Weekend „Ruime jas"-model als alternatief relatienota Film Kleinkunstfestival weer in Klif 12 VOOR Agenda 12 Texels Belang stelt provincie voor: TEXELSE COURANT van 8 en 9 januari 1994 Kerkdiensten zondag 9 januari „Eczeem" gaat niet door Werken met klei Boerenkoolfuif Scouting Texel oud Papier Cursus Close- Harmony-zingen Bezoek sterrenwacht Taxistandplaatse VRIJDAG 7 JANUARI 1994 HERVORMDE GEMEENTEN Den Burg: 9.30 u. ds. J. ter Haar. De Waal: 9.30 u. ds. H. R. Betting; viering van schrift en tafel. De Koog: 9.30 u. da. De Jong-Barends. Den Hoorn: 11.00 u. da. De Jong-Barends. Oosterend: 9.30 u. dhr. B. Guiljam. Oudeschild: 11.00 u. dhr. B. Guiljam. De Cocksdorp: 11.00 u. ds. H. R. Betting. GEREFORMEERDE KERKEN Den Burg: 10.00 u. drs. F. J. Daane; 19.00 u. drs. J. J. N. Wilmink. Oostèrend: 10.00 u. drs. J. J. N Wilmink; 19.00 u. drs. F. J. Daane. GEREFORMEERDE GEMEENTE in kerkgebouw Schoolstraat te Oosterend. 10 00 en 16.00 u. dienst. GEREF. KERK (Vrijgemaakt) in de Doopsgezinde kerk te Den Burg: 11.30 en 16.15 u. dienst. DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.00 u. ds. L. Knipscheer; Avondmaalsviering; be vestiging van kerkeraadsleden; uitz. via De Lichtboei BAPTISTENGEMEENTE 10.00 u. ds. J. Visser; 19.00 u. ds. J. Visser; Evangelisatiedienst. ROOMS-KATHOLIEKE KERK Den Burg: za. 19.30 u. dameskoor; uitzending via De Lichtboei; zo. 10.45 u. herenkoor. De Cocksdorp: zo. 9 30 u. JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal, Schilderend 19, Den Burg. Openbare lezing: 10.30 u. „Als Christenen bekomme ren wij ons om andere mensen". Wachttorenstudie: 11.20 u. „Heb goede moed!" Opgaven voor vermelding in de lijst „Voor het weekend"moeten dinsdags voor 12.00 uur wor den ingeleverd. Artsen Uitsluitend voor spoedgevallen van zaterdag 8.00 tot maandag 8.00 uur: Dokter R. A. van de Bent, Kikkertstraat 12, De Cocksdorp, telefoon 16234. Aan vragen visites s.v.p. tussen 9.00 en 10.00 uur. Zater dag en zondag apotheek geopend en spreekuur van 12.00-12.30 uur en van 17.00-17.30 uur, zonder af spraak. Tandartsen Voor spoedeisende tandheelkundige hulp: spreekuur zaterdag en zondag 's avonds om 18.00 uur precies op het adres: Hogereind 10 te De Waal. Bij ongevallen en nabloedingen: tel. 12323. Gezinsverzorging: Spreekuur na het weekend maandag 08.00-10.00 uur en 14.00-15.00 uur Nuttige adressen: 'Brand/Ambulance: Bij brand en voor spoedeisend am bulancevervoer bellen: 06-11. "Rijkspolitie: Keesomlaan 4a, Den Burg. Het bureau is dagelijks open van 9.00 tot 18.00 uur. Telefoon (dag en nacht): 12222. Dierenartsen Praktijk: Keesomlaan 11, Den Burg. Alleen in spoedgevallen tel. 12527. Gevonden munitie: Bel de politie, tel. 12222. Kruisvereniging Texel: voor dringende hulp in het wee kend en buiten de spreekuren: 02230-50150. Bel voor spreekuur, jeugdgezondheidszorg en verpleegkundige thuiszorg: 13241. Verslavingsproblemen: Voor hulp bij acute proble men met alcohol, drugs of andere verslavingen: tel. 19413 (De Nieuwe Skuul). "Kustwacht: Voor meldingen van schepen en zwem mers in nood: tel. 16270. "Chemicaliën op het strand: Bel de brandweer, tel. 12066. "Kunstgebitreparatie: Tandtechniek Van Kralingen (samenwerkend met het heelkundig centrum; vergoed door het ziekenfonds), tel. 12069. Tandtechniek R. van Oosten (particuliere praktijk), tel. 16441. Apotheek: Weverstraat 95, Den Burg Tel. 12112. Za terdag 11.00-12 30 en 15.00-17 