V i nverdiende nederlaag Texel 1 T, etbaluitslagen Programma zaalvoetbal Geen doelpunten voor SV De Koog Tevoko dames aan de leiding Tweede nederlaag van Texelse Boys Nieuw verlies van ZDH komt niet onverwacht Ledenkaarten ijsclub Goede tijden tijdens tweede boscross Bowlen: Strandplevier slaat met 5-0 toe Gelijkopgaande strijd Shima en Slootdorp Deur geforceerd 19 SDAG 13 NOVEMBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 9 1 lijkt op de goede weg te zijn. De 0-1 nederlaag tegen ZAP is natuur wet positief, maar die was dan ook onverdiend en volkomen onnodig, was duidelijk de betere ploeg, maar zoals zo vaak viel het doelpunt de andere zijde. Evenals eerder deze competitie werd een voorzet vanaf ijkant onvoldoende ingeschat en werd de bal van dichtbij ingekopt. Al gaf het spel van Texel tegen ZAP de burger weer wat moed en mag publiek de komende tijd weer eens wat van het team verwachten. Als deze opgaande lijn vast weet te houden en nog wat weet te verbeteren ke het maken van doelpunten moet het voor Texel 1 mogelijk zijn toch derde klasserschap te behouden. liekenboeg van Texel begint ook leeg te raken. Alleen Paul van en Erwin Koning, Rien Brouwer sservekeeper Ronald Biesboer, geblesseerd. De terugkeer van Er- Koning lijkt zaterdag in de thuis- strijd voor de beker tegen FC ndam mogelijk. Paul van Exel It niet eerder dan na de win- op terug verwacht. Voor tweede ,er Ronald Biesboer lijkt het sei- verloren, evenals voor Rien wer. Voor hem lijkt het voetbal- lelemaal voorbij nu hij alweer een sure heeft aan de vorig jaar geo- »rde knie. :ief was de terugkeer van John Texel had voor het eerst dit sei- een sterk bezet middenveld in orm van Joost Brouwer, John en Leendert Eelman. Bovendien len zij vaak gesteund door de ab- e uitblinker: Gerrie Plaatsman, dan eens was hij zelfs in de ste lijn te vinden, startte met Wim van Veen en Schermer op de bank. Scher- had zijn plaats af moeten staan John List en Wim van Veen st het veld ruimen voor Rob van Stap. Trainer Vaars, die al weken Dek is naar een alternatieve voor- e in afwachting van Erwin Ko en Paul van Exel, had nu zen voor Rob van der Stap. De i dertiger stelde zijn trainer niet r en voldeed met name in de e helft ruim voldoende. Toch Texel kort na het begin al bijna i een achterstand aan. Tielens e een vrije trap buiten bereik Bart Heerschap tegen de lat. ia was het eigenlijk alles Texel de klok sloeg. Na ongeveer een tier had Ralph Koning wat meer moeten nemen toen hij alleen op AP doelman af kon gaan. Hij öt tegen de keeper op en Texel aan deze actie niet meer dan vrije trap over. Toch was het Bart schap die vlak voor de rust pri- iitlopend de nul voor Texel vast it houden, toen één van de tandse spitsen op hem af kwam. Ralph Koning pauze eenzelfde spelbeeld met als aanvallende ploeg, die ZAP ;g of geen ruimte gaf. Uit een zet van Simon Brand, die samen Rob van der Stap een prima al opzette, kopte Ralph Koning itig in. De ZAP-doelman zag 5r het een uiterste kracht- rdag 10 november: 'B afdeling Noord-Holland: oren: erboys A1-Texel A1 3-1 erend A1-Duinzanders A2 6-4 (W) B1-Texel B1 2-3 B2-Texel B2 0-5 B1-JVC B3 5-0 C1-HRC C2 7-0 ioys C1-Oosterend C1 7-1 nacht C1-Tex.Boys C2 6-4 sr C2-Texel C2 2-7 flen: F1-Tex. Boys F1 0-8 erend F1-Tex.Boys F2 20-0 El-Tex.Boys E1 0-3 oog E1-Oosterend E1 7-5 E2-SVC E1 0-15 ioys E2-ZDH E1 2-8 oog D1-Oosterend D1 0-1 toys D1-Texel D2 1-1 lag 11 november: Ei ZAP 0-1 B Afdeling Noordholland: lW-Tex.Boys 2-1 k-Oosterend 2-2 WMC 0-6 oog-Apollo 0-0 os 2-Texel 2 afgelast 4-Texel 3 4-0 oog 2-HRC 6 5-2 rvogels 5-Tex.Boys 2 1-0 toys 3-ZAP 