CD FILM lete Rienks wint Kerstbokaal Veel publiek voor wervelende shows in manege Akenburg LANGS DE WEG Wens Vrolijke films rond Kerstmis BERICHT UIT DE RUIMTE Over kometen gesproken Afscheid.... Joegoslavië-actie: goederen gearriveerd Nieuwjaarswedstrijden s.v. De Koog WEEKEND Nieuwe spuitgasten voor De Cocksdorp Dammers beëindigen jaar met verrassingen WOENSDAG 30 DECEMBER 1992 PAGINA 15 Vrijdag wensen we elkaar veel heil, ze gen, voorspoed, geluk, gezondheid en wat dies meer zij toe. Ik vraag me wel eens af: zou dat helpenIk bedoel, zou het krachtig wensen dat iets wel of niet gebeurt werkelijk invloed hebben op de loop der dingenLaatst hoorde ik dat dit mogelijk is. Er bestaat zelfs een mooie naam voor: psychokinese. Dat is mate riële veranderingen teweeg brengen al leen door eraan te denken. Jaren geleden werd het gedemonstreerd voor de televisie. Stalen kogeltjes weken tij dens hun val naar rechts of links uit, toen de honderdduizenden kijkers in het land dat krachtig wensten. Invloed van de geest op de materie, een fantastische gedachte. Als het mogelijk is, moet invloed van iemands geest op andermans geest ook kunnen. Ja, ik ge loof erin, al werkt het misschien anders dan we nu denken. Dat we in de prak tijk weinig van psychokinese merken, zal wel komen omdat iedereen wat an ders wil waardoor die geestelijke krach ten tegen elkaar inwerken. Maar daar is natuurlijk wat aan te doen, gewoon door met elkaar af te spreken dat we al lemaal hetzelfde willen. Ik stel voor dat we aan het begin van het nieuwe jaar op Texel een psychokinese-proef doen. Als dertienduizend Texelaars allemaal het zelfde willen, dan is er een goede kans dat het ook echt gebeurt. We moeten dan wel concrete wensen uiten waar mee het algemeen belang is gediend. Elkaar alleen maar „geluk" of „voor spoed" toewensen heeft weinig zin. Ce- luk hebben is trouwens helemaal niet zo leuk als het lijkt. Het is veel aardiger om te slagen dank zij eigen inspanning, liefst na het verwerken van enige tegen vallers. Dat is leven. Cenoeg gepraat. De Texelse psychokinese-proef gaat nu beginnen. Ga rustig zitten, doe de ogen dicht, leg de handen gestrekt op de knieën, con centreer je en wens: dat onze bestuurders eindelijk alle maal inzien dat Texel op een kritiek punt in zijn historie is aangekomen. Het is nu nog mogelijk om het karakter van het eiland te bewaren en te herstellen en daarmee een goudmijn in stand te houden die tot in lengte van jaren wel vaart en welzijn zal brengen. dat dezelfde vroede vaderen en moe deren zullen beseffen dat ze moeten op houden individuen of belangengroepen zoveel mogelijk hun zin te geven en dat zij de moed hebbep om consequent nee te zeggen tegen elk plan dat een aanslag betekent op de betrekkelijke ongereptheid, de karakteristiek, de na tuur en vooral de variatie van het eiland. dat ze inzien dat ze zich meer dan bestuurders elders in het land kunnen veroorloven om zeer hoge eisen te stel len aan milieu en leefbaarheid omdat het al direkt meer opbrengt dan het kost. Zo rond de Kerst en Oud en Nieuw draaien er drie gezellige gezinsfilms in Cinema Texel. Echt plezierige va kantiefilms voor wie eens helemaal los wil komen van het kerstgevoel. De „hoofdfilm" in deze tweede week van de kerstvakantie is „Boo merang" met Eddie Murphy in de hoofdrol. In deze romantische kome die worden de rollen op een zeker moment wel heel erg drastisch om gedraaid als de bijna onbeperkte sex- appeal van Marcus (Eddie Murphy) opeens niet zo goed meer blijkt te werken. Als hij de wonderschone jacqüëlfrte 'örtfmóëf,"b'TijkT rij aan trekkelijker voor hem dan hij voor haar. Dan moet Marcus kiezen tus sen zijn vernietigende obsessie voor Jacqueline en zijn oprechte liefde voor de mooie art-director