t FAMILIEBERICHTEN S.V. Oosterend velt koploper KSV: 2-1 Wielrenner Jordi Vinke pakt winst veldrit Geparkeerde auto meermalen vernield Hoge scores bij darttoernooi Goede prestaties van Texelse dammers Nek aan nek-race in klaverjastop Volleyballers houden nieuwjaarstoernooi De vissers, wat zijn dat een criminelen Alle mensen van ons eiland, een blij '91 met Jezus, de Heiland. VRIJDAG 28 DECEMBER 1990 TEXELSE COURANT PAGINA 3 S.V. Oosterend heeft vorige week verrassend gewonnen van koploper KSV uit Heerhugowaard. Het spel en de enorme inzet van de Oosteren- ders bleken voldoende voor de uit eindelijke 2-1 zege. Gezien het verschil op de ranglijst en het resultaat van de eerste confron tatie, die KSV afgetekend met 5-1 won, had niemand rekening gehou den met deze overwinning. Vooral de terugkeer van de routiniers Piet Ko ning en Jan de Vries heeft er even wel voor gezorgd dat Oosterend in de loop van de competitie steeds be ter is gaan voetballen. Nu ook de A- junioren telkens prima invallen, blijkt Oosterend ineens een ploeg te zijn die, uitgaande van de eigen kracht, in staat is om wedstrijden (soms be trekkelijk eenvoudig) te winnen. Met Koen Schoonheden en Johan van 't Hoeft terug in de basiself en de nog steeds licht geblesseerde Piet Schol- tanus op de bank startte Oosterend voortvarend. Omdat de opbouw van KSV steeds al vroeg werd ontregeld, was Oosterend veelvuldig in balbezit en mocht de meeste aanspraak ma ken op de openingstreffer. Met name uit dode spelmomenten wist Oost erend zich kansen te creëren, maar Sil van Dijk en de hardwerkende Ben- me Visser lieten hun mogelijkheden onbenut. De kopsterke Johan van 't Hoeft was tweemaal zelfs nog dich ter bij een doelpunt; een KSV- verdediger wist zijn inzetten nog net van de doellijn te halen. KSV stelde hier maar weinig tegenover De de fensie van Oosterend was uitstekend m vorm en keeper Marco Drijver was daarom slechts sporadisch genood zaakt in te grijpen. Toch kwam KSV nog voor rust op voorsprong. Door een verslapping in de SVO- verdediging kon de KSV-spits in de veertigste minuut vrij inkoppen: 0-1. Oosterend bleek niet erg onder de in druk van deze tegenslag, want direct n de tweede helft zette het, met Dirk Jan Wuis voor de géblessseerd uitgevallen Leon Eelman, KSV met 3ggressief voetbal vast op eigen helft. Ook nu weer kwamen de kan sen van Oosterend voort uit corners sn vrije trappen. In de zestigste mi- In de zaterdag verreden veldrit werd Jordi Vinke onaantastbaar winnaar. Evert Koopman kon hem nog enkele ronden volgen maar moest hem toen laten gaan. Tijmen Wit begon in de achterhoed en rukte samen met Ri chard Koopman op naar de tweede plaats. Het gevecht tussen Dirk Vinke en Paul van Arnhem werd door de laatste in zijn voordeel beslist. Uitslag: 1. Jordi Vinke, 2. Tijmen Wit; 3. Evert Koopman, 4. Paul van Arnhem, 5 Dirk Vinke, 6. Willem Keyser; 7. Jordi van Heerwaarden; 8. Maarten Hoogenbosch. De tussenstand na 4 wedstrijden is: 1. Jodri Vinke 39 pt2. Tijmen Wit 26 pt.; 3 Dirk Vinke 23 pt.; 4. Evert Koopman 21 pt 5. Jan Zijm 19 pt. en Richard Koopman 19 pt. nuut wist SVO de gelijkmaker te sco ren. Na een prachtig overstapje van Bennie Visser, bracht Piet Koning met een hard schot uit een hoekschop van