van Texel sinterklaas /erdediging speelt voor 1 Bea Timmer en Annette Kossen clubkampioenen ederlaag met korfbaluitslag (3-7) Tennisclub „Deuce" hield verenigingskampioenschap betbaluitslagen Surfwedstrijd afgelast wegens te weinig wind Elftal loopt weg _JL aalvoetbal Geen doelpunten voor ZDH Bondsvoorzitter hield zijn woord Inzet Oosterend wordt beloond Klaverjasclub Den Burg start U0/U3 26 SEPTEMBER 1989 TEXELSE COURANT PAGINA 7 Texelse voetballiefhebbers die dag in groten getale naar het SV ul veld waren gekomen, zagen ildoelpunten, tien in totaal. Het lende voor het thuispubliek was ser dat Texel 1 onnodig met liefst 3verloor van llpendam. De (ijploeg was gehavend door veel «sures en een schorsing. Tijdens "wedstrijd ontstond in Texel aren veel irritatie over de haidsrechter, toevallig degene die aantal weken geleden de nu ge torste Texel-speler Paul van Exel veld uitstuurde. s Exel werd naar aanleiding van dlemen rond een oefenwedstrijd jn Helder (begin augustus) pas ieweek geschorst voor drie sdstrijden. Dat gebeurde zonder dat (verweerschrift van Van Exel en getuigenverklaring van Helder lerdag 23 september: Ï8 afdeling Noord-Holland: eoren: al B1-SRC B2 J62-Texel B2 on B1-Tex.Boys B1 jng.w. B1-Oosterend B1 £C2-Tex.Boys C1 SP C1-Texel C2 aio C1-Oosterend C1 pllen: FVTex.Boys F1 derend FTDe Koog F1 el F2-Tex.Boys F2 sierend F2-ZDH F1 al E1-De Koog E1 :erend E1-Tex.Boys E1 Boys E2-Texel E2 el E4-Texel E3 •lerend DTTexel D2 Boys D1-Tex.Boys D2 D1-ZDH D1 r,dag 24 september: IB l-llpendam }B afdeling Noord-Holland: rl-Kreileroord .Boys-Wherevogels sterend-CSV landia T 2-Texel 2 Koog 2-Tex.Boys 2 derend 2-Petten 2 tces 6-Tex.Boys 3 (I4-ZAP 10 noren: iiandia A2-Texel A1 mes: jnzanders-Tex.Boys 3-1 1-14 4-0 4-9 5-4 8-1 0-9 2-0 8-1 2-1 4-1 5-1 4-1 2-7 4-3 4-3 0-2 13-0 3-7 0-0 3-8 1-1 4-1 gestaakt 2-2 2-1 6-0 9-3 door de KNVB waren doorgenomen. SV Texel-voorzitter Blom verklaarde dat hij zich afvraagt of de KNVB wel licht enkele helderzienden in dienst heeft. Als klap op de vuurpijl bleek de bond dezelfde scheidsrechter (dhr. Asselman) als vervanger voor de oor spronkelijk aangewezen arbiter te hebben aangewezen voor de wed strijd Texel-llpendam van afgelopen zondag. Verder begon Texel zonder de geblesseerden Klaas Dirk Koorn en Bart Heerschap (die tijdens werk zaamheden in Den Helder afbijtmid- del in zijn gezicht had gekregen, maar inmiddels weer langs de lijn was te vinden). Joost Brouwer, Erwin Koning en Gerrie Plaatsman waren wel opgesteld, maar waren eigenlijk nog niet voldoende hersteld van hun blessures. Sinterklaas-kwartier Door bovenstaande gebeurtenissen was Texel duidelijk niet bij de les en gaf men eigenlijk binnen een kwar tier, door vervroegd voor sinterklaas te spelen, de wedstrijd uit handen. Eerst was het invaller-doelman Ro nald Biesboer die na drie minuten over een voorzet van links dook, hier na was het in de zesde minuut invaller-verdediger Piet Monster die verzuimde de bal voldoende weg te werken en tot slot was het Wim van Veen die na een kwartier de bal langs zijn doelman Biesboer in het verlaten doel schoof. Binnen een kwartier dus een 0-3 achterstand. Hierna liep Texel, dat zeker nog de nodige kansen kreeg, meer tegen zichzelf te voetballen en zich met de leiding te bemoeien. Het dient te De surfwedstrijd De Cocksdorp- Dijkmanshuizen ging zondag niet door wegens het nagenoeg ontbre ken van wind. De wedstrijd zal ook niet op een andere datum worden gezeild. Omdat dit de laatste moge lijkheid was om punten te