Volgend jaar komen we \raag op Texel terug intspannen trainingsweekend wheelers oog 1-Boys 1 Uitslagen pupillenvoetbal i de zaal oetbalprogramma Van Heerwaarden/v/d Lee Bowling-team Lamperije bood behoorlijk partij Bowlster Ingrid Witte derde van provincie Bowlingkampioenschap zaterdag in De Koog Winst voor Tetak M.S.T. programma Tevoko jongens B op weg naar de top Badminton-kampioenschappen om „Rudi Veenstra-bokaal" Remise in damtopper Bakelaar-Vittali Programma eilandcompetitie volleybal fTfafelJDAG 3 MAAKI 13B9 TEXELSE COURANT PAGINA 5 fet Texelse trainingsweekend van de Road Racers Club Neder- Jid is een prima initiatief gebleken. Zestien rolstoelatleten waren Legaan op de uitnodiging van hun Texelse collega-sporter Arco [Graaf om in diens „achtertuin" een aantrekkelijk programma [te werken. Voor de nog maar drie jaar bestaande RRCN was J'n trainingsweekend een primeur. Als het aan de deelnemers |t, was het echter niet voor het laatst. Tevreden blikten zij terug 1 deelname aan de halve marathon van De Waal, de gezamenlij- I trainingstocht zondagochtend in De Dennen, het gratis bezoek fan zwemparadijs „Calluna" en de gastvrijheid van de familie thuijl in hun hotel-pension Tatenhove. lor de allereerste editie, op zaterdag februari, was vrijwel de gehele iderlandse wheelertop naar Texel Ireisd. Arco de Graaf kon onder an- en diverse succesvolle deelnemers In de Paralympics in Seoul verwel- len: Gerrit Plomp (tiende op de irathon), drievoudig goudwinnares |anette Jansen (800, 1500 en 0 meter), korte afstand-specialist |n Klein Heerenbrink (goud op de 10 meter, zilver op de 400, brons de 100) en Theo Duyvestein ons op de 100 meter). Voeg daar- nog eens lange afstand-kanonnen Kees van Breukelen (Nederlands ipioen en recordhouder op de ma- Ihon) en Huub Nelisse (afgelopen ier winnaar van de hoog aange- reven Bloemenmarathon), en dan ig duidelijk zijn dat de organisato- van de Waalder ronde zich zater- ig in de handen mochten wrijven, it prestigeduel dat de voor eigen bliek rijdende Arco de Graaf uit- cht met Van Breukelen gaf de idstrijd glans. Beide wheelers ga- i na afloop echter ruiterlijk toe dat niet speciaal voor de wedstrijd dden getraind. Hun piek ligt pas in maanden juni, juli en augustus, inneer de echte topwedstrijden op programma staan. Wil de halve Rrathon van De Waal ooit voor dat dikaat in aanmerking komen, dan de wedstrijd in elk geval naar de ner moeten worden verschoven, k het parcours is eigenlijk niet zo ichikt voor rolstoelers, vertelde i Breukelen. ei is op veel plaatsen te smal. Op dijkjes was het vaak zelfs lastig i het spoor te houden. Je bent op parcours gedwongen taktisch te en omdat je op hele stukken niet it inhalen. Snelle tijden zijn daar- Dr moeilijk realiseerbaar", aldus Breukelen. Brede wegen leeler Michel Jonkman, die als de eindigde, vult aan: „Als men r op Texel een echte wheeler- dstrijd wil houden, dan moeten die ges worden geschrapt. Wij hebben eerste elftallen van SV De Koog Texelse Boys spelen zondagmid- g een oefenwedstrijd tegen elkaar, ontmoeting vindt plaats op het ld in De Koog en begint om 14.00 [terdag 25 februari: fF2 SVC F1 0-2; De Koog FMexel F2 0-0; IKoog F1-SVC F1 0-0; SVO F2-Texel F2 1-1; i) E2-De Koog E1 1-0; Tex. Boys E3-Texel [3-1; SVO E2-SVC E1 3-0; Texel E2-Texel E3 SVC E1-Koog E1 0-1; Texel E2-Tex. Boys 10-2. Iterdag 4 maart jIVB afdeling Noordholland pillen Ssterend F1-Oosterend F2 10.00 uur iel F2-De Koog F1 