m eetbaarheid delbouwshow Pe Schakel" n verlies ZDH grimmige duels Dik verlies voor Oosterenders Lammetjestocht wandelsporters Staartploegen roeren zich in zaalvoetbalstrijd Duo Saskia en Oscar te zien in Time Out Primeur voor zwemparadijs Cursus spreken in het openbaar Efaliena Drijver is regio-kampioen turnen RDAG 28 MAART 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 7 houden. Wel zei Segers dat loreca betreft de huidige tijden-regeling geen wijziging Verder noemde hij het op dat de gemeenteraad ken- J de leefbaarheid wil én, maar dat dit laat afhan- dé kosten voor de gemeente. Question id speelde de vrees voor |e grote financiële gevolgen onaanzienlijke rol in de dis- Miet alleen ten aanzien van de fé's, maar ook inzake de Ie verplaatsing van de bedrij- stion en Casino hielden de sieleden een slag om de arm. de druk die de burge- op hen uitoefende, wilde een siemeerderheid geen principe- lemen over verplaatsing zon- costen ervan te kennen. Iman was de eerste die zei anciële plaatje te missen". „Ik juurt niet blij maken met een us door nu ja te zeggen tegen :sing, om straks tot de con- komen dat het veel te duur zijn. Ook ten aanzien van de mer kunnen we het niet ma- n in onzekerheid te laten. Zo geen zicht is op de kosten ondernemer geen plannen Bovendien is, ook door om- len, toegegeven dat de combi- onen en horeca mogelijk is. In al Question zien we dat het relf geen overlast veroorzaakt, ilemen doen zich voor op Die problemen kunnen op an imeren worden bestreden", al- VVD-raadslid. Theoretisch akker was dat gedeeltelijk met ins. Ook hij zette vraagtekens litvoerbaarheid van het plan. j uitspreken vóór verplaatsing wel duidelijkheid, maar wat ■raan als dat alleen een theo- I modelbouwers van verschil- richting" verzorgen zaterdag ,De Schakel" bij de Hervorm- in Den Burg een model- iow, bedoeld om aan de neer bekendheid te geven. Ise modelspoorclub werkt in men met de modelvliegclub lensen die het bouwen van oten als liefhebberij hebben, how zullen diverse treinen, in vliegtuigen worden getoond zover mogelijk worden gede erd. Tot de spektakelstukken inder andere het model van Molengat", gemaakt door leijser en het 1,5 meter lange iran een Texelse kotter (die en echt kan varen maar ook |l vervaardigd door Peter van in. Ook is een model van een Bchine te zien, gemaakt door Ir Schraag. I show is een loterij verbonden kleine beurs waar diverse mo- irartikelen, autootjes e.d. te jn. Er is koffie en cake ver- ir. Publiek is welkom van tot 16.00 uur; de toegang is rlies dat ZDH zondag leed te- sOV uit Opmeer was, ondanks ringe verschil in punten (0-1 en grote teleurstelling voor de wen. Door goede resultaten tij- Ben eerder treffen (1-1) waren wachtingen hoog gespannen. log steeds gecoached door ie Ruyter had al tijdens de be- moeite de druk van de kam- kandidaat het hoofd te bieden, brnders probeerden via het m een doorbraak te forceren, akten onvoldoende gebruik van jgelspelers. Marcel Witte, die i kwartier op de maat werd speeld door De Ruyter, had 1-0 schoen. Zijn schot scheerde gs over de goal. Een counter 30V vormde de inleiding tot de igsgoal aan de andere zijde. Op d van buitenspel kreeg Marcel rt vrije doorgang en scoorde ;st. ZDH-speler Bouk Vrede- orceerde over rechts een te- ensief, maar liep zich vast bij Herlijn. tartte na rust sterk aanvallend, sultaat bleef beperkt tot twee ihopppen. HSOV zette alles op "tl de voorsprong te behouden, ZDH de druk opvoerde. Mede iet onzekere optreden van Isrechter H. Minkma laaiden de ideren hoog op, met als uitein- resultaat. Een boeking voor bei- lms. Na deze arbitraire breking keerde de rust op het 'eer. De vermoeidheid van de s droeg daar in belangrijke ma- 1 bij. Met de trefzekerheid van elftallen ging het in de slotfase