SPORT [aren vindt laar vader Jll'l HI Mil II III Poging tot inbraak i-openheid Onverwachte winst Tevoko op Polisport Voetbalprogramma Eilandcompetitie volleybal Team En Passant hervindt zich MST-programma [RDAG 17 OKTOBER 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 laties mee hadden gehad. Die lerstelling bleek dus juist. Telefoontje andleider Lothar Alten beloofde zou proberen Hannes Wader sporen, wat gezien de bekend- an de man niet zo moeilijk tl na een week gaf Alten het innummer van Wader door. De ■er 52-jarige zanger bleek te m een klein plaatsje in Oost- id. Hij is getrouwd met een ngere vrouw en heeft een van vijf jaar. Karen durfde it direkt te bellen omdat ze er rust op was dat zo'n confron- oor beide partijen aangenaam lopen kort daarop voor iets anders n vriend in Duitsland was, ze er wel achter hoe hij eruit een CD-zaak in Gelsenkirchen irammofoonplaten van hem, de hoes een portret. Hannes vertolkt een repertoire van volksliedjes en liederen van i Brecht. Karen kocht een lp nieuw gearrangeerde liedjes 18e eeuw. :ek later had ze genoeg moed eld om op te bellen. „Toen ik in de lijn kreeg, wilde ik niet zeggen dat ik zijn dochter was. i vroeg ik of ik een afspraak im kon maken. Hij wilde na- weten waarover het ging en irtelde ik toch maar dat hij in ip Texel bevriend was met mijn en dat hij mijn vader moest iar was hij even stil van, maar i hij dat hij dat niet zomaar e. Zoiets kon iedereen wel Maar hij wilde me wel ont- Dat zou een week later kun- mt dan was hij op tournee, hij onder andere zou optreden lerhaven. Daar zou ik hem zien. Met een vriendin ben ik gegaan. Mijn moeder wilde ok mee, maar dat wilde ik niet was bang dat het dan emo- uit de hand zou lopen of dat overvallen zou voelen". Toegift in haar vriendin reisden naar haven en stapten de betreffen- binnen na tien uur 's avonds, annes Wader al bezig was met igift. Na afloop drukten vader [iter elkaar de hand. „Hij liep ip mij af, met op mijn vriendin, ien zag hij het aan mijn ge- lij was eerst erg nerveus en ons uit om mee te gaan n café in de buurt waar we onden praten. Het werd een van drie uur, best gezellig ïlemaal niet schokkend of leel. Ik had steeds het idee lat ik iets van een bloedband n zou moeten voelen, maar Deel van de hoes van een LP van Wader. daar was geen sprake van. Met ieder ander had ik ook zo'n kontakt kun nen hebben. Het gesprek verliep een beetje moeizaam want ik spreek slecht Duits. Toen ik het in het En gels probeerde, bleek dat hij daar veel moeite mee had. Naderhand ging hij over op Oost-Fries, wat veel op Nederlands lijkt en dat ging eigen lijk nog het beste. Hij deed in het begin nogal afhou dend, oppervlakkig zelfs. Hij dacht blijkbaar dat ik geld van hem wilde hebben of zo, maar zoiets is nooit in mijn hoofd opgekomen, hoewel hij misschien best rijk is. Tegen het eind van het gesprek werd hij toch nog emotioneel, maar ik bleef er vrij nuchter onder. Het viel me op dat hij een beetje op mijn tweede vader lijkt, ongeveer zoals ik me had voor gesteld. Blijkbaar valt mijn moeder op dit type. Het was toch wel een beet je dramatisch, want hij vertelde dat zijn vrouw een paar dagen tevoren een miskraam had gehad. In een week een kind verloren en er weer een bijgehad... Of zijn vrouw inmid dels weet van mijn bestaan, weet ik niet. Het kon hem blijkbaar niet sche len want hij drong niet aan op ge heimhouding of zo. Hij was geïnteresseerd in mijn stiefvader en informeerde bezorgd of hij goed voor