•Ma L p ark Jan Mulder tweede jn NH kampioenschap irse folleybaltoernooi atenhove/Bremer Rob Clerc overtuigt in damsimultaan rajectcontrole lijft voorlopig Voetbaltoernooi Mareis winnen van „lange mannen" Eilandcompetitie volleybal Volleybalprogramma Tuinema succesvol met Morra-gambiet Voetbalprogramma MST-programma basketbal Dikke Mix Pilaar toenooi basketball Winst Mareis-dames op de concurrentie Pupillenvoetbal Damesbowlers Mets te sterk voor IBS Verrassende winst voor Ate Sijtsma Den Burg winnaar dorpskampioenschap [rivWJDAG 27 MAART 1992 TEXELSE COURANT PAGINA 7 |(je „Wethouder Verheyhal" in Am- lerdam zijn zondag de provinciale impioenschappen turnen gehou- i Deze wedstrijd telde tevens als Leede plaatsingswedstrijd voor de istriktkampioenschappen. Mark Jan luider liet de eerste plaats lopen oor eeii mislukte rekoefening. De i/erige Texelse turners konden niet leekomen in de top. Het turnnivo dan ook bij vlagen van uitste- Bnde kwaliteit. nivo 4C komt Arjan Zwaneveld op der toestel vooral door een gebrek an kracht nog iets te kort. Hoewel zijn puntentotaal ten opzichte van in vorige wedstrijd met ruim 5 volle inten verbeterde eindigde hij op de iderste plaats. ilco Drijver, Edwin Zwaneveld en Smidt warén ook bij voorbaat ansloos voor een plek bij de eerste in nivo 5C. Dit was al gebleken jdens de eerste voorwedstrijd van nkele weken terug. De vraag was leen of de jongens zich nog bij de erste zes konden plaatsen. Dit zou etekenen dat zij aan het Rabo turn lernooi mogen deelnemen dat op 4 5 april op Texel wordt gehouden, aas zat ook dat er niet in. ndanks inzet van alle drie was de jncurrentie veel te sterk. Alleen Wil- Drijver kwam dicht in de buurt, iar juist hij had zijn vorige wed- Irijd totaal verknald en beide wedstrijden tellen voor plaatsing. Wil- sporthal Ons Genoegen staat za- ifdagavond een recreatief volleybal- ernooi op het programma. Dames-, eten- en gemengde teams nemen at tegen elkaar op vanaf 19.00 uur. a meeste teams zijn bekend uit de 3 iandcompetitie. De wedstrijden, die twintig minuten duren, zijn circa 2.20 uur afgelopen. Het toernooi ordt financieel mogelijk gemaakt aarffifw aannemersbedrijf Fa. Tatenhove a assurantiekantoor Bremer, die ook tóe teams op de been brengen, ip veld A komen de herenteams in die. Het deelnemersveld bestaat uit ssurantiekantoor Bremer, Grooten lock, Paal 9, Teso en Fa. Tatenhove. Ie gemengde teams, die elkaar be- ampen op veld B, zijn Ned. Boek- oua Centrale, Versluis Kachels, coMare, Meubelhuis Moerbeek en angeveld de Rooy. Deze teams staan uit drie dames en drie heren. e damesteams op veld C zijn Ass. Iremer, Leijdekkers, Meermarkt, Vis- rs Bouwbedrijf en Smash 68. De elnemers moeten zelf bij andere adstrijden fluiten en tellen. co werd uiteindelijk 9e, Jozef Smidt 14e en Edwin Zwaneveld 19e. In wedstrijd drie had G.V.T. een sterke turner voor de titel. Mark Jan Mulder had de eerste voorwedstr ijd overtui gend gewonnen en alles wees er op dat ook deze wedstrijd weinig proble men op zou leveren. Langzaam liep Mark Jan na ieder toestel enkele tienden van punten uit. Bij brug ech ter behaalde een van de concurren ten een bijzonder hoog cijfer. Gerard Breed van de Beukers behaalde een 9.00 terwijl Mark Jan een goede oe fening turnde en hiervoor verdiend een 8.15 scoorde. Hiermee stonden beide turners na 5 toestellen onge veer weer gelijk. Rek zou de beslis sing brengen. Mark Jan gokte op een zware