scoren voor zowel het Texels kampioenschap als voor de competitie van de wind- surfclub Texel, zijn in de respectieve lijke standen geen veranderingen gekomen. Dat betekent dat Menno Loning Texels kampioen 1989 is ge worden, voor André van den Berg op de tweede plaats en Marc van Rijs- selberge op de derde plaats. De prij suitreiking vindt plaats tijdens de najaarsledenvergadering op 24 no vember. Bij die gelegenheid wordt ook de uitslag van het clubkampioen schap bekendgemaakt. worden gezegd dat scheidsrechter Asselman soms onbegrijpelijke beslis singen nam. De SVT-ers wonden zich hierover op, in plaats van erboven te staan. Na een half uur spelen moest Joost Brouwer dusdanig corrigerend optreden dat hij zichzelf opnieuw blesseerde en zich moest laten ver vangen door de prima spelende Jan Hein Studulski. Simon Brand ver dween na een normaal duel als eer ste onterecht in het boek van de scheidsrechter. Leendert Eelman ver zuimde, alleen voor de keeper geko men, Texel op een 1-3 stand te zetten en met 3-0 achterstand ging men de rust in. Donderspeech Duidelijk was na rust te zien dat trai ner Aad Vaars zijn mannen behoorlijk had toegesproken. Texel voetbalde beduidend beter en liet de scheids rechter voor wat hij was. Men speel de bijna steeds op de helft van llpendam en kreeg ook de nodige kansen die echter niet werden benut. Na een kwartier spelen stapelden zich donkere wolken op voor Texel. Eerst werd Piet Monster er door zijn directe tegenstander uitgelopen en deze liet vervolgens keeper Biesboer kansloos, (0-4) en even later was het middels een vrije trap die van richting werd veranderd, 0-5. Ondanks hevige protesten van Texel-zijde om ver meend buitenspel handhaafde de scheidsrechter dit doelpunt. Even la ter werd Leendert Eelman als tweede Texel-speler opgeschreven voor het hardhandig neerleggen van een door gebroken llpendam-speler. Texel kon zondagmiddag echt niets goed doen bij deze scheidsrechter, al had men de nederlaag volkomen aan zichzelf te wijten. De 0-5 achterstand werd Texel toch even te gek en het was Piet Monster die met een prima kopbal voor 1-5 zorgde. Ingmar Moerbeek werd inge bracht voor Gerrie Plaatsman en Texel speelde alles of niets met een vier- en soms vijf-mans voorhoede en Texel-trainer Aad Vaars buigt zich bezorgd over de van pijn krimpende Erwin Koning Diens jongere broer Ralf komt poolshoogte nemen. Nóg meer blessures zou Texel slecht van pas komen, maar deze schade viel mee. achterin één tegen één. Een in de problemen gebrachte llpendam- verdediger kopte de bal achter zijn eigen doelman en Erwin Koning bracht met nog een kwartier te gaan Texel met een prachtige kopbal op 3-5. Zou het dan toch nog spannend worden, vroegen de vele toeschou wers zich af, maar helaas voor Texel was dit niet het geval. Twee Texelse- verdedigers liepen elkaar op de doel lijn in de weg en het stond 3-6. Vlak voor tijd werd het zelfs 3-7 toen de linkerspits van llpendam genadeloos hard uithaalde en de bal onhoudbaar voor Biesboer in de kruising liet ver dwijnen. Bezinning De voetbalderby De Koog 2-Texelse Boys 2 werd zondagmiddag halver wege de eerste helft gestaakt. Toen bij de stand 1-0 in het voordeel van De Koog een speler van Texelse Boys wegens belediging van de scheids rechter uit het veld werd gezonden, raakten de gemoederen van de be zoekers oververhit. En bloc besloot het team van het veld te stappen en weigerde verder te spelen. De arbiter resteerde mets anders dan de wed strijd te staken. 