Politierechter Punt mild voor Texelaars tm Texelaars voor de Bioloog Veen houdt lezing over Griend Raadsvergadering Indoordressuur Ouwe Sunderklaas in de Texelse dorpen Winst voor Tevoko volleybal-jeugd Foto's van Wampex in de sporthal ZDH gaf voorsprong op GSV uit handen Werkgroep vraagt om „rectificatie" M.S.T. programma Filiaal „Shoemax" aan Groeneplaats Texel in beeld Zegereeks dammer Vittali tijdelijk onderbroken i Sporttoernooien L$ bijzonder geslaagd Deze week extra voordel in Den Hoorn 3 Lamsburgers voor 2,98 5 Kiwi's voor 2,49 Extra voordelige december postzegels in ons postkantooi Ook zijn er weer oliebollen, andere decemberlekkernijen GOËNGA'S SUPERMARKT EN SPECIALITEITENSLAGERI. rMVaiiVA z I CAtLbC OUUhAIM I vhuuAb a ututivitJtl Politierechter Punt was vrijdag mild voor de Texelaars die voor de balie in Den Helder moesten verschijnen. In twee gevallen verlaagde hij de geëiste geldboete. Een 30-jarige inwoner van De Koog werd veroordeeld tot ƒ500,- omdat hij in oktober vorig jaar met een alco holpromillage van 1.44 in zijn Ford was gestapt en via een hek over de kop in een tuin was beland. „Het leek wel of u een race-wedstrijdje aan het doen was", vond officier van justitie G.J.A.M. Botman. De Texelaar verklaarde dat hij na een bezoek aan een café in Den Hoorn op de Pont- weg zijn broer wilde inhalen. Die ging echter ook naar links waarna de Ford werd geraakt en over de kop vloog. De man uit De Koog hield er rug klachten aan over; zijn medepassa gier bleef ongedeerd. De wagen was total loss. Officier Botman vond een boete van ƒ1000,- en zes maanden voorwaarde lijke rijontzegging op zijn plaats. De Texelaar verzekerde dat het hem met meer zou gebeuren, omdat hij zijn lesje had geleerd. Hij vroeg of de boete kon worden verlaagd. „Ik werk zes dagen in de week en heb nu al moeite om de eindjes aan elkaar te knopen". Politierechter Punt halveer de de boete met de opmerking dat de rest „op de lat" stond voor als het nog eens mocht gebeuren. Vuurwapen Een andere inwoner van De Koog kreeg een boete van ƒ500,- omdat hij in oktober vorig jaar had gewei gerd een vuurwapen aan de politie uit te leveren. Een jachtopziener had de Texelaar 's morgens vroeg zien en horen schieten met een kaliber .22 Op vrijdag 16 december houdt de bi oloog Jan Veen om 20.00 uur in Ecomare een dialezing over Griend. Dit ter gelegenheid van de opening van een tijdelijke expositie aldaar over dat eilandje. Jan Veen is de auteur van „Griend, vogeleiland in de Waddenzee". Toegangsprijs is ƒ4,-. Wie de lezing bij wil wonen, moet zich te voren bij Ecomare op geven, tel. 02220-17741. De expositie over Griend in Ecomare is gemaakt door Natuurmonumenten, het Fries natuurmuseum en Ecomare zelf en blijft op Texel tot sep tember 1989. Natuurmonumenten probeert geld in te zamelen voor een grote reddingsactie van het vogeleiland, dat in de golven dreigt te verdwijnen. De expositie geeft een beeld van het vogel- en het plantenleven op Griend. De noodzakelijke reddingsoperatie krijgt ook de aandacht. Er wordt na der ingegaan op het gedrag van en kele vogelsoorten. Dinsdag 13 december vergadert de gemeenteraad, aanvang 19.30 uur. De agenda: 1. Opening. 