Jndanks nieuwe shirts Josterend toch op verlies oppel Festen/Smit wint periodetitel Waddenruiters derde in equipe-wedstrijd Voetbalprogramma Texelse Boys simpel langs Dirkshorn SVC houdt snerttoernooi voor recreatievoetbal Programma zaalvoetbal Volleybalinstuif in De Cocksdorp Nipte overwinning voor S.V. De Koog Tweede achttal En Passant speelt bondswedstrijd Weinig spanning bij basketballen Eilandcompetitie volleybal M.S.T. programma De Mareis winnen op het nippertje Uitslagen Texelse turnkampioenschappen Duinkanters spélen kindertoneelstuk Bejaardenwoningen in Oudeschild ONDERDAG 29 NOVEMBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 13 f\.r£cm V. Oosterend met nieuwe shirtsponsor Staand van links naar rechts: sponsor Rob Maas. Jo in van 't Hoeft, Jan de Vries. Rob Vonk. Marco Drijver. Piet Koning. Ben Witte. Albert Hoven toorzitter). Ben Visser. Meta Maas Isponsoren Bep Vonk Zittend van links naar rechts: Vin- ent Kaspers. Dennis Vonk. Piet tScholtanus, Hans Eelman. Koen Schoonheden, Maurice ispers en Leon Eelman. (Foto: Meijert Laan) gebied wist hij, met alle tegenstan ders op de doellijn, keihard af te straffen. Met dit steuntje in de rug zocht S.V. Oo^terend nog nadrukkelij ker de aanval. Desondanks bleven de echte doelkansen uit en was Schel- linkhout met een aantal uitbraken zelfs nog gevaarlijker. Vlak voor tijd viel dan ook de beslissing. Marco Drijver kon nog tot tweemaal toe red den. Uiteindelijk was het de geheel vrijgelaten spits van Schellinkhout die 1-3 aantekende. Gelukkig krijgt Oosterend aanstaande zondag al weer de gelegenheid om zich voor eigen publiek te revancheren als Hau- wert op bezoek komt. opslagerij Rob en Meta Maas uit (osterend is de komende vier jaar t hoofdsponsor van S.V. Oosterend. i navolging van het jeugdelftal was u ook het eerste elftal aan de beurt m un het nieuw te worden gesto en. Voor de thuiswedstrijd tegen ^hellinkhout liet het S.V.O-bestuur reten zeer content te zijn met de ieuwe sponsor. De nieuwe tenues leken overigens nog geen garantie oor een overwinning. sgenstander Schellinkhout, derde op e ranglijst, had via een 5-1 overwin- jng in de eerste wedstrijd van het eizoen tegen S.V. Oosterend al laten en over een prima elftal te beschik-" en. Het blessure vrije Oosterend is e laatste weken steeds beter gaan oetballen. De verwachting vooraf os dat zij deze maal wat meer te enstand zouden gaan bieden. Het os echter Schellinkhout dat al snel o voorsprong kwam. In de tweede inuut werd een in eerste instantie fgeslagen hoekschop direct opnieuw igeschoten. Keeper Marco Drijver os volstrekt kansloos op het lage chot in de uiterste hoek. Na dit belpunt bleef Schellinkhout een tijd te betere ploeg maar Marco Drijver et met enkele goede ingrepen zien lat hij al weer bijna terug is op zijn :ude niveau. Na 25 minuten wijzigde et spelbeeld zich. S.V. Oosterend wst zich wat onder de druk van Schellinkhout vandaan te worstelen in kreeg zowaar enkele uitstekende arisen. Met name de hoge vrije trap en van routinier Jan de Vries voor et doel van Schellinkhout stichtten eer op keer gevaar. Dennis Vonk