«tl' ■lil et luisteren niet waard! int Maarten Eerste winstpunt voor Tevoko 3 Voorlichtingsavond over veevoeding Nabestellen foto's Wampex in sporthal Gevonden voorwerpen "ALS ER EEN VERENIGING IS DIE OVER U WAAKT, ZOUJ LID\ WIJ GAAN TROUWEN Michaël G. F. Mögling Eveline M. van Broekhoven TEXELSE COURANT PAGINA 3 BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE BRIEVEN VAN LEZERS de Raad van Commissarlsen en Directie eN.V T.E.S.O. De heer Th. Hoogerheide) ichte mijnheer Hoogerheide, je Texelse Courant van 3 novem- I. geeft u een toelichting op de «eegredenen van Teso, waarom niet langer verantwoord zou zijn voor het beroepsgoederenvervoer «erken met een gereduceerd tarief de Texelse ondernemers. U agt een aantal argumenten aan jrom dit niet langer kan en u no- ledereen uit om met tegenargu- nten te komen. Ik geef u graag commentaar. Mogelijk dat ik «nee een steentje kan bijdragen uw besluitvorming. Tijdens de deelhoudersvergadering van mei kondigde uw president- nutissaris aan, dat Teso zich ge- xfzaakt ziet om de gereduceerde ieven voor alle Texelse inwoners «jernemers èn burgers) af te affen. Uw belangrijkste motieven «voor waren de open Europese nzen van 1992, waarbij geen «delen c.q. voorkeuren meer kon- bestaan voor mensen en groepen mensen. Daarnaast werd u reeds irwat het beroepsgoederenvervoer reft onder druk gezet door ver diende organisaties (Kamer van iphandel, E.V.O. enz.). U begint nu het afschaffen van het „zakelij- Texeltarief. Ik neem aan dat u draaiboek voor het afschaffen het „burger"-tarief voor uitvoe- gereed hebt liggen. Op beide on- iwerpen geef ik u mijn mmentaar omdat ze alle twee de- de principiële achtergrond hebben, uw toelichting in de T.C. van 3 lember citeer ik de volgende op- «kelijke punten: i.e: )e Texelaar betaalt in de winkel meer dan nodig is, omdat 10 ot 20 Texelse vervoersbedrijven minder bij u betalen dan duizenden bedrijven van de vaste wal. De zaak is aan het rollen gebracht oen Teso een jaar geleden de luimschroeven aandraaide t.a.v. de fexelstatus van bedriven. (dit deed overigens ook voor de particu- leren). De Teso mag geen bescher- ningstactiek voeren voor Texelse «drijven. U hebt er moeite mee ■m uw tariefstelling op die uit- pngspunten te baseren. basseert uw stelling bij punt 3 ij) de doelstelling van de Teso, doel van de Vennootschap is het ixploiteren van een bootdienst tus- in Texel en Den Helder, in het al- imeen alles wat strekken kan om verbinding van Texel met de raste wal te verbeteren, enz. enz. Het is geen doel van de Vennoot schap bepaalde groepen te be oordelen. Korting is er altijd geweest èn als (mand dat juridisch zou aanvech- len „zijn we nergens". lage jonge, wat zijn wij blij met too Texel! Na er een paar keer naar luisterd te hebben moet ik dit toch Hieven kwijt. Uitspraken zoals: is skoud buiten? Misschien vallen de «ssen wel van het dak. Ik weet het it, want ik zit binnen. Walgelijk!!! i slechtste piraat (welke is er sto?) is nog beter dan Radio Texel! professioneel van het niveau nul mma nul en nog minder. Heren scjocky's blijf maar thuis en luister Mr eens naar Radio Noordholland, ma actualiteiten, gebracht door goede journalisten en muziek (gramma's door echte muziekken- >s. Het lachertje van 1989 is voor j dan ook Radio Texel, waardeloos! Teun Eelman, Oosterend November is de dag mijn lichtje branden mag. tasje? Daar wordt veel ingestopt 'fijn buik lekker volgepropt, 'met pepernoten, fe kleine heel veel grote. er zit ook nog wat bij, ®mee ben ik niet zo blij. spekkies, roze en geel 'ook nog schuimpjes, jee wat veel. *lnd ze wel lekker hoor, daar niet ,enl o, maar ik vind eigenlijk dat het niet meer kan. *ord helemaal