Deuce investeert f40.000,- in verbetering tennispark Veel penalty's in wedstrijd SVO Debutanten sterk in dartcompetitie Weinig geïnspireerd basketball Dartkampioenschap in café De Kuip Wandeltocht in en om Oosterend Prachtige score van dames Dijker/Smit Gelijkspel voor tafeltennissers Ir vliegtuigje laar Texel Mooie combinaties in damcompetitie Beers favoriet in Jaap de Graafbokaal Bowler Kok gooit eerste 800-serie De Koog bemachtigt punt in blessuretijd Cor Huisman wint viswedstrijd Volleybal programma Eilandcompetitie volleybal Voetbalprogramma Pupillenvoetbal MST-programma Uitslagen zaalvoetbal |d VRIJDAG 14 FEBRUARI 1992 TEXELSE COURANT PAGINA 11 Wegens een ingrijpende aanpassing van het tennispark aan de Emmalaan kunnen leden van Deuce vanaf maandag een week lang alleen maar terecht op de twee harde banen aan de Elemert. Een explosieve groei van het ledenaantal is één van de rede nen voor de herinrichting. Tennisvereniging Deuce heeft van de gemeente een stuk grond gekocht tussen de kantine en de zijwand van de naastgelegen sporthal. Door deze uitbreiding wordt het mogelijk een uitgang aan de Emmalaan te maken. ITot nu toe was het terrein van Deuce alleen te betreden via een pad vanaf j het parkeerterrein. „Doordat we ech ter veel meer leden hebben gekregen, l(i| worden de twee harde banen aan de overkant van de Emmalaan steeds j vaker gebruikt. Om van daar bij de Deucekantine te komen, moeten de i spelers helemaal omlopen of zich door het struikgewas worstelen via een sluiproute. Daar wordt nu wat aan gedaan door het maken van een nieuwe ingang", aldus penning- - meester Han Pastoor van Deuce. Het aantal leden van de tennisclub is in een aantal jaren met 40 toege nomen. Pastoor: „Het schommelde altijd rond de 350. De verwachting is dat we dit seizoen de 500 passe ren." Om deze leden gelegenheid te bieden te genieten van de tennissport, heeft de vereniging tevens besloten extra lichtmasten aan te schaffen, zodat alle kunstgrasbanen ook 's avonds kunnen worden benut. Tot nu toe was dat slechts bij twee banen het geval. De huidige verharding rond de banen in de vorm van rode mijnsteen, zal worden vervangen door tegels. „Die stenen zijn wel lek ker goedkoop, maar er groeit onkruid tussen. En er komen vaak stenen op de baan terecht", aldus Pastoor. 80 jaar tennis Er volgt geen officiële heropening. Wel houdt Deuce in augustus een open dag in het kader van „tachtig jaar tennis op Texel". De vereniging bestaat sinds 1959, maar is voortge komen uit kleine clubjes enthousiaste tennisspelers uit Den Burg, die al in 1912 actief waren. Binnenkort zijn alle kunstgrasbanen van Deuce voorzien van verlichting. IFoto Archief Texelse Courant) SV Oosterend reisde met een kleine selectie af naar Aartswoud voor een wedstrijd tegen AGSV. De wedstrijd golfde op en neer en leidde uiteinde lijk tot een puntendeling. AGSV startte sterk en kreeg enkele fraaie kansen. Deze werden echter niet benut. Een verkeerde terugspeel bal van Van der Knaap kwam eraan te pas om 1-0 op het scorebord te krijgen. Maar SVO vocht terug. Een kopbal van Kaspers werd door een verdedi ger van de doellijn