Jan de Vries de Oosterenders op gelijke hoogte. Na dit doelpunt bleef SVO de betere ploeg en kreeg het de beste kansen. Het duurde tot de vij fenzeventigste minuut voordat SVO de naar later zou blijken winnende treffer scoorde. Een uitstekend geno men vrije trap door Koen Schoonhe den werd door uitblinker Vincent Kaspers keurig ingekopt: 2-1. Even la ter had Sil van Dijk zelfs de kans om de score een nog beter aanzien te geven. Na een lange pass van Dennis Vonk kwam hij vrij voor de keeper, maar hij speelde de bal net iets te veel voor zich uit, waardoor deze een simpele prooi werd voor de keeper. Onbekenden hebben in de nacht van woensdag op donderdag vernielingen aangericht aan een geparkeerde auto. De Ford, eigendom van een 30-jarige inwoonster van Den Burg, stond achter haar woning aan de Pontweg. In het verleden werd haar wagen al eerder op soortgelijke ma nier beschadigd. In de nacht van woensdag op don derdag werden van de auto ruiten wissers vernield, kentekenplaat verbogen en moest de linkerbui tenspiegel het ontgelden. Het was niet de eerste maal dat de autobe zitster het slachtoffer werd van van dalisme. Ditmaal was echter de druppel die de emmer deed overlo pen. Ze deed daarom voor het eerst aangifte bij de politie. Het afgelopen zondag gehouden darttoernooi in café De Pilaar in Den burg kenmerkte zich door de hoge scores die de veertien darters regel matig gooiden. Na diverse afvalron- des bleven uiteindelijk vijf spelers over die in een halve competitie moesten uitmaken wie er winnaar zou worden van het toernooi en zich eigenaar mocht noemen van de kal koen (de eerste prijs). Alle spelers waren erop gebrand om in het Dartwalhalla van Texel" een goede indruk achter te laten. Dat het niveau van de nieuwe lichting darters al behoorlijk hoog is merkte Jan Duinker in eerste de beste partij al. Peter Kreeft won met 2-1 van hem. Hij behaalde met een finish van 99 punten ook de hoogste finish van de dag. In de finaleronde ging het er heet aan toe. De partijen werden in een hoog tempo gespeeld. Klaas Fris bleek met één verloren partij als eer ste geëindigd voor Rein Nyland, Arie Eelman en Jan Duinker, alle drie ver loren ze twee partijen. Ed Witte ein digde op een vijfde plaats. Als enige gooide Klaas Fris de maximaal haal bare score van 180 punten. De over winning van Klaas Fris was al de tweede op rij. Hij moet er rekening mee houden dat hij volgendjaar met in aanmerking komt om te winnen omdat de tegenstanders van dit jaar dan alles in het werk zullen stellen om hem op zijn eigen terrein te verslaan. Mede dankzij goed keeperswerk van Marco Drijver kwam de overwinning voor de Oosterenders niet meer in gevaar. Aanstaande zondag, als Oosterend thuis speelt tegen Zuider- meer, kan SVO laten zien wat het daadwerkelijk op de de goede weg De Texelse afvaardiging aan het dis trictskampioenschap sneldammen dat afgelopen zaterdag in Heerhugo waard werd gehouden, bestond uit Piet Bakelaar en de jeugdspelers Adriaan Bruin en Victor Voskuil. Er werd in drie klassen gespeeld. Bakelaar had zich aanvankelijk voor de eerste klasse opgegeven, maar vanwege het grote aantal inschrijvin gen werd hij overgeplaatst naar de hoofdklasse. Met een keurige 50% score (9 punten uit 9 