niet tof, Mie geur-, kleur- en smaakstof. (®t toch ook geen arsenicum, to da's niet goed voor m'n hum. 5 lieve, beste mensen, e' naar mijn wensen, een beetje uit, Itat kopen van de buit. Lot Zillig Monique Fokker Oudeschild 7. Door de integratie die je als Texel meemaakt, komen dingen die vroe ger vanzelfsprekend waren, in een ander daglicht te staan. Een ieder die deze 7 punten goed overdenkt zal met mij tot de slotsom moeten komen, dat de Texels EIGEN Stoomboot Onderneming heeft opge houden te bestaan. Ik heb dat in een eerder commentaar in de krant al eens genoemd „Het geestelijk faillis sement van de Teso". Wat bedoel ik daarmee te zeggen? De T.Eigen.S.O. is ontstaan door initi atieven van Texelaars vóór Texelaars. Zij namen het „heft in eigen hand", om daarmee de „woekeraars" aan de vast wal te houden. Dit initiatief is genomen om primair de belangen van de Texelaars te behartigen. Ik lees dit vandaag nog steeds in de doelstelling van de Teso, namelijk een bootdienst tussen Texel en Den Hel der. De Teso is vandaag juridisch en principieel nog steeds dezelfde priva te beurtvaartdienst die primair van en vóór de Texelaars de bootdienst met Den Helder onderhoud. Texel is sinds 1964 in de „vaart der volkeren" mee gegroeid. Het aantal inwoners nam drastisch toe en met hen de econo mische bedrijvigheid. De Teso had daarin een belangrijk aandeel door de verbeteringen van de veerverbinding. Als Teso vandaag zegt, op basis van haar hierboven genoemde argumen ten, dat zij geen bepaalde groepen meer mag bevoordelen, dan verloo chent de Teso haar vandaag nog steeds geldende verantwoordelijkheid die zij draagt als particuliere onder neming. Waar zit nu de pijn? Teso heeft met haar moderne grote veerponten meegeholpen aan de inte gratie van Texel. Bestond het vervoer vroeger voor het overgrote deel uit Texelaars, thans maakt deze groep nog slechts een gering deel uit van het totale vervoer van de Teso. Teso is uitgegroeid tot een echte „zoute" veerdienst, Texel - Den Helder vice- versa. Teso heeft een publieke func tie voor iedereen en is in wezen niets meer en minder geworden dan een varend stukje „openbare weg", je zou ook kunnen zeggen „openbaar ver voer". Teso wil zich nu binnen die publieke functie als particuliere on derneming met haar eigen bedrijfs economische belangen handhaven en maakt daarbij ook nog de principiële denkfout dat ze (1992 enz.) niemand meer mag bevoordelen. Een goed vergelijkbare situatie is de veerverbin ding Breskens-Vlissingen. Dit is een zogenaamde „zoute" veerdienst, van en door de overheid geëxploiteerd, waarbij net als bij de spoorwegen en busdiensten iedereen zwaar gesubsi- dieërd vervoerd wordt. Echter de in woners en ondernemers gevestigd in Zeeuws Vlaanderen krijgen nog eens een grote extra korting van de over heid. Personen worden namelijk GRA TIS vervoerd en vrachtverkeer krijgt tot 65 korting Hoort u mij nu pleiten voor het over dragen van de Teso aan de overheid? Dat is geenszins mijn bedoeling. Waar ik wel voor pleit is dat het Teso-management eens goed gaat nadenken over haar doelstellingen. Laat ik u er eens een aantal noemen. 1. Teso heeft een maatschappelijke verantwoordelijkheid tegenover de mensen die zij vervoert. Dat bete kent b.v. een goede toegankelijk heid voor iedereen. 2. Teso moet een zodanig tarievenbe- leid voeren voor Texelse onderne mers en burgers (personen- èn voertuigenvervoer), hetwelk enigs zins in verhouding staat met de prijs die de overheid elders voor hetzelfde berekent. 