gehaald. Na dertig minuten bracht de tegenpartij de stand echter op 2-0 door een snelle actie en een goede pass op hun spits. SVO probeerde terug te krab belen, maar de spitsen waren niet alert genoeg. Na de rust zochten de Texelaars meer de aanval. Aart van der Brink be moeide zich met de opbouw. Na goed storend werk van Van der Knaap kreeg Kaspers een niet te mis sen kans. Hij verzilverde deze: 2-1. Van der Brink stond even later op nieuw aan de basis van een SVO- goal, maar deze werd door de scheidsrechter afgekeurd. Na een sterk begin van Zwaan 1 te gen 't Cafeetje in de 301-singles, waar debutant Richard Eelman met 2-0 van ervaren rot Pieter Mosk won, kwam 't Cafeetje in de 501-doubles sterk terug. Na deze doubles stond het 4-2 voor 't Cafeetje, zodat dit team met'een gerust hart aan de tac-tics kon be ginnen. In dit spel begint De Zwaan Zich steeds meer te specialiseren. Na een afgetekende eerste gamewinst sloten de beide ploegen uiteindelijk de avond af met een gebroederlijk 'eindspel. Gezien het spelbeeld is de- ;Ze 4-4 een fraaie uitslag. Slock 2 tegen De Zwaan 2 kende ook een debutant in de persoon van frik Boonzaaijer. Hij nam het team van Slock op sleeptouw nadat De 'Zwaan de singles met een voor sprong van 2-1 afsloot. Mede door deze speler werd geen game meer verloren en sloot Slock 2 de avond af met een voorsprong van 6-2. Door deze zoveelse nederlaag van De Zwaan in de tac-tics, heeft de team leider besloten een trainingsavond in jte lassen om zich in deze spelsoort |te bekwamen. Programma vrijdag 14 februari: Slock 2-Zwaan 2 De Slock Zwaan 1-Slock 1 De Zwaan Lindeboom-Cafeetje Lindeboom Zaterdag 15 februari worden in Café De Kuip in De Koog de open Texelse Kampioenschappen gehouden. AGSV was echter wakker geschud en ging over tot de aanval. De spits ging onderuit in het doelgebied. De scheidsrechter wees op de stip, maar gelukkig voor SVO werd de bal over geschoten. Hieruit putten de Texelaars moed. B. Vonk kopte een bal in het doel, maar een verdediger van de tegenpartij had met zijn handen de bal geraakt. Op nieuw een penalty dus, die door Hui- zinga werd benut: 2-2. Tien minuten voor tijd zette Kaspers SVO zelfs op een 3-2 voorsprong na een fraaie lob. De wedstrijd leek be keken, maar AGSV bleek tot het eind toe gevaarlijk. In de laatste minuut werd SVO-doelman Drijver alsnog ge passeerd, zodat er uitein delijk een 3-3 gelijkspel uitrolde. Vrijdagavond werden drie wedstrij den voor de eilandcompetitie basket ball afgewerkt. Daarbij wonnen alle favorieten moeiteloos hun partij. Het niveau van de wedstrijden was ech ter niet bijzonder hoog en dat deed het publiek besluiten om, naarmate het programma vorderde, langzaam de zaal te verlaten. De avond werd geopend met de ont moeting tussen koploper Data- markt/Kapsalon Joke en Hema. Hema gooide eigenlijk alles op de aanval, waardoor de verdediging werd ver waarloosd. Voeg daarbij dat er weinig werd gecombineerd (veel zelfstandige acties die tot niets leidden) en Data- markt had een gemakkelijke avond. Eén balletje snel naar voren en afma ken was het credo. Dat bracht een eindstand van 51-26 voor Datamarkt op