Ievoko wint met teun publiek andcompetitie volleybal irvol verlies lor De Koog Oosterend verliezers van sportief duel Kampioenschap voor Sint Bernhard Wuis Standen zaalvoetbal Spannende strijd zaalvoetballers Najaarswandeltocht Programma basketball Kolonel even terug op stek r Dammer Victor Voskuil zet zegereeks voort Met menvereniging naar Paard Koets Mareis lijden eerste nederlaag Jeugdige bowlers het best op dreef Zeven koppels over grens 7000 punten Remise Bakelaar met ex-wereldkampioen Viskampioenschap voor Verhagen en Van der Zwaag Diefstal uit vakantiehuis Badminton start met onderlinge competitie BIJDAG 6 NOVEMBER 1992 TEXELSE COURANT PAGINA 11 {volleyballers van Tevoko begon- Fn alle vier de sets tegen Harpoen Schagerbrug met een grote ach- rstand. De derde set ging verloren, iaar ondanks dat wisten zij de wed- Ifljd af te sluiten met een overwin- van 3-1. ezien het aantal gescoorde punten kj de wedstrijd tegen Harpoen een invoudige overwinning voor Tevoko oeten worden. Bij het inspelen ver derde deze houding echter alras, jrpoen zou een sterke tegenstander n en zeker een concurrent voor de ivenste posities. Met Joost Albers de basis voor Koos Doeven, begon ifoko aarzelend en kwam snel op hterstand. Tevoko kwam echter ed terug en bij 11-14 nam coach idré van der Vliet een time-out die elers en publiek aanzette tot een itste krachtsinspanning waardoor setwinst toch nog met 16-14 naar /oko ging. De tweede set leek een lie van de eerste: Tevoko raakte op >n achterstand van 3-12 en begon ogramma dinsdag 20 november: ld A: mannen: .30 u. ABN/AMRO-Cockys kap. Tevoko 12 u. Kobeko-Tevoko '70 ABN/AMRO i54 u. Paal 9-Teso De Pilaar t43 u. De Pilaar-Kogerend Paal 9 ,30 u. Bremakker-Tatenhove 12 Balcken I8 u. Meltec/W.-12 Balken Bremakker dB: mannen en vrouwen: 30 u. Garantmarkt-Super Ecomare 12 u. Ecomare-RaoIJzer Garantm. .54 u. LenR-SI. de Boer Raboljzer .43 u. Eierl. Huis-Question Haarst. 30 u. Durper Dr.-Haarstudio Eierl. Huis 8 u. De Vlier-Leydekkers Durper Dr. C: vrouwen: ,30 u. Nioz-lepe de Boer Visser B. 12 u. Visser B.-Cohen Nioz 54 u. Texèle-Smash 3 Cohen ,43 u. Timmers B.-Meermarkt Texèle 30 u. Wiersma A.-Ria's W. Timmers B. u. Ass. Bremer-De Rival Wiersma Istrijdleiding: Frans en Guus, tel. 14171. Uitslagen idag 3 november: van der Woude-Graaf Spuiterij 0-3; Paal agerend 3-0; DGM-Teso 1-2; Gr. Slock learcobouw 3-0; Gr. Slock 2-Tex. Auto- lf. 1-2; Bremakker-Paal 28/De Krim 3-0; istion-Vespertina 1-2; Mantje-Sportshop De Vlier-7 Provinciën 0-3; Durper Drup- lekkers 1-2; Super-SI. de Boer Cocksdorp P.H. Oranjeboom-Foto de Waal 1-2; Gr. tk-Ria's Winkeltje 1-2; Wiersma Antiek-De 1-2; Nioz-De Rival 3-0; Smash 2-Cohen Visser Bouwbedrijf-Meermakrt 1-2; Bou- Texèle-Si. lepe de Boer 1-2. zaterdagteam van De Koog ift eervol verloren van koploper uit Zaandam. Na een vroege rsprong kwam de ploeg na rust 2-3 achter en miste in de laat- minuut een penalty. Koog startte zaterdag uitstekend luit een gesloten verdediging met middenvelders. Daardoor werd meteen onder druk gezet en dit ulteerde al na vijf minuten in een :rsprong van 1-0. Een schitterende Dte-pass van Coen Schoonheden <d koelbloedig afgemaakt door 3 Martijn de Vey. Ook na deze bleef De Koog de betere ploeg reeg een aantal goede kansen de voorsprong uit te breiden, ar Martijn de Vey en Benny Witte een beetje geluk, irmate de wedstrijd vorderde, ig ook ZTS kansen. De ploeg, die geïrriteerde indruk maakte (ze fen ongeslagen en stonden nu aens achter), speelde keihard en ■oceerde vaak de scheidsrechter