1994 goede kerst en een ondernemend 1994. Prettige feestdagen en succes met je rijbewijs! CDA Wij wensen u een gelukkig kerstfeest. cMrn. i^ooyer 3^ SCHOENMAKER Rijschool Wets fijne feestdagen vredig en gezond Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. PRETTIGE KERSTDAGEN EN EEN HEEL GELUKKIG 1994 TOEGEWENST. T EX ELS VERBOND VAN ONDERNEMERS TFYFT SF TO ipgecggg-*^ J-O COURANT FOCWA AUTOSCHADE-SPECIALIST Vogelvereniging „Op eigen wieken wenst leden en begunstigers prettige feestdagen en een gezond 1994, maar vooral een goed kweekjaar toe. Rijschool Wetsteen wenst iedereen prettige kerst dagen en een gelukkig 1994! Het CDA Texel wenst iedereen en een Wij zijn van 4 tot en met 19 januari wegens vakantie GESLOTEN. Vriend en vijand een gezellige Kerst en een gelukkig nieuwjaar. J. Zwan en familie C.J. N. Zegers-Bakker wensen familie en bekenden prettige Kerst en gelukkig 1994 toe. z Wij wensen iedereen r b fijne kerstdagen en een goed 2994. I De Tesselsche kruidendranken: - Kleintje van Gert - Het Gouden Boltje - 't Lepelaartje allen ambachtelijk gemaakt op Texel en verkrijgbaar bij slijterijen horecabedrijven. Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. SKcf> <?x tegelzetbedrijf PIET KOOGER prettige kerstdagen en gelukkig 1994 De tijd vliegt voorbij. Wij blijven bij de tijd. Oók in 1994 Garage Dros en medewerk s wenst haar leden een Het bestuur. Wezenland 1, Den Burg, tel. 13111 Het bestuur Pater Witteplein 13.1791 OP Den Burg telefoon 15752 autotelefoon 06-52801260 voorrang Familie Goes wenst een ieder prettige feestdagen en een voorspoedig 1994. Ineke en Rick. Bregje en Lieke wensen familie, collega's en vrienden een gelukkig 1994. Prettige feestdagen en gelukkig nieuwjaar. Handelsond. W. Rikkenberg Wij wensen familie, vrienden en bekenden fijne kerstdagen en een gelukkig 1994. Erik, Margo, Suzan, Marieke en Michiel Wieringa. Verhuisd van Hogereind 33 naar 33A Aad Kooger. Tevens wens ik iedereen fijne kerstdagen en een gezond 1994 toe. Autoschade Herm v.d. Beek wenst u een vrolijk kerstfeest en alle goeds voor 1994. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Hans, Rita, Erik-fan en Marjon Bruins. Mevrouw Uidam wenst u allen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Iedereen prettige kerstdagen en een voorspoedtg 1994 toegewenst. Peter Kaan. Jaap en Stien Stoof wensen alle bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Familie, Menden en bekenden wensen wij fijne feestdagen en een voorspoedig 1994. Fam. Jan van der Star Schorreweg. Wij wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1994! Fam. J. Preztvloka, Koringstr. 2BI, 2820 Bremen 70 en familie G. Eelman, Noordwester 37 1791 HE Den Burg. G. Hoogerheide en C. Hoogerheide-Eelman wensen familie, vrienden en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Iedereen een sportief 1994 toegewenst door de beheerders van Sporthal ,,Ons Genoegen", Beatrixlaan en De Ferrever Pierre en Piet Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Mw. J. Mulder-Boerhorst Verpleeghuis Den Koogh, Den Helder. Mane Verijzer-Halsema wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gezond en gelukkig 1994. Wij wensen u een goed 1994. Bram Guiljam Maart je Guiljam-Hagemeijer. Familie, vrienden en bekenden een voorspoedig 1994. Fam. A. J. Winter Thijsselaan 85. J. Witte J. Witte-Reij wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Wij wensen u prettige kerstdagen en een voorspoedig 1994. Fam J. P. Kok De Ruyterstraat 19. A. Wuis T. Wuis-Roeper wensen familie en bekenden een prettige kerst en een gelukkig 1994. ASSOCIATIE - JAN PELGRIM REUS EN LEEUWENKAMP BV. ARCHITECTEN B.N.A. V.I.B.A. Gasthuisstraat 124 1791 GM Den Burg - Texel Van 25-12-1993 tot 11-1-1994 bezinnen wij ons op het afgelopen jaar en doen weer nieuwe inspiratie op voor het komende jaar. Het kantoor is tijdens deze periode gesloten. Martine vanaf een koud en winderig eiland, een warme groet naar een zonnig en warm eiland. Fijne feestda gen en een goed en gezond 1994 voor jullie allemaal. Van