2-2 creatie voetbal: sierend-De Koog 4-0 el-Tex.Boys 3-3 cgramma: tensdag 27 september 400 u. Gamma 1-ZDH (j) 40 u. Casino 5-Texel 6 (j) 20 u. De Krim 2-Casino 1 (d) '40 u. Texel 6-Casino 7 ■30 u. Texel 1-Nioz 20 u. Klif 6-Jelleboog 4 •10 u. Jelleboog 3-Klif 4 'dienst: De Koog «lerdag 28 september '5 u. Casino 1-Texel BV (j) '00 u. Mantje 3-Texel 3 50 u. Attent-Gamma 4 u. ZDH 3-Rab 2 u. Gempo-Gamma 5 '20 u. Texel 2-De Koog 3 2'0 u. De Koog 4-Oosterend 2 Bldienst: Gamma flag 29 september '00 u. Texel 2-Oosterend 2 (j) '5 u. Texel BV 4-De Muy 15 u. Casino 2-Klif 25 u. Gamma 3-Rab 15 u. De Krim-Gamma 2 '5 u, Mantje-Jelleboog 55 u. Casino 1-De Koog "5 u. ZDH-Texel BV 2 •lenst: Nioz J 2 oktober '5u. Texel 8-Texel 5 (j) 5 u. De Koog 2-Texel 6 (j) '5". De Krim-Texel 2 (j) ^fasse: De Koog-Rab 1-2, Gamma '«boog 1-3 Eerste klasse: Nioz-Mantje 2 '«el-De Koog 2 5-0, Casino 4-Klif 3 1-3, 2-Casino 3 3-3, Texel BV 3-Albert '"2, Klif 2-Jelleboog 2 3-0. Tweede 7® De Muy-Casmo 5 2-0. Derde klasse: 6-Klif 5 1-8, Texel 5-Oosterend 5-2, TJ2DH 2 1-0, Gamma 5-Texel 4 21-1, De vj'De Koog 4 2-5 Vierde klasse: Casino 2-2, Texel 6-Rab 2 3-4, Oosterend "'6 4-2. Dames: Gamma-Casino 2 6-0, (2° De Koog 1-2. Junioren: Casino *na 1-8, Gamma 2-Texel BV 5-1, Casino toog 0-2, Texel 4-Oosterend 4-3, Casino l 2-11, Texel 7-Texel 6 0-5, Texel *l 5 0-7 De tennisbanen van „Deuce" in Den Burg waren drie weken lang, vooral na vijf uur 's middags en 's wee kends, druk bezet. De clubkampioen schappen werden er namelijk afgewerkt, zodat de leden herhaalde lijk in diverse categorieën moesten aantreden. Het begon in het weekend van 26 en 27 augustus met de dames- en he ren enkelspelen E. De finalisten van deze categorie konden ook meedoen in de dames- en heren enkels D, die de eropvolgende twee weken aan de beurt waren. De dubbelspelen waren niet naar sterkte ingedeeld, zodat daarin een halve competitie werd ge houden die de volle drie weken duur de. Het mooie weer zorgde ervoor dat bijna alle geplande partijen inder daad werden gespeeld. De finales konden daardoor op tijd beginnen. Het is traditie dat de gemengd dub bels allen in één weekend worden af gewerkt. Leden die zaterdag werken moeten dan wel vrijdag, soms tot laat in de avond onder het kunstlicht, hun eerste partijen spelen. Deze cate gorie telde liefst 36 paren. Wie werd uitgeschakeld voor de hoofdprijzen, kon doorgaan in de verliezersronde. Hierdoor kon elk paar minstens twee maal de strijd aanbinden met een an der paar. Tussen de seniorenwedstrijden speel de ook de jeugd vanaf 12 jaar hun kampioenschappen. Omdat de scho len nog niet helemaal waren begon nen, konden de eerste wedstrijden vlot worden afgewerkt. Het wedstrijdschema kon hierdoor ge makkelijk worden gehandhaafd. Mari- ke Westerlaken bleek ook dit jaar bij de meisjes de sterkste, maar Sjoerd Postma moest de beker afstaan aan Paul Hin die in een prachtige drieset ter bewees ook veel tennistalent in huis te hebben. De jeugdkampioenen 1988 waren ge rechtigd ook aan de seniorencompeti tie deel te nemen. Dat gebeurde met veel succes. Zowel Sjoerd Postma als Hans Boswijk wisten de halve finale van het heren enkelspel te halen. In het herendubbel bleken ze zelfs te sterk voor alle anderen. Uitslagen Jeugd: Meisjes enkel: 1.Manke Westerlaken; 2.Nienke Postma. Jongens enkel I.Paul Hm; 2.Sjoerd Postma, Meisjes dubbel: 1 Marike Westerlaken-Ellen Beijert; 2.Nienke Postma- Patricia de Kleijn, Jongens dubbel: 1 Marcel van Egmond-Elmar Keijzer, 2.Bram Spitzer- Geert Jan Kuip. Gemengd