'omers Den Hoorn in teken estigjarig jubileum ZDH Een eigenwijs stelletje ongeregeld" en bezwaar tegen it van Troost Deuce huldigde kampioensteams Zebra ter discussie Gouwe Bolrace voor surfers Signalement op vakantie Fancy fair en mini-musical Verzekering bijgesteld Opbrengst boekje voor Bangla Desh TEXELAARTJE5 ierdag 13 JUNI 1991 TEXELSE COURANT r van de wacht bij ZDH. Trainer Willem Olthof middendraagt zijn taak hier symbolisch over aan Henk de Ruyterlr). Voorzitter Joop ismp knikt goedkeurend. geeft de moed niet op. Da» aterdagavond tijdens een gea- erde afscheidsreceptie van trai- Vfflem Olthof in de kantine van istigjarige sportvereniging. De ikkende coach ontving ondanks genvallende prestaties van zijn tie (twee punten dit seizoen) geschenken. Met zes nieuwe ts ziet opvolger Henk de Ruyter imend seizoen vol vertrouwen toet. temeer voor de club uit Den liet zestigjarig jubileum groots m Na maanden van voorberei- iliet draaiboek voor de festivi- gereed. Jan Commandeur, Iter van de jubileumcommissie, ook buitengewoon tevreden ifinitieve programma nu te kun- tesenteren. „De festiviteiten zijn miseerd door de mensen die is ook verantwoordelijk waren het vijftigjarig jubileum. Dat be- veel." Toen haalde ZDH een prominente voetballers naar loom, waaronder doelman Hans keukelen, toen nog doelman bij trecht. Maar ook Gerry Mühren iskend talent Maarten Spanjer te bewonderen. De feestavond enig Hoornder nog vers in het jgen liggen. Wisselvallig kende in de afgelopen tien jaar le- en dieptepunten. Het beste vas ongetwijfeld 1983 toen ZDH leriodekampioenschap van de klasse A in de wacht sleepte, tomotie was dat jaar binnen hereik, maar uiteindelijk kwam r net niet van. Dieptepunt werd rmd door de vuistslag die een speler vol in het gelaat trof tij een wedstrijd tegen GSV. De itrijd werd twintig minuten voor geschorst. Wat de selectie niet elkaar kreeg lukte het tweede in datzelfde seizoen wel. Het eselftal werd glansrijk kampioen, ir Hans Steen nam dat jaar, sa- met enkele spelers uit zijn iplaats Den Helder, afscheid van De uitspraak „Hoornders zijn igenwijs stelletje ongeregeld", hem niet in dank afgenomen, em volgden andere trainers, zo- college van B en W heeft de bezwaren ongegrond verklaard [ijn ingediend tegen het plaatsen een acht meter hoog baken en rijf meter hoge „licht van st Deze zullen worden ge kt bij het Maritiem- en Jut- nuseum te Oudeschild. '9foep Landschapszorg vindt het van Troost niet passen in de ev|ng van het museum. Overige Warmakenden zijn S. Hemelrijk svrouw N. Steen. Zij vinden dat 1 privacy wordt aangetast en dat Me bouwwerken inbreuk maken fe jhonumentale omgeving. I college vindt dat de hoge bouw- als Piet van Vliet (2 keer), Henk Her mes, Bep Vonk, Dirk Makelaar en Willem Olthof. Loterij Als dank voor zijn inzet ontving laatsgenoemde trainer zaterdagavond behalve diverse geschenken één van de vijfhonderd loten die ZDH uitgeeft ter gelegenheid van het jubileum. De resterende loten zullen binnenkort huis-aan-huis tegen de prijs van een tientje aan de man worden gebracht. Ben Penha, die tien jaar geleden ook de loterij coördineerde, is nu weer de verantwoordelijke man. Ter gelegenheid van het jubileum zal een speciaal jubileumblad verschij nen. Daarin staan behalve een terug blik, alle evenementen aangekondigd. De officiële receptie is op zaterdag 27 juli in De Spil. De week daarop moet de bezoekersstroom richting ZDH-veld pas goed op gangkomen. Donderdag 1 augustus wordt de tra ditionele Laridbouwdag, die al