00 uur. Zondag 11.00-12.30 uur en 16.00-17.00 uur. Buiten die tijd al leen voor spoedeisende gevallen. Rechtshulp: Gratis juridisch spreek-uur, maandag van 9.00 tot 10.00 uur in d' Ouwe Ulo te Den Burg. zendaal met „Vrolijke Treurnis". Pi anist/muzikant Maarten van Roozendaal zet in zijn eentje als het ware een hele band neer, met niks meer of minder dan zijn stem en een akoestische piano. Zijn ver loren liefdes en het zoekraken van vrouwen, waar hij altijd weer voor valt, staan centraal in de diverse en gevarieerde ,songs. Zijn stem doet denken aan Tom Waits, De Dijk en... ach. Een programma waarin een kijkje in zijn jongen sachtige leven, liefde en ongeluk beetje voor beetje worden ont huld. Hij brengt je in de sfeer van een laat café, rook, drank en senti ment. Het is heel goed mogelijk dat er achter zijn rook en piano een celliste meespeelt. Vervolgens om 21.15 uur Bor deaux Rood met „Remie". We ko men alleen en we gaan alleen en daartussen ligt een grote kolkende zee vol onzekerheden. Een wereld vol met Remie's. Allemaal alleen op de wereld. Jan van Piekeren, tekstschrijver en cabaretier, wordt op piano begeleid door Derek Brouwn. Ze laten in hun eerste programma zien dat eigenlijk niets leuker is dan een gezonde dosis drama. Met eigen teksten en mu ziek, vol zelfspot en integriteit, willen zij er op wijzen dat er veel meer op straat ligt dan alleen hu mor. Op naar 2000, ieder voor zich en God... Tot slot om 22.00 uur René M. Broeders met „Gaat u maar zitten, ik blijf wel staan". Luisteren naar René M. Broeders staat voor wor den meegesleept in scherpe, ont roerende envooral muzikale liedjes. Toch valt er ook te lachen door de spontane grappen die ont staan in de dialoog met het publiek. U stelt zelf het programma samen, geen wonder dat u al snel denkt dat de teksten speciaal over u gaan. René begeleidt zichzelf op piano en hij krijgt een oneindig goed humeur, als hij na afloop iemand een van zijn pakkende me lodietjes hoort fluiten. Entree: per avond ƒ12,50, vrien denprijs ƒ10,00. Passepartout voor 3 avonden ƒ32,50, vriendenprijs ƒ25,00. Omdat een van de spelers van de Toneelgroep Oosterend niet in staat is op te treden, moet de één-acter „Eczéem" zondag in Cinema Texel worden geschrapt. Het stuk „Wat drink ik nou hele maal" van de groep „Vuilnis" gaat wèl door, aanvang 16.00 uur. De toegangsprijs blijft f5,-. Kaarten zijn nog verkrijgbaar bij de Welzijnsstichting in dorpshuis d'Ouwe ULO en vanaf een half uur voor de voorstelling aan de zaal. De cursus „Werken met klei" van Nesrin Düring uit Oosterend be gint op woensdag 12 januari. Deelnemers leren omgaan met verschillende technieken van handvormen en glazuurbereiding en leren het bouwen van en sto ken met een eenvoudige houto ven. Zowel beginners als mensen met ervaring zijn welkom. De cur sus bevat tien lessen, 's woens dags van 13.30 tot 15.30 uur in het gebouw van de Vrije School aan de Gasthuisstraat in Den Burg. Kosten inclusief materialen bedragen ƒ120,- Inlichtingen en opgave: Nesrin Düring, tel. 18879. De Jeroengroep van Scouting Texel houdt zaterdag haar traditio nele boerenkoolfuif om het nieu we jaar in te luiden. Het festijn begint om 16.00 uur. Naar ver wachting kan iedereen om 18.00 uur volgegeten huiswaarts keren. De organisatie rekent erop dat alle leden aanwezig zijn. Wie niet kan, wordt verzocht af te bellen bij de eigen speltakleiding. Verder is iedereen