Sp°rt Schrappen status tweede woning weinig zinvol Stimuleringsprijs voor damesteam zaa voetbal Nieuwe cursussen komend voorjaar „Liever thuiswedstrijden op Texel spelen" TEXELSE 20 COURANT Studenten Erasmusuniversiteit: Dammer Vlaming weet Voskuil te verslaan Volleybal Klaverjasclub haalt hoogste gemiddelde Prima aanbod bij keuring melkvee Oefenwedstrijd De Koog 1 Jaap Dros schudt concurrent af Schaker Joop Rommets speelt simultaan Zaalvoetbal VVV-kantoor gekocl door Th. van Hoori Vandalen vernielt caravan wielercli VRIJDAG 7 JANUARI 1994 De zaalvoetballende Klif-dames grijpen de Stimuleringsprijs met beide handen aan. Op de foto: Janien de Bruijn. Marjo van Heerwaar den. Anita Witte, coach Dirk Eelman. voorzitter Dirk Maas. Natasja van der Vis, Irene Penha. Carolien Reij en Marjan Nicolay. Het zaalvoetbal voor dames moet terug op Texel. Dat is de hartgron dige wens van het damesteam van zaalvoetbalvereniging Klif, dat uit handen van de redaktie van radioprogramma Sportlokaal de „Stimuleringsprijs" kreeg uit gereikt. „Een belangrijke erken ning voor een hechte ploeg die sinds vorig seizoen uitsluitend nog aan de vastewal speelt", al dus Klif-voorzitter Dirk Maas. Maas is trots op zijn damesteam dat debuterend in de hoofdklasse vorig seizoen ongeslagen kampi oen werd. „Ze hebben veel voor elkaar over, een echt team. Over winningen van 10-0 waren toen meer regel dan uitzondering." Ge promoveerd naar de sterkere afde lingsklasse stuiten de dames dit seizoen op meer tegenstand. Maas: „Ze verliezen zelfs wel eens. Maar het gaat er nu veel spannender aan toe en dat is toch een stuk leuker als je wat tegen stand ondervindt." Teamgeest Toch bezetten de Texelse dames met twee punten minder dan de koploper nog de vierde plaats. Een succes dat voor een deel aan de wilskracht en teamgeest van de ploeg kan worden toegeschreven, maar dat volgens Maas nooit tot stand zou zijn gekomen zonder co ach Dirk Eelman die „bij het fana tieke af is". Eelman: „Je kunt op Gerrit Vlaming is al geruime tijd goed bezig in de subtop van de Texelse damcompetitie. Onder meer liet hij sterk spel zien tegen Harry v.d. Wetering en Piet Bake- laar en ook in de bondscompetitie staat hij aan het vijfde bord zijn mannetje. Tegen clubkampioen Victor Voskuil haalde Vlaming de ze week verrassend uit; Voskuils eerste verliespartij sinds 17 de cember 1991. Blijkbaar had Vlaming goede voor nemens gemaakt, want hij speel de een berepartij. Met enig fortuin ontweek hij Voskuils listen en be landde in een zodanig voordelige stand, dat zijn opponent heil zocht in een ultieme poging het verlies af te wenden. Vlaming rondde zijn overwicht echter af met een fraaie winst door oppositie. Door de nederlaag van Voskuil is de spanning in de kop van de rang lijst weer volop aanwezig. Boven dien liggen spelers als Bruin, De Wolf, Vinke en Vittali op de loer om te profiteren van eventuele misstappen van Voskuil of Ba- kelaar. Gerrit Blom liet zich weer van zijn degelijkste zijde zien en hield Ri- nus Vittali netjes op remise. Frans Bos flikte dit ook voor de zoveelste maal: in het zicht van de haven zag Cees Vinke zijn winstkansen in rook opgaan. Adriaan Bruin be gon het nieuw jaar snel en doel treffend. Een fraaie meerslag- wending was Jos de Wolf al vroeg in de partij te machtig. De Wolf herstelde zich in de herkansing ten koste van Frans Kuiper, die met name in de tijdnoodfase misgreep. Ate Sijtsma vocht goed terug te gen Wim Timmer en behaalde een verdiend punt. De recente uitslagen: V. Voskuil-A Bruin 2-0; G. Vlaming-P. Bakelaar 0-2; C Vmke- H.vd.Wetermg 2-0; A. Sijtsma-G. Blom 0-2; J de Wolf-A. Bruin 0-2, G. Blom-M Vittali 1-1; C. Vinke-F Bos 1-1; W