6 1-6 toys-Woudia 4-2 ®atie: toys-ZDH 2-1 oog-Oosterend 1-3 Morp-Texel 2-1 sinspanning kans toch een hand ach ter de bal te krijgen en behoedde zijn team voor een achterstand. Texel leek door te gaan en eindelijk aan spraak te gaan maken op een thuiso verwinning. Toch was het ZAP dat een voorsprong zou nemen. Een vrije trap van André Tielens werd door een ZAP-speler doorgekopt en de bal belandde hierna op ongeveer twee meter van het doel van Bart Heer schap. Deze verzuimde uit te komen en één van de Breezandse spelers behoefde de bal maar even met het hoofd te beroeren en Texel keek te gen een 0-1 achterstand aan. Rob van der Stap werd hierna gewisseld voor Wim van Veen. Een aanvaller voor een aanvaller. Al met al bleef Texel toch de betere ploeg en kreeg ook de nodige kansen. Uit een cor nerbal kopte Ralph Koning tegen de lat. Een vrije trap van John List lever de niets op, evenmin als afstandscho ten van Gerrie Plaatsman en Leendert Eelman, die geen genade vonden in de ogen van de uitstekende ZAP- doelman. Even leek Leendert Eelman door te breken, maar een ZAP- verdediger tikte Eelman op de rand van het strafschopgebied van achte ren aan en Texel kreeg slechts een vrije trap. Op eredivisie niveau had dit onge twijfeld rood opgeleverd. Texel bleef komen, maar de zo fel begeerde en meer dan verdiende gelijkmaker bleef uit. Ralph Koning had vlak voor tijd nog een punt veilig kunnen stellen toen hij alleen op het doel af mocht gaan. Het bleef bij een voorzet, ter wijl hij alle kans had om zelf aan te leggen en Texel een gelijkspel te be zorgen. Tussendoor kreeg ZAP door het alles of niets spelletje van Texel ook de nodige kansen via counters. Tot twee maal toe hield Bart Heerschap zijn team in de race na de gelijkmaker, al moet gezegd worden dat hij ook nog een keer de steun nodig had van de paal, toen een ZAP-speler van dicht bij inkopte. Texel kreeg de verdiende gelijkmaker niet en kon opnieuw met lege han den de kleedkamer opzoeken. In te genstelling tot vorige keren werd nu wel uitstekend gevoetbald en als dat doorzet komen de punten vanzelf. De laatste lijn: Moerbeek, Brand, Tjepke- ma en Plaatsman lijkt vast te staan, al speelde Moerbeek één van zijn mindere wedstrijden. Het middenveld zit eveneens goed in elkaar. De pro blemen liggen nu nog slechts in de voorhoede, waar in ieder geval op Er win Koning wordt gewacht. De man die vorig jaar goed was voor 15 competitie-doelpunten wordt natuur lijk het meest gemist en op zijn schouders rust dan ook een behoorlij ke druk wanneer hij misschien al za terdag om 14.30 uur aantreedt in de wedstrijd tegen de semi-profs van FC Volendam 2. Deze bekerwedstrijd zal Texel 1 moeten gebruiken om de op gaande lijn verder uit bouwen en zich voor bereiden op de tweede competi tiehelft. De stand onderin is nu; SVW 7-8, De Woensdag 14 november: 17.15 u. Casino 2-Casino 1 (j) 18.00 u. Selectie 18.50 u. De Koog 4-Oosterend 7 19.40 u. De Krim-Mantje (d) 20.30 u. ZDH 2-Texel 4 21.20 u. Oosterend 6-Casino 6 22.10 u. Albert Heijn-Mantje 2 Zaaldienst: Casino Donderdag 15 november: 17.15 u. Texel 3-Oosterend 3 (j) 18.00 u. Gamma 3-Casino 3 18.50 u. Nioz-Casino 4 19.40 u. ZDH 3-Klif 6 20.30 u. Rab 2-Jelleboog 4 21.20 u. Gamma 5-Klif 5 22.10 u. Jelleboog 2-Attent Zaaldienst: Gempo Vrijdag 16 november: 17.00 u. Texel 1-Casino 3 (j) 17.45 u. Oosterend 3-Klif 4 18.35 u. Jelleboog-Gamma 19.25 u. Gamma 2-Casino 2 20.15 u. Oosterend-Mantje 21.05 u. De Koog-Texel 21.55 u. Oosterend 2-Klif 3 22.45 u. De Koog 2-Klif 2 Zaaldienst: De Krim Maandag 19 november: 17.15 u. De Koog 2-Casino 4 (j) 18.05 u. Texel 