Raadsvergadering Beschonken man botst op tractor NlOZ-brandweer pompt zwembad Calluna leeg Excelsior naar bondsconcours Expositie Wereldwinkel over Latijns-Amerika Hartmassage extra op EHBO-beginnerscursus Goede opbrengst bazaar TEXELRARTJE VRIJDAG 6 NOVEMBER 1992 TEXELSE COURANT PAGINA 3 |n verband met de begrotingsverga dering van dinsdag a.s. wordt de re guliere raadsvergadering komende woensdag gehouden. De openbare bijeenkomst begint om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda is als volgt: 1. Opening. 2. Vaststeling volgorde stemming. 3. Vaststelling besluitenlijst raads vergadering de dato 13 oktober 1992. 4. a. Ingekomen stukken; b. Mede delingen; c. Beantwoording vragen. 5. Overzicht post onvoorziene uitgaven. 6. Voorbereidingsbesluit ten behoe ve van het bouwplan van: a. Aegon Recreatie b.v., voor het plaatsen van 91 recreatiewoningen in vakantiepark „De Sluftervallei" te De Cocksdorp; b. de heer M.J. Bakker, voor het plaatsen van een bedrijfsruimte aan de Amaliaweg te Den Hoorn; c. de heer M.J.M. Witte, voor het plaatsen van een bedrijfsschuur en woning aan de Abbewaal te Den Burg; d. de heer J.G.M. Warnaar voor het plaat sen van twee zomerhuizen aan de Krimweg te De Cocksdorp. 7. Wijziging IZA-regeling. 8. Wijziging vergoedingsregeling brandweer. 9. Beslissing bezwaarschrift Konink lijk Texels Fanfarekoprs. 10. Vloermontage afdeling De Bolder. 11. Investering automatisering De Bolder. 12. Voorbereidingskrediet vervangen- nieuwbouw o.b.s. De Bruinvis. Een 32-jarige automobilist uit Den Burg reed afgelopen dinsdag op de Oosterenderweg met zijn auto tegen een tractor die voor hem reed. De man had de tractor, die nog maar week oud was maar de juiste verlichting voerde, te laat opgemerkt. Zowel de autobestuurder als de trac torchauffeur, een 49-jarige inwoner van De Cocksdorp, kwam er zonder kleerscheuren vanaf. De politie stelde vast dat de automobilist teveel alco hol had genuttigd; de ademanalyse wees uit dat hij ruim tweemaal de toegestane hoeveelheid had gedron ken. De auto was aan de voorzijde flink gedeukt en moest worden weg- getakeld. De tractor had schade aan de hefinrichting. Het zwemparadijs Calluna krijgt bin nenkort een grote schoonmaak- en ipknapbeurt. Om dat mogelijk te naken zal de bedrijfsbrandweer van liet NIOZ het bad op maandag 7 de cember leegpompen, wat inhoudt dat Calluna voor enkele dagen voor publiek wordt gesloten. Zaterdag 12 december gaan de deuren weer open. Het is voor het eerst sinds de inge- oruikname in juli 1988 dat het bad wordt leeggepompt. Het is noodzake- jk om het tegelwerk van bassin en douches te kunnen reinigen en repa reren. Tevens zal de vloer van het .strandje" worden opgeruwd, om sen eind te maken aan de glijpartijen zich hier wel eens voordoen. Van de gelegenheid wordt gebruik ge maakt om problemen met de waterg- ijbaan op te heffen. De segmenten waaruit de watertunnel is gemaakt sluiten niet goed op elkaar aan. De rendjes zijn voor de gebruikers on aangenaam en veroorzaken overmati ge slijtage van zwembroeken. Door sfslijpen en het aanbrengen van vul middel zal dat ongerief worden opge- leven. Aan de kant van het spvangbassin zal een kabel worden ingebracht, waaraan de zwemmers iich kunnen vastgrijpen zodat ze niet m hun zin met de stroom worden meegenomen. Warmte/kracht )e sedert anderhalf jaar bij Calluna in gebruik zijnde warmtekrachtkoppeling il worden geperfectioneerd. Door 'et aanbrengen van een zg. Lambda- inde zullen brandstof- en zuursto- 'sanvoer voor de dieselmotor nog be er op