Timmer- A. Sijtsma 1-1; J. de Wolf-F. Kuiper 2-0; G. Vlaming-V. Voskuil 2-0. twee manieren proberen je doel te bereiken: door inzet of techniek. Het ene mag niet ten koste gaan van het ander. Maar wij proberen er wat moois van te maken, want kracht is niet onze sterkste kant. Tegen stevige ploegen hebben we het nog wel eens moeilijk." Training Een kijkje op de training van de zaalvoetballende Klif-vrouwen leert dat het spelletje ze niet slecht af gaat. Nonchalant wordt een balletje hoog gehouden en de Programma eilandcompetitie dinsdag 11 januari: Veld A, mannen: 18 30 u. Handicap '94-Sportshop Pilaar 19.12 u RWS-Pilaar Handicap '94 19.54 u. Maarcob.-Tex. Autocentr. RWS 20.43 u. V.d. Woude-Tatenhove 1 Autoc. 21.30 u. Kobeko-DGM Vd. Woude 22.18 u ABN/AMRO-P28/De Krim DGM Veld B, vrouwen en gemengd. 18 30 u Bremakk.-Tïmmers B. Wiersma 19.12 u. Wiersma A-Rival Bremakker 19.54 u. Waayer-NBC EcoMare 20.43 u. Super-Ecomare Waayer 21.30 u. Fitt-Gr. Slock 2 Cocky's 22.18 u. Cocky's-PH/Oranjeb. Fitt Veld C, vrouwen: 18.30 u. Eierl. Huis-Klif 12 Durper D. 19.12 u Durper D.-Haarstudio Eierl. 19 54 u. Mantje-lepe de Boer Haarst. 20.43 u. Top Tien-7 Provinciën Vlier 21.30 u. Vlier-Leydekkers Top Tien 22.18 u. Zeilmakerij-Nioz Leydekkers Wedstrijdleiding: Magda en Annemiek, tel. 27182 Gerhard Benjamins en let Moree zijn de op de dertiende avond van klaverjasclub De Burg als eerste geëindigd met de mooie score van 7460 punten. Zij stijgen hier door drie plaatsen en staan nu op de 22e plaats. Eveneens een mooie score was er voor Rosa Harbers en Ada Vlas. Met 7331 punten komen zij op de negende plaats terecht, wat drie winstplaatsen betekent. Ook was het opnieuw een goede avond voor Fenny Hopman en Ruth de Ruwe. Met hun 7157 punten zijn zij nog verder uitgelopen. Zij staan op de eerste plaats van het klasse ment met ruim 2300 punten voor sprong op de nummers twee. Cees Vinke en Henk Bakker be haalden 7035 punten, zij stijgen één plaats en staan nu zevende. Marja en Martien Bakelaar (laatste werd vervangen door Ron Kam- minga) behaalden 6795 punten en bleven op de achttiende plaats staan. Verder bleef alles dicht bij elkaar. De laagste score was nog behoorlijk met 5508 punten, waardoor er deze avond het hoogste gemiddelde werd gespeeld. Totaalstand na 52 partijen: 1. R de Ruwe-F. Hopman 89078, 2. P. van Heerwaarden-W. Derksen 86750; 3. C. Koomen-G. Smit 86325; 4. Echtpaar F Veeger 86141; 5. C. Bos-R. de Zwart 85661, 6 J Wiersma-J. Vinke 85623; 7 C. Vmke-H. Bakker 84763; 8. E. J. Geus-P. de Porto 84509; 9 A Vlas-R. Harbers 84059; 10. Echtpaar J. Spaans 83746. Stand 2e periode: 1. R de Ruwe-F Hopman 30393; 2 J Wiersma-J. Vinke 29110; 3. G. Smit-G. Festen 28843; 4. Echtp. J van Heerwaar den 28581; 5. P. van Heerwaarden-W Derksen 28478; 6. T den Braven-B. de Ridder 28421; 7. C. Vinke-H. Bakker 28186; 8. N v.d. Veen-C. Zijm 27792; 10 R. Caspers-K. van Heerwaarden 27603. snelheid waarmee de bal rond gaat zet aan tot duizelingen. In de gymzaal van 't Skiltje gaan ze er elke week fanatiek tegen aan, vertelt speelster Carolien Reij, die wegens een blessure de ver richtingen van haar teamgenoten vanaf de zijkant volgt. „We hebben allemaal plezier in het spel en zijn een echt team. De trainingsop komst is redelijk. Niemand mop pert erover dat we elke week een avond naar de vastewal moeten, zelfs al moeten we in Hoorn spe len of zo. Nee hoor, lekker spelen en na afloop gewoon een biertje." Liever op Texel Het team is noodgedwongen inge deeld in rayon Den Helder en dat betekent dat de thuiswedstrijden in de marinestad worden gespeeld. Ze zouden dat liever op Texel doen. „Dan trek je tenminste wat bekijks waardoor andere vrouwen op