Schippers solidair met hun werkloze bemanning Golfbaan in het Krimbos? Geen BZN voor Texelse fans Meester liet zich kaal scheren voor Ecomare.... Dinsdag weer grofvuildag Industrieterrein Oudeschild groter Texelse hardlopers vrijdag naar Hoorn Weekendlijst in Recreatiekrant Conflict werkgever met winkelpersoneel in De Koog opgelost Zomeravond-concert Tennisprogramma Bijzondere viering in NH kerk De Waal Joyriding met een bromfiets Radio Texel Open dag Cocksdorpi kustzeilvereniging PAGINA 2 TEXELSE COURANT VRIJDAG 30 JUM Schippers/eigenaren willen een bij drage leveren aan een financiële oplossing voor de opvarenden in ge val van sanering. Een deel van het geld dat in het saneringsfonds moet worden gestort (f5.- per pk) zal nu ten goede komen aan degenen die tussen wal en schip dreigen te val len. Aldus werd afgesproken tijdens een bijzondere ledenvergadering van de Texelse visserijvereniging DETV. De aanwezige vissers vroegen voorts om een eigen bioloog voor de visserijwereld, zodat men niet langer afhankelijk is van de gegevens van het rijksinstituut RIVO te IJmuiden. Momenteel is het zo dat de opvaren den van Texelse kotters in een neteli ge situatie verkeren. Als zij als gevolg van inkrimping van de vloot op straat zouden komen te staan, kunnen zij van geen enkele financiële regeling gebruik maken. De Texelse vloot bestaat namelijk uit maatschappen; in deze constructie delen de opvaren den met de schippers/eigenaren mee in de besomming. Zij ontvangen dus geen vast loon en kunnen worden beschouwd als kleine zelfstandigen. In geval van werkloosheid krijgen ze geen uitkering maar moeten eerst „het eigen huis opeten". Zouden ze geen maatschapsvisser zijn, maar ge woon op de loonlijst staan, dan kun nen ze wèl op financiële steun rekenen. Voor de schippers/eigenaren is wèl een saneringsregeling van toepassing. Als zij hun schip noodgedwongen aan de kant moeten doen, zijn ze verzekerd van een stevig „pensioen". Beide groepen maatschapsvissers zijn lid van dezelfde visserijvereniging. Het valt dan ook te begrijpen dat het DETV bestuur de afgelopen tijd ste vig met de kwestie in de maag zat. Een splitsing wegens de uiteenlopen de belangen hing zelfs even in de lucht. Tijdens de vergadering kon voorzitter Bas van der Beek opge lucht vaststellen dat de solidariteit onder de Texelse vissers voldoende groot is. Hij waarschuwde: „Als we niet tot een goede oplossing komen, ligt het maatschapsvissen snel op de rug. De mensen zullen dan geneigd zijn te Staatsbosbeheer (SBB) staat niet af wijzend tegenover de plannen een golfbaan te maken in het Krimbos. Men wil hier echter alleen mee ac- coord gaan onder bepaalde voor waarden. Enkele daarvan zijn: de baan moet openbaar zijn, de hoe veelheid bos die ervoor moet worden opgeofferd moet elders op Texel worden aangeplant en de recreatieve opvangcapaciteit mag niet ver minderen. Over de exacte invulling van die voor waarden zal de gemeente nog onder handelen met SBB. Amtenaar Jim Ie Roux: „Misschien zijn de eisen zó hoog dat we er niet aan kunnen vol doen en dan is het plan natuurlijk van de baan. Maar in dat geval zal de lokatie op de Krim opnieuw wor den bekeken". Volgens Le Roux staat het vast dat de golfbaan in de buurt van een recreatiebedrijf moet komen. Het gemeentebestuur wil graag op korte termijn een besluit nemen. „Het zou mij tegenvallen als niet voor het einde van het jaar een definitief plan op tafel ligt", aldus Le Roux. Het concert van BZN op 20 oktober in de Helderse schouwburg „De Kampagne" blijkt uitverkocht. De oproep van Corrie Boon in de krant van dinsdag aan alle BZN-fans zich bij haar aan te melden zodat Teso een extra boot kan inzetten, had der