t Rucanor^ mantje erdiende nederlaag voor V Texel tegen Meervogels m riswaard te sterk lor SV Oosterend jnlijk verlies lor Texelse Boys Tafeltennisteam najaarskampioen (Nog) geen kampioen Ronny van der Slikke wint in Heerhugowaard Wielercross De mooiste gouden sieraden dragen een diamant. Vanaf f253,- H 1 ISDAG 28 NOVEMBER 1989 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Meervogels uit Akersloot hebben ,|open zondag Texel een verdien- iederlaag toegebracht. Hierdoor i Texelse ploeg in een netelige itie terecht gekomen, vooral om- er drie ploegen degraderen. toog vol goede moed naar isloot. Men was zich ervan be lt dat er iets moest gebeuren na ilechte resultaten van de laatste i. Echter in het veld was van instelling niets meer terug te vin- Meervogels maakte het spel en hobbelde achter de feiten aan. verd niet agressief genoeg ge- t, waardoor de beweeglijke (Stoters elkaar makkelijk konden jen. Ze brachten vanaf het begin fexelse verdediging in grote moei- ieden. Was men in balbezit, dan ddeze ook op de allerknulligste »er weer verloren. Het eerste Ipunt van Meervogels ontstond gen snel genomen vrije trap. De iede goal kwam door balverlies op middenveld, gevolgd door een ie bal op de rechterspits, die zo joal kon afstevenen en met links onhoudbaar inschoot. Texel kreeg teerste helft enige kleine kans maar kwam niet tot scoren. Bij hil terend ging zondag roemloos ten der Ier. Tegenstander Huiswaard zette Oosterenders meteen onder druk il na een kwartier was het raak. ging van Van der Brink naar Brouwer, deze struikelde ech- en toen was het voor de spits Huiswaard een koud kunstje om te scoren. be oat in Ikwam vervolgens terug met een ver bal van Johan van 't Hoeft, maar srn Joelman van de tegenstander jik. teen doelpunt te voorkomen, verft later werd het 2-0 na een solo Spaans, die de hele SVO- asie wist te omzeilen. Vervolgens h eerden de Oosterenders terug te in via Piet Koning. Deze liet een ie kans liggen, waarna de spits Huiswaard liet zien hoe het wel t. Spits Spaans liep goed door coorde 3-0 uit een lange bal. ie rust wilde SVO wel aanvallen «gort te drukken. De scheids ter gaf de Oosterender een pe- die werd genomen door André iwer. De keeper van Huiswaard e de bal echter goed. Een mi- later scoorde Huiswaard nog- is. Oosterend bleef proberen, tr Huiswaard was duidelijk de be ploeg. tlse Boys heeft zondag belde ten laten liggen in het duel met ellinkhout. Ondanks de hóóg- pannen verwachtingen werd met verloren. goede spel van Texelse Boys in ■eginminuten leek een voorbode in voor weer een ruime overwin- J Schellinkhout werd goed onder gezet en was geen enkel mo- 1 in staat kansen te creëren. Een ipunt voor Texelse Boys bleef dan niet uit. Martijn Beerling liet na solo op links met een hard schot aantekenen. Schellinkhout leek aangeslagen en stormde op het van keeper Robert Daalder af. Werder Rood kreeg de bal op de la positie om Daalder kansloos te en de bal in de uiterste hoek te iken. Het gevolg van deze snelle hgoal was een angstig spelend Boys. Ballen die in de verde- kwamen werden naar voren ild in de hoop de twee spitsen Grave en Beerling te kunnen be- n. Die waren echter onbereik- zodat Schellinkhout veel tijd en kreeg om hun aanvallen op te in. Het middenveld werd ge melijk overbrugd en via de flanken ien veel gevaarlijke situaties ge- brd. Vlak voor rust scoorde Koen Deze achterstand werd na rust meer goed gemaakt. Strijdlust he plaats voor wanhoop onder spelers van