liet méér stikstof in irond dan gebruikelijk )ndanks droge, zachte winter: lil Grafplaat stuk TX 1 met motorpech haven binnengesleept [,Anneliese" door sloper gekocht feso heeft voorlopig geen bedrijfsleider Kotter beschadigd bij „kettingbotsing" Activiteiten van R.K. Vrouwengilde Rumoerige nacht in centrum Den Burg Uitslagen pupillenvoetbal Voetbaluitslagen Gelijkspel tegen koploper: 1-1 ZDH oppermachtig tegen Oudesluis Sportvissersnieuws Kerkdienst van Waddencombinatie Welke Jesse is het? Supertractor met „klein broertje" Zaalvoetbalprogramma TEXELSE COURANT DINSDAG 20 MAART 1990 (resp. eerste en tweede gift) Wintertarwe 140 kg zuivere stikstof min bodemvoorraad, 60 kg; Wintergerst 120 kg zuivere stikstof min bodemvoorraad, 60 kg; Zomertarwe 120 kg zuivere stikstof min bodemvoorraad, 50 kg; Brouwgerst 110 kg zuivere stikstof mm bodemvoorraad, 0 kg; Voergerst 100 kg zuivere stikstof min bodemvoorraad, 30 kg; Haver 100 kg zuivere stikstof min bo demvoorraad, 30 kg; Rogge 100 kg zuivere stikstof min bodemvoorraad, 50 kg. Wanneer het de bedoeling is om brouwgerst te gaan verbouwen dan is het raadzaam de stikstof in één gift te strooien. Dit om later niet een te hoog eiwitgehalte te hebben in de korrel. Voor de overige granen is het juist zinnig om de stikstof in meerde re giften te geven. De tweede gift kan worden gestrooid als de sten- gelknoop van het graan voelbaar of zichtbaar wordt. Al naar gelang de kleur van het gewas kan de stikstof ook eerder worden gestrooid. Suikerbieten De bedoeling is om voldoende gewas te krijgen maar met zoveel dat het gewas gaat legeren en gevoeliger gaat worden voor allerlei ziekten. Een geil gewas wordt sneller aangetast dan een iets schraler gewas. Het stikstofadvies voor suikerbieten is 220 kg zuivere stikstof min de bo demvoorraad. Met de stikstof uit or ganische mest dient eveneens rekening te worden gehouden. Vreterij Na een warme droge zomer wil de aantasting van emelten en ritnaalden Eind vorige week is op de Algemene Begraafplaats aan de Kogerstraat de glasplaat van een graf vernield. De plaat werd gebroken met een onbe kend voorwerp. De schade wordt ge schat op circa f1000,-. Een familielid van de overledene heeft aangifte ge daan van de vernieling. Een getuige heeft twee jongetjes van 10 tot 12 jaar op de begraafplaats bezig gezien, maar weet niet wie het waren. De politie verzoekt eventuele getuigen contact op te nemen, tel. 12222. Vorige week werd de kotter TX1 van de firma C. Vonk en Zonen getroffen door motorpech op volle zee en moest naar de haven van Den Helder worden gesleept. Dit gebeurde met hulp van „broertje" TX2, die in de buurt lag te vissen. In afwachting van verdere reparaties werd de kot ter vrijdag naar Oudeschild gebracht, waar men thans nog bezig is. Schip per Adrie Vonk spreekt over „aan zienlijke schade". De motorpech trad woensdag op, toen de TX1 circa 70 kilometer ten westen van het Molengat lag te vis sen. Oorzaak was een kapotte koel- pomp, waardoor zeewater het „kattegat" kon binnendringen en de motor aantasten. Nadat het schip door de TX2 van Willem Vonk naar Den Helder was gebracht, werd met sleutelen begonnen. Adrie Vonk vond het beter dat de kotter niet in Den Helder zou blijven gedurende het weekend. Met hulp van sleepboot ,,De Bever" van de gebroeders Van Beek uit Oudeschild werd het schip naar de thuishaven gebracht. Vonk verwacht dat de schade vrijdag weer geheel is hersteld. I|a