jaren wordt georganiseerd door Onderne mersvereniging Den Hoorn, rond het ZDH-terrein gehouden. Een weiland aan de Rommelpot is die dag gere serveerd voor stalletjes, het rad van avontuur en andere attracties. Een grote feesttent, in het verlengde van de ZDH-kantine, biedt onderdak aan tal van festiviteiten. In de loop van de vier jubileumdagen zullen doorlo pend ervaren parachutespringers lief hebbers begeleiden bij het tandemspringen. Blikvanger wordt de heteluchtballon van Ton Kurver uit Heerlen. Wie durft kan plaatsnemen in de mand en hangend onder de reusachtige ballon het feestgedruis vanuit de lucht aanschouwen. Spelinstuif Op vrijdag 2 augustus wordt een spelinstuif gehouden. De Texelse Sportraad heeft medewerking toege zegd. Nadat het zwembad, de zeep- helling, en andere opblaasbare obstakels zijn geplaatst zal het ZDH- terrein toneel zijn van tal van sporti- viteiten. Daaronder touwtrekken, vol leybal en andere spelletjes. De dag daarop is een voetbaltoernooi waar aan teams afkomstig uit het hele land zullen deelnemen. Diezelfde avond zal in de feesttent een grootse feestavond met life-muziek vele Texe laars tot in de kleine uurtjes aan het dorp binden. Hoogtepunt die avond is de trekking van de loterij. De organi satie van het feest, muziek en spon sorwerving berusten bij Kees Bertrand en Ruud Bakker. Playmate Zondag sluit de sportvereniging uit Den Hoorn het jubileumfeest glansrijk af. Een selectie van Texelse spelers neemt het dan op tegen een team dat bestaat uit gerenommeerde oud internationals. Manager Joop van Stoffelen kan op dit moment nog geen definitieve spelerslijst overhandi gen. Ongetwijfeld zullen vedettes als Hugo Hovenkamp, de broertjes Müh ren en Sjaak Swart van de partij zijn. Hoogtepunt daarbij vormt wellicht de aftrap die wordt verricht door Play boy's „Playmate van het Jaar" Sas- kia Linssen. Alvorens zij met haar ranke benen de openingshandeling zal verrichten landt zij per tandempa rachute samen met Ton Kap op de middenstip, althans dat is de be doeling. Vrijwilligers Met de festiviteiten in aantocht roept de jubileumcommissie vrijwilligers op om mee te helpen bij de uitvoering van hun ambitieuze plannen. Ze zoe ken mensen die achter de bar, in de feesttent, in de keuken of bij de spe linstuif willen assisteren. Vijf competitieteams van tennisclub Deuce hebben het kampioenschap behaald. Deze week spelen drie van deze teams nog promotiewedstrij den. Het gemengde zaterdagteam onder aanvoering van Ingrid Pastoor, dat uitkomt in de vijfde districtsklasse, promoveert direct. In de districtscom petitie kwamen nog twee Deuce- teams uit. Deze dinsdagteams eindig den op de tweede en derde plaats. In de (qua niveau lagere) kringcom petitie boekten de Deuce-dames uit stekende resultaten. Het woensdagteam o.l.v. Neeltje Hooger- heide, dat uitkwam in de 3e klasse B, eindigde bovenaan en gaat automa tisch naar de 2e klasse. Promotie wedstrijden worden gespeeld door het woensdagteam o.l.v. Hannie Boe- re, het donderdagteam o.l.v. Hannie Prins en het vrijdagteam o.lv. Ingrid Koorn. De winnende teams werden zaterdag gehuldigd in de kantine, on der genot van een hapje en een drankje. De raad heeft een krediet van f4000,- beschikbaar gesteld voor aanleg van een zebrapad in Den Burg. De preciese plaats wordt nog aan een kritisch onderzoek onderwor pen. Over de plaats waar de voet gangersoversteekplaats gepland is, bij het parkeerterrein Bernhardlaan/Waal- derstraat, ontstond dinsdagavond dis cussie. Ate Rienstra (CDA) merkte