daar weinig vat op had. Maar on- leiding van een prima spelende tste man (Joost Brouwer), hield Koog de verdediging gesloten en af de stand tot de rust 1-0. de rust meteen een sterk aanval- ZTS en een De Koog dat wat uit de rust vandaan kwam. =rdoor kwam ZTS al na vijf minu- langszij, al was dat duidelijk een 'enspel-doelpunt. Maar de eidsrechter keurde de goal goed: Ook hierna hield ZTS De Koog Ier druk en dit resulteerde in nog doelpunten: 1-3. Na de derde van ZTS kwam meteen de aan- tende treffer van De Koog: een ia voorzet van Benny Witte werd tterend van 16 meter in het kruis apt door middenvelder Teun Eel- l: 2-3. Deze goal betekende de tekeer in de tweede helft. De 9 pakte het spel van de eerste 1 weer op en ging achter één op spelen, waardoor laatste man »t Brouwer op het middenveld 3 spelen. Hij kopte vijf minuten 'tijd een schitterende voorzet Coen Schoonheden in. De keeper de de bal achter de lijn vandaan, scheidsrechter (op grote af- tf) zag dat niet. De Koog hield overwicht en kreeg in de laatste out nog een penalty die helaas d gemist door spits Martijn De waardoor een goed en hardwer- 'd De Koog niet kreeg wat het tonden: een gelijk spel. toen wat te scoren. Harpoen haalde zichzelf behoorlijk uit het spel door furieus te ageren op scheidsrechterlij ke beslissingen. Tevko hield het hoofd koel en won weer met 16-14. De der de set ging gelijk op, tot Harpoen vooral door goed serveren, uitliep naar 10-15. De vierde set ging het dus echt om de punten. Tevoko kwam weer ver achter, maar met de steun van het luidruchtige publiek kon Tevoko op 10-10 langszij komen. De routine bij Tevoko gaf toen toch de doorslag tegen de geïrriteerd ge raakte spelers van Harpoen die uit eindelijk met 15-12 en dus met 3-1 verloren. Tevoko houdt met dit resul taat een maximale score van 18 pun ten uit zes wedstrijden. Het tweede herenteam speelde tegen HCSC 4 uit Den Helder en kwam na een achterstand van 1-2 toch nog tot een knappe overwinning: 3-2. Dames De hoogste damesteams van Tevoko speelden hun eerste onderlinge com petitiewedstrijd in dit seizoen. Naar deze wedstrijden wordt altijd ontzet tend toegeleefd en dat was ook goed te merken aan de spanning in het be gin van de wedstrijd. Dames 1, op papier de ploeg met de minste routi ne, nam een kleine voorspong. Tevo ko 2 liet dit echter niet op zich zitten en nam bij een achterstand van 7-3 de touwtjes in handen wat resulteer de in een overwinning van 15-9. Ook de tweede set werd door Tevoko 1 sterk gestart, maar de inzet van de jeugd kon het weer niet winnen van de routine en het spelinzicht van het tweede team; 7-15. De derde set de zelfde uitslag, 7-15. Het eerste team heeft echter met de jeugd een goede toekomst en er wordt al vol verlan gen naar de tweede ontmoeting uit gekeken. Oosterend heeft zondag een punt la ten liggen tegen Berkhout. SVO ver loor met 2-1. SVO begon slordig waarvan Berkhout goed gebruik maakte, na vier minu ten taste doelman Drijver mis bij een afstandschot, 0-1. Tien minuten later werd een slecht weggewerkte bal vanuit de achterhoede door Berkhout afgestraft: 0-2. SVO wankelde, maar gelukkig kreeg de defensie meer grip op de snelle voorhoede van Berk hout. SVO zocht de aanval en het talrijke publiek kreeg een leuke wed strijd te zien met kansen voor SVÓ om te scoren. Een kopbal van Kaspers en een goede actie van Ro bin Speets leverde niets op. Kees Daalder scoorde van dichtbij 1-2 voor SVO. Daarna waren nog kansen om gelijk te komen. Aart v.d. Brink kreeg de mooiste kans, Kaspers