halve geen zin. Dat betekent een for se teleurstelling voor de initiatiefneemster en de vijftig perso nen die zich dinsdagavond al hadden opgegeven. Corrie Boon had in eerste instantie van de Stichting Ondersteu ning Welzijnswerk (SOW) begrepen dat er nog kaartjes beschikbaar wa ren. Woensdagochtend werd zij ech ter opgebeld met de mededeling dat de zaal was uitverkocht. „De Kam pagne" had geen rijen voor Texelaars gereserveerd omdat het optreden van de populaire Volendamse band niet op de geselecteerde lijst met „extra boot"-voorstellingen voorkwam. Na vraag bij de SOW leert dat men van „De Kampagne" aanvankelijk geen juiste informatie heeft gekregen en dat woensdagochtend het bericht kwam dat de voorstelling was uitver kocht. Een kwestie van overmacht dus. Het SOW biedt aan te bemidde len bij eventuele grote belangstelling voor een BZN-concert elders in de re gio. kiezen voor de zekerheid van het CAO-vissen." De DETV-voorzitter zal binnenkort gesprekken voeren met de gemeente over financiële oplossingen via de sociale dienst. Eigen bioloog De beleidsmakers varen momenteel blind op de gegevens die worden aangeleverd door biologen van het RIVO (Rijks Instituut voor Visserij On derzoek) te IJmuiden. Voorzitter Van der Beek vroeg de le den om hun mening: „Ik ga ervan uit dat de RIVO-mensen eerlijke adviezen geven. Als de tongstand inderdaad terugloopt en we vissen door met de huidige visrechten, lopen we hele- méél het gevaar op een snelle sane ring omdat er geen tong meer is. Vinden jullie dat we op de RIVO cij fers kunnen vertrouwen? Zo nee: dan moeten we dat hard kunnen maken." Sommige vissers lieten doorscheme ren de waarde van deze cijfers te be twijfelen, mede omdat de rijksbiologen een bepaalde (politieke) voorkeur zouden hebben. Het RIVO zou bovendien krap in de middelen zitten, waardoor minder onderzoek op zee kan worden gedaan. Oud DETV-voorzitter Cor Vonk stelde voor dat de Nederlandse vissers zélf een bioloog in dienst nemen. „Deze bioloog moet dan met de vloot mee gaan. Als wij onze standpunten even eens met biologische gegevens kunnen onderbouwen, staan we veel sterker", aldus Vonk. Vertrouwelijk Van der Beek herinnerde de vissers eraan dat de vissers ook nü al de mogelijkheid hebben om de RIVO- onderzoekers te beïnvloeden. De vis sers kunnen op vertrouwelijke basis opgaven over de visvangst aan het RIVO doorgeven, zodat de biologen zich een waarheidsgetrouw beeld kunnen vormen. De DETV-voorzitter constateerde dat de animo om hier aan mee te werken onder de Texelse vissers bedroevend is: slechts één schipper/eigenaar doet mee. De vergadering kwam vervolgens tot de volgende uitspraak: „DETV constateert dat de biologische gege vens ven het RIVO misschien „een bepaalde kleur" hebben. Wij achten het noodzakelijk dat het bedrijfsleven zelf een bioloog in dienst neemt om de biologische waarde van de RIVO- cijfers vast te stellen." Op de roep uit de zaal om deze bio loog niet zelf te betalen, antwoordde de voorzitter dat dat moeilijk anders zou kunnen: „De overheid zal hem ook niet willen betalen." Na de oorlog Vervolgens werd enige tijd gediscus sieerd over de werkelijke effecten van de voorgestelde vangstbeperkende maatregelen. Marco Ellen informeerde Een onderwijzer van de LOM-school „Martin Luther King" uit Hoofddorp heeft zich laten kaalscheren omdat zijn leerlingen méér dan tweeduizend gulden bijeenbrachten voor Ecomare. Dinsdagochtend waren 28 leerlingen èn de „ontgroende" docent in het Texelse centrum voor Wadden en Noordzee present om het bedrag If2100,-) te overhandigen. Een hoog bedrag voor zo'n klein aantal leerlin gen, zo vond men bij Ecomare. De school kreeg dan ook een „Vip