10.00 uur i- Boys F2-Texel F1 10.00 uur i-Boys E2-Texel El 11.00 uur sterend E1-ZDH E1 11.00 ur iel E3-Tex. Boys E3 11.00 uur iel E2-Oosterend E2 11.00 uur C E1-De Koog E1 11.00 uur Boys Dl-Texel D1 12.00 uur IKoog Dl-Texel D2 12.00 uur pdag 5 maart ■vb Iv-Texel 14.30 uur Ï^B afdeling Noordholland |lesluis-ZDH 14.00 uur fsttaan-Oosterend 14.00 uur 'Moren jnam0 A1-Texel A1 I' Boys A1.,LSVO A2 »agvoge|s B1-Texel B2 ÏMeatievoetbal gttsdorp-De Koog Ixel-ZDH |sterend-Tex. Boys 14.00 uur 12.00 uur 14.00 uur 10.30 uur 10.30 uur 10.30 uur het liefst brede, goed lopende wegen. Er mag best een heilinkje of een stukkie slecht wegdek inzitten hoor, maar in elk geval niet te smal. Op zich vond ik de wedstrijd overigens prima geslaagd. De wind maakte de wedstrijd zwaar en er is hier een goede organisatie." Al meteen na de wedstrijd zaterdag middag lieten enkele wheelers desge vraagd weten dat het weekend al niet meer stuk kon. Michel Jonkman: „Dit weekend is op de eerste plaats een heel leuk uitje en mooi meegeno men in de seizoensopbouw. Dat er ook een wedstrijd aan was verbon den was bij velen niet bekend, maar geeft zeker moraal. Voor de Road Ra cers Club is dit echt uniek. Vrouw en kinderen mee, prachtig. Ja, het is nu al voor herhaling vatbaar." Lovend Complimenten dus voor organisator Arco de Graaf. Ook over De Graaf's prestaties, waarover op Texel met ontzag wordt gesproken, laat men zich in de wheelerwereld lovend uit. Kees van Breukelen: „Voor Arco heb ik veel respect. Hij is een zeer serieu ze sporter, één van de weinigen die de hele winter door traint. Ik zie hem volgend jaar bij de Wereldspelen in Assen goed presteren." Jan Klein Heerenbrink: „Arco heeft het zo te zien ook dik voor mekaar hier. Je merkt dat de mensen op Texel aan dacht hebben voor zijn prestaties. Hij beschikt bijvoorbeeld over een spon sor en dat kunnen veel andere whee lers nog niet zeggen. Vooral in de stad is het moeilijk om aan een sponsor te komen." Video Na de prijsuitreiking ging de hele groep weer naar hotel-pension Taten hove, waar hen een warme douche en een uitstekende maaltijd wacht ten. 's Avonds werd het daar druk, toen veel hardlopers op bezoek kwamen voor de traditionele gezellige nabab- bel met video. De door de heren Van Liere en Douma snel gemonteerde vi deoreportage van de halve marathon ging er in als koek. Ultralange af standloper Jan Knippenberg hield hierna een vermakelijke en interes sante dialezing over zijn reis naar Spitsbergen, wat door ongeveer de helft van de aanwezigen werd ge volgd. De andere helft wilde kletsen, en ook dat was een niet te verwaar lozen aspect van het trainingswee kend. Zondagochtend dreigde de regen roet in het programma te gooien. Het bleef echter net lang genoeg droog om de geplande gezamenlijke trai ningstocht door het hiervoor zeer ge schikte Texelse dennenbos te houden. Na twaalf kilometer zweten Karei van Heerwaarden en Paul v/d Lee zijn de klaverjaskampioenen van het seizoen 88/89 geworden. Ze wisten hun eerste plaats in het klas sement te behouden, dankzij een laatste goede avond met 6541 punten. De kampioenen hadden 107 punten voorsprong op het tweede koppel, Fenny Hopman/Jaap Witte, dat deze avond 6771 punten scoorde. Dat bracht ze van de derde naar de tweede plaats in het klassement. Jan Post/Piet Keyser werd derde. Ook dit koppel scoorde de laatste avond goed met 6595 punten, wat ze deed opklimmen van de zesde naar de der de plaats. Eerste