op dat Gerbrand Poster (Texels Belang) indertijd ten behoeve van de bewo ners van de Mars om een zebra heeft verzocht. „Niemand uit de Mars zal echter van deze voetgangerso versteekplaats gebruik gaan maken, omdat hij aan de andere kant van de weg staat." Jaap Vlaming (Groen Links), zelf woonachtig in deze buurt, bevestigde dat inderdaad eerst nog een andere weg moet worden over gestoken. Het CDA toonde zich voor stander van een zebrapad ter hoogte van de Buytengors. Wethouder Barendregt wil bij de reali sering van een zebra echter ook de bereikbaarheid van het parkeerterrein aan de Waalderstraat betrekken. Zondag wordt weer de jaarlijkse Gouwe Bolrace gevaren, genoemd naar sponsor „Het Gouwe Bol- tje". Op verzoek van Teso wordt in ver band met de veiligheid dit jaar niet bij de veerhaven gestart, maar op het strandje tussen de dijk van de Prins Hendrikpolder en de haven van het Nioz. De start is te bereiken via afslag 2 van de Pontweg. Vanaf 10.00 uur is de inschrijving waarna om 11.00 uur wordt gestart. De wedstrijd staat ook open voor mensen die geen lid zijn van de Windsurfclub Texel. Voor de veiligheid zullen ook dit jaar weer diverse volgboten mee varen. Gefinisht wordt bij het clubgebouw op Dijkmanshuizen, waar soep is voor de deelnemers. De wedstrijd zal meetellen voor het clubkampioen schap. Het Radio Texel-programma Signale ment van Jan Driehuis, dat één keer in de twee weken werd uitgezonden, gaat op zomervakantie en komt weer terug op donderdag 8 augustus tus sen 20.00 uur en 22.00 uur. De Jan P. Strijbosschool in Eierland (Oorsprongweg) houdt zaterdag 22 juni een fancy fair. Tevens wordt om 12.00 uur een mini-musical door kleuters gehouden. Naast de gebruikelijke stands met handwerk, stekjes en goed verkoop bare spullen (geen rommel dus) zijn er enkele verlotingen en spelletjes waarmee prijzen kunnen worden ge wonnen als een rondvlucht, panne koeken eten, een robbentocht of een theaterbon. De raad heeft dinsdag ingestemd met verhcging van het verzekerde bedrag vermogensschade tot f\.000.000,- per schadegeval. De gemeente Texel is de laatste jaren bijna niet aanspra kelijk gesteld voor vermogensschade, maar als dit gebeurt, kunnen de ge volgen enorm zijn. Als kwesties zoals 't Stappeland of supermarkt Maas voor de gemeente anders waren ver lopen, had er wellicht zeer diep in de buidel moeten worden getast. De ge meente gaat voor de verzekering een premie van 74.125,- per jaar betalen. ken geen afbreuk doen aan de aarheid in de nabije omgeving. oeüng ervan is dat de aan- van passanten op het museum 9evestigd. Gezien de aard van museum vinden B en W de ba- fe' goed bij passen. Vandaag worden bij het NIOZ 2000 exemplaren van het boekje „Kinderen schrijven voor kinderen" gedrukt. Dit werkje, vol verhalen, gedichten en te keningen van Texelse schoolkinderen wordt voor 75,- te koop aangeboden via de basisscholen. De opbrengst van de actie is voor een jeugd-Rode Kruisproject in Bangla Desh. De afgelopen vier jaar zijn zeker niet de gemakke lijkste geweest, maar er waren veel mensen die direkt of indirekt hun steentje hebben bijgedragen met hun tijd, energie, geduld, hulp, ondersteuning en meeleven, waardoor ik toch in staat was mijn studie af te ronden. Met name wil ik noemen mijn kinderen; Hans/An- gelique en Mare, verder mijn moeder, Jet, Henk, Marja, Piet-Wim, Ome Jaap, Janie, hun kinderen en mijn buren in Wemeldinge. Te weten dat jullie er altijd voor mij waren, sterkte me om door te gaan. Ook al die mensen die de moeite namen me te feliciteren met mijn behaalde diploma, héél, héél hartelijk bedankt! 