behandeling", oftewel een uitgebreide rondleiding. De kinderen hadden het geld via tal van activiteiten binnenge haald, zoals een sponsorloop en een rommelmarkt. De school was op het spoor van Ecomare gezet door een artikel in De Telegraaf over de brood nodige vervanging van de waterver- versingsinstallatie. Jaarlijks gaan alle schoolverlaters op kamp en de actie voor dit goede doel was tegelijk een mooie aanleiding om dit jaar Texel als bestemming te kiezen. Zowel kinde ren als docenten waren opgetogen. Dinsdag a.s. wordt door de gemeen telijke reinigingsdienst weer grofvuil opgehaald. Mensen die grofvuil kwijt willen, kunnen telefonisch kontakt opnemen met Gemeentewerken, nummer 12510. Dit moet uiterlijk maandagmiddag gebeuren, zodat tij dig de route kan worden bepaald. Onder grofvuil wordt afval verstaan dat te groot is om in de gewone huisvuilcontainers te stoppen, zoals stoelen, bankstellen, matrassen e.d. Grote metalen voorwerpen zoals bedspiralen, wasmachines e.d. kan men beter laten weghalen door de firma Spigt-Witte. naar de toestand vlak na de oorlog, toen de visserij ook een tijd op een laag pitje had gestaan. Cor Vonk her innerde zich dat er toen alleen grote vis was. „Er was geen jeugd, want die werd opgevreten. Toen we weer begonnen te vissen, waren de groten na enige tijd opgevist. In 1948 heb ben we hierdoor met een klein kot- tertje in twaalf weken bijna niets gevangen." Algemene afkeuring was er ten aan zien van de Deense vissers. Die vis sen via nieuwe technieken binnen de Nederlandse 12 mijls-zöne op moe- dertong, zonder dat daartegen wordt opgetreden. Ook de maatregel dat kotters met een vermogen van meer dan 1800 pk niet bezuiden de 55ste breedtegraad mogen vissen, werd door de DETV-leden gekraakt. Van der Beek: „We gaan hier keihard te genaan. Het is een slechte maatre gel, want de vissrijplanning wordt erdoor ontregeld." Scholbox Medebestuurslid Jan van der Vis noemde ook een biologisch argument tegen de maatregel: zo wordt juist in een zeer intensieve bevissing van de zuidelijke Noordzee in de hand ge werkt. Wegens de zogeheten „schol box" (een gebied langs de kust van Nederland tot en met Denemarken waarbinnen niet op schol mag wor den gevist) is het op de zuidelijke Noordzee evengoed al drukker. Overigens staat de Nederlandse Fe deratie van Visserijverenigingen (waarbij DETV is aangesloten) posi tief tegenover de scholbox. De Fede ratie wenst echter inperking van het vangverbod tot één kwartaal (het derde). Nu geldt het scholverbod voor het tweede en derde kwartaal. Verder werd voorgesteld de maas wijdte voor tong terug te brengen tot 80 millimeter (bij 13 kg druk) of 75 mm (bij 15 kg druk), bij tongvisserij ten zuiden van 56 graden NB. Boven deze breedtegraad kan 100 of 200 mm worden vastgesteld. De huidige maaswijdte van 9 centimeter vinden de Texelse vissers niet reëel. Een ander voorstel betreft het ver handelbaar maken van kabeljauw- en rondvisdocumenten. Punt van discus sie was of die verhandelbaarheid al leen voor de rondvissers geldt of dat ook de grote boomkorvloot deze „K en R"-documenten moet kunnen ko pen om de onvermijdbare bijvangst te legaliseren. Ter vergadering kwamen de DETV-leden er niet uit, omdat te weinig rondvissers aanwezig waren. Sanering Volgens een rapport van het LEI ko men landelijk honderd tweehonderd schepen in de problemen. Zelfs in het meest optimistische scenario (25 procent grotere scholquota en hogere prijzen) zal nog 70.000 pk moet ver dwijnen. Uitgaande van de huidige si tuatie zal de Nederlandse vloot zelfs met 190.000 pk moeten worden in gekrompen. Wat de vissers aan vis rechten moeten kopen om bij te blijven, kan de Federatie niet met ze