De beste Sunderklazen van 1991 Bill!.; 'iSÉ mm f KORT TEXELS BEZORGER m W wek mmorr* 5i L '\h\^ villen we on eenfvusie kmrie ^tocksccüP U I I - vwr on L^U^, OosTBtf/l'® 1 W> Aankoopcentrale Weinig spectaculair basketball in de eilandcompetitie Bioscoop Kamermuziek op Kerstmarkt Den Hoi Wij zoeken een PAGINA 2 TEXELSE COURANT DINSDAG 17 DECEMBER 19! Volgens de jury's werd donderdag met Ouwe Sunderklaas weer ,,bèst speuld". Na het optellen van de pun ten kwamen zij tot de volgende uit slagen: De Waal In De Waal speelden 23 kinderen en één volwassene. Dat waren er aan zienlijk meer dan vorig jaar. Hopelijk gaat het in deze opgaande lijn door en doen er volgend jaar vooral nog meer oudere spelers mee. Bij de prijs uitreiking in het dorpshuis was het vol en gezellig. Enkelingen: 1 Kabel t.v. (Cor Hin); 2. Clown (Ilse Pastoor); 3 Indiaan (Dave Pastoor). Paren. 1. en folklorebeker Juf Els met de ne tenkam (Jan en Simone van Heerwaarden), 2. Knoop doorhakken (Dorpshuis en school) (Jasper en Thomas Buis); 3 Kabel t.v. en her bestrating (Jeroen en Marieke Driehuis). Groepen; 1. en wisselbeker De pen van Ben (Joost en Dmeke de Winter en Adriaan en Co- rmne Rikkenberg). Eervolle vermelding volwas senen rondje van Dirk en Nel Den Hoorn Jeugd;. Enkelingen. 1 Playgirl (ZDH) 177 pnt, 2. Tentenbouwer 152 pnt. Kleine groepen 1 Afvalemmers vol afval 179 pnt, 2. Schoonmaaksters 165 pnt, 3. Zelfge maakte afvalemmers 163 pnt. Grote groepen: 1. Juf Corrie 25 jaar juf 176 pnt, 2 ZDH 60 jaar 159 pnt, Mevrouw Bot hofbeker (origineelste): schoonmaaksters. Totaal 35 deelnemers, 12 uitbeeldingen. (1990 36 deelnemers) Volwassenen; Enkelingen: 1 Klok in kerktoren 220 pnt. 2 Grijze belbus 206 pnt 3 De sjeik met varkenskop 195 pnt. Beker beschikbaar gesteld door Klif/Naalrand voor klok en kerktoren. Kleine groepen 1. Spoken in toren Den Hoorn 220 pnt, 2. Vuilnisbelt 208 pnt; 3. St Dona- tus 208 pnt Grote groepen 1. Sjeik in hemd gezet 236 pnt; 2. Vijf voor twaalf 233 pnt; 3. Familie Dijksen 231 pnt. SOW-beker: Sjeik in hemd gezet Record aantal deelnemers de tent van Willem Bakker. Erg veel gespeuld. i li m G.O. bokaal. Enkelingen: 1 Overstroming in 't Skiltje. S.O.W beker Cor en Willem naar Amerika. 72 deelnemers. 31 voorstellingen. De Cocksdorp Totaal 70 speulers Jeugd; Enkelingen: 1 Baby Fenna (105 pnt); 2 Éénrichting verkeer (104 pnt); 3 Kapper op Durp (102 pnt). Paren 1 Wachtkamer (120 pnt); 2. Prof.Prod- del (119 pnt) 3. Vuurtorenwachter (118 pnt) 4. Groepen 1 Wachtkamer (124 pnt); 2. Bijen- poep (123 pnt) 3. Wie van de drie (116 pnt). Eervolle vermelding voor. bijen Volwassenen; Enkelingen: 1 Ster (119 pnt); 2 Truus (118 pnt); 3. Renme Huisman (97 pnt); Groepen: 1 Koekoeksei (118 pnt); 2 Durper Kabel t.v. (116 pnt), 3. Haven van sil (113 pnt) Paren 1 Hervormde Kerk (134 pnt); 2. Jaap en Bart (116 pnt), 3. Bijenlied (114 pnt) Folklore- en wisselbeker: Hervormde kerk. Den Burg In Den Hoorn werden natuurbeschermers Adriaan en Sytske Dijksen. verscholen achter een duin. op de korrel genomen Dit kan niet Adriaan. zet het in de Texelse Courant.'' (Foto Gerard TimmermanI 1 Familie Duinker uit de Peperstraat met de verhuizing van D. Kuiter; 2. Liesbeth, Marijke en Sandra Bremer en Kira Purmer met de i|S- heilige; 3. Bob en Paul Witte en Simon en Ineke Bremer met de steen des aanstoots Volwassenen; Enkelingen: 1. G Bloem met de pozen van Teun; 2. K. Timmer; 3. M Kooger met kruising Oosterend. Paren 1. G. Vlaming en H. Schneider met bungalowpark 't Koppensbossie; 2. K van Leeuwen en M Hin met hekken zetten 3. Fam Daalder met D Kuiter Groepen. 