me was. Ik kon hem gerust stellen, want ik heb een prima band met mijn huidige vader. We wisselden adressen uit en hij vroeg of ik hem nog eens wilde schrijven. Of ik dat doe, weet ik niet. Ik heb er geen be hoefte aan. De nieuwsgierigheid is weg, ik weet nu wat ik weten wilde. Toen hij ons overnachting aanbood in een mooi hotel, heb ik bedankt. We zijn om twee uur 's nachts weggere den en hebben halverwege de terug reis naar Holland in de auto overnacht. De ontmoeting is een heerlijke opluchting voor me geweest, maar deze man zegt me niets. De man waarmee mijn moeder nu ge trouwd is, is mijn vader en niet hij". Iemand heeft maandagmiddag gepro beerd in te breken bi] een bedrijf aan de Keesomlaan. Er is een cirkel in een raam gesneden, maar de dader is niet binnen geweest. RIEVEN VAN LEZERS BUITEN VERANTWOORDELIJKHEID VAN DE REDAKTIE ik geen behoefte heb aan mestrijd, wil ik één keer rea- p de reacties van de heren ren Bakridi in het artikel igenaren willen meer open- i de Texelse Courant van 3 j.l. Bakridi heeft het over voor uit mijn eigen bestuursperio- tn van mening, dat al mijn mdentie met het bestuur van- estaan van de vereniging h zouden spreken. Het aan- en de gehouden enquête «genaamd niets te maken door mij en anderen gelever- k. Overigens is dit een oude in het verleden al vaak is st, doch ook onlangs, naar ig van gesignaleerde misstan- r Avro-Televisier in een tehuis gdige delinquenten. De illing in dit soort enquêtes sestal niets te maken met het te van het onderwerp en het ok volstrekt onjuist om daar- lusies te trekken en deze toe in op de bestaande problema- l leden tijdens de algemene 'ingen moties in kunnen die- >P de ledenvergadering van j.1. volkomen gelogenstraft, is lid heeft namelijk het gevraagd of hij een onder stemming mocht laten bren- srop de voorzitter kort met Mwoordde. Overigens is het Pel om de waarheid hierom- 1 het licht te brengen omdat mijn laatste brief aan de heb geschreven) de heer zich tijdens een bestuursver- zich heeft laten ontvallen, 'Ie vergaderingen (overigens 'Pdracht of toestemming) in- 'P de band heeft vastgelegd. We banden afspeelt voor de kan alleen maar onmisken- ®n, hoe de vork werkelijk 'eel zit. In dit verband ver- °9 naar de problematiek in uw blad in het voorjaar van 1989 in zake de kwestie TVL, waarvan de copieën te vinden zijn in mijn dossier op uw redactie De reden, waarom wij naar deze zaak verwijzen, is gele gen in het feit dat destijds al bij mij en anderen een „gezond" wantrou wen is ontstaan ten opzichtevan de handelwijze van de heer Warnaar, door het misbruiken van de afgege ven machtigingen van leden van de vereniging. De heer Wajnaar moge dan trots zijn op zichzelf, doch wij delen deze kwalificatie geenszins, omdat de grote winsten in feite niet terecht komen bij die mensen, die een behoorlijke investering in hun va kantiewoning hebben gedaan. Lex Wal ravens Breda Reactie R. Bakridi Als reactie op het ingezonden stuk van de heer Walravens neem ik de vrijheid het volgende op te merken. Algemeen: Ik betreur het ten zeerste dat de heer Walraven meent een discussie met het bestuur en zijn vereniging via een polemiek in de krant moet voeren. Ik vrees tevens als mogelijkheid in aan merking te moeten nemen de zo veelste demonstratie van Lex Walravens van een ongelooflijk dé dain, waarmee hij meent het bestuur en de leden van de vereniging van eigenaren tegemoet te kunnen tre den. Opgemerkt moet worden dat el ke vereniging en derhalve ook onze