'}VO huurt vijf biljarts foor Texels kampioenschap I i\ kanshebbers op ilvoetbaltitel Judo-ontmoeting in de Ferrever Geslaagd mito's vernield Projectielen ï/oko-heren naar p ranglijst DAG 12 DECEMBER 1989 TEXELSE COURANT PAGINA 3 sxelse kampioenschappen biljar- die van woensdag 14 tot en zondag 18 februari worden ge in in hotel De Lindeboom, zul- rootser dan ooit worden epakt. De organiserende vereni- ,Door Vriendschap Ontstaan" zes biljarts naar Texel, te huren je firma Feller uit Hoorn. ledstrijden worden gespeeld in houwburgzaal van het hotel !t streven is erop gericht deze volledige poules af te werken en liet meer te werken met afval- imen. De winnaars van de pou- Irijden dan om het eremetaal, ames zullen niet meer apart spe- ïe hebben te kennen gegeven bij de heren te worden mge- en dat zal dan ook gebeuren, ordt gespeeld in negen verschil- klassen: ijls in de hoofdklasse, is het in l irste klasse van het Texelse oetbal bijzonder spannend. Ze- ijf kanshebbers zijn er voor de lof drie) promotieplaatsen naar Jaofdklasse. •4 verspeelde de koppositie tegen ipvallend goed presterende Nioz, niet verder te komen dan 2-2. io 3 nam de kop over door met ni s winnen van Jelleboog 2. De 8 «volgers De Krim 2 en Texel 1 n wat van hun mocht verwacht "i sn en wonnen respectievelijk n )e Koog 2 en Klif 3. De stand ;op is: 1. Casino 3 8-13; 2. Klif 12: 3. De Krim 2 7-11; 4. Nioz 5. Texel 8-10. In de tweede e kwam koploper Texel BV 4 tragische omstandigheden niet t veld. In deze klasse zijn drie lebbers voor het kampioenschap ilijk Attent, dat met 8-1 Jelle- 3 versloeg, Gamma 4 dat De met 4-0 terug wees en Texel Ook in de derde klasse zijn kanshebbers voor het kampioen- >i j. De voorlopige strijd om de e plaats tussen Klif 5 en Ooster- werd met 6-2 in het voordeel !lif 5 beslist. De tweede top- afc trijd in de derde klasse ging tus- e< jamma 5 en Oosterend 1. er ma won nipt van Oosterend en art zich nu ook in het rijtje kans je ars. Stand aan kop: 1. Klif 5 2. Oosterend 2 9-14; 3. De 4 8-12; 4. Oosterend 1 9-12; 5. urjma 5 9-11. In de vierde klasse het tussen Rab 2, dat niet in in eld kwam en Texel 6 dat met te ran Jelleboog 4 won. In de ai ste junioren klasse gaat de strijd a; in Gamma 1, Gamma 2 en Texel Jeugdklasse tot en met 17 jaar; libre 0-1,50; 1,50-2,50; 2,50-4.00; 400 en hoger. Libre 55plus 0-1,50; 1,50 en hoger. Driebanden 0-0,30; 0,30 en hoger. Leden van een biljartvereniging die willen meedoen, dienen zich via hun vereniging op te geven (inschrijfgeld f7,50 per persoon). Deze opgaven en de aanmeldingen van mensen die geen lid zijn van een vereniging moe ten voor 8 januari ingeleverd zijn bij J. Moens, Haffelderweg 8 te Den Burg, tegelijk met het inschrijfgeld. Op zaterdag vond in de sportzaal „de Ferrever" onder goede belang stelling van ouders en belangstellen de een sportontmoeting plaats, tussen de judoverenigingen Shima van Texel en Zeemacht uit Den Helder. Aan de wedstrijden werd door dertig leden van Shima en negentien leden van Zeemacht deelgenomen. De deel nemers werden in gewichtsklassen ingedeeld. In totaal werden 85 partij en van twee minuten gestreden voor de gewichtsklassen van 36 kg. en vierentwintig partijen van drie minu ten voor de gewichtsklassen tot 51 kg. Door goed technisch judo eindig den veel partijen in een ippon (volle punt), wat de aanwezigen tot sponta ne reacties aanspoorde Voor