partijen) eindig de hij op een vijfde plek. Kampioen werd zoals verwacht Marco Wiering, een speler die bij de nationale top hoort, tweede werd W. van der Herik en derde .K. van der Hoven. Bruin en Voskuil kwamen uit in de tweede klasse. Deze bestond zowel uit jeugd als uit volwassenen. In de eerste ron de moesten de Texelaars het tegen elkaar opnemen, met als resultaat een remise. De volgende twee partij en van Vosakuil eindigden ook in re mise, terwijl hij de overige vier won. Bruin behaalde na die eerste remise nog drie overwinningen, een remise en twee verliespartijen. Hiermee ein digden dit duo respectievelijk op een tweede en vierde plaats. Waarschijn lijk voor beiden genoeg voor een plaats bij het Noordhollands sneldam- kampioenschap. Eerste werd hier N. Konijn en derde Eddy van der Vlies. Aanstaande vrijdag is het districts kampioenschap (gewoon-) dammen. Ook hieraan nemen Bruin en Voskuil deel. Na de twaalfde competitieavond van klaverjasclub Den Burg is het aan de kop van het klassement erg span nend geworden. Doordat de bovenste koppels niet hoog scoorden konden andere koppels dichterbij komen Dit deden vooral Jelle Wiersma en Johan Vinke die op deze avond die op deze avond met 7068 punten winnaars werden. Zij staan nu op de tweede plaats in het klassement, vlak achter Geri van der Slikke en Jaap Witte die nog net op de eerste plaats bleven staan. Ook Henk Bakker en Cees Vinke hadden een prima avond. Zij werden met 7009 punten tweede. Met vier plaatsen winst stijgen ze hiermee naar de twintigste plaats. An Bakker en Diny Winters werden derde met 6946 punten. Dit koppel scoort de laatste weken goed en zijn inmid dels naar de negende plaats opge klommen. Met 6777 punten eindigden Peter van Heerwaarden en Wil Derksen als vierde terwijl Ada Vlas en Rosa Harbers met 6729 pun ten vijfde werden. Totaalstand na 48 partijen: 1. G. van der Slikke-J Witte 77278, 2 J. Wiersma-J. Vinke 77164; 3. G. Smit-G. Festen 76975; 4 Echtp. F. Veeger 76446; 5. Echtp. J. Spaans 76186, 6. B. de Bloois-B. de Bloois 75547; 7. Echtp. B. Ofrem 75538; 8. C. zijm- N van der Veen 75533; 9 D. Wmters-A. Bak ker 75516; 10 R Caspers-K. van Heerwaar den 75423; 2e periode na 19 partijen: 1 J. Wiersma-J. Vinke 31916; 2. C. Zijm-N. van der Veen 31096; 3. D. Winters-A. Bakker 30608; 4. R Caspers-K. van Heerwaarden 30514, 5 W. Kammmga-a Witte 30333. Smash'68 houdt op 2 januari een nieuwjaarstoernooi in „De Bijenkorf" in Oosterend. Leden en niet-leden worden uitgenodigd om gezellig mee te spelen. Deelname kost f 2,50. Aanvang is 19.00 uur. buRen wfiorwoo'det^k hnd v«n raOitld Als er voor de zoveelste maal nega tieve berichten in de krant staan over de visserij, voel ik me aangesproken, omdat ik visserman ben. Daarom denk ik dat de mensen die de krant lezen recht hebben op meer informa tie dan tot nu toe. Dit niet met de bedoeling om redht te schrijven wat er het afgelopen jaar is gebeurd. Overtredingen zullen er blijven (de laatste auto is vandaag niet door 't rode licht gereden). De berichten gaan vaak over vis vangen of aan voeren die je niet mag vangen of aanvoeren. Nautuurlijk, het ministerie van Landbouw en Visserij verbood al le vissers om meer kabeljauw te van gen dan is toegestaan. Gevolg: honderden, duizenden, kilo's kabel jauw drijven 't gehele jaar rond de schepen in zee. Teruggezetttenkabel- jauw gaat onherroepelijk dood, dus wat heeft dat terug zette dan voor zin. Maar de rechter beslist. Veel vis sers zijn bekeurd, ook vissers met 30 kg te veel kabeljauw aan boord. Tot onze grote verbazing krijgen we eind november het bericht dat de kabel jauwvangst is vrijgegeven, om reden dat het kabeljauw-quotum maar voor 55% is opgevist U raadt het al: De kabeljauw laat zich nu niet meer van gen. E het deel dat reeds werd ge vangen, is inmiddels opgepeuzeld door de krabben. Is dit beleid. Den Haag7 Dan de tongvisserij: We mo gen het ons toebedeelde quotum vangen, dat is duidelijk. Wat gebeurd er nu: Vissers die voordat het jaar om is door hun quotum heen zijn, gaan huren van iemand die er nog niet doorheen is. dit alles onder toe zicht van het M.L.V. (het ministerie) Keuren de mesen van het M.L.V. de huur of overname van het quotum af, dan gaat het niet door. Dus: huur contracten opgesteld en voor veel geld overeenkomsten getekend. Nau- wilijks een paar weken later geeft het M.V.L. het sei „ophouden" met tong- vissen want het quotum is vol" Veel vissers (ook Texelse) hebben nog tong die niet is opgevist. Den Haag zegt: Niks mee te maken (vol is vol)". Bedankt Den Haag. Wat een beleid! Tot slot van „Wat ik zeggen wou": De tong die in opdracht van de mi nister van Landbouw en Visserij (Braks, Balkman) is opgevoerd aan de pinguïns in Artis, had beter verkocht kunnen worden. Dat geld had dan meegenomen kunnen worden naar Georgië. Alfons Boom Oudeschild. In A/rede sterven, dat is met een gerust hart je ogen sluiten Na een liefdevolle verzorging in „St. Jan" is na voorzien te zijn van de H. Sacramenten der zieken, toch nog onverwachts van ons heen gegaan onze moeder, groot- en overgroot moeder Geertruida Hendrika Zoetelief weduwe van J. J. Zijm op de leeftijd van 86 jaar. J. C. Zijm F. Zijm-van Uden M. E. Bakker-Zijm D. J. Bakker H. G. Zijm M. Zijm-Michalski klein- en achterkleinkinderen Texel, 26 december 1990 Verzorgingstehuis St. Jan. Correspondentie-adres: Wilhelminalaan 59a, 1791 AM Den Burg. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 de cember van 19.30 tot 20.30 uur in „St. Jan" en na de begrafenis in „De Witte Burcht". De H. Eucharistieviering ten afscheid zal wor den gehouden op zaterdag 29 december om 10.30 uur in „St. Jan", waarna de begrafenis op het R.K. kerkhof zal plaatsvinden. Met droefheid geven wij kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze zuster, schoonzuster en tante Geertruida Hendrika Zoetelief weduwe van Jacob J. Zijm in de leeftijd van 86 jaar. R. Zoetelief-Gomes E. Zoetelief-Witte Joh. Zoetelief J. Zoetelief W Zoetelief-Langeveld K. C. Zoetelief G. Zoetelief-van Kooten R. Huisman-Zoetelief N. Zoetelief M. Zoetelief-Witte V. Zijm-Zoetelief D. J. Zijm neven en nichten Den Burg, 26 december 1990 Voor uw belangstelling en medeleven ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze vader en opa CARL C. BARHORST danken wij u hartelijk. Een bijzonder woord van dank aan het verzorgend en verplegend personeel van de „Gollards" voor de goede verzorging. Namens de familie H. J. Daalder-Barhorst Texel, december 1990 Met