welkom die zich met de Jeroengroep verbonden voelt, zo als oudpapierrijders en andere vrij willigers. Datzelfde geldt voor kinderen die kennis willen maken met de club. Iedere zaterdag haalt Scouting Texel oud papier op. De mensen worden verzocht deze spullen vóór 10.00 uur aan de straat te zetten, zodat ze vlot kunnen wor den ingeladen. Komende zaterdag wordt oud papier etc. opgehaald in de volgende straten: 3. Schilderend, Keesomlaan, Em- malaan, Haffelderweg, Ada van Hollandstraat, Pieter van Cuyck- straat en Elemert. Vrijdag 7 januari In Cinema Texel draait om 14 00 uur „De prinses en de trollen", om 15.30 uur „The Muppet Chrfistmas Carol" en om 21.15 uur „Hard Target". Om 20.00 uur begint in sport hal Ons Genoegen de buiten gewone aandeelhouders vergadering van Teso, waarin zal worden beslist over de om zetting van de NV in een coö peratie. De bijeenkomst wordt rechtstreeks uitgezonden door Radio Texel. Zaterdag 8 januari De Wielervereniging Texel houdt een veldrit bij de Bies- boschweg in de Dennen. Start jeugd om 14.10 uur; senioren A en B 14.30 uur. In Cinema Texel draait om 14.00 uur „De prinses en de trollen", om 15.30 uur „The Muppet Christmas Carol" en om 21.15 uur „Hard Target". Van 16.00 tot 18.00 uur wordt in het groepsgebouw aan de Bernhardlaan de boe renkoolfuif van Scouting Texel gehouden als feestelijke inlei ding van het nieuwe jaar. Wel kom zijn leden, vrijwilligers en kinderen die kennis willen ma ken met scouting. Om 20.30 uur begint in de schouwburgzaal van De Lin deboom een feestavond van de menvereniging Tussen Wad en Duin. Zondag 9 januari Tourclub Taxi 12000 houdt een veldtoertocht. Start om 10.00 uur vanaf veerhaven 't Horntje. In Cinema Texel draait om 14.00 uur „De prinses en de trollen" en om 21.15 uur „Hard Target". In Cinema Texel wordt door de toneelgroep Vuilnis de éénac- ter „Wat drink ik nou hele maal" opgevoerd. Aanvang 16.00 uur; entree f5,-. De op voering van „Eczeem" door de Toneelgroep Oosterend vervalt. Maandag 10 januari In het kader van de „Week van gebed", worden tot 15 januari elke avond van 19.00 tot 19.45 uur gebedssamen komsten gehouden in Het Olijfblad in de Weverstraat in Den Burg en in het Gerefor meerd kerkelijk centrum in Oosterend. In Den Hoorn op donderdag 13 januari bij de fa milie Graaf aan de Naalrand. In Cinema Texel draait om 21.15 uur „Hard Target". Dinsdag 11 januari In De Schakel bij de Hervorm de kerk van Den Burg hebben de Plattelandsvrouwen van de afdeling Texel een bijeen komst onder het motto „De macht van de boodschappen tas". Vrouwen hebben macht in handen omdat zij kunnen beslissen wat ze wel of niet kopen. Maar wordt daarvan wel goed gebruik gemaakt? In dorpshuis 't Skiltje heeft het college van b en w een openbare vergadering met de dorpscommissie van Oude schild, aanvang 19.30 uur. In EcoMare vertelt archeoloog Govert van Noort over „Men sen vroeger". Het gaat over recente archeologische ont dekkingen, die iets vertellen over de vroegste bewonings- geschiedenis van Texel. Sinds wanneer wonen hier mensen, hoe leefden ze en wat was hun invloed op het land schap? Aanvang 20.00 uur. In dorpshuis d'Ouwe ULO komt de afdeling Stamboo monderzoek van de Histori sche Vereniging Texel bijeen; 20.00 uur. Hoogwater te Oudeschild Vr. 7 11.20 en 04.19 u. Za. 8 04.19 en 16.49 u. Zo. 9 05.23 en 17.54 u. Ma. 10 06.24 en 18.54 u. Di. 11 07.32 en 19.43 u. Wo. 12 08.34 