3-De Krim (j) Ondanks felle duels kwam SV De Koog zondag niet tot scoren. Ook al was de inzet van de spelers volkomen, toch kon SV De Koog af gelopen zondag tegen Apollo '68 niet verder komen dan een doelpunt loos gelijkspel. Een verdiende uit slag, gezien de krachtsverhouding tussen beide teams. SV De Koog, zonder een zieke Peter Sipsma, creëerde zich in de eerste helft enkele goede kansen, maar wist deze niet in punten om te zetten. Ook Apollo wist via snelle counters enkele malen gevaarlijk uit te breken, maar ook deze ploeg kon niet door de defensie van De Koog heenko men. Een inzet van Wil Wassenaar vloog vervolgens over de lat en ook Nico Schots poging ging verloren. Naarmate de eerste helft vorderde, begon De Koog de grip op de wed strijd te verliezen en verdedigde enke le malen slordig uit. Gelukkig zonder nadelige gevolgen voor de stand. In de tweede helft liet keeper Charles Ipenburg even zien het keepen nog niet te zijn verleerd en redde enkele malen uitstekend. De Koog kreeg via Jaap van Kranenburg en Bernard Ipenburg nog wat kansjes, maar ook deze hadden geen doelpunt tot ge volg. Aangezien in de poule waarin De Koog speelt veel wedstrijden in een gelijkspel eindigen, blijft SV De Koog meespelen voor de bovenste plaatsen. Valken 9-8; Schagen 9-6; Alcmaria Victrix 7-4; Texel 10-4 en West Frisia 8-3. Texel heeft tot nu toe de meeste wedstrijden gespeeld en verkeert dus in de degradatiezone, zeker als men bedenkt dat West Frisia nog twee in haalwedstrijden ten opzichte van Texel voor de boeg heeft. Texel kan zich dus eigenlijk de eerstkomende tijd geen misstappen permitteren. Drie clubs degraderen aan het eind van het seizoen. Na de zesde overwinning op rij staan het damesvolleybal van Tevoko 1 op de eerste plaats in de eerste klasse bij de dames, met slechts één ver- iiespunt. Ook de heren van Tevoko wonnen na een periode van gedwon gen rust weer hun wedstrijd en klim men nu naar de middenmoot. De Tevoko-dames speelden al vanaf het begin een gewonnen wedstrijd tegen Advendo, gezien de uitslag van de eerste set, 15-2. Ook de tweede set werd mede door goed serveren en een sterke aanval een gemakkelij ke overwinning, 15-5. In de derde set werd enigszins geëxperimenteerd met de opstelling, wat Advendo enige kansjes opleverde. De Tevoko-dames herstelden zich echter goed van een opgelopen achterstand en wonnen de set alsnog nipt met 16-14. Met dit resultaat gaan zij nu stevig aan de leiding in hun klasse. De heren van Tevoko deden het tot nu toe nog erg wisselvallig, waarna een rustperiode van circa drie weken gelegenheid gaf om wat extra te trai nen. Tevoko was deze wedstrijd voor het eerst compleet. Tegen het altijd lastig te bespelen Wieringen stond Tevoko al gauw met 4-0 achter, wat het sein was om de mouwen op te stropen. Door het beter verwerken van de service kwamen er aan- valsmogelijkheden die goed benut werden en leidden tot een 10-8 voor sprong. Wieringen bleef moeite hou den met de moeilijke floater-services van Tevoko die regelmatig een direct punt betekenden. De eerste set werd een 15-10 over winning voor Tevoko. In de tweede set nam Tevoko direct de leiding en met vlagen aardig aanvalsspel werd ook de tweede set een 15-6 overwin ning. In de derde set werd routinier Koos Doeven vervangen door Ernst jan de Graaf die zich vooral blokke rend goed kweet van zijn taak. Tevo ko probeerde het aanwezige publiek een aantal mooie aanvallen voor te toveren, wat af en toe prima lukte. Met 15-8 werd de eind uitslag 3-0 waardoor Tevoko weer en kele plaatsjes klimt op de ranglijst. Het tweede herenteam van Tevoko