Angela. Een komisch verhaal met een waar schuwing voor iedereen die denkt met de gevoelens van een vrouw te kunnen spelen. Denk erom: soms loop je in de val die je zelf had uitgezet! „Boomerang", vrijdag tot en met maandag 19.00 en 21.15 uur. Dins dag en woensdag 20.30 uur. MADONNA Voor de tweede week kan het Texelse publiek genieten van de romantische film „A league of their own", met een glansrol van popster Madonna. Een film over het gevoelsleven tussen het eerste, tweede en derde honk tij dens de meisjesleague die in de Tweede Wereldoorlog werd opgezet wegens gebrek aan mannen. „A league of their own", zaterdag tot en met zondag 3 januari om 15.45 uur. PETER PAN Als opvolger van „Sneeuwwitje en ..de zeven dwergen" nu de Disney- film „Peter Pan". De spannende be levenissen van het jongetje dat niet oud wil worden, Wendy, kapitein Haak en het elfje Rinkelbel. Een prachtige film met mooie decors (Londen en het Pirateneiland), span nende avonturen en mooie, bekende melodieën. „Peter Pan", vrijdag tot en met zon dag 3 januari en woensdag 6 januari om 14.00 uur. Met drie wervelende showonderde len heeft paardesportminnend Texel veel toeschouwers zaterdag en zon dag in manege Akenburg een plezier gedaan. Er werd door de deelnemers fel strijd geleverd om de Kerstbokaal, lete Rienks wist deze, vooral door een uitstekend optreden in het sprin gen, te winnen met haar pony Nijzam. De eerste deelneemsters op de vroe ge zaterdagmorgen verdienden eigen lijk meer publiek. Beiden inclusief pony nauwelijks een meter groot, re den parmantig een proefje. Maartje Meijer won met 127 punten, maar Merel van der Linde zag er het fraaist uit, met een klein kerstboompje met echt brandende lampjes op het hoofd van haar Sam. Gelukkig was er voor haar een eerste prijs in het springen. De organisatie zal deze piepjonge ta lenten volgend jaar laten in het pro gramma laten rijden, opdat meer mensen kunnen genieten van hun vertederende rijkunsten. Geoefend Tussen de niet-officiële wedstrijdrui- ters ontspon zich een spannende strijd. Het viel jury Tessa de Graaff dat ze zich niet langer laten ompraten door gladde jongens die ons onsoortige gebouwen en kunstwerken opdringen, misbruik makend van ons collectief minderwaardigheidscomplex. dat ze ophouden om actiegroepen en personen die kritiek hebben op de hui dige gang van zaken belachelijk te ma ken door hun argumenten publiekelijk te bagatelliseren. dat ze ook leren luisteren naar men sen die niet in de publiciteit treden. dat ze niet alleen denken aan uitbrei den maar af en toe ook eens wat afbre ken, zoals ze bijvoorbeeld hadden moeten doen met de voormalige zuivel fabriek in plaats van toe te laten dat daar nieuwe bedrijven in worden gevestigd die op die plek niet thuishoren. dat zij zich actief inspannen om on dernemingen tot samenwerking te bren gen, zodat niet langer elk project van enige betekenis door bedrijven van el ders worden gerealiseerd. dat zij tolerantie niet langer verwarren met gemakzucht en onverschilligheid. Dat dus niet langer halve maatregelen worden genomen tegen gokken, drank misbruik en buitensporige openingstij den van cafés en verkeerssnelheden. Dat zij zich in zulke zaken niet langer beroepen op landelijke trends en ver meende publieke behoeften die door reclamemakers en belangengroepen worden bedacht of gestimuleerd. dat zij beseffen dat behoud niet het zelfde is als behoudend en dat Kritiek loos meedoen met de massa een cultuurmisdrijf is, waarop straf zou moeten staan. dat zij ervoor zorgen dat op de scho len minstens een uur per week lokale aardrijkskunde en geschiedenis wordt gegeven om de thans bedroevend slech te kennis van de Texelaar over zijn eigen eiland te verbeteren. dat zij fatsoenlijk omgaan met toe risten ongeacht