UASTE DATA I yiuiE unm oko start eybalseizoen eltennisjeugd ait goed mee Basketballcompetitie verloopt nog stroef SV Texel-jeugd tegen Noordhollandse jeugdselectie Voetbaltruck primeur voor SV Texel Bowlingcompetitie weer van start Geslaagden Molenkoog Laatste wielerrace Modeshow gericht op ouderen „Durperhonk" in oktober op de t.v. Dammer Sijtsma slaat toe illls Vijf Texelaars in Kermiscrossloop Diefstal AG 26 SEPTEMBER 1989 TEXELSE COURANT PAGINA 9 speelde zaterdag de eerste talwedstrijd van het nieuwe in sporthal Ons Genoegen, gebruikelijk in het prille begin i competitie liepen nog niet al- Ipatronen van een leien dakje, tier en daar waren positieve is te noteren. Heren 3, dit jaar vanuit de ju- sompetitie bij de senioren te- gekomen, presteerde voor het i de derde klasse goed. Dank- enorme vecht- en werklust het team allerminst overklast st met goed verdedigen een basis te kweken voor de ko- I wedstrijden. Tegenstander 3 bleef de Texelaars weliswaar .3 de baas, maar het getoonde a schept vertrouwen in betere iten. (de geldt ook voor de nieuwe an jong en oud in het derde Te- damesteam. Met rust- en steun- jene Commijs als rots in de ig, zal het team zich ongetwij- een goede plaats in de twee- isse handhaven. Vooral llend waren de Texelse dames «ter op dreef dan tegenstander maar deze Helderse ploeg toals gebruikelijk, tot de bodem terugbrengen van bijna onmo- ballen Na een echt gelijkop- e wedstrijd waren het toch de ediepers die in de ralley-point- iing aan het langste eind trok- !-3. erste damesteam bewees te- het leidende team van de ver- ig te zijn. Dames 2 speelde naar een prima wedstrijd, maar [och geen echte deuken te in de routine van het eerste, ch gehandicapt optrad wegens laarschijnlijk langdurige blessure oofdaanvalster Rita Dogger. >s B verdeelde de punten met a Seahwaks: 2-2. Deze Helder- leniging wist wel de volle winst >n uit de ontmoeting met het team van Smash '68. Dat vol- leeft in Oosterend bewijst ook ichrijving van een tweede da- iam uit dit dorp. In de eerste trijd wisten de dames nog niet san verrassing te zorgen, maar bouw en het enthousiasme van vereniging is een goede injectie iet Texelse volleybal. i: Jeugd: Tevoko 1b-Gruma Seahawks jmes Tevoko 1-Tevoko 2 3-0, Smash G'uma Seahawks 3 0-3, Smash '68 n: Seahawks 2 0-3, Tevoko 3-WSOV eren: Tevoko 3-HCSC 3 0-3. nioren van tafeltennisvereniging die vorig jaar van de vierde e tweede klasse zijn door nen, bleken zeer goed mee te en draaien. Vorige week speel lij in Hoorn tegen Rats 4. De en gingen redelijk gelijk op. tpartijen waren er voor Alex eren Nico Dapper. lubbelspel ging verloren. Daarna fetak it naar 6-3 door twee (partijen van Reindert Kuiper, •er en Bakker. Bakker verloor de te partij met klein verschil. (tand 6-4 voor Tetak. lopen weekend kwam 't Hooge 4 uit Alkmaar op bezoek. Zij en slechts twee spelers, zodat al met 3-0 voor kwam, voordat igonnen was. Tetak wist door oorsprong ook de overige partij- winnen. Reindert Kuiper, Nico sr en Alex Bakker wisten alle en in twee sets in winst om te n. Ook het dubbelspel werd Dapper en Bakker in twee sets •nnen. Hierdoor werd het een ende 10-0 overwinning voor Ook afgelopen vrijdagavond bij de tweede ronde van de eilandcompeti tie basketball, hadden verschillende teams moeite om voltallig aan de start te verschijnen. Dames Moer beek kon slechts één speelster aan leveren, waardoor deze wedstrijd tot nader order werd uitgesteld. De Pi laar en Twaalf Balcken moesten noodgedwongen ieder met drie spe lers hun partij beginnen. Mede door het lengte-overwicht kon De Pilaar gemakkelijk afstand nemen van de Twaalf