oefening en verloor. Bij de los om eindigde hij net voor de handstand en viel terug en bij de reu- zendraai in bovengreep met halve draai kwam hij ook net niet over het dode punt zodat hij de reuzendraai moest opvangen. De behaalde 6.15 was lang niet voldoende om Gerard Breed te kunnen stuiten. Voor trainer Nico Stoter zat het ve nijn in de laatste wedstrijd. Vorige week had hij een ernstige blessure opgelopen aan het ellebooggewricht die nog lang niet hersteld was. Het was de vraag of hij deze wedstrijd wel zou kunnen turnen. De arm hield Voor de 18e keer was een topdam- mer te gast bij de Texelse damlief hebbers, die zich vrijdagavond hadden verzameld in dorpshuis „De Bijenkorf" te Oosterend. De zesvou dige damkampioen van Nederland en kort geleden nog gedeeld eerste bij de Europese kampioenschappen nam het op tegen 45 deelnemers. In zo'n kleine vier uur had hij het kar wei geklaard: 40 winstpartijen en 5 maal remise, een score van 94,4 pro cent. De volgende spelers wisten een puntendeling te bewerkstelligen: Jaap van Heerwaarden, Frans Kuiper, Ri- nus Vittali, Piet Bakelaar en Gerrit Vlaming. Vervolgens gaf Rob Clerc nog een staaltje zwarte kunst weg. Hij speelde een „blindpartij" tegen Rinus Vittali. De blindspeler zit met z'n rug naar het dambord, moet alle zetten doen zonder het bord te zien. Hij moet dus het hele spelverloop in zijn hoofd zien bij te houden. Rob Clerc slaagde daar ruimschoots in. In ruim drie kwartier, onder het genot van een pilsje, dwong hij Vittali tot overgave. Het publiek, dat stilzwij gend en met toenemend respect ge tuige was van dit denksportwonder, gaf de winnaar een ovationeel applaus. eggebruikers kunnen er rekening ee houden dat de verkeerspolitie t Alkmaar regelmatig naar Texel zal ijven komen om daar snelheid te eten volgens het zg. traject con- ilesysteem. Texel hoort nadrukke- i tot het Noordhollandse gebied, eer dit nieuwe en zeer effectieve steem wordt toegepast. blijkt uit een bord bij de veerha- De controle kan in beginsel op buitenwegen worden uitgevoerd, ar om practische redenen zal het op bepaalde trajecten ge- i, tegenstelling tot de gewone con- le waarbij de snelheid op één be tid moment wordt vastgesteld, 'dt bij trajectcontrole de gemiddel de snelheid over een bepaalde af stand bepaald. Ligt dit gemiddelde boven de toegestane snelheid, dan volgt proces verbaal. Al twee keer zijn trajectcontroles op Texel uitgevoerd, tot grote tevreden heid. Bij deze controle neemt de poli tie positie in op drie plaatsen langs een bepaald traject. Op het eerste punt wordt het kenteken van een passerend voertuig ingetoetst in een computer en wordt tevens het tijdstip geregistreerd. Op het volgende punt staat ook een computer die met de andere in verbinding staat. Als de eerder geregistreerde weggebruiker hier arriveert, blijkt onmiddellijk hoe hard hij heeft moeten rijden om het stuk af te leggen. Is dat te snel dan wordt hij bij de derde controlepost aangehouden. Door deze meetmetho de wordt de oude methode echter niet overbodig. Ook volgens het oude systeem zullen in de toekomst dus regelmatig snelheidscontroles worden uitgevoerd. zich echter redelijk goed en met wat lelijke gezichten werden sommige oe feningen uitgevoerd. Uiteindelijk liep alles met een sisser af en werd Sto ter vierde en wist hij zelfs zijn doelstelling van 48 punten na drie jaar te realiseren. In totaal kwam hij uit op 48,65 punten. Met het resultaat