2. Vaststelling volgorde stemming 3. Vaststelling besluitenlijst raadsver gadering de dato 8 november 1988. 4. a. Ingekomen stukken. b. Mededelingen. c. Beantwoording raadsvragen. 5. Herstemmingen uit de raadsverga dering van 16 november 1988. a. Vaststelling verordening op de hef fing van onroerend-goed belastingen. b. Beslissing op bezwaarschriften van het bestuur van het kinderdagverblijf Texel. 6. Drainage speelgelegenheid Oude- schild. 7. Installatie douche-muntautomaten zwembad Molenkoog. 8. Opheffing en vereffening gemeen schappelijke regeling regionale brand weer Kop van Noordholland. 9. Opheffing en vereffening gemeen schappelijke regeling regionale ambu lancedienst Kop van Noordholland. 10. Brandweervergoeding. 11. Uitbreiding/verbouw raadhuis. 12. Aandelenoverdracht AOT/NZH. 13. Lokatie kermis. 14. Voorbereidingsbesluiten ten be hoeve van het bouwplan van: a. P. N. Zijm, Krimslag paal 28, De Cocksdorp. b. Het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende Sluizen te Edam, loka tie Pont weg 150, De Koog. c. De heer N. Boon, Joan Hods- honstraat, De Cocksdorp. 15. Kredietbesluit inzake uitbreiding Kompasschool. 16. Ontslag gemeente-arts. 17. Gemeenschappelijke Regeling Vleeskeuringskring Den Helder. 18. Aangaan vaste geldlening van 73.500.000,—. 19. Aangaan vaste geldlening van 71.500.000,—. 20. Benoeming leden subsidie advies orgaan. 21. Rondvraag. 22. Sluiting. geweer. Later werden in de bouwkeet op het werk van de vermeende schutter konijnen aangetroffen met een kopschot. De man werd tegen de avond door de politie meegeno men voor verhoor en legde een be kentenis af, maar kwam daar later terug. „Ik had toen al aardig wat pot jes bier gedronken en wat ik toen heb gezegd klopt met". Hij werd ge sommeerd zijn jachtwapen in te leve ren maar bracht een oude windbuks. „Ik had zo'n ding nog thuis liggen. Die deed het toch met meer", aldus de verdachte. Bewijs De officier van justitie eiste ƒ750,- boete en twee weken voorwaar delij- ke gevangenisstraf met een proeftijd van twee jaar. Hij vond de onder ede afgelegde verklaring van de jachtop ziener en de vondst van de konijnen een overtuigend bewijs. De Texelaar bleef volhouden dat hij geen vuurwa pen had. „Hoe is het nou als zo'n jachtopziener de pik op je heeft en zomaar wat zegt? Waarom pakte hij me niet meteen die morgen op toen hij mij zogenaamd zag schieten? ledereen kan die konijnen in de keet hebben gelegd". Rechter Punt achtte het feit bewe zen. „Als je geen wapen hebt kun je ook niet schieten", vond hij. Hij ver laagde de boete tot ƒ500,-. De wind buks zal aan de Texelaar worden teruggegeven. Lang wachten Een 20-jarige inwoner van Den Burg raakte vorig jaar november met een promillage van 1,26 met de auto van zijn vader langs de Pijpersdijk in een sloot. Hij werd bijgestaan door advo caat Wiet van Utenhove uit Alkmaar. Deze beklaagde zich over het lange wachten op behandeling van de zaak. „Mijn cliënt zit al meer dan een jaar in de piepzak". Van Utenhove had kort na het ongeval het dossier aangevraagd bij de Texelse politie, maar kreeg dat pas tweeënhalve maand later. Nog een maand later kwamen de stukken van de recht bank en pas negen maanden erna was de eigenlijke zitting. „Tussen de zes en