111 Jans Goënga, Wemeldinge. Met grote blijdschap geef ik kennis van de geboorte van Sean en Sharon 12 juni 1991 B. de Jong Brink 18 1796 AJ De Koog We rusten van 13.00 tot 15.30 uur. De deur staat meestal open, dus.u kunt zo naar binnen lo pen. Qnipp Kapsalon, tel. 12227 Deze dag zal ons lang heugen! Zeer verrast door zoveel belang stelling. Het was enorm. De leiding van „Scouting" had dit georganiseerd en U allen heeft dit tot een waar feest gemaakt. ALLEMAAL bedankt. Fam. Slijderink Te koop crosskever, start klaar, aangep. bak op 4 ver- sn., verzw. cardan, 2400cc BMW-blok, getuned, een van de snelste op Texel Ga rage Zijm Blonk, tel. 14576. Zondagavond: ouderwets uitreiking der Prijzen. Café De Kuip, m.d.w.m.v. „The Last-Cat-Band", vrij entree. Dubbel feest. Voor je diplo ma geslaagd en 17 jaar jong. O', o' wat een spannende tijd voor een mooie meid Janna van harte gefeliciteerd door Antoon, Corrie en Linda Goes. Te huur aangeboden: Bedrijfs- en kantoorruimte, Industrieterrein Oudeschild. Voor inlichtingen tel. 14646. T.k. Chevrolet 350, cross- klaar, nr. 12 div. onderde len nummer om mee te rijden ƒ1500,—tel. 10186. T.k. stoffen bankstel 3 f 75,-, tel. 14469. r1 1 Te koop: Peugeot 205 Ac cent, 3 drs., 10-85, kleur rood. Ford en Suzuki dealer Garage Westend, tel. 18396. Lee spijkerbroeken: black, stone washed, stone blea ched, mt. 92 t/m 176. Zegel Kindershop, Weverstraat 32 Eindelijk, wij wonen samen Erwin Zoer en Karin Zoete lief, Watermunt 6, 1796 BN De Koog, tel. 17902. Te koop gevraagd een kapta fel en spiegel, tel. 12049 (na 18.00 u.). T.k. Nissan Sunny 1.3 trend bj. '89, Ipg, trh., incl. stereo, tel. 10010 na 18.00 uur. Verloren bij het havenplein of op de toegang tot de boot het Horntje, een filmrolletje Graag terugbezorgen tegen beloning. C. van der Eijk, tel 12535. De goedkoopste diskettes, 5,25" vanaf ƒ8,95 3,5" al vanaf ƒ17,95 vind je bij Data- markt Nederland, War moesstraat 21, Den Burg. Ford Escort 1.3. L, bj'84, kleur: brons metallic, prima auto, inl. 16606. Fred, Vipko, Jacob Pieter, Merijn, Laurens, Patricia, Sanna, Clara, Guido, Mariska en Eveline, van harte gefelici teerd! N. Drijver-Agter, Den Hoorn. Gevraagd hulp voor in de huishouding 17 jaar, 20 uur in de week. Tel. 17794 b.g.g. 17717. Op een sleepboot, dat is wat hij wou! maar Texel blijft hij zeker trouw. Al reist hij de hele wereld rond, toch denkt hij nog altijd aan Kaap Kont. De goedkoopste diskettes, 5,25" vanaf ƒ8,95 3,5" al vanaf ƒ17,95 vind je bij Data- markt Nederland, War moesstraat 21, Den Burg. Deze week 25% korting op vaste planten! Tuincentrum P. vij. Werve, Bernhard- laan, tel. 12925. Trainingspakken, perfecte collectie. Mantje Sport. Bankkleden in 12 verschil lende kleuren, met bijpas sende kussens in woon winkel „De Blauwe Rafel", Warmoesstraat 8. Ogen als sterretjes een mensje heel klein je gedachten nog verretjes wat zijn we gelukkig jouw papa en mama te zijn Wij zijn heel blij met de geboorte van onze dochter Olivia Priscilla Den Helder, 9 juni 1991 gewicht 2950 gram, lengte 50 centimeter Martin en Lia Kikkert Buytengors 90 1791 WS Den Burg Voor bezoek graag even bellen, tel. 02220-15736. Hartelijk dank voor alle belangstelling, kaarten en bloemen, die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis te Den Helder. Mevr. C. Keyser-Breesnee tijdelijk verpleeghuis „Texel" Te koop crosskever, start klaar, aangep. bak op 4 ver- verzw. cardan, 2400cc BMW-blok, getuned, een