het scorebord. Sportshop Texel had daarna tegen hekkesluiter Attent helemaal geen moeite de partij naar hun hand te zetten. Attent speelde maar een beetje voor de vuist weg met weinig organisatie. Na een ruststand van 26-2 werd de walk-over in de twee de helft door Sportshop compleet ge maakt met 57-10. De laatste wedstrijd van de avond bracht de teams van Time Out en Twaalf Balcken tegenover elkaar. Ti me Out had het vizier vooral in het begin van de wedstrijd niet op scherp staan en zodoende kon Twaalf Balcken eigenlijk lang bijblijven. Na tien minuten was de stand nog maar 4-2 in het voordeel van Time Out, een hoog-geklasseerd team onwaar dig. Naarmate de wedstrijd vorderde, lukte het Time Out veel beter het netje te vinden en met 34-13 trokken zij de partij naar zich toe. Programma vrijdag 21 februari: 20.30 u. Vespertina-Sportshop Attent 21.00 u. Attent-Hema Time Out 21.30 u. Datamarkt-Time Out Hema Vrijdag 14 februari is er geen basket ball, omdat dan de zaal bezet is. De tiende editie van het Texelse dartkampioenschap barst zaterdag om 20.00 uur los in café De Kuip te De Koog. Titelverdediger Dave Platts is van de partij om zijn beker te ver dedigen. Tijdens de kampioenschappen wordt het 301 spelsysteem gehanteerd. Hierbij is het de bedoeling dat een speler precies bij 0 uitkomt. Geschat wordt dat er zo'n 30 tot 35 deelnemers op het kampioenschap zullen afkomen. „Misschien zijn het er dit jaar meer, want het darten wordt steeds populairder op Texel", aldus Rein Stam van De Kuip. De darters worden in poules inge deeld en spelen „best of three". Via kwart, halve en hele finale wordt de winnaar bepaald. Dave Platts heeft al vijf keer het kampioenschap op zijn naam ge schreven. Dit gebeurde niet in vijf achtereenvolgende jaren, want twee jaar geleden moest hij verstek laten gaan. Arie Eelman ging toen met de Wandelsportvereniging Het Gouden Boltje houdt op zondag 8 maart een propagandawandeltocht in en om Oosterend. De start is tussen 13.00 en 14.00 uur bij 't Caffetje in de Kerkstraat. Het startbureau is ge opend vanaf 12.30 uur. Er kan wor den gekozen voor de afstanden 5, 10 en 15 kilometer. Voorinschrijven voor deze tocht kan bij H. van Heerwaarden, Lieuwstraat 33 of bij de laatste wandeltocht van de winterserie die zondag start in de kiosk aan het Turfveld. De kosten be dragen bij voorinschrijving f 2,50. Na 21 februari wordt dit bedrag ver hoogd met f1,50. Met de prachtige score van 7656 punten wisten Ank Dijker en Gusta Smit de zeventiende competitie avond van klaverjasclub Den Burg te winnen. Dit kopper, dat na de eerste helft van de competitie achterin het klassement stond, begint de laatste weken veel betere resultaten te boe ken. Door deze avond klommen ze met drie plaatsen winst naar de 28e plaats. Met 7247 punten eindigden Corrie Zijm en Nel van der Veen als tweede. Zij behouden hiermee de aansluiting met de kopgroep van het klasse ment, waarin zij nu op de tiende plaats staan. Ook Henk Bakker en Cees Vinke scoorden weer goed: der de met 6875. In de laatste drie we ken zijn ze tien plaatsen in het klassement gestegen (nu op de 19e plaats). Met 6873 