Voor het weekend van 25 en 26 juni 1988 FAMILIEBERICHTE Vuilverwerking IVN houdt „Bomentocht" Groot kringconcours bij Hoeve Zeeburg ledereen welkom op geitendag Zomeravondconcert NH kerk Oosterend Wielerwedstrijd Tekenmachine voor gemeentewerken „Wegen pas weer open als bermen zijn opgehoogd" Zon, maan en hoog water Geslaagden EHBO Winkeldief Geknipt Sportuitwisseling Koudekerk Artsen Groene Kruis Diëtiste Tandartsen Apotheek Gezinsverzorging Alcohol en drugs Dierenartsen Noodslachtingen Kustwacht Eierland Kerkdiensten Rijkspolitie Brand/ambulance TEXELSE COURANT VRIJDAG 24 JUNlJ MJMI Noordenwind Erna Eelman-van der Kooi (WD) gaf de discussie een verrassende wending. Van ambtelijke zijde was telkens de lo- katie PEN-centrale gunstig genoemd in verband met de veelal aflandige wind. Erna Eelman zei dat er in vooral in de zomer vaak sprake is van noordelijke wind, waardoor het dorp en de toe risten op de haven dan juist in de stank komen te zitten. Betere al ternatieven zijn voor haar de lokaties aan de Pontweg, en vooral de huidige vuilstortplaats aan het Molwerk. Peter Bakker deed voor een milieube wuste partij als de PSP een opvallende uitspraak: volgens hem moet de angst voor overlast niet worden overdreven. Bakker baseert zijn mening op het be zoek dat een Texelse delegatie begin dit jaar aan een huisvuilverwerking- sinstallatie in Medemblik bracht .Jammer dat de Oudeschilders toen niet zijn meegeweest, dan hadden ze er nu wellicht een wat meer genuan ceerde mening op na gehouden. De overlast viel mij daar althans enorm mee, je rook bijna niets. Bovendien was daar sprake van een overdekt overslagstation. Dat lijkt me een be langrijk element, want zo voorkom je zwerfvuil bij het laden en lossen. Als we op Texel een soortgelijke installatie als in Medemblik krijgen, dan zijn hier meerdere lokaties denkbaar", aldus Bakker. Zijn voorkeur gaat daarbij uit naar de Pontweg: op de eerste plaats bij Van Maldegem, en ten tweede de RWZI. Bakker: „Voor een slecht visitekaartje ben ik niet zo bevreesd. Als je de zaak goed opzet en je levert een hoogwaar dig restprodukt af, dan betekent dat wellicht zelfs een stukje reclame voor Texel." Afwijzend staat Bakker tegeno ver het Molwerk: de provincie zal die lokatie vermoedelijk niet toestaan. De door het college voorgestelde lokatie bij de PEN-centrale wijst Bakker nog niet bij voorbaat af. Burgemeester Schipper verdedigde het college-standpunt: „Het is logisch dat we zijn terechtgekomen bij het in dustrieterrein van Oudeschild. Zou je voor één van de lokaties langs de Pontweg of elders in het Texelse land kiezen, dan doorbreek je de concentra tiegedachte. Er zullen zware argumen ten voor nodig zijn om dit gemeentelij ke beleid te doorbreken. En voor het tegengaan van overlast, zijn naar mijn mening technische voorzieningen te treffen. Inderdaad is daarvoor ook eerst nader onderzoek nodig. Pas op basis van die gegevens kunnen we de zaak verder bekijken." In de lijn van de concentratiegedachte zou ook voor vestiging op een nieuw aan te leggen industrieterrein aan de Georgiëweg bij Den Burg in beeld kun nen komen. Dit alternatief werd echter aan het begin van de vergadering als niet haalbaar terzijde gelegd. De afdeling Texel van het IVN (Insti tuut voor Natuurbeschermingseduca tie) houdt dinsdagavond 28 juni een excursie langs interessante bomen in Den Burg, aanvang 19.00 uur. Start punt is de voormalige huishoudschool aan de Haffelderweg. De „bomen- tocht" staat onder leiding van biolo gieleraar Peter Ampt. Ook niet leden zijn welkom. De tocht voert langs een aantal bomen waarover interessante bi ologische en historische feiten zijn te vermelden. Vorig