opte tweemaal in maar vond beide aren de keeper op zijn weg. Even la- er was zelfs de keeper gepasseerd "aar, helaas voor S.V. Oosterend aakte de kopbal van Johan van 't loeft slechts de lat. Direct na rust ergrootte Schellinkhout haar voor- prong tot 2-0 en leek de wedstrijd «slist. De Oosterenders kwamen och terug want in de 15e minuut na JSt scoorde Dennis Vonk tegen. Een 'directe vrije trap in het strafschop- kn de vier te spelen perioden in de •avrjascompetitie is de eerste ach- ar de rug. Winnaars werden Gerard «sten en Gerrit Smit die in de laat- te partij veel punten scoorden en "bereikbaar bleven voor de achter- fijvers. Vmnaars van de avond werden Freek "Gerda Veeger, die met 7250 pun- an weer prima voor de dag kwamen. winnaars van de eerste periode, srard Festen en Gerrit Smit, eindig en deze avond als tweede met 992 punten. Ook Annie Vermuë en 'arie Timmerman scoorden weer "ed. Zij werden derde met 6947 unten en zijn weer terug bij de bo kste tien van het klassement. Met 357 punten werden Corrie Zijm en 'sl van der Veen vierde terwijl Jan "Corrie Spaans als vijfde eindigden «t 6772 punten. "dstand Ie periode G Festen-G. Smit 47896; 2. G van der ■Üe J. Witte 47069; 3 Echtp. J. van Her orden 46405, 4 Echtp F. Veeger 46362; Echtp. J. Spaans 46341. '•^alstand na 32 partijen: G Festen-G Smit 52781; 2. Echtp. F. Vee- 51780, 3. G. van der Slikke-J. Witte ',j23; 4 Echtp. J. Spaans 51213; 5. Echtp. On Heerwaarden 50945, 6. B. de Bloois-B Bloois 50657; 7. F Halsema-E. Eelman "526; 8. A. Vermué-M. Timmerman 50257; J Vinke-J. Wiersma 50006; 10 A Vlas-R «bers 49991 Een viertal Texelse amazones behaal de in Anna Paulowna zaterdag een derde plaats in een wedstrijd voor equipes. Het viertal bestond uit Marian van der Geest, Bea Timmer, Hannita de Wit en Ria Bakker. Pas twee weken voor voor aanvang viel de beslissing dat men aan de wedstrijd zou mee doen. De voorbereidingstijd was dus kort. Naast dit viertal streden nog ze ven equipe's om de eer. De individue le uitslagen werden samengerekend voor het totaalklassement. In de Klasse L werd Marian van der Geest tweede met 124 punten. Ria Bakker haalde 119 punten. In de M Klasse haalde Hannita de Wit een tweede plaats met 122 punten en scoorde Bea Timmer 115 punten. To taalscore 597 punten. Zaterdag 1 december: KNVB afdeling Noord-Holland: Junioren: Oosterend A1-HCSC A1 14.45 u. Texel Al-Hollandia A2 14.30 u. JVC B2-Texel B2 14.30 u. SVAP B1-ZDH BI 14.30 u. Texel B1-Hollandia T. B1 13.30 u. Texel CTZeemacht C1 12.30 u. Tex. Boys C2-Helder C2 13.30 u. WGW C2-Tex Boys C1 13.15 u. Oosterend C1-HCSC C1 13.30 u. Pupillen: Texel F1-SVC F1 10.00 u. Tex. Boys F1-ZDH F1 10.00 u. Oosterend FTDe Koog F1 10.00 u. Tex. Boys F2-SVC F2 10.00 u. Texel F 2 vrij Texel E2-Tex. Boys E1 11.00 u. Tex. Boys E2-Texel E1 11.00 u. De Koog E1-SVC E1 11.00 u. Oosterend E2-Oosterend E1 11 00 u. ZDH El vrij Tex. Boys DTDe Koog D1 12.00 u. Oosterend D1 vrij Zondag 25 november: KNVB Meervogels-Texel 14.00 u. KNVB Afdeling Noordholland: Tex. Boys-N. Niedorp 14.0D u. Oosterend-Hauwert 14.00 u. ZDH-ZTS 14.00 u. De Koog-Knollendam 