1 J. Kooger, F Joustra en 6 A Trap met Dijkstra's borden; 2 Fam Bremer, Fam. Uitslagen Jeugd; Enkelingen 1 Sils truck; 2. Cor Ellen in de stoel. 3. De draak. Groepen 1 Asielzoekers; 2 Spaarlampen actie; 3. Paarden van Gerard de Porto Paren/trio's: 1 Gemeente hamster, 2. Schoon maak containers, 3. Geboorte golf Ecomare Volwassenen; Enkelingen: 1. Sterrenkijker; 2 Was uw handen in onschuld; 3 Relatienota. Paren/trio's: 1. Begroting; 2. Firma Moord en Doodslag; 3. Fietspad De Cocksdorp; Groepen 1 Openbaar toilet (nr 403); 2 Steen des Aanstoots; 3. De raad en de dure stoelen Folklore beker: De raad en de dure stoelen. Welzijnsbeker Noodslachtplaats. Dinsdag 17 december Van 14.00 tot 16.00 uur wordt in De Schuilhut (bij de Hervormde, kerk van De Koogl een bijeen komst gehouden over de opvang van asielzoekers in De Koog, in het bijzonder bestemd voor men sen die vragen ot problemen hebben over dit onderwerp of een vorm van hulp willen bieden. In Cinema Texel draait om 19.00 uur „Bingo". De Oudere Doopsgezinde Zusterkring heeft in het zaaltje bij de kerk in de Kogerstraat een adventsavond, aanvang 19.30 Een leerlingenorkest (met diverse instrumenten, waaronder viool en dwarsfluit) verzorgt in de muziek school een voorspeeluur, aan vang 19.30 uur. Toegang vrij voor ieder. In de Hervormde kerk van Oosterend geven de Rose Har mony Singers een kerstconcert, aanvang 20.00 uur. Toegang gra tis; na afloop wordt een collecte gehouden. De afdeling dialect van de Histo rische Vereniging Texel komt om 20.00 uur in d'Ouwe ULO bijeen. Ook niet-leden zijn welkom. Woensdag 18 december Van 14.00 tot 17.00 uur wordt in de werkplaats van Han Bakker in Den Hoorn kerstmarkt gehouden. Voor Kogers en oud-Kogers vanaf 55 jaar wordt in de Dorpskelder een kerstmiddag gehouden, aan vang 15.00 uur. Met lezing over Spitsbergen door Jan Moens. In De Waldhoorn te Den Hoorn is om 16.00 uur een gezamenlijke kerstviering van de Ouderensoos, de Hervormde Zusterkringen en de Anbo. De raadscommissie voor ruimte lijk en huisvestingsbeleid heeft in het raadhuis en openbare verga dering, aanvang 19.30 uur. Onder andere wordt gesproken over de nota „Wordt wonen een luxe?" van Groen Links, de knelpunten en doelstellingennota voor De Koog, enkele voorbereidings- besluiten, huisvesting van tijdelij ke arbeidskrachten, opslag van strandpaviljoens in de winterperi ode en het tuinwallenpro|ect. Donderdag 19 december In de R K. kerk van Den Burg wordt de jaarlijkse volkskerstzang gehouden, aanvang 19.30 uur In de voorspeelruimte van de muziekschool (d'Ouwe ULO) wordt weer een voorspeeluur verzorgd door leerlingen, aanvang 19.30 uur. In de voormalige LBO-kantine aan de Emmalaan hebben de plattelandsvrouwen van Den Burg een bijeenkomst. Mevrouw L. Eeken-Beekhuis geeft een le zing over „Kerstviering en kerst gebruiken in andere landen". Aanvang 20.00 uur. Vrijdag 20 december Van 19.00 tot 21.00 uur wordt kerstmarkt gehouden in de werk plaats van Han Bakker in Den Hoorn. De basketballvereniging houdt in de Burgemeester De Koning-hal een dunk- en driepunterwedstrijd 20.30 uur. Hoogwater Oudeschild 