een vrij droge en zachte winter en voorjaar is de hoeveelheid be- Ichikbare stikstof in de grond Tieestal groter dan na een natte Linter en voorjaar met lage tempe- Jaturen. Uit de gegevens van het Itikstofonderzoek van Texelse gron den bestaat echter de indruk dat de (ronden nauwelijks méér stikstof be latten dan in voorgaande jaren. oorzaak van deze cijfers moet Lorden gezocht in het vri] lage orga- (lische stof-gehalte van de gronden ninder mineralisatie) en het gema- ligde stikstof-gebruik op de gronden. TVèl moet de opmerking worden ge- Laakt dat de verschillen aan stikstof- lijkdom weer vrij groot zijn van jerceel tot perceel. Gronden die llechts enkele jaren als bouwland zijn (ebruikt en voordien als grasland in Eebruik waren (meer organische stof) In gronden die in het voorgaande r een organische bemesting heb- |jen gehad, bevatten méér stikstof. Tevens kunnen gronden met een Loed geslaagde groenbemester een Erotere hoeveelheid stikstof vrij geven lijdens de groei van het cul- luurgewas Advies liet stikstofadvies voor de verschil- knde gewassen is als volgt: het wrak van de bij paal 18 gestran de „Anneliese" is onderhands ver zicht aan de sloper. Van Schie uit Schiedam. Ook de inmiddels gebor gen lading potas zal onderhands aan pe man worden gebracht. Alleen de nasolie. sloepen, kompas, radar en ïndere onderdelen die kort na de Stranding van boord zijn gehaald, pullen openbaar worden geveild. folgens de wrakkenwet kan de bur- meester tot onderhandse verkoop lesluiten als hij van mening is dat de ipbrengst dan hoger is dan bij open- laar veilen. Dat was hier het geval, lovendien is er dan meer zekerheid lat het gesloopte wrak snel wordt fgevoerd en niet maandenlang blijft ggen op het parkeerterrein ij paal 17, wat voor de catamaran- Dnde om Texel grote problemen zou pleveren. Jnder verantwoordelijkheid van Van chie zijn Willem Bakker en Henk tae (van het autokerkhof) momen el bezig met de sloop van het vrak. Van de lading van 700 ton eeft men vorige week 500 ton roog kunnen bergen; het restant is at en wordt apart gehouden. 1u Sicco Gerlsma ontslag heeft ge- omen om elders een betrekking te anvaarden, zal Teso het voorlopig tonder bedrijfsleider stellen. Door sen herverdeling van taken hoopt men bij de bootdienst Gerlsma ver trek te kunnen opvangen. Teso- lirecteur Hoogerheide benadrukt dat lezijnertijd opnieuw een bedrijfsleider worden aangesteld. „Dat is noodzakelijk, want anders krijg je en sfeer van consolideren." Serlsma vertrek betekent dat Teso «veer in de situatie van enkele jaren leleden verkeert. Ook toen had men leen bedrijfsleider, een persoon die ossen de directeur en de diensthoof- len functioneert. Per 1 januari 1988 Jverd de uit Friesland afkomstige jerlsma benoemd als eerste be- Injfsleider. De laatste vijf maanden 'leek hij echter niet in staat zijn verk te verrichten. „Hij kwam tot de •onclusie dat deze job hem wat min- ler op het lijf was geschreven dan 'ooraf aangenomen", aldus Hooger- teide. Gerlsma keek uit naar ander J'erk, waarbij hij zich oriënteerde op Ie baggerwereld, waarin hij carriere leeft gemaakt. Hij solliciteerde met 'feces naar een baan bij een interna- jonaal (Europa en Azië) opererend "ngels bedrijf. oso zal niet op korte termijn naar en vervanger op zoek gaan. De se- etieprocedure en het inwerken van e nieuwe man neemt volgens Hoo- erheide teveel tijd in beslag. Tijd die e Teso-directeur beter kan gebruiken oor de