ergafwaarts, zodat de 0-1 ongewijzigd bleef. retisch ja is?", aldus Bakker. Volgens Bakker kun je bovendien een bedrijf niet zomaar verplaatsen. „Je sluit het ene bedrijf en opent elders een ander bedrijf. Question en Casino hebben een bepaald karakter, opgebouwd in jaren. Wie zegt dat op de nieuwe lo- katie onmiddellijk weer een goed draaiend bedrijf ontstaat? Eerst moet daarnaar onderzoek worden verricht. Pas als dat vaststaat, is er een basis voor onderhandelingen." Gerbrand Poster noemde het plan „niet realistisch". „Ik ben falikant te gen. Bewoning en horeca kunnen best samengaan, mits men zich aan de regels houdt. Deze verplaatsing betreft nog geen honderd meter, de overlast neemt nauwelijks af en het kost een miljoen. Bovendien kan ik dan nog wel andere bedrijven beden ken die ook moeten worden ver plaatst." Onderzoek Ate Rienstra stelde zich aanvankelijk achter het standpunt van b en w. La ter nuanceerde hij zijn mening enigs zins, door ook op een onderzoek naar de kosten van verplaatsing aan te dringen. Rienstra is het eens met de thans gevolgde weg van onderhande len met eigenaar Ed Stiekema, met als doel het voortzetten van het be drijf op een andere lokatie. Gré Ze- gers zei eveneens voor verplaatsing te voelen, mits dat in goed overleg met de eigenaar gebeurt. Burgemeester Schipper wenste, on danks het voorbehoud dat de com missieleden maakten inzake de kosten, een duidelijke uitspraak. „Is de overlast erg genoeg om het bedrijf te moeten verplaatsen?", wilde Schipper weten. „Als de commissie verplaatsing van allerlei voorwaarden laat afhangen, acht zij het kennelijk verantwoord dat overlast voor de buurt tot op zekere hoogte mag blij ven bestaan." Peter Bakker reageerde hier fel op. Hij pleitte opnieuw voor voorzichtigheid. Ook de anderen hiel den een slag om de arm. Urinoirs Uiteraard kwamen gisteravond méér onderwerpen aan de orde, maar het zwaartepunt van de discussie lag bij de overlast die een (klein) deel van het uitgaanspubliek veroorzaakt. Eén van de ergernis wekkende dingen is het urineren op straat. B en w willen dit tegengaan door op centraal gele gen plaatsen urinoirs te plaatsen en SVO ging met veel invallers naar Zuidermeer. Toch was dat niet aan het spel te merken. Na 15 minuten had SVO al twee kansen om te sco- De kopbal op de lat van Maurice Kaspers had beter lot verdiend. Broer Vincent kopte de bal ook, alleen zet te hij zijn eigen verdediging op het verkeerde been. Linksbuiten Vlaar be nutte dit kansje: 1-0. Even later kreeg Piet Koning de bal ongelukkig op de rug en wederom benutte Vlaar dit kansje: 2-0. Na rust een misverstand je in de achterhoede en spits Voorn scoorde: 3-0. Daar lag het bij SVO aan. Bennie Visser ging alleen op het doel af, maar zijn lob verdween naast het doel. Ook Maurice Kaspers wist alleen voor het doel het net niet te vinden. Na twintig minuten wist spits Voorn via een counter 4-0 te scoren. Piet Koning ging toen in de voorhoe de spelen en uit een van de kansjes redde hij de eer voor SVO: 4-1. Het is te hopen dat Johan van 't Hoeft gauw beschikbaar is voor het eerste elftal van SVO, de spits waar SVO met smart op wacht. In navolging van de jubileumtocht van vorig jaar heeft wandelsportve reniging Het Gouden Boltje voor tweede paasdag een tocht uitgezet die voert langs de mooiste plekjes van Texel. En hoewel het voorjaar nog maar net ontluikt, lammetjes zijn er al volop te zien tijdens deze tocht. De lammetjeswandeltocht loopt via de Hoge Berg naar Den Hoorn. De langere afstanden voeren de deelne mers door de Bollenkamer, de Slufter en het polderland. Er kan 5, 10, 15, 25 en 40 kilometer worden gelopen. De start van de tocht is in de LBO kantine aan de Emmalaan. Wie 40 ki lometer wil lopen moet tussen 09.00 en 10.00 uur starten, de 25 