garage dros wel koop -k f* c?1- Igggj welkoep NautA 3 3] Night Day You Are the One. Hieuui fpecid tfkced MARJAN BEDANKT! PIET f stickers textieldrukwerk reklameborden HERMAN FINKERS Wit of the ïom DE LANGE MUUR Chinees-Indische Combinatie-rijsttafel GEMEENTE TEXEL Technisch Administratief Medewerk(st)er CLIO -<S>Zg)AY 22.965,- Iij willen ruimte, dus ruimen wij op! 9 CP O CD speciaalzaak videotheek* Bepaal zelf waarvan u wilt - ELEKTRO MONTEUR - CV MONTEUR GEMEENTE TEXEL Hoofd Afdeling Grondzaken (v/m) PAGINA 6 TEXELSE COURANT Voor bloembollen naar het goedkoopste adres in Neder land. A. van Strien, Heems- kerckstraat 23. Tel. 13659 b.g.g. 12904. Voor uw eieren moet u bij Hennenhof zijn. H. Rouwen- horst, tel. 14032. De Ruy- terstraat 32, Oudeschild. HF Dranken Cash en Carry: te huur mobiele tap met buf fet en compacte tap voor kleine ruimte. Hoek Georgië- weg/Maricoweg. Te koop: diverse soorten grindgewassen tegels. Loon bedrijf ,,De Tijd ".tel. 18334 - 18810 - 13347. Zondag in Klif 12 (21.00 uur): Café-chantant met Claudia Rey, Bennie den Haan, Charlotte Lorier, Dirk Breedveld, Johan Hooge- boom (piano) en Daan Wei- boren. Reserveren gewenst. Tel. 19633. Gezocht! Managers en con- sulentes die onze perfect mooie ondermode bij de mensen thuis willen verko pen. Geen investering, hoge verdiensten. Info: 02232- 3003. a.s. touö&tj Hue m Talk of the lom... (de fotograaf) Tuinplanten! Er is weer nieuwe aanvoer: heesters: bloeiende planten: heide: coniferen: violen enz. HALSEMA Gerritslanderdijkje 5 Den Burg, tel. 12390 zeefdrukkerij danny van der spaa_ Bel even offerte: tel. 033- \632643 m HF Dranken Cash en Carry: te huur mobiele tap met buf fet en compacte tap voor kleine ruimte. Hoek Georgië- weg/Maricoweg. I H RESTAURANT Dinsdag 15 sept. en woensdag 16 september twee allereerste try-outs entree een tientje Kaarten zat. 5 september vanaf 14.00 uur in Klif 12. Leden Club Vrienden van Klif 12 en abonnementhouders van het afgelopen seizoen tussen 12.00 en 14.00 uur eerste keus. Let op: Telefonische reserveringen en/of bestellingen worden niet aangenomen. Maximaal 2 kaartjes per persoon. P.S. nog 2x op zondag café-chantant met Claudia Rey, Charlotte Lorier, Dirk Breedveld, Bennie den Haan, Johan Hoogeboom. Den Hoorn - telefoon 19633 Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuurbedrijf Kikkert, Bad- weg 19, De Koog, tel. 02220-17215. Pils voor een piek. Zaterdag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Sappige zomerzonnetjes die eet je in je avond- of nachtja ponnetje. Overheerlijke prui men bij uw vertrouwde adres Fruitbedrijf Cees Key- ser. Molenbuurt 3 tussen De Waal en Oosterend. P.s. deze week pruimen voor de jam. Radio- en televisiereparaties Hotex Electronica. Tel. 15050 b.g.g. 06-58360740. fatte (teaks uatt de koutskooltjsitt in Chinees - Indisch restaurant Gezellig uitgebreid rijsttafelen met z'n tweeën of meer? Probeer dan eens onze voor 2 personen: Babi pankang, tjap tjoy, koe loe yuk, saté, kip, gebakken banaan. Daging madura (rundvlees in Indische saus). Rudjak manis (zoetzure salade) Sambal goreng daging (rundvlees in pikante saus). Gado-gado (salade van groenten in pikante saus) Djad djava (omelet in Indische saus) Serundeng (cocos met pinda's) Sambal goreng kering (geb, Indische aardappelen) Sambal goreng bonen Sajor in Indische saus, kroepoek, atjar tjampur en ajam in rodjasaus met nasi, bami of witte rijst. Nagerecht: Koffie (Vanaf 2 personen) ƒ24,50 pp Geldig op: vrijdag, zaterdag èn zondag! (4 september t/m 6 september). Dagelijks geopend van 10.30 - 22.30 uur. Dorpsstraat 23, De Koog, telefoon 17786. Texel is het grootste waddeneiland met circa 12.700 inwoners. Er zijn goede onderwijsvoorzieningen (onder andere: LBO, MAVO, HAVO en Atheneum) en een uitstekende bootverbinding met Den Helder. De dienst gemeentewerken is een onderdeel van de gemeentelijke organisatie Texel. Er zijn circa 75 me- dewerk(st)ers werkzaam. De dienst bestaat uit de afdeling bedrijfadmini- stratie, civiele techniek, grondzaken, bouwzaken en milieubeheer. De afdeling civiele techniek bestaat uit 6 formatieplaatsen „binnen-" en 35 formatieplaatsen „buitendienst". De afdeling is, behalve met de voorberei ding en begeleiding van nieuwe werken, belast met het beheer van de we gen, riolering en plantsoenen alsmede de inzameling en verwerking van vaste afvalstoffen. De