leeftijd, cultuur, ras of rijkdom, niet alleen omdat die een in komstenbron vormen maar omdat ont moeting met mensen die anders zijn dan Texelaars, verrijkend is voor de geest. en dat zij Piet Bolier opdracht geven volgend jaar de Texelse kerstbomen ge woon weer in de fik steken in plaats van ze te versnipperen want het is voor kin deren erg belangrijk om af en toe de beest eens te kunnen uithangen. De Texelse tolerantie staat er borg voor dat het zeer tijdelijke ongerief voor lief wordt genomen. Hier laat ik het even bij. Ik geef toe dat het lijstje niet in volgorde van belan grijkheid is opgesteld. Ik geef ook toe dat het heel persoonlijke wensen van mij zijn en dat ik jullie voor mijn karret je probeer te spannen, wat in de poli tiek overigens zeer gebruikelijk is. Het zijn zomaar wat bouwstenen die ik heb aangedragen voor het verkiezingspro gramma van de nieuwe politieke partij die aan de komende gemeenteraadsver kiezingen wil deelnemen. Deze Texelse Volks Partij, nauw verwant met de zich reeds manifesterende Stichting Texels Verzet, heeft mij gevraagd als kandi daat, maar ik heb er eigenlijk geen zin in. Het zou me beter uitkomen als de huidige raadsleden deze wensen ter harte nemen. Als we dat allemaal krach tig willen en het hen af en toe onder de neus wrijven, zullen ze dat zeker doen. Eigenlijk is dat geen psychokinese, maar wat kan dat schelenAls het maar ge beurt. Texel is „aars" en moet vooral „aars" blijven. Dat 1993 het jaar wordt van het terugkerende eigen gezicht, is de wens van Harry. Door Cees Ribbens Miljoenen of nog iets meer kometen schijnen zich op te houden in de wachtkamer aan de uiterste grenzen van ons zonnestelsel. Zo nu en dan duikt er één (door nog niet geheel op gehelderde oorzaken) in de richting van de zon en komt bij ons in zicht. In januari 1990 vlamde er plotseling zo'n komeet op aan het Texelse firma ment. Prachtig! Wat een verschijning! Wat een verrassend en verhelderend licht wierp hij over onze samenleving. Sommigen meenden dat er een volko men nieuwe tijd voor het eiland was aangebroken met schitterende openba ringen en vergezichten op velerlei ge bieden. Enkelen werden daarentegen overmeesterd door een nog uit de oud heid stammende angst. Voorspelden ko meten geen horzelplagen, of nog erger? En zat er geen venijn in de staart? Maar ach, alle dingen in dit leven zijn vergankelijk en dat geldt zeker ook voor kometen. Ze worden op een gegeven moment door andere hemellichamen de donkere, koude en oneindige in terstellaire ruimte ingeslingerd; of ze verdampen gewoon; of ze vallen in de moederschoot waaruit ze ooit waren voortgekomen: de zon. En dat laatste lot'is ook onze Texelse ko meet beschoren. Hij kon niet ontsnap pen aan de steeds sterker wordende aantrekkingskracht van „het grote licht", naderde het steeds dichter en morgen is het afgelopen. Dag TC-3, ik zal je missen. lete Rienks. de gelukkige winnares van de Kerstbckaal. (Foto Chiel de Boer) op dat er goed was geoefend op de figuren uit de proef. Deelnemers met iets meer ervaren pony's waren in het voordeel. Bij de kleine pony's was de eerste prijs voor Wendy Lampers met Patty. Eva van der Linde haalde de topscore van 130 punten door haar keurige wijze van rijden. Corina Vinke haalde een zelfde hoge score voor haar proef. Voor het springen was aan het eind van het parcours traditiegetrouw weer een jokerhindernis opgezet, die extra punten opleverde. Deze sprong was behangen met zwart en wit plastic en slingers, voor veel pony's een afschrikwekkend obstakel. Den nis Kuiper kende met Robin geen vrees bij de kleine maat en lete Rienks ging onverschrokken over de joker met haar Nijzam. Hoedje Zondag startte titelverdedigster Gea de Ridder als eerste in de dressuur. Helaas was haar