sl?5 Je la Of kies Olympia Neem type Royaal I HEMA Met 38 duidelijke patronen, 1,50 3?° ij- irtj „The name of the Rosé Ze liggen voor u klaar: De nieuwe winterzon- en wintersneeuwgidsen RABOBANK. 300 textielSupers Fijnproevers weten het. Nergens zijn de vleeswaren zo lekker als bij de Hema. Dat komt omdat wij de hoogste eisen stellen aan kwaliteit en voortdurend testen op smaak en samenstelling. Die zekerheid hebt u, evenals de zekerheid dat u altijd de laagste prijs betaalt. NÜ NU 6 FLESSEN NU 4VOOR NÜ 2 045 VOOR£. VOOR NÜ 6 FLESSEN NÜQ50 Echt Waar Voor Je Geld- MINISTERIE VAN VERKEER EN WATERSTAAT BEKENDMAKING GEMEENTE TEXEL de voormalige kleuterschool „De Woelige Hoek", Keesomlaan 13. GARAGE-BERGINGEN Ramen, deuren, schuifpuien in HARDHOUT. 10 jaar garantie. bouwmarkt A V.d. Vis b.V. Openbare bekendmaking Hoorzitting reconstructie Bernhardlaan. in De Vergulde Kikkei Als U van dansen houdt? Natuurlijk bij de Kimonostijl. Pa kompleet. Mickey-Mouse T-shirts. Spijkerbroek Voor profs. PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 25 AUGUS SDAG Altijd vers van t mes en altijd scherp geprijsd. Smjworst, 150 gram 1.80 Elzasser cervelaatworst, 100 gram 1.55 Rotterdammertie, per stuk a 150 gram Boerensmjworst, 100 gram 1.45 Grove boerenworst per stuk Bereich Bernkastel Zoete, witte Duitse wijn. Voor elke gelegenheid. 3.95 Huzarensalade bakje a 100 gram Appelbroodjes. Per stuk 1 Gevulde pindastengels. Zakje a 100 gram 1.45 Boerenwit of -bruin. NU 195 Gratis gesneden 2.30 Xa LlOVlPK(L Aardbeientompouce. gevuld met aardbeien- bavaroise. 1.50 tUJ 6 Cótes du Rhóne Ie Dauphin. Frisse en karakteristieke rode wijn. 4.95 Chocoladetabletten, melk, wit of puur 200 gram 2.75 Per 2 stuks NU Jonge Goudse kaas, 1 kg. 10.- Aar.ti^i.rige<i t m 29 3ug. 87 Vanwege de minister van Verkeer en Waterstaat maakt de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Noord-Holland ingevolge het bepaalde in artikel 24 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bekend dat de minister het voornemen heeft positief te beschikken op de aanvraag in het kader van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het storten in de Waddenzee van baggerspecie afkomstig van de Veerhaven van 't Horntje te Texel en van de toegangsgeul tot de Veerhaven. De ontwerp-beschikking, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 27 augustus 1987 tot en met 9 september 1987 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen: a. de directie Noord-Holland van de Rijkswaterstaat, Dreef 32 te Haarlem, tijdens kantooruren, alwaar desgewenst een mondelinge toelichting op de stukken kan worden verkregen; b. het raadhuis van de gemeente Texel, Groeneplaats 1 te Den Burg, op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16 00 uur en in de Openbare Bibliotheek in de Drijverstraat te Den Burg op vrijdag van 19.00 uur tot 21.00 uur en op zaterdag van 11.00 uur tot 13.00 uur. Voor nadere inlichtingen kan men zich telefonisch wenden tot de onder a. genoemde instantie, telefoon 023-188391. Gemotiveerde bezwaren kunnen gedurende de termijn van ter inzagelegging worden ingediend bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in de directie Noord- Holland, Postbus 3119, 2001 DC Haarlem. Degene die een bezwaarschrift indient kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tenslotte wordt er de aandacht op gevestigd, dat degenen die be zwaren hebben ingebracht op de wijze als