jaar werd een derge lijke tocht met veel succes voor het eerst gehouden. Zaterdag houdt de kring Noordhol land Noord in samenwerking met ponyclub „De Kloppertjes" en lan delijke rijvereniging.. De Wadden- ruiters" een groot kringconcours op hoeve Zeeburg. Aan dit kring concours doen 130 pony's en paar den mee, afkomstig van elf ver schillende verenigingen uit de kop vna Noordholland. Er worden drie verschillende disciplines verreden; individuele dressuur, afdelingsdres- suur en springen. Er wordt om tien uur begonnen met de individuele dressuur in de klassen B, L, M en Z. Om half elf starten zo wel de afdelingsdressuur voor vier- en achttallen als het springen. Bij het springen bijten de beginnende sprin gers met de kleine pony's het spits af en moeten een parcours afleggen op een hoogte van vijftig centimeter. Als de gevorderde Z-springcombinaties aan de beurt zijn, liggen de balken inmid dels op 110 centimeter. Om ongeveer drie uur wordt het concours afgesloten met een parade van alle 130 deelne mers, direct gevolgd door de prijsui treiking. De toegang is gratis. Na de officiële federatie wedstrijd zullen vele „overkantse" ruiters met hun pony's op Texel blijven. Zij overnachten sa men met de Texelaars op hoeve Zee burg. De zondag erna wordt er een gezamenlijke rit gehouden, waarna de gasten met de boot van vier uur weer naar huis zullen terugkeren. Otto Goönga met de kampioensgeit van vo rig jaar. Zaterdag aanstaande wordt voor de tweede keer de Texelse geitendag ge houden. Deze keuringsdag van de Texelse Geitenvereniging belooft net als vorig jaar een interessante en ge zellige gebeurtenis te worden. De drie Nederlandse melkgeitenrassen (bont, toggenburger en wit) verschijnen in de ring, totaal 58 dieren. Keurmeesters zijn de overkantse heren J.B. Bakker en H. Hoogerhuis. Aan het eind van de morgen is het tijd voor de jeugdru briek: dertien kinderen showen hun geit en vertellen iets over hun dier. Ondertussen bekijken de keurmeesters de geiten en beoordelen de omgang met het dier. De winnaar ontvangt de jeugdprijs. Rond het middaguur is er een korte pauze met loterij, direct erna de kampioenskeuring. Dan worden ge kozen: het kampioenslam, het mooiste geite-uier en de reserve- en algemeen kampioen. De geitendag begint om 9.30 uur en wordt gehouden bij R. van den Tempel, Nieuwlanderweg 10. De toegang is gratis. In de Nederlands Hervormde kerk van Oosterend vindt zaterdagavond een zomeravondconcert plaats van het Eerhart-Dubbelkwartet. De aanvang is 20.00 uur en de toegang is gratis. Het Eerhart-Dubbelkwartet is een groep van acht zangers en zangeres sen uit Amstelveen en omgeving. Met hun a-capella zang van Franse chan sons en Engelse part- en folksongs is de groep al enkele malen eerder op Texel te bewonderen geweest. Het dubbelkwartet staat onder leiding van Bert Schreuder. Ter afwisseling van het programma is er tweemaal een in strumentaal intermezzo, verzorgd door de Texelse muzikanten Dyo Wassink (orgel), Loes Bakker en Monique Jan sen (dwarsfluit). Het programma om vat ondermeer de volgende werken: „Six chansons populaires Francais" van Vincent D'lndy (1851-1931), twee gedichten op muziek gezet door Clau de Debussy (1862-1918), „The evening Primrose" en „To Daffodils" van Ben jamin Britten (1913) en een aantal part songs van Vaughan Williams (1872-1958). Tijdens de dinsdag gehouden wieler wedstrijd van de wielervereniging werd weer goed gereden. Bij de B-jeugd gingen Thijs de Boer en Sander Boom er direct vandoor en bouwden met zijn tweeën een flinke voorsprong op. In de eindsprint bleek Boom de snelste te zijn. Bij de A-jeugd wist nieuwko mer Martijn Bakker het tempo goed