kerheid zeggen. Op Texel ziet het er minder somber uit. De vooruitzichten zijn weliswaar evenmin rooskleurig, maar kan hier worden voorkomen dat schepen uit de vaart gaan. Dat komt vooral om dat de Texelse kottervissers niet zo veel kleine quota in bezit hebben. Het industrieterrein van Oudeschild moet worden uitgebreid van 12 tot 20 hectare. De commissie voor ruimtelijk- en huisvestingsbeleid ging hier woensdagavond in haar verga dering mee accoord. Er zijn geen bezwaarschriften bij de gemeente binnengekomen tegen het ontwerp-bestemmingsplan Oudeschild-bedrijventerrein. Dit is een herziening van het plan van 1976, waardoor in de toekomst ruimte is voor de opvang van industriële activi teiten. Men wil zoveel mogelijk „schone" industrieën aantrekken, hoewel ook andere bedrijven in aan merking komen voor een plaatsje op het terrein. Aan firma Wetenkamp mag, als de provincie het tenminste ook goed vindt, in beperkte mate detailhandel uitoefenen. Dit houdt in dat naast diervoeders en werkkleding géén mo de mag worden verkocht. Texelse hardlopers die mee willen doen aan het „Hoornse rondje", moe ten daarvoor niet de laatste vrijdag van juli, maar van juni (vandaag dus) afreizen. Op de hardloopkalender staat een verkeerde datum. Inlichtin gen bij Gerard Berkhout, telefoon 02297-3143. Vanaf heden verschijnt eens per week de Recreatiekrant weer bij de Texelse Courant. Hierin staan evenementen voor toeristen en Texelaars. Wie activiteiten wil opgeven voor de Recreatiekrant kan te recht bij de gemeente, telefoon 13041 (vragen naar Edo Kooiman). De weekendlijst, die gewoonlijk wekelijks in de Texelse Courant staat, verschijnt in het zomer seizoen in de Recreatiekrant. Opgaven en wijzigingen voor deze weekendlijst kunnen tot uiterlijk donderdag een week voor verschijning worden opge geven bij de zetterij van Lange- veld en de Rooy, telefoon 12741. Na die tijd zijn verande ringen niet meer mogelijk. Het dreigende conflict tussen win kelpersoneel en een werkgever in De Koog is van de baan. Toen Jan Daal der de Unigro-supermarkt overnam en vertelde er een seizoenbedrijf van te maken, waren de personeelsleden die een jaarcontact hadden bang voor ontslag aan het einde van de zomer. Zij worden dan echter over geplaatst naar de Unigro-winkel in Den Burg, die wèl het hele jaar open blijft. Alle personeelsleden zijn tevreden met de oplossing. Alleen Angeline Dekker aarzelde: „Ik woon in De Koog, dus ik was liever hier blijven werken. Maar het is óf naar Den Burg óf in de WW, dus de keuze is niet zo moeilijk". Het idee van de verplaatsing van de medewerkers komt van Hans Poort man, die momenteel voor Unigro de winkel in Den Burg runt tot er een nieuwe exploitant is gevonden. „Die mensen kunnen hier makkelijk wor den ingepast, omdat we veel sei zoenswerkers hebben die tóch weggaan na de zomer. Of ze dan vol gend jaar weer tijdelijk naar De Koog gaan zou ik niet weten". De onderhandelingen over de overna me van de zaak in Den Burg zijn in volle gang. De gegadigde is een Texelse ondernemer. Dinsdag wordt In de Ned. Herv. Kerk van Oudeschild weer een zomeravond-concert gegeven, deze keer door vier docenten van de Texel se Muziek- en Dansschool: Loes Aten (klarinet), Betty Bakker (bugel), Jan Kuhne (alt- en tenor-saxofoon) en Dyo Wassink (orgel en piano). Het concert begint om 20.15 uur. Het programma luidt als volgt: 1. Bugel en orgel Trumpet Voluntary (William Boyce 1710-1779). 2. Orgel Sonate in g minor, Toccata-3 Versetten-Canzona (Dome- nico Zipoli 1688-1726). 3. Bugel en orgel Adagio (Tomaso Al- binoni 1671-1751). 4. Orgel Voluntary in d minor, Allegro-Adagio-Allegro (John Stanley 1713-1786). 5. Bugel Tarantella (Callois Montbrun 20e eeuw). 