droefheid geven wij u kennis dat na een moedig gedragen ziekte toch nog plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Aafje Roeper weduwe van Pieter Bruijn op de leeftijd van 82 jaar. J. Bruijn J. C. Bruijn-Kooiman M. Bruijn T. G. Bruijn-van Wijk P. Bruijn D. H. Bruijn-Schagen A Bonne-Bruijn I. C. Bonne klein- en achterkleinkinderen Texel, 20 december 1990 Verzorgingshuis Gollards Correspondentie-adres: Wilsterstraat 14, 1791 XS Den Burg De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Hartverwarmend waren al die woorden van troost die we van u ontvingen tijdens een bezoekje, per brief of kaart en via een telefoongesprek, bij het overlijden van ons te vroeg geboren dochtertje ANNECHIEN VAN DEN BERG Speciaal danken we dokter Waverijn, Bram Guiljam en Pastor Kolkman voor hun zorg en steun. Het geeft ons hoop voor de toekomst. Jan en Wijkie van den Berg Rozendijk 27 1791 PD Den Burg Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuwI Geboren op 21 decem ber 1990 Wouter Gerhardus Johannes Zoon van Ineke Bakker en Hans Kuipers Schoorwal 21 1791 HM Den Burg Langs deze weg wil ik iedereen hartelijk bedan ken voor de vele geluk wensen en attenties op mijn verjaardag. Tevens wens ik iedereen een heel goed 1991. De Waal Opa van Egmond Jan en Paula Brouwer Lief snuitje. We hebben het gehad. Nu staat de toekomst voor ons open. Een toe komst vol geluk. Dat is wat ik wil, samen met jou! Kusjes van Kanjer. Gratis 2 liter Remia frituur vet bij aankoop van een fri teuse. Ook op vrijdagavond geopend. Installatiebedrijf De Graaf, Juhanastraat 2-4, Den Burg, tel. 13151. De Parel van Tessel is ge opend de kerstdagen t/m oud en nieuw. Voor een ge zellig drankje bent u van har te welkom. De Parel van Tessel. Witteweg 15 te Den Hoorn, tel. 19485, Rada en Frank. Waar gaat het met het meu we haar naar toe??? Qnipp Kapsalon Liefst op afspraak tel 12227. Te koop veelzijdigheidszadel, zwart, merk Wembly. Tel. 18885. T.k herenracefiets, luxaflex, gr. konijnenren, gr. honden hok, wasmachine, radiator 70 x 90, eettafel wit, 3 in 1 stereo boxen, auto cas settedeck versterker in- cl. boxen 60W Pioneer. Tel. 17635 na 18.00 uur Wij werken uitsluitend aan hoofdthema's!! Qnipp Kap salon. Tel 12227, liefst op afspraak. Met oliebollen van S.V De Koog scoort u altijd hoog. Slank '82, verantwoord af vallen onder deskundige lei ding Vanaf dinsdag 8 januari 1415 uur in De Poort, Ele- mert, Den Burg. Inlichtingen 02289-3604. Question is van oud op nieuw om 0.45 uur ge opend om elkaar nieuwjaar te wensen Oliebollen van S.V. De Koog. Bestel tijdig: tel. 17729. 10 voor 5 gulden. 29 en 30 december kerstbo kaal Manege Akenburg met show van rij- en tuigpaarden grote verloting. Oliebollen. In De Koog wordt gevent. Tevens verkoop in Meermarkt. Pix-opruiming: nü sportieve jacks voor f89,— en f75,—. Wie heeft uit De Knip voor mij patroon nr. 89-1125 en 90-504. Tel. 16346. De gymnastiekvereniging Texel bakt op Oudejaarsdag de overbekende oliebollen 10 voor f 5,—. Vanaf heden te bestellen bij tel. 13920 of 17232. De bestelling wordt gratis thuisbezorgd. Pix-opruiming. dames-, heren-, sport- en kinder schoenen weggeefprijzen! Te koop dekschuit, 20 x 4 x 0.35 m., 20 ton. Tel. 16451. Met oliebollen van