schoot op de paal. De bal kwam terug voor de inlopende SVO'er. Bijna op de doellijn ging de bal met veel effect alsnog over, zodat de russtand 1-2 werd be reikt. Na rust ging een fanatiek SVO op zoek naar de gelijkmaker. Invaller Sil v. Dijk kwam vrij voor de doelman van Berkhout, zijn lob ging naast het lege doel. Berkhout liet ook zien wat aanvallen was, maar doelman Drijver was goed op dreef. De wedstrijd ken de dankzij de goede arbitrage een sportief verloop. De 19 maanden oude Sint Bernhard- teef Anouschka van T. Wuis uit Den Burg is kampioen geworden in haar klasse tijdens een tentoonstelling in Utrecht. Tevens kreeg ze een eerste prijs met de kwalificatie uitmuntend. Haar broer Asterix behaalde ook een eerste prijs en werd reserve kampi oen. Beide honden zijn door Wuis zelf gefokt. Per 26 oktober kent de Texelse com petitie zaalvoetbal de volgende tus senstand: Hoofdklasse: 1. Texel 5-9; 2. Gamma 5-8; 3. Jelleboog 6-7; 4. Mantje 5-5; 5. Betsema/Gieles 6-5; 6. Klif 3-2; 7. De Koog 5-2; 8. Casino 5-2. Eerste klasse: 1. Oosterend 6-8; 2. De Koog 2 6-8; 3. Texel 2 6-8; 4. Klif 2 5-6; 5. Rab 5-5; 6. Klif 3 4-4; 7. Jelle boog 5-4; 8. Oosterend 3 5-3; 9. Gamma 2 5-2; 10. De Krim 5-1. Tweede klasse: 1. Gamma 3 5-8; 2. Jelleboog 3 3-6; 3. Bakkers Ijzerhan del 4-6; 4. Plus Klus 4-5; 5. De Krim 2 4-4; 6. Oosterend 4 5-4; 7. Casino 2 4-2; 8. De Koog 3 5-2; 9. Mantje 2 4-1. Derde klasse: 1. De Koog 5 4-8; 2. Oosterend 5 5-8; 3. Casino 3 6-7; 4. Gempo 5-5; 5. ZDH 4-3; 6. Texel 3 3-2; 7. Nioz 4-1; 8. De Koog 4 5-0. Vierde klasse: 1. Oosterend 6 5-9; 2. Klif 4 5-8; 3. Jelleboog 4 6-7; 4. Casino 5 5-6; 5. Mantje 3 5-6; 6. De Krim 3 5-3; 7. Timmers Bakkerij 5-3; 8. Klif 5 5-2; 9. Rab 2 6-2. Dames: 1. De Krim 5-10; 2. Klif 1 6-9; 3. Casino 4-3; 4. Klif 2 7-0. Junioren: 1. Texel 2 5-10; 2. Texel 1 5-8; 3. Casino 1 5-6; 4. De Koog 4-2; 5. Texel 3 4-1; 6. Casino 2 5-1. Dat zaalvoetbal best leuk en attrak- tief kan zijn bleek vrijdagavond in de sporthal. Alle gespeelde hoofdklasse wedstrijden waren het aanzien volle dig waard en het score verloop was dermate, dat de wedstrijden tot de laatste minuut spannend bleven. Casino blijkt de vorm enigszins terug gevonden te hebben en hield Gamma op een verdienstelijke 4-4, waardoor Gamma de eerste plaats nu moest delen met Texel. Jelleboog nestelde zich ook bij de koplopers door met 4-3 van Klif te winnen, al had Klif beslist een gelijkspel verdiend. Vlak voor tijd was het echter tweemaal het houtwerk dat de gelijkmaker in de weg stond. De Koog maakte zich door een 7-4 overwinning op Mantje los van de onderste plaats. In de eerste klasse is het bovenin ook spannend. Texel 2 staat nu door 4-3 winst op Oosterend 3 bovenaan. Oosterend 2 moet de koppositie met Texel 2 delen omdat het zelf niet ver der kwam dan 4-4 tegen Klif 3. Het treffen tussen de nrs. 2 en 3 in de eerste klasse, Klif 2 en De Koog Op zondag a.s houdt wandelsportve reniging „Het Gouden Boltje" de na jaarswandeltocht. Deze laatste tocht vanhet seizoen start in „Het wapen van Texel" in Den Hoorn. De afstanden die kunnen worden ge wandeld zijn 5, 10 en 15 kilometer. Gestart wordt van 13.00 uur tot 14.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt f5,00 met herinnering. Zonder is de prijs f2,50. Leden hebben recht op een korting van f1,00. De laatste tocht van het wandelsei zoen voert door het duingebied van het Pieter Rozenvlak, Bollekamer en het Grote Vlak. Ook de grote waal en ruige hoek worden doorkruist. Het startbureau sluit zijn poorten om 18.Q0 uur. De volgende wandeltocht van w.s.v. „Het Gouden Boltje" is de winterserie die start op 6 december. De vervolgdatums zijn 10 en 24 ja nuari en 21 februari. 