B 1 1 1 E TEXELTOURS So 2a@3ü> a Loonbedrijf fïlart. Witte 4t ALLE SPINBAANBEDRIJVEN wensen u Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992 Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992 nSl\ede'®e° p,e^e een 9 Visserijbedrijf TX 66 prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992 prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992 f. WENST IEDEREEN 'N SPIJKERGOED 1992! Bouw- en Timmerbedrijf Strandexploitatieverhuur Badstrand 'Paal 28' V.O.F. GRABO Wij wensen iedereen fijne feestdagen en een gezond 1992 Lieuwe Jack Martien Annemiek Nico de Graaf prettige feestdagen en een voorspoedig en reislustig 1992 v v-' Wij wensen u v> prettige kerstdagen en een gelukkig 1992! Tevens zijn wij gesloten van 01-01- '92 t/m 12-01-'92. Kapsters en Corinne Den Burg 02220 - 12426 RIJWIELHANDEL/RIJWIELVERHUUR prettige kerst en een voorspoedig 1992 PRETTIGE FEESTDAGEN en DE BESTE WENSEN VOOR 1992 Prettige kerstdagen en een goed 1992 Slagerij Beverdam en medewerkers e\v^ rv\e° Wij wensen u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992 PAGINA 8 TEXELSE COURANT DINSDAG 24 DECEMBER 199 99 Dia, Maaike, Mery-Lou en Riet wensen iedereen een heel te gek 1992 Fam. W. J. M. Boom wenst familie, vrienden, collega's en bekenden Transportbedrijf A.RC. Koopman wenst u «O A WEVERSTRAAT 1 - DEN BURG-TEXEl DE COCKSDORP - TEXEL voor verbouw, nieuwbouw en onderhoud Strandhuisjes Strandstoelen Windschermen Verkoop van strandartikelen Litida, Janna, Corry en Antoon Goes wensen een ieder een stel prettige feestdagen en een voorspoedig en gelukkig 1992. Gooitzen, Baukje, Ray, Tim en Luc Redde wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar toegeivenst van de familie P. Room van de Maaikeduitiweg. C. J. Zegers N. Zegers-Bakker wensen familie en vrienden een goede kerst en gelukkig 1992 toe. Ben, Hennie en Bart Oostra wensen iedereen fijne feestdagen en een goed en gezond 1992. Prettige kerst en een rustig 1992. Fam. Bremer, De Roog. Plezierige kerstdagen en een goed nieuwjaar. C.K. Garritsen-v.d. Werf. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992. Hans en Els Jongedijk Sportvisbedrijf MS. Rival. Frans en Yvonne de Groot wensen vrienden en bekenden prettige kerst en een voorspoedig 1992. M. Witte-Rutten wenst familie, buren en kennissen zalige kerst gelukkig 1992. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992. Henk, Piëta, Evelien Gieze. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992. Fam. Tuntelder. B. Hin-Witte wenst familie en bekenden een prettige kerst en een gezond 1992. R. Dijker wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. App. Hotel Tubantia wenst een ieder prettige kerstdagen en een gezond 1992. Mw. J. v. Tatenhove- Pranger, Sint Jan wenst fam., vrienden en beivoners prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Rietje Gotjé wenst alle bekenden prettige feestdagen. In plaats van kaarten Oud Texelaar Aaltje Markus-Griek en Jan Markus Buizerd", Tjalk 10-04 8232 LB, Lelystad prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. Ton en Caroline van der Gaag wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1992. Familie en allen die mij mogen een vrolijke kerst en een gelukkig nieuwjaar. Mevr. Plaatsman-Boggia. Zalig kerstfeest en gelukkig nieuwjaar. Fam. Bakker Gravenstraat 12. Alle familie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een voorspoedig en gezond 1992 toegewenst. Marie Verrijzer-Halsema. Prettige kerstdagen en een goed nieuwjaar. Cees en Jelly Martens. P. Jansen H. Jansen-Leurs wensen familie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992. Familie, vrienden en bekenden prettige feestdagen en een voorspoedig 1992. Gré de Krijger-Spigt Jan Dirkszoord 2. Roel, Jolanda en Chris wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1992. Door omstandigheden geen kaarten maar wel onze bes te wensen voor een gezegende kerst en een gelukkig nieuwjaar. Janny en Willem Cupido. Hans, Ria en Kirsten, De Wittstraat - Oudeschild, wensen familie, vrienden, bekenden, buren en kollega's vredig, gezellig kerstmis en voorspoedig 1992. Wens u atteyi prettige kerstdagen en een gezond, blijmoedig 1992. Janng Molt. Prettige kerstdagen en voorspoedig nieuwjaar. Fam. W. Maas Wilhelminalaan. Wij wensen familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Hans, Rita, Erik-Jan en Marjon. Prettige kerstdagen en een gezond 1992. ,,Fam. P. v. Leeuwen, Fak Fak". Vrede en alle goeds voor u ook in 1992 en voor al wat leeft, wereldwijd. Mimi Wagener. Wij wensen iedereen een prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. Piet, Marja, Mandy en Pieter. Fam., vrienden en kennissen allemaal fijne feestdagen en een goed en gezond 1992. Jo- Jowie - Greta, Henk en Marco Zoetelief ,,De Arend". Wij wensen iedereen goede kerstdagen en een gezond en gelukkig 1992 toe. Eer en Janna, Kogerstr. 