werkzaamheden zullen zich uitbreiden door overname van wegen van het Waterschap Texel en Rijkswaterstaat. Hierdoor groeit de formatie per 1 ja nuari 1993 met 1 plaats „binnen". Daarom roepen wij kandidaten op voor de vakture Voor de vakature geldt dat de arbeidsduur 40 uur per week omvat. De ar beidstijdverkorting wordt door middel van roostervrije dagen ingevuld. Funktie-informatie: Tot de taken van de aan te trekken medewerk(st)er behoren ondermeer: - voorbereidende civiel-technische werkzaamheden; - visuele inspectie betreffende wegen en rioleringen; - afwikkelen van correspondentie, afhandeling van verzoeken en klachten. Het verzorgen van dossiers en het archief betreffende rioolaansluitingen en tekeningen; - automatiseringswerkzaamheden betreffende het mede opzetten van instandhouden en verder invullen van beheersplannen voor wegen, rio lering en openbaar groen. Assisteren bij het bijhouden van het gebouwen beheerssysteem; - ondersteunende werkzaamheden betreffende budgetbewaking, begroting en planningen. Hierbij zoeken wij kandidaten die in het bezit zijn van het diploma M.T.S. weg en waterbouwkunde en van een rijbewijs. Bij vervolgstudies denken wij bijvoorbeeld aan kandidaten die de opleiding Bestuursambtenaar (B.A.) hebben gevolgd; of wellicht een aanvullende appli catie op het gebied van bouwkunde hebben gevolgd. De kandidaten moeten een aantoonbare deskundigheid hebben op het ge bied van geautomatiseerde gegevensverwerking en bekend zijn met pro grammatuur op het aangegeven werkveld. Zij moeten ervaring hebben opgedaan met de genoemde werkzaamheden en met name over kennis van administratieve processen beschikken. Men dient te beschikken over een klantvriendelijk, pragmatische, hulpvaardige en enthousiaste instelling en een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij op Texel woont/komt wonen. Salaris en Rechtspositie De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Deze is groten deels conform de modelregeling. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal de inschaling geschieden in de schalen 6, 7 (aanloopschaal) of 8 (voorlopig be paalde funktieschaal). De salarisbedragen zijn minimaal ƒ2.571,— en maxi maal ƒ4.534,— bruto per maand. De funktie moet nog worden onderworpen aan het systeem van methodi sche funktiewaardering. Overige informatie Nadere informatie is telefonisch te verkrijgen bij de heer J. A. Frederici, hoofd civiele techniek, bereikbaar tijdens kantooruren onder nummer 02220 - 62121. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijnen van dit blad richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel Postbus 200, 1790 AE Den Burg. - ter attentie van de heer G. Benjamins - personeelsconsulent. U dient in de linkerbovenhoek van uw brief en enveloppe te vermelden vaka- turenumer 92/09. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 2 en 6 oktober 1992. Jullie mogen gezien worden, jij en je Renault Clio Night Day. Hij is pittig en swingend, dus jullie passen bij elkaar. En waar je ook heen gaat, naar het theater of naar de film, naar het café of naar de disco, hij staat altijd voor je klaar. ■Étui* De Clio Night Day is er in wit en zwart metallic. Met een speciaal Night Day accessoire-pakket met een waarde van 2.605,-, waarvoor je maar f 705,- betaalt. Je voordeel loopt dus op tot f 1.900,-. Bovendien is de Clio Night Day super-exclusief: er zijn er namelijk niet meer dan 800 van. Kom snel naar de showroom en maak een proefrit. Dan ontdek je dat de Clio Night Day ook voor jou de enige echte is. iBE RKF mht elinj ,j(Z tins De Renault Clio Night Day Zelfs z'n prijs is onweerstaanbaar. Oorsprongweg3,1795 LA Eierland-Texel, Tel. 02220-11233/11423 RENAULT LEVEN KLEUR Tuinmeubelkussen Nu p/st 40,- en 4 halen 3 betalen Royal Swiss standenstoel a 79,- Nu 2 voor 135,- Tuintafel, weerbestendig, grijs, ovaal model van 270,- Nu 195,- Bijzettafeitje, grijs van 55,- Nu 40,- Strandstoelen, van 39,95 Nu 2 st. voor 60,- Stapelstoei „Tamaris", 2 voor 75,- Op Op Tuinbank „Nostalgie" zwart/bruin van 99,- voor 85,- Tuinstoel „Nostalgie" zwart/bruin van 89,- voor 75,- Tuintafel „Nostalgie", zwart/bruin van 99,- voor 85,- Per set /220,- Tuinstoel, groen met armleggers van 89,- Nu 2 voor 160,- Tuinstoel groen zonder arm leggers van 59,- Nu 2 voor 100,- TUIN- EN ERFAFSCHEIDINGEN: Houten tuinschermen Nu 15% korting