boven omschreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, te zijner tijd tegen de beschikking beroep kunnen instellen bij de Kroon. Haarlem, 18 augustus 1987 De hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat, G. Verwolf I.H.I.D. TE KOOP AANGEBODEN: Indeling: centrale hal met keuken en kantoorruimte, 4 lokalen. Terreingrootte: 3000 m2. Oplevering: direct. Koopsom: n.o.t.k. Bestemming: in de omgeving passende bedrijfsbestemming. TE KOOP: In het centrum van Den Burg te bouwen De garages zullen worden gebouwd aan het Pater Witteplein nabij de Keesom laan te Den Burg. Uitvoering: Garage met bergzolder. Koopsom: /15.600,- incl. B.T.W. K.K. Inlichtingen: Gemeentelijk Grondbedrijf, tel. (02220) 3041. Den Burg 02220 - 2356 Burgemeester en wethouders van Texel brengen ter openbare kennis, dat zij voornemens zijn de Bernhard laan (tussen kruising Waalderetraat en kruising Schil derend) te reconstrueren. Deze reconstructie heeft ge volgen voor de inrichting van de weg. Het reconstructieplan ligt voor een ieder ter inzage op de afdeling ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, kamer 204 van de gemeentesecretarie, Groeneplaats 1, Den Burg. Op woensdag 2 september 1987 wordt om 20.30 uur in het gemeentehuis een hoorzitting over de plannen gehouden ten behoeve van omwonenden en andere belanghebbenden. Reacties op het plan kunnen schriftelijk of tijdens de hoorzitting mondeling worden gegeven. Texel, 25 augustus 1987. Burgemeester en wethouders van Texel, De secretaris, De burgemeester, P. A. Zoon A. Schipper Film. muziek en theater Donderdag t/m maandag, aanvang 20.30 uur, de film met Sean Connery. Of daar in ieder geval graag naar kijkt, dan n» e' U de volgende 2 data's vrijhouden 4 september De nieuwe danserijen met) ,n stuk ,,Chi hua hua". 8 november een deel van de grote Carrés!^ gedanst door The Golden Rainbows. U kunt vanaf heden telefonisch reserveren. Gravenstraat 33, Den Burg, tel. (02220) 20 ap Zo es ka irs ui score ook ïpioer Borde Ne vier Oost den I unsh list bi d me huis de ki maal •ent iSrs e Vraag gelijk naar de Rabobank vakantiekrant. Boordevol tips en informatie!! Want Brons heeft niet alleen de voordelige breigarens maar nu ook een handig breiboek boordevol modieuze modellen. Komt u even? Staan samen in dit breiboek. En van ieder model is er ook een duidelijke kleurenfoto. Alle modellen helder en begrijpelijk omschreven. Dus nu kunt u makke lijk zelf mode gaan breien. Heel voor delig, maar dat bent u wel gewend van Brons WII3 Verkrijgbaar in de kleuren mimosa- geel, bleu, rose, lila, turquoise, wit en gnjs. In modem "angora" type. Per bol van 100 gram Verkrijgbaar in wit, bleu, koren, rood, grijs, rose, zwart, naturel, marine en in de kombinatie van zwart/groen zwart/koren en zwart/wit. Keus volop dus. Grote bol slechts nme Ze zijn er weer. De lekkere flanellen herenshirts. Heel veel kleuren en Uni badstofjassen voor dames. Heel mooi, maar omdat ze af en toe een weeffoutje heb ben, betaalt u slechts De originele van Walt Disney. Bij Brons in de ma ten 110 t/m 164 ruiten. De pnjs blijft laag. Klassiek model. Staat prima onder 't flanellen shiij Van ijzersterke denim. Maten 48 t/m 58. Van 29,95 voor De bekende tekstmarkeis drie kleuren, rood,geel en groen fluonserend Is handgemaakt. Helemaal uit China Mooi als 't land zelf Tbch al vanaf SUPER MAAS Gasthuisstraat, Den Burg.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 8