ISDAG 17 DECEMBER 1991 TEXELSE COURANT PAGINA 3 Zoals je lachte Zoals je speelde Zo met al je liefde Zo willen we je herinneren Marco Zo en voor altijd Vol verdriet maar met fijne herinneringen heb ben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve zoon en broer Marco op de leeftijd van 15 jaar. Ruud, Annie en Martijn Beers Texel, 15 december 1991. Molenstraat 48, 1791 DM Den Burg. Een avondwake zal worden gehouden op dins dag 17 december om 19.00 uur in de paro chiekerk van de H. Johannes de Doper te Den Burg, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. De H. Eucharistieviering ten afscheid is op woensdag 18 december om 10.30 uur in bo vengenoemde kerk, waarna we hem begelei den naar zijn laatste rustplaats op het RK kerkhof te Den Burg. Diep bedroefd zijn wij om het geheel onver wacht overlijden van onze lieve kleinzoon Marco Opa Beers Opa en Oma Barhorst Je voetbalde zo graag je leven al uitgestippeld Helaas het mocht niet zo zijn. Tot ons grote verdriet hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve neef Marco We wensen Annie, Ruud en Martijn heel veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Den Helder: Ina en John René Texel: Netty en Willem Erik en Esther Dave, Dunja Frida en Dirk Radna, Sander Adrie en Jeanet Monique, Roy Bert en Lia Eddy en Winda Wesley Rudy Zaandam: Sylvia en Pieter Texel, 15 december 1991 Plotseling uit ons midden weggenomen onze lieve neef: Marco Dat zijn blijheid en energie voor Ruud, Annie en Martijn de inspiratie mag zijn om door te gaan. Enkhuizen: Betty Bianca, Peter, Sonja Den Burg: Piet en Wil Martel Ie, Peter Warmenhuizen: Anneke en Wim Jolanda, Renee, Barry, Carla Den Burg: Sjef en Nely Wendy, Lotte, Janneke Bonn: Ria en Wolfgang Rick, Tim Heel verdrietig zijn we, nu we zo plotseling af scheid moesten nemen van Marco Ruud, Annie en Martijn, wij wensen jullie heel veel sterkte toe. Henk en Janny Witte Stefan Wendy Alexander Dave Texel, 15 december 1991. Met ontroering hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze buur jongen Marco A. M. Ran-Keijzer J. Terpstra-Maat Martin en Anne Groot en kinderen Peter en Rita Ran en kinderen Hans en Emmy van Es en kinderen Woorden schieten ons te kort en verslagen zijn wij door het zo plotseling overlijden van Marco Wij wensen Ruud, Annie en Martijn ontzet tend véél sterkte toe. Sjaak, Marga Rik en Mark Diep verslagen zijn wij door het verlies van Marco Wij wensen Ruud, Annie en Martijn heel veel sterkte toe. Anneke, Gerrit Ilse, Hans en de kinderen Veel te vroeg is van ons heengegaan Marco Beers Wij verliezen in hem een leerling die met lief de en voortvarendheid het geleerde bij ons in praktijk probeerde te brengen. Wij wensen de familie veel sterkte om dit zware verlies te dragen. Echte Bakker Timmer en medewerkers. Verbijsterd en diep geschokt zijn wij door het zeer plotseling en onverwacht overlijden van onze (mede)leerling Marco Beers Wij wensen zijn ouders en alle andere familie leden veel sterkte om dit tragische verlies te kunnen dragen. Leerlingen, medewerkers en schoolleiding O.S.G. De Hogeberg Marco, we kunnen het niet geloven: zomaar ineens zit je niet meer in onze klas. We zullen je missen. Wilma Laan Sylvia van der Vis Barry Huisman Pieter Daalder Bart Oostra Borja Eilers Simon Koorn Joachim Boon I. C. de Kleijn-Odinga M. J. Koevoets Diep geschokt en bedroefd moesten wij het bericht ontvangen dat uit ons kersverse kam pioensteam junioren B1, plotseling Marco Beers is weggenomen. Wij wensen de familie, Ruud, Annie en Mar tijn in het bijzonder, de kracht om dit onbe grijpelijke verlies te dragen. Bestuur, jeugdbestuur, alle leden en vrienden van V.V. Texelse Boys Nooit meer in de opstelling Nooit meer in de wissel Nooit meer met z'n allen om je heen Nooit zullen we je naam vergeten Marco Spelers en leiding B1: Jacco, Dennis, Martijn, Ronald, Dirk Sander, Jeroen, Bob, Bart, Cees, Sieme Stefan, Tjeerd, Edwin, Piet en Henk Met droefheid vernamen we het overlijden van onze teamgenoot Marco „De linkerkant is leeg we zullen je missen". Spelers en coach zaalvoetbal Casino 4, Dennis, Jacco, Martijn, Kees Ronald, Sieme, Stefan en Hans Verbijsterd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze Casinospeler Marco Beers Wij wensen Ruud, Annie en Martijn sterkte en steun toe in deze zware periode. Bestuur en leden zvv Casino Texel, 15 december 1991. Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze bezorger Marco Wij wensen familie Beers veel sterkte toe. Directie en medewerkers Langeveld de Rooy Langzaam ben je moe gestreden stilletjes van ons weggegaan maar je grote wilskracht zal ons steeds voor ogen staan. Vol verdriet, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, delen wij u mede, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Gerritdina Aukje Maas echtgenote van Willem Stam, op de leeftijd van 68 jaar. W. Stam E. H. Elsendoorn-Stam B, Elsendoorn cor en linda R. G. J. Dankaart-Stam J. F. Dankaart margot, helga Texel, 14 december 1991 Wintergroen 11, 1796 BL De Koog. Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum, Bernhardlaan 147 te Den Burg. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 17 december van 19.30 tot 20.30 uur en na de begrafenis in het uitvaartcentrum. Een overdenking zal worden gehouden op woensdag 18 december om 13.30 uur in het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats te Den Burg zal plaatsvinden. Na een kortstondige ziekte is van ons heen gegaan onze lieve zuster, schoonzuster en tante Gerritdina Aukje Maas echtgenote van W. Stam Fam: A. Eelman-Kiewiet G. Eelman Fam: G. Winter-Kiewiet A. J. Winter Fam: B. Kiewiet R. Kiewiet-Heermga en tantezeggers. Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Mevrouw Stam echtgenote van erelid W. Stam Wij wensen Willem en familie erg veel sterkte toe. SV De Koog De Koog, 14 december 1991 Ome Piet wij zullen je missen Wij wensen Lenie en de kinderen veel sterkte. Club van Vz 5 Cathrien v.d. Werve-Boon Bart - Tine van Baaren Mart - Tinus de Graaf Jan - Corrie Graaf Hans - Margo Zwamborn Johan Ran Gerhard Smeenk Nico - Annemiek de Graaf Kees - Marion Swarthoff Fons van Tongelen Piet en Marion Zijm Wij willen iedereen die 8 en 9 december voor ons tot hele vreugdevolle dagen heeft gemaakt, hartelijk danken. In het bijzonder bedanken wij D.E.K. voor hun feestelijke serenade en de muzikale bijdrage in de kerk. Ook het team van het „Kleine Verschil" dank voor hun inzet. Tevens willen wij alle familie, vrienden en bekenden gezellige feestdagen toewensen en veel gezondheid voor het nieuwe jaar. Christien en Jakob Dijker Als familie willen wij u hartelijk dankzeggen voor uw medeleven na het overlijden van moeder MEVR. T. DRUIF-SCHELLINGER In het bijzonder dank voor de liefdevolle zorg aan moeder betoond in de „Gollards" en het Ver pleeghuis. Ook de doktoren Van Rossum, Waverijn en Ds. Wil mink onze hartelijke dank. Namens de familie: K. Druif Den Burg, december 1991. Op 2 januari 1992 trouwt onze dochter Anneke Dapper met Richard Bar ends om 14.00 uur in het stadhuis te Nijmegen. Gelegenheid tot feliciteren: op 2 januari van 15.30 tot 16.30 uur, Goffert- boerderij, Nijmegen. op 4 januari van 15 00 tot 17.00 uur op Texel, Lieuwstraat 22. Heel blij zijn wij met de geboorte van onze dochter Suzan 15 december 1991 Herm, Karin Wendy, Saskia, Marloes van der Beek-Boon Buysstraat 11, 1795 AP De Cocksdorp. Kraambezoek graag voor Kerstmis. Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank voor alle attenties in welke vorm dan ook die ik tijdens mijn verblijf in het zie kenhuis en mijn thuis komst mocht ontvangen. Marie Hin-Kuip Iedereen heel erg be dankt voor alle belang stelling, kaarten, taarten, bloemen en cadeaus na de geboorte van Jan Willem en Renske. Tevens wensen wij alle bekenden prettige kerst dagen en een voorspoe dig 1992. Jan en Willeke Ellen. Kerstbomen! Ook Nordman en kluitbomen. Collou, Schil1- derweg 200, tel. 12634. Prachtige partij coupons ta pijt, nu voor halve prijs. Bosma Woninginrichting. Een sfeervolle noot....zo'n prachtige notenkraker brengt sfeer op tafel. Hij heeft de vorm van een paddestoel, helemaal met de hand ver vaardigd uit verschillende houtsoorten. Mooi om te ge ven, fijn om te krijgen. Hout graveur Ton Waterman, Herenstraat 19, Den Hoorn, tel. 19424. Hout, eerlijk handwerk. Personeelsfeest? medewer kers geef je baas eens een originele groepsfoto ge maakt door Pieter de Vries de fotograaf. Tel. 14280. (Wij werken met in rijen van 3, maar maken er iets leuks van). Mooie zijden overhemden voor kerst in o.a. marine, wit, rood, mt L XL 109,95! Bijpassende vlinderstrop das, uni 15,-, print 25,-! Blue Cadillac! Philips video VR 211 met 5 jaar garantie 898,- Service Center Texel, 11777 Winterjassen. Laatste maten kleine prijzen Mantje Sport. medewerkster Nioz zoekt permanente zelfstandige woonruimte. Liefst Den Hoorn, Oudeschild en omg. Tel 072-112333. Warme sweaters met of zon der opdruk. Mantje Sport. Trainingspakken grote col lectie Mantje Sport. Trouwreportages met gratis bruidssuite in „Herbergh de Smulpot". Alleen bij Pieter de Vries de fotograaf. Boek op tijd want vol is vol We verstraat 36, tel 14280. Warme handschoenen, wind- en waterdicht voor op de brommer en fiets. Mantje Sport. Bij Hans van der Klift vind je geen werk van Rembrandt (nog met) maar wel van P. Brouwer (geb. Texel) en Blok van der Velden. Te koop: volop handappels, moesappels, handperen, roodkokende stoofperen en prima Doré aardappelen. L. Huisman, Fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Automobilisten opgeletl Au tocentrum Eelman Als het om auto's gaat. Nieuw adres. Abbewaal 3, 1791 WZ Den Burg, tel. 15055. Te koop Goedgekeurde 2 CV eend. Tel. tussen 18.00 en 19.00 uur 12611. Filmnet decoders - Service Center Texel, 11777. Ook voor technisat komt u over onze mat. Technisat schotel v.a. 1198,- Service Center Texel, 11777. Blue Cadillac opruiming! Do novan Antifit jeans in uni-kl bordeaux, groen, zwart marine van 149,95 nu 98,-ü! Kerstaanbieding: Bodywar mers gevuld met dons in div. kleuren van 129,95 nu voor 79,- natuurlijk bij Toppunt Stenenplaats. Aerobic - en fitnesskleding één rek nu: halve prijs Mant je Sport. Texelse kukel weer een paar dagen uitverkocht, aan het eind van de week is hij er weer. Kakelvers, superzacht en geweldig lekker. Van Sint Donatus natuurlijk. Winterjassen. Laatste maten kleine prijzen. Mantje Sport. Morgen ook naar de Kerst markt in Den Hoorn? Van 14.00 tot 17.00 uur open. Tevens vrijdagavond 20/12 van 19.00 tot 21 00 uur en zaterdag 21/12 van 11.00 tot 17.00 uur. Helly Hansen ondergoed - sokken - sweaters, vesten en jassen (Parka model) Mantje Sport. RTL4 decoders - Service Center Texel, 11777. Blue Cadillac opruiming! Zo- da oversized babyrib over hemd in lila, wit en zwart (S-XL) van 59,95 nu 30,-! Portretbonnen. Die kan je al leen kopen bij Pieter de Vries de fotograaf. Weverstraat 36 Tel. 14280 Blue Cadillac opruiming! Pa radox sweater met gekl mouwen a la O'Neill, mt. L-X- XL Van 89,95 nü 59,-! Sjaals - mutsen - haarbanden handschoenen Mantje Sport. Schotels la carte - Hirsch- man Satelliet-installatie met AB, stereo, taalkeuze, kin- derslot, 2 jaar garantie en service, f998,- Service Cen ter Texel, 11777. Onze Calmare haarverz. art. hebben wij deze week nog in de aanbieding!! Qnipp Kap salon Liefst op afspraak, tel. 12227. Ski pullies - ski kousen - ski handschoenen - ski broeken. Mantje Sport. Winterjassen. Laatste maten kleine prijzen Mantje Sport. Morgen ook naar de Kerst markt in Den Hoorn? Van 14 00 tot 17.00 uur open. Tevens vrijdagavond 20/12 van 19 00 tot 21.00 uur en zaterdag 21/12 van 11.00 tot 17.00 uur t.k.a. dubbele RVS spoelbak