Texelse Boys toen 15 Men voor het einde De Waal de iprong van Schellinkhout uit- 'dde tot een verschil van twee 'punten. Toch werd vlak voor tijd bijna een puntendeling afge ven. Een penalty, benut door ir Joosten veroorzaakte na de ip een ware stormloop op het van Schellinkhout. Kees van "waarden probeerde het nog eens 'enkele afstandschoten, maar ook "geefs. De 2-3 stand bestond Tsteeds toen de scheidsrechter bet einde affloot. Texel zaten Gerry Plaatsman (de hele week ziek geweest) en Ralf Koning op de bank. Koos Tjepkema (terug van een schorsing), Wim van Veen en Rien Brouwer stonden weer in de basis. De tweede helft, na enige om zettingen, heeft Texel Meervogels 45 minuten onder druk kunnen zetten. Siemon Brand speelde laatste man (één tegen één), waardoor Tjepkema en Joost Brouwer het middenveld in handen namen. Gerry Plaatsman viel in voor Rudy Beerling. Texel was goed bezig. Er werd weer inzet ge toond en er kwamen kleine kansjes. De goal viel echter op een zeer onge lukkig moment aan de andere kant: Een verre uittrap van de Meervogels- goalie, een misverstand tussen Simon Brand, Wim van Veen en de spits liet 3-0 aantekenen. Dit was min of meer de genadeklap, Texel bleef het probe ren, maar verder dan een penalty, be nut door Erwin Koning, kwam Texel niet. Ralf Koning kwam nog in de ploeg voor Rien Brouwer. De senioren van tafeltennisvereni ging Tetak zijn zaterdag, met nog één wedstrijd te gaan, ongeslagen kampioen geworden. Tegenstander Spirit 8 uit Noord-Scharwoude had nog een kleine kans op het kam pioenschap. Lieuwe van der Veen kon in zijn eerste partij niet in zijn spel komen en verloor in twee sets. Daarna liet Tetak zien terecht eerste te zijn geworden door zeer sterk spel. Martin Janssen was onverslaanbaar en won met veel gemak zijn drie en kelspelen. Van der Veen won zijn an dere twee partijen en samen met Janssen het dubbelspel in drie sets. Fred Mosk speelde na lange afwezig heid (rugblessure) weer mee. Hij was licht geblesseerd (enkel) maar wist twee enkelpartijen op zijn naam te brengen. De derde partij ging verlo ren. Zodoende won Tetak deze wed strijd met 8-2. De junioren speelden tegen DOV 2 uit Heerhugowaard. De uitwedstrijd ging met 10-0 verloren, zodat het een zware dag werd voor Tetak. Ze kwamen met 2-0 achter door nederlagen van Alex Bakker en Reindert Kuiper. Nico Dapper won zeer knap zijn eerste partij. De dub bel ging verloren in drie sets. Vervol gens verloor Kuiper met 19-21 en 20-22 zijn tweede partij. De stand was nu 1-4 voor DOV. Toen kwam Tetak goed op gang. Achtereen won nen Alex Bakker, Nico Dapper en Reindert Kuiper hun partij waardoor het 4-4 werd. Nico Dapper moest vervolgens zijn eerste verlies deze dag toestaan waardoor het 4-5 werd. In een schitterende finale was het Alex Bakker die de eindstand op 5-5 bracht. Hij won in de derde set met 24-22. Zaterdag zijn de laatste wedstrijden voor Tetak. De senioren spelen in Hoorn tegen Rats 16. De junioren gaan naar 't Zand om de strijd aan te gaan met Doko 2. Texel D1 juichte te vroeg. In de vori ge krant stond een foto van dit voet balteam omdat zij najaarskampioen in de Texelse pupillencompetitie zouden zijn geworden. De wens bleek de va der van de gedachte. De pupillen spelen namelijk niet een hele compe titie, zoals de SVT-jeugdleiders veron derstelden, maar anderhalve. De laatste wedstrijden worden gespeeld op 23 december. In Heerhugowaard werd in het week end een tien Engelse mijlenloop ge houden door