mantje gordijnstoffen Bodywarmers Donzen jacks Donzen jacks „De Banaan" 4 Gebruikte kinderfietsen medewerkers GEMEENTE TEXEL CgMWf/* HEFTRUCKVERHUU Tuinhuisjes in alle matei nachtportier/tournant medewerker promotie/marketing Prachtige exclusieve Hotel Opduin Texel Vrijdag en zaterdag Kaashoek Notenbar TE KOOP! vanaf f50,— Rijwielhandel Zegel bijpassende wandbekleding behang verf rolgordijnen geplisseerde gordijnen enz. Oproep Algemene vergadering van de Rabobank Texel Vanaf heden kunt u huren 2, 2Vi en 3 tons heftru met 2 of 4 wielaandrijving met side skift of schepb per dag, week of maand. Moerman en Robbers of bij A. van der Vis b.v, Kampeer- en Caravancentrum Texe PAGINA 8 TEXELSE COURANT DONDERDAG 26 SEPTEMBER TEXEi Het enige viersterren Hotel op Texel zoekt voor direkte indiensttreding Funktie-omschrijving: Toezichthouden op de veiligheid van eigen dommen van gasten en het hotel, ordehandha ving op- en om het terrein van het hotel, zorgdragen voor een stuk dienstverlening in de receptie, lichte werkzaamheden voor onze bedieningsbrigade. De juiste kandidaat beschikt over een groot verantwoordelijkheidsgevoel, kan goed zelf standig en alleen funktioneren, is service- minded" en punktueel. Werktijden: 24.00-7.30 uur in een flexibel rooster. Aantal werkdagen 5 of minder in overleg. Geïnteresseerden voor deze funktie schrijven een sollicitatiebrief, compleet met werkerva ring en pasfoto naar Hotel Opduin, t.a.v. de heer C. den Ouden, Ruyslaan 22, 1796 AD De Koog. Bloemkool per stuk f 1,98 Sla twee kroppen f 1,25 Stoofperen 1 Vx kilo f 2,50 Handappels James Grieve 1 Vx kilo f 2,95 Griekse witte druiven Zx kilo f 1,25 Sinaasappels 15 stuks f 3,95 Prinseskaas jong Zx kilo f 5,95 Rambolnoten 100 gram f 2,59 Zoute pinda's 250 gram f 1,95 tweede 250 gram f 0,65 J. van der Vis Weverstraat 72-74, Den Burg. 0 STICHTING VW TEXEL PROMOTIE POSTBUS 3.1790 AA OEN BURG. 02220 -14741 De Stichting VVV Texel Promotie is een jonge, groeiende organisatie met 22 medewerkers in vaste dienst. Tot haar taken behoren: 1 informatiefunktie: het verstrekken van informatie aan toeristen en bewoners van Texel. 2. reserveringsfunktie: het boeken van akkommodatie en arran gementen in opdracht van de konsument. 3. promotie- en marketingfunktie: het uitvoeren van reklame-akties op de konsumentenmarkt, waarbij gebruik gemaakt wordt van moderne marketingtechnieken. Deze laatste taak omvat onder andere het opstel len van reklamekampagnes en konsumentenak- ties en het samenstellen van een drukwerk pakket. Op korte termijn is op deze afdeling ruim te voor een energieke m/v Tot zijn/haar taken behoren: - advertentie-acquisitie voor de verschillende drukwerken - koördinatie van de werkzaamheden die be trekking hebben op het uitbrengen van nieuwe drukwerken - samenstellen van mailingbestanden - verzorgen van mailings - voorbereiden en begeleiden van promotie- akties, zoals: konsumentenbeurzen en adver- tentiekampagnes Wat wij van de nieuwe medewerker verwachten: - tenminste HAVO opleiding - vervolgopleiding toerisme of werkervaring - goede uitdrukkingsvaardigheid - gevoel voor representatie - leeftijd circa 25 jaar - akkuratesse en doorzettingsvermogen - zelfstandig kunnen werken Wij bieden een leuke, afwisselende baan met toekomstperspektief Ivoor de juiste m/v). Verder 24 vakantiedagen, een goed salaris en een leuke standplaats: het vakantie-eiland Texel! Reakties, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan: Stichting VVV Texel Promotie t.a.v. Dhr. H. Groenen, adjunkt-direkteur, Postbus 3, 1790 AA Den Burg. dons diverse kleuren S-XXXL ƒ119,— dons uitritsbare mouwen diverse kleuren S-XXXL ƒ139,— met uitritsbare mouwen S-XXXL ƒ199, met uitritsbare mouwen en aan twee kanten draagbaar S-XXXL ƒ179,- iets langer model twee kanten draagbaar met of zonder capuchon S-XXL f 279,- ALLE MATEN EN SOORTEN Telefoon 12150. GEVRAAGD: m/v voor