fogramma-wijzigingen oor Radio Texel elijkspel voor steeds ig"'1 eter S.V. Oosterend Zeehond verstoort sportviswedstrijd M.S.T. Programma Klif neemt de leiding in zaalvoetbalklassement Mietje CorneCie 19! NSDAG 13 NOVEMBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 3 00 u De bonte dinsdagavond (po- air verzoekplaten programma) i00 u. Elke 2e dinsdag v/d maand dsvergadering .00 u. Radio 10 Gold lensdag: 00 u. kinderprogramma artioll5 u. onder de toren (geestelijk zoekplaten programma) 45 u. Gelezen (waarin een mooi, iels verhaal) jet- fexr i Bi 9' 3P rure rad )en I va» ddaag zal Radio Texel weer een ngrale uitzending verzorgen van raadsvergadering in het gemeen ds. Dit zal in het vervolg elke eede dinsdag van de maand gtsvinden. De uitzending begint 19.00 uur. Dit betekent dat het pgramma ,,'t Allegaartje" vanaf nu donderdag tussen 19.00 uur en 00 uur wordt uitgezonden. ider is er nog een programmawijzi- „Natuurwijzer" verhuist van za- jag 12.30 uur tot 13.00 uur naar uitzendtijd 15.00 uur tot .00 uur. Dit programma is dus uit breid naar een uur, zodat de vaak tige discussies over natuur en mi- in het programma nu ook wat gebreider kunnen worden gevoerd, totale programma-overzicht van dio Texel is: andag: .00 u. Symphonica (klassiek ver- jtplatenprogr.) 00 u. Rond de boerderij (alles over boerenbedrijf) .00 u. Radio 10 Gold actitf OO u. Radio 10 Gold nderdag: .00 - 19.00 u. Country time (pres. a van Leeuwen) .00 - 20.00 u. 't Allegaartje (inter- voc >v met Texelaar) :ipal .00 u. Radio 10 Gold niei jdag: lush sen 18.00 en 19.30 u.: onver- lerd .00 u. Friday Night Fever (thema- eelnigramma over muziek) opt 00 u. Radio 10 Gold derdag: 00 u. Goedemorgen Texel lOO u. Typisch Texel 00 u. Bedrijven voor Bedrijven 00 u. Goedemiddag Texel 00 u. Jukebox 00 u De dansbare 21 00 u. Culinaire Service 00 u. Jukebox 00 u. Extra Large 00 u. Radio 10 Gold idag: apen .00 u. Klassiek op zondag (klassie- muziek en informatie hierover, als tiding van de (wisselende kerk- inst, die om ongeveer 10.00 uur Sint; welke dienst er uitgezonden ulC|jrdt staat aangegeven in de TC3. .00 u. Vlaswiek (muziek en poëzie) ,00 u. Kees draait op verzoek (ver- Jekplaten, telefoon 12199) umÏ.OO u. Oud van Noud i.00 u. Natuurwijzer (natuur en ilieu) .00 u. Sportlokaal (sportprogr.) ,00 u. Time Traveling (muz. tijdreis) 00 u. Radio 10 Gold. dio Texel is nog steeds op zoek ^ar ar medewerkers, met name voor nieuws- en actualiteitenprogram- i's. Meer informatie, bel eens naar m redactie, telefoon 13437, 12587 lis15360. Langskomen in de studio n altijd als er uitzending is. U bent n harte welkom! Heerste elftal van SV Oosterend at steeds beter draaien. In de uit- edstrijd tegen Twisk afgelopen tidag, mondde dit uiteindelijk uit in n 2-2 gelijkspel. Gezien het aantal en dat SV Oosterend vooral in slotfase nog kreeg, had er zelfs g meer in kunnen zitten. terugkeer van de routiniers Piet Mng en Jan de Vries in de Ooste- ider elf blijkt zijn vruchten af te i'pen. Zij weten beiden iedere lek weer hun stempel op de wed- ijd te drukken, waardoor met name l combinatiespel van SV Oosterend al beter verloopt in vergelijking met I begin van het seizoen. Het was 'igens Twisk dat de wedstrijd in ite instantie naar