proefje erg gehaast. De jarige Esther Koorn kon dubbel feest vieren, door een fraaie score van 130 punten. Bij de paarden was het oranje lint voor Jeanine Pieterse met Earldom. Als zij nog iets brutaler had gereden, had ze volgens jury De Graaff nóg meer punten dan de 128 die ze nu had kunnen scoren. Ria Bakker maakte een come back met Esmee, na veel blessureleed van haar paarden. Ze deed dit met stijl, getooid met een Z-dressuurhoedje. Of het daarin zat is niet te zeggen, maar ze reed een uitstekende proef, goed voor 130 punten. Marjon van Feen was de uitblinker van het weekend in de dressuur. In de klasse L2 wist zij met het tuig- paard Albert een zeer correct gere den proef te laten zien, die haar 134 punten opleverde. Ook in het sprin gen was Albert op dreef. Alleen de De Westernpaarden zijn zo goed afgericht, dat ze zonder enige spanning te vertonen de meest moeilijke oefeningen uitvoeren, zelfs met een jas over hun hoofd. iFoto Frans Hopman) jokerhindernis vond hij teveel van het goede. Dat gold trouwens voor alle deelnemende paarden, die kennelijk minder dapper zijn dan hun kleine soortgenoten. Zonder hoofdstel Speciaal voor deze gelegenheid wa ren vier Westernruiters uit het bij Zeist gelegen Austerlitz naar Texel gekomen. Zij lieten in twee de monstraties zien dat deze tak van paardesport niets te maken heeft met rodeorijden. De paarden zijn afgericht op been-, zit- en stemhulpen. Hoe se cuur ze reageren was te zien toen enkele spectaculaire onderdelen zon der hoofdstel werden uitgevoerd. Te vens werd getoond dat de pqarden zeer behendig zijn in het opdrijven van koeien en kalveren. Bij gebrek aan runderen, werd iemand uit het publiek gehaald, die mocht proberen één van de paarden te passeren. Black lights Ook menvereniging Tussen Wad en Duin verzorgde een fraaie, afwisse lende show met diverse aanspannin gen. Alle takken van de mensport kwamen kort en krachtig aan bod. Beide dagen werd, zodra het donker was, de wedstrijd besloten door een black light show. Naar een idee van Bea Dekker en Corrien Duin werd door acht ruiters in een donkere ma nege een proef gereden op de tonen van het bekende Popcorn. Van de combinaties waren door de black lights alleen de witte overhemden, witte schabrakken onder het zadel en de witte bandages om de paardebe- nen zichtbaar, wat een bijzonder mysterieus effect gaf. Marcel Buijs- man verzorgde de lampen. De wedstrijd voor de toeschouwers Door Marija Westerlaken Ik had zo'n leuk begin, een laagdrem pelig verhaaltje over ditjes en datjes. Helaas is dat niet de opdracht. Ik moet een kort, column-achtig stukje schrij ven voor de laatste TC3, 'het leven na...' Laat ik toch maar beginnen met het leuke, dan komt de rest later wel. Kerstgevoel '92: Het begon met een zeer moderne kerstboom. De betreffen de boom, gezien in Motel Akersloot, was volgehangen met kleine pluche beertjes en had een groot, statig exem plaar in top. Na de berengalerij bij de grootste kruidenier had ik het wel ge had met de pluche knuffels. En toen die kerstboom, een bérenboom, het totale uitmelken van de berentrend...ik had er meteen geen zin meer in, in de hele kerst niet. Op Texel had de kerst dit jaar behoorlijk toegeslagen. (Ook door het 'Waalder- bos' gelopen?) Uiteindelijk werd het na tuurlijk leuk - onze boom was een heel behoorlijke kruising geworden tussen een traditionele, met veel glim en rode strikjes, en een moderne. Tussen de slin gers hingen verantwoorde houten fi guurtjes, engeltjes, kerstmannen en andere kleine poppetjes. Leuk, leuk, leuk. Een stuk minder werd het toen de boom net voor kerst kapseisde - de piek sneuvelde en de fragiele houten figuurt jes moesten er ook aangeloven - de geamputeerde armpjes en beentjes vond ik terug in een straal