VEE per definitie een democratisch li chaam is. Demoncratische principes brengen met zich mee dat leden die om welke reden dan ook onderdelen van het beleid anders ingevuld had den willen zien, zich bij het meerder heidsstandpunt neerleggen: te meer, wanneer de door hen gehanteerde ar gumenten niet overtuigen. Gelet op de in onze statuten en huishoudelijk reglement neergelegde procedures komt het mij voor dat elk zich respecterend lid deze procedures zo nodig uitputtend in acht neemt. Specifiek De opmerking van Walravens omtrent de enquête is minachtend t.o.v. de le den, die serieus hieraan hebben mee gewerkt. Kennelijk kan Lex niet meer beseffen dat noch de leden van de VEE noch de bestuursleden gedis kwalificeerd waren voor het (doen) beheren van hun bezit. Het geeft te denken dat een (exlbestuurslid, ken nelijk weinig betrokken bij het doen en laten van de rest van het bestuur, niet meer weet dat het integraal op nemen van de ledenvergadering op een geluidsband een bestuursbesluit is geweest met als doel de secretaris van veel schrijfwerk te ontslasten. Voor wat het TVL verhaal betreft zij opgemerkt dat voldoende uitleg aan de leden heeft plaatsgevonden. Dat zulks bij de leden ook is overgeko men getuige het feit dat 160 van de toen verhurende 190 leden hun ver trouwen hebben uitgesproken door het geven van een volmacht aan de heer Warnaar. Zij houden er een an dere mening dan Lex Walravens op na. Gelukkig mag dat ook nog in on ze demoncratie! Waar Lex spreekt over verhuuurprijzen moge het dan toch ook bij hem uiteindelijk duidelijk zijn dat daarbij de belangen van de verhurende leden en De Krim parallel lopen. Hoe meer er wordt verhuurd, hoe hoger de huuropbrengst, hoe ho ger de provisie-inkomsten van N.V. De Krim. Dit lijkt mij zowel voor de verhuurder als voor de Krim een ge zonde basis voor samenwerking. De wijze waarop Lex Walravens tegen de door hem zelf getekende overeen komsten fulmineert, kwalificeer ik, zij het ongaarne, als onbetamelijk ge drag, dat de VEE schade zou kunnen berokkenen. De kern van Lex Walravens beweeg redenen om binnen het stramien van de door hem getekende overeen komsten zijn investering in dit park te doen en nog steeds te handhaven is heftzelfde als wat als mening uit de enquête naar voren komt. Beste Lex laten wij ons aan de feiten conformeren, dan kunnen wij elkaar ook goed verstaan! Drs. R. M. I. Bakridi (Voorzitter VEE Villapark Texel) Discussie gesloten - Redactie. Het eerste team van Tevoko trad za terdag aan tegen Polisport 1 uit Schagen. Dit sterke team met oud- Texelaar en -Tevokospeler Gert Jan Moens in de selectie, degradeerde vorig jaar uit de promotieklasse. In de eerste set kwamen de Texelse heren al snel op een 8-4 achterstand. Coach André van der Vliet vroeg een time-out aan en hield een don- derspeech. Dat deed wonderen: de verdediging kwam tot on-Tevoko- achtige goede prestaties en de aan val verliep op een wijze waar topvol- leyballers van dromen. De set werd met 15-10 gewonnen. De tweede set bleek een kopie van de eerste. Weer was een peptalk van de coach nodig om Tevoko bij 2-6 achterstand weer bij zinnen te bren gen. Ook deze set werd gewonnen en wel met 15-11. Koos Doeven mocht de derde set vanaf de bank bekijken. Zijn plaats werd overgenomen door Niels Joost Albers, die zijn spelverdelersdebuut maakte in het paradepaardje van Te voko. Jonge spelers krijgen bij deze vereniging om de beurt een kans om zich waar te maken tijdens het „gro te