elke eerste plaats in iedere klasse werd een medaille uit gereikt, terwijl alle deelnemers een op naam gesteld her inneringscertificaat ontvingen. De medailles werden beschikbaar gesteld door appartementenhotel „Bos en Duin". Uitslagen: Klasse A tot 23 kg: 1. Raymon Berkers (Shi ma), 2. Rogier van Breemen (Shima), 3. Niels Smit (Shima). Klasse B tot 23 kg: 1. Joost Hogerheide (Shima); 2. Robin Rump (Shima); 3 Dennis Jonker (Shima). Winnaar A en B tot 23 kg: Raymon Berkers (Shima). Klasse 23 tot 25 kg: 1. Bart de Boer (Zeem.); 2 Wouter de Boer (Zeem.), 3. Rene Merkink (Zeem.). Klasse 25 tot 28 kg: 1 Gerbrand Zoetelief (Shima); 2. Friso van Tricht (Zeem.); 3 Joost Bakker (Shima). Klasse 28 tot 30 kg: 1. Aart Verwij (Shima); 2. Richard Verschoor (Zeem.), 3. Vincent de Boer (Shima). Klasse 30 tot 33 kg: 1. Dirk Jan de Vries (Shima); 2. Jasper Keizer (Shima); 3. Michel Klomp (Zeem.). Klasse 33 tot 37 kg: 1. Paul Thijssen (Shima), 2. Cynthia Hegeman (Shima); 3. Jorinde v/d Burgh (Shima). Klasse 37 tot 40 kg: 1 Jere my Middelie (Zeem.); 2. Matthijs Hornby (Shi ma); 3. Jeffery Middelie (Zeem Klasse 47 tot 51 kg: 1. Johan Wouters (Zeem.); 2. Ha- rald Hutjes (Shima); 3. Marcel Dijker (Shima). ramma vrijdag: ag komt de gehele hoofdklasse he in actie. Terwijl Gamma 1 in de egionale klasse B om 19.25 uur speelt tegen Smit Sport, ïlramma wijziging: At volledige programma van zondag luari is verplaatst naar zondag inuari, terwijl het programma van izi inuari naar 7 januari gaat. iei osterend zijn eind vorige week en- autos bekrast. De politie heeft een meden wie de dader is en heeft de in onderzoek. Aafje Tjalsma uit Den Burg slaagde in Amsterdam voor het SPO 1 examen. Zij is werkzaam op de afdeling finan ciën van de Gemeente Texel. besloten om de tweede plaats ranglijst in de regioklasse vast ouden, kwam het eerste heren van Juvoc naar Texel. Tevoko, I door minder gespeelde rijden nog een middenmoter, een makkelijke prooi. Het pakte de Julianadorpers echter ver uit en nu bezet Tevoko, na goede wedstrijen een stevige Ie plaats in de stand. Het voor- oppermachtige Harpoen be dt overigens ongeslagen een voorsprong. meet af aan speelden de Texe- zeer geconcentreerd en over- I van eigen mogelijkheden. De Ie van de Juvoc-ploeg pakte II passend verkeerd uit, waar- aanvallend nauwelijks dreiging lond. Verdedigend stond Marco elder bij de Texelse ploeg bijna te pakken. Zonder franje werd een gevarieerd aanvalspatroon esenteerd, waar de Juvoc- ering vooralsnog weinig vat op I. Na een snelle start (5-0) stok- t even bij Tevoko, maar onder ile aanvoering van Koos Doeve •nde de ploeg door naar 15-5. in de tweede set, waarbij coach Kwant Juvoc opjoeg naar een i offensief, bleef Tevoko de Julia- 'pers steeds een stap voor. Peter bleef op linksvoor gedegen sco- ^terwijl Jan Koopman beheerst de Tdigingsfouten van Juvoc aan- le. Ook tegen De Boemel liet Te- Door onbekenden is zaterdag een bri- santgranaat van 30 cm lang en met een doorsnede van 10 cm bij het red dingboothuis in De Cocksdorp neer gelegd. Zondag werden drie brisantgranaten door wandelaars op de Hors gevon den. De politie heeft de Duik- en De- monteergroep van de marine gewaarschuwd, die de projectielen onschadelijk zal maken. voko zich van de goede kant zien. De altijd lastige uitwedstrijd tegen de „harde werkers" uit Tuitjenhorn had na een slechte start toch een eenzij