AV Hera. Drie Texelaars deden mee, allen in een andere klas se. Ronny van der Slikke leverde de beste prestatie door met een tijd van 15.37 min. eerste te worden bij de jeugd over 4 km. Herman Ploeger werd vijfde in 39.12 minuten op de 10.4 km. Pech achtervolgde Theo Franchimon op de tien mijl. Hij liep een fantastische race. De eerste vijf kilometer legde hij af in maar 16 mi nuten. Toen sloeg het noodlot toe. Hij verstapte zich en blesseerde zich aan zijn dij. Franchimon liep de wedstrijd wel uit. Hij eindigde in 57.35 minu ten op een vijfentwintigste plaats. De wielercross van zaterdag was zwaarder dan de vorige, doordat de jury een extra heuvel in het parcours had opgenomen. Theo Boom en Evert Koopman namen van kop af een voorsprong. Alleen Tymen Wit kon hen nog enigszins volgen. Na acht ronden demarreerde Boom ter wijl Koopman ten val kwam en daar mee gelijk op achterstand werd gezet. Hans van Osch wist een vier de plaats te behalen, terwijl in de strijd om de vijfde plaats Willem Key- zer, Jan Buis versloeg. „Uw leven was hard, doch waard geleefd te worden" Vrij onverwacht, doch voorzien van het Heilig Sacrament der Zieken, is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Mevrouw G. van Swinderen-Bakker sinds 6 april 1945 weduwe van J. J. van Swinderen in de ouderdom van 92 jaar. Amsterdam: S. J. van Swinderen P. C. Q. van Swinderen- van der Knaap Zwaag: A. E. L. van Heerwaarden- van Swinderen Schagen: G. Slaman-van Swinderen E. Slaman Wervershoof: C. C. E. de Graaf- van Swinderen M. W. de Graaf Oudeschild Texel: C. M. van Swinderen-Schraag G. de Geest klein- en achterkleinkinderen „De Bongerd", Zwaag, 24 november 1989 Correspondentie-adres: Mevrouw A. E. L. van Heerwaarden-van Swinderen, Kapberg 18, 1689 DC Zwaag De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden. Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des He Hands woorden zijn gewis. 't Faalt aardse vrienden vaak aan krachten maar nooit een vriend als Jezus is. Geheel onverwacht heeft de Heere thuisge haald mijn geliefde man, onze zorgzame va der, grootvader en overgrootvader Johannes Jan van Dijk eerder gehuwd geweest met Grietje Maria van der Ley in de leeftijd van 81 jaar. M. G. van Dijk-de Visser Harm en Christel Gré en Biem Bram en Dide Annie en Biem Piet en Fij Kees Jan en Fem kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, 26 november 1989 Botterstraat 33, 1794 AC Oosterend De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op donderdag 30 november om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk te Oosterend, Texel, waarna de begrafenis plaatsvindt op de Algemene begraafplaats aan de Achtertune. Gelegenheid tot condoleren is er op woens dag 29 november van 19.30 tot 20.30 uur in het Gereformeerd kerkelijk centrum aan de Peperstraat. „Mijn genade is u genoeg" 2 Kor. 12 9a Heden nam God uit onze familiekring weg on ze zwager Johannes Jan van Dijk echtgenoot van M. G. de Visser Texel: C. C. de Visser-Krol Santpoort: M. van Kan-de Visser A. van Kan Escalon U.S.A.: A. J. de Visser A. de Visser-Rustenburg Texel: J. de Visser T. de Visser-Hessels Texel, 26 november 1989 Lieve opa we zullen je missen. Piet, Wil, Gré, Timo, Johan, Cisca, Jenny, Rob, Harm, Johan, Ewoud, Marjan, Erik, Mar- go, Erik, Bep, Pieter, Ger, Lize, Piet, Linde, Hans, Gerrie, Jonny, Rob, Jan Willem, Biem, Annet, Marinka, Jan, Adrie, Suzan, Maaike, Robert, Sil, Bart en achterkleinkinderen. Voor uw hartelijk medeleven