bouw van de nieuwe dubbel- eksveerboot „Schulpengat", die óór het eind van dit jaar moet zijn 'gerond. Vandaar dat bij Teso is esloten tot een tijdelijke oplossing. en eerste werd het werk vermin- lerd: een aantal projecten is stopge- et of uitgesteld. Daarnaast werd het esterende werk van de bedrijfsleider jerverdeeld onder directeur en "ensthoofden. De Texelse kotter TX41 van de ge broeders De Vries uit Oudeschild werd vrijdag in de haven van Den Helder op merkwaardige wijze be schadigd. Dat gebeurde namelijk bij een aanvaring die veel gelijkenis ver toonde met de uit het wegverkeer bekende „kettingbotsing". De TX41 liep een flinke knik in de voorsteven op, maar dat was geen beletsel om deze week weer naar zee te gaan. Veroorzaker van de aanvaring was een supplyer (bevoorradingsschip van booreilanden). Tijdens het manoeu vreren in de haven weigerde de kop peling van dat schip, waardoor een aan de kade afgemeerde kotter werd aangevaren. Op zijn beurt botste de ze kotter tegen de erachter liggende Texelaar. Tevens kwam dat schip met zijn uitgeklapte giek tegen een stei gerpaal. De schade voor de TX41 leek in eerste instantie mee te vallen, maar bij nadere inspectie bleek de hele kop van de voorsteven te zijn ontzet. nog wel eens groter zijn dan na een natte koele zomer. Vooral gezaaide en gepote gewassen kunnen ernstige schade ondervinden van emelten- en ritnaaldenvraat. Gescheurd grasland laat het eerste jaar vooral emelten- vraat zien, terwijl de ritnaalden in het tweede jaar vraatschade geven. Op dergelijke percelen kan het zinnig zijn om met de toegelaten middelen voor het zaaien of poten een bestrijding toe te passen. Vogelvraat Duiven, eenden, kauwen en meeu wen kunnen in het voorjaar aan pas gezaaide en opkomende gewassen behoorlijke schade aanrichten. Wan neer dit zich voordoet is de jager die de percelen huurt de eerst aan gesproken persoon die schade dient te voorkomen. In overleg met de ja ger kan bij overmacht een beroep worden gedaan op de wildschade- commissie. Deze commissie wordt op Texel vertegenwoordigd door de he ren Cor Zijm (tel. 16345) en Gerard Schraag (tel. 11222). Het katholiek vrouwengilde houdt op vrijdag 23 maart een avond over handleeskunde in De Witte Burcht. Het begint om 20.00 uur. Op woensdag 28 maart staat de avond (vanaf 20.00 uur) in het teken van Pasen. Met de boot van 07.00 uur vertrekt men op 3 mei voor het voorjaarsreis je. Er zal een bezoek worden ge bracht aan paleis het Loo, het kamp Westerbork en het knipselmuseum. Men keert huiswaarts met de boot van 18.30 of 19.30 uur. De kosten bedragen 760,-. Opgeven, bespreken en betalen kan op de bijeenkomst van woensdag 28 maart. In Den Burg was het in de nacht van zaterdag op zondag bijzonder on rustig. Geschreeuw en gezang van uitgaanspubliek ging na het sluiting suur van café's en discotheken ge paard met diverse vernielingen. De politie, die wel patrouilleerde maar geen vernielers heeft aangehouden, zoekt naar getuigen. Na sluitingstijd sneuvelden bloembak ken, twee lantaarnpalen, een ruit van' een telefooncel en terrasmeubilair van De Lindeboom. Op de achterzijde van het gemeentehuis werd graffity gespoten. Een politiepatrouille riep op zeker moment wel een luidruchtige groep jongelui tot de orde, maar constateerde geen vernielingen. Dat gebeurde later die nacht pas. De da ders waren toen allang gevlogen. Bij de politie kwamen overigens geen klachten binnen. Zaterdag 