SP^RT Texolaartjes olleybaltopper oor Tevoko-dames iploper was te sterk he or Oosterend/Z lam Hoge scores in dames bowlen Zondag MAB-Sinterklaasrit Meer vis op de dijk dan verwacht Voetbaltoernooi vier tegen vier „WAT IK ZEGGEN WOU.." Onterechte jacht Wijnexperiment in Oosterend Dienst in Geref. kerk voor belangstellenden O 1) nu»Liiimw iJU» TEXELSE COURANT PAGINA 3 ïfor stra ke ler- ebleken is dat geconcentreerd pelen tegen mindere tegenstan- ers belangrijk kan zijn om de cherpte te behouden wanneer te en promotiekandidaten wordt espeeld met kampioensaspiraties, uvoc is voor de volleyballende ixelse dames de grootste concur- mt dit seizoen. De wedstrijd in jlianadorp werd door een oedspelend Tevoko 1 met 3-1 ge ronnen. wedstrijd werd met spanning en de idige nervositeit tegemoet gezien, maf de eerste set dicteerde Tevoko, rconcentreerd aanvallend en werd, ede door van spelverdeelster Anita una de set met 15-7 binnengehaald, ik de tweede set leek een overwin- ig te worden, maar bij 14-9 ging Te- ko paniekerig spelen en ondanks ie-outs en wisselingen ging deze set *~iar Juvoc met 15-17. Met de op- jcht in de derde set wat ruimer te J elen en veel over de buitenkant aan j vallen werd Juvoc klem gezet en n deze set met 15-11 worden bijgete- nd. De beslissende vierde set was n de kant van Tevoko van hoog ge- Ite. Gevarieerde aanvallen, opge- uwd door Hetty Westerink en Nien- Spijker werden hard ingeslagen or Rita Dogger. ■git Nieuwenhuizen, die met goed plaatste smashes veel scoorde, is or haar beweeglijkheid en goede nvallen een aanwinst voor de Tevoko reg. Door het sterke blok van Mar- van de Werft en Karin Poot kon voc nauwelijks iets terug doen en ird met de alles zeggende cijfers ■5 afgetroefd. De uiterst tevreden irt Pansier weet nu vier punten op voc voor te hebben en twee punten HCSC 2, de tegenstander van a.s. lerdag. Winst betekent dan een gro- stap op weg naar het Tipioenschap.... k Dames 2 draait goed dit seizoen, werd Noordkop 3 met 3-0 versla- i. Na grote voorsprongen werden eerste en tweede set wat te non- ilant afgemaakt (15-13 en 15-12) ter- de derde set wel goed werd afge- rkt en met duidelijk krachtsverschil -3) gewonnen. Zaterdag in Den Hei- tegen Gruma Seahawks, die gelijk at met Tevoko 2, en 14 december en HCSC 4, die bovenaan staat, mes 3 (tegen Zeemacht) en Dames Gruma Seahawks 4) wisten beiden sn overwinning te boeken. Dames 4 i het niet bolwerken tegen zee- cht (3-1) en Dames 4 moest bij 2-2 IMflug naar Texel omdat de zaalduurtijd s verstreken. Heren 2 speelde afwis- snd geconcentreerd" (eerste set vonl 5), „wisselvallig" (tweede set 16-18), slecht" (derde set 15-6); door ivoerder Piet Keijzer gekenmerkt als Jote" en „prima" (vierde set 8-15) won zo met 1-3 van Noordkop 1. Jen ienst ITE RK sterend/Z heeft afgelopen zater- op een goed bespeelbaar de punten moeten laten aan ploper Asonia (Andijk). In deze dstrijd, die op het scherp van de 9de werd uitgevochten, ging sterend met 3-4 ten onder. Voor Isterend scoorden Kees Bremer, idré Brouwer en Martin Land, de itste deden dit vanaf elf meter. uur Her ring; oog, en of acht geen iterend begon, zoals