elkaar worden afgestemd, waardoor de uitlaatgassen schoner worden en het rendement van de in stallatie toeneemt. Uit het feit dat het bad voor het fêrst sinds de bouw wordt leegge maakt, mag niet de conclusie worden Setrokken dat het water tot dusver met is ververst. Een deel van de tota- e inhoud van ongeveer een miljoen 'er wordt dagelijks vervangen. Vorig eer werd 9200 m3 gesuppleerd, wat betekent dat het bad 9 keer is Grverst. '0 echter gaat alles er in een keer 4 Daarvoor wordt de NIOZ- :,andweer ingeschakeld omdat die ^schikt over een grote lengte aan ilangen. Het water moet namelijk bij !e Bosrandweg in het riool worden SePompt omdat het riool vlakbij Cal- 'Jia een te kleine capaciteit heeft ;°or het opnemen van zo'n grote '°eveelheid in korte tijd. 13. Wijziging verordening adviescom missie kunst- en cultuurbeleid. 14. Uitbreiding gebouw Vrije School Texel. 1 5. Vaststelling bestemmingsplan Oosterend-Noord-Oost. 16. Onderkomen modelvliegclub aan de Westerweg. 17. Vervallen. 18. Wijziging/herschrijving Gewestre geling. 19. Aanschaf registratie- en radarap- paratuur ten behoeve van snelheids controles. 20. Verzelfstandiging stichting Texels Museum. 21. Plaatsvervanging brandweercom mandant. 22. Tweede voortgangsrapportage heroverweging. 23. Bestrijding iepziekte. 24. Berm- en slootbeheersplan. 25. Vernieuwd fietspadenplan 1992. Rondvraag. Sluiting. [gaan, maar hebben tot J MLD in Nederland dienst gedaan. Van alle machines is er slechts één, de F-3, ii meidagen 1940 naar Engeland ontko- -i, waar ze in 1941 door gebrek a. derdelen werd afgeschreven. De overige werden op de grond vernield of vielen in Duitse handen. Dit vliegtuig inspireerde de heer G.A. Ke lt Den Burg (Texel) tot het bouwen :n vliegend model op schaal 1 Graag had hij een nog groter model w len bouw-jn, maar dat liet de ruimte thuis ■Het totaal gewicht v i het model is 14,5 i f kg en de motor is een tweetakt van 62 cc met een vermogen van 5 pk. Het liefst had de heer Keijser een echte stermotor wil len bouwen, maar dat liet de portemon nee niet toe. De drijvers en de motorkap zijn van poly J ester en de rest is van bijna van alles, af-1 val triplex van een houtbedrijf in de buurt De bekleding is doek. Het model was, toen dit werd geschreven, nog niet klaar en met de afwerking wacht j de heer Keijser tot het model de eerste 1 vlucht gemaakt heeft. Dit laatste is tuurlijk erg spannend De heer Keijser zond ons enige foto's zijn model en zo te zien is er weinig op n te merken. Het ziet er professioneel en wij zijn benieuwd naar de eerste ^lucht. de Modelbouwer In het blad „De modelbouwer" van deze maand staat een verhaal over een bouwwerk van G.A. keyser uit Den Burg. Excelsior doet zaterdag 14 november weer mee aan het jaarlijkse bond sconcours. Dat wordt dit keer in Al- blasserdam gehouden. Het Texelse korps onder leiding van Betty Bakker komt uit in de klasse Uitmuntendheid. Als verplicht werk wordt „Summer Fantasy" van Kees Schoonebeek uitgevoerd. Keuzestuk is „For contrast for wind" van de Noorse componist Trevor J. Ford. Op maandag a.s. wordt een openbare slotrepetitie gehouden. Belangstellen den zijn vanaf 20.00 uur welkom in het muziekcentrum aan de Pe perstraat. De Stichting Ontwikkelings Samen werking (SOS) Wereldwinkel, de or ganisatie die zich inzet voor onderdrukte boeren in Latijns- Amerika, houdt van 18 november tot en met 4 december in de kelder van het raadhuis een expositie met als thema: „Ontdek Latijns-Amerika op nieuw." Tevens vindt daar de presen tatie van Residentiekoffie