S.V. De Koog scoort u altijd hoog. Hoera! Na lang gemis van een stukje van mezelf en al les hier op z'n kop zetten is hij mijn kanjer eindelijk thuis. Happy omdat wij die ene tweeling weten. Houden van betekend zoveel meer Een begrip voor elkaar Kanjer welkom thuis bij jouw snuit je. Voor samen een leven lang of kort jouw begrip. De overbekende oliebollen van GVT kunt u bestellen op tel.nr 13920 of 17232. Ze worden gratis thuisbezorgd op oudejaarsdag Teso-aandeel ƒ5,- Tel. 17791. te koop. Te koop aangeboden Suzuki Swift (Van), bj '87, Vraag prijs ƒ6000,—. Tel. 16656. Met oliebollen van S.V. De Koog scoort u altijd hoog. Question is van oud op nieuw om 0.45 uur ge opend om elkaar nieuwjaar te wensen. Oliebollen van S.V. De Koog. Bestel tijdig: tel. 17729. 10 voor 5 gulden. 29 en 30 december kerstbo kaal Manege Akenburg met show van rij- en tuigpaarden grote verloting. Met oliebollen van S.V. De Koog scoort u altijd hoog. De eerste 10 autorijlessen ƒ29,95 per vol uur, daarna 38,—. Motorrijles f 43,—. Westerhuis, tel. (02230) 12328 en 24548. Partyservice-centrum Texel Graag verzorgen wij uw feestje bij u thuis. Vele mo gelijkheden in alle prijsklas sen. Van een eenvoudige huzarensalade tot een luxe koud buffet van Tesselse produkten Vraag uw gast heer Jan C. Stolk. Informatie, tel. 19310, b.g.g. 12235. Ha venrestaurant Texel. P.S. U kunt bij ons ook servies goed, bestek en glaswerk krijgen. Visman's warenhuis heeft alles (bijna). Tussen Den Burg en Oude schild huurt u bussen zo u wilt Autobussen en touring cars te huur. Per dag, per km. of per uur. Touringcar- bedrijf Robert Aris van Bo ven, Schilderweg 194, 1791 LP Den Burg, tel. 15555 Texeler dekbed staat garant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dekbed of onderdeken met een naai- foutje of vlekje Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaalderweg 12. Oude schild. tel. (02220) 12654. Rrromax uitlaten Een origi nele uitlaat voor een leuke prijs. A.S.C automaterialen, Maricoweg 3, tel. 15588. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Garage Kievit, Jonkerstraat. Paviljoen Paal 9 weer alle weekenden geopend. Tel 19309. Pils voor een piek. Zaterdag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kievit, Jonkerstraat 4, tel 12525. Rijschool Anders lest met Ford Escort en een Suzuki 400 GS motor. Bij aanmel ding theorieboekjes cadeau. Telefoon (02230) 33655 Husqvarna motor- en elek trische kettingzagen met automatische kettingsme ring; zaagbladlengte 40 cm. Vanaf ƒ450,—. Fa. Tatenho- ve. Den Burg, tel. 13809. Verzekeren?? Bremer! Kantoor (02220) 18221 Siem Bremer (02220) 18681 Koos Bremer (02220) 18624 Kees Bremer (02220) 18837 In- en verkoop van meubilair, inboedels enz. Barhorst Meubelhandel, tel. (02220) 12381. Afvalcontainers voor het af voeren van puin, hout, bou wafval, vuilnis, ed Fa,. Tatenhove, Den Burg, tel. (02220) 13809. ANWB erkende rijschool Willemen. Voor al uw rijbe wijzen. Tel (02230) 35663. Warm aanbevolen lamsbont Bontcouture Martin Karlas. Administratie, Adviezen Be lastingzaken. Administratie kantoor Rood, De Dageraad 51, tel. (02220) 19429. Te koop prima aardappelen Irene. Firma Terpstra, Prins Hendrikpolder, tel 19214. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuurbe drijf Bruining, Nikadel 20, De Koog. tel. (02220) 17333. Diverse maten kinderrij wielen. Pils voor een piek. Zaterdag middag 5 tot 6 uur In den Grooten Slock. Houtversnipperaar: versnip pert uw snoei- en beplan- tmgsafval. Te koop of te huur bij Garage Dros, Oorsprong- weg 3, Eierland, tel. 11233. Tandtechniek v. Kralingen. Kunstgebitreparaties. Zie kenfonds en particulier. Af spraken na telefonisch overleg. De Waal. tel. 12069. Galerie Tessel Openingstij den winterseizoen: vr. en za. 10.30 tot 17.00 uur; ma. 10.30 tot 14.00 uur; do. 14.00 tot 17.00 uur. Uw auto een grote onder houdsbeurt? ƒ250,— incl. APK A.S.C., Maricoweg 3, tel. 15588. Dagschoteiarrangement Een speciale knipkaart voor regelmatige Raadskelder- eters (tot 18.00 uur). Een tien-dagschotel-abonnement kost slechts ƒ97,50 en is een heel jaar geldig. Tel. 12235. Olieverversen, klaar terwijl u wacht. Voor een 4 cilinder motor ƒ28,—. A.S.C. servi ce, Maricoweg 3, tel. 15588. Metalenhandel Cobus Spigt. Postweg 5, Eierland. Tel. 11297. Handel in oud ijzer, metalen, autowrakken en fri tuurvetten. Henk en Carla. Schapenmelkzeep een heer lijk Tessels produkt, te koop in alle dorpen f3,95. Partyservice. Graag verzor gen wij uw bruiloften, feesten en familiediners. Vraagt uw gastheer Jan C. Stolk. Informatie tel. 12235. Desgewenst wordt u alles thuisbezorgd. Restaurant ,,De Raadskelder". Texelse Boerenkaas. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en De Rooy terecht. Kadodiner. Geef uw vrien den een origineel smakelijk kado, voor een bedrag naar keuze. Restaurant ,,De Raadskelder", tel. 12235. Patentsteektruien 39,95. Rabbit Habit. Nu weer volop hand- en moesappels. L Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 18313. Ook voor laarzen en klompen. Voor kamers/etages in Den Haag/Rotterdam/Haarlem omstreken. Kom naar Wo- ningburo „De Goede Hoop" Wagenstraat 1791, Den Haag Geopend ma. t/m za. van 10.00 u. t/m 16.00 u. en van 20.00 u. t/m 22 00 u. Tel 070-3645506 3645508. Overhemden 10 kleuren, vanaf ƒ29,95. Rabbit Habit. Honda: o.a. bromfietsen, b.b.- motoren, gazonmaaiers, stroomgeneratoren, water pompen, stationaire moto ren, 2-wielige trekkers en tuinfrezen, nieuw, gebruikt en verhuur. Watersportcen trum Duinker, Heems- kerckstraat 17, Oudeschild, tel. 13831 Leren vliegen? Proefles bij Tessel Air! Tel. 11436. Cocky's Kapsalon in De Koog is de enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. In nachtbar Casino en de eetbar kunt u de hele winter elke avond terecht. Onze duurste spijkerbroek ƒ49,95. Rabbit Habit Voor al uw bloembollen naar Pontweg 160. Tel. 17344. Kunstgebitreparaties klaar terwijl u wacht. (02220) 16441. Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag en woensdag vóór 10 uur. Advertenties TC3 don derdag vóór 10,00 uur. VTB voor verhuizingen. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Voor het onderhoud van uw gazonmaaier belt u Garage Dros, tel. 11233. Elke donderdag gezellige kla- verjasdrive in Cafe De Kuip. Aanvang 20.00 uur, tel. 17225. Ook zonder maat. Voor mosselen van Dirk Slik vrijdags bestellen - zaterdag tussen 10 00 en 12.00 uur afhalen. Palingrokerij en vis- hal P. van der Star, tel. 12441

Texelsche Courant | 1990 | | pagina 3