20. Bert, Annelies en Léon ,,De Tuinbouw" wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig 1992. Prettige feestdagen en een voorspoedig 1992. Wil en Ameranda. Wij wensen alle familie, vrienden en bekenden een prettige kerst en een goed 1992. Bertus en Gepke. Familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. H. J. Donker, 12 Goodstreet Matangi Nieuw Zeeland. Klaas van der Duim en Tryntsje Postma wensen iedereen prettige feestdagen en een gezond en gelukkig 1992. Ik wens de directie, personeel, vrijwilligers/sters, medebewoners van de ..Gollards", familie, vrienden en bekenden prettige kerst en een gezond 1992. A. Daalder-Zutphen Kamer 72, de Gollards". Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Kees en Jannie Vinke. Prettige kerst en gelukkig nieuwjaar. A. van Leeuwen-Bremer. Mevr. A. Dijt-Ran, St. Jan, kamer 103 wenst alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1992. L. Moens en M. Moens-Schaatsenberg wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1992. wenst u Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992 wensen wij familie, bekenden en relaties toe. Fam. Bakker ..Rwekerij Marjo" Maaikeduinweg 3, De Roog. Dirk en Liza van de Tiffany Pub wensen al hun vrienden en bekenden, van af de evenaar prettige feestdagen en een grenzeloos nieuwjaar. M. Gieze-v. Leeuwen wenst familie, vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. A. Wuis T. Wuis-Roeper wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1992. C. Verseput en C. Verseput-Eelman Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen u fijne feestdagen en een gelukkig en gezond 1992. Fam. Aad Eelman Transportbedrijf Den Burg. Wij wensen fam. en vrienden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Arie en Marga Eelman. Ons nieuwe adres is Beatrixlaan 122. Familie, vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar J. Heerschap-Halsema Gollards". Vrienden en kennissen prettige kerstdagen en een gezond nieuwjaar. Wilma Room, Duitsland. G. Hoogerheide en C. Hoogerheide-Eelman wensen familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Wij wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Bert, Jeannette, Suzanne en Simone. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1992! Fam. J. Przewloka, Roringstr. 2B1, 2820 Bremen 70 en familie G. Eelman, Noordwester 37, 1791 HE Den Burg. Iedereen een heel gezond 1992. Cees de Graaf, Oosterend. Loodgietersbedrijf Fam. Jan Geus, G. Reyzer, M. Wiggers wenst u prettige feestdagen en een voorspoedig nieuwjaar. Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. P.A. Zegers en M. Duinker-Zegers. Iedereen prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. G. Luths, De Koog. Wiersma Meubelen wenst u een prettige kerst en een voorspoedig 1992. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992. Piet, Marion, Jonna en medewerkers Paal 28. J. Witte J.C. Witte-Rey wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1992. Ds. en mevr. Uidam wensen alle Texelaars gezegende kerstdagen en een voorspoedig 1992. Prettige kerstdagen en een gelukkig 1992. Henso BV. (Handel in gebruikt hout en bouivmat.) Henny en Henriëtte Bakker. Prettige kerstdagen en een voorspoedig 1992! Cees en Annemarie Robert en Peter Bung. App. verhuur De Kemphaan De Waal. i.p.v. kaarten. J. van Lenten Oorsprongweg 5 wenst vrienden, bekenden prettige kerst en een gelukkig nieuwjaar. G. Eelman E. Eelman-Wuis prettige kerstdagen gelukkig nieuwjaar. Vriend en vijand gezellige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. J. K. P.JZwan. Prettige kerstdagen en een gelukkig 1992. G. Otten-v. Santen en P. Schaatsenberg Wilhelminalaan 51 Den Burg. Familie, vrienden en kennissen van harte fijne feestdagen en een goed en gezond 1992. Fam. P. Eelman Epelaan 29. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar gewenst door Annie en Cor Swaerts. Alle vrienden, bekenden en familie prettige feestdagen en een gelukkig 1992 toegewenst. Gnetje, Meivin, Naomi en Leon. De Ruyterstraat 22, 1792 AH Oudeschild telefoon 02220 - 15100 wenst ieder een Wij zijn 31 december wegens inventarisatie gesloten. Gerard v.d. Kooi Kees-Jaap Petra Hansje vd. Kooi Els Liebeth Jeanine Joke Henk en Marijke van de Belt Caroline Ophuis Stenenplaats 5, Den Burg

Texelsche Courant | 1991 | | pagina 8