papa, mama. Klaasjan, Lisctte, Charlotte Brenda, Tijmen, Johan (Pietje), C. Verseput C. Verseput-Eelman wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Hans en Ria Kirsten en Etienne wensen familie en vrienden een vredig kerstfeest en een goed 1994. Cees, Annemane, Robert en Peter wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Bungalowverhuur ,,De Kemphaan" Alle bewoners van ,,St. Jan' en personeel, alle vrienden en bekenden prettige feestdagen en een gezond 1994. H. C. van Duren. Familie Langeveld Rozendijk 12 wenst familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Mien en Thijs Visser wensen vrienden en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Prettige kerstdagen gelukkig nieuwjaar Fam. Bremer, Plevierstr. 20. Ton en Caroline van der Gaag wensen familie, vrienden en kennissen gezellige kerstdagen en een voorspoedig 1994. M. Bremer wenst familie, vrienden, bekenden en buren goede kerstdagen en een gelukkig 1994. Mevr. V. van Lenten-Boon (Gollards, kamer 19) wenst familie, vrienden en kennissen een gelukkig en gezond nieuwjaar. D den Braven Starkenburgh 68 wenst familie, vrienden en bekenden een prettige Kerst en een goed 1994. Vanuit Australië iedereen fijne kerstdagen en een te gek 1994. xxx Hans Kreeft. Dansclub MaDiRa wenst alle leden, familie, vrienden en kennissen een prettige Kerst een goed uiteinde en een succesvol 1994 toe. Maaike, Dick, Stephan en Dennis Raateland. Voor ons geen vrolijke Kerst. Het afgelopen jaar was verdrietig. Daar we geen kaarten versturen, wensen we bij deze alle mensen een goede Kerst en een gelukkig 1994. Els Janna en Fer. J. Zegers-Kikkert wenst familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. De advertentie- en abonnementenrajdeling van de Texelse Courant wenst een ieder prettige kerstdagen en een gelukkig, gezond en economisch goed 1994. Carry de Kok Carina Bakker Kees Klaas sen. Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig 1994. Fam. IgPlaatsman. Hotel Rebecca Ben, Hennie en Bart Oostra wensen iedereen prettige kerstdagen en een gezond 1994. Harm en Christel van Dijk wensen alle familieleden fijne kerstdagen en een gelukkig 1994. Familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en voorspoedig nieuwjaar. W. Maas G. A Maas-Tessel Bernhardlaan 139, Den Burg. Prettige kerstdagen en een voorspoedig nieuwjaar Familie E. Appel. Yvonne en Frans de Groot wensen vrienden en bekenden een prettige Kerst en een voorspoedig 1994. Familie, vrienden en bekenden wens ik gezegende kerstdagen en een voorspoedig 1994 toe. A. Dnjver-de Ruyter Botte rstraat 41, 1794 AC Oosterend. Familie P. Koom, Maaike duinweg en A. Koom, De Houtmanstraat 35 wensen familie en kennissen een happy end en een gelukkig nteiavjaar. Familie, kennissen personeel en medebewoners prettige kerstdagen en een gelukkig en gezond 1994. iA Dijt-Ran,St. Jan Mevrouw Sala wenst de reumavereniging, het Rode Kruis, ANBO en de Koersbalclub een gelukkige Kerst en een voorspoedig 1994 toe! Prettige Kerst en een gelukkig nieuwjaar. Henk en Lidy Troost Piet en Corry Haker-Nobel wensen alle familie, buren en kennissen prettige kerstdagen en een gelukkig 1994 toe. Prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar Annie en Cor Swaerts. Astrid en Larissa Vlaar wensen iedereen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar P. Jansen H. F. Jansen-Leurs wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gezond en gelukkig 1994. Wij wensen familie, vrienden en bekenden fijne feestdagen en een goed en gezond 1994. Fam. Jo Zoetelief ,De Arend F. Oostra-Smidt wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig 1994. Martus en Anny Witte wensen de bollenpellers pïettige feestdagen. BedanktMarjan, Peter, Wouter, Ineke, Annemarie, Melroy. Tamara, Karin, Fenike, Julia, Johan, Antoinette, Jonathan, Michael, Cor, Bob, Pim, Paul, Alexandra, Rosalien, Rosita, Gerda, Jan-Jaap, Elisa, Janny, Hanny, Linda, Natascha, Mirjam, Marjo, Heieen, Johan, Marije, Ruben. Familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en gelukkig