en 20.32 u. Do. 13 09.19 en 21.13 u. Vr. 14 09.52 en 21.58 u. Aan het strand is het ongeveer een uur eerder hoog water. De zon komt 9 januari op om 8.45 u en gaat on der om 16.47 u. 12 januari nieuwe maan. Texels Belang zal opnieuw een be zwaarschrift indienen tegen het streekplan Noordholland-noord van de provincie. Als vervolg op het bezwaar dat in november reeds werd gemaakt, neemt de kiesvereniging het nu speciaal op voor de Texelse landbouw. Op merkelijk is dat TB het overheids beleid niet meer hard afwijst, maar het initiatief wil nemen voor uitvoering van de relatienota op een manier waarin de Texelse boeren zich kunnen vinden. Het nieuwe bezwaarschrift is gis teravond behandeld tijdens de le denvergadering van Texels Belang in „Bosch en Zee". „We willen pro beren constructief te zoeken naar een bevredigende oplossing", zegt TB-voorzitter Jos Timmer in een toelichting. TB blijft het huidige beleid van rijk en provincie inzake de aanwijzing en begrenzing van relatienotage- bieden op het eiland afwijzen. Door aanwijzing als reservaat- grond en natuurontwikkelingsge bied zullen op den duur vele De Texelse Muziek- en Dansschool verzorgt in het weekend van 28 t/m 30 januari een workshop Close-Harmony-zingen. De cursus staat onder deskundige leiding van mevrouw Akke Feenstra uit Groningen. Het evenement is be doeld voor iedereen die zin heeft om in koorverband lichte muziek te zingen. Zangervaring en kennis van het notenschrift is niet nodig. Het zangmateriaal is eenvoudig. Aanmeldingen moeten voor 14 ja nuari binnen zijn bij de administra tie van de Muziek- en Dansschool. Het cursusgeld bedraagt f55,-. Er is plaats voor 15 tot 30 personen. Aan het eind van de cursus (zon dag rond 15.00 uur) zal een infor mele presentatie plaatsvinden voor genodigden. Op woensdag 12 januari gaat IVN Texel op bezoek bij de nieuw opge richte sterrenwacht. De bijeen komst begint om 20.00 uur bij het veldcentrum van EcoMare. De sterrenwacht biedt een leerzaam en interessant programma en bij helder weer wordt naar de hemel gekeken. Deze avond is alleen toe gankelijk voor leden van IVN en de Vogelwerkgroep. Gezien het be perkte aantal kijkers is opgave noodzakelijk. Daarnaast geeft IVN een cursus van twee avonden over de betekenis van geuren en kleu ren in de natuur. De eerste avond is op woensdag 19 januari en toe gankelijk voor iedereen. Voor bei de activiteiten kan men zich opgeven bij Peter Ampt, telefoon 14259. hectaren voor de landbouw verlo ren gaan, zo vreest TB. „Voor dit beleid en maatregelen is op Texel volstrekt geen draagvlak", zo luidt de conclusie. Om nu toch het be nodigde medewerking van de Texelse landbouw te verkrijgen, is TB nu bereid om samen met de landbouworganisaties een eigen uitvoeringsplan te ontwikkelen. Zelf invullen Doel is te zorgen dat enerzijds het door de provincie gewenste aantal hectaren relatienotagebied wordt gehaald, maar de invulling daarvan is een zaak van de agrariërs. TB noemt dit het „ruime jas"-model. Daarvoor is nodig dat het door de provincie voorgestelde schei dingsmodel wordt losgelaten, dit model zijn de agrarische en n tuurfunctie van elkaar gescheidt TB is voorstander van een verw vingsmodel. De „ruime jas" houdt een ruin begrenzing in, waarbinnen de i gesproken oppervlakte beheersg bied moet worden gerealiseei TB stelt voor de grens vast te sti len rond het huidige cultuurgebil van Texel. Daarbinnen