installatie groep texel i] TX 27 CV/i aan Grand Zuxe? Garage Rentenaar OPELe GEMEENTE ■j TEXEL 14.OO uur Fa. Velt kamp WAT VALT ER NOG TOE TE VOEGEN DRUKWERK VAN L.&R; Ook in de winter. Garnalen vissen op de Waddenzee tan- ^Standaard centrale deurvergrendeling met "safe-lock", daard elektrisch verstelbare en verwarmbare bui tenspiegels, ^Standaard in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, ^Standaard getint glas, (Standaard hoofdsteunen achter, Standaard toerenteller, Standaard regelbare instrumentenverlichting, S'tandaard afsluitbaar dashboardkastje, Standaard interieur- verlichting achter, S'tandaard ver- warmingsopenmgen voor voet ruimte achter, S'tandaard middcn- armsteun met skiluik, S'tandaard veloursbekleding, S'tandaard brede 175/65 R-14 banden, S'tandaard beschermstrips op onderzijde achterklep (Stationwagon), S'tandaard afdekzeil bagageruimte (Stationwagon), S'tandaard dak- reling (Stationwagon). Een bezoekje aan onze showroom maakt het feest helemaal compleet! Peperstraat 44, Oosterend, teléfoon 02220 - 18227. PAGINA 10 TEXELSE COURANT VRIJDAG 13 NOVEMBER 1992 De nieuwe naam op het gebied van totaal installatiewerk, ontstaan uit drie van Texels grootste installatie bedrijven. Efficiëntere planning, snellere uitvoe ring en al uw installatiewerk voor één totaalprijs. Met onze ervaring, vakmanschap en de kracht van de totale organisatie hopen wij bij u in een behoefte te voorzien en u jarenlang van dienst te zijn. Wij heffen met de oprichting van de ze installatiegroep echter niet onze zelfstandigheid op. Wij blijven van zelfsprekend ten alle tijden in ons eigen vakgebied op de zo vertrouwde wijze bereikbaar. 13703 13458 zo fris en fleurig als het voorjaar op Texel PARKSTRAAT 10 1791 CA DEN BURG TELEFOON 02220- 12741 GEMEENTE TEXEL l=;;5 ;-:i:i.T i5 L; Burgemeester en wethouders zijn van plan met toe passing van artikel 50, lid 8 van de Woningwet me dewerking te verlenen aan het bouwplan van: - Stichting Sint Donatus voor het gedeeltelijk veran- derén van een woonruimte/schuur aan de Hoornder- weg 46 te Den Hoorn. Ter plaatse is een voorbereidingsbesluit van kracht. Het bouwplan is in overeenstemming met het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan. De bouw- en situatietekening ligt vanaf 16 novem ber 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter in zage op de afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (kamer 0.12) van de gemeentese cretarie. Eventuele bezwaren tegen het bovenbe doelde bouwplan kunnen gedurende de termijn van ter inzagelegging schriftelijk aan burgemeester en wethouders kenbaar worden gemaakt. De burgemeester maakt ingevolge artikel 22 van de W.R.O. bekend dat de raad van de gemeente Texel bij besluit de dato 11 november 1992 wijzigingen van bestemmingsplannen in voorbereiding heeft ver klaard voor de op de bij deze besluiten behorende kaarten aangegeven gebieden betreffende: - Krimweg te De Cocksdorp (Aegon); - Amaliaweg te Den Hoorn (Bakker); - Krimweg te De Cocksdorp (Warnaar). De besluiten liggen met bijbehorende kaarten vanaf 16 november 1992 voor een ieder ter inzage op de afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (kamer 0.12) van de gemeentesecretarie. Burgemeester en wethouders maken ingevolge arti kel 41 van de Woningwet bekend dat door de vol gende personen een aanvraag om bouwvergunning is ingediend: de heer E. v/d Linde voor het plaatsen van een zomerwoning aan de Joan Hodshonstraat 10 te De Cocksdorp; Zeilmakerij Texel voor het vergroten van een winkel/woonhuis aan de Heems- kerckstraat 20 te Oudeschild; de heer H. Stel voor het plaatsen van een dakkapel aan de Slingerweg 25 te Den Burg; de heer F. Wiering voor het plaatsen van een dakkapel aan de Slingerweg 27 te Den Burg; de heer S. Betsema voor het plaatsen van een dakkapel aan de Mulderstraat 33 te Oosterend: Stark Texel b.v. voor het vergroten