steeds de ste weken, veel te afwachtend met hte passes. In deze periode kwam iterend dan ook op achterstand, k voor het eigen doel sloeg Wim nan in een reflex de bal weg met penalty als gevolg. Deze werd in- ehoten door de Asonia-speler; 0-1. snel daarna kwam Oosterend al- 6r gelijk. Nadat Aart v.d. Brink in strafschopgebied onderuit werd aald, besloot scheidsrechter Hage- om een penalty toe te kennen, studie werd goed ingeschoten door An- Brouwer. Dit was eigenlijk één van weinige kansen die Oosterend in de helft kon creëren. Oosterend niet lang genieten van deze stand lat Asonia uitliep naar 1-3. Een vri- rap voor Asonia op veertig meter het Oosterend-doel werd om de 00 uu|emansmuur in de hoek geplaatst, was tevens de terechte ruststand, tweede helft een iets agressiever srend. Tot halverwege de tweede moest SVO wachten op een doel- Kees Bremer ging vanaf de lin- ant het strafschopgebied in en gaf schot op doel, dat via een stuit en «eper in het doel belandde; 2-3. et hierna vergrootte Asonia de sprong doordat invaller Ger Vla- mci 9 slech terugspeelde, waarvan nia profiteerde; 2-4. Vijf minuten eisen wer(j e0(1 ,-|00r Martin Land d ingekopte voorzet door een nia-speler met de hand uit het doel <t. De strafschop werd door Land hgeschoten; 3-4. Een nederlaag Oosterend volkomen aan zichzelf *1 te danken. Heren 3 won twee weken terug nog overtuigend van Turnlust 1 met goed verzorgd spel (0-3 winst) maar liet deels door onderschatting tegen Juvoc een steek vallen. Juvoc 3 zag zich niet alleen moreel overwinnen, maar kon ook de wedstrijd zelf vrij simpel met 3-0 winnen (via 15-12, 15-10 en 15-12). Tenslotte speelden de jongens junioren C (Tevoko 1 jeugdl in sporthal Molen tocht tegen Harpoen. In Schagerbrug moest na 3 weken rust het jonge team van coach Andrew Albers weer optre den. Na gemakkelijke setwinsten in eerste en tweede set (15-5 en 15-3) was de derde set niet van goede kwa liteit, maar werd toch met 15-7 ge pakt. Vooral de goede opslagen van Tevoko haalden de punten binnen (3-0). Zaterdag a.s. bijna een compleet programma in Ons Genoegen met om 15.00 uur Heren 1 tegen Export en de belangrijke topper in de eerste klasse dames tussen Tevoko 1 en HCSC 2 om 13.30 uur. Dat de dames van de damestriolea- gue 's morgens goed uitgeslapen zijn bleek deze week wel uit de hoge scores die in alle vroegte werden neergezet. De Pins hadden aan Hanneke Veldman een prima invalster en versloegen Tabakshop Mets met veel allure. Tinie Kok was de hoofdrolspeelster bij de T Fords en de Lollipops hadden dan ook de grootste moeite om nog één punt te pakken te krijgen. Bij CCM werd veel gelachen maar ze wisten toch de overwinning te be halen op de eveneens in de slappe lach verkerende Klavervier Dames. De jeugdleague is ook van start ge gaan, hoewel het spelersveld nog niet helemaal kompleet is. Er is dus nog jeugd welkom. Er werden maar twee wedstrijden gespeeld: Strandplevier 3 tegen de Spetters werd een gelijk spel. Ludmilla Verseput wist aan het eind van haar serie nog wel een knappe ga me neer te zetten. Bij de Spetters bouwde Marco Koorn een redelijke se- Zondag a.s. wordt