zouden ini viduele boeren dan kunnen kiezi uit een gevarieerd pakket heersmaatregelen. De landbouv structuur kan hierdoor behoudi blijven, wat volgens TB ten goei komt aan de leefbaarheid van h platteland. B en w hebben het eerder gen men besluit om aan de Nikai vier taxistandplaatsen te realis ren, weer ingetrokken. Tegen li besluit waren twee bezwaren i gediend. Voor het seizoen zal no maals worden bekeken waar taxi's wèl kunnen staan. Belg Van Damme in Hard Target Jean Claude van Damme is een Schwarzenegger-achtige spierbundel uit Brussel, die het helemaal gemaakt heeft in dat verre Los Angeles. Zijn nieuwste film - Hard Tar get - is het Hollywood-debuut van de wel zeer dynamisch re gisserende Hong Kong- Chinees John Woo. Van Dam me trekt ten strijde tegen twee lugubere heren die voor veel geld safari's organiseren in de straten van New Or leans, waarbij de prooi uiter aard menselijk is. De slachtoffers zijn - u raad het al - meestal van die arme sloebers... U zult zich niet kunnen herin neren dat u eerder zoveel bloederigheid zo zwierig in beeld zag gebracht. Boven dien heeft de regisseur zo vaak het slow-motion effect toegepast, dat u alles van dichtbij en op uw gemak kunt bekijken... (Ooit een oog heel langzaam uit elkaar zien spat ten?) Toch is Van Damme met zijn knappe kop en stralend uiterlijk alleszins de moeite waard om te volgen in zijn le vensgevaarlijke manhunt door een vochtig en heet New Orleans. Do. t/m Ma. 21.15 uur Indochine Voor de filmclub-avonden op dinsdag 11 en woensdag 12 januari is een Franse film over een bijzondere liefdesrelatie in het koloniale Vietnam gepro grammeerd: Indochine met Catherine Deneuve. Een groots opgezette film met prachtige locaties waarin „La Deneuve" zich voortbeweegt in stijlvolle toiletten en rijbroe ken. Ze is een zelfstandige vrouw, die geheel alleen op zicht houdt over een plantage, waar ze woont met haar va der en geadopteerde dochter Camille. Wanneer ze een jon ge marinier ontmoet, ontstaat er een hartstochtelijke roman ce tussen hen beiden, maar ook haar adoptiefdochter wordt verliefd op de jonge man. Wanhopig zorgt zij er voor dat de marinier overge plaatst wordt naar een verre uithoek, maar Camille gaat hem zoeken; te voet door kruist ze heel Vietnam. Di. 11 en wo. 12 januari 20.30 uur (i.v.m. de lengte van de film). Entree ƒ10,? (filmclubleden) en ƒ15,00. Jeugd Nog even een paar dagen kerstvakantie-aanbiedingen: Do. t/m zo en wo. om 14.00 uur De prinses en de trollen. Een geheel Nederlands gesproken tekenfilm over een mysterieus verhaal vol avon tuur en een onschuldige lief de. Het is een klassiek sprookje dat kinderen en vol wassenen al eeuwen heeft geboeid. The Muppet's Christmas Ca rol. Een fantastisch verteld verhaal van Dickens over de naarling Ebenezer Scrooge, gespeeld door de enige acteur van vlees en bloed Michael Caine. De film ziet er verbluf fend mooi uit en zit vol humor, de Muppets waardig. Voor diegene die Kermit, Gonzo, Miss Piggy en alle anderen op tv is gaan missen, is dit een uitgelezen kans om nog eens met volle teugen van die maf fe Henson-beesten te genie ten. Zoon Brian Henson zet de traditie op een perfecte ma nier voort. Do. t/m Za. en Wo. 15.30 uur. (CvH) Donderdagavond 13 januari zullen respectievelijk Niet Schieten! met „Natte Narren" (20.30 uur), Mare Scheepmaker met „Ongelukken in de 20ste eeuw" (21.15 uur) en Marion Groenewoud met Onbe vlekt