werk". Albers maakte een goede indruk. De Texelaars liepen uit naar 5-0 en via 7-4 naar 14-6. Omdat de winst hen bijna niet meer kon ontgaan, werden nog enige sprongservices uit geprobeerd. De set werd met 15-10 gewonnen. Toevalligerwijze treden de Texelse vol leyballers zaterdag aan tegen hetzelf de team, ook tijdens een uitwedstrijd. Dit keer gaat het echter om de districtsbeker. Dan zullen ze het moeilijker krijgen, want Polisport weet nu wat voor vlees er in de kuip zit en zal voluit gaan. Zaterdag 19 oktober: KNVB afd. Noordhoiland: Junioren: Duinranders A1-0osterend A1 14.30 u. Tex. Boys B1-SVAP BI 15.00 u. Oosterend B1-HRC B1 13.30 u. Tex. Boys C1-HRC C2 13.30 u. Oosterend C1-HCSC C3 13.00 u. Tex. Boys C2-JVC C3 15.00 u. Texel C1-BKC C2 15.00 u. Pupillen: Texel D1-HCSC D1 Zondag 20 oktober: KNVB Hollandia T.-Texel KNVB afd. Noordholland: De Koog-BKC Oudesluis-ZDH Tex. Boys-DESS Oosterend-AGSV Texel 2-ZAP 2 HRC 4-De Koog 2 Texel 3-Vios/W. 3 Tex. Boys 2-HRC 6 Oosterend 2-ZAP 7 Oudesluis 2-Tex. Boys 3 Junioren: DTS A1-Texel A1 Texel A2-Wiron Al Recreatievoetbal: Texel-De Koog Tex. Boys-Oosterend ZDH-SVC 10.30 u. 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 11.30 u. 12.00 u. 12.00 u. 12.00 u. 12.00 u. 12.30 u. 10.30 u. 10.30 u. 10.30 u. Programma dinsdag 22 oktober: Veld A: mannen: 18.30 u. Paal 9-Teso RWS 19.12 u. RWS-Graaf Sp. Teso 19.54 u. Tatenhove-v.d. Woude Graaf Sp. 20.43 u. Krim/Paal 28-Kobeko Tatenhove 21.30 u. Bremakk 1-ABN-Amro Krim/P28 22.18 u. Cocky's-Bremakk. 2 ABN-Amro Veld B: vrouwen en gemengd: 18.30 u Nioz-Visser B. Ria's w. 19.12 u. Ass. Bremer-Ria's W. Visser B. 19.54 u. Smash '68-Rival Ass. Bremer 20.43 u. LenR-Ecomare 12 Balcken 21..30 u. NBC-St. Jan Question 22 18 u. Question-7 Prov. NBC Veld C: vrouwen: 18.30 u. Question-Mantje Sp Haarstudio 19.12 u. Haarstudio-Verfbus Mantje Sp 19.54 u. Westerl.-Durper Drup Verfbus 20.43 u. Zegel M.-Vlier Westerlaken .21.30 u. Wiersma An.-Slag. de Boer Vlier 22.18 u. Zeilmakenj-Meermarkt De Boer Wedstrijdleiding: Freerk en Agnes, tel 13540 Uitslagen 15 oktober Mannen en gemengd: DGM-Teso 2-1; Koger Hoop-Bremakker II 0-3; Autocentrum Eelman-Texelse Autocentrale 0-3; Stuc. van de Woude-ABN-Amro 3-0; Gr. Slock-RWS 3-0; Cocky's Kapsalon-Kobeko 0-3, EcoMare-Foto de Waal 1-2; 12 Balcken- St. Jan 3-0; NBC-RaboIJzer 3-0; LenR-Listig 0-3; Dames Cohen-Ass. Bremer 0-3; Smash'68-Visser Bouw 0-3; Wiersma Antiek- Boutique Texèle 2-1; Question-De Verfbus 2-1; Leydekkers-Klif 12 0-3, Zegel Mode- Haarstudio 1-2, Sportshop-Mantje Sport 2-1, 7 Provincién-De Vlier 0-3; Het team van schaakclub En Passant heeft zichzelf zaterdag in de tweede bondswedstrijd, zaterdag in De Wit te Burcht, hervonden. Nadat het Texelse team een week eerder op uiterst schlemiele wijze had verloren tegen Julianadorp, werden tegen het eerste achttal van Wieringermeer be tere zaken gedaan. Ondanks de afwezigheid van eerste bord-speler Jaap Dros stevent En Passant duidelijk af op een 5-3 over winning. De match werd afgebroken bij 3-3, maar de beide verdaagde po sities zien er voor En Passant zeer florissant uit, zodat de winstclaimes van de Texelaars vrijwel zeker geho noreerd zullen worden. De winstpun ten voor En Passant werden ingebracht door Jaap de Wijk, die in slechts 19 zetten over J. Smit heen walste en door Aad Bakker en Piet Bakelaar. De afgebroken partijen van Martien Witte en Piet Cornelisse te gen respectievelijk G. Knibbe en H. Pomstra zullen En Passant eveneens