bij het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa PIETER VLAMING zijn wij u oprecht dankbaar. W. Vlaming-Drost kinderen en kleinkinderen Oosterend, november 1989 Soekertjesdag 1989. Heus, zei vader, 't is geen grap. Ik vraag 5 dec. van de Histori sche Vereniging 'n jaar lang het lidmaatschap. Tel. 13019, Mr. Kraaistraat 4, Den Burg. Enige kennisgeving Na een liefdevolle verpleging in het Verpleeg huis Texel overleed zacht en kalm Albert Dros DCzn. weduwnaar van Catharina Reinetta Bakker Geb. 9 juli 1893 Den Burg, Texel Overl. 24 november 1989 Den Burg, Texel Een markante persoonlijkheid ging van ons heen. Badhoevedorp: D. C. Dros C. M. Dros-van der Gugten Putte (N.B.): N. M. Breumelhof-Dros E. J. Breumelhof Baarn: M. K. Zantinga-Dros J. W. Zantinga kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Groene zoom 10, 1171 JB Badhoevedorp De crematie heeft inmiddels in besloten fami liekring plaatsgevonden. Heel blij en dankbaar zijn wij met de geboorte van René Leonard 26 november 1989 Jan, Nora, Martin en Bas Hooyschuur Vloedlijn 3 1791 HH Den Burg tel. 02220-14830 Sorry kaarten vergeten op de bus te doen. We zijn toch maar ge trouwd op 24-11-'89. Theo Bonne en Palmyre Bonne-Lust Hartelijk dank voor uw belangstelling tijdens mijn verblijf in het Gemini en bij mijn thuiskomst. Noordwester 51 F. Eijk Een ieder die belangstel ling getoond heeft tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst hartelijk dank. Ook namens Janny. Cees Wonder De heer Kuijper, De Ruy- terstraat 58, Oudeschild is per 22 november '89 verhuisd van het Gemini ziekenhuis naar het Ver pleeghuis Texel, kamer B3. Wereldwinkel tentoonstel ling raadhuis: houtsnijwerk, Mexicaanse sieraden, tassen uit Pakistan, kleden uit Kash mir (Numdha's), etc., etc. Illusions, Weverstraat 13. Te koop z.g.a.n. creme leren bankje, 2'/a zits. Tel. 15737. Verhuisd van Beatrixlaan 103b en Barendszstraat 41, naar Schilderend 33, 1791 BB Den Burg. Ruud Meeden- dorp en Tiny Schaap T.k.a. computerscanner; bar- cat 10 knls.; div. gebr. Mar- klin rails. Tel. 17357 Slaapzakken, div. maten ook geschikt als dekbed Kampeer en Caravancen trum Texel, tel. 13163. Natuurlijk spaar ik ook de rood-witte Strender Stüver. U zoekt een betrouwbare oc- cassion. Wij hebben ze staan Autocentrum Eel- man, Wezenland 7, tel. 15055. Sommige mensen eten liever kip dan cultuur. Kunsthandel Hans van der Klift verkoopt dus geen kip. 5 Dec. tip: leder jaar een lek ker ruukie en een pepermop? Geef dit jaar liever van de Historische Vereniging Texel één jaar lidmaatschap voor nop. Tel. 13019, Mr. Kraaistraat 4, Den Burg. Voor denksporters vindt u een collectie uitdagende puzzels bij Illusions. Te koop gevraagd olietank 1000 liter). Tel. 19406. Sint en Piet op bezoek? Bel 17293. Te koop aangeboden: 1 draaitrap 180° en een friteu- se op aardgas, merk Pitco 12 AE. Te bevr. 19360. Cursiefjes van Godfried Bo- mans. Boek met cassette bandjes (17.50). In Het Open Boek. Tip voor de sint: kerstkle- den, er is veel keus in stoffen en kerstborduren bij Meestersteek, Wilsterstraat 2. Do.avond 19.00-21.00 uur of tel. 15775. Cypers poesje aankomen lo pen op de Ruyslaan 81, De Koog, tel. 17282. Soekertjesdag 1989. We houden de knip dit jaar dicht Sint, zei Piet. De mensen hebben alles al. Sorry Piet, ik versta je niet, zei Sint. Heeft elk gezin het lidmaatschap van de Hist. Ver.? Zorg daar eerst voor, voordat je weer begint. Tel. 13019, Mr. Kraaistraat 4, Den Burg. Te koop