het verwerken van de lelies vanaf 2de week oktober. Ook huisvrouwen voor hele of halve dagen. M. Koorn, telefoon 17327. a GEMEENTE TEXEL Het bestuur van de Stichting Prof. Dr. W. H. Kees- omstudiefonds te Texel, deelt mee dat voor het stu diejaar 1991/1992 studietoelage uit het fonds kun nen worden aangevraagd. Studietoelagen worden verstrekt aan diegenen die met in staat zijn de kosten voor hun studie (volledig) te betalen. Een voorwaarde hiervoor is dat de aan vrager op Texel woont. Ook als de ouders van de aanvrager op Texel wonen kan een toelage worden aangevraagd. Verzoeken om een studietoelage 1990/1991 dienen voor 15 oktober 1991 bij het bestuur te worden in gediend. Verzoeken die later binnenkomen zullen niet in behandeling worden genomen. Het aanvraagformulier is verkrijgbaar op het bureau onderwijs van de afdeling Culturele Zaken (kamer 1.07) van de gemeentesecretarie. GEMEENTE TEXEL Burgmeester en wethouders zijn van plan hinder wetvergunning te verlenen aan: - bouwbedrijf Gebr. Bruin voor een timmerwerk plaats en bouwbedrijf gelegen aan de Wilhelmina- laan 108a te Den Burg; - de heer F. Westerlaken voor een aannemersbedrijf gelegen aan de Maricoweg 9 te Den Burg; - de heer A. A. Blom voor een visverwerking en vis- bakkerij gelegen aan de Schilderweg 265 te Oude- schild. Aan de vergunningen worden voorschriften verbon den. Van 24 september 1991 tot 9 oktober 1991 lig gen de ontwerp-beschïkkingen ter inzage: - in het gemeentehuis, op maandag van 14.00 tot 16.00 uur en de overige werkdagen van 09.00 tot 12.00 en van 14.00 tot 16.00 uur; - in de openbare bibliotheek, op vrijdag van 18.00 tot 20.30 uur en op zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur. Binnen de inzagetermijn kunnen gemotiveerde be zwaren schriftelijk worden gebracht bij burge meester en wethouders door aanvrager, door degene die tijdig bezwaren hebben ingebracht tegen het geven van de aangevraagde beschikking en door ieder die aantoont daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Degenen die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Tevens maken burgemeester en wethouders bekend dat verzoeken om hinderwetvergunning zijn inge diend door: a. Rab Onroerend Goed b.v. voor een bouwmarkt, een bouwmaterialenhandel, een betoncentrale en een bedrijfsauto-garagewerkplaats gelegen aan de Heemskerckstraat 50 te Oudeschild; b. de heer J. P. de Ridder voor een discotheek en ca fébedrijf gelegen aan de Dorpsstraat 1a te De Koog; c. de heer M. Boon voor een bouw- en aannemings bedrijf gelegen aan Vuurtorenweg 29 te De Cocksdorp; d. de heer J. Zoetelief voor een tuinonderhoudsbe- drijf gelegen aan de Laagwaalderweg 47 te De Waal; e. Hotel Opduin voor een hotel, inclusief restaurant en zwembad gelegen aan de Ruyslaan 22 te De Koog; f. Stichting Texels Museum voor een Maritiem- en Juttersmuseum gelegen aan de Barendszstraat 21 te Oudeschild; g. de heer J. A. Veeger voor een timmerwerkplaats gelegen aan de Maricoweg 2a te Den Burg; h. de heer H. Boom voor een scheepsreparatiebedrijf en smederij gelegen aan de Heemskerckstraat 40 te Oudeschild. Van 1 oktober 1991 tot 31 oktober 1991 liggen de verzoeken ter inzage op de in bovengenoemde be kendmaking vermelde plaatsen en tijden. Binnen de inzagetermijn kunnen gemotiveerde be zwaren schriftelijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te ma ken. Voor elk verzoek om hinderwetvergunning zal een openbare zitting worden gehouden, waar de be zwaren mondeling ingebracht of nader toegelicht kunnen worden. Deze zittingen zullen in bovenstaande volgorde wor den gehouden in het gemeentehuis: voor a. tot en met d. op 22 oktober; voor e. tot en met h. op 23 oktober, achtereenvolgens om: a. en e. om 09.30 uur; b. en f. om 10.00 uur; c. en g. om 10.30 uur; d. en h. om 11.00 uur. Tevens wordt aldaar gelegenheid gegeven om over het verzoek om hinderwetvergunning van