de negen maanden wachttijd is normaal, dertien niet. Dit is heel erg mosterd na de maaltijd. En dat dossier heeft veel te lang liggen sud deren op Texel". De officier mr. Bot man en politierechter Punt waren het daar met mee eens. Dertien maanden wachten tot een zaak voorkomt is geen uitzondering. De advocaat verklaarde dat zijn cliënt geen „zielige" jongen met een moei lijke jeugd was. „Het is een normaal mens en hij heeft zich vergist. Hij In manege Akenburg is zaterdag een indoor dressuurwedstrijd voor paar den en pony's. Er wordt gereden in de klassen B, L en M. Het begint om 9.15 uur en prijsuitreiking is rond 17.00 uur in de foyer. Deelnemers kunnen het programma vrijdagavond afhalen bij Timmers Bakkerij in de Hogerstraat. Toeschouwers zijn wel kom, gratis entree. Den Burg Vanaf 16.45 uur: jeugd kan nummers afhalen op het terras van de Lin deboom. 17.00 tot 18.00 uur: speulen voor de jeugd. 18.30 uur: prijsuitreiking jeugd in de Lindeboom. Vanaf 20.15 uur: volwassenen kun nen nummers afhalen op het terras van de Lindeboom. 20.30-22.00 uur: speulen voor vol wassenen (wagens vanaf 21.00 uur). 23.00 uur: prijsuitreiking volwas se- nen in de Lindeboom De jury staat bij Zegel speelgoed. Het Open Boek en Bakkers Ijzer handel. Oudeschild 16.30 tot 17.00 uur: jeugd kan num mers afhalen in 't Skiltje. 16.30 tot 17.00 uur: speulen voor de jeugd. De jury staat bij W. Schouten, de Ruyterstraat 35 en A. Westerla- ken, de Ruyterstraat 63. 18.00 uur: prijsuitreiking jeugd in 't Skiltje. 20 30 tot 2115 uur: volwassenen kunnen nummers afhalen in 't Skiltje. 20.30 tot 22.15 uur: speulen voor volwassenen. De jury staat bij W. Schouten, de Ruyterstraat 35 en A. Kuip, de Ruyterstraat 81. 23.15 uur: prijsuitreiking volwassenen in 't Skiltje. De Koog 17.00 tot 17.30 uur: speulen voor de jeugd op het Dorpsplein. 18.00 uur: prijsuitreiking jeugd in Capri. 18.00 tot 18.30 uur: volwassenen kunnen nummers afhalen in Capri. 20.00 tot 21.00 uur: speulen voor volwassenen op het Dorpsplein. 22.00 uur: prijsuitreiking volwasse nen in Capri. Den Hoorn Nummers kunnen 's middags tot 18.00 uur worden afgehaald bij dro gisterij Boon. Na die tijd kunnen ze worden afgehaald bij het dorpshuis. 16.00 tot 17.30 uur: speulen voor de jeugd bij Hotel Op Diek, Loodsmans welvaren, het dorpshuis en Happy Days. 17.30 uur: prijsuitreiking jeugd in het dorpshuis. 20.00 tot 22.00 uur: speulen voor volwassenen bij Hotel Op Diek, Willem Duinker, het huis van de dominee, Loodsmanswelvaren, Ons Huis, het dorpshuis, Johannes Bakker en Happy Days. 22.00 uur: prijsuitreiking volwasse nen in het dorpshuis. De wisselbekers kunnen voor maan dag worden ingeleverd bij supermarkt Goenga of Joan van Vijfeijken. De Cocksdorp Van woensdag tot de aanvang van het speulen kunnen nummers worden afgehaald in het Eierlandse Huis. Jeugd gratis, volwassenen 73,- per persoon. 17.30 tot 19.00 uur: speulen voor jeugd, van Onno Kikkert tot De Hoop aan belde zijden van de Kikkertstraat. 19.00 uur: prijsuitreiking jeugd en ijs voor iedere deelnemer. 19.30 tot 23.00 uur: speulen voor volwassenen in de Kikkertstraat, Hodshonstraat en Ploosterstraat. 