de jaarlijkse Sint Nicolaas-rit van de MAB-club gereden. Het is een puzzelrit waaraan kan wor den deelgenomen door automobilisten, motorrijders en bromfietsers. Er wordt op gerekend dat veel kinderen als pas sagiers zullen meerijden, want na af loop reikt Sint Nicolaas in de lokaliteit waar de finish is, cadeautjes uit. De goedheiligman overhandigt ook de prij zen van de rit aan de winnaars. De start is om 14.00 uur bij het gebouw van Schoenmaker aan het Wezenland; vanaf 13.30 uur kan daar worden ingeschreven. De eerste wedstrijd in de winterserie 1987/1988 werd bezocht door vijftien senioren en twee jeugdleden. Om in aanmerking te komen voor de eerste drie plaatsen dient men minimaal drie van de zeven wedstrijden te hebben meegedaan. De eerstvolgende wedstrijd van de serie is op 6 decem ber van 8.30 tot 10.00 uur aan de dijk tegenover Ottersaat nabij Oudeschild. De wedstrijd van zondag bracht meer vis op de dijk dan was verwacht: to taal 34 vissen met een lengte van 576 cm. Afdeling jeugd: 1. Jan Jacob Keij- ser (3 vissen, 64 cm). Afdeling senio ren: 1. Herman Boks (7 vissen, 107 cm), 2. Paul Verhagen (3 vissen, 75 cm), 3. Map van der Zwaag (4 vissen, 66 cm). De kleinste vis (9 cm) werd gevangen door Albert de Zwart. De grootste vis (35 cm) had Paul Verha gen. Zondag gaat een deel van de Texelse sportvissers naar de Afsluitdijk voor de Sint Nicolaas-zeeviswedstrijd, georganiseerd door HSV De Snoek. Opgave bij Paul Verhagen, tel. 3986, vóór donderdag a.s. Inschrijfgeld all-in, exclusief aas 726,50 p.p. Alle aas is toegestaan, behalve zachte krab. Ver trek met de boot van 8.05 uur. Voor alle jongens en meisjes gebo ren vóór 1 augustus 1977 (dus tot en met D-pupillen) houden de jeugdtrainers van SV Texel op woensdagmiddag 2 december een recreatief minivoetbaltoernooi. Teams van vier spelers zullen op een kwart veld tegen elkaar voetballen, le dereen die zin heeft in een gezellige, sportieve voetbalmiddag is van harte welkom; ook niet-SV Texel-leden. Klei ne prijsjes zijn beschikbaar gesteld door de sponsor van de SV Texel- jeugd, Hordifood b.v. Opgave is telefo nisch mogelijk (Martin Land, 02220-4657) of op het SV Texel-veld op de middag zelf van 13.15 tot 13.45 uur. Men kan zich individueel, met z'n tweeën of als team van vier speler op geven. Het toernooi begint om 14.00 uur en eindigt om ongeveer 16.30 uur. Wie na 14.00 uur vrij is van school mag later beginnen. rie op. IBS 2 won met 3-1 van de Texelse Wol Onderneming, Patrick van Leeuwen haalde met een mooie 132 game die ene punt nog binnen. Tij dens de dinsdagleague gooide Klaas Veldman weer eens ouderwets goed. Met 188 gemiddeld was hij samen met Kees Keyzer die 217 en 211 produceer de de winstpakker voor de Top Oldies op Snackbar Nikadel. BZP, tegenwoor dig met 4 man spelend, versloeg de Pindrillers. Bij Slagerij de Boer gooide Theo van Hoorn zijn hoogste serie van dit seizoen en Kiosk Pad Opduin kon maar twee punten halen.Op de woens dag/donderdagleague behaalden de Yuppies een knappe overwinning dankzij Jeanette Keyzer die 3 mooie games gooide tegen de Champion Sisters waar Hanneke Veldman pittig