14.00 u. Texel 2-VVW 2 14.00 u. Texel 3-Wiron 4 1 1.30 u. Oosterend" 2-Zeemacht 3 12.00 u. Tex. Boys2-De Koog 2 12.00 u. JVC 5-Texel 4 14.00 u. Junioren: Kaagvogels A1-Tex.Boys A1 14.00 u. Dames: HOSV-Tex. Boys 14.00 u. Recreatie: Snerttoernooi SVC Een zwaar gehandicapt Tex. Boys heeft ondanks de vele omzettingen een behoorlijke wedstrijd gespeeld tegen Dirkshorn. Diverse spelers van Boys 2 moesten na hun 10-0 over winning op Zeemacht 3 nogmaals aantreden in de hoofdmacht. Rob Daalder, Marcel en Guido Banda konden na een verdienstelijke presta tie ook nog een 3-1 overwinning boeken. Texelse Boys startte rommelig, waar door het initiatief bij Dirkshorn te recht kwam. De Boysverdediging met Jasper Joosten en Ruud van der We tering in het centrum greep steeds goed in. De backs Bart van Heer waarden en Marcel Banda kwamen na deze onwennige fase beter in het spel. Toen de Boys in de elfde minuut de score opende begon het team zeer goed te draaien. Frank de Grave gooide snel in op Ronald van de We tering. Zijn uitstekende voorzet werd door Jelte van der Kooi beheerst af gerond. Binnen een kwartier had de thuisploeg de stand al verder uit kun nen bouwen, maar Guido Banda en Frank de Grave konden de juiste voortzetting na goedé acties niet vin den. In de twintigste minuut kreeg de Boys de hulp van de gasten. Een slechte terugspeelbal werd bijna een prooi van Frank de Grave. Doelman Met van Dirkshorn was zodanig in moeilijkheden gebracht dat hij de bal niet kon pakken. Ronald van der We tering benutte de rebounds koeltjes. De volgende tien minuten liepen de Boysaanvallen als een trein. Flitsende schoten van Ronald van der Wetering en Martijn Beerling gingen rakelinks over, doorbraken van Ruud van der Wetering en Frank de Grave leidden net niet tot de derde treffer. In de éénendertigste minuut deed Dirks horn wat terug. Scheidsrechter Kok Als de weersomstandigheden het toelaten zal op zondag 2 december een snerttoernooi worden gehouden voor recreatievoetballers. Op het voetbalverd van SVC zal er door de Texelse teams worden gespeeld om de Nic Dros-Bokaal. Deze door het gelijknamige loonbe drijf beschikbaar gestelde wisselbeker werd de vorige twee toernooien ge wonnen door het team van Ooster end. Na afloop zal er, traditiegetrouw door de beheerders van het Eierland- sche Huis snert worden aangeboden en zullen de prijzen worden uit gereikt. Programma 10.00-10.30 u. 10.35-11.05 u. 11.10-11.40 u. 11.45-12.15 u. 12.20-12.50 u 12.55-13.25 u 13.30-14.00 u 14.04-14.35 u 14.40-15.10 u. 15.15-15.45 u. SVC-Oosterend Texel-De Koog SVC-Tex. Boys Oosterend-De Koog Texel-Tex. Boys SVC-De Koog Oosterend-Texel De Koog-Tex. Boys SVC-Texel Oosterend-Tex. Boys kon niet anders dan een penalty ge ven toen R. de Leeuw na enig kop pen en draaien aangetikt werd. Hij verzilverde de penalty beheerst. Hoe wel de Boys de verdediging goed gesloten hield was het gedaan met de fraaie aanvallen. De ruststand bleef zodoende 2-1. Na de thee wilden de mannen van trainer Bakker snel orde op zaken stellen. Ditmaal reikte Dirkshorngoalie Nico Met de Boys de helpende hand. Een