van drie me ter. WURMEN Maar ik was er nog niet: op kerstoch tend waren mijn dochters eerder wak ker dan ik, op zich niet vreemd voor een één en een drie jarige. Met vereen de krachten hadden ze alle tubes uit de badkamer leeggeknepen in het koude badwater. Gestolde slierten bodylotion, gezicfftsmasker, tandpasta en nachtcrè me dreven als veelkleurige wurmen in het koude badwater. Toen ik het bad liet leeglopen verstopte het vette water de afvoerput zodat ik op kerstochtend, om 8.15, in een drabberige laag water stond. Bovendien moest ik een 'persoonlijk, collumn-achtig stukje' schrijven over 'het leven na TC3'. Toen had ik helemaal geen zin meer. INSPIRATIE? Dit soort 'bedrijfsongelukjes', waar ik op het moment zelf uiteraard vreselijk de pest aan heb zijn altijd goed voor inspi ratie. Maar voor deze opdracht -'het le ven na TC3'- had minimaal de voorgevel eruit moeten vallen. Lieve Tes, geduren de drie jaar TC3 is dit de vreselijkste op dracht die je me ooit hebt gegeven. De verslaggeefster zelf geïnterviewd. Wat werd gewonnen door familie Van Leeuwen. Zij krijgen een mountainbi ke van Dros tweewielers. Diana Kooi man won een arrangement in Hotel Opduin en het paardendek, gespon sord door G. du Porto was voor Jes sica Hoep. De uitslagen: DRESSUUR B niet fed. Cat. A.B.C.D. 1. Corina Vinke 130 pt., 1. Maartje Meijer 127 pt., 1. Wendy Lam pers 129 pt., 1. Eva van der Linde 130 pt. B fed. Cat. A/B/C, E. 1. Esther Koorn 130 pt., 1. Kirsten Zoetelief 120 pt.L1 cat. A, D 1. Afra Meijer 116pt, 1. Annelies Knipscheer 121 pt. B paarden niet fed. en fed. 1. Jeanine Pieterse 128 pt., 1. Ria Bakker 130 pt. L paarden 1. Marjon van Feen 134 pt. SPRINGEN B niet fed. Cat A/B, C/D, E. 1. Dennis Kuiper 1.00 min., l.lete Rienks 0,55 min., 1. Petra J. Noppert 1.11 min. B fed. cat. A/B/C en D/E I.Jetteke Zoetelief 1.15 min., 1. Diana Kooiman 1.01 min. L en M 1. Annelies Knipscheer 1.00 min, 1. Harma Eilander 0,51 min. B paarden niet fed. en fed. 1. Rob Witbaard 1.16 min, 1. Marjon van Feen 1,11 min. KERSTBOKAAL 1. lete Rienks, 2. Christina Beuving, 3. Dennis Kuiper, 4. Marjon van Feen, 5. Eva van der Linde. Verloting De nog niet afgehaalde prijzen zijn gevallen op onderstaande nummers. Afhalen kan in de manege. Wit 214, 271, 534, 223, 43, 244, 596, 210, 249 en 205. Blauw 784, 24, 841, 288, 753, 32 en 76. Oranje 109, 187, 162, 62 en 54. Beige 83, 166, 578, 416. Alle levensmiddelen die begin decem ber per vrachtauto naar de vluchtelin genkampen in ex-Joegoslavië zijn gebracht, zijn op de juiste plaatsen aangekomen en inmiddels verdeeld. De produkten waren 27 en 28 no vember verzameld door het Texelse winkelpubliek in drie supermarkten in Op zondag 3 januari houdt S.V. De Koog twee nieuwjaarswedstrijden. Om 13.00 uur De Koog 1-Oud Koog 1 (met o.a. J. List, R van Exel, Ch. Ipenburg, R. Pol, J. van Kranenburg, H. Klok) Om 14.30 uur De Koog 2-De Koog (zaterdag). De wedstrijden duren twee keer dertig minuten. Van af 16.00 uur is er nieuwjaarsreceptie in de kantine. blijkt? Ze heeft geen tekst. Zelfs geen idee, laat staan inspiratie. Wat wel? Een zak vol paradoxen en het besef dat er op Texel meer loos is dan ik in de eerste in stantie dacht. Sinds mijn kleine bijdrage aan dit medi um kom ik op de gekste plekken en ont dek de kleinste verenigingen. De ontvangst is vaak meer dan hartelijk, men heeft tijd voor koffie en niet zelden krijg ik bij het vertrek een kropje sla uit de tuin mee. De vele contacten en erva ringen hebben gezorgd voor een snelle integratie in de gemeenschap en meer dan dat. Ik hou van het eiland, de kenmerkende gemakzucht en gemoedelijkheid, en, paradoxaal genoeg, haat ik het soms. iedereen zeurt erover: Het is te druk, te rustig, er gebeurt nóóit wat of juist te veeJ... En tjonge, jonge, wat hebben we het prettig allemaal. SAMEN VERDER Over de krant wordt ook gezeurd. Het nieuws is te kleinschalig, er staat nóóit wat in maar ondertussen wordt ie gevre ten. Opmerkelijk blijft het dat in media land de kranten steeds dikkere bijlagen krijgen en de Texelse de bijlage eruit gooit. 