punten eindigden Teun de Brave en Elisabeth van Zee land als vierde en Rob Caspers en Karei van Heerwarden werden vijfde met 6810 punten. Aan de kop van het klassement blijft het erg span nend. De onderlinge verschillen blij ven klein en met nog zeven avonden voor de boeg is nog niet te zeggen welk koppel uiteindelijk kampioen wordt. Totaalstand na 72 partijen: 1. J. Wiersma-J. Vinke 115990; 2. B. de Bioois-B. de Bloois 115377; 3. Echtpaar F. Veeger 115273; 4. G. van der Slikke-J. Witte 114773; 5. Echtpaar B. Ofrein 114399; 6. F. Hopman-R. de Ruwe 114059; 7. A. Bakker-D. Winters 113694; 8. J. Kloosterman-A. van Heerwaarden 113614; 9. F. Halsema-E. Eel man 113416; 10. C. Zijm-N. van der Veen 113062. Stand derde periode na zes partijen: 1. H. Bakker-C. Vinke 10792; 2. C. Zijm-N. van der Veen 10682; 3. A. Dijker-G. Smit 10331; 4. A. Bakker-D. Winters 10287; 5. R. Caspers-K. van Heerwaarden 10003. Zaterdag maakten de tafeltennissers van Tetak de oversteek naar Juliana- dorp, waar De Stolp 1 tegenstander was. Het beloofde een spannende strijd te worden, gezien de resulta ten tot nu toe van beide vereni gingen. Lieuwe van der Veen en Martin Jans sen speelden sterk en wonnen respectievelijk drie en twee enkelspe len. Caecilia Strous kon het niveau van beide heren niet oppakken en verloor al haar partijen. Maandag speelt Tetak thuis tegen Doko. De wedstrijd begint om 14.30 uur in de Fe r re ver. hoogste eer strijken. Hij zal nu weer van de partij zijn om te proberen de Platts-hegemonie te doorbreken. Wie ook mee wil doen kan zich op geven tot de aanvangsttijd. Deelne mers betalen f 5,-, maar krijgen een gratis kopje koffie. Meer informatie over de dartkampioenschappen via 17418. Op de wekelijkse competitieavond van damclub Oosterend toverden de spelers regelmatig mooie combinaties op het bord. Niet iedere dammer koos echter voor zo'n slagwending. Ate Sijtsma kon een prachtige dam nemen, maar hij vertrouwde de zaak niet. Zijn keuze voor een zwakkere zet leidde tot verlies tegen Rinus Vit- tali. Ook Jaap van Heerwaarden kon een in zijn ogen „dure" dam nemen tegen Frans Bos. Van Heerwaarden wachtte op betere tijden, die echter niet meer kwamen. In de analyse achteraf bleek de bewuste dam van prima kwaliteit. Uit het niets wist Victor Voskuil een gewonnen stelling te bereiken tegen Gerrit Blom, die vrijwel gelijkwaardig stond, maar de partij net niet remise kon houden. Uitslagen Frans Bos-Jaap van Heerwaarden 2-0; Wim Timmer-Piet Bakelaar 0-2; Jos de Wolf I-Klaas Burger 2-0; Klaas Burger-Jos de Wolf II 1-1; Victor Voskuil-Gerrit Blom 2-0; Rinus Vittali- Ate Sijtsma 2-0; André Brouwer-Gerrit Vla ming 0-2; Frans Kuiper-Kees Vinke 2-0. Piet Beers heeft zondag in manege Akenburg de vierde voorronde van de Jaap de Graaf bokaal gewonnen. Na de vijfde voorronde op 8 maart, volgt op 12 april de finale. Jurylid Fred Wijne vond het niveau van het mennen duidelijk hoger dan vorig jaar. Jammer was alleen dat er onnodige fouten werden gemaakt. In de dressuurproef moeten de wendin gen bijvoorbeeld niet te laat worden ingezet. De heer Wijne benadrukte verder het belang van een correcte houding van