van de eerste en tweede plaatsingswedstrijd zijn er nu nog twee Texelse turners over rich ting de plaatsing voor de N.K. Op zondagmiddag 5 april kunnen be langstellende deze strijd op Texel vol gen. Dan moeten Mark Jan Mulder en Nico Stoter zich bij de eerste drie turnen voor rechtstreekse plaatsing of anders op plaats 4 t/m 7 voor de mogelijkheid op indirecte plaatsing via de play off wedstrijd. Op het SVO-veld wordt zaterdag van af 13.00 uur een toernooi gehouden. Voor eten wordt gezorgd, tegen beta ling van f5,-. Na afloop is er prijsui treiking met aansluitend een feestavond. Het herenteam van basketballvereni ging De Mareis heeft zaterdag in een spannende wedstrijd de winst ge pakt van FAC. Vanaf het eerste mo ment bleek dat beide teams aan elkaar zijn gewaagd. De Texelaars beschikten echter over twee wissels, terwijl FAC met maar vijf, weliswaar lange, mannen kwam opdraven. In het begin van de wedstrijd zat de FAC verdediging potdicht. De eerste punten werden daarom met afstands schoten behaald. Aan de andere kant van het veld hadden De Mareis de handen vol om de lange armen van de tegenstanders in de rebound van de bal te houden. Naar mate dé wed strijd vorderde, konden de Mareis het tempo opvoeren, zodat de bal dichter bij de basket door het netje kon wor den gewerkt. Bij FAC waren enkele spelers goed op dreef, zodat de ruststand dicht bij el kaar lag: 22-21 in het voordeel van FAC. De tweede helft startte met een con ditie sparend, rustig opbouwend FAC, dat het balletje rondspeelde in af wachting van reële scoringskansen. De Mareis gingen daarentegen direct in de counter en probeerden met snelheid en lange passes de winst naar zich toe te trekken. Dat lukte echter niet, wat de wedstrijd een rommelig karakter gaf, hoewel FAC wist te scoren. Coach Paul Impijn zag de bui hangen. Na een kort en bondig gesprek kre gen zijn mannen weer grip op de te genstander. Door een blessure bij FAC in de 19e minuut kregen de Texelse mannen bij een vier tegen vijf spel de kans in de laatste zes minu ten de geringe achterstand van één punt om te zetten in winst. In de laatste minuut werd de stand beze geld door Jos Witte, die de eindstand op 44-41 in het voordeel van de ei landers bracht. Volgende week dra ven de Mareis weer op in Den Helder, dan tegen JBC Noorderhaven. Trainen Vanaf heden trainen alle heren Mareis dinsdagavond van 21.30 tot 22.30 uur tot het einde van het seizoen. De overige heren trainen om 19.30 uur. Programma dinsdag 31 maart: Veld A: mannen: 18.30 u. Kobeko-Graaf Sp. Tatenhove 19.12 u. Bremakk.2-Tatenhove Kobeko 19.54 u. Tex. Autoc.-RWS DGM 20.43 u. DGM-Gr. Slock 1 RWS 21.30 u. Paal 9-Gr. Slock 2 Gr.Slockl 22.18 u. Bremak.1-ABN/Amro Gr.Slock 2 Veld B: gemengd en vrouwen: 18.30 u. 12 Balcken-Sportsh.mix De Waal 19.12 u. De Waal-Zeeduivels Sportsh.mix 19.54 u. NBC-LenR Listig 20.43 u. Listig-Eierlandse H. NBC 21.30 u. Haarstudio-Question De Vlier 22.18 u. Vespertina-De Vlier Haarstudio Veld C: vrouwen: 18.30 u. B. Texèle-Ria's W. Wiersma 19.12 u. Wiersma-Smash'68 Ria's W. 19.54 u. Ass.Bremer-Zeilmakerij Vissers B. 20.43 u. Vissers B-Cohen Ass.Bremer 21.30 u. Durper Drup-Nioz Leydekkers 22.18 u. Sportshop-Leydekkers Nioz Wedstrijdleiding: Freerk en Agnes tel. 13540. Uitslagen 24 maart: Mannen: Tëso-Autoc. Eelman 3-0; Bremakker 2-Graaf Spuiterij 3-0; Paal 9-TZN 3-0; Kogerhoop-Gr. Slock 2 3-0; Kobeko-ABN/Amro 2-1; De Krim/Paal 28-Cocky's kapsalon 