kilome ter begint tussen 09.00 en 11.00 uur. Voor de overige afstanden kunnen de wandelaars tussen 09.00 en 14.00 uur bij het startbureau terecht. Deelnemers aan de lammetjestocht krijgen een fraaie herinnering. Het in schrijfgeld is voor wandelaars tot en met 15 jaar f4,50, oudere lopers be talen f5,-. Leden van Het Gouden Boltje en aangesloten bonden krijgen een korting van respectievelijk f0,75 en f 1,-. Het volgende evenement van de wandelsportvereniging is de vogel- tocht op 9 mei (hemelvaartsdag). De start is dan in de Kaapsnol te De Koog. kwetsbare plekken te verlichten en te reinigen. Het aantal openbare toilet ten zal niet worden uitgebreid. Ook de politie is deze mening toegedaan. Erna Eelman trok de noodzaak van openbare urinoirs in twijfel. „Ik denk dat men de moeite niet neemt. Van verlichting van donkere hoekjes ver wacht ik méér effect." Peter Bakker was dat met haar eens: „Plassen op straat is bravourachtig gedrag, vaak na alcoholgebruik. Het uiten van die behoefte is sterker dan de behoefte op zich." Volgens burgemeester Schipper is de huidige situatie „hy giënisch niet meer verantwoord". „Daarom moeten we voorzien in goed bereikbare openbare urinoirs in het centrum. Nu zijn ze er niet. Het is een must voor de gemeente om erin te voorzien." Schipper stelde dat het probleem zich bij dames niet zo zou voordoen. Gré Zegers pleitte niettemin voor een openbaar urinoir voor dames, het zg. „Franse toilet". Politie Ate Rienstra zei klachten uit de be volking te krijgen over de werkwijze van de politie. „Men zegt: ze zijn er wel, maar blijven in de auto zitten. Als de politie zich meer tussen het publiek begeeft, is het effect groter, luidt de verwachting", aldus Rienstra. Gerbrand Poster deed de suggestie om vaker met politie te paard te sur veilleren. Ook Erna Eelman denkt dat daarvan een preventieve werking uit gaat. Peter Bakker constateerde een „spanningsveld" tussen de aanwezig heid van politie en het publieki Hij vroeg zich af hoe ver je moet gaan. „We willen geen land met een politie agent of camera op elke straathoek." Groepscommandant Jan Moeskops van de Texelse rijkspolitie antwoordde dat ook hij vindt dat de politie zicht baar moet zijn in de gemeenschap. Moeskops zei niet of hij vindt dat hiervan momenteel te weinig sprake is. In samenhang hiermee werd de in schakeling van niet-politiemensen ter ondersteuning van de politie aange sneden. Voorbeelden die werden ge noemd zijn susploegen, stadswachten en beveiligings diensten. Rienstra wil aan de susploegen ruimere mogelijkheden toekennen dan tot dusver en wil dat wordt onderzocht in hoeverre perso nen met beperkte bevoegdheid kun nen worden ingeschakeld. Ambtenaar Wout Stam herinnerde hem eraan dat susploegen en beveiligingsdiensten geen enkele opsporingsbevoegdheid hebben op de openbare weg. Moes kops vertelde dat de uitvoering van politietaken door „bijzondere dien sten" een gevolg is van bezuinigin gen. „Hierdoor worden de ontstane gaten door anderen opgevuld. Op het ogenblik dringt echter het besef door dat dit feitelijk politietaken zijn. Eigenlijk zouden alle diensten onder één noemer moeten worden ge bracht." Nu de hoofdklasse in de zaalvoetbal competitie zijn einde nadert begin nen ook de staartploegen zich danig te roeren. De Koog, dat momenteel de onderste plaats bezet, greep de laatste strohalm om aan degradatie te ontkomen en won met ruim ver schil van Mantje. De Krim, dat op de voorlaatste plaats staat, deed het goed en verloor kans loos van Casino. Gamma bleef ster ker dan ZDH en kan de titel, ondanks de langdurige schorsing van twee spelers, niet meer ontgaan. Texel staat nu op de tweede plaats door opnieuw Jelleboog te hebben versla gen. Oosterend behaalde een ver dienstelijke overwinning op Klif, dat