2, eindigde in een 6-3 overwinning voor de eerstgenoemde. In de tweede klasse is ook na vijf speeldagen Jelleboog 3 nog ongesla gen. Dit keer werd met 5-3 gewon nen van Mantje 2. Bakkers Ijzerhandel klom door een 12-5 over winning op De Krim 2 op naar een tweede plaats, die het team moet delen met het niet spelende Gamma 3. Ook in de derde klasse is er nog een ongeslagen koploper. Dankzij een 10-4 overwinning op Oosterend 5 blijft De Koog 5 ongeslagen. Tweede staat na een 11-3 overwinning op het onderaanstaande De Koog 4, Casino 3. In de vierde klasse leidt na een 7-2 overwinning op Casino 5 Ooster end 6 met 11 punten. Tweede is Klif 4 dat met maar liefst 13-0 won van De Krim 3. Deze week (vrijdag)staat in het teken van de achtste finales voor de beker. De belangrijkste wedstrijden zijn: Klif-Betsema/Gieles en de wedstrijd die afgelopen week al als competitiewedstrijd werd gespeeld n.l. De Koog-Mantje. Wedstrijdwijzigingen Het programma van zaterdag 19 de cember is verplaatst naar zaterdag 21 november. Het programma ziet er als volgt uit. Zaterdag 7 november Sportlaan Den Helder: 19.00 u. Marmag 2-De Mareis (d) De Koninghal, Den Burg: 17.30 u. De Mareis-Adelborsten (h) De 53-jarige kolonel der mari niers A.H.P. Knoppien, die van '85 tot '87 commandant van de Joost Dourleinkazerne was, was woensdag even terug op zijn oude stek. Ter gelegenheid van zijn afscheid (hij gaat met func tioneel leeftijdsontslag) had de bemanning van de Mok een bij zondere verrassing voor hem in petto. De oud-commandant moest een nautisch programma afwerken waarbij alle boten die door de mariniers op Texel worden ge bruikt aan bod kwamen. Behalve vaaropdrachten, navigatie en een landing met landingsvaartuigen van het type Mark 1, 2 en 3, moest hij varen met een LCRM (rubberboot). Slot van de „be proeving" was een traject roeien met de staf van de kazerne. Via een klimnet werkte de kolonel zich naar een ontvangstcomité met een verfrissing. Een fraaie oorkonde ter herinne ring werd Knoppien overhandigd in aanwezigheid van burge meester Schipper en zijn vrouw. Kolonel Knoppien werkte zich vaardig omhoog naar de bevrijdende verfrissing. G. Kuipers overhandigt de oud-commandant zijn welverdiende beloning. Inzet: sergeant IFoto's Tessa de Graaffl Na acht partijen heeft Victor Voskuil in de Texelse damcompetitie nog steeds geen enkel verliespunt hoe ven af te staan. Gerrit Blom ver weerde zich uitstekend, evenals Cees Vinke. Maar beiden maakten op een gegeven moment toch een beslissende fout, waardoor Voskuil kon toeslaan. Hij gaat nu met 16 punten uit 8 par tijen fier aan kop. Jos de Wolf klom op de ranglijst door een afgetekende zege op Frans Bos. Piet Bakelaar en Rinus Vittali volgen Voskuil op de voet om van een eventuele misstap te profiteren. Bakelaar speelde boei ende partijen tegen Gerrit Vlaming en Jos de Wolf. Ondanks enig nadeel konden beide tegenspelers lang ho pen op een puntendeling. Echter te vergeefs. Frans Bos nam tegen Rinus Vittali te grote positionele risico's. In een ogenschijnlijk kansrijke positie In de Brabanthallen te 's Hertogen bosch wordt voor de elfde keer de internationale paardesport en rijtui- genbeurs „Paard Koets" gehou den. Menvereniging Tussen Wad en Duin gaat er met een bus heen op zondag 22 november. Tijdens de beurs kunnen belangstel lenden kennis maken met de nieuwste ontwikkelingen op