2-1. Gemengd en vrouwen: LenR-Zeeduivels 0-3; EcoMare-Eierlandse Huis 0-3; Listig- Sportshopmix 1-2; Durper Drup-Sportshop 2-1; Zeilmakerij-Smash'68 2-1; Beautique Texèle-Ass. Bremer 1-2; Question-De Vlier 2-1; Verfbus-Leydekkers 3-0; Mantje-Klif 12 2-1; Haarstudio-Westerlaken 1-2; Rival-Slag. de Boer 1-2; Meermarkt-7 Provinciën 1-2. Zaterdag 28 maart; Sporthal Ons Genoegen: 13.30 u. Tevoko 1-Quelderduyn/Sh (H) 15.00 u. Tevoko 2-LOS 1 (H) 13.30 u. Tevoko 1-De Boemel (D) 15.00 u. Tevoko 2-Noordkop 1 (D) 12.30 u. Tevoko 1-Juvoc 1 (MJA/B) 13.30 u. Tevoko 3-Zeemacht 1 (D) 15.00 u. Smash'68-Noordkop 2 (D) Bij aanvang van een schaakpartij wordt de schaker steeds geconfron teerd met het probleem: hoe pak ik mijn tegenstander aan? Welke ope ning kies ik? Moet ik scherp of juist voorzichtig spelen? Dus eigenlijk: Hoe heb ik de meeste kans tegen de speler die tegenover me zit? Deze overweging weegt zwaarder dan de argeloze leek zou denken. Anders dan in de meeste andere wedstrijd sporten is er bij schaken namelijk geen weg terug en een tactisch ver keerde strategie leidt tot onaange naamheden die vaak tot in het verre eindspel kunnen blijven voortduren. Henk Tuinema besloot maandagavond in de Witte Burcht in de interne com petitie van schaakclub En Passant na enig wikken en wegen het vlijm scherpe Morra-gambiet aan zijn te genstander Abe Zijm te presenteren. Zaterdag 28 maart: Wherevogels-De Koog (Z) 14.30 u. Junioren: Texel A1-DWOW A1 15.00 u. Oosterend A1-W.waard A1 13.30 u. Conzelo B1-Tex. Boys B1 13.30 u. WGW B2-Oosterend B1 14.30 u. Tex. Boys C1-N. Niedorp C1 15.00 u. BKC CTTexel C1-Texel C1 12.00 u. Oosterend C1-Dirkshorn C1 13.30 u. Tex. Boys C2-Geelzwart C2 13.30 u. Texel C2-Schagen C3 13.30 u. Zondag 29 maart: Oosterend-Berkhout (terrein Berkhout) 14.00 u. Texel 2-Grasshoppers 2 14.00 u. Tex. Boys 3-W. Vogels 6 14.00 u. Oosterend 2-Schagen 7 12.00 u. Junioren: Schagen A2-Texel A2 Recreatievoetbal: Tex. Boys-ZDH SVC-Texel De Koog-Oosterend Oefenwedstrijd De Koog 1-Tex. Boys 1 14.30 u. 10.30 u. 10.30 u. 10.30 u. 13.00 u. Maandag 30 maart; Sporthal Sportlaan: 18.45 u. Quelderd./Sh. 4-Smash'68(D) 18.45 u. HCSC 3-Tevoko 2 (H) Zaterdag 28 maart Sportlaan (Den Helder) 18.00 uur Break Out 2-De Mareis (D) 19.00 uur J.B.C. 4-De Mareis (H). Uitslagen: Recht voor z'n raap-Champ. Sisters 3-2; Team 26-Question 3-2; Verseput Verz.- Tabakshop 1-4; IBS Oele-Tabak Mets 2 1-4; B.B.T.-Exspares 3-2; All Stars-Hotel de Weal 1-4; Tabak Mets 3-Sommeltjes 3-2; Baanbrekers-Strandplevier 3-2; Bar 't Galjoen- T.Z.N. 4-1; Hotel Tatenhove-Hocus Pocus 1-4; Girls Team-Drog. Mets 3-2; Boys Team-L.B.L. 0-5; De Pins-Question 1-3; T. Fords-Klavervier 1-3; Tabak Mets-M.N.C. 2-2; Strandplevier- Drog. Mets 1-3; Gazzies-Kegelvreters 1-3; Deurdouwers-Beerekuil 3-1. Voor de zesde keer in successie wordt zondag 12 april het Dikke Mix Pilaar toernooi gehouden door bas ketballvereniging De Mareis. Het door Café De Pilaar en cafetaria Dik ke Mik gesponsorde toenooi vindt plaats in sporthal Ons Genoegen van 10.00 tot 17.00 uur. Basketballteams die mee willen doen kunnen zich tot 3 april inschrijven. De kosten bedragen ƒ30,- per team, te voldoen bij opgave aan de wedstrijdtafel van de eilandcompetitie basketball, die vrijdagavond in de Burg. de Koninghal is, of bij Drogiste rij Mets in de Parkstraat (vragen naar Eric Venneker). De spelregels voor het toernooi zijn gelijk aan dien van de eilandcompeti