ondanks de niet aflatende inzet de stijgende lijn niet kan doorzetten. In de eerste klasse won Rab van De Krim 2 met 5-3. De uitslag was on getwijfeld gunstiger geweest voor De Krim als het wissels had gehad. Uitslagen; Klif-Oosterend 2-4; Mantje-De Koog 1-4; Texel-Jelleboog 3-2, De Krim-Casmo 3-8; Gamma-ZDH 4-1, Oosterend 2-Texel 2 2-3; Gamma 3-Gamma 2 5-2, Mantje 2-Jelleboog 2 2-6; Albert Heijn-Gamma 4 2-2; Oosterend 3-Nioz 4-2; De Krim 2-Rab 3-5; De Muij- Oosterend 5 2-0; Klif 5-Gempo 3-11, Texel 4-Rab 2 9-3; Oosterend 6-Jelleboog 4 7-3; ZDH 2-ZDH 3 7-2, Klif 6-De Koog 4 1-10; Oosterend 7-Oosterend 6 3-5; Oosterend 7-Oosterend 6 3-7; Casino 3-Casmo 2 3-1; Casino 1-Texel 1 13-0; De Krim-Texel 3 2-3; Texel 4-Oosterend 3 0-10; Casino 4-De Koog 2 0-4; In jongerensociëteit „Time Out" geeft het Texelse duo Saskia Eelman (zang) en Oscar Bremer (piano) zondag een concert, aanvang 12.00 uur. Het duo zal een compilatie van succesnum mers ten gehore brengen. Hun -vaak gevoelige- repertoire loopt uiteen van Gershwin tot Queen. De uitvoering wordt gekenmerkt door een afzonder lijke inbreng van beide leden, waar door het totale geluid een eigen stijl heeft. De toegang is gratis, maar na afloop worden bezoekers verzocht „wat in de pot te doen". De plaatsing van de warmtekrachteenheid was een karwei dat veel nauwkeurigheid vereiste. Gerbrand Poster wil dat op Texel een lik-op-stuk-beleid wordt toegepast naar model van de andere wadden eilanden. „Ik wil geen zogenaamd, maar een echt lik-op-stuk', aldus Poster. Moeskops antwoordde dat het beleid op Texel heus niet zoveel van de anderen afwijkt. „Overtreders hebben nu al na een week een ac ceptgiro in huis." Toch lijkt er schot te zitten op dit punt, want de invoe ring van een „echt" lik-op-stuk (d.w.z. direct betalen bij overlast en wangedrag) is aan de orde gesteld in het overleg met officier van justitie mr. Van Riel. Peter Bakker brak een lans voor het instellen van een vandalisme- meldpunt, zoals op Ameland afgelo pen zomer het geval was. In een arti kel in de Texelse Courant reageerde Moeskops hierop terughoudend. Gis teravond was hij minder behoedzaam: „De waarde van zo'n meldpunt is kennelijk goed. Dus waarom zou ik het dan geen prima zaak vinden?", aldus Moeskops. Volgens de groeps commandant is de tijdelijke statione ring van een kantonrechter op Texel in het seizoen voorlopig geen haalba re kaart, zo is na het overleg met de officier van justitie gebleken. Uitstallingen B en w willen aan het plaatsen van uitstallingen (terrassen, koopwaar, re clameborden) op straat paal en perk stellen. Ate Rienstra en Peter Bakker lieten zich gisteravond als voorstan der gelden. Gerbrand Poster hekelde dit voornemen: „Ik heb hier totaal geen moeite mee." Bakker hield verder een vurig pleidooi voor het autovrijmaken van delen van de dorpscentra in Den Burg, De Waal (eenrichtingsverkeer op het Hoger- eind), De Cocksdorp (idem Kik- kertstraat) en Oosterend. „Die straten zijn niet aangelegd voor zoveel auto's. En zeg nou zelf: wat heeft een toerist in bijvoorbeeld de War moesstraat of Molenstraat te zoe ken?" Bakker wil wel auto's van bewoners en verzorgingsverkeer in deze straten toestaan. Hij kreeg al leen in Gré Zegers een medestander. Rienstra wil het autoverkeer wel te rugdringen, maar niet verbieden. Poster deed geïrriteerd: ,lk word min der melig van een fietspad naar paal 9, dan van de anti-auto-lobby van Groen Links." Matig bezocht De vergadering kende een matige pu blieke belangstelling. „Het probleem lééft. Maar gezien de opkomst van- Bij „Calluna" arriveerde gisteren de warmtekracht-eenheid, waarmee het subtropisch zwemparadijs een aan zienlijke energiebesparing hoopt te bereiken. Het gevaarte werd ge plaatst in de kelder van het zwem bad, waar het de