van de snelste op Texel. Ga rage Zijm Blonk, tel. 14576. De goedkoopste diskettes, 5,25" vanaf ƒ8,95 3,5" al vanaf ƒ17,95 vind je bij Data- markt Nederland, War moesstraat 21, Den Burg Marcelino kinderpyama's voor jongens en meisjes, ma ten 116 t/m 176, Zegel Kin dershop, Weverstraat 32 Zondagavond: ouderwets uitreiking der Prijzen. Café De Kuip, md.w.m.v. „The Last-Cat-Band", vrij entree. Even noteren: 29 juni, 13 juli, 27 juli, 10 augustus Rom melmarkt in Oosterend. Kapsalon Joke is zaterdag 15 juni i.v.m. Rondje Texel gesloten. Hans Benoist mag dan auto didakt zijn, maar ik zoek al jaren naar iemand die net zulke mooie Texelse aquarel len kan maken. Hans Benoist maakt maar een beperkt aantal. Ondanks dat is de prijs zeer redelijk. Kom zelf maar kijken bij Kunsthandel Hans van der Klift. T.k. diepvrieskist 450 I., kas register 4 groepen en winkel wandstellingen. Dierenshop Ellen, tel. 13308. Grand Foulards, mgebloem- de stof met bijpassende kus sens en tafelkleden in woonwinkel „De Blauwe Ra fel", Warmoesstr. 8. Te koop gevraagd Kinder fietsje (3 a 4 jr.) met zijwiel- tjes. Stoelvertioger voor m de auto, eventueel met vei- ligheidsgordels, tel. 10067. Te koop Opel Kadett 1.3 LS. 3 drs., kleur rood, 04-86. Ford en Suzuki dealer: Gara ge Westend, tel. 18396. T.k. off the road Suzuki 500 DR '83, tel. 19632. Sportschoenen laatste ma ten nu 59,— Mantje Sport. Boetiek 22 zoekt voor het zomerseizoen van eind juni tot 17 aug. een enthousiaste verkoopster. Heb je interes se? Loop even langs in de Weverstraat. Boetiek 22. Tuinornamenten in winkel De Blauwe Warmoesstraat 8. T.k.a. gebruikt, met lakscha- de en nieuw kantoormeubi lair Achterbinnenhaven 23 K. Den Helder, tel. 02230 - 27085. Dagelijks geopend van 9.00 - 18.00 uur. Zater dags van 10.00 - 16.00 uur. Jongen 18 jaar, zoekt kamer of kosthuis vanaf 1-8-1991, werkzaam in De Cocks- dorp. Tel van ma. t/m do. 10443 na vijf uur en van vr. t/m zo. 02240-15898. Consenso, katoenen over hemden, lange en korte mouw, in zomerse kleuren. Zegel Mannenmode, We verstraat 32. Spiekers en puntdrééd. Tes selse blues op een T-shirt Jazz'91 In Het Open Boek New Roads, T-shirts en sing Iets in vele kleuren. Nu 3 shirts voor 1 prijs f29.95. Zegel Mannenmode, We verstraat 32. De goedkoopste diskettes, 5,25" vanaf ƒ8,95 3,5" al vanaf ƒ17,95 vind je bij Data markt Nederland, War moesstraat 21, Den Burg Te koop crosskever, start klaar, aangep. bak op 4 ver- sn., verzw. cardan, 2400cc BMW-blok. getuned, een van de snelste op Texel Ga rage Zijm Blonk, tel. 14576. Zondagavond: ouderwets uitreiking der Prijzen. Café De Kuip, m.d.w.m.v. „The Last-Cat-Band", vrij entree. Draadloze telefoons vanaf ƒ150,—. Ideaal voor in en om het huis. Bel voor info: tel. 10258. Wij werken permanent aan hoofdthema's Qnipp Kapsa Ion. Liefst op afspraak, tel. 12227. 't Bier komt met op' Sander kiest 't ruime sop Te koop electromsch orgel, telefoon 17935 (na 18.00 uur) Even noteren: 29 juni, 13 juli, 27 juli, 10 augustus Rom melmarkt in Oosterend. Kapsalon Joke is zaterdag 15 juni i.v.m Rondje Texel gesloten. Boetiek 22 zoekt voor het zomerseizoen van eind juni tot 17 aug. een enthousiaste verkoopster. Heb je interes se? Loop even langs in de Weverstraat. Boetiek 22. Robey Sportswear, T-shirts, polo's, shorts en baseball shirts in een prachtige kwali teit. Zegel Mannenmode, Weverstraat 32. Ik zoek met spoed woon ruimte in A'dam. Wie weet voor mij nog iets. Bennie den Haan, tel. 13418. Te koop stockcar F1, met banden en spoiler Pr