Balcken. Na een 20-6 ruststand won De Pilaar uiteindelijk met 36-14. De volgende wedstrijd tussen Sport- shop Texel en Datamarkt gaf een ge lijkwaardige eerste helft te zien. In de tweede helft moest Datamarkt toch toegeven op het betere spel van Sportshop. Met een verschil van twaalf punten leed dit nieuwe team de eerste nederlaag: 23-11. Tasiel ging in de partij tegen S1-Gollards ge concentreerd van start en bouwde snel een voorsprong op. Was het ver schil in de eerste helft nog beperkt gebleven, in de tweede helft kon STGollards maar twee scores aante- Woensdag 4 oktober speelt de Noordhollandse jeugdselectie onder 15 jaar tegen een jeugdselectie van SV Texel. Deze wedstrijd vindt plaats op het complex van SV Texel aan de Haffelderweg en begint om 18.15 uur. De selectieteams van Noordholland trainen en spelen hun oefenwedstrij den altijd in Castricum op de velden van Vitesse '21, maar de technische commissie van de afdeling is gene gen te voldoen aan het verzoek van SV Texel om eens een wedstrijd op Texel te spelen. Voor de B-junioren van Texel een leuke, maar zeer zware test-case en een mogelijkheid voor hen (en ook voor hun trainer) om te zien hoever zij in hun voetbalontwik keling zijn ten opzichte van de beste Noordhollandse jeugdspelers. Na af loop van de wedstrijd zal afde lingstrainer Joop Lensen nog een demonstratietraining geven. In die training worden technische en takti- sche onderdelen geoefend. Tot slot zal er nog gelegenheid zijn om op merkingen te maken en om vragen te stellen betreffende wedstrijd en trai ning. Het lijkt dan ook een leerzame avond te worden voor spelers, trai ners en andere geïnteresseerde ka derleden van alle Texele veldvoetbal- verenigingen. h Morgen, woensdag, is de KNVB voetbaltruck bij SV Texel op bezoek. Dit is een grote omgebouwde bus. door de KNVB ingezet ter gelegen heid van het 100-jarig bestaan van de voetbalbond. Aan de bus kan een podium gezet worden. Verder bevat de bus zeer veel materiaal dat wordt uitgezet op het voetbalveld. Zo ontstaat er een circuit, 's Middags gaat de voetbal lende jeugd in groepjes van vier de verschillende onderdelen langs. Elke deelnemer kan zo een voetbal paspoort verkrijgen. Onderdelen die uitgevoerd moeten worden zijn onder andere voetvolley, lijnvoetbal, hard en zuiver schieten, een voetbalparcours, ingooien, scoren uit de lucht na een voorzet van een voetbalkanon, 4 te gen 4 op een veldje met opblaasbare boarding, enz. Ook is er een onder deel „met je kop in het Nederlands kenen tegen Tasiel negen. Uitslag 42-15. De laatste ontmoeting van de avond was die tussen Paracentrum en Vespertina. Vespertina kwam er in het begin weinig aan te pas tegen het doeltreffende, gerichte spel van Paracentrum. Na de rust wist Vesper tina door wat meer felheid aardig ge lijke tred te houden. Dit was natuurlijk niet voldoende om de grote achterstand uit de eerste helft goed te maken. Uiteindelijk rolde er een flinke overwinning voor het Paracen trum uit: 63-27. Programma 29 september: 20.30 u. De Pilaar-Dikke Mik Moerbeek 21.00 u. Paracentrum-Moerbeek Sportshop 21.30 u. Sportshop-Vespertina Paracentrum 22.00 u. 12 Balcken-STGollards Vespertina De wedstrijd Tasiel-Datamarkt vervalt. De bowlingcompetities gaan binnen kort weer beginnen. Er hebben zich al verschillende nieuwe leden aange meld. Met de teamcaptain c.q. le denvergadering. donderdag 28 september om 20.30 uur. wordt een begin gemaakt met het uitzetten van de competitie. Evenals vorig jaar or ganiseert de Bowling Bond Texel (met inmiddels 140 leden) weer ver schillende leagues. De dinsdagdagleague met Paal 20 als titelverdediger