02.57 en 14.2i 04.50 en 1 7.3i 06.00 en 18.3 Di. 17 Wo. 18 Do. 19 V r. 20 Za. 21 Zo. 22 Ma. 23 Di. 24 07.00 en 193 08.06 en 20.3 08.55 en 21.2 09.45 en 22.1 10.45 en 22.5' Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. De zon komt 22 de cember op om 8 46 en gaat onder om 16.30 uur. 21 december volle maan; 2. december springtij ..De steen des aanstoots'' op de stoep van de familie Plaatsman in de Peperstraat, waardoor de AOT-bus nu een andere route moet volgen, was één van de betere voorstellingen in Oosterend IFoto Dirk Kuiter) De Koog Jeugd, enkelingen 1 Papiercontainer; 2.Postkantoor; 3.Dokterspost Paren: 1 Gebroeders Bruining; 2.Asielzoekers Kleine groepen: 1 Vandalisme; 2.IJsbaan te diep, 3.Kind met de rekening Grote groepen. 1.Contamers; 2.Sporthal. Volwassenen, enkelingen: 1/t Coeghehuis; 2.Duitser met fiets op zijn kop, 3.Emmertje aan deur van Leo Daalder. Paren: I.Leo en Janke met brilfazanten, 2.Postkantoor; 3.Vluchtelingen Kleine groepen. 1.Postkantoor, 2.Ijsmeesters, 3.Lotenverkoopsters SV De Koog Grote groe pen: 1.Afvalcontainers; 2.Papieren dorpshuis; 3 Schuiling met personeel naar Aruba SOW-beker: Emmertje snoep (3e prijs enke lingen) Kulk met kookles Jaap en Wim. Groepen: 1 Saskia Witte, Esther Duinker en Melame Kaan met Ouwe Skilder illegaal mo biel terras; 2. Silvia van Beek. Maaike Krijnen en Alise Blom met bejaardenwoningen in kleur; 3, Rem'co Koopman, Lennard Witte Dolf Kuyper en Eddy de Vries met versieren dok. G..O. bokaal voor de origineelste, actueelste Ouderschilder voorstelling: 1. Marcel Slikker en Robert Jan Appel rrret windmolen schotel en kabel in één. bouwsel Volwassenen; Enkelingen: 1 Havenmeesters gaan verhuizen; 2. Werkloze kottervisser; 3. Grootjes hond. Paren: 1. Gebruik vuilcontainer haven, 2. Bandopname visserskoor; 3. Gevangenen kot ter Hutjes Groepen: 1 Café 't Vooronder; 2 Mobiel ter ras; 3. Openbaar toilet; De afwijzende houding van de provincie over de bouw van woonhuizen in 't Zouteland bleek deze twee Hoornders te inspireren. lFoto Qö,a,d Timmerman) Oosterend Jeugd; Enkelingen: Eervolle vermelding Lotte Keijzer met de zwangere vrouw; 1 Cees Joustra met obligatie voor de Bijenkorf; 2 Melroy Hin met de aanrijding; 3. Jan van der Vis met de klokkenluider Paren: Eervolle vermelding voor Joost en Pim Drijver met de toerist op de rommelmarkt. 1 Danielle Brouwer en Nienke Douma met de containers, 2. Karin en Saskia Kooger met ijs kar van Jaap Verhoeve, 3 Rosita en Jan Jaap Hm met ijsjes op zondag Groepen. Eervolle vermelding naar de kinde ren Mechielse, Timmer en Fibbe met de lampions. VERVOLG VAN PAGINA 1 bedrijf. Met uitzondering van part time directeur A. Galema, die met pensioen gaat, zal de fusie voor de personeelsbezetting geen gevolgen hebben. De Texelse Afdeling zal „op afstand" worden bestuurd door Cavo Latuco staffunctionaris Henk Jacobs. De bedrijfsleiding blijft berusten bij Gerard van Heerwaarden (akkerbouw en tuinbouw), Hank Witte (veehoude rij) en Sjerp Sietsma (personeel en administratie). De drie zullen intensief contact houden met Jacobs. De in- en verkooporganisatie Cavo Latuco heeft een werkterrein dat zich uit strekt van de kop van Noordholland tot de Belgische grens en telt ruim 5000 leden in Nederland en meer dan 300 mensen in dienst. De orga nisatie heeft een jaaromzet van ruim 277 miljoen gulden en een