tie basketball, dus minimaal twee da mes in het veld. De organisatie verzoekt de teams niet met een su persterke selectie of twaalf personen per team aan te komen. Schrijf dan liever een tweede team in. Wie meer informatie wil hebben, kan bellen met Eric Venneker, telefoon 12371. De prijsuitreiking van het toernooi is tra ditioneel zondagavond vanaf 20.00 uur in café De Pilaar. Het damesteam van De Mareis nam zaterdag de derde plaats vaster in handen. In een vooral vóór de rust hard basketballduel won het Texelse team met 24-16 van nummer vier Stedebroec, waarvan uit nog met miniem verschil was verloren. Zaterdag 28 maart: SVC D1-Texel D1 Texel D2-Tex. Boys D1 De Koog D1 De bowlers van IBS/Oele speelden donderdag in de Texelse bowling competitie onder grote druk. Menno Schuyl gooide weliswaar een mooie serie, maar dolf toch het onderspit tegen de fel strijdende dames van Tabak Mets 3 en greep zo naast vier punten. Team 26 en Question waren aan el kaar gewaagd, maar Team 26 nam zijn opponent de wind uit de zeilen door een kleine overwinning te boe ken. Tabakshop boekte eveneens winst op Verseput dankzij een sterke serie van Marja vd Vis. Dankzij een mooie 701 serie van Simon Verseput kon zijn team nog één punt pakken. Winny Schraag van Champ Sisters haalde goed uit met een score van 653, maar dat bleek niet afdoende tegen het geweld van Recht voor z'n Raap, waarin Gré Penha heel hoog stond te gooien. Tabak Mets en MNC waren aan elkaar gewaagd en deel den de punten. Question-spelers wa ren te sterk voor de Pins, die hun draai niet goed konden vinden en de tegenstander drie punten gunden. Bij de jeugd waren het Kees Mets en Kees Grootjen van Drogisterij Mets, die door goed spel drie punten vero verden op de fel stijdende mannen van Strandplevier. De Mareis waren gesterkt door de overwinning van vorige week op de koploper. Al gauw bleek dat er kan sen waren. Stedebroec speelde met een agressieve men-to-men verdedi ging, maar liet ook gaten vallen. Hun speelwijze ging gepaard met fysieke kracht, wat de Westfriese dames veel persoonlijke fouten opleverde en De Mareis frustreerde, omdat ze niet wisten wat ze ermee aan moesten. De rust werd bereikt bij 9-6. Af gesproken werd zich niet te laten in timideren, wat het spel in de tweede helft ten goede kwam. Bovendien werden de aanvallen beter afgerond, met als resultaat een maximaal ver schil van twaalf punten en eindstand 24-16. De scores kwamen van Louise van der Sluis (9 punten), Odile Nit- sche (6), Karin Zegers (5) en Irma Schuijl (4). Volgende week spelen De Mareis uit tegen Break Out uit Hippo- lytushoef, waarvan de thuiswedstrijd werd gewonnen. Stand: 1.Pottenwinkel 17-32; 2.Rebound 2 16-16; 3.De Mareis 17-26; 4.Stedebroec 17-22; 5.Marmag 16-20. Een moedig besluit, want Abe Zijm heeft bij En Passant al diverse keren laten zien dat hij goed overweg kan met het verdedigen van Siciliaanse stellingen. Toch bleek na de opening dat Tuinema de juiste keus had ge maakt; Zijm slaagde er niet in gelijk spel te krijgen en moest steeds meer concessies doen om de witte stuk ken buiten de poort te houden. Maar uiteindelijk vielen de vele dreigingen niet meer te pareren en Zijm ging ten onder in de aanval. Taeke van Lingen speelde een lastig eindspel tegen po sitiespeler Piet Bakelaar verrassend sterk. De partij werd afgebroken na dat Van Lingen een vrijwel zekere re mise uit de weg was gegaan. Hij lijkt nu een pion te