verloor met 1-3 van Noordkop 1, maar gezegd moet worden dat de heren steeds meer aan elkaar gaan wennen. De damesteams van Smash'68 blij ven ook winnen. Smash 1 won met 3-0 van WSOV 3 en Smash 2 ver sloeg Juvoc 5 met dezelfde cijfers. Trainer Bakker maakte zijn moe gestreden ploeg een compliment, ondanks de 2-1 nederlaag tegen DWOW. Een geweldige dosis inzet en vechtlust bleek voor Texelse Boys niet voldoende voor een punt. In de slotfase kende de overigens goed lei dende scheidsrechter de Wieringer- wervers een strafschop toe. Dit tot verrassing van de thuisploeg, die het presentje dankbaar benutte om de zege veilig te stellen. Twee sportieve, maar felle ploegen lieten het publiek een aantrekkelijke wedstrijd zien, waarin de beide goa lies handenvol werk hadden. In de eerste helft werd wat meer bekeken gevoetbald. Beide teams creëerden slechts één echte doelkans: DWOW trof de paal, Frank de Grave schoot net naast voor Texelse Boys. Toen in de tweede helft DWOW de score openbrak startte Texelse Boys een al les of niets offensief. Ruud v.d. Wete ring trof de paal, en na een corner van Ronald van de Wetering knalde Frank de Grave net over. De eindelijk weer eens uitblinkende Martijn Beer- ling zag enkele schoten bekwaam ge keerd door de DWOW-doelman. De counters van de thuisploeg waren ook levensgevaarlijk, zodat in deze fase zeker vier of vijf goals hadden kunnen vallen. Texelse Boys bleef pompen totdat de schiedsrechter zijn enige fout maakte. De lichtvaardig gegeven strafschop werd beheerst benut door uitblinker Chris Edens, die eerder al koppend de score openbrak: 2-0. In het slotoffensief scoorde Ruud van de Wetering de zeer ver diende tegentreffer, maar de tijd was al zó ver verstreken dat DWOW niet echt meer de duimschroeven kon worden aangezet. De verwachtingen voor de thuis wedstrijd van ZDH tegen WMC wa ren niet hooggespannen, na de zware aanvangsnederlaag tegen de ze ploeg. De 0-6 uitslag kwam dus niet als een complete verrassing, maar de pijn was er niet minder om. Zelfs het zelfvertrouwen van de im mer gemotiveerde trainer Willie Ol- thof lijkt nu geschaad. De aftrap werd verricht door pupil van de week Dimitri Verseput. ZDH werd vrij snel in de verdediging ge drukt. Diverse spelers konden het ho ge tempo van WMC niet bijbenen. Vooral over de vleugels loerde het gevaar. De eerste tegengoal, pakweg na een kwartier, vond zijn oorsprong dan ook aan de linkerflank. ZDH aar zelde te lang, en stelde daardoor de tegenstander in de gelegenheid keu rig de inkomende spits aan te spelen. Doelman Frans Stolk was kansloos, de bal werd beheerst in de hoek ge plaatst: 0-1. ZDH rechtte de rug en zette de tegen aanval in. Een inzet uit een ZDH-hoekschop verraste de WMC-doelman bijna, maar de bal werd net overgetikt. Een moment la ter kreeg Rob Bruyn de kans op 1-1, maar zijn schot stuitte af op het li chaam van de doelman. De rebound onderging het zelfde lot. Inplaats van 1-1 werd het 0-2. Een WAC-aanvaller kon ongestoord doorlopen bij een uit braak, waaraan een buitenspel luchtje hing. Een ongewijzigd ZDH-team kon na rust niet imponeren. WMC kan put ten uit een beter spelers-arsenaal, terwijl ZDH slechts met de aller grootste inspanning een team op de been kan krijgen. De spelers valt in dit opzicht weinig te verwijten, het grote incasseringsvermogen van de ploeg tijdens deze competitie dwingt dan ook bewondering af. De thuisploeg werd in de meeste per soonlijke duels weggespeeld, de inzet van WMC groeide zelfs nog. De goed fluitende arbiter had de wedstrijd goed in de hand. Eindstand: 0-6. Alle hoop is nu gevestigd op de