plaats. De tentoonstelling geeft een beknopt beeld van Midden-Amerika. Diverse zaken staan uitgestald uit Mexico en Peru, zoals: aardewerk, strofiguren, muziekinstrumenten en sieraden, etc. Een puzzel is afkomstig uit Ecuador. Uit Haïti heeft men beelden en siera den geëtaleerd. Guatemala is verte genwoordigd met weefwerk, Balsa houtwerk, portefeuilles, glaswerk en haarspelden. Verder staan er attribu ten uit Chili en Bolivia. Verder hangen er wandkleden en staat er een grote trom. „We houden de tentoonstelling om dat we in de winkeltjes in Den Burg (Kogerstraat) en Oosterend (Oesterstraat) niet genoeg ruimte hebben om alles te laten zien", aldus Méri Blanken van de organisatie. Ver der staan er consumptieartikelen die in de Wereldwinkels kunnen worden gekocht, zoals Max Havelaar koffie, honing, noten, sesamkoeken, cacao, chocolade en rietsuiker. Het zijn voe dingsmiddelen waarvan de produktie in handen is van kleinschalige bedrij ven, die door SOS Wereldhandel eer lijk zijn ingekocht. Nieuw is de introductie van Residen tiekoffie, een zilvermerkkoffie die het midden houdt tussen rood- en goud- merk en die bij leden van de Tweede Kamer goed in de smaak valt. Koffie met het Max Havelaar keurmerk is behalve in de Wereldwinkel ook in de supermarkten te koop. „Het prijsver schil komt volledig ten goede aan de boeren in Latijns-Amerika." Wat moet je doen bij brandwonden, vergiftiging, onderkoeling, uitwendi ge bloedingen, verstuikingen en an dere acute noodgevallen? Hoe verbind je wonden, hoe beadem je iemand en wat is de „stabiele zijlig ging"? Wie dat wil weten, kan zich aanmelden voor de beginnerscursus EHBO, die op 6 januari van start gaat. De cursus is bedoeld voor alle geïnte resseerden. Vooral degenen die veel met mensen omgaan, of op hun werk of tijdens sportbeoefening in si tuaties verkeren waarin ongelukjes kunnen gebeuren, worden uitgeno digd deze cursus te volgen. Enige voorkennis is niet vereist; wèl moe ten de deelnemers op de dag van het examen (half april) tenminste 16 jaar zijn. De totaal twaalf lessen bestaan uit een theoretisch en een praktisch ge deelte. Huisarts R. van de Bent ver zorgt het theorie-uur, verpleegkundigen Hanky Koorn en Henny Festen van de Ambulance dienst Texel nemen het praktijk-uur voor rekening. Zonodig geven zij nog een extra herhalingsles. De cursus wordt afgerond met een examen voor het officiële Oranje De bazaar die zaterdag in het jeugd- gebouw in Oosterend werd gehouden ten bate van de World Servants-reis naar Kenia, heeft bruto f4400,- opge bracht. Daar zal ongeveer f4000,- van overblijven, een resultaat waar mee de organisatoren heel tevreden zijn. Vooral de verkoop van zelfge maakte artikelen en de loterij brach ten veel geld op. Er zijn nog prijzen af te halen van de loterij. Het gaat om de lotnummers 203 (kist wijn), 300 (koeltas) 263 (bodycreamset), 293 (mand le vensmiddelen), 227 (mand le vensmiddelen) en 78 (metworst). De prijzen kunnen worden afgehaald bij Janny Drijver, Oranjestraat 27. Kruis-diploma. Op het examen wor den zowel theoretische kennis als praktische vaardigheid getoetst. Het diploma is twee jaar geldig; daarna zijn jaarlijks herhalingscursussen ver plicht. De cursusavonden zijn telkens op woensdag van 20.00 tot 22.00 uur. Het examen is twee weken na de laatste les. Deelnamekosten zijn f175,-, inclusief examengeld en les boeken. Een extraatje van de Texelse cursusleiding is de lesavond die aan reanimatie wordt besteed. Mond-op- mond beademing behoort wèl tot het officiële examen, hartmassage