het eiland misschien ook wel zin krijgen om te spelen." Klif-voorzitter Dirk Maas zegt dat zijn vereniging alles in het werk stelt om meer vrouwen in de zaal te krijgen en dat de KNVB niet af kerig is van hun verzoek. Hij hoopt dat derayoncommissie van zaal- voetballend Texel ook wil meewer ken, Stilletjes koesteren de Klif-dames namelijk de wens dat daarmee de basis wordt gelegd voor een damescompetitie zoals die enkele jaren geleden bestond. Voor de zevende maal wordt woensdag in manege Akenburg de winterkeuring van melkvee ge houden. De voorkeuring beloofde een prima aanbod. De 36 aanwe zige dieren - afkomstig van de crème-de-la-crème van de Texelse bedrijven - worden dit keer beoor deeld op hun exterieure kwalitei ten, die over de gehele linie tot de provinciale (sub)top behoren. De organisatie van de winter keu ring is in handen van de vijf Texel se veeteelt-studieclubs. Zij kunnen zich verheugen in de deel name van enkele oudkampioenen. Acte-de-présence geeft onder meer de koe Gelske 186 van Ge rard Witte van het Burger Nieuwland. Het dier werd tijdens de landbouwdag van vorig jaar in Den Hoorn gekozen als beste. Sa men met een koe van Ard Plaats man gooide Gelske 186 bovendien hoge ogen tijdens de Hozubra, een winterkeuring in Utrecht waar en kele honderden topkoeien uit Noord- en Zuid-Holland, Utrecht, Brabant en Zeeland meedongen om de hoogste prijzen. De keuring in Akenburg wordt door de organisatie als een ideale plek gezien voor Texelse veeteel thouders om de concurrentie met elkaar aan te gaan. Wie de beste koe heeft in de drie rubrieken wordt bepaald door de heren Vent- sahm en Lansbergen, Noordhol landse keurmeesters die nieuw zijn op dit evenement. Er is ook een publieksprijs, bestaand uit een grote vleesschotel. Alle toeschou wers kunnen meekeuren voor die publieksprijs. De toegang is zoals altijd gratis. Het evenement gaat om 14.00 uur van start. Rond 20.00 uur is de prijsuitreiking, waarna voor leden van de veeteelt-studieclubs en hun aanhang een feestelijke avond in het verschiet ligt. Indien de gesteldheid van het veld het toestaat, speelt het voetbalelf tal van De Koog 1 zaterdag eer oefenwedstrijd tegen Black Boys Deze tegenstander uit Sneek komt uit in de hoofdklasse. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Het plan van de gemeente om in het bestemmingsplan De Koog de status tweede woning te ontne men aan huizen die een jaar of langer permanent zijn bewoond, wordt door rechtenstudenten van de Rotterdamse Erasmusuniversi teit weinig zinvol gevonden en schadelijk voor de eigenaars. Een werkgroep van de studenten onderzocht het vraagstuk tijdens een vorig jaar gehouden werk week, waarbij meer actuele Texel se kwesties met juridisch interessante kanten onder de lou pe werden genomen. Hoewel de uitspraak geen directe consequen ties zal hebben voor de gemeente lijke standpuntbepaling, is het toch een hart onder de riem van de belangengroep die ervoor ijvert dat de gemeente de tweede wo ningen als zodanig gewoon in stand laat. Volgens de bij de groep betrokken makelaar Hans Eelman zal het ont nemen van de tweede woning- status een waardevermindering van 25% veroorzaken. De studen ten spraken met hem, met initia tiefnemer Mart Nouwen, de gemeentelijke ambtenaren Olaf Storms en Marian Nicolay en met Mr Peter Traudes, advocaat van de belangengroep. Communicatie De studenten concluderen aan de hand daarvan dat de communica tie tussen de gemeente en de be trokken bewoners gebrekkig is. De bewoners zouden minder proble men hebben met de „degradatie" van hun woningen als er compen satie tegenover zou staan. Als middel om de woningnood te bestrijden, vinden de studenten de voornemens