komende weken wordt geïnstalleerd. Onder meer wordt de eenheid aangesloten op de gasleiding, het watersysteem en de electriciteit, en wordt hij voorzien van een geluidisolerende bekasting. De nieuwe installatie zal naar verwach ting niet of nauwelijks hoorbaar zijn in de directe omgeving. Het is de be doeling het nieuwe energiesysteem omstreeks 15 april in bedrijf te stel len. Voor „Calluna"-directeur Joop Jellema gaat dan een lang gekoester de wens in vervulling. Eigenlijk had hij deze koppeling van warmte en stroom al bij de opening van het zwemparadijs in juli 1988 gereali seerd willen zien. Het Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noordholland (Pen) was er echter nog niet aan toe. „Cal luna" is nu het eerste bedrijf in Noordholland waarmee het Pen een commercieel contract voor een warmtekracht-eenheid heeft afgeslo ten. Elders in Nederland, zoals in veel Zuidhollandse kassen, is dit energie systeem een succes. Leverancier is Zantingh Energie Systemen bv. uit Ftijsenhout, die de gisteren geplaatste eenheid uitvoerig heeft getest. Voor het transport zorgde vervoersbedrijf Van Noort uit Waddinxveen. De Pen is eigenaar van de eenheid en draagt zorg voor het onderhoud. avond is het nu tijd dat we na veel praten op het moment zijn aanbeland om beslissingen te nemen", conclu deerde Bakker. Burgemeester Schip per gaf een positieve draai aan de matige opkomst: „In een eerder sta dium is zeer goed gereageerd. Kenne lijk heeft men vertrouwen in de goede afloop." Bakker en Gré Zegers beoordeelden als enige commissieleden de herziene (afgezwakte) versie van de leefbaar heidsnota door b en w, als „een beetje teleurstellend". „Na de stroom van klachten na het afgelopen sei zoen waren volgens b en w drasti sche maatregelen nodig. Maar nu gaan Den Burg en De Koog eerder achter- dan vooruit. Bovendien gaat het de gemeenschap veel geld kosten", aldus mevrouw Zegers. Realistischer Ate Rienstra vindt daarentegen dat de herziene nota meer met de reali teit overeenkomt. „De problemen zijn niet zó groot, dat ze onoplosbaar zijn. In samenwerking met alle be trokkenen moeten we eruit kunnen komen. Deze strekking heb ik ook zo aangevoeld." Gerbrand Poster ver wacht dat het een hele toer zal wor den om iedereen de benodigde tolerantie te laten opbrengen. Ook Erna Eelman vindt dat het colle ge de problematiek nu in een juist perspectief heeft geplaatst. „Het gaat vooral om een kleine groep rad draaiers. We moeten de uitvoerbare maatregelen uitvoeren, maar oppas sen dat Texel geen eiland wordt voor bezadigde 55-plussers. Jongeren zor gen juist voor leven in de brouwerij." Begroting. De algemene beschou wingen van de politieke partijen zul len tijdens de begrotingsbehandeling voortaan niet meer worden voorgele zen. Ze worden begint november schriftelijk uitgegeven, waarna het college van b en w op 11 november met een mondelinge reactie komt. Ook weg. In navolging van het re clamebord van het Livingstone- project heeft het college van b en w besloten dat ook de twee borden langs de Pontweg ter ondersteuning van de jubileumactie van het fanfare KTF moeten worden verwijderd. Als vervolg op de cursus „Thuis ver gaderen", organiseert de Open School Texel een korte cursus „Spre ken in het openbaar". De bedoeling is te leren om met meer zelfvertrou wen iets in een groep te kunnen ver tellen. Zo zal in de acht bijeenkomsten aan dacht worden besteed aan hoe een betoog kan worden opgebouwd, ver schillende spreekstijlen, letten op de reacties van de luisteraars en hoe hier rekening mee kan worden gehou den, etc. De cursus start op woens dagavond 24 april. De bijeenkomsten zullen plaatsvinden in d'Ouwe ULO van 19.45 tot 22.15 uur. De kosten bedragen f25,—. Belangstellenden kunnen contact opnemen met Siem Zijm