van de avond werd het koppel Jan Verijzer/Jaap van der Slikke met 7106 punten, wat dit kop pel nog net bij de eerste tien in het klassement bracht. Als tweede ein digde Nel Koomen/Dirk Witte met 7044 punten. Na de slechte score van vorige maand wist dit koppel toch nog op de vierde plaats te eindi gen. Derde werden Martien en Gerda Veeger met 6956 punten. Dit koppel eindigde als vijftiende. Met 6825 punten werden Ruth de Ruwe en Theo Witte vierde. Zij bezetten de zesde plaats in het eindklassement. Freek Veeger/Nico Ooyevaar werd met 6813 punten vijfde (achtste plaats in het klassement). konden de wheelers weer op adem komen in het nabij het hotel gelegen zwemparadijs „Calluna". Ook dat was een gratis aanbod. Toen „Callu na"-baas Joop Jellema via de krant had vernomen dat Arco de Graaf van plan was een gezelschap wheelers op Texel uit te nodigen, was hij daar op spontaan ingehaakt. Volgend jaar weer Met dit verkwikkende onderdeel was een einde gekomen aan het trainings weekend. Zoals bekend had de fami lie Schuyl de wheelers gratis onderdak aangeboden en konden de begeleiders/supporters tegen geredu ceerde tarieven logeren. Een aanbod dat onverkort van kracht blijft. „Ja hoor, volgend jaar mogen ze weer gratis komen. Wat mij betreft komt er dan een nog groter gezelschap", aldus een tevreden hotelier Piet Schuyl. Die kans zit er dik in, vertelde ons een al even tevreden RRCN-voorzitter Martin van Diemen. De club telt in totaal zestig leden en als die via het clubblad en mond-tot-mond-reclame van het Texelse succesweekend heb ben vernomen, zal de interesse vol gend jaar zeker groter zijn. Wheelers en aanhang voor het hotel-pension waar zij een weekend echt Texelse gastvrijheid ge- noten. Tijdens de woensdag/donderdaglea gue heeft het team De Lamperije la ten zien ook aardig te kunnen bowlen. Hans Paul Oosterhaven zet te de boel met een game van 231 op stelten en ook de 187 van Siets- ke van der Vliet en de 178 van An neke Visman mochten er zijn. Tegenstander Strandplevier 2 gaf hier echter een uitstekend weer woord op (214 van Gerry Verseput met een gemiddelde van 190) en het werd een nipte zege voor Strandple vier 2. Het X-team zorgde voor sensatie door titelkandidaat Kakelvreugd met 5-0 op hun nummer te zetten. Maar ook bij Hotel De Weal vlogen de ho ge games in het rond. Rudy Mattner gooide 242 en een serie van 796. Voor het Reisburo Texel gooide Jaap van Hoven een game van 200, maar Liny Plaatsman zette daar voor de Sommeltjes 161 tegenover. Trap en Jaspers hadden duidelijk hun week niet. John Windhorst speelde zijn af- scheidswedstri,d, wat Dirk Trap ken nelijk zo aangreep dat hij slechts een game van 90 gooide. Strandplevier 1 ging dan ook met de winstpunten strijken. Rina Drijver lijkt ook weer wat aan het terugkomen te zijn. Hier werd De Koogel de dupe van en ver loor met 23. De Deurdouwers be zorgde Texel BV een verschrikkelijke dreun en de Sparetimers konden nog net een punt halen tegen CBK. Dinsdagleague Bij de dinsdagleague deed Anja Kor ten iedereen versteld staan door een persoonlijk record te gooien. Paal 20 werd dan ook met 4-1 van de baan geveegd. Bij de jeugdleague van vrij dagavond gooide Erik Daalder sterk Tijdens de regionalekampioenschap- pen te Den Heider heeft Ingrid Witte een derde plaats behaald. Tijdens de voorronde gooide ze zeer sterk. Met games van 192, 192 en 181 ging zij als derde de finale in. Daarin gooide Ingrid hoge games van 190 en 210 maar kon de tweede plaats net niet te pakken krijgen, (de nummers 1 en 2 spelen in het Nederlands meis jesteam). Marcel Witte verbeterde nog zijn persoonlijk record en bracht dit op 200 maar kwam ten opzichte van zijn tegenstanders nog iets te kort. Eindstand: 1. Karei van Heerwaarden-Paul v/d Lee 33011; 2. Fenny Hopman-Jaap Witte 32904. 