niet. De organisatie vindt dit onderwerp echter te belangrijk om weg te laten. Overigens is het de bedoeling om ko mend voorjaar een speciale reanimatie-cursus te houden. De ambulancedienst heeft de organi satie van de EHBO-cursussen overge nomen van het Rode Kruis Texel. Volgend najaar staat een herhaling scursus op het programma. Be langstellenden voor de beginnerscursus dienen zich snel op te geven, want er worden maximaal twintig personen toegelaten. Voor in lichtingen en opgave: Henny Festen, Ambulancedienst Texel, tel. 15000 (tijdens kantooruren). Uw service nummer 11777, Service Center Texel. Radio - TV - Video - Satelliet - Ver koop - Reparatie. De koffie staat klaar voor alle leden van de tennisver. op zondag in 't Stappeland. Een perfecte jeans?! Die vind je bij Blue Cadillac. 40 modellen jeans in verschil lende lengtes en wassingen. Te koop: z.g.a.n. computerta fel, f250,-. Tel. 13885. Weggelopen: rood katertje (ca. 4 mnd.) Gaarne bericht. Wilhelminalaan 24, tel. 10419, b.g.g. 12816. Een schotel van Thomas - dat staat vast! Service Cen ter Texel, tel. 11777. interna ut .7 dans kan nJTww^TLren bijna de hele wereld deze week Warffum danst. Het kleine dorp heeft een folklo ristische danstraditie, die het waarschijnlijk van zijn leven niet meer verbreekt. Elke Warfïumer die eenmaal aan het feest heeft geproefd, wil het nooit meer mis- tenlj f sen. Illustratief voor deze instelling b!; is de aanwezigheid van de 86-jari- J dat ge oud-burgemeester van Warf- voor fum, S. de Waard, die er in totaal 7 de G I drie dagen reizen vanaf Texel voof han* over heeft om Op Roakeldais mee sieri te maken. Maar deze getroosting valt na- 'tuurlijk in het niet bij de enorme volksverhuizin- moeten -edansers „Groninger Courant" Als de dag begint te doven en de zon mij niet meer ziet, als de schemering gaat komen en ik stil wordt van verdriet, als de nacht valt en mijn vogel niet meer opdaagt met een lied, na mijn duisternis Uw licht, na mijn zwijgen Uw gedicht. Na jarenlang knokken tegen zijn noodlottige ziekte is in vrede ontslapen mijn allerliefste man, vader, schoonzoon en onze grote vriend Jurri van der Woude echtgenoot van Johanna de Bruijn 5 september 1921 2 november 1992 Elke dag zullen we hem missen. J. van der Woude-de Bruijn C. G. A. de Winter-van der Woude J. G. de Winter J. F. de Bruijn Grischa en Jacqueline Tjebbe Anne Joost Dieneke Correspondentie-adres: Hogereind 10, 1793 AG De Waal. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ne derlands Hervormde kerk te De Waal op zater dag 7 november a.s. om 14.00 uur. De dienst wordt geleid door ds. H. K. "Fibbe. Aansluitend zal de teraardebestelling plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in Hotel De Weal. Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Rick Herman en Karin van der Wal 4 november 1992 Ruyslaan 9, 1796 AB De Koog - Texel Tel. 02220 -17510. Tijdelijk verblijf: Gemini-ziekenhuis Blij en heel gelukkig zijn wij met de geboorte van ons kleine meisje Yasmijn Maaike 4 november 1992 Didy en Ronald van Rongen-Boerhorst De Wittstraat 37, 1792 BN Oudeschild. Tijdelijk-adres: Gemini-ziekenhuis, kamer 532. Wie heeft er afgelopen zater dag uit de garderobe van de Bgm. De Koninghal, plastic zak met inhoud meegeno men? Kerkmuziek, bloknoot en een paar donkerrode da messchoenen. Graag reactie na 18.00 uur, tel. 18300. Voor al uw verf, tapijt, be hang, gordijnen, vitrages enz. naar Arn. Looyer, Spin- baan 1, Den Burg, tel. 13179. Rs. ook winterschilder. Te koop: Suzuki jeep '80. APK tot eind