23.30 uur: prijsuitreiking volwasse nen in het Eierlandse Huis. De Waal 17.30 uur: nummers afhalen voor de jeugd bij J. Zoetelief, Hogereind 48. 17.30 tot 18.30 uur: speulen voor de jeugd. 18.45 uur: prijsuitreiking jeugd in het dorpshuis. De wisselbekers kunnen tot maandag worden afgegeven bij J. Zoetelief, Hogereind 48. Vanaf 17 00 uur. café De Fuik open voor volwassenen Oosterend 17.00-17.30 uur: speulen voor de jeugd. 17.30 uur: prijsuitreiking in het dorpshuis. 20.00-21.30 uur: speulen voor vol wassenen. 21.30 uur: prijsuitreiking in dorpshuis De Bijenkorf. V- >'.V zag dat in en is meteen gaan sparen voor een eventuele boete. Het zal hem niet weer gebeuren". Mede dankzij het blanco strafregister dat de jongeman had, werd hem maar zes maanden voorwaardelijke rijontzegging opgelegd en een boete van ƒ600,-. De jeugdteams van Tevoko kregen zaterdag de punten vrijwel cadeau. Hoewel dit goed in de Sinterklaastijd paste, betekende het minder interes sante wedstrijden. Dames 2 had het wel moeilijk tegen PK 72 en wist dan ook maar een punt uit deze wedstrijd te halen. Heren 1 had meer moeite zelf tot aanvaardbaar spel te komen dan met het overklassen van tegenstander Wieringen. Elis Polder man debuteerde verdienstelijk in de eerste klasse. Uitslagen: heren Wieringen-Tevoko 1 0-3, dames PK 72-Tevoko 2 3-2, meisjes/asp Harpoen 2-Tevoko 2 0-3; jongens/asp PK 72-Tevoko 1 1-3; The Serve-Tevoko 2 1-3 Deelnemers en belangstellenden kun nen vanaf heden de foto's van de Wampex inzien en eventueel bestel len in de kantine van sporthal Ons Genoegen. Fotograaf Bert Koning neemt nabestellingen in ontvangst tot 18 december. ZDH ontving thuis GSV en een veel belovende 2-0 voorsprong voor de Zwaluwen werd in de tweede helft door de bezoekers genadeloos in een 2-2 gelijkspel omgezet. Henk de Ruyter scoorde een prachti ge openingstreffer vanaf ca. 30 me ter uit een vrije trap. Het strakke schot was onhoudbaar voor de GSV doelman. Even later zag het ernaar uit dat het 2-0 zou worden, maar de bal kon door middel van een ten on rechte niet bestrafte handsbal van achter de doellijn worden wegge werkt, zodat GSV hier van geluk mocht spreken. Na 30 minuten spe len manouevreerde Bram Brouwer zich in een vrije schietpositie, maar zijn schot vanaf 20 meter werd op schitterende wijze uit het doel ge werkt door de doelman. Tien minuten later bracht Wilco Bakker, Sander Stolk in stelling en het strakke schot vanaf 20 meter was onhoudbaar voor de GSV doelman: 2-0. Even voor rust miste GSV een prachtkans door de voorzet vrijstaand voor de goal via de lat over te tikken. In de tweede helft leek het vuurtje bij ZDH min of meer te zijn opgebrand, want het initiatief werd aan de bezoekers overgelaten. In de zesde minuut ging de eerste vrije trap van GSV net over. Na een kwartier kreeg Bram Brouwer voor ZDH nog een kans, maar weer zat de keeper er goed tussen. Aan de kant van GSV dien den zich veel blessures aan en zo doende moest de ploeg met tien man verder. Wellicht was dat net de sti mulans die de ploeg nodig had, want in de 23ste minuut werd een goede combinatie afgerond met een feilloos schot in de goal. 2-1. Arjan de Ruiter maakte vervolgens zijn debuut bij ZDH en brak al direkt door de verde diging van GSV. Slechts door een overtreding kon