Houten tuinhekjes Nu 15% korting Rozenscherm 180x180 van 98,80 Nu 70,- Ook speciale prijzen in motormaaiers, verfwaren, diverse bloempotten en plantenbakken. Kom eens langs bij: Waalderstraat 53, telefoon 12265/14941, Den Burg Kies rustig en gezellig uw eigen favoriete videofilms. Spanning, aktie, humor, erotiek, romantiek, ontroering, komedie. Ook volop jeugd- en kinderfilms. CURLY SUE Lachen, gieren brullen met en om James Belushi. PRINCE OF TIDES. Barbra Streisand en Nick Nolte. Een schitterende film met maar liefst 7 Oscar nominaties. SOME TIMES THEY COME BACK. Stefen King op z'n allerbest. Elke dag welkom tot 21.00 uur en zondags van 15.00 tot 17.00. Keus uit bijna 2000 fantastische films. Gevraagd modellen voor modeshow 6 oktober a.s. jongens, mt. 104 t/m 134; meisjes mt. 128 t/m 152; dames mt. 40/42 handgemaakt Burgwal 29, Den Burg Telefoon 14911 ALSELKESECgNDEJELT 10 4','J a INSTAUATIETECHNItKl :-jff Wij zoeken op korte termijn een m ervaren zelfstandig werkende met interesse in het installatievak - in bezit van rijbewijs - flexibele instelling en doorzettings vermogen. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: De Wit Installatietechniek Diek 44-46, 1797 AB Den Hoorn - Texel Texel is het grootste waddeneiland met een regelmatige bootverbinding naar de vaste wal. In onze gemeente zijn, naast scholen voor basis- en spec onderwijs, verschillende vormen van voortgezet onderwijs (zoals: lager roepsonderwijs, MAVO, HAVO en Atheneum). Daarnaast is het niveau van de voorzieningen voor wat betreft middenstand en openbare instellingen, als mede de mogelijkheden voor vrije-tijdsbesteding, uitstekend te noemen. De gemeente heeft circa 12.700 inwoners. De gemeentelijke organisatie bestaat momenteel nog uit drie diensten en vijf secretarie-afdelingen. De afdeling grondzaken maakt deel uit van de dienst gemeentewerken, dienst bestaat uit de afdelingen bouwzaken, bedrijfsadministratie, civiele techniek, milieubeheer en grondzaken. De afdeling telt 5 formatieplaatsen, waarin zowel de technisch/financiële als de administratief/juridische disciplines zijn vertegenwoordigd. De afdeling houdt zich in hoofdzaak bezig met de exploitatie, verwervingen uitgifte van grond. Burgemeester en wethouders nodigen gegadigden uit te sollicteren naar de betrekking van Funktie-inhoud: De hoofdtaken zullen bestaan uit: - de algemene leiding van de afdeling; - de coördinatie van de diverse disciplines; - een eigen inbreng gericht op met name de financiële aspecten; - het vormgeven aan het acquisitiebeleid. Funktie-eisen: Van de nieuwe funktionaris wordt een ruime ervaring met de werkzaam- heden verwacht, opgedaan in een gemeentelijke organisatie. Bovendien dient y zij/hij te beschikken over leidinggevende en coördinerende capaciteiten naast g een creatieve en flexibele instelling. Zij/hij dient over een vooropleiding H.E.A.O-E.J. of B.A. te beschikken, afge rond met het diploma H.B.D.O. (c.q. H.B.A. of G.A. I en II). Er wordt van uitgegaan dat kennis van automatiseringsaspecten aanwezig ie Salaris en Rechtspositie De rechtspositie van de gemeente Texel is van toepassing. Deze is groten deels conform het model van het College van Arbeidszaken. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een minimum salaris geboden van ƒ3.702,- bru to per maand (schaal 9) en een maximum salaris van f 5.796,— bruto per maand (schaal 10). De funktie dient te zijner tijd gewaardeerd te worden volgens het van funktiewaardering. De arbeidstijd bedraagt 40 uur per week, de arbeids duurverkorting wordt middels roostervrije dagen ingevuld. De Texel hanteert flexibele werktijden. Overige informatie: Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer P. C. Plug, directeur gemeentewei' ken, tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 02220 - 62121 privé 02220 - 12625. Sollicitaties kunt u binnen twee weken na verschijnen van dit blad richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Texel Postbus 200, 1790 AC Den Burg. ter attentie van de afdeling personeel en organisatie. U dient in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe te vermelden vakature nummer 92/10. De gemeente Texel heeft een eigen woninghypotheekregeling voor haar me dewerkers. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 7 en 15 oktober 1992. I

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 6