zich toe trok. li ongelukkige handsbal van Jan de is in het strafschopgebied werd de overigens uitstekend leidende lidsrechter bestraft met een pe- Spits Bert de Bruin van Twisk mtte dit buitenkansje bekwaam. Oosterenders leken zich niets aan ëkken van deze vroege tegen- want even later was het alweer ik. Een goed genomen vrije trap Jan de Vries werd door Dennis ik schitterend afgerond met een ial in de kruising, 1-1. SV Ooste- nam na dit doelpunt het heft in 'den, maar het was Twisk dat rust nog op voorsprong kwam. t was het spits Bert de Bruin, ze- in de eerste helft een ware plaag- 'st voor de SV Oosterend-defensie, Twisk 10 minuten voor rust op bracht. Oosterend bleek opnieuw in het eel niet van zijn stuk te zijn ge bracht. In de tweede helft met nog meer overtuiging spelend, wist men Twisk geheel op eigen helft vast te zetten. Dit resulteerde in een groot aantal kansen voor de Ooster enders die zich in eerste instantie geen raad wisten met zoveel moge lijkheden. Het duurde daarom tot de zestigste minuut voordat zij de gelijk maker wisten te scoren. Vincent Kaspers, die vooral in de tweede helft weer uitstekend speelde, kopte een voorzet van Dennis Vonk vallend in, de keeper van Twisk geheel kans loos latend. Even leek het er op of Twisk op nieuw terug in de wedstrijd kon ko men; een schot van Bert de Bruin werd echter prachtig onschadelijk ge maakt door keeper Hans Eelman. In de laatste twintig minuten van de wedstrijd kreeg SV Oosterend nog tal van mogelijkheden om de winnende treffer te scoren. Zo was Bennie Vis ser dichtbij een doelpunt na een prachtige combinatie met Bennie Wit te. De Twisk-keeper wist redding te brengen. Even later brak Johan van 't Hoeft door, maar ook zijn schot trof geen doel; via de handen van de kee per en de paal ging de bal juist aan de verkeerde kant van de paal naast. Eén minuut voor tijd leken de Ooster enders dan toch nog het vonnis te gaan vellen over Twisk. Uit een af geslagen corner liet Jan de Vries een keihard schot los op het Twisk-doel. Een verdediger kon de bal jammer genoeg voor de Oosterenders nog net van de doellijn halen, waardoor SV Oosterend uiteindelijk genoegen moest nemen met een 2-2 gelijkspel. De eerste wedstrijd in de winterserie van sportvissersvereniging Texel werd zondag gevist nabij het red dingsboothuis te De Cocksdorp. Elf deelnemers waren komen opdagen voor de wedstrijd van anderhalf uur. De vangsten van deze wedstrijd wa ren goed, maar hadden beter kunnen zijn, als men niet vanuit zee een toe schouwer hadden gekregen: een zee hond. Deze kwam en ging op een afstand van veertig meter de kant langs. Uitslag Jeugd: 1 Marcel Verhagen 35 cm, 2 vissen. Senioren: 1. André de Geest 284 cm, 15 vis sen; 2 Ton Dorst 220 cm, 11 vis; 3 Johan Hopman 161 cm, 8 vissen. Totaalvangst 1369 cm en 76 vissen. De volgende wedstrijd is op 25 no vember van 8.30 tot 10.00 uur op 't Horntje. Afdeling basketball Zaterdag 17 november: Koninghal, Den Burg 17.00 u. Marels-Marmag 4 Afgelopen week hebben zich nauwe lijks verrassingen voorgedaan in de Texelse hoofdklasse zaalvoetbal. Klif nam de koppositie weer over van Gamma door 1-1 te spelen tegen Mantje. (Gamma kwam overigens niet in actie). Klif kon in de wedstrijd tegen