afstandschot van Frank de Gave liet de onzekere doelman door zijn handen glippen. Texelse Boys wilde meer. Opnieuw wilde de bal er niet in en leek deze westrijd net als de uitwedstrijd uit te draaien op het festival der gemiste kansen. Een snelle counter van Drikshorn leidde tot een doorbraak, waarbij Jasper Joosten aan de noodrem trok. Gezien het zeer sportieve karakter van de wedstrijd liet scheidsrechter Kok het bij een boeking. Ronald van der We tering zag een doelpunt afgekeurd wegens buitenspel, hoewel hij gelijk stond met de laaste verdediger. Texelse Boys claimde terecht een strafschop toen een keihard schot van Jelte van der Kooi door een ver dediger met de vuisten werd over- gestompt. In de snelheid van het moment en door een ongunstige po sitie had Kok echter mets geconsta teerd. Na twintig minuten werd Frank de Grave gewisselds voor Edgar Klip- pel van Boys 2, die de resterende tijd ook zeer verdienstelijk speelde. In de slotfase knalde Ronald van der Wete ring nog op de onderkant van de lat, en moest Rob Daalder gestrekt naar de bovenhoek bij een vrije trap van Drikshorn. In de stand kwam geen verandering meer. Texelse Boys blijft goed meedraaien in de derde klasse A, waar Winkel en Vesdo echter en kele punten buiten bereik staan. Donderdag 29 november 1990: 17.15 u. Oosterend-De Koog (j1) 18.00 u. Texel 3-Gamma 6 18.50 u. Jelleboog 3-Gamma 5 19.40 u. Casino 3-Klif 3 20.30 u. Gamma 4-De Koog 3 21.20 u. De Muij-Oosterend 5 22.10 u. Gempo-Mantje 3 Zaaldienst: Klif Vrijdag 30 november 1990: 17.00 u. Casino 5-Oosterend 3 (j2) 17.45 u. Gamma 3-Casino 2 18.35 u. Texel 2-Klif 2 19.25 u. Jelleboog-ZDH 20.15 u. Klif-Casino 21.05 u. De Koog-Oosterend 21.55 u. Mantje 2- De Krim 2 22.45 u. Gamma 2-Oosterend 2 Zaaldienst: Rab Maandag 3 december 1990: 17.15 u. Casino 4-Texel 3 (j2) 18.05 u. Casino 3-Casino 1 (j1) Alle jeugd uit Eierland en De Cocks dorp van 12 tot 18 jaar is van harte welkom op de volleybalinstuig die vrijdagavond wordt gehouden in Het Eierlandsche Huis, aanvang 20.00 uur. S.V. De Koog heeft afgelopen zondag met de hakken over de sloot de winst gepakt tegen ZTS uit Zaan dam. Eigenlijk had iedereen vrede gehad met een gelijkspel maar onge veer tien minuten voor tijd wist Ber nard Ipenburg toch de winnende treffer te scoren. De Koog wist van tevoren dat het hard moest werken om een goede kans te hebben tegen lijstaanvoerder ZTS uit Zaandam. ZTS staat namelijk bekend om het goed verzorgde veldspel en ook in Zaandam had De Koog de handen vol gehad aan deze tegenstander. De Koog mocht dan ook niet klagen dat het elftal daar een punt had weggehaald. In de eer ste helft ging het spel op en neer. De Koog kreeg enkele kansen, maar ook ZTS had een aantal mogelijkheden om op voorsprong te komen. Het was echter De Koog dat halverwege de eerste helft op 1-0 kwarh via Nico Schot die een lange bal vanuit de achterhoede direct op de pantoffel nam. De Koog kreeg na dit doelpunt meer vat op de wedstrijd en kon en kele malen goed doorzetten over de flanken. Er werd veel gebruik ge maakt van de snelheid van Bernard Ipenburg, die geen kind had aan