mensportgebied. Er zijn veilingen van rijtuigen, tuigen en ruitersportartike len. Daarnaast worden shows ver zorgd met paarden en pony's van diverse rassen. De Texelse menvereniging vertrekt zondag om 08.00 uur met een bus naar dit evenement. Wie mee wil kan zich opgeven tot 13 november bij Piet Beers (14563) of Willem Goënga (19401). Op 13 november houdt de menvereniging haar najaarsvergade ring. Tijdens deze bijeenkomst kan men zich ook nog opgeven voor de busreis. Nadat de basketbalheren van de Ma reis de eerste drie wedstrijden in winst hadden omgezet, moesten zij in de ontmoeting van zaterdagavond hun meerdere erkennen in de kam pioen van vorig jaar, het Helderse Zodiac. In het eerste kwart van de wedstrijd hield De Mareis nog wel gelijke tred met Zodiac, tot 6-6, maar toen wed er veel onnodig balverlies geleden, dat door Zodiac makkelijk werd af gestraft. De onzekerheid sloop in de ploeg wat resulteerde in slechte pas ses, weinig gedurfde aanvallende ac ties en meer en meer gaten in de verdediging. Kortom, het Texelse team presteerde als geheel niet goed. De ruststand was 25-12 in het voor deel van Zodiac. In de tweede helft bleef Zodiac volhouden in hun spel, het zoeken van de vrije man onder het bord, of anders een schot van af stand en De Mareis die dat te weinig probeerde te verhinderen. Zo kon het gebeuren dat Zodiac puur de wed strijd kon controleren en hun voor- sporng uiteindelijk zagen verdubbelen. De eindstand was 60-35, voor De Mareis een gevoelig verlies om over na te denken. De bowlingcompetitie is begonnen met een paar nieuwe teams. Een goede start voor Ard Plaatsman die een baanrecord van 229 gooide, maar dat kon niets meer goedmaken voor het verlies van zijn team, de All Stars. Klaas Veldman van Strandplevier was goed op dreef en gooide een game van 214 en mede daardoor behaalde zijn team vier punten tegen het fel strijdende team van Hotel de Weal. De eerste vijf punten zijn binnen voor de Baanbrekers, dankzij een mooie score van 735 van Bram Dijt. Het nieuwe team van Albert Heijn, onder leiding van Debby van der Slik- ke die heel goed wierp, kon alle pun ten afpakken van de Sommeltjes, die evenwel aardig tegenstand boden. Bij de huisvrouwen was het Christi- aan Krijnen die goed gooide. Met een serie van 479 behaalden zij en haar team vier punten. Bij de jeugd viel de grootste klapper: Ronny Keijzer gooi de een game van 187, wat wel erg hoog is voor een jeugdspeler. Uitslagen Sommeltjes-Albert Heyn 0-5; Drogisterij Mets- Tabakshop 0-5; LBL-Champion Sisters 3-2; Baanbrekers-Verseput Verzekeringen 5-0; Piama-Hocus Pocus 4-1; Hotel de Weal-Hotel Strandplevier 1-4; Timmers Tearoom-IBS/Oe- le/Schoo 2-3; Bar 't Galjoen-Hotel Tatenhove 1-4; Paal 12-Stunt Team 4-1; TZN-AII Stars 3-2; Boys Girls-Bedr. Serv. Dekker 0-5; Last Minnet-Team Four 2-3; Tabakshop Mets- MMCM 4-0; T-Fords-Klavervier 4-0; De Pins- Question 3-1; Deurdouwers-Strandplevier 0-4; Kiosk Pad Opduin-Le Caserolle 4-0; Drogisterij Mets-De Mastino's 1-3. wist Bos echter nog een verrassende tegenactie uit te voeren. Het mocht echter niet baten. Frans Kuiper be haalde twee knappe remises, tegen de geroutineerde Jaap van Heerwaar den en tegen de dit seizoen verras send sterk spelende Gerrit Blom. Uitslagen (27 oktober en 2 november): M, Vittali-C. Vinke 2-0; F. Bos-J. de Wolf 0-2; J. v. Heerwaarden-F. Kuiper 1-1; P. Bakelaar-G. Vlaming 2-0; P. Bakelaar-A. Sijtsma 2-0; V. Voskuil-G. Blom 2-0; V. Voskuil-C. Vinke 2-0; G. Vlaming-A. Sijtsma 2-0; F. Kuiper-G. Blom 1-1; F. Bos-M. Vittali 