w 0 0 Visser'5,. I im, Uw. 0 Fred van der Werf WJ 4K prettige feestdagen en een goed 1989. fP 9P mode textiel stoffen fijne en prettige kerstdagen toe en een voorspoedig en gezond 1989. Op de steenenplaats Van Heerwaarden Gezellige kerstdagen en een voorspoedig 1989. prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Echte bakker Timmer en medewerkers goede kerstdagen en veel heil en zegen voor het nieuwe jaar. Enige en algemene kennisgeving fijne kerstdagen en een gelukkig en gezond 1989. Binnenburg 15, Den Burg bouw- en timmerbedrijf O <2 Wij wensen iedereen Directie, medewerkers, bezorgers, van Drukkerij/Uitgeverij Texelse Courant, Texeltoerist, de Recreatiekrant, Kantoorboek- en boekhandel Langeveld en de Rooy wensen u Alle medewerkers van installatieburo Schuijl prettige kerstdagen en een voorspoedig 1989. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Rijwielhandel Zegel. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar ene-kofff ijssa/o/, 4 DEN BURG-TEXEL prettige feestdagen en een voorspoedig en gezond 1989 prettige kerstdagen en een voorspoedig 1989. IJ DAG 23 DECEMBER 19B8 TEXELSE COURANT Timmer- en bouwbedrijf wenst iedereen De aardappelboer wenst alle klanten, familie, vrienden en bekenden Siem en Petra. Den Burg - De Koog Roelie Bakker, Willem Bakker, Marene van Beek, Wil Beers, Margreet Berndsen, Marga Bruin, Marga Eelman, Jeroen Haak, Ds. Ter Haar, Rensje Hal- sema, Ger Halsema, Henny, Herko en Margreet van Heerwaarden, Piet Hoo- gerheide, Gelein Jansen, Ds. Knip- scheer. Pastor Kolkman, Bert Koning, Daan Koopman, Arie Maat, Jeroen Nauta, Kees Prins, Ds. Salakay, Cobie Schotanus, Trix Sok, Ds. Tensen, Wim Tinholt, Hannie van der Vis, Jan Vonk en Jan Wieten wensen alle luisteraars van „de Lichtboei" Sr—" Wij wensen iedereen Fred - Marianne - Anneke - To. Prettige kerstdagen en voor spoedig nieuwjaar. Wim, Tine, Erwin, Karin en Mare Zoer Fam. A. J. Winter wenst familie, vrienden en kennissen, prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Prettige feestdagen. Fam. B. Jas. Al onze dansvrienden pretti ge kerstdagen en 'n gezond 1989 toegewenst door Maaike, Dick en Corry Raateland. A. Rey-Haarsma, kinderen en kleinkind wensen familie en vrienden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. ledereen (ook die wij verge ten zijn) wensen wij prettige kerstdagen en een heel goed 1989 toe. Gooitzen, Joop, Mark, Ben, Jenny, Antoon, Arend, Cori- na, Taeke, Lyda, Simone, Ted, Harry, Frans, Tessa, Pip, Mar griet, Carolien, Hanneke, Henk, Catrie, Jan, Erik, Fred, Yvonne, Karin, Erik, Nel en Ben. Fam S. Plaatsman wenst familie, vrienden en bekenden, prettige kerstda gen en een voorspoedig 1989. Frans, Lies en Sandy een gelukkig en gezond 1989 toegewenst. Ma. Familie, vrienden en kennis sen. Prettige kerstdagen en een gezond nieuwjaar. J. Koopman J. Koopman-Godek. Oudeschild. Vrienden en kennissen, pret tige kerstdagen en een voor spoedig nieuwjaar. Wilma Koorn-Fockenga. W. Duitsland. Bertus, Ria en Rianne wensen familie, vrienden en bekenden, prettige kerstda gen en gelukkig nieuwjaar. Wij wensen fam. en kennis sen, prettige kerstdagen en een goed 1989 toe. Mw. J. Broekman-Bruijn en J. M. ten Pierick. Brandaris 14, 1503 CA Zaandam. Wij wensen familie, vrienden en kennissen, prettige kerst dagen en een gelukkig nieuwjaar. Fer en Janna. Jan, Els, Sandy en Danny Boon wensen familie en vrienden, prettige feestdagen, een zonnig en gezond en sportief 1989. P. Zegers, N. Zegers-Duinker wensen familie en bekenden, prettige kerstdagen en een gelukkig 1989 toe. Peet en Jinke Bosma wensen vrienden en beken den, fijne kerstdagen en een voorspoedig 1989. Anno, Marga en Jan-Willem Cupido wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, kennis sen en vrienden, fijne feest dagen en een voorspoedig 1989. C. A. Witte-Prenzler. Zalig kerstfeest en gelukkig nieuwjaar! Fam. Bakker Gravenstr. 