aug. '93, i.g.st. Inl. 12705 b.g.g. 13384. Zit u in tijdnood? Ria Trap brengt de boodschappen aan huis. Buurtwinkel Ria Trap, tel. 18219. T.k.a. Suzuki Alto, maart 1989. Wim van Sambeek Truck Service, tel. 15353. Te koop: snelle Puch Maxi, 70cc. Vaste prijs f550,—. Tel. 17333 (Na. 18.00 uur). Net meisje zoekt met spoed tijdelijke of permanente woonruimte. Tel. 14310. Rondvluchten en proefles sen ook in de winter! Dage lijks van 14.00-16.00 uur. Tessel-Air, tel. 11464/11436. T.k. gevr.: hometrainer. Tel. 14645. Autoalarmen, BeST laat ze zien: 't Stappeland. Probeer ook van De Kippe- boet: heerlijke zelfgemaakte nasi/bami, met veel kip. Explosievrije benzinetank? BeST laat 't zien: 't Stap peland. T.k. Opel Kadett station 12 S, b.j. '83 APK tot sept. '93, prijs f2000,-, tel. 16452. T.k. goed onderhouden sta len bureau. Jan Bonne, Schilderend 107, tel. 12563. T.k. Volvo 340 Van f4000,- inclusief APK, '85. Tel. 15223. Te koop aardgaskachel. Tel. 13494. Gratis af te halen 2-zits bankje. Tel. 13930. Wij hebben door haar veel werk!! Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227. Strandpaviljoen De Krim Paal 28 alle weekenden geopend. Bij veel mensen siert tegen woordig een ets, gravure of aquarel de wand. Deze kuns- werken op papier zijn in ar tistiek opzicht beslist niet inferieur aan olieverf schilde rijen. De fraaie Texelse aqua rellen van Hans Benoist in de collectie van kunsthandel Hans van der Klift bewijzen dat. Ik was zonder baan, ging naar de kapper en daarna solliciteren, dat werkt!!! Qnipp Kapsalon. Liefst op afspraak, tel. 12227. Te koop electr. takel krachtstr. 250 kg. incl loop- kat 3 jaar oud 15103 (na 18.00 uur). Koopje: Volvo Amazone '68 motorisch prima div. on derdelen. f1650,-. Inl. tel. 12002. Tennis indoor kampioen schappen enkelspelen op 14, 15, 16 en 17 november. Nu opgave op tel. 27000. Philips Matchline KTV, v.a. f1798,—. Service Center Texel, tel. 11777. Te koop: 26 m2 grenen mo- zaïkparket, in org. verpak king. Tel. 15935 na 18.00 u. HF Dranken Cash Carry (hoek Georgiëweg-Marico- weg). Gedurende de winter periode zijn we alleen ge opend op: vrijdag en zaterdag van 9.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17.00 uur. Zolang de voorraad strekt voor halve prijzen: seizoenrestanten; di verse smaken schepijs; blik jes fris en bier enz. Tevens kunt u bij ons uw relatie pakketten uitzoeken. Voor informatie over verhuur van mobiele tap, stoelen, glas werk enz. kunt u ook terecht bij Hordifood, Ongaren 9, tel. 13057. Met verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van onze trouwe supporter van de supportersvereniging Arcold. Bob Westerlaken Wij betuigen onze deelneming en wensen Dirk en Atty Westerlaken veel sterkte toe met dit smartelijk verlies. Namens het bestuur van genoemde supportersclub Theo Franchimon, Nico Drenth Karin Boonzaajer Te koop: koperen rooktafel met acessoires; 2 Staten Bij bels; koperen Engelse ge wichten; 12 vogelborden met gouden rand; grote ko peren ketel voor b.v. open haard; grote beddepan, ko per bewerkt; gietijzeren pan met haak om op verschillen de standen op te hangen in de schoorsteen of boven open vuur; 2 garelen met zil ver beslag en bellen f250,—. Te bevr. Café De Karseboom, tel. 12476 of 15557 privé. Te koop: gasgeiser propaan, kleine aanhangwagen (op knapper); onderstel 4-wie- lige ponywagen, witte slaapkmr. kast, h/l; toiletpot, wit. Tel. 17719. Rijden met lekke banden? BeST laat 't zien: 't Stap peland. Zaterdagavond live-muziek in Café De Kuip met Zuring vanaf 21.30 