bij te houden, maar hij moest bij de eindsprint toch het onderspit delven. De senioren reden een puntenrit, waarbij het ging om de snelste sprint. In de B-poule won Jan Buis voor Wil Braam en in de A-poule was het Evert Koopman die Leen van Elk achter zich wist te houden. Uitslagen A-jeugd 1. Denhard van der Slikke; 2. Martijn Bakker; 3. Jasper Braam. B-Jeugd: 1. Sander Boom; 2. Thijs de Boer; 3 Roel Bakker; 4. Jan Werner Prins; 5. Chris de Vries. A-poule: 1 Evert Koop man; 2. Leen van Elk; 3. Theo Boom; 4. Dirk Vinke; 5. Willem Trap; 6 Jan Nico van der Ploeg. B-poule: 1. Jan Buis; 2 Wil Braam; 3. Frans Witte; 4. Martin Visser; 5. Udo Visser. B en W stellen voor om tot aanschaf over te gaan van een tekenmachine ten behoeve van de dienst gemeente werken. De machine, die reeds op proef bij gemeentewerken is gestatio neerd, kost f12.000,—. Op het investe ringsplan 1988 was voor de aanschaf een bedrag van 715.000,— begroot. De tekenmachine is ontwikkeld voor het uitvoeren van routinematige hand- leingen bij het vervaardigen van tech nische tekeningen, en kan worden in gezet voor het machinaal aanbrengen van teksten, markeringen en maatvoe ringen op tekeningen. De in de proef periode gratis gebruikte machine bleek als belangrijk voordeel te hebben dat hij produktieverhogend werkt." Raadslid Jan van Asselt (Texels Be lang) stelde woensdagavond in de ver gadering van de commissie voor ruim telijk beleid, de situatie op de Vuurto- renweg aan de kaak. Van Asselt zei de weg na de asfalteringswerkzaamheden bijzonder gevaarlijk te vinden, omdat het wegdek veel hoger ligt dan de berm. Hij werd bijgevallen door Peter Bakker (PSP). Die had de zaak ter plekke opgemeten en kwam op som mige plaatsen tot een verschil van liefst 20 centimeter. ,,Als je dan met een wiel in de berm komt, kan het haast niet anders of je vliegt over de kop", concludeerde Bakker. „Eigenlijk zou het zo moeten zijn dat eerst ook de wegbermen worden opgehoogd, voordat een pas geasfalteerde weg wordt vrijgegeven", vervolgde hij zijn betoog. Burgemeester Schipper wilde dit voorstel serieus in beraad nemen. De zon komt 26 juni op om 5.21 uur en gaat onder om 22.04 uur. Maan: 29 juni V.M. Doodtij: 24 juni Hoog water te Oudeschild: Vrijdag 24 juni 3.23 en 16.07 uur Zaterdag 25 juni 4.49 en 17.12 Zondag 26 juni 5.54 en 18.15 Maandag 27 juni 7.01 en 19.20 Dinsdag 28 juni 8.05 en 20.24 Woensdag 29 juni 9.02 en 21.24 Donderdag 30 juni 9.52 en 22.19 Vrijdag 1 juli 3.2310.39 en 23.12 Zaterdag 2 juli 11.22 en Laagwater valt gemiddeld 6.15 uur na hoogwater. Aan het strand is het een uur eerder hoog water. In het rode kruis-gebouw in Den Burg werden maandag de diploma's uitge reikt aan de geslaagden van de EHBO- cursus: C. Barends; M de Graaf; G. de Leeuw; H Key- ser; L Bakker; N van Egmond; A. Rooseboom; J. Hin; A. Huberts; J. Witte; M. Keyzer, R. Dekker; N. Ooijevaar; S. Dob; J, Heins, P. Beu- ving. Voor het examen „Vuistregels EHBO" slaagden M. Witte en A. Berndsen. De cursus werd gegeven door dokter R.A. van der Bent en kaderinstructeur Rob Slootman. De winkelchef van de Aldi in de We verstraat heeft dinsdagmiddag een winkeldief in de kraag gevat. Vlak voor sluitingstijd betrapte hij een 22-jarige man, die winkelspullen met een waar de van 76,95 in zijn tas had zitten, die hij niet van plan was bij de kassa af te rekenen. Bij het doorzoeken van de boodschappentas bleek dat de man eerder al cassettebandjes met een to taalwaarde van vijftig gulden had mee genomen uit de Hema-vestiging. Ook deze had hij niet betaald. De man heeft zijn aankopen alsnog betaald. ■Reddingsbusje gered PiuüwYingand Lmwi» WWm (mkkfen) m*t 0» jiu- WljHUiXnB^nnnLniMKKns