dig verloop in het voordeel van Tevo ko. De De Boemel-coach veroorloofde zich risicovolle wissels, waar de rou tine van de Texelaars graag van profi teerde. Terwijl Dames 1 en meisjes B1 we gens het niet opkomen van de tegen standers een verloren middag meemaakten, pakte het derde da mesteam de wedstrijd tegen HCSC 4 grootscheeps aan. Bijna gebruikelijk kwam de Texelse ploeg wat later op gang en zegevierde pas in de derde set. Lange rally's bleven het spel ken merken maar de tomeloze inzet van Tevoko bleef beloond. Na dik twee uur volleybal haalde de ploeg twee punten via een 15-11 overwinning in de rally-point set. Het meisjes C-team kwam slechts tot een setoverwinning en moest de punten laten aan tegenstander Juvoc 2. De mannen van het derde gaan er de volgende wedstrijd nog gemoti veerder tegenaan. De wil om te win nen wordt dan duidelijk op de tegenstander gericht en zal er minder over de arbitrale beslissingen worden nagedacht. Het tweede herenteam speelt deen prima partij tegen het sterk geachte Juvoc 3. Vader en zoon Albers vervingen uitstekend een tweetal geblesseerde basisspelers en zelfs met slechts vijf veldspelers (plus één geblesseerd in een hoekje) pakte de Texelse ploeg een 0-3 zege. Uitslagen- Jeugd: meisjes C-Juvoc 2 0-3. Da mes. Tevoko 3-HCSC 4 3-2. Heren: Tevoko 3-Noordkop 2 3-0; Juvoc 3-Tevoko 2 0-3; Te voko 1-Juvoc 1 3-0; De Boemel-Tevoko 1 1-3. Lieve Jasper we had den graag voor je wil len zorgen, maar je mocht niet bij ons blijven. Op dé dag van zijn geboorte is onze Jasper overleden. Jaques en Henny Gerard, Madeion Hin Texel, 6 december 1989 Vloedlijn 44, 1791 HK Den Burg. De begrafenis heeft inmiddels plaatsge vonden. Enige en algemene kennisgeving Heden is zacht en kalm op 83-jarige leeftijd ingeslapen C. A. van der Star-Halsema weduwe van J. C. van der Star Uit aller naam: Oudorp: B. Halsema Den Burg: C. Huisman-van der Star Oudeschild: G. van der Star-Keijsper Den Burg: M. Spigt Waiuku, Nieuw Zeeland 8 december 1989 Op vrijdag 8 december 1989 ontvingen wij bericht uit Nieuw Zeeland dat overleden is onze nicht Cornelia Halsema weduwe van J. van der Star op de leeftijd van 83 jaar. Fam. M. Spigt Boogerd 35, Den Burg Enige en algemene kennisgeving Plotseling is van ons heengegaan mijn man, onze lieve vader en opa Arie Huizinga Wzn. 1-11-1915 8-12-1989 „Zijn leven was zorgen". J. Huizinga-van Dijk Henny en Meip linda, robert Willem Martin en Karin Pater Witteplein 22, 1791 DR Den Burg. Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie in familiekring plaatsgevonden. Geschokt zijn wij door het overlijden van on ze coach Arie Huizinga Bestuur en spelers Z.V.V. Aannemingsbedrijf Texel BV Onverwacht hebben wij afscheid moeten ne men van onze coach Arie Huizinga Altijd konden we op zijn steun rekenen. Wat zal dat straks vreemd zijn, die lege plek op de bank Spelers Texel BV4 Piet, Jan, Klaas, Marco, Jan, Paul, Martin, Ben, Bennie en Ed Alles heeft zijn uur en ieder ding onder de hemel zijn tijd. Prediker 3:1 Bedroefd delen wij u mee dat zeer onver wacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en grootvader Aris Vlaming in de leeftijd van 63 jaar. „Hij ruste in vrede". Marry Vlaming-Hol Ben en Trijnie Looije Janneke en Annemiek Erik en Cobi Kroese Bob, Daan en Kas 8 december 1989 IJsselstraat 5, 1784 VN Den Helder. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 12 de cember van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Annie Romein- Verschoorlaan 16 (ingang IJsselmeerstraat). De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 13 december om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Huis duinen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Vertrek van het uitvaartcentrum om 13.45 uur. Geen bloemen. Wanneer u voornemens bent de begrafenis bij te wonen, wordt u verzocht om 13.15 uur aanwezig te zijn in bovengenoemd uitvaart centrum. Met grote droefheid, maar dankbaar voor al les wat zij ons heeft gegeven, delen wij u me de dat heden, na een kort ziekbed, is overleden onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Marina v.d. Hoek weduwe van Adriaan Vinke op de leeftijd van 82 jaar. C. J. Vinke N. J. Vinke-Vendel J. Vinke D. Vinke-v.d. Heide kleinkinderen en achterkleinkinderen Texel, 10 december 1989 „Gollards" Een korte rouwdienst zal worden gehouden op donderdag 14 december om 11.00 uur in de „Gollards", waarna de crematie zal plaats vinden om 13.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Gelegenheid tot condoleren woensdag 13 december van 19.00 tot 20.00 uur in de „Gollards" en na de crematie in het crema torium. Correspondentie-adres: J. Vinke Bernhardlaan 131, 1791 XD Den Burg Na een kortstondige ziekte is nog geheel on verwacht van ons heengegaan onze schoon zuster en tante Marina Vinke-van der Hoek J. de Ridder K. Vinke-van der Knaap C. Vinke J. Vinke-Slik neven en nichten Op de leeftijd van bijna 77 jaar is overleden Cornells Rezel weduwnaar van Adriana van Hoesel 30-12-'12 6-12-'89 A. A. de Haan-Rezel F. T. de Haan Stephan Sidney Kerstin Texel, 6 december 1989 Warmoesstraat 10, 1791 CR Den Burg. De crematie heeft in besloten kring plaatsge vonden. Mede namens mijn familie betuig ik mijn dank aan allen die vriendschap en medeleven getoond hebben na het overlijden van mijn dierbare man KEES SMIT Lena Smit-Zutphen Den Burg, december 1989 Hij is er. Een pracht van een jongen Marcus Toni Geboren op 10 decem ber 1989 Mare Frits, Rika, Lotte en Bo Keijzer Wij rusten van 13.30 tot 15.30 uur. Zwinweg 6, Oosterend Heel blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broer Stefan Jacob Jan Jacob Rab Anita Rab-Oskam Nathalie Texel, 10 december 1989 Heemskerckstraat 39 1792 AA Oudeschild Getrouwd: Maarten Koorn en Nienke van Akkeren Den Haag, 7 december 1989 Gerard Bay en Ria Boogaard trouwen op vrijdag 22 december 1989 om 15.00 uur in het ge meentehuis te Den Burg. Ons adres: Breelaan 79 1861 GD Bergen Voor alle bezoek en at tenties (van kaarten en bloemen tot en met pe pernoten) die ik in het ziekenhuis en thuis heb ontvangen, wil ik een ieder hartelijk danken! Nel Koorn Iedereen heel hartelijk dank voor alle kaarten, snoep en bezoek tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Jacob Pieter Duyzer Beste mensen, Hartelijk dank voor alle belangstelling, bloemen, fruit en kaarten die ik van jullie kreeg, tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en bij mijn thuiskomst. Janny Koning Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de belang stelling, de vele kaarten, brieven, bloemen en fruit tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. P. Jansen en H. Jansen-Leurs Postweg 29 Hierbij willen wij allen heel hartelijk danken voor de belangstelling tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis. Vanaf 