ondeugdelijk; het helpt namelijk vrijwel niets. Er zul len daardoor maar heel weinig wo ningen vrij komen en dan nog op lange termijn. Beter zou het zijn om van de provincie grotere con tingenten nieuwbouwwoningen los te krijgen Ook het argument dat door het terugdraaien van het aantal tweede woningen de leef baarheid van de woonkernen wordt vergroot, vinden de studen ten niet erg sterk. Het gaat im mers om woningen die nu al in de praktijk permanent worden be woond. De niet-permanent be woonde huizen blijven buiten de maatregel waardoor de leegstand Schaker Jaap Dros begon 1994 met een geringe voorsprong op Rinus Vittali en Jaap de Wijk in de strijd om het Texels kampioen schap. Meteen in de eerste ronde van het nieuwe jaar heeft Dros al een concurrent van zich af weten te schudden. In een rechtstreeks duel werd Vittali teruggewezen, die daarmee op grotere afstand is beland. De Wijk is nu nog de enig overgebleven concurrent en met hem kan Dros volgende week af rekenen. Het belang van het onderlinge treffen tussen Dros en Vittali was natuurlijk groot en daarom ging Dros er maar eens goed voor zit ten. Hij ging bijzonder zorgvuldig te werk tegen de Caro- Kannverdediging waarmee Vittali voor de dag kwam. Die zorgvuldig heid was nodig, want Vittali geldt als specialist op het gebied van de Caro-Kann. Met grote nauwkeu righeid manoeuvreerde Dros zijn stukken, zodat een handvol aan- valsmogelijkheden ontstond. De situatie werd zo dreigend dat Vit tali niet eens de tijd kreeg om zijn koning met een rochade in veilig heid te brengen. Alle witte stuk ken deden nu mee aan de aanval op de ingesnoerde stukken van Vittali en, met de koning in zo'n kwetsbare positie, was er geen sluitende verdediging meer te vin den. Dros werd daarmee beloond voor zijn positioneel scherpe partij. De titelverdediger moet nu alleen nog Jaap de Wijk in zijn voetspoor dulden, die in een Spaans vier- paardenspel Thijs Witte kansloos liet. Positieve berichten zijn er te mel den over de jeugdspelers van En Passant. Jan Willem Bakker, Emile Keyser en Douwe Hoekman bewe zen hun talent door alle drie met zwart te zegevieren. Door verdere thuisstudie kan de opmars van de jeugd nog ver reiken. Willem van de Rijke verraste Gerard Zoetelief door hem in acht zetten van het bord te combineren. Met een hul peloos gebaar gaf Zoetelief op. Uitslagen K. Bruining-F Eijgenraam 0-1; T Witte-J. de Wijk 0-1; F. van Tatenhove-D Hoekman 0-1; W. van de Rijke-G. Zoetelief 1-0, M. Witte-E. Keyser 0-1; R Riegman-J. W Bak ker 0-1; J. Dros-R. Vittali 1-0. niet wordt tegengegaan. Volgens de studenten heeft de ge meente teveel het eigen belang op het oog en niet dat van de eige naars die met de waardeverminde ring opgescheept worden. „Uiteindelijk zal de maatregel tot gevolg hebben dat particuliere be langen van de één (huiseigenaren) zullen worden uitgewisseld tegen de particuliere belangen van de ander (woningzoekenden), terwijl het nu juist de taak van de ge meente is om oplossingen aan te dragen die dienstig zijn voor de be langen van beide groepen". Schaker Joop Rommets speelt woensdagavond 12 januari een si- multaanwedstrijd in café „Het Wa pen van Texel" in Den Hoorn. Rommets is in 1985 kampioen van Texel geweest en was in zijn stu dietijd actief in het landelijke schaakcircuit. De avond wordt ge organiseerd door Schaakclub Den Hoorn, die belangstellenden uitno digt achter het bord plaats te ne men. Toeschouwers zijn tevens welkom. De simultaan begint om 20.00 uur, maar schakers worden verzocht iets eerder aanwezig te zijn. Opgave kan diezelfde avond. Deelname kost f2,50. Na het uitvallen van donderdag en vrijdag als gevolg van de Teso-vergadering in