de watervlugge spe ler worden gestopt. Later zou deze speler weer gevaarlijk inkomen, maar het schot werd door de keeper gestopt. Tien minuten voor tijd nam GSV een vrije trap vanaf ca. 20 me ter en de bal glipte uit de handen van Frans Stolk, De stand werd hier na op 2-2 gebracht door een inko mende speler van GSV. De Werkgroep Landschapszorg Texel heeft bezwaar gemaakt tegen de uit lating van B en W dat het terrein ten noorden van de electriciteitscentrale te Oudeschild geen natuurlijke waar de heeft, zodat er een vuilo- verslagstation zou kunnen worden gebouwd. De werkgroep wijst erop dat het terrein als natuurgebied juist heel belangrijk is. Er broeden maar liefst zes vogelsoorten die vermeld zijn in in de nationale lijst van met uitroeiing of speciaal gevaar bedreig de vogelsoorten en ook buiten de broedtijd vindt een keur van vogel soorten rust en voedsel in dit gebied je. Omdat het vlak langs de weg ligt biedt het vogelliefhebbers ideale mo gelijkheden om zeldzame vogelsoor ten van dichtbij te zien, reden waarom het terrein is opgenomen in de VVV Vogelroute. De werkgroep vraagt het college daarom haar uit spraak te rectificeren. Blijkens de reactie van b en w zal dat laatste niet gebeuren omdat het plan om de vuiloverslag op dit ter rein te maken inmiddels achterhaald is. Het college heeft dinsdag j.l. una niem besloten dat de vuiloverslag moet komen op een perceel grond dat grenst aan het terrein van „Tex- vis". Deze beslissing is ter kennis gebracht van de dorpscommissie van Oudeschild. Omdat het gekozen terrein reeds de bestemming „in dustriegebied" heeft, kan de bouw hier zonder planologische procedures worden uitgevoerd. Afdeling volleybal Zaterdag 10 december Sporthal Ons Genoegen Den Burg: 12.30 u. jongens/asp Tevoko 1-De Boemel 12.30 u. meisjes/asp Tevoko 2-Harpoen 2 13.30 u. heren Tevoko 2-Gruma Seahawks 4 13.30 u. dames Tevoko 1-Rood-Wit 1 13.30 u. meisjes/asp Tevoko 1-Los '82 1 15.00 u. heren Tevoko 1-SVN 1 15.00 u. dames Tevoko 3-HCSC 3 15.00 u. dames Smash '68-WSOV 3 Jocohal, Den Helder: 13.30 u. dames HCSC 2-Tevoko 2 Maandag 12 december Sporthal Sportlaan, Den Helder: 18.45 u. dames Zeemacht-Smash '68 Afdeling basketball zondag 11 december 16.30 u. De Slenk Hoi B- De Mareis (m.j) Uitslagen eilandcompetitie mannen: Bremakker 2-Slagerij De Boer 1-1; Gemeente- Segerink/Eelman 0-2; Stoepa-Twaalf Balcken 2-0, Paal 9-Teso 1-1; DGM-RWS 2-0; Kobeko- Amrobank 0-2, Bremakker 1-De Krim 2-0, BCTDe Kuip 1-1; Musicshop-Paal 28 2-0; Smash 1-Groote Slock 1-1; Westerslag- Nog voor pasen zal aan de Groene plaats in Den Burg een filiaal worden geopend van de schoenenzaak Shoemax B.V. uit Den Helder. Het filiaal wordt gevestigd in een nieuw te bouwen winkelpand tussen de Rabobank en het VVV-kantoor. Hier stond de woning van de familie Langeveld, die twee jaar geleden werd gekocht door Boer-Kloosterman B.V., eigenaresse van de naburige Tur bo amusementshal. De woning wordt thans gesloopt en zal in opdracht van Boer-Kloosterman worden vervangen door een winkel die een bedrijfsop- pervlakte van 250 m2 zal bieden, naast een overnachtingsmogelijkheid. Het door architectenbureau Alkema uit De Koog ontworpen pand zal in splitlevel worden uitgevoerd, waarbij gebruik wordt gemaakt van de sterk hellende ondergrond (Burgwal) ter plaatse. Vijftiende Het sinds 27 jaar bestaande Shoemax-bedrijf heeft overal in het twten v»'«nr**wJ*1-|kh!