17 maart: ZDH F1-De Koog F1 0-4 SVC F1-Tex.Boys F2 0-0 Texel F1-Tex.Boys F1 5-0 Oosterend F2-Texel F2 3-1 De Koog El-Texel E1 2-1 Oosterend E1-Tex.Boys El 2-1 Oosterend E1-Tex.Boys El 2-1 SVC E1-Texel E2 6-0 Texel E3-Tex.Boys E2 1-2 Tex.Boys D2-Texel D1 1-1 Texel D2-Tex.Boys D1 0-2 ZDH D1-Oosterend D1 1-10 Zaterdag 10 maart: KNVB afdeling Noord-Holland: Junioren: Texel BI-ZAP B1 Texel C1-JVC C1 Texel B2-SVAP B1 BKC B1-0osterend B1 ZDH B1-Helder B2 Tex. Boys BI-ZAP B2 Geel Zwart Cl-Tex. Boys C1 W.Waard CTOosterend C1 ZAP C3-Texel C2 Zondag 11 maart: 2-2 1-1 0-4 0-6 2-2 2-1 4-4 4-0 6-0 KNVB afdeling Noord-Holland: WSW-De Koog 1-1 ZDH-Oudesluis 3-0 Tex. Boys-Strandvogels 0-0 Oosterend-GSV 0-1 Geelzwart 2-Texel 2 0-3 Kaagvogels 4-Texel 3 4-1 De Koog 2-WGW 4 2-4 Oosterend 2-Callantsoog 3 2-5 Tex. Boys 2-SRC 4 SRC n.o.g. Watervogels 5-Tex. Boys 3 3-3 Helder 6-Texel 4 0-7 Junioren: Texel AI-ZAP A1 Dames: Winkel 2-Tex. Boys LSVV-De Koog Recreatie: ZDH-De Koog De grootste Amerikaanse tractor 1155 pkl en de kleinste 110 pkl. IFoto: Dirk Kuiterl 2-1 1-1 0-2 2-2 In de uitwedstrijd tegen WSW uit Wijdenes heeft SV De Koog een ver diend gelijkspel weggehaald. Met een beetje meer geluk had er zelfs nog meer in gezeten, maar al met al was dit een terechte einduitslag. Er was door Nico Erwich voor deze wedstrijd gekozen voor een versterk te verdedigingslinie om in ieder geval een punt te halen, en geen, of zo weinig mogelijk doelpunten tegen te krijgen. Door een blessure van Rieu- wert Pal moest er weer een beroep worden gedaan op Hans Polderman als libero. De absentie van Peter Brons werd opgevangen door Tony de Jonge die als rechterverdediger een goede wedstrijd speelde. De Koog had in de eerste helft toch wel het beste van het spel maar enkele goe de kansen werden helaas niet verzil verd. Vooral John List kreeg een dot van een kans maar de WSW-keeper voorkwam een treffer. Even later was het na een één-twee tussen Barry Betsema en Bernard Ipenburg weer Opnieuw behaalde ZDH een over winning. Ditmaal was het Oudesluis dat geen antwoord had op het krachtige spel van de Zwaluwen. De ruime 3-0 zege voor ZDH was ge zien het grote aantal kansen nog aan de bescheiden kant. Pupil van de week was Iwen Bruin, ZDH was compleet De eerste hoek schop was voor Oudesluis, maar dit onderdeel beheerste de ploeg onvol doende en leverde net als de daarop volgende hoekschoppen niets op. De eerste kansen waren voor ZDH. Ste fan Witte, die een prima partij speel de, bracht de bal voor, maar de kans bleef onbenut. Henk de Ruiter bracht direct daarna Wilco Bakker in stelling, maar die trof keihard het houtwerk. Dezelfde speler liep zich daarna goed vrij en op aangeven van Gerard Tim merman kwam hij in scoringspositie. Hij schoot de bal keihard langs de doelman en bracht ZDH op 1-0 voor sprong. ZDH had hier niet genoeg aan en begon te jagen. Kansen wa ren er voor Stefan en Marcel Witte, die echter allemaal rakelings het doel misten. Oudesluis zag ondanks de druk toch kans om uit te breken, maar verdedigend speelde ZDH een prima wedstrijd en doelman Frans Stolk kreeg het niet echt druk. Toch lukte het ZDH nog niet, ondanks de vele kansen, om 2-0 te scoren in de eerste helft. Versterking De tweede helft bracht trainer Willem Olthof Arjan de Ruiter in de ploeg om de voorhoede te versterken. Veel vuldig aangespeeld brak diezelfde speler regelmatig door de Oudesluis- verdediging heen en bezorgde de ploeg