3. Teso dient haar beleid ten aanzien van de Texelstatus van bedrijven én personen juist, maar niet te star vast te stellen. Iedere zaterdagochtend haalt Scou ting Texel oud papier op. De mensen worden verzocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen worden ingela den. Bij de oud papier-wagen kunt u ook gereedschap voor de derde we reld kwijt. Komende zaterdag wordt het oude papier etc. opgehaald in de volgende straten: 8. Kogerstraat. Wagemakerstraat, Waalderstraat. Marelstraat. De Koog: Iedere tweede zaterdagmorgen van de maand wordt oud papier opge haald in De Koog en directe omge ving. leder wordt verzocht het papier tijdig gebundeld aan de straat te zetten. 4. Teso mag best aan „overkanters" kwantumkorting geven. 5. Als Teso haar bedrijfseconomische plaatje niet meer sluitend zou kun nen maken, dan dient zij onver wijld en doorlopend er naar te streven om van de Overheden maximale exploitatie-/investerings- subsidie te verwerven. Teso is dat verplicht aan haar 13.000 Texelse brooddames en -heren. Het initia tief hoort in deze steeds aan Teso. 6. In allerlaatste instantie zal Teso te allen tijde het belang van de Texel se ondernemers èn burgers vóór haar eigen bedrijfsbelangen dienen te stellen. Tenslotte nog een enkele opmerking aan de heer Hoogerheide persoonlijk. Texel telt 1200 ondernemingen èn 13.000 inwoners. Voor de onder nemers is uw al dan niet met korting verkochte bootkaartje slechts een ex tra onderdeeltje van hun totale ver voerskosten, waarvan u geen cent terug zult vinden in de consumenten prijzen. Het is gewoon een onder deeltje van de totale bedrijfskosten. Ook de burgers betalen hun boot kaartje aan u. Je zou kunnen zeggen dat dat de prijs is die we met z'n al len betalen voor het (voor-)recht om op Texel ondernemer en inwoner te zijn. Zolang u er nu voor zorgdraagt dat die prijs in de juiste verhouding blijft met ons (voor-)recht, zolang denk ik dat u het recht zult houden om als particuliere Texels EIGEN Stoomboot Onderneming voort te be staan. Wilt u zich daarbij wel goed realiseren, dat de Texelaar op dit mo ment al een veel te duur prijskaartje (minimaal 50 naar mijn oordeel) door u opgehangen krijgt, dit op ba sis van het gelijke rechtenprincipe dat geldt voor iedere Nederlander, dus ook voor iedere Texelaar Met vriendelijke groeten, R. Veenstra, De Koog De laatste bal in de wedstrijd tussen het jeugdige Tevoko 3 en Zeemacht 2 was nauwelijks geslagen of het Tevoko bestuur stak de koppen bij elkaar. Onderwerp: extra trainingen voor de aanstormende jeugd. Na ampel beraad lag de beslissing op tafel: huur een zaal en geef Jitze Beintema de mogelijkheden het jon ge talent te vormen. Aanleiding voor deze snelle actie was een opmerking van Rein de Wt, aan voerder, trainer en coach van de jon ge ploeg Harpoen, tegenstander van het eerste herenteam. Deze volleybal routinier, al zeven jaar actief in de eredivisie, porbeert met veel tijd en moeite een talentvolle ploeg voor het grotere werk klaar te stomen. On danks een 2-3 verlies van de Texelse junioren zag hij, met extra trainingen en aandacht, een prima volleybaltoe komst voor ze weggelegd. Onder lei ding van coach Andrew Albers behaalde het team de eerste punt. Vooral verdedigend bleken de spelers veel voor elkaar over te hebben. Wel iswaar gaf de routine van het „oude" Zeemacht 2 de doorslag, maar deze wedstrijd werd wel de aanleiding voor de uitbouw van de toch al uit gebreide jeugdactiviteiten van Tevoko. De jongens aspiranten bewezen dat eens te meer door een afgetekende zege op Los '82 1. Helaas bleven de meisjes door een blessure op een ne derlaag steken. Geen kampioen Ook deze speeldag bleken er geen Tevoko-teams op te gaan voor een eventueel kampioenschap. Over het algemeen is de samenstelling van de teams aan de magere kant en dient er nogal eens geschipperd te worden