de armen en handen, hiervan kan ook bij het snelle boch tenwerk in de vaardigheidsproef wor den geprofiteerd. Piet Beers werd overtuigend eerste, gevolgd door Nicole Kalk, eveneens rijdend met het paard van Beers. Me- bius Huitema en Johnny van der Zwaag deelden de derde plaats. Piet Beers gaat aan kop in het klasse ment, gevolgd door de winnaar van vorig jaar. Joop Noom. Uitslagen, respectievelijk dressuur, vaardig heid en totaal: 1. Piet Beers 156, 80, 236; 2, Nicole Kalk 145, 80, 225; 3. Johnny van der Zwaag en Mebius Huitema 136, 80, 216. Tussenklassement (puntentotaal van de drie beste wedstrijden): 1. Piet Beers 678, 2. Joop Noom 651,5, 3. Johnny van der Zwaag 642,5, 4. Mebius Hui tema 636,5. Het team van LBL had het in de bowlingcompetitie moeilijk tegen het sterke team Hotel Tatenhove, bij wie Piet Kok een serie van meer dan 800 punten liet noteren. LBL moest met 2-3 het onderspit delven. Menno Schuyl van IBS/Oele was weer goed op dreef, met o.a. een game van 255 punten sleepte zijn team drie punten in de wacht. Team 26-speler Ton Wit te doorbrak eveneens de 800 grens. Mede dankzij zijn serie van 811 be haalde zijn team een 5-0 overwin ning. De Champ Sisters komen steeds be ter voor de dag. Ditmaal troefden ze Verseput Verzekeringen met 4-1 af. Question had het moeilijk tegen Dro gisterij Mets, bij wie Margriet Mets een 200-game gooide De T-Fords sleepten dankzij een mooie serie van Rina Drijver drie punten uit het vuur, terwijl De Pins te sterk waren voor Klaver Vier, dat met slechts twee spelers op de baan verscheen. In de jeugdcompetitie haalde het team van De Beerekuil met de spe lers Erik Witte en Neelima Bakker alle punten binnen tegen de Gazzies. De meiden van de Deurdouwers leverden dezelfde prestatie tegen het jeugd- team van Drogisterij Mets. Uitslagen: Drogisterij Mets-Question 3-2; Verseput Verzekeringen-Champion Sisters 1-4; Hotel Tatenhove-LBL 3-2; IBS Oele-Hotel De Weal 3-2; Team 26-Girls Team 5-0; Bar 't Galjoen- Ex Spares 4-1; Baanbrekers-Tabak Mets 3 4-1; BBT-Strandplevier 0-5; All Stars-Tabak Mets 2 3-2; Sommeltjes-TZN 2Vt-2V4; Recht voor z'n raap-Tabakshop 1-4; Question-MNC 1-3; De Pins-Klavervier 3-1; Drogisterij Mets- Deurdouwers 0-4; Beerekuil-Gazzies 4-0; Kegelvreters-Strandplevier 1-3. i Texel ■SXEL - Met een eigen vliegtuig haalt Ariel mgevcld van sport hotel Nieuw Breda in Dc I Rocks dorp zijn gasten op van verschillende I ■liegvclden in ons land. De service hoort bij I jt luxe Proef Texel Arrangement, waarbij I ■latselijke toeristenorganisaties laten zien I Tt Texel meer in huis heeft dan schitterende I randen, luidruchtige disco's en r f Uitgangspunt voor het 'Proef Texel Arrange- L ■ment is Sport Hotel Nieuw Breda, vlak naast I ■het vliegveld van Texel. Het gaat hier om ee ^•Tangement waar de gast geheel verzorgd i ^^rekkelijk korte tijd kennis kan maken me. - j?n op het eiland. De gaster^ ™ted per vfesjcxig gehaaL' Vjdens^^K van „Als meer mensen dit zouden doen, is er geen driedubbeldeks boot no dig", vindt mevrouw Halsema uit De Koog. Zij attendeerde ons op het on derstaande stukje in de Telegraaf van zaterdag 8 februari. SV