UustfuL r VenkmiAT Hans Elj*rm*ns, bijna twintig jur actief In bet red- I dlngywerk van drenkelingen, kon guteren fljn geluk niet or De tot op de draad versleten VW-bus van de Texelse Reddlngsbrtga- i de. die Hans een tijdje geleden bij de Venlose lts De Hagertel had Ingeleverd, kreeg hij namebjk in volledig gerestaureerde staat Drie leerlingen van de afdeling autoschade herstel hebben (oodsr i begeleiding van ha-leraar S Musahal) twee maanden tijd nodig gehad om hel aftandse vehikel van de sloop te redden Cisteren I glom de opgeknapte V*' alsof hij zojuist van de fabrlekaband w I gerold. Hans Eljaermans maakt al Jaren deel uit van bet team van vrij willigere. dat op de Texelse stranden een oogje Ui hel teil houdt Nu wil hel geval dat de lokale reddingsbrigade bijna uitsluitend bestaal uit nlet-Texetnaren De eilanders hebben het namehjk Ui het seizoen veel te druk met het werk In de loenstenbranche. De reddlngsvTljwilligere, die gedurende twee tot vier weken de zwemmen en surfers Ui de pelling houden, hebben op bet eiland I echter geen eigen vervoer Daarom la bet busje een uitkomst Het voertuig pendelt bovendien tussen de vijf ttrnndwachtposten en de centrale van de reddingsbrigade Ook wordt het Ingezet als er een drenkeling is gered en acuut vervoer Is vereist Het busje bleek afgelopen seizoen in zodanige staat te verkeren. 1 dal aan een opknapbeurt niet meer viel te ontkomen Het plaat I werk rood de voorruit was dusdanig door roest aangevreten, dal gevreesd werd voor een spontane lancering ervan bij een hobbel 'n de weg Aangezien de reddingsbrigade geen bemiddelde club zocht Hans Eijsermans De Hagerlel voor hulp aan Een geluk f bijkomstigheid Is dat de school de enige lts Ui Nederland Ls et een afdeling autoschade herstel el was overigens de eerste keer dat deze opleiding een klus voor - IdeCel doel opknapte. De school heeft bovendien alle ma te- Ik asten op zich genomen. Donderdag 23 juni De raadscommissie voor financieel, economisch en technisch beleid heeft in het raadhuis een openbare vergade ring, aanvang 19.30 uur. Gesproken wordt over akoestische voorzieningen aan de Jacob Daalderschool te Ooster end, de meerjarenbegroting 1989-1992 en het investeringsplan 1989-1992. In Cinema Texel draait Jacket"; 20.00 uur. Full Metal Vrijdag 24 juni Om 15.30 uur gaat in het raadhuis in Den Burg de thematentoonstelling „Verdedigingswerken" van start. In Cinema Texel draait om 20.00 uur de oorlogsfilm „Full Metal Jacket" en om 23.00 uur de nachtfilm Girls". Zaterdag 25 juni Van 10.00 tot 14.00 uur wordt op het plein van de Thijsseschool te Den Burg een vlooien- en feestmarkt ge houden ten bate van een weeshuis in Indonesië. In de voornamlige Doopsgezinde ver maning te Den Hoorn knipt mevrouw Wieten-Gillot portretten van 13.00 tot 17.30 uur. Van 19.00 tot 21.00 uur wordt een ken- nismakingsinstuif gehouden op de nieuwe tennisbaan te Oosterend. Le den die hun contributie hebben be taald kunnen bij die gelegenheid hun kaart en de sleutel afhalen. Het R.K. jongerenkoor uit Gendringen treedt op tijdens de dienst van 19.30 uur in de R.K. kerk in Den Burg. Op het terrein van R. van den Tempel, Nieuwlanderweg 10, wordt de Texelse geitendag gehouden, aanvang 9.30 Van 10.00 tot 15.00 uur wordt bij hoe ve Zeeburg in De Eendracht een groot kringconcours voor paarden en pony's gehouden. Leerlingen van de afdeling autoschade herstel van de LTS „De Hagerlei" uit Venlo hebben gratis het Volkswagen busje opgeknapt, dat 's zomers op Texel wordt gebruikt door de strandbe- wakers van de Koninklijke Nederlandse Bond tot redding van Drenkelingen (KNBRD). Het negen jaar oude busje ziet er nu weer als nieuw