van een kantoor/drukkerij aan de Harkebuurt 3 te Oosterend; de heer M.J.C. Koorn voor het plaatsen van een machineberging aan de Nieuwlanderweg 41 te De Waal; de heer C.J. Wetsteen voor het vergroten van negen zomerhuizen aan de Zanddijk 164 t/m 180 te De Cocksdorp; de heer P. Bergmann voor het vergroten van een zomerhuis aan de Bosrandweg 245 te De Koog; de heer B. Penha voor het plaatsen van een dakkapel aan de Naalrand 10 te Den Hoorn; de heer D. Trap voor het ver nieuwen/vergroten van een woonhuis aan de Wierstraat 1 te Oosterend; jan Koorn Projektbouw voor het plaatsen van een woonhuis aan de Boodtlaan te De Koog. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij hinderwetvergunning hebben verleend aan: - de Verenigde Schilders Coöp. voor een schildersbe drijf, gelegen aan de Maricoweg 15, 39. Aan de vergunning zijn voorschriften verbonden. Van 16 november 1992 tot 17 december 1992 ligt de vergunning ter inzage: - in het gemeentehuis, op maandag van 14.00 tot 16.00 uur en op de overige werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur; - in de openbare bibliotheek, op vrijdag van 18.00 tot 20.30 uur en op zaterdag van 10.30 tot 12.30 uur. Binnen de inzagetermijn kan beroep worden in gesteld door aanvrager, door betrokken adviseurs, door degenen die tijdig bezwaren hebben ingebracht tegen de verlening van hinderwetvergunning en door ieder die aantoont daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest. Het beroepschrift moet wor den gericht aan de Raad van State, Afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De vergunning wordt na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij binnen die termijn beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State verzocht wordt een ver gunning te schorsen of een voorlopige voorziening te treffen. Een dergelijk verzoek moet worden ge richt aan de voorzitter van de Afdeling voor de ge schillen van bestuur van de Raad van State op voornoemd postadres. In dat geval wordt de hinder wetvergunning niet van kracht voordat op het ver zoek is beslist. Tevens zijn burgemeester en wethouders van plan hinderwetvergunning te verlenen aan: - de heer M. Boon voor een bouw- en aannemings bedrijf, gelegen aan de Vuurtorenweg 29; - TEBO voor een werkplaats machinale houtbewer king en opslagloods, gelegen aan de Bernhardlaan 176. Aan de vergunning worden voorschriften verbon den. Van 16 november 1992 tot 1 december 1992 liggen de ontwerp-beschikkingen ter inzage op de in bovengenoemde bekendmaking vermelde plaatsen en tijden. Binnen de inzagetermijn kunnen gemotiveerde be zwaren .schriftelijk worden ingebracht bij burge meester en wethouders door aanvrager, door degenen die tijdig bezwaren hebben ingebracht te gen het geven van de aangevraagde beschikking en door ieder die aantoont daartoe redelijker wijs niet in staat te zijn geweest. Degenen die een bezwaarschrift indient, kan verzoe ken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Ook maken burgemeester en wethouders bekend dat een verzoek om hinderwetvergunning is inge diend door: - Texgro groothandel voor een groothandel, gelegen aan de Schilderweg 280. Van 16 November 1992 tot 17 december 1992 ligt het verzoek ter inzage op de in eerstgenoemde be kendmaking vermelde plaatsen en tijden. Binnen de inzagetermijn kunnen gemotiveerde be zwaren schriftelijk worden ingediend bij burge meester en wethouders. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kan tot één week voor de afloop van de inzagetermijn een openbare zitting worden gehou den waarin men mondeling gemotiveerde bezwaren inbrengt. Alleen wie schriftelijk of mondeling be zwaren heeft ingediend, kan eventueel later be zwaar maken tegen de ontwerp-beschikking en desgewenst beroep instellen tegen de verleende hinderwetvergunning. GEMEENTE TEXEL Ter inzage op het gemeentehuis ligt de concept- economische structuurnota „Concurreren met kwa liteit" van de provincie Noordholland. In deze nota staat welk economisch beleid de provincie in de ne gentiger jaren wil gaan voeren. De nota ligt ter inza ge op de afdeling Algemene Zaken (kamer 1.14) en is tijdens de openingstijden van het gemeentehuis in te zien. Ter plaatse kunt u tevens vernemen op wel ke wijze u kunt reageren. De inspraakperiode loopt tot en met 12 februari 1993. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders van Texel maken inge volge artikel 41 van de Woningwet bekend dat door de volgende personen een aanvraag om bouwver gunning is ingediend: de heer C. Verweij voor het gedeeltelijk veranderen/vergroten van een woning en berging aan de Kikkertstraat 24 te De Cocks dorp; de heer M.W. de Kort voor het vergroten van een zomer woning aan de Achtertune te Oosterend; Ministerie van W.V.C. voor het plaatsen van een werkruimte aan het Landsdiep 4 te Den Hoorn; de heer J.J. Bakker voor het plaatsen van een land- bouwschuur aan de Maaikeduinweg 17 te De Koog; de heer P. Schuyl voor het plaatsen van een schapeboet aan de Bosrand weg te De Koog; Fa. Terpstra en Zn. voor het plaatsen van een veldschuur aan de Rede 7 te Den Hoorn; mevrouw H. Steinhake- Maciejewski voor het vernieuwen/vergroten van een zomerhuis aan de Bosrandweg 283 te De Koog; O.S.G. De Hoge Berg voor het plaatsen van een ketelhuis aan de Emmalaan 55 te Den Burg. Verder maken zij bekend dat van de navolgende per sonen een melding van een bouwvoornemen is ont vangen: mevrouw I.M. Penha te Den Burg voor het veranderen van een woonhuis aan de Waalderstraat 15 te Den Burg; Middenweg Vastgoed b.v. te Oudeschild voor het plaatsen van twee dakka pellen aan de Oosterenderweg 34/34a te Oosterend; de heer M. v/d Vis te Den Burg voor het plaatsen van een dakkapel en serre aan de Weverstraat 4 te Den Burg. Texel, 4 november 1992 Burgemeester en wethouders van Texel, De secretaris. De burgemeester. Wij van zijn van 8 t/m 23 november allemaal even uitwaaien. Ons restaurant is dan GESLOTEN. Het hotel is normaal GEOPEND. Voor reservering 19228 Herenstraat 12, Den Hoorn, Tel. 02220 -19228 Wil en Thea van Hintum Afvaart: DONDERDAG ZATERDAG ZONDAG Geldig van 1 november 1992 tot 20 februari 1993 (daarna weer gewoon) Bij voldoende deelname, unieke vistochten op de Waddenzee. Deskundige voorlichting door de bemanning van de TX27 over de visserij en het Waddengebied. Informatie over de gevangen vissoorten en heerlijk smullen van de „zeeverse" gekookte garnalen. Vertrekpunt: haven Oudeschild. Vertrektijd: 's middags 14.00 uur. Duur van de tocht ca. 2 uur. Prijs f11,- p.p., kinderen tot 10 jaar f9,- p.p. Opgave en boekingen op de haven in de souvenierswinkel van 13.00 - 14.00 uur. Koffie, frisdranken, enz. aan boord verkrijgbaar. Vroegtijdig reserveren en warme kleding aanbevolen. Inlichtingen en boekingen: A. HUTJES, Haven 10, 1792 AE Oudeschild - Texel Tel. 02220 - 13806, b.g.g. 06-52806183 DE ASTRA 5-DEURS GL, VANAF ƒ29.350,-. DE ASTRA 5-DEURS GLS, VANAF ƒ31.850,-. De standaarduitrusting van de Astra GL omvat o.a.: gordelspanncrs in beide voorstoelen, veiligheidsbalken in de portieren, interieur- luchtrecirculatiesysteem metmicrofiltcr, in delen ncerklapbarc achterbank, achtcrruitwisser met interval (niet op Sedan), Dual-Function- display, hoofdsteunen op de voorstoelen, middenconsole met opbergruimte, make-up spiegel in rechter zonneklep, 6-speakersysteem met antenne, afsluitbare tankdop, handbediende niveauregeling (Station). De waarde van heTGJ-S-pakket bedraagt 3.500,-. U betaalt hier 2.500,-voor. De Astra 3-deurs Hatchback GL, vanaf/28.350,-. De Astra 4-deurs Sedan GL, vanaf/29.950,-. De Astra 5-dcurs Station wagon GL, vanaf ƒ31.750,-. Prijzen inclusief B.T.W., exclusief kosten rijklaar maken. Prijs- erf specificatiewijzigingen voorbehouden. ASTRA

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 10