De Koog heeft zondag pas in de allerlaatste fase van de wedstrijd te gen BKC in Anna Paulowna de gelijk makende treffer kunnen scoren. Dit gebeurde na tien minuten in blessu retijd. Toch had er méér ingezeten voor De Koog, aangezien de Texe laars tweemaal op voorsprong waren gekomen en de treffers van BKC min of meer „cadeautjes" waren. Al vroeg in de wedstrijd kwam De Koog op 0-1 door Nico Schot, die van dichtbij een afgemeten voorzet van Tony de Jonge afrondde. Deze stand bleef lang gehandhaafd. BKC was in het begin van de wedstrijd iets sterker dan de Kogers, maar ver dedigend bleven de eilandbewoners overeind. Ongeveer tien minten voor de rust kon BKC toch gelijk maken. Een misverstand tussen keeper Theo Bonne en Mart Offermans bracht een aanvaller van BKC in balbezit. Hij aar zelde niet, plaatste de bal over Bonne heen en maakte een prachtig doelpunt. Na de rust kwamen de Kogers weer op voorsprong. Wederom door Nico Schot, die ditmaal een passje van Wil Wassenaar beheerst afrondde. De Koog bleef beter voetballen dan BKC, maar het elftal uit Anna Paulowna kwam terug in de wedstrijd door een dubieus doelpunt. De grensrechter van De Koog had buitenspel ge constateerd, maar de scheidsrechter keurde de bal goed. De Kogers, uit het evenwicht gebracht, begonnen slordiger te spelen, wat tot hachelijke situaties voor het doel van Theo Bon ne leidde. In deze fase van het duel verloor De Koog door een enkelbles sure ook verdediger Dennis Saai. BKC, gesterkt door het vele publiek, maakte kort hierop 3-2. De libero van de thuisspelende vereniging zag zijn vrije trap via de muur in het Koger doel verdwijnen. Vlak hierna moest weer een voetballer van De Koog de wedstrijd verlaten. Jason Martens kon nauwelijks nog op zijn rechter been staan. Zo moest Jan Plaatsman de schoenen uit de tas halen om zijn opwachting te maken. De Koog be gon vol pressie te spelen met voor stopper Nico Schot naast Bernard Ipenburg in de spits. Het duurde tot diep in de blessuretijd, voordat De Koog de gelijkmaker kreeg waar het recht op had. De bal belandde van achteruit bij Bernard Ipenburg, die een lange sprint inzette en de bal keihard boven de keeper van BKC on der de lat kogelde. Volgende week volgt de thuiswedstrijd tegen Berdos, dat zondag kampioen werd. Cor Huisman is winnaar geworden van de zesde viswedstrijd in de win terserie. Hij haalde vijf vissen met een totale lengte van 118 cm. op de kant. De wedstrijd werd gehouden bij de teermolen te Oudeschild. De vangsten waren redelijk. Dertien deel nemers vingen in totaal 19 vissen, met een gezamenlijke lengte van 423 cm. Na Huisman eindigde Jan Kingma met vier vissen en totaal 78 cm. Mare Prins werd derde met twee vis sen en 49 cm. De volgende wedstrijd van de winter serie is de laatste. Deze wordt ge houden op 23 februari vanaf 8.30 uur bij de Ottersaat. Donderdag 5 maart is vanaf 19.30 uur jaarvergade ring in dorpshuis 't Skiltje te Oude schild. Zaterdag 15 februari: Sporthal Ons Genoegen, Den Burg. 12.30 u. JA/B Tevoko 1-VVW 1 13.30 u. H Tevoko 1-Polisport 1 15.00 u. H Tevoko 2-HCSC 4 13.30 u. D Tevoko 1-Tevoko 2 15.00 u. MJA/B Tevoko 1-VVW 1 12.30 u. J/MJC Tevoko 1-The Serve 1 13.30 u. D Tevoko 3-Smash 1 15.00 u. D Smash 2-Quelderduyn Programma 18 februari: Veld A: 18.30 u. RWS-TZN Koogerhoop 19.12 u. Koogerhoop-Paal 9 TZN 19.54 u. Tex. Autocen.