*d •»n Of Zoals blijkt uit de reacties heeft de ontvangst van het lokale televisie programma „Texel in Beeld" in enkele gevallen problemen opgeleverd. Wij vinden het een spijtige zaak dat on danks goede voorbereidingen de beelden in sommige huiskamers ver vormd binnenkwamen. Dit probleem zou kunnen worden opgelost door plaatsing van een technische voorzie ning in het kabel-station. Aangezien hier vele duizenden guldens meer ge moeid zijn, kunnen we dit voor die paar uitzendingen per jaar niet van Kabeltex verlangen. Zelf kunt u de beeldkwaliteit mogelijk verbeteren door het infokanaal af te stemmen op het video-kanaal van uw televisie. Wij hopen U met deze tip van dienst te zijn en zijn blij dat in ieder geval een flink aantal mensen storing-vrij heeft kunnen kijken. Het team van „Texel in Beeld", John Smit, Tom Keyser, Peter Bakker, Margreet Berndsen. In het duel om de eerste plaats van de onderlinge competitie van de damclub Oosterend/Texel, tussen Ri- nus Vittali en Piet Bakelaar werd diep in de nacht tot remise besloten in een stelling, waarin Vittali licht voordeel had. Bakelaar onderbrak met dit resultaat de zegereeks van Vittali. Deze laatste had acht keer op rij gewonnen. Theo Hin verkeek zich op het eindspel tegen Victor Voskuil. In een stand die misschien wel gewonnen was voor Hin, zag hij deze slagkeus over het hoofd en daardoor werd het remise. Lauw Boonman haalde uit met een vijfklapper tegen Adriaan Bruin, maar op dat moment stond Boonman al veel sterker. Gerrit Dros liet een afruil toe, daarna kon Jos de Wolf via een niet al te moeilijke zet een dam halen. Dros gaf direct op. In het duel tussen de nummers zeven en acht onstond een zeer gecompli ceerde stelling. Beiden hadden één opgesloten vleugel, hoewel André Brouwer steeds iets sterker stond dan zijn opponent, Frans Bos. Uitein delijk bleek André Brouwer ook de langste adem te hebben. Met dit re sultaat nestelt hij zich op een gedeel de vierde plaats. Cees Vinke en Hans de Beurs speelden een gelijkwaardige partij, totdat Vinke schijfwinst be haalde. Hij wist door te zetten en kon tenslotte afwikkelen naar een meerderheidseindspel. Tegen Ate Sijtsma behaalde Klaas Burger een damslag, later nog een meerslag, zo dat Sijtsma niets anders kon doen dan opgeven. Door zijn overwinning verliet Burger de laatste plaats. Harry v/d Wetering verkreeg schijfwinst toen Jaap van Heerwaarden iets te gretig was. Doch dit bleek niet ge noeg voor de winst. Van Heerwaar den wist door sterk spel de rollen om te draaien en de volle winst te behalen. Uitslagen: V Voskuil-T. Hm 1-1; L Boonman-A. Bruin 2-0; G. Dros-J. de Wolf 0-2; F Bos-A Brouwer 0-2; C. Vinke-H. de Beurs 2-0; A. Sijtsma-K Burger 0-2; M Vittali-P. Bakelaar 1-1; J van Heerwaarden-H. v/d Wetering 2-0. Stand: 1 R Vittali 86%; 2. P. Bakelaar 81%; 3. W. Bakker 63%; 4. A Brouwer 61%; 5. J. van Heerwaarden 61%; 6. H. v/d Wetering 55%, Theodorahoeve 0-2. vrouwen: De Rival-Segerink/Eelman 1-1; Opel Rentenaar- Antiekhuisje 1-1; CVI-Retsina 0-2; De