vr.pr. ƒ35,-. Tel. 15193. Een kerstcadeau als geen ander... Gebruiks- en sier voorwerpen van eerlijk hout. Handgemaakt dus geen twee zijn hetzelfde. Ambach telijk mooi en sfeervol, o.a. eiken, essen, grenen en exo tische houtsoorten. Houtgra veur Ton Waterman, Heren straat 19, Den Hoorn, tel. 19424. Hout, eerlijk hand werk. Blue Cadillac opruiming1 In dex jack met capuchon, in groen, div. mt. van 249,- voor 169,-! Aerobic- en fitnesskleding één rek nu: halve prijs Mant je Sport. Texelse kukel weer een paar dagen uitverkocht, aan het eind van de week is hij er weer. Kakelvers, superzacht en geweldig lekker Van Sint Donatus natuurlijk. Kerst-aanbieding! Overhem den v.a. 25.- sweaters en truien v.a. 35,- Mantje Mode. Te huur gevraagd. Heeft u woonruimte vrij, bied ze dan aan! Woningburo Vaillant, Vaillantlaan 89, Den Haag. Tel. 070-3896871 070- 3887342* 070-3887376" bereikbaar va. 29-8-'91. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Oosterend, tel. 18313. Ook voor laarzen en klompen. Honda: o.a. bromfietsen, b.b.- motoren, gazonmaaiers, stroomgeneratoren, water pompen, stationaire moto ren, 2-wielige trekkers en tuinfrezen. Nieuw, gebruikt en verhuur. Waters porteen- trum Duinker, Heems- kerekstraat 17, Oudeschild, tel. 13831. Leren vliegen? Proefles bij Tessel Air! Tel. 11436. Voor al uw bloembollen naar Pont weg 160. Tel. 17344. Gewoon gezellig een uur tje bowlen met vrienden of bekenden. Dat kan in Bow ling De Koogel, tel. 17672. Nu steengrillen in De Koog, restaurant 't Pruttelhuus. Apart zaaltje voor groepen, info tel. 17586 b.g.g. 17672. Papier- en plastic-handel Hennie Amsing tel. 18800 Schoon en droog plastic zo als tuinmeubelen, folies, kunstmestzakken ed. (Geen huishoudplastic). Oudpapier en karton. Bowling De Koogel ook het adres voor uw complete feestavond. Info tel. 17672. Newton maakt niet alleen software maar verkoopt ook computers en software pro gramma's zoals o.a.: Word- perfect, dBase en Lotus. Tel. 13271. Bedrijfs-, familie- of vereni- gingsfeest, Bowling De Koo gel en restaurant 't Pruttelhuus maken er een echt feest van. Info tel. 17672 b.g.a. 17586. Uw auto een grote onder houdsbeurt? f250,— incl. APK A.S.C.. Maricoweg 3, tel. 15588. Voor een feestje, groot 235 pers of klein 2 pers. moet u in Bowling De Koogel zijn eventueel met koudbuffet of diner. Haarstudio Binnenburg werkt elke donderdag op afspraak. Tel. 15224. Bowlen is leuk! Speel het eens in Bowling De Koogel. Tel. 17672. Olieverversen, klaar terwijl u wacht. Voor een 4 cilinder motor f28,—. A.S.C. servi ce, Maricoweg 3, tel. 15588. Restaurant 't Pruttelhuus. Er komen steeds meer Texe laars eten. Dat zegt toch eigenlijk genoeg. Het hele jaar iedere dag geopend van af 16.30 uur. Te huur aangeboden. Voor kamers en etages/ woningen in Den Haag en provincie Zuid-Holland kunt u terecht bij het Woningburo Vaillant gevestigd aan de Vaillantlaan 89 te Den Haag. Tel. 070- 3896871 070-3887342" 070-3887376" bereik baar v.a. 29-8-'91. Steengrill: 6 soorten vlees, banaan, paprika, uien, cham pignons, koude vruchten, sa lade, frites, stokbrood en groentes. Restaurant 't Prut telhuus. Tel. 17586. Uiterste inlevertijd adverten ties Texelse Courant maan dag vóór 10.00 uur en woensdag vóór 17.00 uur. Restaurant 't Pruttelhuus nu in geheel vernieuwde stijl. Beter, gezelliger en lekkerder VTB voor verhuizingen. Verkoop van gebruikte brom fietsen. Bruining, De Koog. (02220) 17333. Tot ziens in ons tropisch in gericht restaurant 't Pruttel huus Iedere dag geopend vanaf 16.30 uur. Ook groepsarrangemen- ten. Voor het onderhoud van uw gazonmaaier belt u Garage Dros, tel. 11233. Uit eten? Dan naar grill restaurant 't Pruttelhuus. Iedere dag geopend vanaf 16.30 uur (7 dagen per week) Tel. 17586. Texelse Boerenkaas. Ook voor Faxapparatuur kunt u bij kantoorboekhandel Langeveld en de Rooy terecht. I

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 3