uit wedstrijd van komende week in Opmeer. Ledenkaarten van de ijsclub Den Burg kunnen tot en met zaterdag 17 no vember worden afgehaald bij boek handel Het Open Boek aan de Binnenburg. Voor mensen van 16 jaar en ouder bedragen de kosten ƒ10,— en voor jongeren ƒ5,—. Kinderen tot en met zes jaar hebben gratis toegang. Wolken en af en toe het zonnetje zorgden zondag voor een aange naam loopweertje tijdens de tweede bos cross. Het viel niet mee om voor de juiste kleding te kiezen en er werd heel wat afgezweet. In totaal 49 deelnemers gingen de strijd aan. De precieze afstand van een ronde is 1440 meter. Maarten Dogger liep bij de jongens tot en met 12 jaar 1110 meter weer naar de eerste plaats in 5.19, op de voet gevolgd door Stefan Tysen (tweede in 5.23). Bij de meisjes tot en met 12 jaar wisselde Judith van Vliet, die nu tweede werd (5.34) en Debbie Sangers (eerste in 5.22, wat zelfs 27 seconden sneller was dan vorige week). Opmerkelijk snel bij de jongens over 4320 meter liepen Ron van der Slikke (eerste in 16.18), Wim Noordzij (tweede in 17.04) en Johan van de Star (vierde in 22.33 respec tievelijk 26.35 en 46 seconden snel ler dan de vorige keer). Bij de dames veteranen verbeterde Hanneke Koo- ger zich met 30 seconden (24.56), Ria Bakker met 31 seconden (24.57) en Elly Kuyper zelfs met 118 secon den (25.10). Bij de heren over 8640 meter verbeterde rinus Kooger zich met 87 seconden: eindtijd 38.31. Uitslagen. Meisjes 1110 m: 1. Debbie Sangers 5.22; 2. Judith van Vliet 5.34; 3 Mireille Oosterhof 6 06; 4. Kristien Schraag 6.10 Jongens 1110 m; 1. Maarten Dogger 5.19; 2. Stefan Tysen 5.23; 3 Pieter Dogger 5 59, 4. Wouter Dog ger 6.35; 5 Erik Tysen 9 05. Meisjes t/m 16 jaar 4320 m: 1 Sabine Beyert 21.04; 2 Nan cy Sieling 21 52 Jongens t/m 16 jaar 4320 m: 3. Rob Schraag 20.22; 4. Martijn Smit 22.50. Dames t/m 34 jaar 4320 m 1. Ingrid van Lubek 18.16; 2. Colinda Brouwer 19.02; 3. Angeline Smid en Jeanette Tersteege 22.24; 4 Natascha v/d Vis 22.45; 5. Carla Roeper 22.52, 6. Anneke Hoogenbosch 24.55; 7. Cecil de Boer 27 45 Heren 4320 m: 1 Maarten Dijker 17 48; 2. Jan Dogger 19 33; 3. Henk Schraag 20 16. 4. Peter Tromp 21.43. Dames veteranen 4320 m: 1. Tilly Eel man 20.36; 2. Ina van Sambeek 22 33, 3. Ina Gerritsen 24 04. Dames 8640 m: 1 Marijke Stark 39.02, 2. Erna Kuip 43.42, Heren vete ranen 8640 m; 1 Martien Baars 37 39; 2. Dirk Eelman 3919; 3. Theo Zijm 41.06. Heren 8640 m: 1 Theo Franchimon 30.55, 2. Rien Brouwer 31 50; 3. Herman Ploeger 34.25; 4. Alexander Boks en Tony v/d Vis 35.09; 6 Ed dy Zegers 37.57, 7. Arjan Barhorst 38.08 De volgende cross is zondag 25 november. In de woensdag/donderdagleague heeft het bowlingteam Strandplevier I een goede slag geslagen door Ver seput Verzekeringen met 5-0 te ver slaan. Strandplevier werd hierdoor de nieuwe koploper. De eerste game begon voor Strand plevier gelijk goed: Kees Kooiman 185, Harry van Splunter 180 en Klaas Veldman 201. Verseput Verze keringen kon hier niet tegenop. De tweede game zette Strandplevier zijn scores goed door, Klaas Veldman 205. Gerry Verseput zette daar welis waar een 194-game tegenover, maar toch ging de winst opnieuw naar Strandplevier. De derde game leek het tij te keren, maar een laatste krachtsinspanning won Strandplevier ook deze game (533 tegen 531). Het tot nu toe goed presterende Question had deze week een zware tegenstan der in de Champion Sisters. Het zag er naar uit dat Question de zegereeks zou voortzetten, toen de eerste game met ruim verschil werd gewonnen. De tweede game kwamen Champion Sisters echter sterk terug, wat een wedstrijdpunt