzaken. Admi nistratiekantoor Rood, De Dageraad 51, tel. (02226) 429. Doorlopende verkoop gebruikte rijwielen. Ver huurbedrijf Bruining, Ni- kadel 20, De Koog, tel. (02228) 333. Diverse ma ten kinderrijwielen. Harry Keizer Autoban den B.V., voordelig met... autobanden, landbouw- wagenbanden, trekkerban den, licht metalen wielen, uitlaten, spoilers, schok- brekers en accu's. Spin- baan 3a, Den Burg, tel. (02220) 3348, b.g.g. C. Hin, tel. 4260. Geopend van maandag t/m zaterdag. Voor autobussen groot of klein moet u bij Robert Aris zijn. Autobussen en touringcars te huur per dag, per km of per uur. Tel. (02220) 5555. Uw busbe drijf Robert Aris van Bo ven, Oudeschild, Texel, b.g.g. (02220) 2721. Te koop gevr. gebruikte kleuren-TV's. Defect geen bezwaar. (02225) 476. Pils voor een piek. Zater dagmiddag 5 tot 6 uur In den Grooten Slock. Te koop prima aardappe len Doré.Fa. Terpstra, De Rede 13, PH Polder, tel. (02226) 214. „Tiko". In- en verkoop van gebruikte boeken, strips en comics. Dorpsstraat 26, De Koog, tel. 973 na 19.00 uur. Spaarrekeningen en deposito's rente 5%. Da gelijks boetevrij opvraag baar. Fa. Jan Dekker, Bernhardlaan 109, tel. (02220) 2833. Westfalia aanhangwa gens. Caravancentrum Texel, tel. (02220) 3163. Husqvarna motor- en elektrische kettingza gen met automatische kettingsmering; zaagblad lengte 40 cm. Vanaf 7450,—. Fa. Tatenhove. Den Burg, tel. 3809. Verzekeren?? Bremerll Kantoor (02223) 221 Siem Bremer (02223) 681 Koos Bremer (02223) 624 Kees Bremer (02223) 837 De Beerekuil is ge woon nooit dicht!!! In- en verkoop van meubilair, inboedels enz. Barhorst Meubelhandel, tel. (02220) 2381. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Fa,. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Randloze wissellijsten, 25 verschillende maten. Grote sortering, dus laag geprijsd. Fotowinkel Pie ter de Vries, Weverstraat 70. Opruiming bij Jeanboe- tiek De Koog. 30, 40, 50 korting. Goedkoop tanken bij Garage Grisnigt. Zaterdag 8 aug. rom melmarkt in Oosterend. Vers gebakken vis v.a. 10.00 uur. Hoofdprijs op het Rad van Avontuur een nieuwe fiets. Maandag 10 augustus Avros Toppop in Question. Dinsdagmiddag 11-8 Beerekuil De Koog. aan vang 14.00 uur Wedstrij den bierfietsen met grote prijzen. Wilt u eens iets anders in uw garderobe? Bont- couture Martin Karlas, Kantoorstraat 2, tel. 5089. T.k.a. Adidas voetbal schoenen mt. 12% 760 (1 x gebruikt). Tel. (02223) 267. Zondagmiddag 9-8 Bee rekuil De Koog, aanvang 14.00 uur Live muziek m.m.v. André Sharon, de Soundmix Shaking Stevens. Nu weer volop rode en witte bessen. L. Huis man, fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Donderdag 6 augustus Nancy Boyd in Question. Te koop kinderfiets. Tel. (02228) 758. Hans van der Klift heeft tegenwoordig ook weer wat antiek in z'n zaak. I.v.m. de prijs valt er als je geluk hebt, wel wat met hem te regelen. Vrijdagmiddag 7-8 Bee rekuil De Koog, aanvang 14.00 uur grandioze travestietenshow. T.k. oude opgeknapte Massay Ferguson type MF 30, bj. rond 1960. Prijs 71500,-. Tel. (02225) 486 na 18.00 uur. T.k. Al. schuifpui, enkel gl. afm. 2.4 x 2.4 m. Tel. 5214 na 18.00 uur. Met spoed (tijdelijk) woonruimte gezocht voor jonge vrouw. Tel. 102220) 4485 of 4847. Zaterdagmiddag 8-8 Beerekuil De Koog. aan vang 14.00 uur Mister Texel verkiezingen. Als ex tra van 14.00 tot 16.00 uur topless bediening. Wie wil voor 10 maan den mijn lieve pony in de kost hebben. Inl. na 19.00 uur Yvette Nichols, tel. 5237. T.k. gevr. Puch. (02223) 4_18. Maandagmiddag 10-8 Beerekuil De Koog, aan vang 14.00 uur Wedstrij den koeienmelken met grote prijzen. T.k. grasmaaier z.g.a.n. Tel. (02222) 389. Te huur gevr. woning in De Koog, Oudeschild of Den Burg voor 3 op Texel werkende jongelui. Tel. (02220) 3625 na 18.00 uur.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 3