tegenstand bood. Bij Reisburo Texel was het Irma Braam die met 173 ge middeld de punten op Stark en Co binnen haalde. Dennis Beumkes gooi de weer schitterend voor het IBS. Met een hoogste game van 233 haalde hij een baanrecord en de winst binnen op het Kwartet. Strandplevier 2 boekte een overwinning door Gerry Verseput met een 176 game op DX 11, waar Sietske van Vliet wel een 187 game gooide. De Sommeltjes maakten korte metten met Rentenaar Opel die een moeilijke tijd doormaken. Kees Keyzer (2111 en Piet Kok (224) zorgden voor een overwinning op Eldorado voor Ta bakshop 't Centrum 2. John van Schaik speelde zeer sterk voor het Metro Team. Met een baanrecord en een serie van 770, dat een persoonlijk record was, zette hij het Metro team op winst tegen de Spare Ladies. Hotel de Weal kon ook alle punten binnen halen op Graaf Spuiterij, dit mede door Rob Beumkes die met een serie van 701 weer terug van weggeweest lijkt. Dankzij Tijmen Jilderda die met een uitstekende charge van 179 en 169 zeer hoog stond te spelen kon CBK weer eens een overwinning bijboeken op Strandplevier 1. Yvonne Daalder en Peter Veldman lijken het zeer goed te kunnen vinden met elkaar wat bleek uit de overwinning van de Koogel op Tabakshop 't Centrum 1. Annemieke de Kraker, een van de vele enthousi aste nieuwe bowlingleden dit jaar, wist met een 161 game wel zeer verrassend de winst op zeker te stellen voor BTS Hordifood 2 tegen Dubbel El. Het Y- team kon de volle winst pakken bij De Buurtjes door sterk spelen van Rob van Heerwaarden en Jan Plaatsman. Uitslagen: Woensdag/donderdagleague: De Koogel-Tabakshop 't Centrum 1 4-1; CBK- Strandplevier 1 4-1; BTS Hordifood 2 -Dubbel El 4-1; Y-Team - De Buurtjes 5-0; Hotel de Weal- Graaf Spuiterij 5-0; De Metro-Spare Ladies 5-0; De Yuppies-Champion Sisters 4-1, Tabakshop 't Centrum 2 - Eldorado 4-1; Sommeltjes-Bentenaar Opel 3-2; Strandplevier 2 -DX 11 3-2; I8S- Kwartet 4-1; Reisburo Texel-Stark en Co 4-1 Dinsdagleague Slagerij de Boer- Kiosk Pad Op- duin 3-2; BZP-Pindrillers 4-1; Top Oldies- Snackbar Nikadel 5-0. Dames Trio League CCM-Klavervier 3-1; T Fords-Lollipops 3-1; De Pins-Tabakshop Mets 4-0. CMXVEN Wf LE/tAS- BLTTEM VEAAMT WOOAOEL.U» Hf© VAM Ot «TOAXTB Zaterdag 14 november was ik op Texel. De reden dat ik er was, had te maken met de houtsnip. Als vogelliefhebber wil je ook deze vogel bewonderen. Dat de jacht op de houtsnip open is, is mij bekend. Tijdens mijn wandeling over het kampeerterrein Loodsmansduin stuitte ik op een grote groep jagers 25 personen, waarvan 14 jagers met een geweer). Op zich geen pro bleem zal men denken, maar waar ik mij boos over maak, is het feit dat geen enkele houtsnip de kans kreeg om te ontsnappen. De drijvers gingen met vier honden de bosjes in en joe gen de houtsnippen eruit. Aan de rand van het bosje stonden een aantal ja gers (vier heb ik er gezien). Deze mochten knallen, een ander woord heb ik er niet voor. Nu kan men ko men met de argumenten: ze zijn scha delijk voor landbouw en/of bollenteelt, maar iedereen weet, zeker de jagers en vogelliefhebbers, dat deze vogels abso luut geen schade toebrengen aan de