de linksachter van ZTS. Toch kwam ZTS vlak voor rust terug op 1-1. Een afge meten voorzet van de linkerkant werd ingekopt en gepareerd door Charles Ipenburg. Maar de bal belandde weer voor de voeten van dezelfde speler en hij kon eenvoudig intikken. Een rot moment natuurlijk om een tegendoel punt achter de oren te krijgen. Toch bleek De Koog genoeg veerkracht te bezitten om de tweede helft de boel weer op de rails te krijgen. Er werd door iedereen even hard gewerkt en De Koog kreeg uiteindelijk loon naar werken toen Bernard Ipenburg vlak voor tijd, na aangeven van Nico Schot, beheerst de bal langs de kee per van ZTS schoof. Vlak hiervoor was de moegestreden Peter Brons nog vervangen door Tony de Jonge. Uiteindelijk dus een nipte overwin ning voor De Koog, dat een goede kans blijft behouden op de tweede periodetitel. Zelfs het kampioenschap behoort nog tot de mogelijkheden wanneer straks Barry Betsema en Jaap van Kranenburg weer genezen zijn van hun blessures. Zaterdag speelt het tweede achttal van schaakclub En Passant zijn eer ste bondswedstrijd in de competitie van de Noordhollandse schaakbond. Het team neemt het in een thuis wedstrijd in de Witte Burcht op te gen de Pionier uit Midwoud. Aan het eind van de jaren zeventig speelde En Passant met drie teams in de provinciale competitie, maar na het vertrek van belangrijke spelers als Gerard van Es en Joop Rom- mets, moest de club al spoedig met twee teams verder in de NHSB. Kor te tijd later ging wegens een steeds verder teruglopende belangstelling ook het tweede achttal ter ziele, zo dat En Passant nog slechts met één achttal in de bondscompetitie mee draaide. Nu, ruim tien jaar later, heeft En Pas sant in de persoon van Martin Birken- hager weer iemand binnen de gelederen die bereid is een serieuze poging te doen dit tweede team nieuw leven in te blazen. Zeker voor de vele jeugdspelers die de club te genwoordig rijk is kan dit team een goede leerschool zijn voor het harde competitieschaak. In de interne competitie van En Pas sant waren maandagavond vele ogen gericht op de confrontatie tussen ti telverdediger en koploper Jaap Dros en de naar de tweede plaats omhoog geklommen Piet Cornelisse. Cornelis- se werd in de late opening verrast door een woest stukoffer van zijn te genstander, waarvan de merites be paald niet dicht onder de oppervlakte lagen. Desondanks verdedigde Corne lisse zich accuraat, offerde noodged wongen wat materiaal terug en belandde vervolgens in een eindspel, waarin hij minder stond maar mis schien nog niet verloren. Al spoedig greep hij echter mis, waarna Dros af wikkelde naar een voor hem gemak- In de eilandcomptitie basketball bood alleen de eerste wedstrijd tus sen S1-Gollards en Vespertina span ning. Maar dan ook alleen nog de tweede helft. Na één helft stond S1-Gollards al met 12-2 voor. Verspertina knokte zich goed terug. Maar voor Vespertina be gon te draaien was de wedstrijd voorbij. S1-Gollards behaalde een ver diende overwinning. De Hema tegen Sportshop Texel, in lengte een wed strijd tussen wat en half wat. Uitein delijk paste deze uitdrukking op het