-Teso Paal9 20.43 u. Slock 1-Autoc. Eelman Teso 21.30 u. DGM-Slock 2 Slock 1 22.18 u. Kobeko-Cocky's Slock 2 Veld B: 18.30 u. Ecomare-St. Jan RaboIJzer 19.12 u. F. De Waal-RaboIJzer Ecom. 19.54 u. Sportsh.-Haarst. Vespertina 20.43 u. D. Drup-Vespertina Sportsh. 21.30 u. Verfbus-Question D. Drup 22.18 u. Mantje Sp.-De VlierQuestion Veld C: 18.30 u. Meermarkt-Rival Texèle 19.12 u. Visser B.-Texèle Meermarkt 19.54 u. Smash-SI. De Boer Visser B. 20.43 u. W. Antiek-Ria's W. Smash 21.30 u. Cohen-7 Prov. W. Antiek 22.18 u. Leydekkers-Nioz Cohen Wedstrijdleiding: Leontine en Guus (14171) Uitslagen dinsdag 11 februari: ABN/Amro-Stuc. Van der Wouden 2-1; RWS- Autocentrum Eelman 3-0; Koogerhoop-DGM 1-2; Slock 1-Teso 1-2; Tatenhove-Krim/Paal 28 0-3; Bremakker 1-Bremakker 2 2-1; LenR- RaboIJzer 1-2; Foto De Waal-St. Jan 2-1; Ecomare-12 Balcken 1-2; Listig-NBC 3-0; Sportshop-Vespertina 2-1; Klif 12-De Vlier 2-1; Durper Drup-Westerlaken 1-2; Verfbus- Haarstudio 1-2; Mantje Sport-Question 3-0; Visser Bouw-Rival 1-2; Zeilmakerij-Ria's Win keltje 3-0; Wiersma Antiek-Texèle 2-1. Zaterdag 15 februari: De Koog-Kwadijk 14.00 u. Junioren: Oosterend A1-LSVV A2 13.30 u. Tex. Boys B1-Kaagvogels B1 13.30 u. Oosterend B1-VZV B1 13.30 u. DWOW C1-Tex. Boys C1 14.30 u. VZV C1-Oosterend C1 14.00 u. Texel C1-Dirkshorn C1 13.30 u. Hollandia T C1-Tex. Boys C2 13.00 u. HCSC C3-Texel C2 11.15 u. Zondag 16 februari: Texel-Hollandia T 14.00 u. De Koog-Berdos 14.00 u. Petten-ZDH 14.00 u. Tex. Boys-AGSV 14.00 u. Oosterend-Berkhout 14.00 u. Texel 2-Duinranders 2 11.30 u. Watervogels 3-De Koog 2 12.00 u. Texel 3-Watervogels 4 14.00 u. Tex. Boys 2-Watervogels 5 12.00 u. Kreileroord 2-Tex. Boys 3 11.00 u. Oosterend 2-Watervogels 7 12.00 u. Junioren: Succes A1-Texel A1 12.00 u. Texel A2-Sint Boys A1 12.00 u. Dames: Tex. Boys-Woudia 12.00 u. Programma zaterdag 15 februari: Veld: Texel D1-De Koog D1 12.00 u. SVC D1-Texel D2 12.00 u. Tex. Boys vrij Zaal (Ons Genoegen): Tex. Boys F2-Texel F3 8.45 u. Texel F2-ZDH F1 9.07 u. Tex. Boys F2-SVC F2 9.29 u. Texel F2-Texel F3 9.51 u. ZDH F1-SVC F2 10.13 u. Texel E1-Oosterend E1 10.35 u. Tex. Boys E1-De Koog E1 10.57 u. Texel E2-Oosterend E3 11.19 u. De Koog E1-Oosterend E2 11.51 u. Tex. Boys E3-Oosterend E3 12.13 u. Afdeling basketball: Zaterdag 15 februari: Sporthal Sportlaan Den Helder 18.00 u. FAC 4-De Mareis D 19.00 u. De Marels-Stedebroec 2 H Casino-Oosterend 8-3; Jelleboog-Mantje 7-4; Gamma-De Krim 7-2; Klif-Texel 1-7; Rab-Klif 3 2-2 (Rab w.n.s.); De Koog 2-Oosterend 3 6-1; Nioz-Albert Heijn 2-7; Texel 2-Texel 3 0-3; Klif- Casino 15-1; De Koog 4-ZDH 6-4; Casino 4-Gempo 8-7; Oosterend 8-Jelleboog 3 2-11, Texel 4-Klif 5 4-2; Oosterend 5-De Koog 3 4-7; Casino 5-Rab 2 6-2; De Koog 5-Oosterend 7 10-1; Nioz-Jelleboog 4 9-0; Ca sino 1-Oosterend 1 3-3; Texel 1-Casino 2 5-6; Texel 4-Casino 3 1-5; De Koog-Texel 2 3-3.

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 11