de sporthal, volgt hier het gewijzigde pro gramma: Zaterdag 8 januari: 17.30 u. Casino 4-De Krim 3 18.20 u. Oosterend 5-De Krim 2 19.10 u. Plus Klus-Casino 20.00 u. Le Berry-De Koog Zaaldienst: Texel Zondag 9 januari: 12.30 u. Jelleboog-Klif 2 13.20 u. Casino 2-De Krim 14.15 u. De Koog 4-De Krim 3 15.05 u. Casino 4-0osterend 4 15.55 u. Texel-Oosterend 5 16.35 u. Klif-Mantje Zaaldienst: Plus Klus Het voormalige VVV-kantoor de Dorpsstraat in De Koog is kocht door hotelier Theo Hoorn van „De Zwaluw". De transactie via Texel Vastgi kwam gisteravond rond. Voor het kantoor waren meert gegadigden, waaronder De K Badplaats. Overeenstemn werd bereikt met Van Hoorn, voornemens is het pand te vei ren. Daarbij geldt de bepaling het gebruik met concurrerend i zijn voor de VVV. Activiteit op gebied van toeristische inform of logiesbemiddeling is dus geoorloofd. Serieuze interesse huurder heeft De Boer Bemii ling uit Oosterend, die zich b houdt met assurantieën administratief-commerciële op steuning van diverse stichtin en andere organisaties, waaroi De Koog Badplaats. Joke de II liet vanmorgen weten dat ira de huurprijs nog onderhani moet worden. Het onderkomen van Wielerve niging Texel is ten prooi geva aan vandalisme. Onbekem hebben van maandag op dinsifi een metersgroot gat gemaaki de zijkant van de stacaravan aan de wielerbaan stond. Bin werd een ravage aangericht. De schade is zo groot dat de c; van niet meer is te herstellen, club betreurt de vernieling, tem omdat de caravan al eerder d vandalen werd toegetakeld. T< zijn er schotten voor de ran aangebracht. Overigens koeste de vereniging wel plannen voor aanschaf van een degelijker por cabine, maar dat vergt een inv tering van f20.000,- en w daarom nog een jaar uitgestf Door het vandalisme zal de wie club dat besluit moeten herz Getuigen worden verzocht zij de politie te melden. (Foto Gerard Timme De Welzijnsstichting houdt de ko mende maanden weer diverse cursussen, waarvoor men zich met bijgaand inschrijfformulier kan aanmelden. Voor nadere in formatie kunnen belangstellen den terecht bij de administratie van de Welzijnsstichting, in d' Ou we Ulo, Wilhelminalaan, Den Burg, geopend van 9.00-17.00 uur, tel. 15582. Kindercursus theater De bedoeling is: samen een to neelstuk maken, hiervoor rollen verdelen, kleding bedenken, affi che en decor maken. En dan na tuurlijk opvoeren. De voorstelling onstaat vanuit improvisatie. De spelopdrachten zijn erop gericht de kinderen spelenderwijs kennis te laten maken met verschillende vormen van theater. Het voor naamste doel is echter: Met ple zier met elkaar bezig zijn, je vrij kunnen uiten, de uitdaging durven aannemen en je fantasie leren ge bruiken. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen hier aan meedoen. Docente: Anneke Berghuis; dag: donder dagmiddag 15 45-17.15 uur; aantal: 12 lessen; kosten: f100,-. start: 10 februari 1994 Videoproject voor jongeren Deze cursus is bedoeld voor jon geren vanaf 14 jaar. Het is niet no dig een eigen videocamera mee te nemen, het is de bedoeling om met elkaar een videofilm te ma ken, waarbij alle taken verdeeld worden. De film heet „De Verleiding" en is gemaakt in de traditie van de tele visie. De leerstof is gesplitst in di verse onderdelen, die telkens worden gevolgd door oefenop drachten. Computeranimaties zor gen voor een visuele uitleg van elk element in de film. Ook wordt aan dacht besteed aan het maken van een scenario en de verfilming hiervan. Docent: Jaap Eeiman; dag: dinsdag: tijd 19.30-21.30 uur; aanta) lessen: 11 lessen; kosten: f110,-; start 8 februari 1994. Klussen in en om huis In deze cursus komen de eenvou dige klussen op huis-, tuin- en keu- kengebied