6. Klarinet en orgel Introduktion: Thema und 6 Variationen (Carl Maria von Weber 1786-1826). 7. Tenor-Saxofoon Misty (Erroll Gar ner 20e eeuw). 8. Bugel en tenor-saxofoon Line for Lions (Gerry Mulligan 20e eeuw). 9. Alt-saxofoon piano a. Serenade Italienne (Robert Planel) b. Arabesque no. 1 (Claude Debussy 1862-1918). 10. Bugel Hexaphonic study (Paolo Longinotti 20e eeuw). 11. Bugel, klarinet, tenorsax, en pia no Two Calypsos: Lazy Coconut Tree, be Yellow Bird (arr. Roger Cawkwell 20e eeuw). Ook dit concert wordt georganiseerd door de raad voor het zomerwerk van de Texelse kerken en is gratis toegankelijk. Bij de uitgang van de kerk wordt een collecte gehouden ter Zondagochtend 2 juli Tennisbaan Oosterend: R. Eelman-P. de Wolf (h) 9.30 u. S. Kalis-N. Ooijevaar 9.30 u. Tennisbaan Deuce: T. Visser-R. Zoetelief (d) 9.30 u. A. Koopmans-R. Buitenweg(h) 9.30 u. Tennisbaan Heri Hodie: P. Barendregt-R. Wielinga ld) 9.30 u. M. v/d Gracht-M. Drijver (h) 8.30 u. H. Maas-P. Witte 8.30 u. Maandagavond 3 juli: Tennisbaan Oosterend: J. Bloem-A. Saai (h) 19.00 u. Tennisbaan Deuce: F. de Haan-S. Warnaar (h) 19.00 u. B. v/d Vis-F. Witte 19.00 u. Tennisbaan Heri Hodie: J. Warnaar-M. v/d Bent (d) 19.00 u. Donderdag 29 juni Het bestuur van de Stichting Ondersteuning Welzijnswerk heeft in dorpshuis d'Ouwe ULO een openbare vergadering; 20.00 uur. In Cinema Texel is opnieuw de jongste James Bond film „Li cence to kill" te zien. Drie mannen met hoge hoeden en smokings spoeden zich per li mousine naar Key West in Flori da. Het zijn James Bond, zijn oude ClA-vriend Felix Leiter en diens maat Sharky. Leiter, tot op dat moment verstokt vrijge zel, gaat eindelijk trouwen. Plot seling dwingt een helicopter van de kustwacht hen tot stop pen. Het nieuws luidt: drugsmil jonair Sanchez is op de Bahama's. Leiter die al jaren vergeefs tracht om Leiter te pakken te krijgen ruikt een nieuwe kans. Sanchez wordt in derdaad gepakt, maar dan...? Aanvang 20.00 uur. kamp voor jeugd tot en met 1 jaar. Om 19 00 en 22.00 uur draait in Cinema Texel „Licence to kill". Zondag 2 juli De Cocksdorper Kustzeilvereni- ging houdt op het strand bij paal 33 vanaf 11.00 uur open dag, waarbij geinteresseerden vanaf 14 jaar kunnen meevaren met catamarans. Vrijdag 30 juni Om 18.30 start bij Dijkmanshui zen de inhaalwedstrijd voor jeugdsurfers. Deelnemers moe ten om 17.30 uur op de dijk klaar staan. Om 19.00 en om 22.00 uur draait in Cinema Texel „Licence to kill". Zaterdag 1 juli Om 13.30 uur begint op het terrein van Texelse Boys de in schrijving voor de atletiekdrie- In Cinema Texel draait om 20,00 uur „Licence to kill". Maandag 3 juli Het Koninklijk Texels Fanfare korps geeft een zomeravond concert in dorpshuis De Weiewaal in De Waal; aanvang 19.45 uur. In De Lindeboom houdt de Wo ningbouwvereniging Texel alge mene ledenvergadering; 20.00 uur. De agenda vermeldt onder andere bestuursverkiezing ené bouw van woningen aan het Schilderend. In Cinema Texel draait om 20.00 uur „Licence to kill". Dinsdag 4 juli In de N H. kerk van Oudeschild wordt een zomeravondconcert gegeven door vier docenten va: de Texelse muziek- en dans school, aanvang 20.15 uur. Va» het programma zie het bericht elders in deze krant. In Cinema Texel draait om 20.00 uur „Licence to kill". Voor de overige evenementen I wordt verwezen naar de Re creatiekrant die als bijlage bij de Texelse Courant is gevoegd bestrijding van de onkosten. Loes Aten studeerde in 1988 af aan het conservatorium te Leeuwarden. Betty Bakker studeerde aan het con servatorium te Alkmaar en is thans dirigente van de Chr. fanfare Exelsior te Oosterend en van de harmonie So li Deo Gloria te Koog aan de