Ambitieus SV Texel wil jroftoernooi in 1990 t atig duel Texel 1 Helderse selectie kateboarden en opeds in de sepkistenrace Gezelligheidsrit Uit het politierapport: Stratenloop Wielerwedstrijd v TEXELSE COURANT PAGINA 3 wedstrijdenserie van komende ik moet nog slagen, maar bij SV j| kijkt men nu al uit naar vol- „jjaar. In de zomer van 1990 ho- de groenzwarten In een heus enooi de strijd aan te binden met unommeerde tegenstanders. ,1 een Nederlandse eredivisie- richt men de blik op het buiten- om de toeristen te binden wil Texel in elk geval een club uit de stduitse Bundesliga contracteren, ijl afkomstig uit de deelstaat (inland Westfalen, waarvan tradi- jjlrouw vele ingezetenen hun va ria op Texel doorbrengen. verschil met de huidige wedstrij- iserie (tegen Nederlandse profs) een eventueel toernooi schuilt in onderbrengen van de deelnemen- tlubs. Nu werken de drie tegen- nders (Volendam, FC Utrecht en d-internationals) hun wedstrijdje af vertrekken weer. In een toernooi >len ze minstens twee wedstrijden, t\ een verblijf op Texel noodzake- Oaar wringt tevens de (voet- Schoen, want waar breng je Tie zomer drie teams met begelei- onder? Aad Blom, die met zijn ifscheidelijke compagnon Willem ,m en Klaas Dirk Koorn (financiën) gdraagt voor de organisatie, ziet met somber in. „We hebben hier daar ons licht opgestoken en be- rkt dat er mogelijkheden zijn voor week appartementen af te hu- aldus Blom. Omdat het hoog- oen is, is het niet waarschijnlijk zoiets onder gunstige condities kan. De organisatie zal daarom dieper in de buidel moeten tasten. Het geld moet komen van extra sponsors en uit entreegelden. Dat laatste kan worden opgeschroefd door het uitno digen van een Duitse topclub. Bij ex tra sponsors wordt gedacht aan Texelse bedrijven die verder kijken dan Texel alleen en via het program mablad onder aandacht van een breed (toeristisch) publiek worden ge bracht. Graadmeter Doorslaggevend is echter het succes van volgende week. Vorige zomer vormde een oefenwedstrijd tegen FC Utrecht, die tussen de 500 en 1000 toeschouwers werd bezocht, de graadmeter. Naar aanleiding daarvan durfde SVT het aan om drie van zul ke tegenstanders uit te nodigen. Door reeds bestaande goede contacten met profclubs als gevolg van het Gamma kersttoernooi (zaalvoetbal) was het voor Blom en W. Koorn niet moeilijk om tegenstand van allure te strikken. Eredivisieclub Volendam is populair om het aanvallende en tech nisch vernuftige voetbal en FC Utrecht is al jarenlang een met wis selend succes spelende subtopclub De Oud-internationals spreken aan vanwege de klinkende namen: Rep, gebroeders Van der Kerkhof, Piet Schrijvers, Hovenkamp, Gerrie Müh- ren. Geels. Vier Texelse sponsors staan garant voor de kosten die met de drie wedstrijden zijn gemoeid. Per wed strijd zijn dan nog circa 250 toe- 1 oefende maandag tegen de Mselectie van Den Helder, dat gelederen SVT-vedetten Simon nd en Paul van Exel had. In een tg duel wonnen de Nieuwedie- met 1-0, dankzij een benutte Ischop. Helderse selectie gebruikte de Strijd ter voorbereiding op het Mm Toernooi van aanstaande tend. In dit voetbaltoernooi in de testad wordt tegen enkele prof- aties aangetreden. Van Exel en zijn hiervoor uitgenodigd. Niet zij ontbraken in Texel 1, ook sidere basisspelers van het dat afgelopen seizoen kampioen ontbraken. Hun plaatsen wer- digenomen door de nieuwkomers Kramer, Dirk Barends en Martin i. Texel had over de gehele wed- genomen het betere van het en slaagde erin na de pauze de Ierse selectie op de eigen helft zetten. Indirect zette Simon d Texel op achterstand. Het als öialf spelende selectielid schoot Ml tegen de arm van Joost Brou- waarna de scheidsrechter