3. Jan Post-Piet Keyser 32446; 4. Dirk Witte-Nel Koomen 32337; 5. Dirk Maas-Giel Witte 32201, 6 Theo Witte-Ruth de Ruwe 32052, 7. Jos Veeger-Muus Smit 32029; 8. Freek Veeger-Nico Ooyevaar 31996; 9. Bertus en Gerda Ofrein 31988; 10. Jan Verijzer-Jaap v/d Slikke 31940 voor Question, wat resulteerde in een 4-0 zege op de Strenders. Monique van Splunter gooide voor Strandple vier 3 een game van 153, wat een gelijkspel tegen Eldorado betekende. Voor Sparetime gooide Marcel Witte een game van 160, waar Arjen He melrijk van de Koogeltjes 134 tegen over zette. Bij de Pins stonden Winnie Schraag en Roelie Hollewer goed te gooien tegen Klavervier waar Gré Beusekom een game van 159 op pa pier zette. Tiny Kok gooide voor de T-Fords een game van 184 en kon zo met een klein verschil van BTS Hordi- food winnen. ECM kon een overwin ning op Tabaksshop Mets behalen door een mooie score van Margriet Mets (179). Zaterdag en zondag wordt in bowling De Koogel gestreden om de Texelse kampioenschappen. Voor dit toernooi heeft zich een sponsor aangemeld in de vorm van Hordifood Texel. De Texelse kampioenschappen worden zoals altijd in twee klassen verspeeld: de A/B en de C/D klasse. Er worden zes games single scratch gespeeld (zonder handicap). De inschrijving staat al open en er worden tussen de zestig en vijfenzeventig deelnemers verwacht. De voorrondes worden za terdag tussen 12.15 uur en 20.45 uur gespeeld en zondag van 12.00 uur tot 15.45 uur. De finales volgen zon dag vanaf 16.00 uur. Er worden vier finales gespeeld en de prijsuitreiking wordt rond 21.00 uur verwacht. Voor verdere informatie kan contact wor den opgenomen met bowling De Koogel, telefoon 17672. De junioren van tafeltennisvereniging Tetak hebben zaterdag een knappe overwinning behaald op Stolp uit Ju- lianadorp. Het werd 6-4 voor Tetak door drie winstpunten van Alex Bak ker, twee winstpartijen van Reindert Kuiper en het dubbelspel. Pascal Veeger kwam deze dag niet tot winst. De senioren speelden tegen het Hoo- ge Huys 7 uit Alkmaar. Het werd een 6-4 nederlaag voor Tetak. Fred Mosk verloor al zijn partijen en samen met Lieuwe v/d Veen het dubbelspel. Van der Veen won wel al zijn enkelpartij en en Martin Janssen wist één partij in winst om te zetten. Alex Bakker, Fred Mosk en Lieuwe van der Veen speelden zondag een toernooi in Grooterbroek. Bakker werd vijfde in zijn poule door twee winstpartijen. Mosk won een partij en werd zeven de in zijn poule. Van der Veen was in vorm, hij werd poulewinnaar en ging door naar de halve finale. Ook hier won hij. Ook de finale wist hij in drie sets te winnen en werd zodoende winnaar in de G-klasse. Afdeling volleybal zaterdag 4 maart, Sporthal Ons Ge noegen, Den Burg. 13.30 u. heren Tevoko 1-Juvoc 2 13.30 u. asp/meisjes Tevoko 1-De Boemel 13.30 u. dames Smash '68-Gruma Seahawks 3 15.00 u. heren Tevoko 2-Zeemacht 1 15.00 u. dames Tevoko 2-V.C.W. 1 15.00 u. asp/jongens Tevoko 1-H.C.S.C. Sporthal De Groet, Tuitjehorn. 14.30 u. dames De Boemel 1-Tevoko 1 Jocohal, Den Helder. 15.00 u. dames H.C.R.C. 3-Tevoko 3 16.45 u. asp/jongens Juvoc-Tevoko 2 Sporthal Waldervaart, Schagen. 