Verfbus- Klif 23 0-2; Mantje-Westerlaken 0-2; Haarstudio-Zegel Mode 0-2; Wasserij Best- Boetiek 22 2-0; Leydekkers-Drogisterij Mets 1-1. land filialen. De winkel in Den Bi die op basis van een vijfjarig vei baar kontrakt van Boer-Kloosteri wordt gehuurd, wordt de vijftiei Directeur H.B. Broeke vertelde oi dat het assortiment dat hier te ki zal zijn precies hetzelfde is als wi de andere filialen wordt aangebi een zeer grote collectie schoeisel gestemd op het gezin, voor prijzi die aanmerkelijk lager zijn dan w< aan men op Texel is gewend. Dal laatste is mogelijk omdat Shoem; met werkt met importeurs en grj siers, maar alles zelf rechtstreeks binnen- en buitenlandse fabrieken koopt in zeer grote partijen, terw. personeelskosten laag worden ge den door volgens het zelfbedienii systeem te werken. Toch zullen v de winkel vier of vijf personeelsle nodig zijn (inclusief part timersl d Broeke op Texel zelf wil aanwerve Shoemax dacht al jaren geleden: een vestiging op Texel. Een probli daarbij was de bevoorrading. Van het centrale magazijn in Den Heli voorziet Shoemax dagelijks al zijn alen in het land. Op Texel moest anders worden aangepakt omdat vrachtwagen veel te lang weg zi zijn. Hier gebeurt het door de bot ook dagelijks. Donderdagmiddag en vrijdagmorg streden de leerlingen van de Schr gemeemschap LBO Texel weer or prijzen in de jaarlijkse zaalvoetbal basketballtoernooien van de scha De wedstrijden, onder supervisie de gymleerkrachten Mevr. Meden en Dhr. Janssen vonden plaats in twee accommodaties: De KoningL en Sporthal Ons Genoegen De al trage en puntentelling was in han| van de leerlingen van de verschil! de leerjaren. Na zo'n 120 basketb wedstrijden en veertig zaalvoetbalmatches konden de vo gende ploegen gaan smullen van als prijzen beschikbaar gestelde t| ketletters: Zaalvoetbal Jongens klas 1: le-ploeg Ronald Witte (1B); 2e-ploeg Erik Wuis (IB); 3e-ploeg Kees Daalder (1A). Jongens klas 2 1e-ploeg Jan Bloem (2A), 2e-ploeg Arie der Vis (2A), 2e-ploeg Sander Schaatsen (2B); 3e-ploeg Niels Wonder (2C). Meisjes klas 2: le-ploeg Patricia Knol (2B); 2e-ploeg Ma' f Huisman (2A), 3e-ploeg Esther Klippel (Jj> Meisjes klas 3 en 4 le-ploeg Alja Barends; 2e-ploeg Lize Vl^fl 3e-ploeg Cora Eelman. Jongens klas 3 en 4 poule 1: le-ploeg Recardo den Brok; 2e-ploeg Ric Eelman; 3e-ploeg Erik Vonk. Jongens klas 3 en 4 poule 2. 1e-ploeg Mark Jan Bakker; 2e-p!oeg Niels ver; 3e-ploeg Richard Bousma. Basketball Meisjes klas 3: 1e-ploeg MZ; 2e-ploeg Monique v/d Hoek ploeg Myra Dijker. Jongens klas 3: 1e-ploeg Duncan Naumann; 2e-ploeg Rud I Ridder, 3e-ploeg Robin van Sambeek. Meisjes klas 4. le-ploeg De Dribbels, 2e-ploeg Martha Vli| mmg, 3e-ploeg Natasja Hoogewoonmg Jongens klas 4. le-ploeg Victor Hoppener, 2e-ploeg Henk| Dijkstra; 3e-ploeg Olivier de Koning Jongens klas 2: 1e-ploeg Ronald Zijm; 2e-ploeg Merijn Dn; 3e-ploeg Sander Buijsman. Klas 1 (gemixed): 1e-ploeg Richard Beijert; 2e-ploeg De Tijgi (klas IC); 3e-ploeg Carla Ooijevaar. en nog veel meer dingen die in een gewone supermail niet vindt, vindt u wel bij in Den Hoorn, tel. 19252 Iedere vrijdagavond koopavond En uw auto? Die zet u gewoon voor de deur!

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 2