Yamaha YPR 8 port. piano, incl. koffer, 5 oct.; gr. toets; aanslag gev.; f875,—. Tel. 16316. Reader's Light. Kleine leeslamp op batterijen, kan met een klem aan de kaft ge hecht (11.50). Te koop in Het Open Boek. Zwarte Pieten-pakken te huur, evt. met grime. Tel. 14788. Te koop 2 kaarten voor U2, 18 dec. Hoogste bieder. Tel. 15661. Gratis! Wat zegt u, pardon? A.s. zaterdag in Qmpp Kap salon Nagelstudio Nora meet u een nagel aan die ze ker aan zal slaan. Toon Hermans: Dan heb je geluk; Op blote voeten; Ont bijten met jou. Drie bundels gedichten, per deel 14.50. In Het Open Boek. Uw auto een grote onder houdsbeurt? f250,— incl. APK. A.S.C., Maricoweg 3, tel. 15588. Dagschotelarrangement. Een speciale knipkaart voor regelmatige Raadskelder- eters (tot 18.00 uur). Een tien-dagschotel-abonnement kost slechts f97,50 en is een heel jaar geldig. Tel. 12235 Olieverversen, klaar terwijl u wacht. Voor een 4 cilinder motor f28,— A.S.C. servi ce, Maricoweg 3, tel. 15588. Satellietinstallaties voor aa. TV-10, RTV vanaf f998,- met afstandsbediening. Ser vice Center Texel, tel. 11777 Metalenhandel Cobus Spigt, Postweg 5, Eierland. Tel. 11297. Handel in oud ijzer, metalen, autowrakken en fri tuurvetten. Henk en Carla. Schapenmelkzeep een heer lijk Tessels produkt, te koop in alle dorpen f3,95. Te koop Volvo 66 DL auto maat, bouwjr. aug. 1980, APK tot mei 1990. J. Bonne, Schilderend 107, tel. 12563. Tweemaal per jaar is genoeg. Dit is de eerste Sieraden voor de feestdagen, goedko per en mooier dan bij de ju welier. Antiek Steenenplaats. Kinderen t/m 12 jaar, wij knippen voor vijf gulden jul lie haar. 4 Dec. van twee tot zes uur, dat is toch niet te duur? Dit wel op afspraak, tel. 12227, Qnipp Kapsalon, Waalderstraat 25a. Al aan een VVV- geschenkbon gedacht? Super Sinttip: handschoe nen, sjaals, mutsen, cols, vanaf f7,50. Mantje Mode. Meulenhoff wintervertellin gen. Een serie kleine boekjes van 5,- per stuk, met verha len van Marquez, Lampo, Blaman, Biesheuvel en Her mine de Graaf. In Het Open Boek. Natuurlijk spaar ik ook de rood witte Strender Stüver. Sweaters, joggingbroeken, joggingpakken, perfecte kwaliteit. Mantje Sport. Natuurlijk spaar ik ook de rood witte Strender Stüver Opruiming „Papilion" ballet- kleding: maillots, pakjes, v.a. f5,—. Mantje Sport. Te koop Ford Mustang sedan Ghia. 6 cil., i.z.g.st., APK ge keurd tot 6-'90. Elke keuring toegestaan. Tel. 14418. Kerstbokaal- en sponsor wedstrijd voor iedereen. Geef je op in de manege voor 12-12-'89. Tel. 14490 (18.00-20.00 uur) b.g.g. 18422. Sweaters, joggingbroeken, joggingpakken, perfecte kwaliteit. Mantje Sport. Sint-idee: mooie kabeltruien in 7 kleuren, M, L, XL f59,90. Natuurlijk bij Pix. Cadeautip: Nieuw fitness-, gym-, jazzkleding. Mantje Sport. Te koop leuke vlotte zand kleurige 2-zits bank voor f150,-. Na 18.30 uur, Mo lenstraat 65. Dit jaar wat anders geven? Een bijzonder cadeautje vindt u bij Illusions. Cadeautip: trainings-, vrije- tijdspak, 128-176 nu f 69,—; S - XXL nu f89,-. Mantje Sport. 