gewassen. Het is ook bekend dat de houtsnip in België niet bejaagd mag worden en zo ook in meerdere landen. In Nederland mag het wel. Omdat het om een trekvogel gaat? Deze houtsnip komt aan, rust uit en trekt weer ver der. En juist in de uitrustperiode wordt op de houtsnip gejaagd. Is dit zinvol of sportl? Mijn conclusie is dan ook dat dit jagen is om het jagen en zon der enig beleid. Anne-Marie Scholte Den Helder „Als de wijn is uit de kan, is de wijs heid uit de man". Pyramides hadden (hebben?) een andere functie (namelijk als graf). Ik ben geen „mummie" meer. J.C. Drijver 't Harde Zondagavond is in de Gereformeerde kerk van Den Burg weer een „dienst voor belangstellenden", aanvang 19.00 uur. De dienst staat in het teken van het begin van de adventviering. Het koor „Second Generation" uit Den Helder, onder leiding van Dick Sme ding, verleent muzikale medewerking. Organist is Jan Kruithof en de voor ganger dominee T. Salakay. Onze oprechte dank aan allen die medeleven hebben betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van on ze broer LUUTSE JOHANNES HAARSMA In het bijzonder voor de liefdevolle verpleging in Ver pleeghuis Texel, verplegers, vrijwillige helpsters, direc tie, dr. Van Rossum en pastor Kolkman voor de bege leiding en uitvaartdienst. Onze hartelijk dank. Familie Haarsma Den Burg, november 1987. Vaders en moeders Henk, Tineke, Frank, Mariska, Eric, Johan, Sietske, Pieter, Marjan, Ben, Janine, Arjen, Linda, Jaap, Mar- loes, Dirk, Willem, Netty, Dirk, Frieda, Wiebre, Akke, John, Guusta, Biem, Ferrie, Klaas, Matthy, Anton, Joke, KGB, Ari en Gina. Dit moeten julie nog even weten, allemaal bedankt. Wij zullen het zeker niet meer vergeten. Adri, Wilma, Ben, Inge Voor alle attenties in de vorm van kaarten, bloe men, fruit, enz. die ik tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst mocht ont vangen, zeg ik een ieder hartelijk dank, ook na mens mijn vrouw. D C. Kooy Jan Reijstraat 14. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen, fruit en andere attenties tijdens mijn verblijf in het Gemini en bij mijn thuiskomst. A. Trap Op vrijdag 27, zater dag 28 en zondag 29 nov. de 19e vogelshow van „Op Eigen Wieken" in d'Ouwe ULO. Eigen fabrikaat peper moppen 250 gram 73,25. Bakkerij Timmer, Oosterend, tel. (02223) 293. P.S. Uw Sinterklaas- bestelling bezorgen wij gratis thuis. Restanten bloembollen met 30% korting. Geo pend tot 5 dec. Bloembol lenwinkel Veeger, Grens- weg 5, tel. 2229. Mutsen, sjaals, oorwar- mers. In de modekleuren. Sportshop Texel, We verstraat 50. Bakkerij Timmer, Oosterend, bakt al meer dan 75 jaar voor Sinterklaas. De kadotijd breekt aan: Wie krijgt er dit jaar een kado uit de derde wereld? Te koop Opel Ascona 16 '77 met APK, bel vrijdag na 18.00 uur tel. 2972. Te koop telelens en groothoeklens met schroefdraad. Tel. 4975. Eigen fabrikaat chocola deletters in melk, puur en wit, met of zonder hazel noten. Bakkerij Timmer, Oosterend, tel. (02223) 293. P.S. Uw Sinterklaas bestelling bezorgen wij gratis thuis. Op vrijdag 27, zater dag 28 en zondag 29 nov. de 19e vogelshow van „Op Eigen Wieken" in d'Ouwe ULO. Te koop Sharp