tel. 10233 of 11741. De curusus is bedoeld voor mensen met niet meer dan twee jaar voortgezet on derwijs. In Bovenkarspel zijn de regiokam pioenschappen turnen afgewerkt voor de turnsters van niveau D. Alle aanwezige G.V.T. turnsters wisten zich te plaatsen voor het provinciale kampioenschap en Efaliena Drijver werd in klasse 5 zelfs eerste. In de ze klasse was tevens een plaats op het erepodium voor Annemieke Moor, die een prachtige wedstrijd turnde en derde werd. Op niveau D (meisjes t/m 10 jaar) ging Maroes Albers niet door en in niveau 5 kon Arianne van Noort het hoge niveau net niet aan. Deze plaat sing voor de provinciale kampioen schappen is voor de G.V.T. turnsters dit jaar bijzonder belangrijk, omdat deze wedstrijd door de eigen vereni ging op 20 april in de sporthal te Den Burg zal worden georganiseerd. Wel konden Syntha van Heerwaarden en Sanne Schoo zich plaatsen. Zij werden respectievelijk elfde en twaalfde. In niveau 5 (meisjes t/m 12 jaar) was een prachtig succes voor Efaliena Drijver en Annemieke Moor. Beide meisjes stonden trots op het podium op een erste en derde plaats. Dat Drijver eerste werd, had maar een haar gescheeld. In haar eerste verplichte oefening op de balk raakte ze uit haar concentratie en wist de verplichte oefening niet in de juiste volgorde te turnen. Hiervoor kreeg zij een extra punt aftrek. Leidster Yvon ne Bruining tekende protest aan bij de jury d'apelle en kreeg gedaan dat dit punt er weer bij kwam Dit omdat nergens in de reglementen staat ver meld hoe hoog de aftrek is bij het turnen van de oefening in een andere volgorde. De meeste punten werden door Drijver behaald op sprong, waar ze een werkelijk prachtige overslag liet zien (8.45). Dat het nog beter kon bleek uit het cijfer van Annemie ke Moor die hier zelfs 8.95 scoorde, het op één na hoogste cijfer van de dag. Rayonkampioene Liesbeth Brou wer ging een spannende wedstrijd tegemoet in niveau 3 (t/m 14 jaar). Op sprong ging het perfect, evenals op de brug. Op de balk ging het ech ter flink mis. Een mislukte sprong bracht de knieën aan het knikken met als gevolg nog twee keer vallen van de balk. Dit leverde een rechtma tige aftrek op van 1,5 punten. In to taal kwam ze dan ook niet verder dan 6,55 voor de oefening op de balk. Op langemat ging alles weer naar wens zodat zij met 30,60 pun ten slechts op een gedeelde vijfde plaats eindigde. De volgende finale wedstrijd zal genoeg motivatie ople veren om er in de trainingen nog een extra schepje op te doen om straks thuis misschien de provinciale titel te kunnen veroveren. In dezelfde klasse turnde Wendy Moor haar wedstrijd. Zij eindigde met 29,35 punten op een vijftiende plaats. Als laatste turnster in niveau 1D (vanaf 16 jaar) turnde Nienke Postma. Door een zeer matige oefe ning op brug kon zij niet meekomen in de top en bleef na een goed ver volgde wedstrijd net iets onder de top steken op een elfde plaats. Met drie kandidaten voor de provinciale ti tel kan het straks op 20 april op Texel een heel spannende strijd wor den. De organisatie hoopt dat het publiek massaal komt kijken en de Texelse finalisten op alle mogelijkhe den aanmoedigt. Uitslag: (resp. niveau, sprong, brug. l-mat, tot., plaats Syntha van Heerwaarden (6, 7.20, 7.46, 7,55, 8,10, 30,30, Hel: Sanne Schoo (6, 7.35, 7.35. 7.65, 7,80. 30,15, 12el; Maroes Albers (6. 7,15. 6.70. 7,35, 7,75, 28.95, 19e), Efaliena Drijver (5, 8,45, 7,15. 6,70. 6,80, 29,10, Ie), Annemieke Moor 15, 8,95, 7,40, fe,40, 5,90. 28,65, 3e); Arianne van Noort (5. 7.25, 6,95. 6,50. 5.45, 26.15. 20e): Liesbeth Brouwer (3, 8,30, 7,75. 6.55, 8,00, 30,60, 5e): Wendy Moor (3, 7,45, 7,35, 6,75, 7,80, 29.35, 15e). Nienke Postma (1, 7,60, 6,15. 7,96, 6,90, 28.60, 11e)

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 7