5 Dec. tip. Weet je waar ik nou zo van baal? Dat ik het volgend nummer van de Hist. Ver. Texel mis. Dat gaat nl. helemaal over De Waal. Maar wie weet heb ik nog eens kans, 't is bijna 5 dec. als ik me niet vergis. Tel. 13019, Meester Kraaistraat 4, Den Burg. Cadeautip: „York" glans- malloit-legging van f49,— nu f39,—, 116- 176. Mantje Sport. Opbergschuurtjes, tuinhuis jes keuze uit 80 modellen. Kampeer en Caravancen trum Texel, tel. 13163. Wie heeft deel 7 (voorl. deel) van Lonesome Dove op vi deo voor mij? Tel. 11757. Kunsthandel Hans van der Klift is serieuzer dan u denkt. Schitterende sieraden voor jong en oud bij Illusions. Opruiming „Papilion" ballet- kleding, maillots, pakjes, v.a. f5,—. Mantje Sport. Open koeling, geschikt voor zuivelprodukten, groente, enz. Merk UPO, 1 meter breed, z.g.a.n. f1200,—. Wa terboiler 50 Itr. f55,—. Tel 18882. Te huur nabij Oosterend. In overleg eventueel voor lan gere tijd. Een nieuw vrijstaand groot woonhuis. Brieven onder nr. 1258 aan bur. Tex.Crt. Cadeautip: Nieuw! fitness-, gym-, jazzkleding. Mantje Sport. Holografische schilderijen al vanaf f7,50 bij Illusions. Te koop gevr. boottrailer of onderstel, min. 1500 kg. Tel. 14870. Cadeautip: trainings-, vrije- tijdspak 128-176 nu f69,—; S - XXL nu f89,—. Mantje Sport. A.s. zaterdag wordt er in Qnipp met alleen gekapt, maar ook nagels worden op gelapt. Nora verzorgt gratis een nagel van uw hand, keu rig netjes bij iedere klant. Sint-idee: Pix pantoffels, dan zit je er warmpjes bij! Cadeautip: „York" glans maillot-legging van f49,— nu f39,—, 116 - 176. Mantje Sport. Voor elke kamer een poster of print te vinden bij Il lusions. Sint is nog net op tijd om handdoeken met naam of sterrenbeeld te laten bordu ren bij Meestersteek bor- duurservice, Wilsterstraat 2. Do^vond 19.00-21.00 uur, of tel. 15775. Super Sinttip: Tasjes in leer en gobelin vanaf f17,50 Mantje Schoenen. Vermist sinds 23-11 rode 3 mnd. oude kater. Omg. Kerckeiand Tel. 17699. Voetbal Rombo t/m 5 de cember f25,— Sportshop Texel. Dartset pijlen Nickel Tungsten f53,— t/m 5 de cember f38,50 Sportshop Texel. Sportmassage? 17729. Tennisbalmerker f29.95 t/m 5 december f25,—. Sports hop Texel, Weverstraat 50. Muziek voor uw feest of di ner. Hammond, org.-zanger Cor Rood. tel. 14412. Nov.-dec - aktie Leydekkers, juwelier, opticiën. Iedere 25e klant een cheque t.w.v. f25,—; 100e klant een che que t.w.v. f100,— Reparatie van uw voorruit: ster of scheur? Garage Dros repareert het Tel. 11233. Een geschenkenpakket naar eigen keus en prijs bij Semke Delicatessen, De Koog, tel. 17717 b.g.g. 17794. Voor schoonspuiten van uw drainage Gebr. Kampstra, tel. 18295. KNJV leden opgelet! De na de jacht bijeenkomst in de Rovershut is op zaterdag 9 december a.s. Basketbal Rombo f29.95 t/m 5 dec. f25,-. Sport shop Texel, Weverstraat 50. KNJV leden opgelet! De na de jacht bijeenkomst in de Rovershut is op zaterdag 9 december a.s. Een origineel Sinterklaasca deau: een geschenkenpak ket van Semke Delicatessen, De Koog, tel. 17717, b.g.g. 17794. Partyservice. Graag verzor gen wij uw bruiloften, feesten en familiediners. Vraagt uw gastheer Jan C. Stolk. Informatie tel. 12235. Desgewenst wordt u alles thuisbezorgd. Restaurant ,,De Raadskelder". Texelse Boerenkaas. 't Koffiecentrum, We verstraat 58, tel. 14547. Iedere dag geopend. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en De Rooy terecht. Kadodiner. Geef uw vrien den een origineel smakelijk kado, voor een bedrag naar keuze. Restaurant ,,De Raadskelder", tel. 12235. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op af- spraak. Tel. 15224. Diamonde Mcmoire Gouden sieraden met één of meer diamanten En cr kunnen altijd diamanten bij. Als herinnering aan een nieuw gelukkig moment. Vraag onze Memoirc folder. In diverse prijsklassen verkrijgbaar SIERADEN MET DIAMANT Juwelier MARTIN TROMP s^A/everstraat 34, Den Bur^'

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 3