start op 24 oktober. De grootste league van Bowling Bond Texel, de woensdag-donderdagleague zal op 25 oktober van start gaan. Deze league met 24 bowlingteams van drie spelers (eventueel aangevuld met één reserve speler) spelen per avond in twee series: vroeg van 19.30 tot 21.30 uur en laat van 21.30 tot 23.30 uur. Met een voor keur voor dag en tijd wordt zoveel mogelijk rekening gehouden. Bij beide leagues worden vier games per per soon, dus twaalf games met trio team gegooid. De speelwijze is op handicapbasis om zo iedereen gelijke kans te geven. Beginnende bowlers met een hoge handicap kunnen zo zelfs de kampioen Reisburo Texel goed tegenstand bieden. In totaal zijn er op de woensdag-donderdagleague 23 speelweken. Zo komen alle teams een keer tegen elkaar uit. Op 26 ok tober gaat ook de donderdagmorgen dames-trioleague weer op de baan. Iedere donderdagmorgen tussen 10.00 en 11.30 uur staan de dames hun games te spelen. Verder staat ook hier sportiviteit bovenaan. Nieu we bowlingleden kunnen zich in Bowling De Koogel opgeven. Er is al tijd wel een plaatsje bij één van de drie leagues vrij. Ook voor hele nieu we bowlingteams zijn nog mogelijk heden. Opgave of informatie Bowling De Koogel, telefoon 17672. elftal", waarbij je temidden van Gul- lit, Van Basten, Koeman en Rijkaard, enz. op de foto kan. Naast een aan tal medewerkers van de KNVB, de bus komt helemaal uit Goor, staan maar liefst vijftien vrijwilligers van SV Texel klaar om de jeugd die middag te begeleiden. Jongens en meisjes van 6 tot en met 14 jaar kunnen woensdagmiddag meedoen. Ook niet-leden van SV Texel zijn welkom. Voor de jongste jeugd zijn in plaats van de moeilijke opdrachten uit de bus wat eenvoudiger onderdelen klaargezet. SV Texel is de eerste vereniging in Noordholland waar de voetbaltruck op bezoek komt. De komst van deze voetbalbus is mogelijk gemaakt door financiële bijdragen van Hordifood, de grote sponsor van de SV Texel-jeugd en van de Club van 100. Dankzij de ze sponsors, de KNVB en de vrijwilli gers (ook die in de kantine) belooft het weer een gezellige en sportieve voetbalhappening te worden. Natuur lijk zijn ouders en andere belangstel lenden van harte welkom. Geslaagd voor het snorkeldiploma A op zaterdag 23 september 1989: Joost Hoogenbosch, Ben Rentenaar, Marlou van Hoften, Dennis Bakker, Ingrid Jeanine van Lubek, Maarten Dijker, Mariska Daalder, Hugo Frede- rik Felkers, Patrick Bakker. Diploma A: Rudy van der Ploeg, Bal- thin Bongers, Bianca Mögling, Diede- rik Kruithof, Barbara Elias, Irene Bremer, Floortje Janssen, Danielle Brouwer, Anita Kievit, Karin Kievit, Michelle Kuiper, Maartje Dros, Greetje Haak, Jeroen Berndsen, Wendy Wit te, Dirk Jan Saai, Frans Hidskes, Yvo Witte, Merlin Huisman, Sander de Weerd, Bianca Verseput, Jacobus C. Duin, Kees Boks, Arno van Schaik, André L. R. van Karsen, Stephan van Maldegem, Lea van der Zee, Patricia Mosk, Irene Tensen, Wouter Zijm, Ju dith de Leeuw, Pieter Daalder, Etiën- ne Alderlieste, Rody Westerlaken, Laura Maas, Marlies van Heerwaar den, Frida Buysman, Marleen Hoo genbosch. Diploma B: Nelleke van Rijs, Josje Schafer, Maaike de Harde, Eddy van der Ploeg, Bennie Boonstra, Koen van der Spek, Marita Dijkshoorn, Lotte Duinker, Annemiek de Boer, Robert Jan Appel, Lisette Lieuwes, Mattijs Bakker, Kees Grootjen, Peter Teenstra, Debby Sangers, Jefferson P. R. van Karsen, Frank Boeijen, Erik Witte, Ronnie Oetelmans, Jeffrey Krop, Ralf Vlaming, Kees Brouwer, Anny Verveer, Daniëlle Bremer, Arjan Nieboer, Anita Nieboer, Silvia Witte, Sany Lauwers, Evert Rikkenberg, Tes- ka van Beek, Chantal Hin, Mariska