balansto taal van bijna 100 miljoen gulden, waarvan meer dan de helft eigen ver mogen. Het werkgebied is verdeeld in twaalf districten. Texel zal zich aan sluiten bij district 1. Éénmaal per jaar zal, zoals ook nu gebruikelijk, een districtsvergadering woren gehouden, waarop de leden (136), die automa tisch lid worden van Cavo Latuco, hun zegje kunnen doen. De fusie heeft een klein meevaller voor de Texelse leden tot gevolg; ze krijgen ineens het bedrag uitbetaald, dat ze in de loop der jaren hebben gespaard op hun ledenrekening. Het bestuur van de ACT, dat uit vijf De Jong, G Dros en C. Vlaming met Jos Dra ger; 3. Fam. Daalder Fam Schagen, Fam. Van der Vis met bushalte AOT. Extra prijs: Fam Trap met het rad van avontuur. Oudeschild Uitslagen. Jeugd; Enkelingen: 1 Marieke Wuis met de Hamster, 2. Debbie Sangers met kabel t.v.; 3. Anneke Veenbaas met Annie Bakker 10 jaar jurylid. Paren. 1. Maren Kuyper en Melanie Kaan met de serveersters; 2 Kim Blom en Louise Eel man met kar em er in; 3. Ditsie en Maarten man bestaat, trad nadat het fusie- voorstel was aangenomen in zijn ge heel af. Drie van hen, Klaas Eelman, Jos Timmer en Edo Rutten namen zitting in de ledenraad van de Cavo Latuco. De begeleidingscommissie voor de afdeling Texel van het Utrechtse bedrijf zal bestaan uit dit drietal, aangevuld met Frits Bakker en Bert Dros. De twee maakten deel uit van de raad van toezicht. De commissie zal regelmatig overleg voeren met de bedrijfsleiding. Zorgen Voorzitter Klaas Eelman maakt zich wel zorgen over de toekomst In het vorige week gepresenteerde onder zoek van het LEI, waarin de gevolgen van het natuurbeleidsplan voor Texel werden geschetst, blijkt een fors af name van de landbouwproduktie. Zelfs zónder uitvoering van de twee de fase van de relatienota zal in het jaar 2000, wanneer de eerste fase is voltooid, bijna dertig procent van de arbeidsplaatsen in de dienstverlenen de bedrijven verloren zijn gegaan. Als de tweede fase van de relatienota ook wordt uitgevoerd, zal dat percen tage nog drie procent hoger uitvallen. Van de in de tweede fase beoogde landbouwrond (totaal 870 hectare) zal tweederde pas na het jaar 2000 in natuurgebied worden veranderd. In het rapport is berekend dat dit in het begin van de volgende eeuw nog 2,7 procent aan arbeidsplaatsen zal kosten. „Geen rooskleurig vooruit zicht, als bestuur van de ACT zijn wij ook ronduit tegen uitvoering van de tweede fase." Ouwe Sunderklaas zat menig bas ketballspeler vrijdag in de benen, want er werd ongeïnteresseerd gespeeld. De eerste partij was er een voor de statistieken: Data- markt/Kapsalon Joke tegen Sport- shop Texel. Eerstgenoemde trok in de eerste helft even een sprint in de score en speelde toen op routine uit. Sportshop Texel mocht ook scoren, maar niet te veel. Dan greep Data- markt weer in. Attent tegen Vesperti- na werd een wedstrijd vol gemiste kansen. Vooral Vespertina had er een handje van. Balvirtuoos Arjen Hemel rijk van Attent had weer de mooiste scores en Emiel Boom, eveneens van Attent, stond weer ijzersterk in de re bound Uiteindelijk trok Vespertina toch aan het langste eind. Hema en 12 Balcken maakten er een puntje puntje wedstrijd van. Tot de laatste vijf minuten ging de stand gelijk op. VERVOLG VAN PAGINA 1 Texel gaan leiden en dat Frits Nieu- wenhuizen bij hen in dienst treedt om het vak goed