ten bate van een volledige opstelling. Ook het ontbreken van een vaste trainer is ongetwijfeld merkbaar, ter wijl de eilandcompetitie ten onrechte de trainingsintensiteit benadeelt. Zo wel dames 1 als 2 wisten pas in de vijfde set de winst naar zich toe te trekken. De terugkeer van Rita Dog ger in het eerste was vooral aanval lend goed merkbaar. Dames 2 kwam moeilijk op gang, maar wist hardwer kend de punten te verdienen. Deze inzet zal nodig blijven om degradatie te ontgaan. WSOV 2 was gewoon te sterk voor het derde damesteam, dat nogal wat trainingen mist. Ook heren Op maandagavond spreekt in „Bosch en Zee" Tj. Boxem, medewerker Proefstation voor de rundveehouderij in Lelystad, over veevoeding. De be doeling is om de veehouders meer duidelijkheid te verschaffen over het gebruik van de vele soorten kracht voeders die er op de markt zijn. Te vens zullen de verschillende waarden en prijzen de nodige aandacht krij gen. Deze bijeenkomst begint om 20.00 uur. Rattenbestrijding Met het koudere en nattere weer wil len vooral ratten graag andere onder komens zoeken. Gebouwen en snijmaïskuilen zijn geliefde plaatsen en voor zover na te gaan zijn er na de mooie droge en warme zomers weer voldoende ratten op Texel aan wezig. Bestrijding is zinnig. Rattengif is te verkrijgen bij gemeentewerken op het Wezenland. Wanneer er pro blemen zijn met het vangen of ver delgen van ratten kan advies worden ingewonnen bij de heer Piet Bolier, tel. 13041. In de kantine van sporthal Ons Ge noegen kunnen op vrijdag 17 novem ber vanaf 20.00 uur de foto's van de laatstgehouden Wampex worden be keken. Tevens is er ruime gelegenheid tot napraten. Wie op de 17e is ver hinderd, kan nog tot 24 november in de sporthal terecht om de foto's te bekijken en eventuele nabestellingen te doen. In de maand augustus werden bij de Texelse politie de volgende voorwer pen ingeleverd en niet afgehaald. 848 zilveren armbandje met naam plaat 'Jermaine'; 849/946 4 sleutels aan ring; 855 lichtbruin etuitje met 2 sleutels en sleutelhanger: 856 don kergroene kmderjas met gele en witte banden: 876 stalen kabel met hangslot 'Abus': 877 wieldop 'Turbo'; 878 portefeuille met foto's en rode kruis-kaart; 884 fietssleutel aan rond metalen plaatje, nr. 24; 886 witte plastic tas met (bad)kleding; 890 zil veren hangertje, rechthoekig model, met opschrift 'Ruud'; 896 portemon nee met inhoud; 898 gouden oorring; 915 blauwe tas met inhoud, o.a. foto toestel 'Ricoh'; 933 2 kampeerma- trasjes; 945 nylon portemonnee kleur grijs/groen/blauw, met inhoud; 950 zwarte leren portemonnee met in houd; 955 blauw kinderjasje met wit te boordjes met rode en blauwe streep; 959 2 rollen electriciteits- draad, verschillende dikten; 961 sleu teltje 'Abus'; 966 fototoestel 'Nicon AF 3' in zwarte hoes; 982 fietssleu- teltje aan ringetje; 994 ronde zilveren broche, voorstellende vrouw met hoed; 999 bewerkte zilveren slave- narmband; 1007/1032 rood knippor- tomonneetje met inhoud; 1010 wieldop 'Rally'; 1032 autosleutel aan zwart koord. twee, in een allesbehalve op elkaar ingespeelde samenstelling, wist wei nig potten te breken. Het aanstor mende talent van HCSC, een vereniging waar de jeugd ook ge koesterd wordt, bleef de Tevoko rou tine elke set juist een paar punten voor. In de eerste klasse heren wist Rein de Wit zijn Harpoen-jongens zo danig te inspireren dat een afgete kende nederlaag in de eerste set geen verdere gevolgen had. Tevoko, in de eerste set degelijk en zonder franje winnend, werd vooral in de passing goed onder druk gezet. Daar mee ontbrak de goede basis voor het aanvallende Texelse spel en leverden de omzettingen in het team teveel problemen op. Uitslagen: Jeugd: Tevoko 1 jongens-Los'82 3-0; Tevoko 1 meisjes-Noordkop 0-3. Dames: Tevoko 3-WSOV 2 0-3; Tevoko 2-HCSC 2 3-2; Tevoko 1-Noordkop 1 3-2; HCSC 2-Tevoko 1 0-3; HCSC 1-Tevoko 2 3-0. Heren Tevoko 3-Zeemacht 2 2-3; Tevoko 2-HCSC 2 0-3; Te voko 1-Harpoen 1 1-3. YVONNE VAN GENNIP: HElïvEDF.RLANDSE RODjKR' Met droefheid delen wij u mede, dat na een moeilijke tijd, op 2 november 1989 kalm van ons is heengegaan mijn lieve man en mijn lief hebbende goede vader Adrianus Nicolaas van der Hulst echtgenoot van Cornelia Krijnen geboren te Utrecht 1 juni 1899. C. van der Hulst-Krijnen G. E. N. van der Hulst Hagedisweg 1, 8162 ND Epe. De bijzetting heeft op 7 november in stilte plaatsgevonden op de begraafplaats Wester- veld te Driehuis. Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat van ons is heengegaan, onze lieve moe der, schoonmoeder en oma Marretje Lips-Koorn weduwe van Jacobus Lips op de leeftijd van 79 jaar. Den Hoorn: Thea Hoogerheide-Lips Theo Hoogerheide Marjon Medemblik: Anneke Lips Ed Coersen Den Burg: Klaas Lips Enkhuizen: Piet Lips Petra Lips-Keijser Marijn Kristel Imre Texel, 8 november 1989 Verpleeghuis Texel. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 10 no vember van 19.30 tot 20.30 uur in de zaal bij de Doopsgezinde kerk te Den Burg. De rouwdienst zal worden gehouden op za terdag 11 november om 13.30 uur in de Doopsgezinde kerk, waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats zal plaatsvinden. Correspondentie-adres: T. Hoogerheide-Lips, Naalrand 36, 1797 AR Den Hoom 1964 1989 Mijn ouders Piet Koorn en Corry Koorn-van der Star zijn 19 november 1989 25 jaar getrouwd. Wilt u hen feliciteren, dat kan op zaterdag 18 no vember van 19.00 tot 20.30 uur in „De Schakel" te Den Burg. Geeft u ze een kado, doet u het dan zo (3 Jeannette Binsbergenstraat 10, 1791 VN Den Burg, Texel. In plaats van persoonlijke uitnodigingen. Alweer „Raak Tegen alle verwachtingen in, doen wij het lekker toch! Op 20 november 1989 om 15.00 uur in het gemeen tehuis te Den Burg. De receptie is tussen 19.00 en 20.00 uur in Hotel De Lindeboom. Daarna houden wij een feestje in de Kelderbar. Zie Texelse Courant 19 febr, 1988 Heel erg blij zijn wij met de geboorte van onze dochter en ons zusje Marit Jaap, Reina, Bart en Frida Tuitman Geboren te Amsterdam, 7 november 1989 Loodssingel 20 1792 BH Oudeschild, Texel Ik ben geboren op 1 no vember 1989 Ma rent he Marco en Hanneke Witte Patrijsweide 9 3403 AH IJsselstein Hartelijk dank voor de vele kaarten, brieven, be zoeken, bloemen, enz., die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in, en bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis. Mini de Jong-Nieboer De Cocksdorp 27 Oktober '89 was voor ons een dag om nooit te vergeten. Het was te gek. Bedankt voor alles. Peter en Mariska Witte- Verbeeke Wie wil mijn pony verzorgen. Tel. 12111. Aangeboden 3 Teso- aandelen van f 25,—. Brieven onder nr. 1253 aan bur. Tex.Crt. Eindelijk volwassen? Zater dagmiddag in Het Open Boek. Voor een aparte trui: Mantje Mode. Te koop of te huur gevr. de gelijk en veilig draaiplateau voor oma. Tel. 18975. Ledenkaarten IJsclub Den Burg kunt u nu afhalen in „Het Open Boek". Lieve pa en ma. Veel geluk deze keer. Tot ziens op Texel. Femmy Petruska. Een geschenkenpakket naar eigen keus en prijs bij Semke Delicatessen, De Koog, tel. 17717 bg.g. 17794. Aanbieding: Pelgrim gas- comfort van f425,— voor ƒ375,—. Fa. Rentenaar, Oosterend, tel. 18227. Met fluweel en kant maakt u iets moois voor elk feest. De Stoffenboet. De paling was niet te vreten, maar Antwerpen is om niet te vergeten. Gezien in de Burda. zelf je skipak maken. De Stoffen boet heeft er de stof voor. Herfsttoernooi