een afy toekende. Deze werd door de ierse routinier Gerrie Plooy koelt- ünut. Nog voor rust had Texel l'artin Koorn de mogelijkheid M te komen, maar diens stiftbal rakelings over het doel. Koorn een doorlopend gevaar voor de krse achterhoede en kon slechts teel overtredingen worden af- dpt. Aan de andere kant kon Van geen vuist maken tegen Texel- dit jaar worden door het Re- 'atieteam zeepkistenraces gehou- »P verschillende plaatsen op het Daarnaast zijn er autoped- en iteboardwedstrijden. bedoeling van de zeepkistenrace autoped- en skateboarden- ktojd is dat zo snel mogelijk een telde afstand wordt afgelegd, de snelste tijd maakt wint. en plaatsen van de wedstrij- donderdag 3 augustus om ®uur aan de Stolpweg te Den donderdag 10 augustus om jvuur in de Kikkertstraat te De j^derp, zondag 13 augustus om "vuur op de Hogeberg en woens- augustus om 19.30 uur aan «adel te De Koog. rijven kan een uur voor de aan- ui| het Recreatieteam dat ter is. Meedoen kost niets. Het 'leteam zorgt voor autopeds, skateboards en zeepkisten moe sdeelnemers zelf meenemen. !!>pkisten worden ingedeeld in klassen: grote en kleine wielen. J1 met één groot wiel en verder "orden óók in de klasse met •pip wielen ingedeeld. 'aanmerking te komen voor het ■J*6" klassement moet men aan ps drie van de vier wedstrijden Als aan alle vier wedstrij- °rdt meegedaan, mag het ,e resultaat van de totaalscore :n afgetrokken. voorstopper Koos Tjepkema. Vlak voor de pauze werd Texel-speler Rob van der Stap wegens een blessure vervangen door Wim van Veen. Na de pauze keerde doelman Bart Heer schap niet terug onder de lat. Hij werd verdienstelijk vervangen door Ronald Biesboer. Ook de uit de junio ren gekomen Pieter Jan Boekei maakte zijn opwachting. Met enkele fraaie acties maakte hij zijn vooruit gesnelde faam waar. Tenslotte kwam ook good-old Klaas Dirk Koorn nog in het veld, maar ook hij wist Texel niet aan een gelijkspel te helpen. Met nog de beste kansen voor SV Texel ging de wedstrijd uit als een nachtkaars. De Vereniging voor Vrienden van het Paard houdt zondag de jaarlijkse ge zelligheidsrit. Er is een route van zo'n 12 kilometer uitgezet. De start is om 11.00 uur op het par keerterrein van manege Akenburg. Voor koffie wordt gezorgd, maar deelnemers moeten zelf een lunch pakket meenemen. Opgeven kan bij mevrouw I. de Wit- Roeper, telefoon 19499. In de omgeving van de Weststraat hadden mensen dinsdagavond last van een luid spelende radio in een huis. De bewoonster bleek niet thuis te zijn. De politie vond haar in een horecagelegenheid in Den Burg en nam haar mee om wat aan de herrie te doen. Op de Keesomlaan zijn in de nacht van maandag op dinsdag verscheide ne verkeersborden omver getrokken. Op de Nikadel en de Volharding in De Cocksdorp zijn enkele personen die daar met campers wilden overnach ten weggestuurd. Sommigen hadden al eerder een waarschuwing van de politie gekregen. Tegen hen werd pro ces verbaal opgemaakt. Op het parkeerterrein bij Albert Heijn werd woensdag de BMW van een toerist uit Nijverdal aangereden. Ge tuigen zagen het gebeuren en noteer den het kenteken van de dader. De schade zal onderling worden ge regeld. Woensdag wordt tijdens het avond programma van de folklore een stra tenloop gehouden in Den Burg. Deelnemers kunnen kiezen uit een, twee, drie of vier ronden van 2,2 ki lometer. Deelname is mogelijk in ver schillende categorieën. De inschrijving start 17.30 uur in De Lin deboom. Om 18.30 is de start op de Groeneplaats. De stratenloop wordt georganiseerd door de Stichting Fol klore Texel en de Atletiekvereniging Texel. Uitslag: A-jeugd: 1. Jasper Braam, 2. Roald v/d Slikke, 3. Egbert v/d Werf: 4. Jan Werner Prins. B- jeugd: 1. Thijs de Boer, 2 Roel Bakker. 