het volle pond opleveren. Paul Eel- man, Kees Kistenmaker en Thijs Wit te konden het niet bolwerken tegen de Wieringermeerders. Interne competitie In de interne competitie blijft Thijs Witte verrassend goed draaien. Maandagavond werd de sterke Roel Riegman met scherp en adequaat spel van het bord geschoven. Met deze nieuwe zege zal Witte zich comfortabel bij de eerste vijf van de competitie plaatsen. De beide koplo pers, Jaap de Wijk en Jaap Dros, kwamen elkaar niet te na. Wellicht liet Dros in de prille opening een kans op reëel voordeel liggen, want na de rustige voortzetting die hij koos, werkte De Wijk zich bekwaam los. Even leek het er op dat hij titel verdediger Dros onderuit zou halen, maar deze hergroepeerde zijn stukken juist op tijd en kwam met de schrik vrij. Voor Piet Cornelisse is de interne competitie wel zeer ongelukkig be gonnen. Vorig jaar speelde hij steeds mee in de top van het klassement en werd uiteindelijk derde, maar dit jaar staat hij met de zorgwekkende score van 1 uit 4 opvallend in de achter hoede. Tegen Martien Witte overzag hij een dodelijke wending die hem onmiddellijk de dame kostte. Ook Ge rard Zoetelief zal na de twee nederla gen waarmee hij het seizoen heeft geopend .niet tevreden zijn. Zoetelief liep zich tenslotte te pletter tegen het solide spel van Dirk Leegwater; In zijn drang de aanval te voeren verloor hij de veiligheid uit het oog De coun ter van Leegwater was meteen beslissend. Willem van de Rijke verkeerde vorig jaar in de lagere regionen van En Passant, maar vooralsnog handhaaft hij zich in de middenmoot. In een koelbloedig gespeelde partij werd Frans Eijgenraam aan de kant gezet. Uitslagen. F Eijgenraam-W. vjd. Rijke 0-1; F van Tatenhove-V. Voskuil %-%; K. Brummg-D. Hoekman 1-0; T van Lingen-W Hoekman Vi-Vf, T Witte-R. Riegman 1-0; J. Dros-J. de Wijk Vi-'/a, P. Eelman-D. Veltkamp 1-0; E. de Visser-M. Birkenhager '/a-Va; P. Cornelisse-M. Witte 0-1; D. Leegwater-G. Zoetelief 1-0; W. Pranger-J. W. Bakker 1-0. Afd. basketball Zaterdag 19 oktober: Bgm. De Koninghal. Den Burg: 17.30 u. De Marels-FAC 4 (D) 18.30 u. De Mareis-Adelborsten (H) Afd. volleybal: Zaterdag 19 oktober: 13.30 u. D1 Tevoko 1-Los '82 1 15.00 u. D1 Tevoko 2-HCSC 2 13.30 u. D2 Tevoko 3-Juvoc 3 15.00 u. D3 Smash '68-Quelder- duijn 3 13.30 u. H2 Tevoko 2-Turnlust 1 Als na een poosje lijden De dood mij komt bevrijden Dan dank ik alle mensen op aarde Die lief en leed met mij aanvaarden. Bedroefd maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgza me man, onze vader, schoonvader, opa, broer, zwager, oom en vriend Klaas Mantel (Nico) 6-7-1927 t 14-10-1991 Uit aller naam: R. Th. Mantel-van Renswoude Golfslag 2, 1791 HC Den Burg-Texel. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de Algemene begraafplaats te Den Burg. De wind trompettert: ,,'t is geboren!" de zee zingt: ,,'t leven wint'" de bomen ruisen ter bescherming van ons pas-geboren kind Dankbaar en blij zijn wij met onze dochter Louisa-Maria - Virginia Roepnaam: Virginia Datum: 15-10-1991 Henk en Annemieke Witte-Wieten Stuifweg 9, 1794 HA Oosterend-Texel Tel. 02220-18273 (Graag voor bezoek even bellen) Moeder en kind rusten van 13.30 tot 15.30 uur en na 22.00 uur. De Vereniging voor Vrije op voedkunst organiseert een cursus O.I.V. Marga Hoogen- boom. „Opvoeding van het kind van 0 tot 7 jaar." Dins dag 22 en 29 okt. en 5 en 12 nov om 20.15 u. in de Vrije School, Gasthuisstraat 55, Den Burg. Kosten ƒ25,— voor 4 avonden, op de eerste