15.00 u. asp/meisjes Polisport-Tevoko 2 Maandag 6 maart. Sporthal Sport- laan. Den Helder. 18.45 u. asp/meisjes H.C.S.C.-Tevoko 1 Donderdag 9 maart. Sporthal Wal dervaart, Schagen. 19.00 u. heren Polisport 2-Tevoko 1 Tegen Schoorl bewees het jongens B-team van Tevoko wederom terech te aspiraties te hebben voor de kop positie in hun klasse. Prima combinerend werden de aanvallen hard smashend afgerond. Met de 1-3 zege naderen ze koploper Juvoc op een punt. Dat het behoud van concentratie tot het einde toe belangrijk is ondervond het jeugdteam in de derde set. Vrij wel elke opslag verdween in het net of buiten de lijnen, waardoor het sco ren aan tegenstander Schoorl voorbe houden bleef. De terugkeer van de langdurig geblesseerde Niels Joost Albers bracht ook het fanatisme in het team weer terug. Ondanks zwak verweer van tegenstander Batavo mag het meisjes B-team terugkijken op een goede wedstrijd. Het team uit Callantsoog kreeg geen enkele kans in het spel te komen. Goed in drieën spelend behaalde het Texelse team een uitstekende 0-3 overwinning. Hiermee blijft de aansluiting bij de koploper behouden. Datzelfde geldt voor het derde damesteam, dat bij Juvoc 2 drie winstpunten veroverde. Na het kerstreces heeft dit team de koppositie langzaam prijs moeten ge ven, maar de vierde plaats op de ranglijst kan behouden blijven en is boven verwachting. Dames 1 kwam zoals gebruikelijk te laat aan bij de „thuiswedstrijd" in Den Helder, maar maakte het Los'82 behoorlijk lastig. Getuige de setstanden 12-15, 11-15 en 9-15 had er eigenlijk meer ingeze ten. Heren 2 verlaat dankzij de zege op Gruma 4 definitief de onderste re gionen van de tweede klasse. Lang zaam maar zeker is een verbetering van spelpeil en inzet merkbaar, al werd de derde set onbenullig prijs gegeven. Het tweede jongensteam moest tegen drie ongerechtigde B- spelers opboksen. Na de eerste ge wonnen set bleek het leeftijd- en lengteverschil toch bepalend voor de winst van WSOV 1. Uitslagen Jeugd: jongens WSOV 1-Tevoko 2 3-1; jon gens Schoorl-Tevoko 1 1-3; meisjes Batavo- Tevoko 1 0-3 Dames: Tevoko 1-Los'82 0-3; Juvoc 2-Tevoko 3 1-3. Heren: Gruma 4-Tevoko 2 1-3. Zondag neemt de heer Rudi Veenstra na bijna 22 jaar afscheid van „zijn" badmintonclub Texel tijdens het club kampioenschap in sporthal Ons Ge noegen. In oktober 1967 richtte Veenstra met nog zes andere en thousiastelingen de vereniging op. Anno 1989 is dat initiatief uitge groeid tot een florerende club van negentig leden. Veenstra heeft de ge hele periode als voorzitter gefun geerd. Om 13.00 uur zal hij zondag aanstaande het startsein geven voor het crubkampioenschap in het en kelspel. De dames en heren strijden om de bijzonder mooie bokalen die speciaal voor deze gelegenheid door de heer Veenstra beschikbaar zijn gesteld. Voor deze middag is het pu bliek van harte welkom. Zondagavond vanaf 19.00 uur wordt er een gezelli ge avond georganiseerd als afsluiting van deze dag in Chinees Restaurant „Azië". Leden van de badmintonclub kunnen zich nog opgeven voor zowel het toernooi als voor de gezellige avond bij Nico Blonk, telefoon 15040 of Edu Veenstra, telefoon 17229 tot vrijdagavond 3 maart, 20.00 uur. Op de clubavond van de damclub Oosterend/Texel speelden de koplo pers tegen elkaar. Het werd een par tij waarin door beiden op winst gespeeld werd. Rinus Vittali kreeg licht voordeel in het eindspel, maar Piet Bakelaar kon vrij eenvoudig af wikkelen