Mantje het niveau van een week eerder niet evenaren en bleef tegen een bekeken spelend Mantje op de reeds gememoreerde 1-1 steken. Inmiddels staan drie ploegen op een gedeelde tweede plaats in de Hoofd klasse. Gamma, Jelleboog en het ver rassend sterk spelende Texel, dat met 5-1 Casino versloeg. In de reserve hoofdklasse verloor koploper De Koog 2 van Gamma 2 met 5-2. Klif 3 kon niet geheel profiteren van de misstap van De Koog en speelde 0-0 tegen Gamma 3, dat inmiddels is gestegen naar de tweede plaats. In de eerste klasse won koploper Rab ruim van Jelleboog 2 met 5-0, terwijl nummer twee in de stand ook tot winst kwam. Klif 4 versloeg Nioz met 4-3. Mantje 2 en Oosterend 4, die ook hun wedstrijden wonnen, bezetten de derde en vierde plaats met tien pun ten uit acht, respectievelijk zeven wedstrijden. In de tweede klasse nam Gamma 6 door met 4-1 van Klif 5 te winnen de kop over van De Muy, dat zelf met 5-1 van Mantje 3 verloor. Texel 3 volgt nu op de twee de plaats door met 8-3 van Gempo te winnen. Voor de komende week staat de on vervalste topper in de hoofdklasse op het programma. Gamma tegen Jelle boog. Dit gebeurt vrijdag om 18.35 uur. Texel speelt dan tevens tegen De Koog. Uitslagen: Hoofdklasse: Mantje-Klif 1-1; Oosterend-De Krim 4-0; Casino-Texel 1-5 Junioren: Texel 2-Casino 2 2-3; De Koog-Casino 3 3-0; Oosterend 2-Texel 1 5-3; Casino 5-De Koog 2 4-3; Texel 4-Casino 4 0-20. Reserve hoofd klasse: Gamma 2-De Koog 2 5-2; Klif 3-Gamma 3 0-0; Klif 2-Oosterend 2 4-2, Ca sino 2-Texel 2 0-12. Eerste klasse: Oosterend 3-Casino 4 7-1; Mantje 2-Gamma 4 7-0; Attent-Oosterend 4 1-7; Rab-Jelleboog 2 5-0; Klif 4-Nioz 4-3, De Koog 3-De Krim 2 0-3. Tweede klasse: Gempo-Texel 3 3-8; Jelleboog 3-Oosterend 5 1-4; De Muy-Mantje 3 1-5; Klif 5-Gamma 6 1-4. Derde klasse: Rab 2-Texel 4 2-5; Jelleboog 4-Oosterend 7 4-7. God heeft thuisgehaald mevr. G. Snijders Tante Sien" 15-11-1904 t 11-11-1990 Namens de familie, vrienden, buren en Gollards bewoners, Jan en Paula Brouwer Texel, 11 november 1990 „De Gollards" De Zes 12, 1791 EX Den Burg. De afscheidsdienst is in de Gollards op don derdag 15 november om 11.30 uur, waarna de begrafenis op de Algemene begraafplaats te Den Burg zal plaatsvinden. Na een kort ziekbed is, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der zieken, overleden onze lieve moeder, oma en zuster Anna Jannes-Venniker weduwe van W. J. Jannes op de leeftijd van 81 jaar. Namens de familie: M. H. C. Panneman-Jannes D. W. Panneman Rust zacht lieve oma Annet, Rutger, Francien Texel, 12 november 1990 Rusthuis Sint Jan Correspondentie-adres: Watermunt 16, 1796 BN De Koog. Gelegenheid tot condoleren woensdag 14 no vember van 19.00 tot 20.00 uur in rusthuis Sint Jan. De H. Eucharistieviering ten afscheid zal wor den gehouden op donderdag 15 november om 14.00 uur in rusthuis Sint Jan, waarna de begrafenis op de begraafplaats te De Cocks dorp zal plaatsvinden. Toch nog onverwachts is overleden onze lieve zuster en tante Anna Cornelia Zijm 20 mei 1927 - 9 november 1990 G. Zijm-Barhorst J. J. Rijk-Zijm Jac. Zijm J. Zijm-Logman K. P. Groot-Zijm E. Groot neven en nichten Texel, 9 november 1990 Molenstraat 11, 1791 DJ Den Burg. De begrafenis heeft inmiddels plaats gevonden op het R.K. kerkhof te Den Burg. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Annie Zijm Gedurende 25 jaar heeft zij vol plichtsbe trachting haar werk als hoofd van de keuken verricht. Wij zijn haar daar zeer erkentelijk voor. Onze gedachten gaan uit naar de familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Bestuur, personeel en bewoners van verzorgingstehuis St. Jan Toch nog onverwacht moesten we afscheid nemen van Tante Annie Dag An, jouw leven was geven. Martien, Anne en kinderen Een schip achter de horizon is niet weg we zien het alleen niet meer". Met droefheid geven wij u kennis dat plotse ling is overleden mijn lieve man, onze vader en opa Joop Betsema echtgenoot van Rommy Kampstra op de leeftijd van 50 jaar. R. Betsema-Kampstra Trudy en Kees-Jan John en Simone Texel, 10 november 1990 Schilderweg 270, 1792 CK Oudeschild Gelegenheid tot condoleren dinsdag 13 no vember van 19.00 tot 20.00 uur in 't Skiltje en na de crematieplechtigheid in het crema torium. De crematie zal plaatsvinden op woensdag 14 november om 11.00 uur in het cremato rium te Schagen, Haringhuizerweg 3. Plotseling is uit ons midden weggenomen on ze zwager en oom Joop Betsema in de leeftijd van 50 jaar. G. Schrader-Kampstra L. Schrader Tj. Kampstra R. Kampstra-Schraag W. Pol-Kampstra J. Pol F. Daalder-Kampstra C. Daalder E. Kampstra T. Kampstra-Bakker G. Kampstra Y. Koorn-Kampstra F. Koorn R. Kampstra J. Kampstra-Boomstra neven en nichten Wij wensen Rommy, de kinderen en kleinkin deren veel sterkte. Texel, 10 november 1990 Lieve Opa Je was ons allerbeste vriendje, je missen kun nen we eigenlijk niet, het zal o zo moeilijk zijn. Slaap zacht lieve opa. Roma en Tilly Heel plotseling is overleden onze lieve Ome Joop Wij wensen tante Rom, Trudy, Kees-Jan, John, Simone, Roma en Tilly heel veel sterkte toe. Greta, Merlijn Tina, Rienk, Lizet en Maarten Rieuwert, Hermina Ome Joop We zullen je missen. We wensen de familie veel sterkte toe. Henk en Christina Jaap en Lenie Stefan en Jolanda Diep geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze dierbare baas Joop Pieter, Raoul, en Mark Oudeschild, 10 november 1990 Op 10 november is plotseling van ons weg genomen Joop Betsema Steun en toeverlaat van onze kinderen en kleinkinderen. Wij wensen Rommy en de kinderen veel kracht en sterkte toe. Fam. J. Brouwer, Oudeschild Fam. C. Winter, Den Burg Onverwachts ging van ons heen onze beste vriend Joop Betsema Wij zullen hem heel erg missen. Ria en Adrie Hutjes en kinderen Henny en Theo Eilander en kinderen Cocky Koning Cees van Dijk Plotseling is van ons heengegaan ons aller vriend Joop Betsema Een goede stoom naar de eeuwige rust. We zullen je missen. We wensen Rom, Trudy, Kees-Jan, John, Si mone, Roma en Tilly veel sterkte toe. Kees, Nel Barry, Carolien Ome Joop Je was voor mij veel meer dan een ome. Ik heb erg veel van je genoten. Je was mijn makker. Barry Het bestuur van de Visserijvereniging D.E.T.V. Texel geeft hiermede met droefheid kennis van het plotseling overlijden van ons geacht mede-bestuurslid Joop Betsema Wij verliezen in hem een waardevolle en pret tige collega die zich vooral inzette voor het behartigen van de belangen voor de garna- lenvissers. Namens het bestuur van