gedach ten te wisselen. Alleen wie schriftelijk of mondeling bezwaren heeft ingediend, kan eventueel later be zwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en des gewenst beroep instellen tegen de verleende hinderwetvergunning. GEMEENTE TEXEL Op zaterdag 5 oktober aanstaande zal wederom een veiling worden gehouden van gevonden fietsen. Personen die aangifte hebben gedaan van verlies of diefstal van een fiets hebben van de politie een aan koopcertificaat gekregen. Met dit certificaat kunt u op de veiling een door de politie gevonden fiets kopen. Met de veiling, die gehouden zal worden in de gara ge van de politie aan de Keesomlaan, zal om 10.00 uur worden begonnen. Indien u een fiets wilt kopen dient u vooraf een koper-nummer af te halen bij de veilingmeester, op vertoon van een aankoopcerti ficaat. Vóór de veiling is een ieder van 9.00 tot 10.00 uur in de gelegenheid een gevonden fiets als de zijne of de hare te identificeren. De fiets wordt dan alsnog uit de verkoop gehaald. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de afdeling Algemene Zaken van het gemeentehuis bij de heer A. Bijma. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders zijn van plan om met toepassing van artikel 18 a van de W.R.O. en artikel 21 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening 1985, medewerking te verlenen aan het bouwplan van: - J. M. Maas voor het uitbreiden van een garage aan de Trompstraat 36 te Oudeschild. Tevens zijn burgemeester en wethouders van plan om met toepassing van artikel 19 van de W.R.O. en artikel 50, lid 8 van de Woningwet medewerking te verlenen aan het bouwplan van: - Fa. Eibernest voor het plaatsen van twee zomerhui zen aan de Molenlaan 30 en 30 a te De Cocksdorp. Dit bouwplan is in strijd met het ter plaatse gelden de bestemmingsplan. Ter plaatse is een voorberei- dingsbesluit van kracht. Het bouwplan is overeenkomstig het in voorbereiding zijnde bestem mingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 27 september 1991 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (kamer 0.12) van de gemeentese cretarie. Eventuele bezwaren tegen bovenbedoelde bouw plannen kunnen gedurende de termijn van ter inzage legging schriftelijk aan burgemeester en wethou ders kenbaar worden gemaakt. GEMEENTE TEXEL Vanaf maandag 30 september a.s gaat de buiten dienst van gemeentewerken weer over op zijn win terrooster. Het magazijn aan de R. P. Keijserstraat, inclusief de overige diensten, hanteren vanaf die da tum de volgende openingstijden: 07.30 - 09.30 uur; 10.00 - 12.30 uur; 13.30 - 17.00 uur. Wij adviseren ook bij U thuis VERFSPECIALIST SCHILDERSBEDRIjj HOGERSTRAAT 7 11 TELEFOON 12305 Hierdoor roept de Coöperatieve Raiffeisen-Boerenleenbank Texel B.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene ledenvergade ring, die gehouden wordt op woensdag 2 oktober, 1991 om 20.00 uur in appartementenhotel Bosch en Zee te De Koog. Verkorte agenda - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 1990 - Verkiezing leden Bestuur en Raad van Toezicht - Wijziging statuten en huishou delijk reglement - Mededelingen en rondvraag. De volledige agenda, de notu len van de vorige vergadering alsmede de jaarrekening 1990 en de tekst van de statutenwij ziging liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het Bestuur. De Rabobank is e coöperatieve ban! Dus een bank me leden. Leden die door middel van ledenvergaderingi het door hen gekozen bestuur, invloed kunnen u oefenen op het beleid van hun plaatselijke bank. Dat is een garani voor u, dat bij all advies dat de Rabobank geeft I belang van de lei en cliënten zwaa weegt Verhuur - reparatie - verkoop. KALMAR en CLARK heftrucks Rotterdam. Tel. 010 - 4765077 Maricoweg 6 Den Burg. Tel. 02220 - 12356. U kunt ze door ons ook zetten laten Spinbaan 14, Den Burg 2? 13163.

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 8