naar remise. Jaap van Heerwaarden kon het voor de tweede keer dit seizoen niet bol werken tegen Jos de Wolf. Na een offer van Van Heerwaarden kon De Wolf de partij met een lichte combi natie beslissen. Ate Sijtsma was taai voor Frans Bos, maar laatstgenoemde kon toch de volle winst binnenhalen. Bos had ook al zijn afgebroken partij tegen Victor Voskuil gewonnen. In een start, die licht voordeel bood aan Hans de Beurs, die kon Cees Vinke met een kleine combinatie de remise veilig stellen. Adriaan Bruin begon sterk tegen Wim Timmer en bleef sterk spelen, waardoor hij twee pun ten aan zijn totaal mocht toevoegen. Victor Voskuil speelde een sterke par tij tegen Theo Hin, maar toen hij een foutje maakte kostte hem dat direct de partij. André Brouwer stond eerst één schijf achter, later één schijf voor het laatste bleek doorslaggevend in z'n partij tegen Harry v/d Wetering. Wijnand Bakker lijkt z'n oude vorm te hebben hervonden, met een fraaie slagcombinatie wees hij Lauw Boon man terug. Gerrit Dros rekende in zijn degelijke stijl af met Klaas Burger. Uitslagen J. v. Heerwaarden-J. de Wolf 0-2; A. Sijtsma- F Bos 0-2; F. Bos-V. Voskuil 2-0; C. Vïnke-H. de Beurs 1-1; W. Timmer-A. Bruin 0-2; Th. Hin-V. Voskuil 2-0; A. Brouwer-H. v/d Wete ring 2-0; W. Bakker-L. Boonman 2-0; P. Bakelaar-M Vittali 1-1, G Dros-K Burger 2-0. Stand 1 P. Bakelaar 19-33 (87%): 2. M. Vittali 21-36 (86). 3. J de Wolf 18-22 1611: 4 W Bakker 16-18 (56); 5. J v. Heerwaarden 17-19 (56): 6 H. de Beurs 21-22 (62): 7 F. Bos 21-21 (50); 8. A. Brouwer 18-18 (501, 9. G. Dros 23-23 150), 10. T. Hin 13-13 (501 Vrijdag wordt in De Bijenkorf de si multaan met Gerard Jansen ver speeld. De opening van dit grootse damgebeuren zal worden verricht door burgemeester en mevrouw Schipper, die de eerste zet zullen doen. Er zijn nog enkele plaatsen be schikbaar, wie wil deelnemen dient zich zo snel mogelijk op te geven bij de heer J. Visman, telefoon 18335. Dinsdag 7 maart Veld A mannen: 18.30 u. Bremak. 2-Seg./E. 12 Balck. 19.05 u. 12 Balck.-SI. Boer Bremak. 2 19 45 u. Th.hoeve-Cocky kap. RWS 20.25 u. RWS-Graaf Spuit. Th.hoeve 21.05 u. De Krim-Amrob. Graaf Spuit. 21.45 u. Music sh.-S.v/d W. Bremak. 1 22.25 u. Bremak. 1-Paal 28Music Sh. Veld B vrouwen en mannen: 18.30 u. Smash 2-De Rival DA 19.05 u. Wass. Best-DA Smash 2 19.45 u. Antiekh.-CZN Boetiek 22 20.25 u Boetiek 22-Rabob. Antiekh. 21.05 u. DGM-Smash 1 BCT Sportsh. 21.45 u. BCT Sportsh.-Paai 9 DGM 22.25 u. Teso-De Kuip Paal 9 Veld C vrouwen: 18.30 u. Mantje-Haarstudio Sportsh. 19.05 u. D. Drup-Sportshop Haarst. 19.45 u. Taveerne-Zegel M. D. Drup 20.25 u. Leydekkers-M. markt Klif 23 21.05 u. Klif 23-Ass. Bremer Leydek. 21.45 u. 7 Prov.-W+W Ass. Bremer 22.25 u. Retsina-De Verfbus 7 Prov. Wedstrijdleiding: Ilse en Agnes, tele foon 13540. Uitslagen eilandcompetitie wedstrijden 28 fe bruari 1989: Twaalf Balcken-Bremakker 2 2-0; Haarstudio- Stoepa 2-0; DGM-Paal 9 1-1; BCT Sportshop- RWS 1-1; Amrobank-Kobeko 1-1; Theodorahoeve-De Krim 2-0; Musicshop- Cocky's Kapsalon 2-0, Graaf Spuiterij-De Kuip 2-0; Teso-Groote Slock 0-2, Westerslag-Stuc. van der Woude 1-1; Retsina-Witte&Witte 0-2; Question-De Verfbus 1-1; Visserbouw- Meermarkt 2-0, Zeven Provmciën-Ass. Bremer 1-1; Opel Rentenaar-De Rival 1-1, Smash 2-Eelman/Segerink 2-0; Durper Drup- Westerlaken 1-1; Zegel Mode-Sportshop 1-1; Boetiek 22-Wass Best 0-2; Rabobank-CZN 2-0.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 5