in de vingers te krijgen. Na verloop van tijd zal dan blijken of de zoon het bedrijf van zijn ouders kan overnemen. In eerste in stantie neemt mevrouw Nieuwenhui- zen de organisatie op zich en is haar man verantwoordelijk voor het tech nische gedeelte. De heer Nieuwenhui- zen werkt overdag bij het GAK in Amsterdam. De apparatuur uit het Greenway Theater gaat grotendeels naar het plaatselijk culturele centrum, maar de automatische filmprojector zal naar Den Burg verhuizen. Welk filmprogramma de nieuwe exploitan ten zullen vertonen, kon mevrouw Nieuwenhuizen nog niet zeggen. „Eerst maar eens de sfeer proeven." Het gezin zal zich op Texel vestigen. Daarna had Hema iets meer zuiver heid in de afwerking en haalde de twee winstpunten binnen. Stand t/m 15 december: 1 Datamarkt/Kapsalon Joke 9-18-423, 2. Ti me Out 9-12-328, 3 Vespertina 9-12-256. 4. Sportshop Texel 10-10-282; 5 Hema 10-10-282; 12 Balcken 9-2-159; 7. Attent 10-2-154. Kerstmaal. Op eerste kerstdag wordt bij Jan en Paula Brouwer op „Elba" (Zuid Haffel 29) een warme maaltijd gehouden. Aansluitend wordt gezongen, verteld en gesproken over de komst van Jezus. De middag be gint om 13.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Opgave vooraf, (tel. 12836) Vlag. In het centrum van Den Burg liep in de nacht van zaterdag op zon dag een man met een vlag over zijn schouder. Hij bleek deze in een over moedige bui van een winkel te heb ben gehaald. Op verzoek van de politie plaatste hij de vlag terug. Duinkanters. Toneelvereniging „De Duinkanters" uit De Koog heeft in plaats van het eerder aangekondigde „Butler bij mijn vrouw", het stuk „Saldo Mordale" van Dimitri Frenkel Frank in studie genomen. Hans Wen- drich regiseert het drie bedrijven tel- Leden van fanfarekorps DEK uit Hoorn zullen renaissance-, barok- internationale kerstmuziek ten ge brengen op vrijdag 21 december 19.00 tot 20.00 uur in de werkp van Han Bakker. Dat gebeurt ter gelegenheid van kerstmarkt die daar woensdag, v dag en zaterdag wordt gehouden Het gaat om een gelegenheidsen ble dat bestaat uit Jan Lap (corn Enno Drijver (bugel), Georg Frans (sopraan saxofoon), Ria Witte (al saxofoon), Bert Bruin (tenor saxc foon) en Jan Kiljan (hoorn). Ze s niet geregeld samen, maar hebbi toch een repertoire kunnen sa menstellen dat verantwoord kan den gebracht. lende toneelstuk, dat op 20 en i maart in De Dorpskelder in De K wordt gespeeld. Texelse kwark. Hij blijft fris zuur maar een uitstekende afsluiting van een bijzondere maaltijd. Sint Donatus Barbour-vesten voor onder de waxjassen f 98,—. Mant- je Sport. Blue Cadillac opruiming! Truien met brede banen in div. kleuren. Cocopolo nu 39,— Get-a-way nu 75,—! Kerstaanbieding! Broeken in cord en winterkatoen nu 75,—. Mantje Mode. Geef eens een foto weg. Portretbonnen, alleen bij Pie- ter de Vries, dé fotograaf, tel 14280. St. James, warme Mantje Sport. Wie heeft mijn rugzak gevon den? Inhoud voetbalschoe nen en judopak Ruben Kooijman, tel. 14169. Kerstsurprise; Legging in div kleuren geen f 25,— maar nu 19,95. Natuurlijk bij Top punt, Stenenplaats KTV, video, audio of schotel defekt? Service Center Texel, tel. 1,1777. T.k.a. topmerk smoking, mt. 52, 1 x gedragen. Nw. waar de ƒ1100,voor ƒ500,—. Tel. 15193. Hoera" Het is zover, vanaf 17/12 '91 lig ik in het „Gemi ni". Tot over een week of zes. Margriet. Bongiorno d. slips. 