stereo installatie 3 in 1, radio- pickup, cassette 2 30 Watt boxen. Tel. (02220) 4112. S.O.S. Raadhuisten toonstelling van 23 nov. t/m 4 dec. Sportieve winterjacks, kinderjacks, donsjacks, anoraks. Sportshop Texel, Weverstraat 50. Eigen fabrikaat peper moppen 250 gram 73,25. Bakkerij Timmer, Oosterend, tel. (02223) 293. P.S. Uw Sinterklaas bestelling bezorgen wij gratis thuis. Renault 4 bestel, bj. '80, trekhaak radio, APK gek. tot okt. '88 71800,—. Tel. 5035. Op Op: Witte beker op voet, 6 stuks 714,95. De Kadoshop, Binnenburg 12. De Zeven Provinciën is vrijdag, zondag en woens dagavond geopend. Vanaf 28 november staat de koffie klaar op ons nieu we adres: Dotterbloem 8, 1241 VK Kortenhoef, tel. (035) 63863 Met de harte lijke groeten van: Bianca, Jan Boyen, Menno en Jasper. Originele oud-Hollandse eethoek, thermopane glas, geschikt voor deur kin derfiets (5-8 jr.) Tel. (02220) 5471. Op vrijdag 27, zater dag 28 en zondag 29 nov. de 19e vogelshow van „Op Eigen Wieken" in d'Ouwe ULO. Bakkerij Timmer, Oosterend, bakt al meer dan 75 jaar voor Sinterklaas. Te koop 150 m. (5 cm. dik wandige) waterleiding- pijp voor hekken of koe- boxen. Tel. (02220) 4362. Voor relatie of vrien den? Kerstpakket van Semke Delicatessen is altijd een schot in de roos. De Koog, tel. (02228) 717/794. Rederijkerskamer UDI. Opa moet luiers strij ken, er is plotseling een tweeling, Karen wat heb je gedaan? Wilt u weten wat er gebeurd is? Kom naar ons kijken op 28 novem ber in De Lindeboom, aanvang 20.00 uur. T.k. broeikas mt. 270 x 190 x 210. Tel. (02228) 918 (na 19.00 uur). Te koop aangeboden ra diografisch bestuurbare auto. Tel. (02225) 676. IS er nog leven na de pop? Ervaren bassist zoekt stevige band. (02220) 2196. Eigen fabrikaat chocola deletters in melk, puur en wit, met of zonder hazel noten. Bakkerij Timmer, Oosterend, tel. (02223) 293. P.S. Uw Sinterklaas bestelling bezorgen wij gratis thuis. Rederijkerskamer UDI. Een vrouw wordt een man, een man wordt een vrouw. Ra, ra, hoe kan dat. Als u komt kijken, ziet u hoe het in elkaar zit op 28 november in De Linde boom, aanvang 20.00 uur Omdat men er elk jaar weer naar uitkijkt. Kerst pakketten van Semke De licatessen, De Koog, tel. (02228) 717/794. Welke ervaren ruiter, koetsier m/v, wil Djerry in conditie houden. Jan Smit, (02226) 269. Op vrijdag 27, zater dag 28 en zondag 29 nov. de 19e vogelshow van „Op Eigen Wieken" in d'Ouwe ULO. Kinderen! Woensdag middag, 2 dec. met Sint en Zwarte Piet op de foto in de Hema. Runderlappen met een klein randje 711,98 per kilo. Den Hoorn is dichterbij dan u denkt. Goënga. Wil degene die mijn fiets uit de berging geleend heeft deze weer terugbren gen. B. Verijzer, Pater Wit- teplein 21. Schoorsteen vegen. Cleaning Texel. tel. 4479 - 3288. Tesselse Skeurklender 1988. Vanaf a.s. zaterdag te koop in Het Open Boek. Volop handappelen en handperen, moesappels (Goudreinetten 712,50 per kist). L. Huisman, Fruit- kwekerij De Veen, tel. 2203. Tapijt reiniging. Cleaning Texel. Tel. 4479 - 3288. ANWB erkende rij school Willemen. Voor al uw rijbewijzen. Tel. (02230) 35663. Voor verhuur, beheer en onderhoud van vakantie