uur. Levi's, Chipie, Big John, Die sel en Donovan bij Blue Ca- diHac, Weverstraat 1a. Voorbereiding Tennis Indoor kamp. voor leden van alle tenisverenigingen in 't Stap peland a.s. zondag. Zaterdagavond live-muziek in Café De Kuip met Zuring vanaf 21.30 uur. Herfsttijd. Wollenmutsentijd. Vele kleuren, f24,95. Wol boetiek 't Skuurtje, Schoon oordsingel 5. Jacks, echt leder, zwart en bruin, verschillende model len vanaf f198,— Rabbit Habit. Zaterdag a.s is onze nieuwe bovenverdieping klaar volop baby-meubelen, kinderstoe len, autozitjes en diverse an dere leuke dingen. Bosma Woninginrichting. Te koop: Marklin HO treinset met extra toebehoren, i.z.g. st. Tel. 17901. Restanten bloembollen, 20% korting. Zolang de voorraad strekt. Na 12 nov. a.s zijn wij gesloten. A. van Strien, Heemskerckstraat 23, Oudeschild. Tel. 13659. „Slank '82" vóór de feest dagen nog kilo's afvallen in groepsverband. Op ma. 19.15 u. of di. 14.15 uur in gebouw De Poort, Elemert, Den Burg. Inf. 02289-3604. Zaterdag in de Vitaminebron vers gekookte bami, 400 gram, f1,95. Decoders voor RTL4 of Film- net. Service Center Texel, tel. 11777. Blazers in 8 verschillende kleuren, f98,— vanaf maat M t/m XXL. Rabbit Habit. Zaterdag in de Vitaminebron Cox-handappel heel kilo f0,95 Amstrad aluminium schotel, 10 jaar garantie. Service- Center-Texel, tel. 11777. Met het PAS-draadloze alarmsysteem beveiligt BeST „autohal" 't Stappe land. Te koop voor thuis, compu terspel, tafelmodel, 2 pers. inworp f2,—; schepijsvitrine, Bravilor koffiezetter, stalen buro en snijmachine. Tel. 17719. Een perfecte jeans?! Die vind je bij Blue Cadillac. 40 modellen jeans in verschil lende lengtes en wassingen. Doorlopende verkoop ge bruikte rijwielen. Verhuurbe drijf Bruining, Nikadel 20, De Koog, tel. (02220) 17333. Diverse maten kinderrij wielen. Pils voor een piek. Zaterdag middag 5 tot 6 uur In den Grooten Slock. Scabetti wintertruien met kol, polo of rits vanaf f84,95 in diverse kleuren. Blue Ca dillac, Weverstraat 1a. Reserveer nu op zondag uw tennisbaan. Leden tennisver. betalen slechts f5,— p.p.p.u. in 't Stappeland. Zaterdag in de Vitamine bron: gesneden boerenkool, 350 gram, f1,25. 1e Texelse indoorkampioen schappen Tennis. Heren en kel, dames enkel. Opgave z.s.m. op 27000. Het vliegveldrestaurant is het gehele jaar geopend. Te vens zijn wij geopend voor vergaderingen en partijen. Tel. 11230. Woningruil Texel-Wijdenes (bij Hoorn NH) aang. eenge zinswoning (f665,- huur) gevr. woonkamer, 3 slaapka mers. Inl. J. Klerk 02293-3054. Te koop: witte trouwjurk, mt. 44 niet op Texel gedr. Tel. 13052. Te koop: witte moderne eet- hoek f200,- en racefiets f100,-. Tel. 15082. Te koop: Franklin houtka chel, tel. 19384. Te koop: Helex houtkachel met haardstel, ca. 7 m3 brandhout; 1 x thermopane- raam 85,5 x 157,5; 2 x ther- mopaneraam 94,5 x 157,5; Gravely maaier met zitkarre- tje. Tel. 02220-17779. November de maand van de indoorkampioenschappen Tennis en squash. Alle info op 27000. Levi's, Chipie, Big John, Die sel, en Donovan bij Blue Ca dillac, Weverstraat 1a. Herfsttijd. Wollenmutsentijd. Vele kleuren, f24,95. Wol boetiek 't Skuurtje, Schoon oordsingel 5. Jacks, echt leder, zwart en bruin, verschillende model len vanaf f198,— Rabbit Habit. Zaterdag a.s is onze nieuwe bovenverdieping klaar volop baby-meubelen, kinderstoe len, autozitjes en diverse an dere leuke dingen. Bosma Woninginrichting. Voor het vakkundig trimmen van uw hond of kat. Dieren- pension - Trimsalon Slufter- weg, tel. 11477. Vervoerproblemen? Op dins dag kunnen wij uw dieren