aan de orde. In de praktijk blijkt dat bijvoorbeeld ou deren en alleenstaanden voor een voudige reparaties de hulp van anderen in moeten roepen. Door het volgen van deze cursus wordt een grotere mate van zelfstandig heid bereikt. Enkele voorbeelden van de te behandelen onderwer pen: elektra (vervangen van stek kers e.d.); lekkage (vervangen van een kraanleertje); vernieuwen of repareren van hang- en sluitwerk. Verder is er ook ruimte om in te gaan op vragen en/of suggesties vanuit de groep. De cursus wordt gegeven in d'Ouwe Ulo. Docent: Nico van Egmond; dag zaterdag; tijd: 10.00-12.00 uur; aantal: 6 lessen; kosten /80,-, start: 5 februari 1994 Basiscursus MS DOS Doel is het leren omgaan met besturingsprogramma MS DOS 5.0 door het te behandelen van de meest gebruikte DOS-opdrachten. Inhoud van de cursus: interne- en externe opdrachten; formatteren; kopiëren; bestanden; directory- structuren; configuratiebestand; batchbestanden en macro's; back up/restore. Docent dhr. F Wigman; dag. donderdag; tijd: 19.30-22.00 uur; aantal: 7 lessen, kosten: /150,-; start: 10 februari 1994. Kennismaken met teken en schildertechnieken Voor iedereen die graag onder deskundige leiding bezig wil zijn met tekenen en schilderen. Door middel van concrete opdrachten wordt de cursist in staat gesteld eigen vaardigheden verder te ont wikkelen. Daarbij zullen verschil lende technieken, materialen en onderwerpen aan bod komen. Docent: Pieternel Geurtz; dag: maandag; tijd: 15.30-17.30 uur; aantal: 7 lessen; kosten: f90,- (incl. materiaal); start: 7 fe bruari 1994. Origami voor beginners Origami betekent Japanse vouw- kunst. In deze cursus worden de grondbeginselen van origami bij gebracht. Ook wordt aandacht besteed aan de rijke cultuur van het Japanse vouwen, docent: Marrigje Barnard; dag: maandag; tijd: 20.00-22.00 uur, aantal: 10 lessen; kosten: /125,- incl. materiaal; start: 31 januari 1994. Grimeren en schminken Deze cursus bestaat uit twee se ries van zes lessen. De eerste serie behelst de „toneelgrime". In deze cursus worden de grondbeginse len van het grimeren geleerd. Ook worden er maskers gemaakt, baarden en snorren. Deelnemers moeten zelf zorgen voor een mo del om te oefenen. De tweede se rie van zes lessen behandelt „feest- en kindergrime". In deze cursus leert men om allerlei ge zichten te schminken. Ook bij deze cursus is het wenselijk dat men zelf voor een model zorgt. Voor beide cursussen geldt een mi mum van twaalf deelnemers. Docente: Juul Swarthof; dag: dins tijd: 20.00-22.00 uur; aantal: 2 x f sen; kosten: f 60,- per serie van 6 les exclusief materiaal; start: 8 februari 19 Fotogr. De cursus is bedoeld voor ai teurfotografen die de grondbei selen van de fotografie wi leren. Daarbij wordt vooral op de kleine details en de cursis na het volgen van deze cursui staat om een behoorlijke fotos te maken. Er wordt aanda besteed aan het gebruik van camera, zwart-wit en kleurfi grafie. De onderwerpen die bef deld worden zijn o.a. licht en I kleur, fotograferen tijdens vak tie. Het is ook de bedoeling één keer of twee keer buitenop mes te maken. Docent: Edo Kooiman; dag: woens tijd: 20.00-22.00 uur; aantal: 5 les kosten; f 50.-; start: 16 februari 199 Lezini Over andere culturen: zondagr dag 13 februari 1994, 14.30 ui d' Ouwe ulo. Toegang gratis. Over de Islam: zondagmiddag februari 1994, 14.30 uur in d' we Ulo. Toegang gratis. X Hierbij geeft ondergetekende, Naam: Adres:- zich op voor de volgede cursussen: Tel: (dati Texel,...-.... (handtekening) -I Opsturen naar Welzijnstichting, Postbus 143, 1790 AC Den Burg langsbrengen bij onze administratie in d' Ouwe Ulo. x

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 10