Betsema, Jessica Hoep, Martine de Vries, Kees Bol, Maartje Duin, Remco Zijerveld, Sanne Huizinga, Evelien Duin, Martin Hooyschuur, Alex Witte, Priscilla Trouerbach, Wouter de Haan, Felicity de Vries, Koen van Bommel, Alicia Saai, Doelen Kikkert, Maarten Dogger, Sebastiaan Griffioen, Elvira Jansen, Lisete Prins, Anita Nieboer, Nadja Daalder, Eltjo Mos. Zondagmorgen hield de wielervereni ging de laatste wedstrijd van 1989, een 3-uursrace voor koppels. Er de den veertien leden mee, aangevuld met drie leden van de toerclub. De koppelgenoten moesten om beurten een half uur fietsen. In de pauzes werden de renners voorzien van kof fie, thee, fruit en Donatientje. Het werd mede door het stralende weer een geslaagde dag. Uitslagen: 1 Evert Koopman en Keeskoop man, 2. Theo Boom en Jan Zijm, 3. Jordi Vin- ke, Jasper Braam en Willem Trap, 4. Piet Roeper en Hans Koorn 5. Benno Bakker en Wil Braam, 6 Frans Witte en Jan Buis, 7. Dirk Vinke en Henk Maas. 8. Jan Nico van der Ploeg en Jan Kuiper. De Stichting Welzijn Ouderen Texel organiseert in samenwerking met Modehuis Zegel een modeshow in De Buureton. De show is gericht op ouderen en wordt gehouden op vrij dag 6 oktober om 14.00 uur. Mocht de belangstelling erg groot zijn, dan zal de show herhaald worden om 20.00 uur. Toegangskaarten zijn te verkrijgen bij De Buureton, Mo lenstraat 2, Den Burg, telefoon 12696. De toegang is, zoals elk jaar, gratis. Op 10 oktober zijn kinderen van de Cocksdorper basisschool „Durper honk" te zien op televisie. Het gaat om opnamen voor het programma „Sesamstraat", die op 9 december vorig jaar werden gemaakt. De toen malige groepen 1 en 2 werkten er aan mee. Het blijft niet bij die ene uitzending in oktober. De aflevering wordt namelijk herhaald op 19 fe bruari en 9 juni 1990. Verder komen de Cocksdorper kinderen ook voor in afleveringen die worden uitgezonden op 22 november, 12 december en 11 januari aanstaande. Ook deze afleve ringen worden elk tweemaal her haald. Op de eerste clubavond van Dam club Oosterend/Texel in het nieuwe seizoen sloeg meteen de vlam in de pan. Ate Sijtsma, vorig seizoen er gens onderaan geklasseerd, behaal de schijfwinst tegen C. Vinke. Toen laatstgenoemde foutief dam haalde, kon Sijtsma afwikkelen naar een vier-om-vier eindspel. Toen dat be reikt was werd tot remise besloten. De topper die Gerrit Dros uit de hoge hoed toverde was de partij tussen Ri- nus Vittali en Piet Bakelaar, de num mers één en twee van vorig seizoen. Ze hielden elkaar lang in evenwicht, maar langzaam wist Piet Bakelaar een licht overwicht te bewerkstelli gen. Toen Vittali niet de juiste voort zetting koos was het snel gebeurd. In de partij tussen Gerrit Vlaming en Harry van de Wetering gebeurde eigenlijk hetzelfde. Van de Wetering bouwde een licht voordelige stand op, Vlaming miste de beste voortzet- *De Lichtboei: FM 100.2 op de ka bel. Muziekprogramma's van maan dag tot en met vrijdag, tussen 18.30 en 19.30 uur. Verzoekplaten: tel. 13430 of schriftelijk via postbus 89, 1790 AA Den Burg. •Spreekuren college van B en W: Burgemeester Schipper maandag 10.00-11.00 uur; wethouder Zegers maandag 10.00-11.00 uur; wethouder Schilling vrijdag 10.30-11.30 uur; wethouder Barendregt vrijdag 10 30-11.30 uur. •Spreekuur raadsfracties: CDA, PvdA en VVD iedere donderdag vóór de raadsvergadering; raadhuis 19.30-ca. 20.15 uur. Texels Belang en PSP iedere maan dag in de week vóór de raadsverga dering. •Maatschappelijk werker: Frank van Lare, spreekuur in d'Ouwe ULO, Schilderend 39, Den Burg. Maandag 8.30-9.30 uur; dinsdag 18.30-19.30 uur; woensdag 8.30-9.30 uur; vrijdag 15.30-16.30 uur. Spreekuur