3. Tij- men de Wijn. Senioren A-poule: 1 Jan Nico v/d Ploeg: 2. P de Vries: 3. Peter Galle: 5. R. Akkermans, 6. Paul v. Arnhem, 7. Jordi Vinke; 8. Dirk Vinke: 9. Frans Witte, 10. Tymen Wit: 11. Wim Jansen. B-poule: 1. Wil Braam: 2. Willem Trap: 3. Martin Visser: 4 H, Schaffe- rink, 5. Denhard v/d Slikke, 6 Martijn Bakker: 7 Kees Koopman; 8 Fritz Koblitz. schouwers nodig om de exploitatie sluitend te krijgen. Gezien de vele pu bliciteit die voor de wedstrijden is ge maakt en de ervaring van vorige zomer, ziet het er niet naar uit dat de wedstrijdenserie voor SVT op een strop uitdraait. Eerder lijkt het tegen deel het geval. SV Texel zal echter niet de gehele opbrengst in de eigen kas laten vloeien. Alleen de kantine- omzet is rechtstreeks voor de club, de eventuele winst uit entreegelden wordt gereserveerd voor het volgend jaar te houden toernooi. Het programmablad werd niet alleen op Texel verspreid, daarnaast deelden enkele SVT-jeugdleden afgelopen za terdag 2000 exemplaren uit bij de boot. „De hele salon zat erin te le zen", glundert Blom. „Maar hoe groot de publiciteit ook is, we blijven af hankelijk van het weer. Toch zeg ik: als het nu niet lukt, lukt het nooit." Trainingsweek De drie wedstrijden maken onderdeel uit van een door SVT zo genoemde „trainingsweek". Voor het komende seizoen en de jaren erna koestert 's eilands grootste voetbalclub hoge verwachtingen. Trainer Aad Vaars en zijn manschappen willen zich daar voor de nodige moeite getroosten. De trainingsweek is bestemd voor de spelers van de hoogste drie senioren teams, waaruit voor aanvang van de competitie de selectie zal worden ge vormd. Veruit de meeste jongens hebben hiervoor vrijgenomen c.q. ge kregen. In sommige gevallen nam SVT hiervoor contact op met de des betreffende werkgevers. De trainings week wordt begeleid door oud-prof Gerrie Mühren. De Volendammer arri veert zaterdag om de opzet met trai ner Vaars door te spreken. Na de eerste wedstrijd (zondag tegen Volen dam) volgen maandag-, dinsdag- en woensdagmiddag trainingen, terwijl tevens ruimte is voor ontspanning. Vaars hoopt op die manier van zijn seniorenselectie een hechte eenheid te smeden. Van de kennis en ervaring van Mühren kunnen zowel spelers als trainer een hoop opsteken, zo is de verwachting bij het SVT-bestuur. Programma Alle drie wedstrijden beginnen om 18.30 uur en worden gehouden op het SVT-veld. Zondag bijt Volendam het spits af, donderdag is FC Utrecht aan de beurt en zaterdag Oud internationals. De wedstrijden worden voorafgegaan door duels van Texel 2, die telkens om 16.30 uur beginnen. Zondag speelt Texel 2 de voor wedstrijd tegen De Koog 1, donder dag tegen het C-team van FC Utrecht en zaterdag tegen HRC 2. Losse kaartjes aan de kassa kosten ƒ7,50 en voor de jeugd tot en met 15 jaar ƒ5,-. Passepartouts kosten respectievelijk ƒ15,- en ƒ10,-. De voor verkoopadressen zijn: (Den Burg) Mantje Sport, Herenmode Moerbeek, VVV en De Grooten Slock, (Oude- schild) Gamma, (Den Hoorn) camping Loodsmansduin, (De Koog) Meer- markt, De Kuip en camping Ko- gerstrand, (De Cocksdorp) Holymarkt en camping De Krim, (Oosterend) Joost Brouwer. YVONNE VBNGENNIP "ALS ER EEN VERENIGING IS DIE OVER U WAAKT, ZOU] EREANDSE RODf De nabestelde foto's van de Haar- en Modeshow kunnen vanaf vandaag afgehaald worden bij Haarstudio Bin nenburg en Boetiek 22. Hotel De Lindeboom aan staande zaterdag gezellige dansavond m.m.v. orkest Al ma Loorbach. Aanvang 21.00 uur. Havenfeest niet alleen op de haven levende muziek, ook in de Zeven Provinciën speelt een band. De „Legendary La te Betweenies". Hotel De Lindeboom aan staande zaterdag gezellige dansavond