12. Prettige kerstdagen en voor spoedig 1989, wensen wij familie, vrienden en be kenden. Fam. Jongedijk M.S. Rival. Wij wensen familie en vrienden, fijne feestdagen en een goed en gezond 1989 Jo, Jowie, Greta, Henk en Marco Zoetelief. „De Arend". Wens u allen fijne kerstda gen en een gezond, gelukkig nieuwjaar. Jaring Moll. Buytengors 17. Ria en Céline wensen familie, vrienden en bekenden, prettige feestda gen en een gezond 1989 toe vanuit een zonnig Nieuw Zeeland. Wij wensen u prettige kerst dagen en een gelukkig nieuwjaar. Fam. J. P. Kok. De Ruyterstraat 19, Oudeschild. Ds. en mevrouw Uidam wensen alle Texelaars geze gende kerstdagen en een voorspoedig 1989. Familie, vrienden en beken den, prettige feestdagen en een voorspoedig 1989. Fam. P. van Leeuwen. Fak, Fak. Mevr. A. Dijt-Ran St. Jan, k.103 wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1989. Een vrolijke kerst en een ge lukkig nieuwjaar, wens ik u allen. I Plaatsman-Poggia. Piet en Marie Verijzer wensen familie, vrienden en bekenden, prettige kerstda gen en een gezond en voor spoedig 1989. Familie J. Witte Hoeve „Dordrecht" wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig 1989 toe Familie, vrienden en beken den, prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Gré de Krijger-Spigt. Jan Dirkszoord 2. G. Hoogerheide C. Hoogerheide-Eelman. Gelukkig nieuwjaar. Fam H. W. Drinckwaard. Heerlen, Limburg. Wenst alle Texelaars een fij ne kerst en gelukkig 1989. Voor alle familie, vrienden en bekenden, vredige kerstda gen en een voorspoedig 1989. Hans Hilverda, Ria Witte, Kirsten, Ellen. Oudeschild. Familie, vrienden en beken den, gezellige kerstdagen en een gezond 1989 toege wenst door N. Wuis-Dros. N. v.d. Vliet-Wuis. A. Wuis, T. Wuis-Roeper, wensen u gezellige kerstda gen en een voorspoedig nieuwjaar. Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1989 toe. Giel, Roma, Ruben en Tommy Boogaard. Ik wens familie en bekenden, directie, personeel en mede werkers van de Gollards, een prettige kerst en een gezond 1989 A. Daalder-Zutphen. Kamer 72, De Gollards. Prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1989 Paul en Nellie Hoofdweg 104 Anny en Cor Swaerts wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en gelukkig nieuwjaar Alle vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1989. Mevr. v.d. Vlies-Hoopman Prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar. Hans, Rita, Erik-Jan en Marjon Bruins. Gooitzen, Baukje, Kay en Tim Kedde wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar C.J. Zegers N. Zegers-Bakker wensen familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar toe Fam. S Kuip-Haarsma wenst familie en bekenden een gezegend kerstfeest en een gelukkig 1989. Fam. Bakker „Kwekerij Marjo" wensen vrienden en relaties prettige kerstdagen en voor spoedig 1989 toe. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerst dagen en gelukkig nieuwjaar. Fam. G. Eelman Muyweg 58, Zd-Eierland 1795 KB Texel Fam. J. Przewloka Koringstrasse 2B 2820 Bremen 70, Duitsland. L. Heerschap J. Heerschap-Halsema wensen familie en vrienden prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar. Vanuit Serfaus wens ik fami lie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Karina Hamer Schischule Serfaus, A6534 Serfaus, Oostenrijk. Prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar Fam. A. Zegers Muyweg Vanuit het Geminiziekenhuis: prettige kerstdagen en een voorspoedig 1989. Mevr. J. Roest-v. Moort J. Dirkszoord 27 C. Moens M. Moens-Schaatsenberg wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en ge lukkig nieuwjaar, familie, bu ren en kennissen. M. Witte-Rutten Gré en Martine wensen familieleden, vrien den en kennissen prettige feestdagen en een voorspoe dig 1989. Prettige kerstdagen en voor spoedig nieuwjaar. Fam. W. Maas Wilhelminalaan, Den Burg Prettige kerstdagen, gelukkig nieuwjaar. P.D. Drijver Den Hoorn Wiersma Antiek wenst een ieder prettige kerstdagen en een heel voor spoedig 1989. Jelle en Bea Fam. J. Boon Den Hoorn wensen familie en bekenden een gelukkig en voorspoedig 1989 Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerst dagen en een gezond en voorspoedig 1989 Annemarie Keyser Robert en Cees Zijm De Kemphaan - De Waal Mevr. Sala wenst de buren, kennissen, koersbalclub en ANBO pret tige kerstdagen en een voor spoedig 1989. Prettige kerst en gelukkig nieuwjaar A. van Leeuwen-Bremer Wij wensen familie, vrienden en buren fijne kerstdagen en een gezond 1989 toe. Henk, Tineke, Pascal en Jeroen De Grie 3. Wij wensen u allen een ge lukkig en gezond 1989 Fam. Aad Eelman Transportbedrijf C. Verseput C. Verseput-Eelman prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Cees, Janny en Kerstin Wonder wensen een ieder fijne kerst dagen en een gezond 1989. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1989 voor u allen. Mevr. Sok-Moerbeek Gollards, Den Burg A. Roeper-Koopman wenst familie, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen familie, vrienden en bekenden gezegende feestdagen toe. Fam. K. den Brok Voor iedere Texelaar een prettige kerst en gelukkig nieuwjaar. Henk en Tilly Spigt Prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar wenst u D. Maas „Tuinbouw" Jan, Riekie en Marieke Meedendorp-van Dijk wensen familie, vrienden en bekenden prettige feestda gen en een heel goed 1989. Prettige feestdagen en een gezond 1989 in een gouden lijstje van Kunsthandel Hans van der Klift. Ben, Henme, Karin en Bart Oostra wensen familie, vrienden en kennissen prettige kerstda gen en een voorspoedig 1989. leder een prettige kerst en voorspoedig 1989. S en R de Jong Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een voorspoe dig 1989. Bert, Astnd, Bart, Jeroen en Remco Meedendorp Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. H.M. Daalder-Halsema Kamer 32, „De Gollards" Corrie, Janna, Linda en Antoon Goes wensen een ieder prettige kerstdagen en een voorspoe dig 1989 Fam. Tuntelder wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstda gen en een gelukkig nieuwjaar. Wij willen even laten weten dat we jullie nog met zijn ver geten. Gezellige kerstdagen en een gelukkig 1989. Edith en Carla „Down under" Alle vrienden en bekenden prettige feestdagen. Fam. P. Koorn De Koog De Stoffenboet wenst iedereen prettige feestdagen en een creatief 1989. Els Whyte wenst al haar vrienden en klanten een goed aange kleed 1989. Alle vrienden en vijanden een plezierige kerst en geluk kig nieuwjaar. J.K.P. Zwan en familie Parkstraat 10, Postbus 11, Den Burg - Texel tel. (02220) 12741 IBS wensen u Tiny Ellen Wij wensen U allen Mans, Griet, Hans, Erika en Richard Segers. Gravenstraat 33 - Den Burg - Texel Telefoon 02220 - 12027 Het einde van 1988 is in zicht. 1989 staat voor de deur. Om dit te vieren bieden wij iedere bezoeker van de comedy „Big Business" tweede kerstdag een wel komstdrankje aan. Voor wie niet in de gelegenheid is te komen, wensen wij Henk en Trea van Leeuwen. 'DCPP OZ3 1

Texelsche Courant | 1988 | | pagina 5