hele treffen. Sportshop was te groot voot de Hema en liep letterlijk en fi guurlijk over de tegenstanders heen. Vespertina had nog een wedstrijd te gaan tegen Datamarkt-Kapsalon Joke. Eerstgenoemde was warm gedraaid. Datamarkt stond echter als een huis en was niet te vermurwen. Versperti na kon geen kansen creëren. Het werd 28 minuten lang een grote show van Datamarkt. Uitslagen 23 november: S1-Gollards-Vespertina 24-15; Hema- Sportshop Texel 11-29; Vespertina- Datamarkt 6-47. Programma 30 november: 20.30 u. Datamarkt-S1-Gollards 12 Balcken 21.00 u. 12 Balcken-Sportshop Veenbaas 21.30 u. Dikke Mik-Veenbaas Sportshop 22.00 u. Datamarkt-Sportshop Dikke Mik Dinsdag 4 december: Veld A mannen: 18.30 u. Kobeko-DGM Amro 19.12 u. Paal 28-Amro Kobeko 19.54 u. Bestuur-RWS Teso 20.43 u. Teso-Eelman RWS 21.30 u. Gr. Slock-Versluis Bremak 1 22.18 u. Graaf Sp.-Bremak. 1 Versluis Veld B: vrouwen en gemengd: 18.30 u. Smash 3-Rival ACS 19.12 u. ACS-Nioz Rival 19.54 u. Visser B.-Verfbus Nioz 20.43 u. 12 Balcken-LenR Euroase 21.30 u Euroase-St. Jan LenR 22.18 u. NBC-Listig St. Jan Veld C vrouwen en mannen: 18.30 u. BCT Sp-Gr Slock Music Sh. 19.12 u. Ass. Bremer-Durper Dr Meerm. 19.54 u. Leydekkers-Meermarkt Bremer 20.43 u. Westerl.-7 Prov. Klif 21.30 u. Klif-Mantje Sp. Sport Sh. 22 18 u. Zegel M.-Sportshop Mantje Wedstrijdleiding: Leontine (tel. 17985) en Suus. Uitslagen 27 november: BCT-Sport-Eelman 2-1; Bremakker 2-Auto- centrale 3-0; Graaf Spuiteri|-DGM 1-2; Kobeko-Stuc v.d. Woude 2-1; Music Shop- Amrobank 2-1; Gr. Slock-Paal 9 2-1, Bremak ker 1-Cocky's Kapsalon 2-1; Euroase- Moefbeek 3-0; Ecomare-Listig 0-3; Amro Nioz-Da 0 3; Smash 4-Visser Bouw 0-3; Vlier- Rival 3-0, Verfbus-ASC 3-0; Klif 23-Sportshop 0-3; Haarstudio-Question 3-0; Westerlaken- Sportshop 1-2; Durper Drup-Mantje Sport 2-1; Zegel Modes-Meermarkt 3-0. Afd. Volleybal: Zaterdag 1 december. Sporthal Quel- derduin te Den Helder 15.00 u. Noordkop 3-Tevoko 1 (Mb) 16.30 u. Juvoc 3-Tevoko 3 (d) kelijk gewonnen stand. Door deze eerste nederlaag van Cornelisse za gen zijn achtervolgers Gerard Zoete lief, Auke Terpstra en Jaap de Wijk kans een stapje dichter bij te komen. Alle drie kwamen tot winst. Terpstra pofiteerde van een foutieve combina tie van Martierr Witte, terwijl Jaap de Wijk van Frans Eijgenraam geen te genstand van betekenis kreeg. Zoete lief moest er in zijn partij tegen Harm Broekema harder voor werken. Hij zag kans de stelling een venijnig, tac tisch karakter te verschaffen, dit tot ongenoegen van de rustige posi tiespeler Broekema, die aan wat rustiger stellingen de voorkeur geeft. In het middenspel maakte Broekema een uitglijdertje, wat hem een stuk en de partij kostte. In de wat lagere regionen van de competitie boekte willem van de Rijke een pittige zege op de ongeconcentreerd spelende Douwe Hoekman, terwijl Dimitru Po- leacov pardoes werd matgezet door Ferry van Tatenhove. Uitslagen: J. Dros-P. Cornelisse 1-0; H. Broekema-G. Zoetelief 0-1; N van Heeringen-K. Bruining 1-0, M Birkenhager-D. Leegwater 0-1, Th Witte-R. Riegman %-%; M. Witte-A Terpstra 0-1; J. de Wijk-F Eijgenraam 