achterin handenvol werk. Tot scoren kwam hij nog niet deze wed strijd omdat de afronding nog iets moest worden bijgestuurd. Datzelfde gold voor Stefan Witte, die ook goe de kansen kreeg. Het was uiteindelijk de geroutineerde Marcel Witte die het hoofd koel hield en 2-0 scoorde. Oudesluis ging gaandeweg steeds onzorgvuldiger spelen en de spelers raakten zeer geïrriteerd, waardoor for se overtredingen plaats vonden. ZDH wist dat deze manier van spelen al leen maar voordeel voor de thuisploeg opleverde en bleef via zui vere combinaties gewoon goed voet ballen. Weer was het Marcel Witte die de bal goed onderschepte en de geboden ruimte goed benutte. Van grote afstand plaatste hij de bal in de vefrlaten goal, na een onzorgvuldige actie van de doelman. bijna raak maar alweer kon de doel man de te ver gerolde bal voor de voeten van laatsgenoemde wegpak ken. Vlak nadat WSW een goede kans om op voorsprong te komen ge mist had door naast te schieten was het John List die zijn gemiste kans meer dan goedmaakte. Uit een vrije trap, door Wil Wassenaar genomen, was het List die onhoudbaar in schoot. Een mooi moment om op voorsprong te komen vlak voor rust. Helaas voor De Koog kwam WSW al vroeg in de tweede helft terug in de wedstrijd. Het was de gevaarlijke spits van de ploeg uit Wijdenes die uit een corner vrij in kon koppen bij de tweede paal. WSW bleek ook een stuk beter te kunnen voetballen dan het in de eerste helft had laten zien. Dit resulteerde dan ook in enkele ge vaarlijke aanvallen van WSW-kant. Maar de Koger verdediging bleek goed in elkaar te zitten. Ook Charles Ipenburg hielp zijn ploeg twee maal goed, door sterk in te grijpen. Zo ein digde deze wedstrijd in een 1-1 ge lijkspel. Een goed resultaat voor De Koog, maar of het genoeg zal zijn om degradatie te ontlopen moet blijken. Onder schitterende weersomstandig heden werd op zondagmorgen gevist aan de dijk bij de asfaltmolen. Door 26 vissers werden er 188 vissen ge vangen met een gezamenlijke lengte van 4511 centimeter. De senioren vingen samen 164 vis sen wat goed was voor 3991 centi meter. De volgende wedstrijd is bij Dijkmanshuizen op 1 april van 8.00 tot 10.00 uur. Ook dit jaar organi seert „sportvissersclub Texel" weer de jaarlijks terugkerende Vrije Paas Zeehengel- wedstrijd, die wordt gehouden op tweede Paasdag 16 april aan de dijk voor Oudeschild. Aan dit evenement kan iedereen meedoen. Men maakt kans op een natuurzuiver Texeler dek bed en vele andere prijzen. Het in schrijfgeld bedraagt 715,— per persoon inclusief 50 zeepieren. Opge ven kan tot woensdag 11 april bij P. Verhagen, tel. 13986 of A. de Geest, tel. 12262. De leden die op 28 april mee willen doen aan de selectie wedstrijd voor het Nederlands Kam pioenschap, dat wordt gevist op Wieringen, dienen zich voor 6 april op te geven Uitslagen Jeugd: 1. Martijn Duinker 8 vissen en 166 cm; 2. Stefan Raateland 8 vissen en 161 cm; 3. Sebastiaan Duinker 5 vissen en 109 cm. Senioren: 1. Cor Huisman 13 vissen en 296 cm; 2. Aad Souwer 11 vissen en 290 cm; 3. Fup Zegel 12 vissen en 286 cm. Uitslagen afgelopen winterserie '89/'90: In verband met het beroepingswerk is er zondag een gezamenlijke kerk dienst van de Waddencombinatie in de Nederlandse Hervormde Kerk te De Cocksdorp. Aanvang van de dienst is 10.00 uur en voorganger is kandidaat de heer H. K. Fikke uit Amstelveen. In Oosterend zal die zondag in de N.H. Kerk geen dienst zijn. In het verhaal over