'Te duur', zegt men. Met andere woorden, wordt de redactionele vulling steeds meer bepaald door de betalende middenstand? De 'verluchtiging' en 'verstrooiing' zullen voortaan worden geïntegreerd in de krant. Een mooi be gin om gezamenlijk te werken aan een krant, een dijk van een krant. Tot zeurs. Maar eerst een nieuw badkamer-hekje.... Door William Witte 1. Whitney Huston - Bodyguard 2. Various - Greatest hits Top 40 1992 3. ABBA - ABBA gold 4. Lionel Richie - Back to front 5. Gloria Estefan - Greatest hits 6. Various - Now this is Christmas 7. Nirvana - Incesticide 9. Various - Popclassics long versions 4 10. Golden Earring - The Naked Truth Den Burg. Er blijft echter een groot gebrek aan warme kleding en schoei sel, kindersokken en kinderonder goed. In de week van 4 tot 1Cf januari vertrekt het eerstvolgende konvooi met levensmiddelen en kle ding naar ex-Joegoslavië. Tot 1 ja nuari kan nog kleding (en eventueel levensmiddelen) worden gebracht naar de familie De Vries, Kogerstraat 66 (tel. 12834). Na intensieve wervingspogingen is het de brandweer eindelijk gelukt aanvulling te vinden voor het team dat een wagen in De Cocksdorp be mant. De vijf nieuwe spuitgasten zijn René Eelman, Frank Jan Ham, Stef Bakker, Erik Walbeek en René Schol ten. Zij zijn werkzaam op vakantie- centrum De Krim. Door de nieuwe aanwas is de sterkte van de durper dependence op twaalf personen gekomen. Verrassingen troef bij de damclub in de laatste competitieronde van dit jaar. Koploper Victor Voskuil ont snapte ternauwernood aan verlies tpgen Cees Vinke. Lange tijd ging de strijd gelijk op, maar in het gevorderde middenspel maakte Vinke handig gebruik van een onnauwkeurigheid van zijn tegenstan der. Dat leverde schijfwinst op en een prettig overwicht in het eindspel. Voor de volgende verrassing zorgde Frans Bos. Zijn eerste kans kwam toen hij door een „forcing" schijf winst had kunnen behalen. De twee de keer was het wél raak. Met een fraaie slagzet haalde Bos tegen de sterke Jos de Wolf een winnende dam. Rinus Vittali probeerde met aanvallend spel Jaap van Heerwaar den onder druk te zetten. Die is dan echter vaak op z'n gevaarlijkst. Vittali had een goede, maar kwetsbare stand opgebouwd. De stelling van Van Heerwaarden leek rijp voor de sloop, doch bleek uiterst veerkrachtig toen de slotaanval werd ingezet. Vit tali werd plotsklaps geconfronteerd met een onverwachte „resource" en moest verrassend capituleren. Piet Bakelaar had het ondertussen niet gemakkelijk tegen Frans Kuiper. De door Bakelaar ingenomen hekstelling moest worden verbroken toen Kuiper met schijfwinst dreigde. Daarna had laatstgenoemde geruime tijd het bes te van het spel. Toen Kuiper een doorbraak meende te kunnen force ren, keerden de kansen. Bakelaar trachtte te profiteren van het punt verlies van Voskuil en was weliswaar dicht bij de winst, maar moest na de nauwgezette verdediging van Kuiper toch berusten in een puntendeling. Bart Oosterhof en Emile Keijser gaven blijk van hun capaciteiten maar kwa men vooralsnog ervaring te kort om te scoren. Gerrit Vlaming was goed op dreef tegen Wim Timmer. Uitslagen van 15 en 22 december: W. Timmer-F. Bos 1-1; A. Sijtsma-E. Keijser 2-0; F. Kuiper-B. Oosterhof 2-0; J. van Heerwaarden-G. Vlaming 1-1; P. Bakelaar-V. Voskuil 1-1; J. de Wolf-F. Bos 0-2; A. Sijtsma- B. Oosterhof 2-0; E. Keijser-G. Blom 0-2; C. Vinke-V. Voskuil 1-1; F. Kuiper-P Bakelaar 1-1.

Texelsche Courant | 1992 | | pagina 15