Dienst Ambulante Geeste lijke Gezondheidszorg (bereikbaar op hetzelfde adres): elke donderdag 14.00-15.00 uur. Tel. 15813, b.g.g. 02230-15805. *WAO-groep: Dienstencentrum De Buureton, Molenstraat, Den Burg. El ke woensdag van 10.00-12.00 uur. •Spreekuur uitkeringstrekkers: Iedere tweede en vierde woensdag van de maand van 10.15-11.15 uur. •Artsenlaboratorium en trombose- dienst: Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19, Den Burg (ingang tan dartsenpraktijk). Iedere maandag en donderdag van 9.00 tot 11.00 uur kan men hier bloed laten prikken. Tel. 14887, b.g.g. Gemini-ziekenhuis Den Helder, 02230-11414, toestel 232 of 299. Trombosedienstgegevens (en/of briefje van arts), ponsplaatjes van ziekenhuis en verzekeringspapieren (ziekenfondskaart) meenemen. •Diabetes-hulp: Zusters J.B. Mannes sen en J. Hol, Schoorwal 45, Den Burg, tel. 13242. Elke eerste dinsdag van de maand, van 16.00-19 00 uur, kunnen leden van de diabetesvereni ging spuiten en testmateriaal kopen. Bewijs van lidmaatschap meebren gen. Spoedgevallen: via telefonische afspraak. •Speel-o-theek: Dorpshuis d'Ouwe ULO, Schilderend 39, Den Burg. Open: woensdag 14.00-16.00 uur en vrijdag 15.00-17.00 uur. •Vrijwilligersgroep wijkverpleging: Voor diverse hulp aan ieder die daar aan behoefte heeft (praatje maken, boodschappen doen, wandeling ma ken, enz.). Aanvragen: indienen bij de vrijwilligers of bij het Groene Kruis, op werkdagen van 16.30-17.30 uur, tel. 13241. Vijf Texelse lopers hebben zonda gochtend een behoorlijk resultaat geboekt in de „Kermiscrossloop" te Burgerbrug. Theo Franchimon werd vijfde in de 12 km loop in een tijd van 43 minu ten en 5 seconden. Herman Ploeger werd 15e bij 47 minuten en 5 secon den en Eduard Dijker werd 20e in 49 minuten en 10 seconden. De veelbelovende Ronnie vd Slikke liep vier kilometer en werd 6e in een tijd van 15 minuten en 29 seconden, gevolgd door Richard Stevens (16 mi nuten en 5 seconden). Het was een vrij zwaar parcours dat voerde over asfalt, straatklinkers, be ton en hellend grasland. Van een bouwterrein in De Cocks- dorp werd vorige week een bank schroef ter waarde van 7150,- gestolen. Gedupeerde is de eigenaar van een bouwbedrijf uit Oudeschild. ting, en verkreeg zelf zeer moeilijk spel, hetgeen uiteindelijk een neder laag tot gevolg had. Gerrit Dros en André Brouwer speelden een gelijk waardige partij, waarin remise de te rechte uitslag was. Jaap van Heerwaarden benutte zijn halve lekstelling, forceerde schijfwinst en daarna was Gerrit Blom kansloos. Jos de Wolf had lange tijd een moei lijke stand tegen Klaas Burger, maar na een venijnig ruiltje en daarop vol gende schijfwinst waren de twee punten voor de Wolf. Rien Brouwer maakte een goede come-back door Wim Timmer te verslaan. Wim Tim mer overzag een slagzetje, dat hem twee schijven kostte, dat bleek fa taal. Victor Voskuil overklaste Frans Bos en stond glad gewonnen, maar verzuimde twee punten binnen te ha len. Door een eenvoudig zetje wist Bos de remise veilig te stellen. Hans de Beurs en Adriaan Bruin braken af in een stelling waarin laatstgenoemde zal moeten vechten voor remise. •Milieuklachten: Afdeling milieube heer, gemeente Texel, tel. 13041, tij dens kantooruren op werkdagen. Ook (24 uur per dag): provinciale klach tentelefoon, tel. 023-310200. Privacy gegarandeerd. •Begeleidingsgroep borstkankerpa- tiënten: Groene Kruisgebouw, Witte Kruislaan 19, Den Burg. Inlichtingen: tel. 13241, op werkdagen van 16.30-17.30 uur. •Spreekuur Buureton: Woensdag, donderdag en vrijdag van 14.00-15.00 uur. Praten over allerlei vragen en problemen m.b.t. ouder worden. •Info-team