3 voor ƒ17,50 Mantje Mode. T.k. wagendeuren zg.a.n. propaan gevelkachels er witte wandkast, 3.00 br. 60 h. Tel. 17295. Callanetics. In jan. start de nieuwe cursus op vrijdag morgen en donderdagavond. In Den Hoorn o.l.v. M. Bergsma, (fysiotherapeute), ml. 19708. Nu schitterende truien in div. effen kleuren 49,95 en effen truien met kabel 59,95. Na tuurlijk bij Toppunt, Stenen plaats. Help. Beloning f50,—. Wie heeft mijn kijk- en leesbril (blauw montuur) gevonden? Omg. Jan Reijstraat, 9 dec. Tel. 12730. Jazzballet. In jan, start de cursus jazzballet in Den Hoorn op vrijdagmorgen en do. avond o.l.v. M. Bergsma, (fysiotherapeute en balletpe dagoge), inl. 19708 Hans van der Klift is een vrij- heidsdier en daarom is de kunstwinkel op maandag en dinsdag gesloten. Sportschoenen. Laatste ma ten, v.a. ƒ39,—. Mantje Sport. Blue Cadillac opruiming! Le vis 727 halfwijdmodel in div mt. van 129,95 nü voor 98,-ü! Dagschotel Amstrad, 48 ka- naals, stereo, a.b. ƒ698,—. Service Center Texel, tel 11777. Trainingsbroeken gevoerd div. kleuren en materialen vanaf 39,95. Mantje Sport. Mooie geruite blouses in div kleurencombinaties, 59,95. Natuurlijk bij Toppunt, Ste nenplaats. Typwerk uitbesteden? Ken- nismakingsprijs ƒ10,— per uur. J. M. Beens, tel. 18865 Kinderjacks. Normaal 239,— Nu 129,—. Mantje Sport. Van bruiloft tot houseparty. DIT audio drive-in show. Tel. 11476. Te koop gevr het boek: Kro niek van Eijerland. Tel. 02220-13310. Texelster, de bijzondere dy namische pieper van Sint Donatus. Nog steeds super- grote bonken voor een schappelijke prijs bij de Vita minebron én op de boerderij. Te koop: Prof skeelers Zandstra, mt. 42/43, z.g.a.n. 200,-. Tel. 16256 Een kerstkadootje uit de We reldwinkel betekent twee keer geven. Geef een draai aan uw kerstontbijt. Prachtig houten draaiplateau voor op uw ta fel. Zo kan iedereen makke lijk bij brood en beleg. Ambachtelijk handwerk in essen en grenen hout, door snee 35 en 40 cm Houtgra veur Ton Waterman, Herenstraat 19, Den Hoorn, tel. 19424. Hout, eerlijk handwerk. Lage prijzen bij de Stoffen- boet. De laatste meters kerststoffen zijn afgesprijsd Ook feestelijke stoffen en di verse viscose's sterk afge prijsd. De Stoffenboet is gesloten van 23 dec. t/m 1 jan. Wil die mevr., die op dond. 5 dec. rond 15.00 uur bij AH haar boodschappenwagentje tegen onze blauwe Suzuki aan liet rijden, zich a.u.b. melden bij tel. nr 15808 (na 18.00 uur) (U bent bekend bij de chef van AH). Kerstmaaltijd Baptisten Ge meente, Julianastraat 11, Den Burg. Zondag 22 de cember, 19.00 uur deur open; 19.30 uur: begin pro gramma. Te koop concord kinderauto zitje met slaapstand, 2 jaar gebr.; Auto-maxi dragers (dakgoot), incl 4 sloten en ski-dragers; achterklep dragers (F.Escort) klep blijft beter open Telefoon 10120. Wij zoeken iemahd die per 1 jam 1992 voor ons de Texelse Couii wil bezorgen op de route; De Cocksdorp Hier wonen ongeveer 150 abonnei Het bezorgen is het eenvoudj voor iemand die in deze omgev woont b.v. een scholier. De kranten kunnen dinsdag- en v dagmiddag even na 15.00 uur in or drukkerij aan de Warmoesstraat gehaald worden of rond 17.00 i van de bushalte in De Cocksdor Geïnteresseerden kunnen voor dere inlichtingen terecht bij de receptie van de drukkerij. Parkstraat 10 D Den Burg, Lr//K telefoon 1274

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 2