thuis halen en brengen. Taxi Grootjen ziekenvervoer voor particulier verzekerden. Tel. 17555/12284. Sierlijke garages en schuren uit 32 mm-gg rabat, 35 j. gar.tijd, 40% korting, ner gens goedk. Houtb., it Para- dyske, Noardburgum, fold. 05110-4655 of 05115-3313/3705. Met de feestdagen een ca deau voor jaren; een mantel van verantwoord bont! Bontcouture Martin Karlas, Kantoorstraat, Den Burg. Aangeboden: Caravanstal ling. Schilderend 143, tel. 12313. Voor uitlaten, accu's, ban den en APK Garage Kievit, Jonkerstraat 4, tel. 12525. Husqvarna motor- en elek trische kettingzagen met automatische kettingsme ring; zaagbladlengte 40 cm. Vanaf f450,-. Fa. Tatenho- ve. Den Burg, tel. 13809. Verzekeren?? Bremer! Kantoor (02220) 18221 Siem Bremer (02220) 18681 Koos Bremer (02220) 18624 Kees Bremer (02220) 18837 Afvalcontainers voor het af voeren van puin, hout, bouw afval, vuilnis, e.d. Fa. Taten- hove. Den Burg, tel. (02220) 13809. ANWB erkende rijschool Willemen. Voor al uw rijbe wijzen. Tel. (02230) 35663. Administratie, Adviezen Be lastingzaken. Administratie kantoor Rood, De Dageraad 61, tel. (02220) 19429. Visman's warenhuis heeft alles (bijna). Texeler dekbed staat garant voor kwaliteit, maar soms hebben wij een dekbed of onderdeken met een naai- foutje of vlekje. Doe uw voordeel met 30% korting. Laagwaalderweg 12, Oude schild, tel. (02220) 12654. Zaterdagavond live-muziek in Café De Kuip met Zuring vanaf 21.30 uur. A.s. zaterdag vanaf 7 uur Oud. Holl. dakpannen a 10 ct. Zolang de voorraad strekt. Burst, Eierland, tel. 11470. Scabetti wintertruien met kol, polo of rits vanaf f84,95 in diverse kleuren. Blue Ca- düiac, Weverstraat 1a. Autotelefoon? BeST laat ze zien: 't Stappeland. Nieuw bij de ^Kippeboet: heerlijke zelfgemaakte erwtensoep, met veel kip. Enthousiaste leden gezocht voor onze nieuwe biljartclub. Inl. en opgave café 't Voor onder, tel. 12705. Brandblussers voor uw auto! BeST laat ze zien: 't Stappeland. Gevraagd: kosthuis voor werknemer van tegelzetbe- drijf Piet Kooger, tel. 18463. „De Singel" voor meu belstofferen en verkoop van meubelstoffen. Geopend di. t/m vr. 9.00-12.30 uur en 14.00-16.00 uur. Schilder- weg 214, tel. 15576. Onze duurste spijkerbroek f49,95. Rabbit Habit. Te koop: tourcaravan, lengte 7.60 m en stacaravan. Tel. 15935 na 18.00 uur. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Garage Kievit, Jonkerstraat. Pils voor een piek. Zaterdag 5 tot 6 uur. In den Grooten Slock. Gazelle huurfietsen te koop, ook met trommelrem en 3 versn., zeer gunstig geprijsd. Verhuurbedrijf Kikkert, Bad- weg 19, De Koog, telefoon 02220 - 17215. Honda: o.a. bromfietsen, b.b.- motoren, gazonmaaiers, stroomgeneratoren, water pompen, stationaire moto ren, 2-wielige trekkers en tuinfrezen. Nieuw, gebruikt en verhuur. Watersportcen trum Duinker, Heems kerckstraat 17, Oudeschild, tel. 13831. Cocky's Kapsalon is maan dags gesloten. De enige kap salon zonder afspraak. Tel. 17575. Fleece sweaters zijn heerlijk warm, ademend en makke lijk wasbaar. Mantje Sport. Rijbewijs halen in één week 3 uur vooropleiding. Incl. koffie en lunch f1455,—. Rij school Westerhuis, tel. 02230-12328. Tevens dag opleiding motor. Zittend ziekenvervoer (zie kenfonds) door Taxi Groot- jen wordt ook door Noord-Holland Noord ver goed. Tel. 17555/12284. Tegellijm of voegmateriaal nodig? Ook voor kleine hoe veelheden. Bel. Tegelzetbe- drijf Toine, tel. 15379 b.g.g. 06-52712448. Champion sweaters met po lokraag of col. Mantje Sport.

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 3