n.o.t.k. Dirk Barends, tel. 15334 Te koop Opel Corsa bouwjr. '85, pr.n.o.t.k., tel 17297 Warme kindersweaters - jog gingbroeken. Mantje Sport De mooiste verhalen uit Ne derland en Vlaanderen. Bun del van ruim 250 pag. Kost maar ƒ12,50. Koop je in Het Open Boek. Te koop Suzuki Swift 1.3 GL Automaat, 3 drs., 05-87, 26000 km, kleur: blauw met. Ford en Suzuki dealer: Garage Westend, tel. 18396. Draadloze telefoon 15 km. met buiten antenne voor heel Texel. Bel voor info; tel.: 10258. woon- Rafel, Te koop: Helly Hansen zeil droogpak maat M, z.g.a.n. ƒ175,-, tel. 14474. Woonwinkel De Blauwe Ra fel. Warmoesstraat 8 is ge opend van 11.00 - 17.00 uur (beh. di.). Te koop Fiat Uno 45 S, 3 drs. km.st. 23000, kleur wit, 10 88, met licht metalen vel gen, speciale uitvoering, Ford en Suzuki dealer: Gara ge Westend, tel. 18396 Te koop Volkswagen Passat 1.6, 5 deurs, 4-83, 68000 km., trekhaak, licht metalen velgen, kleur: rood met Ford en Suzuki dealer: Garage Westend, tel. 18396 Te koop aangeboden 1 bankstel 3 1 1. Eiken met losse kussens f60,—, tel. 14592. Plaats een „Wildredder" op uw cyclomaaier, gratis ge monteerd voor ƒ250,— excl. BTW bij Fa. J. Langeveld, Ro- zendijk 12, tel. 13619. Regenkleding Mantje Sport. mt. 98-60. Te koop 140 Top40 singles van 1986 t/m 1990 ƒ175,-, tel. (02220) 19328 T.k. Renault 20 TXA L.P.G., sch. dak, bj. '82, 1 jr APK, vr. pr. ƒ2250-, tel. 12634. Gratis af te halen: gebruikte hoedenblokken (om hoeden te vormen), vrijdagochtend Bontcouture Martin Karlas, Kantoorstraat 2. BMW 316, bj'81 Cabriolet, als nieuw, Alpina velgen, ste reo enz., inl. 16606. Noorderburen. Prachtig ge schreven Texelse roman van Nico Dros in Het Open Boek. Geloogd grenen buffetkas ten in woonwinkel De Blau we Rafel, Warmoesstraat 8. Jazz '91. Texelse blues op een T-shirt. Te koop in Het Open Boek. Cocky's Kapsalon in De Koog is de enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. We zijn weer 6 da gen per week geopend! Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag en woensdag vóór 10.00 uur. Advertenties voor TC3 donderdag vóór 10.00 Texeler dekbed staat garant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dekbed of onderdeken met een naai- foutje of vlekje Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaalderweg 12, Oude schild, tel. (02220) 12654. Nieuwe Texelfilm verkrijg baar bij Pieter de Vries, dé fotograaf, Weverstraat 36, tel. 14280. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Garage Kievit, Jonkerstraat. Paviljoen Paal 9, elke dag ge opend. tel. 19309. Pils voor een piek. Zaterdag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kievit, Jonkerstraat 4, tel. 12525. Rijschool Anders lest met Ford Escort en een Suzuki 400 GS motor. Bij aanmel den theorieboekjes cadeau. Telefoon (02230) 33655. Husqvarna motor- en elek trische kettingzagen met automatische kettingsme ring; zaagbladlengte 40 cm. Vanaf ƒ450,—. Fa. Tatenho- ve. Den Burg, tel. 13809. Nieuwe serie landschap foto's, anders en mooier bij Pieter de Vries dé fotograaf. Weverstraat 36, tel. 14280. Verzekeren?? Bremer! Kantoor (02220) 18221 Siem Bremer (02220) 18681 Koos Bremer (02220) 18624 Kees Bremer (02220) 18837 In- en verkoop van meubilair, inboedels enz Barhorst Meubelhandel, tel. (02220) 12381. Afvalcontainers voor het af voeren van puin, hout, bouw afval, vuilnis, ad. Fa. Taten- hove. Den Burg, tel. (02220) 13809. ANWB erkende rijschool Willemen. Voor al uw rijbe wijzen. Tel. (02230) 35663.

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3