m.m.v. orkest Al ma Loorbach. Aanvang 21.00 uur. Vraag iets anders. Geef iets bijzonders. Doe eens origi neel. Kunst uit de Artshop van Hans van der Klift. Wij zijn verhuisd naar Bea- trixlaan 150, 1791 GG Den Burg. Anneke Hoogenbosch, Liesbeth, Jolanda. Te koop tafeltennis wedstrijdtafel Hermes xxx 100,-. Tel 18853. Plotseling is op bijna 72-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Willem van Heerwaarden Den Burg: Jac. van Heerwaarden L. van Heerwaarden-Gieles S. van Heerwaarden Australië: Joh. van Heerwaarden Den Burg: A. van Heerwaarden N. van Heerwaarden- Koopman Th. J. M. de Ridder van Heerwaarden H. de Ridder neven en nichten Texel, 25 juli 1989 Gasthuisstraat 9, 1791 GK Den Burg. De H. Eucharistieviering zal plaatshebben op zaterdag 29 juli, 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Den Burg, waarna de begrafenis op de R.K. begraaf plaats aldaar zal plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.30 tot 20.30 uur in St. Jan en na de begrafenis in De Witte Burcht. Willem Onverwachts moeten we afscheid van je ne men, maar vergeten zullen we je niet. Bedankt voor je vriendschap. Rust in vrede. Frans en Yvonne, Sjors An, Kees, Gré Henk en Tineke, Henk, Ab Willem het was! het einde van de draad. Frans, Yvonne RECTIFICATIE Enige en algemene kennisgeving van het overlijden van mevr. A. C. A. Boer Geboren te Delft op 6 oktober 1902 Overleden te Texel op 24 juli 1989 Namens de vrienden en kennissen Mevr. M. Pansier-Koster De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden. Dank voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder A. C. VAN SIJP - V.D. BERG In het bijzonder het personeel van „Irene" en „Gol- lards" voor de jarenlange verzorging. Het was een grote steun. Kinderen en kleinkinderen Texel, juli 1989 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Buijs echtgenote van Sijpke van Egmond op de leeftijd van 85 jaar. S. van Egmond F. Roeper-van Egmond N. van Egmond A. van Egmond-de Jong klein- en achterkleinkinderen Texel, 26 juli 1989 Vermaningspad 15, 1793 AK De Waal Een korte overdenking zal worden gehouden op zaterdag 29 juli om 14.00 uur in de Doops gezinde kerk te Den Burg, waarna de begrafe nis op de begraafplaats te De Cocksdorp zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 juli van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal bij de Doopsgezinde kerk te Den Burg. dat God haar vader is - een hele zorg minder zij het ook een hele zorg méér blij en dankbaar zijn wij dat God ons een dochter heeft toevertrouwd we noemen haar bernthe texel, 25 juli 1989 bert en dineke dennenberg ankerstraat 22 1794 bj oosterend Langs deze weg wil ik een ieder die in welke vorm van medeleven aan mij gedacht heeft in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst heel hartelijk danken. Het was grandioos. T. Maat-Eelman Jan Dirkszoord 11. Nu het weer beter met me gaat wil ik iedereen heel erg danken die tij dens en na mijn verblijf in het ziekenhuis aan mij gedacht hebben. Ook namens mijn papa, ma ma en Sander. Linda de Vries Ar ie F ie ret en Anneke de Ridder zijn getrouwd op 25 juli j.l. in het gemeentehuis te Den Burg, Texel. Kogerstraat 116 1791 EV Den Burg Texel In plaats van kaarten willen wij allen danken voor de onvergetelijke dag die jullie ons de 19e juli '89 bezorgd hebben. Heel hartelijk dank daarvoor. Arnoud en Guusta Langeveld-Keijser Donderdag 3 aug. de groep Timeless in Question. De Soundmixfinalisten Tavares. Presentatie van covers en eigen composities. Speciale aanbieding. Draad loze telefoons vanaf ƒ165,— incl. btw. Bestel nu bij Online Systems, tel./fax 13996. In disco-dancing Question maandag 31 juli Toppop