objecten Kobeko, Ruijs- laan 21, De Koog, tel. (02228) 746 op kantooru ren. D. P. van Egmqnd, pri vé 671, J. Kiltz, privé 201. Ook als je zorgen over je alcoholgebruik nog niet zó groot zijn, zou je eens kunnen komen praten hoe anderen ze opgelost hebben. De Nieuwe Skuul, tel. (02226) 413. De Twee Paardjes is dinsdags gesloten en ie dere vrijdagavond extra geopend van 7 tot 9 uur. Sintkado's. Voor de he ren: chique strikjes, dasspelden, manchetkno pen bij Boetiek 22. Klaverjassen: dinsdag avond 1 dec., open drive voor jong en oud in de Witte Burcht, aanvang 8 uur. Te koop een mooi met houtwerk besneden antiek ledikant 1.50 m x 1.90 m., evt. met matras en bijpas send nachtkastje 72000,—. Tel. (02220) 4860. Ik verwacht de Heere, mijn ziel verwacht en ik hoop op zijn Woord! Te koop Suzuki DR 500 S off the road A. Jonge- jan, tel. 5532, na 6 uur. Wij zijn weer volop gestart met de verkoop van ge bruikte fietsen (huurfiet- sen). Natuurlijk topkwali teit van Kikkert Tweewielercentrum- verhuurbedrijf, Badweg 1, De Koog (02228I 215. Joggingbroeken 10 kleuren S t/m XL 729,90; XXL 734,90. Mantje Sport. T.k. gevr. Sony video recorders. Defekt geen bezwaar. Tel. (02225) 777. Service Center Texel. Te koop nieuwe aard appelen. P. Prins, tel. (02225) 651 b.g.g. 217. Goed en gezond slapen? Al eens aan een Auping gedacht. Voor meer infor matie Meubelhuis Texel, Parkstraat 3, Den Burg. Uw kleurenfoto (9x13) slechts 75 cent. Spoed- pasfoto's 77,50. De Waal, Binnenburg 23. Het adres voor tapijt, vi nyl, gordijnen en vitrages. Meubelhuis Texel, Parkstraat 3, Den Burg. Een goede nachtrust? Dan ook een comfortabele matras. Bosma Woning inrichting. tel. 3023. Reparaties en onder houd tegen scherpe prijs. Bovag-lid, aangesloten bij Veilig Verkeer Nederland én keurstation A.P.K. II. Autocentrum Segerink- Eelman, Wezenland 7, tel. (02220) 5055. Onderhoud van uw meubelen is erg belangrijk en verlengt de levensduur. Meubelolie, ledercreme, verf en reinigingsmidde len. Dit alles vindt u bij Meubelhuis Texel, Parkstraat 3, Den Burg. Tegelwerk??? Dan na tuurlijk naar tegelzetters- bedrijf Fokko Mulder, Oosterend, tel. 666. Alle inlichtingen over een goed stuk tapijt. Bosma Woninginrichting, tel. 3023. Paviljoen Paal 9 alle weekenden geopend. Tel. (02226) 309. Pils voor een piek. Zater dag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Voor uitlaten, accu's, banden en APK Garage Kievit, Jonkerstraat 4, tel. 2525. Rijschool Anders lest met Ford Escort en een Susuki 400 GS motor. Bij aanmelding theorieboekjes cadeau. Telefoon (02230) 33655. Spaarrekeningen en deposito's rente 5%. Da gelijks boetevrij opvraag baar. Fa. Jan Dekker, Bernhardlaan 109, tel. (02220) 2833. Westfalia aanhangwa gens. Caravancentrum Texel, tel. (02220) 3163. Husqvarna motor- en elektrische kettingza gen met automatische kettingsmering; zaagblad lengte 40 cm. Vanaf 7450,—. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel. 3809. Verzekeren?? Bremerll Kantoor (02223) 221 Siem Bremer (02223) 681 Koos Bremer (02223) 624 Kees Bremer (02223) 837 In- en verkoop van meubilair, inboedels enz. Barhorst Meubelhandel, tel. (02220) 2381. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouwafval, vuilnis, e.d. Fa,. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 3809. Strandpaviljoen De Krim Paal 28. Elke week end geopend. De Beerekuil is ge woon nooit dichtlll Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (02228) 333. Loodsmansduin. Het ideale adres voor al feesten, recepties of trouwpartijen. Tel. (02226) 590. Audio- en videocas settes van alle bekende merken koopt u nergens zo voordelig als bij Music Shop Texel Voor uw kettingzaag en houtversnipperaar naar Garage Dros, (02225) 233. Let op: tot december op alle serviezen een hoge korting!! Artima, Gra venstraat 7, tel. (02220) 3592. Als je niet de snelste bent, doe je beter je best. Voor ontwikkelen en af drukken ga je naar Pieter de Vries dé fotograaf. We verstraat 70; Verhuizen, opruimen, denk aan de rommel markt Oosterend. Tel. (02223) 850 Gratis schoonmaken en -een nuttig kado wan neer u tijdens onze winte- raktie uw auto laat tectyle- ren. Het erkende Tectyl ML-station Graaf Spuite rij. tel. (02220) 2250. VTB voor verhuizingen. Elke donderdag gezellig klaverjassen in Café De Kuip, Aanvang 20.00 uur. Nu weer volop handap pels en handperen. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 2203. Te koop aardappelen Doré. Er wordt bezorgd. S. Wuis, Schorrenweg 21, tel. (02223) 885. Kijken kost niets, ko pen maar iets. Bekijk on ze voordelige aanbiedin gen en maak bovendien nog eens kans op een ju welierscheque t.w.v. 725,—7 of 7100,—. Dat kan alleen maar bij Leydekkers. Eerste 10 autorijlessen 729,95 p/uur. Rijschool Westerhuis, tel. (02230) 12328. Tevens motorrijles. Ook voor theorieles. Heeft u als inwoner van Texel belangstelling voor' vrijbankvlees? Opgave bij slager A. van Heerwaar den, Noodslachtplaats. Maricoweg 23 (02220) 2182 of privé (02220) 2663 (tussen 17-18,30 uur). De nieuwe trend: na tuurlijke materialen. Rieten stoel incl. dik kussen 7154,—; rieten koffers of manden om van alles en nog wat in op te ruimen. Staat nog decoratief ookl De Kadoshop, Binnen burg Houten kerststerren. Kunstkerstbomen (de eni ge echte), kerstgroepen. Artima, Gravenstraat 7, tel. (02220) 3592. Leydekkers maakt het sintfeest nog leuker. Ook wij geven u graag iets ka do. Maak dus kans op zo'n cheque van 725— of zelfs 7100- Wij rijden dinsdag a.s. met de merken: Shell, Cal- pam en Esso. Oosterend nu ook op dinsdag. Ver huurbedrijf Bruining, Brink 6, De Koog, tel. (02228) 333. Kerst 1987. Onze menu kaart wordt u graag toege zonden. Rötisserie 't Kerckeplein, tel. (02223) 950. Met lamsbont bent u ook in de regen mooi. Bontcouture Martin Kar- las, Kantoorstr. 2, tel. 5089. Voor handgegraveerde, originele houten kado's naar Ton Waterman. Ook uw eigen ontwerpen reali seren wij. Unieke handge- draaide klokken, sportprij- zen e.d. Stolpweg 20, (02226) 558. Voor een echt mooi vloerkleed altijd kijken bij Artima, Gravenstraat 7, tel. (02220) 3592. Atari maakt personal computers betaalbaar voor iedereen. Een gratis informatiemap heeft u snel in huis als u even belt naar Music Shop Texel. tel. 3437.

Texelsche Courant | 1987 | | pagina 3