uit. De let ters en afbeeldingen van het profiel van Texel en de mascotte „Binkie" werden door opticiën Hans Eijsermans (31) die elke zomer op Texel een tijd strandbewaker is, zelf aangebracht. Eij sermans heeft de leerlingen en leer krachten als tegenprestatie bloemen en een fles „Juttertje" bezorgd. Bo venstaand het artikel dat het Dagblad van Noordlimburg er aan weidde. Nog niet alle sportverenigingen hebben gereageerd op de uitnodiging om deel te nemen aan de sportuitwisseling met de gemeente Koudekerk aan den Rijn op 17 en 18 september aanstaande. Het is dus niet mogelijk om gastheer Koudekerk de benodigde gegevens te verschaffen. De Sportraad verzoekt de verenigingen daarom dringend om uiterlijk 1 juli te laten weten of ze zul len deelnemen of niet. Mocht door fouten of misverstanden een vereni ging niet zijn uitgenodigd, dan kan de vereniging zich toch opgeven. Men wendde zich tot de sportraad, per adres raadhuis Den Burg. In de Hervormde kerk van Oosterend geeft het Eerhart-dubbelkwartet een zomeravondconcert, aanvang 20.00 In Cinema Texel draait om 20.00 uur „Full Metal Jacket". Zondag 26 juni Op het terrein van Texelse Boys wordt om 10.00 uur een openluchtmis opge dragen ter gelegenheid van het Sint Jansfeest en het 125-jarig bestaan van de R.K. kerk Den Burg. De kustzeilvereniging Westerslag houdt bij paal 17 open dag samen met het Island Wave Center van J. Lamens en de brandingzeilschool van S. van Zon; aanvang 11.00 uur. In de Gereformeerde kerk te Den Burg wordt een dienst voor belangstellen den gehouden, aanvang 19.30 uur. Thema is „Als ik onder de sterren sta". Meegewerkt wordt door de Mes sengers onder leiding van J. v.d. Slik ke; organist is J. Kruithof. In Cinema Texel draait om 20.00 uur „Full Metal Jacket". Maandag 27 juni In De Schuilhut te De Koog verzorgt Henk Troost een diavoorstelling over Texel; 20.00 uur. In Cinema Texel draait om 20.00 uur „Full Metal Jacket". Dinsdag 28 juni Het IVN Texel houdt in Den Burg een „bomentocht"; start om 19.00 uur bij de voormalige huishoudschool aan de Haffelderweg. Om 17.45 uur zendt de NCRV-televisie een reportage uit over de Schuttevaerrace. Musica Texla verzorgt in de Hervormde kerk van Den Hoorn een zomeravond concert; 20.15 uur. In Cinema Texel draait voor het laatst de oorlogsfilm „Full Metal Jacket"; 20.00 uur. Uitsluitend voor spoedgevallen Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandagmorgen 8.00 uur. Dokter K. Eissen, Julianastraat 9, Den Burg, telefoon 02220-2039. Aanvragen visites s.v.p. tussen 9.30-10.30 uur. Spreekuur op zater dag en zondag van 11.30-12.00 uur en van 16.00-16.30 uur zonder afspraak. Dokter L. Barnard, Kotterstraat 24, Oosterend, telefoon 02223-234. Van vrijdagavond 18.00 uur tot maandag 8.00 uur Marja va Etten telefoon (02230) 23024. Uitleen van verplegings- artikelen en informatie: Op de werkdagen van 16.30 - 17.30 uur. Spoedgevallen tel. (02220) 3241. De diëtiste, mevr. S. L. Goote houdt in de maand juli op maandag 4 juli en vrijdag 15 juli zitting in het Groene Kruis-gebouw van 13.30-15.30 uur. Afspreken via tele foonnummer 02220-3241. Voor zeer spoedeisende tandheel kundige hulp kan men op zaterdag en zondag om 18.00 uur precies te recht in het Tandheelkundig cen trum, Witte Kruislaan, Den Burg. Kunstgebitreparatie Spoedeisende gevallen ook in het weekend na telefonisch overleg. Tandtechniek Van Kralingen, tel. 02220 - 2069. Weverstraat 95, telefoon (02220) 2112. Open van maandag t/m vrij dag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00-17.00 uur en zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoedeisende gevallen. Spreekuur: elke werkdag van 9.00-10.