dubbel: 1.Marike Westerlaken-Remco van der Belt, 2.Ellen Beijert-Peter Moerbeek. Senioren: Dames enkel D VGretha Beijert; 2.Wil van Daalen. Dames enkel E- 1.Yvonne Middel; 2.Annemarie Broekman. Heren enkel D: I.Simon Brand; 2 Marcel Boogaard. Heren enkel E 1.Peter Dral; 2 Paul van Exel Heren dubbel: 1. Hans Boswijk-Sjoerd Postma; 2.Simon Brand-Marcel Boogaard. Dames dub bel: 1 .Trudy Otsen-Janny Zutphen; 2 Wil van Daalen-Joke Ie Roux. Gemengd dubbel: I.Gretha Beijert-Marcel Boogaard; 2.Trudy Otsen-Fetze de Haan. Texel heeft slechts een week de tijd om tot bezinning te komen. Men zal de mouwen op moeten stropen voor de uitwedstrijd tegen SVW uit Heer- hugowaard. Vermoedelijk is Klaas Dirk Koorn dan weer fit en zijn de blessures van andere spelers ook ge nezen, al zullen Bart Heerschap, Ger rie Plaatsman en Joost Brouwer zondag vermoedelijk niet kunnen spe len. Men zal zich dan echter gewoon met voetballen bezig moeten houden want dat men kan voetballen heeft men deze competitie nog in elke wedstrijd laten zien. Niets leek ZDH zondag van een glansrijke overwinning af te houden. De Zwaluwen vergaten alleen de kansen te benutten en zo eindigde een boeiend duel alsnog in een doel puntloos gelijkspel. Met naast zich de pupil van de week, David Ellen, had coach Willem Olthof er alles aan gedaan om suc ces te behalen. In de openingsfase trokken beide elftallen fanatiek van leer en de eerste kans voor Ivo van Heerwaarden diende zich aan, zonder succes overigens. In de zesde minuut kopte Gerard Timmerman de bal net naast de goal. ZDH bleef aandringen, maar de zo felbegeerde goal kon nog niet worden aangetekend. In de ze ventiende minuut moest keeper Frans Stolk alle zeilen bijzetten om een in zet van Kreileroord af te stoppen, waarna Richard de Leeuw de bal als nog tot corner werkte. Vervolgens bouwde ZDH de aanval weer op en de doelpoging die hierop volgde, werd ternauwernood overgetikt door de keeper. In de 35e minuut ont snapte ZDH aan een achterstand. Het schot ging rakelings langs de goal. Zeven minuten voor rust was het weer Ivo van Heerwaarden die gevaarlijk inschoot, maar de keeper tikte de bal net naast. Na de rust werd de strijd harder. ZDH kwam direct onder grote druk te staan doordat de organisatie binnen het elftal duidelijk zoek was. In de negende minuut werd een Kreileroord- inzet door Frans Stolk afgestopt. Langzamerhand kreeg ZDH weer De voorzitter van de afdeling Noord holland van de KNVB kwam zondag speciaal naar Texel voor de voetbal wedstrijd Texelse Boys-Wherevogels. Het hoge bezoek was het gevolg van een belofte, die de KNVB had gedaan toen er geen vertegenwoordiger kon worden gestuurd naar de receptie voor de opening van de nieuwe Boys-kantine. Bij een van de eerste thuiswedstrijden van het eerste zou bondsvoorzitter Nic. Visser acte de presence geven. Vaak maakt men in voetbalkringen de KNVB-bestuurders het verwijt dat slechts wordt gezegd „we nemen het mee" en men er ver volgens nooit meer iets van hoort. Visser liet blijken uit ander hout te zijn gesneden. Eerder had hij al eer der zijn goede wil getoond door een bezoekje aan SV De Koog, nadat hij was verhinderd voor de kampioensre ceptie. Overigens hielp Vissers aan wezigheid de thuisclub weinig, want de Boys verloor met 8-3. Zaterdag hielden landelijke rijvereniging De Waddenruiters en ponyclub De Kleppertjes hun tweede onderlinge wedstrijd van 1989 aan de Ploegelander- weg. Dankzij de medewerking van het Staatsbosbeheer en de familie Roeper kon de vereniging weer