bowling, fi nales zondagavond om 18.30 uur. Okifax of -5/Faxselect com binatie voor slechts f79,— per maand. Kleine snelle fax met veel extra's. PTT goed gekeurd. Ook voor faxappa ratuur. Online Systems, tel./fax 13996. Te koop 4-pits aardgas com fort, zg.a.n. Tel. 14621. Waar mijn succes begon? Met een kapsel van Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227. Waalderstraat 25a, Den Burg. Iedere zaterdag kunt u tus sen 10.00 en 12.00 uur Texelse mosselen of andere vis afhalen. Liefst zo vroeg mogelijk bestellen. Palingro kerij en vishal Piet van der Star, tel. 12441. Alex Verburg signeert in Het Open Boek. Oud-Texelaar Alex Verburg interviewde 46 Nederlanders over hun vol wassenheid. Zijn ze nog een beetje goed terecht geko men? Liesbeth den Uyl, Je roen Krabbé, Tessa de Loo, Okke Jager, Tonke Dragt, Paul Haenen, Wil den Hollan der. Het boek kost ƒ16.90 en is pittig geïllustreerd door Pe ter van Straaten. Alex Ver burg; eindelijk volwassen? Zaterdagmiddag in Het Open Boek tussen half 3 en 5. Uitverkoop bij „Tiko" niet in De Koog maar in Den Burg, Hogerstraat (Oele). Openingstijden Zwempara dijs Calluna van 1 oktober '89 tot 12 mei '90. Ma., di., do., vr. en zaterdag: van 14.00 tot 22.00 uur. Woensdag van 15.00 tot 22.00 uur. Zondag van 10.00 tot 22.00 uur. Te koop Nissan Bluebird 2.0 GL, diesel, bj. '84, trekhaak, 2 x electr. spiegels, w.w. glas, radio, APK, i.z.g.st. Vraagpr. ƒ5850,—. Ko gerstraat 61. Tel. na 20.00 uur 17270. De tweede bundel van Klaas Bonne, te koop in Het Open Boek. Te koop complete fitness thuistrainapparatuur, be staande uit halterbank (ver stelbaar), latpully, vaste dumbels, verstelbare dum- bels en halterstang met ge wichten, etc. Tel. 17672. Draadloze telefoon Jet- Phone 803, 15 km met bui ten/auto-antenne ƒ1095,—. Bestel nu bij Online Systems, tel./fax 13996. Uitverkoop bij „Tiko" niet in De Koog maar in Den Burg, Hogerstraat (Oele). Waar is een bakker specialist in? Dat is chocolade uit eigen bakkerij. En dan be doelen we chocolade met een grote C. Bakkerij Tim mer, Oosterend. Wegens enorm succes her haald (maar nu nog lekker der?): Snert bij Boys 3 Voor alle supporters zondag 14.00 uur thuis tegen Zeemacht 4. Kok van de week: Willem Parel. Mogen uw kinderen of buur kinderen ook geen kleurstof? Ook met St. Maarten hoeft dat geen pro bleem te zijn want 't Knab- belhuus heeft meer dan 20 soorten snoep en lollies zon der kleurstof 't Knabbel- huus, waalderstraat 29, t/o A.H. Moord en doodslag in de ko medie „Trouwen is altijd een risico". Zaterdag 18 nov., 20.00 uur in het Eierland- sche Huis. Je zal maar in Den Burg wo nen en trek hebben in de speculaas van Bakkerij Tim mer uit Oosterend. Het pro bleem is te verhelpen, door bij Albert Heijn langs te gaan. Zaterdag 18 nov. speelt SVC in Het Eierlandsche Huis „Trouwen is altijd een risico"; aanvang 20.00 uur. J.moeder zoekt gezellige vriendin in Den Burg. H. v. winkelen, borduren, koken, poezen, koffiedrinken, puz zelen, spulletjes verz., enz. Als dit je aanspreekt, schrijf me dan snel. Brieven onder nr. 1254 aan bur. Tex.Crt. Het is nog niet te laat. 1989 biedt u nog de kans om be lastingvrij te sparen. Wij bie den u een uniek spaarplan aan. Als u bijvoorbeeld 20 jaar lang ƒ100,— p/m spaart, kunt u rekenen op ƒ58.700,— belastingvrij! II Tevens krijgt u de garantie dat bij eerder overlijden alle spaarpremies worden terug betaald met 5% rente op rente per jaar. Waarom nu? In 1990 zou het wel eens an ders kunnen zijn. Wilt u kor ter, langer, meer of minder sparen, dat is ook mogelijk Vraag vrijblijvend een offerte aan bij Verseput Verzekerin gen, tel. 19616.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 3