D.E.T.V. Texel B. van der Beek, voorzitter G. van der Slikke, secretaris Texel, 10 november 1990 DANK U WEU Het was ons een groot genoegen u tijdens ons „Open Huis" op 29 oktober j.l. te mogen ont moeten. De geweldige bloemenpracht en geschenken waren geweldig. Voor al uw belangstelling ter gelegenheid van deze dag zeggen wij u samen heel „HARTELIJK DANK". Leo en Will Bruin Qeèortn dochter van 9darjo Timmerman Jran^Zai'agir 7 november 1990 'Xpninginncuft# 143 1075 CM Amsterdam Tel. 020 730320 Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van on ze dochter Rianne Marijke Jan en Annette Hin 8 november 1990 Hoornderweg 7 1791 PM Den Burg telefoon 02220-12624 Annette en Rianne rusten tussen 13.00 en 15.30 uur. Bij deze willen wij ieder een hartelijk bedanken voor de vele bloemen, planten, gelukwensen, etc. die wij hebben ge kregen ter gelegenheid van ons 50-jarig hu welijk. C. Hin A. M. Hin-Bakker De Zes 9 Hoera, het was 7 no vember feest. Papa en mama zijn naar het stad huis geweest, keurig als getrouwd paar, hebben ze het nu voor elkaar. Mijn papa en mama zijn Elly en Jan, en ik ben hun zoon Danny Plaatsman Kadijksweg 15, Den Burg Texelse Boerenkaas. 22 nov„ 29 nov., 6 dec. kunt u nog pakketten naar Polen sturen. Inlichtingen tel. 12925. Schapenmelkzeep een heer lijk Tessels produkt, te koop in alle dorpen ƒ3,95. 't Koffiecentrum, We verstraat 58, tel. 14547. Iedere dag geopend. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en De Rooy terecht. Kadodiner. Geef uw vrien den een origineel smakelijk kado, voor een bedrag naar keuze Restaurant „De Raadskelder", tel. 12235. Herenoverhemden. de grootste collectie vind je bij Boetiek 22. Houdt u komend weekend vrij, want dan heeft Kotex weer zijn jaarlijkse ten toonstelling. Dit mag u niet missen. Mevr. Jur. Beumkes, Hand balvereniging Texel, mevr. Kramer (de moeder van Joop), Herman Gerrits, Peter Zoetelief, R. Ran-Kievit op de dorpsfilm Den Burg 1953 van KTF. Te koop cursus Engels op 12 cassettebandjes, compleet. Tel. 12548 na 18.00 uur. Even uit de sleur. Naar de amateur. Privata-truien met nieuwe kleuren Boetiek 22 heeft za In een tijd waarin iedereen gestressed rondloopt, is het heel fijn om een rustige om geving te hebben. Kunsthan del Hans van der Klift heeft in z'n collectie schilderijen die passen in een rustige omgeving. A.s. weekend Kotex ten toonstelling. Bodywarmers al vanaf ƒ79,95 bij Boetiek 22. Wie kaatst die wint bij 't Amateurtje in De Waal, 17 november. T.k. Derby FDS off the road- brommer verz. Weinig op gereden en in prima staat (net 2 jr. oud). Tegen elk aan nemelijk bod. Tel. 17373. Te koop BMW 520i, auto maat, metaal rood, 1983, schuifdak, w.w. glas. Auto mobielbedrijf Jan Reij, tel. 12345 Betaal kontant (ƒ29,75) bij de intekening voor de KTF videoband. Even 't Amateurtje bellen, om kaarten te bestellen. Tel. 12128 - 12890. De meest uitgebreide Levis collectie op Texel vind je bij Boetiek 22 Nieuwe namen - nieuwe in tekenaars? Bakker Beuving, Juf Hazewinkel, Rmus de Krijger, Jan Remelink, Hans van Swinderen, Dirk (VTB) Zuidewind. KTF Videofilm. Bel Bremer winterschilders, strijk op die premie! Bel 18229, Oosterend, Kerkstraat 5.

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 3