FNV: Renske van IJssel- dijk (13397), Ben Starink (18868), Jan Brandenburg (14162), Theo van der Berg (13513), Wietse Boonstra (13860, speciaal voor rechtshulp), se cretariaat Jaap Huisman, (12621). •Vorstverlet/werkonderbreking: R. van IJsseldijk-Smith, Gasthuisstraat 60, Den Burg. Meldingen vorstverlet en werkonderbreking van werkne mers in de agrarische sector en bouwnijverheid: maandag van 10.30-11.30 uur, woensdag, donder dag en vrijdag van 17.15-18.00 uur. •Bibliotheek: Openbare bibliotheek. Drijverstraat 7, Den Burg. Open: maandag 10.00-12.00 uur; dinsdag 14.30-17.00 uur en 19.00-21.00 uur; woensdag 14.30-17.00 uur; donder dag gesloten; vrijdag 14.30-17.00 uur en 19.00-21.00 uur. Zaterdag 11.00-13.00 uur. •Bibliobus: Elke dinsdag op Texel. Standplaatsen en openingstijden: 10.00-10.30 uur 't Horntje, De Dage raad; 10.35-11.50 uur Oudeschild, ba sisschool; 12.30-13.15 uur De Cocksdorp, Eierlandsche Huis; 13.20-13.50 uur Midden-Eierland, ba sisschool; 13.55-14.10 uur Zuid- Eierland, Postweg; 14.20-15.35 uur Den Hoorn, basisschool; 15.45-16.30 uur De Koog, Nikadel; 16.45-18.00 en 18.30-19.45 uur Oosterend, De Bijen korf. •Radio Texel: Sport- en andere tips: Dick Oudendag, Zeebries 20, Den Burg, tel. 13972. •Trimuur: Elke zaterdag in de Den nen, o-l.v. Theo Franchimon. Verzame len om 11.00 uur bij de gymnastiekzaal aan de Beatrixlaan, •Ecomare: Centrum voor Wadden en Noordzee, Ruyslaan 92, De Koog, tel. 17741. Open: dagelijks, behalve zon dag. Zeehonden voederen: 11.00 en 15.00 uur. •Maritiem en Juttersmuseum: Ba- rentszstraat 21, Oudeschild, tel. 14956. Open. dagelijks, behalve zondag. •Oudheidkamer: Kogerstraat 1, Den Burg, tel. 13135. Open: van 1 april tot en met 31 oktober en voorts in kerst- en voorjaarsvakantie, van maandag tot en met vrijdag. •Agrarisch en Wagenmuseum: Ho- gereind 6, De Waal, tel. 12951. Open: van 16 mei tot en met 15 sep tember (en herfstvakantie), dinsdag tot en met vrijdag van 10.00-17.00 uur (zaterdag tot 16.00 uur), zondag en maandag en na 15 september da gelijks van 14.00-16.00 uur. Elke dinsdag- en donderdagmiddag smids- demonstraties van 14.30-16.30 uur. Afspraken voor groepen buiten ope ningstijden: 18909 of 18622. •Bahé'i: Plevierstraat 16, De Koog, tel. 17896. Elke eerste woensdag van de maand informatie over het Bahé'i- geloof van 10.00-12.00 uur. •Anti-discriminatie: Werkgroep Anti discriminatie Texel, voor melding van alle soorten discriminatie. Tel.nrs.: 12609, 14897, 14969 en 16315. •Psycholoog: J. van den Berg, zitting in Groene Kruisgebouw, Witte Kruis laan 19, Den Burg op dinsdag van 14.00-18.00 uur en woensdag van 9.00-18.00 uur. Tel. 14887 (txg.g. 13241). Tevens bereikbaar via tel. 050-125313. •Brand/ambulance: Bij brand en voor spoedeisend ambulance-vervoer bel len: 12066 (bij geen gehoor: 02230-22222). Voor niet spoedeisend ambulance vervoer: 02230-12888 (bij geen ge hoor: 02230-22222). •Rijkspolitie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 18.00 uur. Telefoon (dag en nacht): 12222. •Dierenartsen: Alleen voor spoedge vallen telefoon 12527. •Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg. Tel. 12112. Open van maandag tot en met vrijdag van 8.30-18.00 uur. Zaterdag van 11.00-12.30 uur en van 15.00-17.00 uur. Zondag van 11.00-12.30 uur en van 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd alleen voor spoed eisende gevallen. •Noodslachtingen: Noodslachtplaats, Maricoweg 23, Den Burg. Tel. 12182, bij geen gehoor 12663. Na werktijd en in het weekend: 14663 via PEN- centrale. voetbaltruuk De voetbaltruck op weg.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 9