gaan verliezen en hoewel hij zijn stelling zeer opti mistisch beoordeelde zal hij er reke ning mee moeten houden dat Bakelaar hem in de hervatting nog duchtig aan de tand zal voelen. Uitslagen: J. Dros-P. Bakelaar '/j-'/j; D. Hoekman-T. Witte 1-0; T. v. Lingen-P. Bakelaar afgebr.; M. Witte-A. Terpstra 1-0; A. Razmjoi- B. v. Atteveldt 1-0; W. v.d. Rijken-F. Bijvoet 1-0; A. Naderie-M. Birkenhager 0-1; H. Tuinema-A. Zijm 1-0; R. Riegman-P. Cornelisse 1-0; P. Eelman-E. v. Tatenhoven 0-1; V. Voskuil-C. v. Houten 0-1; J. Dros-G. Zoetelief 1-0. Ate Sijtsma damt altijd boeiende partijen. Vaak krijgt hij niet wat hij verdient, omdat er vroeg of laat wel een fout aan te pas komt. Tegen An- dré Brouwer raakte hij op die manier ook een schijf achter en leek op nieuw ten onder te gaan. Een niet zo moeilijke, doch verrassen de twee om drie bracht Sijtsma weer terug in de race. Gelouterd door deze ervaring kwam hij tegen Brouwer op nieuw onvervaard in actie. Geleidelijk werd zijn stand steeds beter en tenslotte moest André Brouwer al te genspartelend op de slachtbank plaatsnemen. Jaap van Heerwaarden had met een Rozenburg-aanval al snel succes tegen Gerrit Blom. Victor Voskuil en Piet Bakelaar hadden het niet echt moeilijk tegen resp. Wim Timmer en Frans Bos. De uitslagen: Ate Sijtsma-André Brouwer 2-0; Frans Bos-Piet Bakelaar 0-2; Jaap van Heerwaarden-Gerrit Blom 2-0; Victor Voskuil- Wim Timmer 2-0. Den Burg is met een gemiddelde van 6215 punten vorige week winnaar geworden van het dorpskampioen schap klaverjassen. In vier avonden werd uitgemaakt welk dorp met de titel naar huis mocht gaan. Tweede werd Oudeschild met 6143, derde De Waal met 6058 en vierde De Cocks- dorp met 5961. De laatste wedstrijd die werd gehou den in het Eierlandse Huis te De Cocksdorp werd gewonnen door C. van Poelje/Frans Bos (Oudeschild) met 7149 pt. Tweede werden H. Hooyschuur en Guus de Geest (De Cocksdorp) met 6770 pt. en derde R. Haarsma/H. Witte (De Waal) met 6537 pt. t w i u IT et gemeentebestuur van I I Texel hoeft niet te rekenen KJL JL op steun van Vlieland, nu I 9 het bij Defensie schriftelijk heeft 1 aangedrongen op maatregelen te gen het oefen- en schietterrein De Vliehors op Vlieland. Bij een oefe- ning van de luchtmacht op het Lerrein werd eind januari zoveel |iverlast op het buureiland Texel f/eroorzaakt, dat het gemeentebe- f stuur van dit eiland woedend in de [pen klom. Half Texel had staan i I trillen: later bleek dat de Bchade gelukkig meeviel. De Texelse 1 protesten worden met gefronste W'wenkbrauwen gevolgd op Vlieland. ,-rd. i»jk i verbaasd o. ue nu., king van de luchtmacht." "Vlieland heeft goede ervaringen met de luchtmacht en we vinden de kritiek vanaf Texel dus niet zo r prettig, zeker niet omdat de klach- ten overduidelijk zijn gebaseerd op een incident," zegt Vlielands bur gemeester J.H.G. van de Langen- berg. "Ik vind het verbazingwek kend dat bij zo'n incident steeds dezelfde discussie wordt gevoerd. I Er wordt net gedaan als er iets F nieuws aan de hand is, terwijl d<J overlast nooit anders is geweest" Volgens Houter is er amper o~r- -e van overlaat. "Je ho' ln het Nieuwsblad van het Noorden verscheen op maandag 17 februari een uitgebreide reportage over de reacties van Vlielanders op de defensie-oefeningen die op hun eiland worden gehouden. Daaruit blijkt dat ze niet zo blij zijn met de Texelse pro testen.

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 7