1-0; E. de Visser- P. Eelman 0-1; F van Tatenhove-D. Poleacov 1-0; W. de Rijke-D. Hoekman 1-0. Zaterdagavond speelde De Mareis hun laatste uitwedstrijd van de bas ketballcompetitie in 1990. De uit drukking ,,De Mareis doen het spannend" begint al bekend te raken in de wandelgangen van de sporthal in Den Helder. Of ze verliezen met twee punten of ze winnen met twee punten. Het betekent dat veel teams aan elkaar gewaagd zijn. Het houdt ook in dat de gemoederen af en toe behoorlijk verhut raken. Zo ook dus zaterdagavond in de wedstrijd Marmag 3 tegen De Ma reis. De eerste helft ging eenvoudig. Geen moeilijke aanvallen maar simpel de vrije vrouw vinden en scoren. Bij de rust was de stand 7-12. De twee de helft ging op de oude voet verder, maar Marmag speelde direct meer op de tast break. Binnen drie minuten keek De Mareis tegen een achter stand aan. Niks liep meer. Tot in de zeventiende minuut konden ze niet meer scoren. Marmag 3 stond op dat momnent drie punten voor. De Ma reis kwamen toch nog terug en wisten uiteindelijk de winst binnen te halen. Uitslag: Marmag 2-De Mareis 17-18. Scores: G. Ykema 8, K. Zegers 2; Y. Gieles 2; M. van Velzen 2 en J. Wil- ner 4. De uitslagen van de verplichte oe fenstof: Jongens tot en met 10 jaar: 1. Tim Legierse 49.35 (GVO); 2., Piet Daalder 47,20 (GVT); 3. Piet Hoo- genbosch 46,40 (GVT). Jongens vanaf 10 jaar: 1. Jasper Kei zer 51,88 (GVT), 2. Eric Jan Veeger 50,45 (GVT); 3. Dennis Bakker 49,10 (GVT). Meisjes: t/m 10 jaar: 1. Maroes Al- bers 41,80 (GVT); 2. Sanne Schoo 41,50 (GVT); 3. Marlon Witte 40,55 (GVT). Meisjes vanaf 10 jaar: 1. Lin da Moor 40,90 (GVT); 2. Mala Zwie- ringa 39,35 (GVT); 3. Jana Visser 39,15 (GVT). Uitslagen vrije oefenstof: Meisjes t/m 12 jaar: 1. Efalina Drijver 31,05 (GVT); 2. Marlies Koorn 29,70 (GVT); 3. Anneke Moor 29,60 (GVT). Meisjes vanaf 12 jaar: 1. Esther Wit te 34,25 (GVT); 2. Daisy van Leeu wen 32,50 (GVT); 3. Martine Brügemann 32,25 (GVT); Jongens niveau 5c: 1. Wilco Drijver 48,05 (GVT); 2. Jozef Smidt 45,90 (GVT); 3. Arjan Zwanenveld 45,75 (GVT); Jongens niveau 4c: 1 Mark Jan Mulder 50,25 (GVT); 2. Michiel Spitzer 41,80 (GVT); 3. Bastiaan Wil lem Witte 38,25 (GVT). Toneelvereniging De Duinkanters speelt zaterdag 8 december en zon dag 9 december het kinderstuk „Poerlepotje" in de Dorpskelder aan de Boodtlaan van De Koog. Beide da gen begint de voorstelling om 14.30 uur. De entree kost f2,50. Omdat er waarschijnlijk veel kinderen komen is het verstandig kaarten te reserveren. Dat kan telefonisch via 12757. Het plan van de gemeente om, in sa menwerking met de Stichting Bejaar denzorg Texel en de Provincie, zes bejaardenwoningen aan de De Ruy- terstraat in Oudeschild te bouwen, gaat zo goed als zeker door. Het leek er enige tijd geleden op alsof het te duur zou worden, maar de Provincie heeft zich bereid verklaard totaal f120.000,- extra bij te dragen. Op die voorwaarde besloten ook beide ande re participanten nog een ton bij te leggen. ZTS houdt opruiming, voordat De Koog-aanvaller Nico Schot gevaarlijk kan worden -V

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 13