0-2; J. de Wolf-P. Bake laar 0-2. De eerstvolgende bondswedstrijd wordt gespeeld op 14 november, uit tegen Damlust 2. Op de vijfde avond van de „klaver- jasclub Den Burg" is heel goed ge kaart. Zeven koppels kwamen boven de 7000 punten. Peter van Heerwaarden en Wil Derk- sen behaalden de hoogste score tot nu toe, 7873 punten, en staan nu bovenaan in het totaalklassement. Op de tweede plaats eindigden Roel de Zwart en Carlo Bos met 7252 pun ten. Zij stegen van de 21e naar de 10e plaats. De derde plaats was voor Henk van Loo en Theo Witte met 7200 punten. Op de vierde plaats eindigden Freek en Gerda Veeger met 7175 punten en Jaap Witte en Debby v.d. Slikke met 7116 punten op de vijfde plaats. Klassement na 20 partijen: 1. W. Derksen-P. v. Heerwaarden 34557; 2. echtpaar F. Veeger 34416; 3. F. Halsema-E. Eelman 33144; 4. K. v. Heerwaarden-R. Caspers 32799; 5. H. Bakker-C. Vinke 32591; 6. T. de Brave-B. de Ridder 32212; 7. E.J. Geus-P. de Porto 32207; 8. H. v. Loo-Th. Wit te 31966; 9. J. Wiersma-J. Winke 31884; 10. R. de Zwart-C. Bos 31738. Twee Texelaars namen afgelopen weekend deel aan het zevende Open Nederlands kampioenschap denk- triathlon in Schijndel. De wedstrijd werd gespeeld over twee dagen en bestond uit de onderdelen dammen, schaken en bridgen. Tot de ruim zestig deelnemers behoorden diverse landelijke toppers in de dam-, schaak- en bridgesport. Rinus Vittali eindigde op een uitste kende dertiende plaats, het beste re sultaat van een Texelaar tot nu toe. Deze goede klassering had hij met name te danken aan zijn score bij het schaken. Piet Bakelaar~eindigde op de 19e plaats. Eén van zijn wapenfei ten was een remise bij het dammen tegen oud-wereldkampioen Jannes van der Wal. Totaalwinnaar werd Ron Heusdens, gevolgd door de schaak topper Luberti, en de damspecialisten Jannes van der Wal en Rob Clerc. De laatste viswedstrijd in de serie om het Texels kampioenschap gaf geen wijzigingen in het klassement. Map van der Zwaag (senioren) en Marcel Verhagen (junioren) gingen met de hoogste eer strijken. De laatste wedstrijd was wel belang rijk voor de overige plaatsen, al vielen de vangsten tegen. Ton Dorst won met één vis van 27 cm, op de voet gevolgd door Albert de Zwart (23 cm), Pierre de Kroon (16 cm) en Roel de Zwart (5 cm). Theo van Buren wist nog een visje van 2 cm te verschalken. De uitslag van de kampioenschappen is als volgt: Afd. Senioren 1992: 1. Map v/d Zwaag; 2. Piet Kingma; 3. Ton Dorst; 4. Paul Verhagen; 5. Frans Bos; 6. Rein Kuyper; 7. Johan Hopman; 8. Cor Huisman; 9. Jan Kingma; 10. Mare Prins; 11. Cees Slik; 12. Pierre de Kroon; 13. Albert de Zwart; 14. Roel de Zwart; 15. Theo Buren; 16. André de Goest; 17. Willem Verhagen; 18. Stein Geus; 19. Fup Zegel. Afd. Jeugd: 1. Marcel Verha gen; 2. Dolf de Kroon. Tijdens afwezigheid van de Duitse huurders is ingebroken in een vakan tiebungalow in De Koog. Nadat de schuifpui was geforceerd, ontferm den de dieven zich over twee porte- monees met totaal 7500,-, een Duits identiteitsbewijs, een rijbewijs, een giropas en andere persoonlijke be scheiden. Binnenkort begint de badmintonclub weer met een onderlinge competitie voor leden. Er wordt gespeeld in teamverband, respectievelijk een heren- en dames enkel, gemengd dubbel, dames dubbel en heren dub bel. Leden die mee willen doen kun nen zich nog tot a.s. maandag (9 november) opgeven bij Nellie Witte, tel. 14239 of Margriet Rey, tel. 12345 of maandag aan de zaal van sporthal Ons Genoegen.

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 11