gebruik maken van dit ideale terrein voor dergelijke wedstrijden. Ook het weer werkte goed mee, zodat alle drie de onderdelen, dressuur, springen en wegparcours, onder prima omstandigheden werden af gewerkt. een grote publieke belangstelling. Ook zaterdag was er een gezellige sfeer rondom de springhaan en wer den de deelnemers vaak luidkeels aangemoedigd. Om half vier werd de wedstrijd afgesloten met de parade van alle deelnemers, direct gevolgd door de prijsuitreiking van de dres suur en het springen. De bekendma king van de clubkampioenen van 1989 was 's avonds in „De Zilver meeuw" tijdens een gezellige feest avond. Voor het clubkampioenschap worden de punten van alle onderde len opgeteld van zowel deze wed strijd als de wedstrijd in het voorjaar. Wie dan het hoogste aantal punten heeft wordt clubkampioen bij de paarden of pony's. Bij de pony's werd Annette Kossen met Linardo clubkampioen 1989 met in totaal 469 punten en mocht de „Leen Eelman-bokaal" in ontvangst nemen. 's Morgens werden in vijf rijbanen de verschillende dressuurproeven verre den. Daarna gingen de ruiters met hun paard of pony de Dennen in om via de ruiterpaden het wegparcours tot een zo goed mogelijk einde te brengen. Tijdens dit wegparcours moesten de deelnemers theoretische vragen over de paardensport beant woorden en behendigheidsspelletjes te paard of pony doen. Dit keer moesten de ruiters zo snel mogelijk zaklopen naast hun viervoeter en pijltjes gooien vanaf de rug van hun paard. Tegen de middag werd begon nen met het laatste onderdeel van deze wedstrijd, namelijk het springen. Iedere keer weer mag dit onderdeel van deze wedstrijd zich verheugen op meer greep op de wedstrijd, maar daarvoor had Kreileroord nog twee maal gevaar opgeleverd voor ZDH. Uit een vrije trap van Bram Brouwer kopte Wilco Bakker de bal naast. ZDH kreeg in deze fase steeds meer kansen en ging steeds doelgerichter voetballen. Vooralsnog leverden kan sen van Ivo van Heerwaarden en Ar jan de Ruiter niets op. Een spectaculair schot van eerstgenoem de ging maar rakelings naast de goal. In de overige gevallen miste ZDH net de scherpte om de zo felbegeerde overwinning binnen te slepen. In de slotfase werd een Kreileroord-aanval via het centrum door Marcel Witte afgestopt. Beide elftallen waren in deze strijd aan elkaar gewaagd en als ZDH op deze manier blijft voetballen, zijn er nog genoeg mogelijkheden voor deze ploeg. Met collectief voetbal heeft Ooster end zondag een punt gepakt tegen koploper CSV. Na een 0-1 achter stand was het Bennie Visser die voor rust gelijkmaakte. Dit was ook de eindstand. Met dit gelijkspel heeft Oosterend de onderste regio nen verlaten en aansluiting bij de middenmoot gevonden. Twee helften lang kon Oosterend de inzet vasthouden, zodat CSV een punt afhandig kon worden gemaakt. Oosterend had zelfs meer kunnen hebben, maar een glaszuiver doel punt van Dennis Vonk werd afge keurd wegens buitenspel. Het eerste kwartier was duidelijk voor SCV, maar ondanks de druk kwam Ooster end met in gevaar. In de twintigste minuut was het wel raak. Na een corner van SCV was het Marco Drij ver die de bal verkeerd wegstompte en hem via het achterhoofd van Ben nie Witte de bal in het doel zag ver dwijnen. Na dit doelpunt kwam Oosterend uit de druk van CSV en wist Bennie Visser tegen te scoren. Na een vlijmscherpe corner van Vin cent Kaspers, die overigens een pri ma partij speelde, was het Bennie Visser die op de lijn kon intikken. Met een steeds beter spelend mid denveld kon CSV