opleverde. Uiteindelijk bleken de Champion Sisters de langste adem te hebben (4-1). De Koogel I tegen IBS Oele werd ook een spannende wedstrijd. De dit jaar sterk spelende Jan Mantje was met een 206 en 212-game mede verant woordelijk voor de uiteindelijke 3-2 zege. De totale teamscore ging met 2205 tegen 2202 naar IBS-Oele waar Marco Mattner een mooie 177 gemiddelde noteerde. Dinsdagleague De dinsdagleague begint wat span ning in de top drie te vertonen. De Koogel II moest tegen Hordifood da mes twee punten laten liggen. De anders zo constant spelende Kees Kooiman had nu „split" na „split" en gooide een paar teleurstellende ga mes. Piet Kok verkeerde ook nog niet in de vorm van afgelopen jaar. Ton Witte blijft wél goed bowlen (181 ge middeld). De Hordifood-dames Dinie Nicolasen (178 en 151) en Corine Plaatsman (181 en 154) wisten zoals gezegd twee punten te pakken. In de donderdagdames-league gaat het team De Pins voortvarend. Winny Schraag (162) en Tinny Groenhof (136) legden de basis voor drie pun ten op Klavervier. Uitslagen: Woensdag- en donderdagleague Tabakspec Mets Ill-Bar 't Galjoen '4-1, Hocus Pocus-BBT 3-2; Trap Metselbedrijf-Tabakspec Mets II 3-2. De Koogel l-IBS-Oele 3-2, Cham pion Sisters-Question 4-1; TZN-Sommeltjes 3-2; Reisburo-Pruttelhuus 4-1, De Zwaan- Tabakshop Den Burg 3-2; Strandplevier- Verseput Verzekeringen 5-0. De Lamperije- Kiosk Pad Opduin 5-0. Dinsdagleague De Koogel ll-Hordifood 3-2; De Koogel III- Slagerij De Boer 5-0; Drogisterij Mets- Baanbrekers 3-2. Donderdagmorgendames-league De Pins-Klavervier 3-1; tabaksspeciaal Mets-T fords 3-1 De judoclub Shima ontving zaterdag de judovereniging Vlug en Vaardig uit Slootdorp in De Ferrever. De re delijk gelijkopgaande stijd werd uit eindelijk toch nog door de Slootdorpers gewonnen door de Slootdorpers. In de tien gewichts klassen behaalden de judoka's uit Slootdorp zes medailles tegen Texel vier. De ontmoetingen van deze verenigin gen verlopen altijd in een uitstekende sfeer. Opvallend was het grote aantal beginners (met witte band) die de strijd aanbonden met hun tegenstan ders. Met een totaal aantal deelne mers van 50, gelijk verdeeld over beide ploegen, werden de wedstrij den in vlot tempo afgehandeld. Op vallende prestaties van Texelse kant kwamen met name van Dirk Domhof en Remon Berkers. Het gemis aan wedstrijdervaring, doordat de Texelse judoka's met in competitieverband uitkomen, was soms en met name in de zwaardere gewichtsklasses, te merken. De uitslagen waren: Tot 25 kg; 1. Remon Berkers (Tex 2. Dennis Jonker (Tex.), 3. Isaak Dekker (Slo.). Tot 27 kg; 1 Arnout Vos (Slo.); 2 Roel de Vries (Slo 3. Rogier van Breemen (Tex Tot 28 kg: 1. Dirk Domhof (Tex.); 2. Jefferson van Karsen (Tex 3 Jeffrey van der Veen (Slo) Tot 30 kg; 1. Joost Bakker (Tex 2. Rob Trep- peri (Slo.), 3. André Schahidi (Tex.). Tot 33 kg; 1 Arco Bruins (Slo.); 2. Rick Ransijn (Slo.); 3. Tristan v/d Zee (Slo.) Tot 35 kg; 1 Jasper Keizer (Tex 2. Ralph Geelhoed (Slo.); 3. Joël Salakay (Tex.). 40 kg, 1 Lars Pater (Slo.); 2. Roel Vooys (Slo.); 3. Dirk Jan de Vries (Tex Tot 48 kg, 1 Dirk Treffers (Slo.); 2. Peter Visch (Tex.); 3. Bart Brauwer (Slo.) Tot 67 kg, 1 Herko Monsma (Slo.); 2. Albert ten Wolde (Tex.). Twee 17-jarige jongens uit Den Burg zijn zondag bekeurd omdat ze de nacht ervoor de deur naar de geldau tomaat van de Rabobank hadden ge forceerd. Een 17-jarige inwoner van De Koog kreeg dezelfde nacht een bekeuring wegens openbare dronkenschap. Hij liep luidkeels brullend door het cen trum van Den Burg en sloeg op auto's.

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 9