m.m.v. radio d j. Hans Schif- fers. (Bekend van baas van de week). Beerekuil zaterdagmiddag 15.00 uur voetbalwedstrijd Beerekuil-Veronica. Evene mententerrein Nikadel. Toe gang ƒ1,—. Op naar de ƒ10.000,— en een fraai clubgebouw. Be- drijvenactie Texelse Boys. Rabo 3625.90.001. Te koop: leuk woonhuis tuin voor beginnend stel of alleenstaande Gelegen in centrum Den Burg. Tel 15760, na 20.00 uur. Velen willen nog maar wisten het nummer niet meer. Rabo 3625.90.001. Texelse Boys bedrijvenactie dus. Zondag 30 juli R.K. kerk De Koog, 19.30 uur Int. oec. kerkdienst Duits/Nederlands. Te koop gevraagd kinderau tozitje Tel. 14625 na 18.00 uur. Hotel De Lindeboom aan staande zaterdag gezellige dansavond m.m.v. orkest Al ma Loorbach. Aanvang 21.00 uur. Te koop gevr. caravanspie gels en eettafel. Tel. 13866. Manege Akenburg a.s. zater dag barbecue voor iedereen Aanvang 20.00 uur. Opgave Peter Dros, tel. 14490. Te koop Mercedes 190, di verse extra's, sportvelgen, kleur ivoor, bj. '83. Tel 16606. Te koop mooie Tomos da mesbrommer, 4 jr. oud. Wei nig km. Tel. 12978. Wie wil er een lief, jong ko nijntja Gratis af te halen bij Kees Hin, Ottersaat 5, Oude- schild. Verhuisd van Vuurtorenweg 182 naar Bernhardlaan 38 Fam. L. Visser, tel. 15662. Aanbieding. Draadloze tele foon Jet Phone 803, 15 km, met buitenantenne en auto antenne ƒ1095,— incl. btw. Bestel nu bij Online Systems, tel./fax 13996. Als kunst voor iedereen is, is het geen kunst meer Kunst handel Hans van der Klift, de zaak voor mensen met smaak. Herenfiets, terugtraprem, zwart. In prima staat. ƒ150,-. Tel. 18489 Onze stijl kan ook golvend zijn!! Qnipp Kapsalon Liefst op afspraak, tel. 12227. Waalderstraat 25a, Den Burg. Vrijdag 28 juli in hotel Op duin bontshow, verzorgd door Bontcouture Martin Karlas. Aanvang 22.00 uur. Toegang gratis. Aankondi ging voor de 2e show volgt in augustus. Int. oec. kerkdienst 31-7, 19.30 uur R.K. kerk De Koog, m.m.v. Singers of the Lord aa. Hotel De Lindeboom aan staande zaterdag gezellige dansavond m.m.v. orkest Al ma Loorbach. Aanvang 21.00 uur. Te koop gevr. een trapskelter voor jongen van 8 jaar. Tel. 19312. Beerekuil vrijdagmiddag 28/7, 15.00 uur de ,,Bef- band" met Eric Schreurs, de tekenaar van Joop Klep zeiker. Nu zwarte bessen verkrijg baar. Plukkers/pluksters ge vraagd. L Huisman, Fruitkweken] De Veen, tel. 12203. Te koop propaan geyser en 2/2 pits gasstel inclusief 2 gasflessen met omschake- laar ƒ125,—. Californiëweg 196. In disco-dancing Question maandag 31 juli Toppop m.m.v. radio d.j. Hans Schif- fers. (Bekend van baas van de week). Beerekuil zaterdagmiddag 15.00 uur voetbalwedstrijd Beerekuil-Veronica. Evene mententerrein Nikadel. Toe gang ƒ1, Op naar de ƒ10.000,— en een fraai clubgebouw. Be drijvenactie Texelse Boys. Rabo 3625.90.001. Havenfeest niet alleen op de haven levende muziek, ook in de Zeven Provinciën speelt een band. De „Legendary La te Betweenies". Donderdag 3 aug. de groep Timeless in Question. De Soundmixfinalisten Tavares. Presentatie van covers en eigen composities. Hotel De Lindeboom aan staande zaterdag gezellige dansavond m.m.v. orkest Al ma Loorbach. Aanvang 21.00 uur. Vrijdagavond American Par ty van Marco Roeispaan voor genodigden. Vermist omgeving Den Burg en/of De Cocksdorp prille 40-er met baardje en opruk kende „m" op voorhoofd. Roepnaam Dekvast. Hoge beloning. De eerste 10 autorijlessen ƒ29,95 per vol uur, daarna ƒ38,—. Motorrijles ƒ43,—. Westerhuis, tel (02230) 12328 en 24548. Verwen uw gasten met sate- lietontvangst, compleet van af ƒ898,— Service Center Texel, tel. 11777 Te koop Texelse geitekaas. Buurtwinkel Ria Trap, Oran jestraat 5, Oosterend. Tel. 18219. Waarom een onbekende weg