Zaan. Tevens is zij verbonden aan de Mu ziekschool in Abcoude en Warmond. Ze soleert regelmatig bij diverse or kesten en voor de radio. Jan Kuhne studeerde gitaar aan con servators te Amsterdam en te Alk maar en deed in 1980 eindexamen. Hij volgt thans saxofoonlessen bij Alex de Leeuw in Alkmaar. Dyo Wassink studeerde aan het con servatorium te Zwolle alwaar hij in 1968 eindexamen hoofdvak orgel deed Hij is in 1972 afgestudeerd voor het vak AMV en is cantor organist van de Ned. Herv. Kerk van Den Burg en dirigent van de Interker kelijke Cantorij Texel. In de hervormde kerk van De Waal is zondagmorgen om 10.00 uur een bij zondere viering. Er wordt afscheid genomen van de godsdienst leerlingen van de Redmer Yskaschool die naar het vervolgonderwijs gaan. Aan de dienst verlenen medewerking: een aantal leerlingen van de school, Dyo Wassink (piano), Dorothea Paup- tit (viool), Judith Vlaming (zang), Marleen Roeper (piano), Gaja Boon (blokfluit), Tessa van der Meent en Mariska Plaatsman (dwarsfluit). De leiding van de viering is in handen van dominee J. Kok en Geuko Hai- kens. Na afloop wordt koffie gedron ken. Er zijn twee collectes, waarvan één is bestemd voor de „Wilde Gan zen". Het gaat daarbij om aankoop van instrumenten voor Papoea vluchtelingen, die met muziek maken in hun levensonderhoud proberen te voorzien. Op het Tesoterrein trof de politie woensdagmorgen twee jongens uit Giethoorn en Emmen aan met een bromfiets die niet van hen was. Ze hadden de brommer na een avondje stappen in De Koog „geleend" om op tijd bij de eerste boot te zijn. Bei den zaten in militaire dienst en zijn overgedragen een de marechaussee in Den Helder. VERVOLG VAN PAGINA 1 worden besteed aan Texelse info» tie, sport, cultuur e.d. „Ervaring fe ons geleerd dat een onderwerp d; tijd moet krijgen die nodig is. Vaal kan het inderdaad in drie minuten maar soms heb je aan zeven mirs amper genoeg". Om aan te tonen dat deze benadering voor velen to end is, werd gewezen op het pro gramma Sportlokaal dat buitengewoon gunstige reacties oproept van de luisteraars. De pro grammering die WRT wil maakt ji nalistieke invulling van enig mveai onmogelijk, zo meende de meerda heid van de redaktie. In de vergadering van woensdag kwamen de standpunten niet nail tot elkaar, hoewel wel enkele con promismogelijkheden ter tafel wf gebracht. Zo lieten de WRT-erstf dat wat hen betreft de zondag hd maal voor het serieuze radiowerk bruikt zou mogen worden als hel dan maar op zaterdag gedurende uur luchtig-muzikaal zou mogen tt gaan, met uitzondering van korte nieuwsflitsen en een nieuwsuice' ding van een uur. Dat zaterdagpro gramma zou dan een aparte redakteur moeten krijgen, zodat d anderen er geen verantwoordelijk voor zouden dragen. Dat voorstel was voor de andere partij echten aanvaardbaar. De Cocksdorper Kustzeilverenigto (CKZ) houdt zondag bij paal 33 af 11.00 uur een open dag. lerfd" van 14 jaar en ouder kan meevari op een catamaran om de sfeer v» het zeilen te proeven. CKZ wil graag nieuwe j tussen 14 en 18 jaar hebben. Als' de zwemkunst machtig zijn en certificaat van een cursus cataP zeilen kunnen tonen, mogen de jeugdleden gratis gebruik maken' de CKZ-clubboot. Jonge leden m ten f25,- lidmaatschap per jaar len en dienen zelf een zeiluitrush. te bezitten (wetsuit, zwemvest pezebroek en vuurpijl). Voor meer informatie kan men OP open dag bij de club terecht o naar Gerard Monen, telefoon In de Hervormde kerk van Ou deschild geeft het Alkmaars Vrouwenkoor onder leiding van Joke Tumema een concert, aan-' vang 17.00 uur. Kaarten zijn vanaf 16.30 uur bij de ingang te koop voor f5,- (jeugd f2,50)

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 2