nieuwjaar. M. Moens-Schaatsenberg ,,St. Jan", kamer 214. Jaring Moll wenst u allen goede kerstdagen en een gezond, gelukkig 1994. M. Gieze-van Leeuwen wenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar G. Maat T. Maat-Eelman wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. De Stoffenboet wenst iedereen prettige feestdagen en een gezond en creatief1994. Prettige kerstdagen, gezellig uiteinde en een fantastisch 1994. Klaas en Tryntsje K. Dijker Zevenhuizen 46 wenst familie en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Bram, Narda en Mark Pool wensen fam. en bekenden prettige kerstdagen en een gezond 1994. Vanuit de Gollards" wenst Wouter van der Slikke alle familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en f éen gelukkig nieuwjaar. Hotel Beatrix, De Koog familie T. Roest wenst familie, vrienden en bekenden een gelukkig 1994. Gelukkig en gezegend Kerst en nieuwjaar A. ^Èeifnan-Smit De Gollards, kmr. 17 Den Burg. Henk en Maatje Tjepkema wensen familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. P. Schaatsenberg G. J. Otten-van Santen wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Jan, Willeke, Marieke, Chris, Jan Willem en Rertske wensen familie en bekenden gezellige feestdagen en een goed 1994. Iedereen een fijne Kerst en een gelukkig 1994. Lieuwe, Gea, Nadieh en Anouk. Ik wens de mensen wat de mensen mij wensen in 1994. Kees Hin Schtlderweg 193, Den Burg. Corina Vinke ivenst familie, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar R. van der Star R. van der Star-Kok wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Alle dansminnende van Bureton - Lindeboomzaal en 't Skiltje prettige feestdagen en 'n gezond 1994 toegewenst. Maaike - Dick - Stephan Dennis - Corry Raateland. Cor en Vera Jaspers wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gezond 1994. Ho, ho, ho. Best wishes for Christmas and the New Year from Australia. Jacq en Erika Prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar. Gert en Greet Coevert 3 Rietje Gotjé wenst alle bekenden een goede Kerst en een gezond 1994. Prettige kerstdagen gelukkig nieuwjaar Jannie en Kees Vinke. J. Koopman J. Koopman-Godek wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Jan, Wijkie en Gerie Mana v.d. Berg wensen iedereen een fijn kerstfeest en een goed nieuwjaar toe. Een prettige Kerst en gelukkig nieuwjaar. U toegewenst door de familie Rouwenhorst, Eierhandel Hennenhof. Ik wens familie en bekenden een prettige Kerst en een voorspoedig 1994. Mw. W. Hitten-Bruin Duinroosstraat 4, De Koog. Joop en Stien Witte Bernhardlaan 122 wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een- voorspoedig 1994. V- Prettige feestdagen en een gezotid en voorspoedig 1994. Restaurant De Fuik. P. A. Zegers M. Zegers-Duinker wensen familie en bekenden een prettige Kerst en:i een gelukkig 1994 <Thalassa: schoonheidssalon voor dames en heren wenst een ieder fijne kerstdagen en een gezond en gelukkig 1994 toe Marja Koom-Wijnho) M. Witte M G. Witte-Goeman 4 wensen familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. B. Hin-Witte wenst familie, buren en bekenden een zalig kerstfeest en een gezond 1994. Zalig kerstmis gelukkig nieuwjaar familie, buren, kennissen. M. Witte-Rutten. Wilma Koom Duitsland wenst familie en bekenden een prettige Kerst en een gelukkig 1994. Dat '94 gunstig mag wezen voor iedereen die dit wil lezen. Henk en Tilly Spigt Wij wensen alle Menden en bekenden op Texel prettige kerstdagen en een ivorspoedig 1994. Fam. Klinkers y Meppel. Wij wensen familie en Menden fijne feestdagen en een gezond 1994 toe. Henk-Tineke Pascal en Jeroen ,,De Grie" Zalig kerstfeest en gelukkig nieuwjaar. Familie Bakker Gravenstraat 12 Mevrouw Sala wenst alle bekenden een gelukkige Kerst en een voorspoedig 1994 toe! Gaukje, een prettige Kerst. Een poot van Arlette. VRIJDAG 24 DECEMBER 1993 VERF - GLAS BEHANG - TAPIJT - GORDIJNEN t 2 Woondecoratie Spinbaan 1, Den Burg. Telefoon 13179 C3 VERF GLAS BEHANG - TAPIJT - GORDIJNEN X) ON <C wenst u p.- f

Texelsche Courant | 1993 | | pagina 13