nemen als de weg naar ons u al bekend is? Autocentrum Segerink-Eelman, Kees Eel- man. Wezenland 7, tel. 15055 - 18345. Dierenopvangcentrum, Wit- teweg 15, Den Hoorn, tel. 19485. Vertrouwd adres op een nieuwe plaats. Auto Service Centrum Bert Segerink. Nu op Maricoweg 3, tel. 15588. De Parel van Tessel, alle da gen geopend! Café-eethuis, midgetgolf. Witteweg 15, Den Hoorn, tel. 19485. Partyservice-centrum Texel. Graag verzorgen wij uw feestje bij u thuis. Vele mo gelijkheden in alle prijsklas sen. Van een eenvoudige huzarensalade tot een luxe koud buffet van Tesselse produkten. Vraag uw gast heer Jan C. Stolk. Informatie, tel. 19310, bg.g. 12235 Ha venrestaurant Texel P.S. U kunt bij ons ook servies goed, bestek en glaswerk krijgen. Ecologisch bont? Verant woord bont? Ja natuurlijk, lamsbont! Bontcouture Mar tin Karlas, Kantoorstraat 2, tel. 15089. Visman's warenhuis heeft alles (bijna). Tussen Den Burg en Oude- schild huurt u bussen zo u wilt. Autobussen en touring cars te huur. Per dag, per km. of per uur. Touringcar- bedrijf Robert Aris van Bo ven, Schilderweg 194, 1791 LP Den Burg, tel. 15555. Bistro Texel, De Koog 7 da gen per week open van 10.00-22.00 uur. Tel. 17783. Vele specialiteiten. Texeler dekbed staat garant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dekbed of onderdeken met een naai- foutje of vlekje Doe uw voordeel met 30% korting. Wezenland 5a, tel. (02220) 12654. Wasserette Bungalowpark „Het Hoogelandt", Califor niëweg (afslag Ecomare). Honda: o.a. bromfietsen, bib- motoren, gazonmaaiers, stroomgeneratoren, water pompen, stationaire moto ren, 2-wielige trekkers en tuinfrezen, nieuw, gebruikt en verhuur. Watersportcen trum Duinker, Heems- kerckstraat 17, Oudeschild, tel. 13831. Nu volop rode bessen. L. Huisman fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Cocky's Kapsalon is zes da gen geopend in De Koog. Tel. 18446 voor als u kwali teit wilt tegen een redelijke prijs. Jan Waaijer, zonwering voor binnen en buiten. Pasfoto's direkt klaar Zwart-wit ƒ8,50; kleur ƒ10,50. Foto De Waal. Bel eens op en wij vertellen u hoe u hoge rente krijgt (5,8%) en toch altijd flinke bedragen kunt opnemen. Profijt-girosparen, een unie ke C.D.K.-bank spaarvorm! Min. saldo ƒ100,—. Ass. Hyp. Siebe Waaijer, tel. 15207. Strandpaviljoen De Krim, Paal 28. Iedere dag geopend. Kunstgebitreparaties klaar terwijl u wacht. (02220) 16441. Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag en woensdag vóór 10 VTB voor verhuizingen. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Nieuwe aardappelen Doré, prima kwaliteit. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen. Tel. 12203. Er wordt ook bezorgd. Peter Schoo EJektro. Bliksembeveiliging en aar ding. Advies, aanleg, onder houd en inspectie (02220) 13333. Te koop prima nieuwe aard appelen Doré. Terpstra, De Rede 13. PH. Polder. Texeler: afgesneden stukken mooie katoen van 3 4 m2. Is van alles van te maken. ƒ7,50 per kg 10m2). We zenland 5a, tel. (02220) 12654. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Garage Kievit, Jonkerstraat Reparaties en onderhoud te gen scherpe prijs. Bovag-lid, aangesloten bij Veilig Ver keer Nederland én keurstati on A.PK. II. Autocentrum Segerink-Eelman, Wezen land 7, tel. (02220) 15055, b.g.g. 18345. Tegelwerk??? Dan natuurlijk naar tegelzetters-bedrijf Fokko Mulder. Oosterend, tel. 18666. Onderhoud en timmerbedrijf R. Souverein, tel. 14870. Verzekeren?? Bremer! Kantoor (02220) 18221 Siem Bremer (02220) 18681 Koos Bremer (02220) 18624 Kees Bremer (02220) 18837 In- en verkoop van meubilair, inboedels enz. Barhorst Meubelhandel, tel. (02220) 12381.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 3