avond te voldoen. Opgeven vooraf bij Marga Hoogen- boom, tel. 17852. Vanaf Aruba willen wij iedereen bedanken, die van onze trouwdag een groot feest gemaakt heeft, 't Was grandioos! Maarten-Jan en Marleen Boon Zaterdag a.s. VZH-examen Honden Club Texel. Aanvang 10.00 uur. Restant voetbalschoenen nu ƒ59,—. Mantje Sport. Feestavond, bruiloft of ge woon iets te vieren. Bowling De Koogel en Restaurant 't Pruttelhuus maken een pas send Teest voor u. Info, tel. 17672. Kerstgroep maken I Voor de wo. mo. of de wa av. zijn nog enkele plaatsen vrij! Info: Jeannet van Abs, tel. 13644. Haar hoeft niet altijd kort te zijn. Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak, tel. 12227. 10 lessen callanetics op vrij dagmorgen van 9.30 tot 10 30 en van 10.30 tot 11.30 uur in Den Hoorn. 1 uur ver antwoorde oefeningen voor de buik-, borst-, been-, en bilspieren. Gegeven door M. Bergsma (fysiotherapeute). Inl. 19708 Te koop: nieuwe luchtbuks, verzwaarde uitvoering, 4.5 mm, merk Weihrauch Nieuwprijs ƒ435,—, vraag prijs plus kogeltjes ƒ300,-. Tel. 10390. Nu steengrillen in De Koog. Restaurant 't Pruttelhuus. Apart zaaltje voor groepen Info, tel. 17586 b.g.g. 17672. Zaalsportschoenen. Sport. Mantje Honda XL 250, ƒ4500.-. Tel. 17557. Te koop: Puch Maxi met mooie onderdelen voor de knutselaar. ƒ300,—. Tel. 13102. Bowlen is leuk! Speel het eens in Bowling De Koogel. Tel. 17672. Kindersportschoenen, laat ste maten nu ƒ49,—. Mantje Sport. Vervelende kinderen? Geef ze een mooi katje of katertje. Keus uit nog een stuk of 8 bij het over heel Texel bekende adres: Teuntje, Genteweg 1, Oosterend. Tel. p/a. 18915 (v.d. Zee). P.s. latere katjes niet zindelijk? Wie heeft dat verzonnen? Te koop gevraagd: Sony KTV en/of Siemens KTV evt. afst. bed. Mankementen geen bezwaar. Te koop: na turel kleur western laarzen, maat 46, z.g.a.n. Tel. 10390. Restaurant 't Pruttelhuus. Er komen steeds meer Texe laars eten. Dat zegt toch eigenlijk genoeg. Het hele jaar iedere dag geopend van af 16.30 uur Te koop: motor S.W.M. 175 cc Enduro, b.j. '78. Inl. tel. 15785. Kamer of woning gevraagd in Den Burg. Tel. 17557 Jeantex. Regenkleding, een perfecte collectie. Mt. 92-58. Mantje Sport. Te koop Renault 5, 3-deurs, bj. aug '87, km.st. 63.000, kl. rood. Inl. 18438. Steengrill: 6 soorten vlees, banaan, paprika, uien, cham pignons, koude vruchten, sa lade, frites, stokbrood en groentes, restaurant 't Prut telhuus. Tel. 17586. Verhuisd: van Starkenburgh 18 naar „De Gollards", ka mer 70. Mevrouw E. H. Toolens-Buys. Trainings/vrijetijdsbroeken. div. materialen en kleuren, vanaf ƒ39,90. Mantje Sport. Restaurant 't Pruttelhuus nu in geheel vernieuwde stijl. Beter, gezelliger, lekkerder. Te koop gevraagd pony. Stokmaat 1.30 m, lief en verkeersmak. Tel. 10265. York. Sweaters, joggingbroe ken. Maat 92-58. Mantje Sport. Tot ziens in ons tropisch in gericht restaurant 't Pruttel huus. Iedere dag geopend vanaf 16 30 uur. Ook groeps- arrangementen. Vluchtelingenwerk Texel vraagt vrijwilligers/sters. In lichtingen, tel. 16409. Uit eten? Dan naar grill restaurant 't Pruttelhuus Iedere dag geopend vanaf 16.30 uur (7 dagen per week). Tel. 17586. Strandpaviljoen Westerslag is t/m zaterdag 26 oktober alle dagen geopend. Modeltreinenbeurs. Zater dag 19 okt. in „De Jutter", Spoorgracht 5 A, Den Hel der, van 10 tot 16 uur. Al jaren bekend bij de toe rist. Restaurant 't Pruttel huus. Nu ook het adres voor de Texelaar. >1

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3