een halt worden toegeroepen. Na wat kleine kansjes voor beide doelen gingen beide ploe gen de rust in. De tweede helft op nieuw een scherp Oosterend, dat wat meer aanvallend kon gaan voet ballen. Nadat de gedegen spelende Piet Koning de bal van de doellijn had gehaald, was het Dennis Vonk die na goed afgeven van Vincent Kaspers het tweede doelpunt maakte voor Oosterend. Maar tot ieders verbazing werd dit doelpunt wegens buitenspel afgekeurd. Reserve-kampioen werd Chloë Weel met Zamba met een totaal van 455 punten. Bij de paarden mocht Bea Timmer de „Arie Brans-beker" mee naar huis nemen. Zij werd met Avant Coureur met 452 punten clubkam pioen van de Waddenruiters. Tineke Kossen met Zamora werd met 436 punten reserve kampioen bij de paarden. Uitslagen: B-dressuur pony's niet-federatie, proef 1: 1. Josine Wolf met Spokey 123 punten. B- dressuur pony's niet-federatie, proef 5: 1. Pe tra Sihng met Tanja 125 punten, 2. Annemie- ke Bouthoorn met Devil 124 punten, 3. Petra Kooiman met Storm 123 punten. B- dressuur pony's federatie: 1. Ilse Geus met Chamir 129 punten, 2. Lilian Dijker met Lady 123 punten, 3. Tessa Blom met Big Surprise 119 punten, 3. Gidion Boogaard met Bianca v. Z 119 punten. L1-dressuur pony's: 1. Femke de Harde met Sindie 125 punten, 2. Marleen Roeper met Pascal 121 punten, 3. Lotte Beers met Gazal 120 punten. L2-dressuur pony's: 1. Liane Vonk met Lindy 124 punten M1-dressuur pony's: 1. Chloë Weel met Zam ba 118 punten. B-dressuuur paarden met federatie: 1, Jacqueline Jimmink met Curfew 120 punten, 2. Suzanne van Tongelen met Pa tricia 116+ punten. B-dresuuur paarden fede ratie: 1. Addy van Tatenhove met Bianca 129 punten, 2. Afra Stoop met Antoinette 120 ounten. L1-dressuur paarden: 1. Bea Timmer met Avant Coureur 126 punten. L2-dressuur paarden. 1. Annemarie van der Linde met B.B. 121 punten. Springen. Niet-federatie A/C-pony's: 1. Josine Wolf met Spokey O fouten, 65 stijl; 2 Petra Kooiman met Strom 0 fouten, 60 stijl. Niet- federatie D/E-pony's: 1 Annemieke Bouthoorn met Devil 0 fouten, 66 stijl, 2. Frouwke Vonk met Cynthia 3 fouten, 54 stijl. B-springen fe deratie B/C-pony's: 1, Annemieke Bouthoorn met Xantha 3 fouten, 53 stijl. B-springen fe deratie D/E-pony's: 1, Vera Blom met Big Sur prise 0 fouten, 70 stijl, 2. Tessa Blom met Big Surprise 0 fouten, 68 stijl, 3. Daniëlle van Ho ve met Bianca O fouten, 68 stijl, 4. Daniëlle Boon met Noëlle 0 fouten, 67 stijl, 5. Liane Vonk met Lindy 0 fouten, 57 stijl L-springen A/C -pony's: 1 Ilse Brommersma met Mira 0 fouten, 62 stijl. L-springen D/E-pony's 1 Ja- cobien de Wit met Tavarez 0 fouten, 69 stijl, 2. Annette Kossen met Linardo 0 "fouten, 68 stijl. M-springen D/E-pony's: 1, Chloë weel met Zamba 3 fouten, 60 stijl. B-springen paarden niet-federatie: 1 Andrea Keijser met Unicum 0 fouten, 61 stijl. B-springen paarden. 1. Tineke Kossen met Zamora O fouten, 72 stijl, 2. Corrien Duin met Barivaal 0 fouten, 69 stijl, 3. Joke Dros met Sirmene II O fou ten, 56 stijl. L-springen paarden: 1. Bea Tim mer met Avant Coureur O fouten, 70 stijl. Binnenkort gaat de Klaverjasclub Den Burg beginnen met de competitie 1989-1990. Daartoe is er donderdag om 20.00 uur in Chinees restaurant Azië een vergadering waarop alle le den die in deze competitie willen meespelen zich kunnen opgeven. Ook nieuwe leden zijn uiteraard van harte welkom. Er wordt gespeeld met vaste maat en de eerste competitie avond is op donderdag 5 oktober om 20.00 uur.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 7