Bandpromotie 1990 zijn er twee Jesse's door elkaar gehaald. Om eventuele misverstanden uit de wereld te helpen: Jesse Helder is de zanger van Reeb en niet Jesse v.d. Meent. Naast de groep Cease Fire brachten Negative Youth en Reeb ook werk van eigen hand. In het kader van Texel 575 jaar stad toonde Bonne Mechanisa tie een supertractor - de Case International type 7110 - uit de Magnumserie. De nieuwe Ame rikaanse tractor is eigendom van loonbedrijf Martien Witte en wordt ingezet voor zware landwerkzaamheden. De supertractor behoort tot de allernieuwste uit de Magnum serie en heeft 155 pk. Deze nieuwe generatie tractoren be schikken over een boordcom puter, waarmee gegevens omtrent de bodemsnelheid, wielslip, de gedane werkzaam heden in uren of hectaren kan worden opgevraagd. De boord computer verstrekt voorts ge gevens over de systemen, temperaturen en motor- en ma- chinetoeren. Nederland heeft ongeveer 30 van deze unieke tractoren rondrijden. Bonne toonde naast de grote tractor, ondermeer de aller kleinste Amerikaanse tractor, model Farmall Cub. Deze laat ste is rond 1950 aangekocht en beschikt over 10 pk. (Foto: Dirk Kuiter) (resp. aantal wedstrijden, gevangen, centime ters, aantal punten) 1. Albert de Zwart 7, 382, 67; 2. Paul Verha gen 6, 325, 53Va; 3. Cor Huisman 7, 323, 59 4 Roel de Zwart 7, 293, 53%; 6. Frans bos 7. 287, 53; 6. Map v/d Zwaag 7, 275, 57; 7. Pierre de Kroon 5, 246, 44%; 8. Rem Kuyper 7, 207, 38%; 9. Dirk Raateland 6, 207, 41; 10. Johan Hopman 3, 140, 31. 11 Herman Boks 4. 132, 40%; 12. Theo Buren 5, 110, 40; 13. Ton Dorst 5. 97. 27; 14. An- dré de Geest 6, 87. 31%; 15. Willem Moor 2. 87, 16; 16 Stem Geus 5, 83. 32%; 17. Jan Heethuis 4, 18, 12%; 18./19. Hans Jansen en Ad Souwer 1, 0, 4. Afdeling Jeugd: 1. Dolf de Kroon 6. 141, 9; 2. Stefan Raateland 6. 87, 8%. Woensdag 21 maart: 16.45 u. Texel 6-Texel 7 (j) 17.15 u. De Koog-Texel 4 (j) 17.55 u. Casino 1-Gamma 2 (j) 18.35 u. Casino 7-ZDH 3 19.25 u. Texel BV-Schager Weekbl. 20.15 u. Texel 6-Rab 2 21.10 u. De Muy-Texel 3 22.05 u. De Koog 3-Klif 4 Zaaldienst: Mantje Maandag 26 maart: 17.00 u. Casino 5-Texel 8 (j) 17.30 u. Casino 3-Oosterend (j) 18.15 u. Texel 4-De Krim (j) Zaaldienst: Casino Woensdag 28 maart: 16.45 u. De Koog 2-Texel 5 (j) 17.15 u. Oosterend 2-Texel 2 (j) 17.55 u. Texel BV-Gamma 1 (j) 18.35 u. Gamma-Casino 2 (d) 19.25 u. De Krim 1-De Koog (d) 20.15 u. Klif 4-Attent 21.10 u. Casino 5-Texel 3 22.05 u. Jelleboog 3-De Koog 3 Zaaldienst: Gamma Donderdag 29 maart: 17.15 u. De Koog-Texel 3 (j) 17.55 u. Mantje 3-Gamma 4 18.45 u. Klif 3-Nioz 19.35 u. Casino 3-De Koog 2 20.25 u Mantje 2-Tex.BV 3 21.15 u. Albert Heijn-Casino 4 22.05 u. Tex. BV 4-Texel 2 Zaaldienst: Jelleboog Uitslagen: sHoofdklasse: De Krim-Mantje 2-4, De Koog- Casino 2 2-0; Rab-ZDH 2-6; Klif-Casino 4-4. Eerste klasse: Texel BV 3-Klif 3 5-4; De Koog 2-Albert Heijn 1-1; Jelleboog 2-Mantje 2 3-3; Nioz-Casino 4 4-2, Casino 3-Klif 2 2-2 Twee de klasse: Texel 3-Texel BV 4 3-12 Derde klas se: Oosterend 2-ZDH 2 10-6; Gempo-Gamma 5 2-6; Texel 4-Klif 5 0-17; Texel 5-De Koog 4 5-1; Casino 6-Oosterend 1-2. Vierde klasse: Klif 6-Oosterend 3 2-0. Dames: Casino- Gamma 4-3. Junioren 1: Gamma-Casino 2 9-0; Texel-Gamma 2 3-21, Casino-Texel BV 3-8. Junioren 2: Casino 3-Texel 4 5-1; De Krim-Texel 2 5-4, Texel 3-Oosterend 2 6-1. Ju nioren 3: Texel 7-Texel 5 4-1; Casino 5-Texel 6 0-2. i

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 11