11 december ver blijf ik in het Verpleeg huis Texel. Mijn man is ook weer thuis. Mevr. A. Mozes Donderdag komt m'n Opel d'r in. Nicol 5 Mooie hyacinten voor f5,- bij Kwekerij Eureka, tel. 18364 en Bloemenshop Eu reka, tel. 15565. Kerstkado's inpakken, bood schappen doen, kerstboom optuigen, kapper bespreken. Vergeet u niet om een af spraak te maken met Na- gevlstudio Nora, tel. 13289. Kerstboompje van 50 cm. Bert van der Wal, Wilhelmi- nalaan 22. Te koop VW Jetta C, bj. '85, 4-drs., wit, LPG, nette auto. Tel. 12996. Verloren: wieldop, Beatrix- laan en fijne gouden heren pinkring met wit steentje. Tel.14533. Met een ambulance heeft u geen chance u mist de boot. Helaas patiënt is dood. Te koop eiken houten bankstel, 1, 2 en 3-zits. Tel. 16486. Bij Hans koop je het, in 't Proefkonijn eet je het. Reser veer nu uw kerstdiner f27,50 voor een zes-gangen diner via tel. 12121. Woensdag 13 dec. Nasi eten. Strandpaviljoen Paal 28 vanaf 16.00 uur. Ik heb mijn eerste spaarkaart reeds ingeleverd. Wat voor spaarkaart? Nou, de rood witte Strender Stüver. Wat kan je er mee winnen? Geld prijzen in totaal f2000,-. Zo, dat is niet mis! Heden, volle maan, dus is de Gouden haan slapen gegaan. Leuk een uurtje bowlen tij dens de kerstdagen. Gevraagd in goede staat ver kerend konijnenhok. Tel. 13739. Wie heeft er voor mij een ty pemachine te koop, f 75,-. Tel. 10030. Kerstmarkt Den Hoorn, Diek 11a, 15, 22, 28 en 29 de cember. Gevraagd huisvuilcontainer- schoonmaker(ster). De Hemelse geneeskunde daalt bij u neer, vanavond in Den Burg. Een gratis beurt! door Helphi. Te koop 7-delige zwart essen wandkast. Tel. 18958 Eilandschutters. i.v.m. va kantie wordt de schiercur- sus hervat op 9-1-'90. Te koop 2 deuren; breed 3.20 m., hoog 3.50 m, incl. looprail f355,- per stuk. Uit sluitend af te halen. Fa. Frans Zegel, Oudeschild, tel. 15351 Kerstbomen. Ook dit jaar weer 1e kwaliteit in alle ma ten, blauwsparren, kluit, etc Niels Collou, Schilderweg 200, Oudeschild. Wilt u opruimen? Belt u dan Ferry Zwanenburg, 19272 of Anton vxJ. Gaag, 19383 voor de rommeltjesmarkt t.b.v. de restaurantie van het Hoorn der kerkja Wij komen het graag ophalen. Als het hele eiland op z'n kop staat, maken wij zuivere zuivel voor u. Sint Donatus. Gevraagd vertrouwensadres in Nederland of buitenland. Brieven onder nr, 1261 aan bur. Tex.Crt. Ik heb mijn eerste spaarkaart reeds ingeleverd. Wat voor spaarkaart? Nou, de rood witte Strender Stüver. Wat kan je er mee winnen? Geld prijzen in totaal f2000,-. Zo, dat is niet mis! Question geopend. Ouwe Sunderklaas vanaf 20.30 uur en 13 dec. vanaf 15.00 uur. Kerstbomen. Niels Collou, Schilderweg 200. Pix-opruiming! Nü weggeef- prijzenll! Woensdag 13 dec. a.s. zijn wij de hele dag gesloten. Qnipp Kapsalon, tel. 12227. Dral Reklame wenst ieder een een goede Ouwe Sun derklaas. Morgen, woensdag 13 december, als de mist op trekt, leveren wij de neuzen weer in en blijven wij verder de hele dag gesloten. Spijkerbroeken al vanaf f50,- per stuk! Natuurlijk bij Pix schoenen. Ik heb mijn eerste spaarkaart reeds ingeleverd. Wat voor spaarkaart? Nou, de rood witte Strender Stüver. Wat kan je er mee winnen? Geld prijzen in totaal f2000,-. Zo, dat is niet misl Woensdag 13 dec. Nasi eten. Strandpaviljoen Paal 28 vanaf 16.00 uur. Ja gezellig, 1e of 2e kerst dag bowlen. Tel. 17672.

Texelsche Courant | 1989 | | pagina 3