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur, Julianastraat 3a, Den Burg, telefoon (02220) 4152. In het weekend kan op zaterdag, zondag en maandag tussen 17.00 en 19.00 uur gebeld worden met mevr. N. Schuijl, tel. 02225-446. Consultatiebureau voor alcohol en drugs, Molwerk 31/45, 't Horntje. Spreekuur volgens afspraak: tele foon (02226) 413. Alleen voor spoedgevallen tele foon (02220) 2527. Voor noodslachtingen bellen op werkdagen (02220) 2182 (slacht plaats); na werktijden en in het weekend (02220) 3541 via TEM- centrale. Voor meldingen van schepen of zwemmers in nood: Kustwacht Eierland, tel. (02222) 270. ingsi [het b Iswa in he Bur Zondag 26 juni HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg 9.30 uur ds. J. Th. Pietersen. Uitzending Lichtboei De Waal 11.00 uur ds. Pietersen De Koog 9.30 uur ds. De Jong Den Hoorn 9.30 uur ds. Ter Haar Oosterend 9.30 uur ds. Kok Oudeschild 11.00 uur ds. Kok De Cocksdorp 11.00 uur ds. De Joj Avondmaal GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg, 10.00 en 19.30 uur ds. R. J. Blaauw, uit Wolvega 19.30 uur: uitzending Lichtboei Oosterend 10.00 en 19.30 uur drs, J. Donker. GEREFORMEERDE GEMEENTE in kerkgebouw Schoolstraat 10.00 en 16.00 uur: dienst Woensdag 29 juni: 19.15 uur ds. M J. van Gelder uit Geldermalsen. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk, Ko- gerstraat, Den Burg 11,30 en 16.30 deze uur dienst. k y° de DOOPSGEZINDE GEMEENTE ,iidf zieki Den Burg, 10.00 uur ds. J. Bruse- skon witz uit Hoofddorp BAPTISTENGEMEENTE In Eben Haëzer, Julianastraat 11 Den Burg 10.00 uur voorganger Joh. Tensen. Kinderoppas ROOMS-KATHOLIEKE KERK kunt hal [112. Ki in ac Den Burg: zaterdag 19.30 uur Jor gerenkoor Gendringen. Uitzending Lichtboei Zondag 10.00 uur Texelse Boys terrein: Parochieviering. Deutsche Messen: Den Burg: Samstag 18.00 uur JEHOVA'S GETUIGEN Koninkrijks zaal. Schilderend. 10.30-11.20 uur Openbare lezing: 11.20-12.30 uur Wachttorenstudie: bahAi Elke eerste woensdag van de maand informatie over het Bahé'i geloof van 10.00-12.00 uur. Adres Plevierstraat 16, De Koog, tel. 02228-896. aar n I !t op ixele ken m!. en. f.V 20) ael c de ima W filcc >'s, iker: en ooi ras. chti De bureau van de groep Texel van de Rijkspolitie in Den Burg is dage lijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur. Het politiebureau te De Koogi alleen op donderdagmiddag geo pend tussen 14.00 en 18.00 uur. Te lefonisch te bereiken, dag en nachl via tel. (02220) 2644. Bij brand en voor spoedeisend ambulancevervoer bellen: 02220-2066. Bij geen gehoor 02230-?????. Voor niet spoed eisend ambulance-vervoer: 02230-12888, bij geen gehoor 02230-22222. Opgaven voor vermelding in ds lijst „Voor het weekend" moeter dinsdags vóór 12.00 uur ingele verd worden. Iw k hts ifotc al. E rd te i-li '9 1 keui loce mar 220) rlijk Irijf itere 'avil gei ADVERTENTIETEKSTEN PER TELEFOON Ondanks teruglezen van telefonisch opgegeven ad vertentieteksten blijft er een risico voor foutjes in namen, telefoonnummers, enz. Adverteerders die adver tentieteksten per telefoon aan ons doorgeven, wijzen wij erop dat eventueel in geslopen fouten voor risi co van de adverteerder zijn. De directeur 0' Voor de vele blijken van medeleven ondervonden het overlijden van onze moeder HENRICA CORNELIA BAKKER - HIN aki k Ie •smi 822] Urn zijn wij u zeer erkentelijk, maar onze bijzondere ds gaat uit naar al die lieve mensen die haar de laatste) c' ren trouw hebben bezocht en voor de hartelijke b langstelling in zovele vormen rond haar ziekbed in< laatste maanden, 'nor rad •0-C forts ittra ,,Spyk", juni 1988. Namens de familie W. Bakker

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 2