ontvangen" (22.00 uur) op treden. In hun eerste programma "Naton gen in de foyer" wisten de drie jonge heren van Niet Schieten! reeds velen te verwennen. Nu zijn ze terug! Nog prikkelender. Als een cactus in een vreemd land. Een door absurditeiten gekwelde geschiedenis wordt afgewisseld met een stortvloed aan sketches, waanzinnige discussies, herken bare situaties, bizarre handelingen en verrassend grappige liedjes. Een waarschuwing: deze taboe- omzeilende groep deinst niet terug voor woorden als „pardoes" en „warempel". Mare Scheepmaker, een dichter uit Leiden, is een nog betrekkelijk jonge man, die onder andere mislukte in de schoonmaakbran che en die het nu eens probeert op het gebied van de kleinkunst. Iedereen vreest het ergste, vrien den en familie raden het hem af. Een notoire stotteraar met de pre tentie om cabaretier te worden; daar komen ongelukken van! Een recensent na een voorstelling: „Eerste rij lacht zich dood bij op treden van stotterende dichter. Tweede rij zwaar gewond overge bracht naar ziekenhuis..." Onbevlekt maar niet bepaald vlek keloos geeft Marion Groenewoud wat ze ooit heeft ontvangen. Over de eerste zwemles... zelf springen en spannende ingetogenheid. T-ater Gad met „Een Gad in de markt" (21.15 uur). In dit program ma worden onderwerpen als sex, relaties, house en de dingen-van- alle-dag aangesneden en op eigen wijze benaderd. Het programma bestaat uit een aaneenschakeling van liedjes en sketches die elkaar in topsporttempo opvolgen. Af en toe doet het programma denken aan revue. Met dit programma wil ven als een bitterkoekje. De koek jes van Els Austmann zijn hoofdzakelijk van eigen fabrikaat. Het recept lag op straat, bij ieders voordeur, in haar eigen achtertuin. Van noten voorzien door Domini que Mars en door hen samen warm gepresenteerd, vormen zij een lekkernij die zelfs bij de borrel smaakt. Zaterdag Om 20.30 uur Maarten van Roo- T-ater-Gad laten zien en horen dat het leven tegenwoordig snel, de biel, maar toch eenvoudig is en blijft. Het publiek zal spieren en zintuigen moeten aanwenden om het programma van begin tot eind te kunnen volgen. Tim van der Sluis met „Rood licht" (22.00 uur). Tim van der Sluis komt uit Utrecht, het klop pende infarct van Nederland. Hij heeft een vierlettergrepige naam, had een moeilijke jeugd, is zoon van een dominee en heeft een broer die hockey speelt. Kortom, hij beschikt over alles wat een succesvol cabaretier nodig heeft. Met een aangename zangstem, ondersteund door eigen composi ties aan de piano, zingt hij teksten die wisselen van pure haat tot in nige liefde, van serieus tot absur distisch, van bot tot zeer gevoelig. In zijn conférences slijpt hij de messen en trekt tegen alles en iedereen van leer. Els Austmann met „Bitterkoek jes" (2^.45 uur). Een programma over groter groeien, aanpassen, ouder worden, loslaten... Zoet, beetje bitter, taai. Kortom, het Ie- Van donderdag 13 tot en met za terdag 15 januari wordt weer de laatste voorronde voor het Amsterdams Kleinkunst Festival gehouden in Klif 12 in Den Hoorn. Op het festival in Amsterdam - het Concours om de Wim Sonne- veldtrofee - is plaats voor zes deelnemers. Aan de selectie op Texel nemen tien groepen en/of solisten deel, zodat er vier zullen moeten afvallen. Een deskundige jury zal uitmaken wie er door mo gen gaan. De jury bestaat uit RTV-programmamakers Theo Stokkink en Anne van Egmond, cabaretier en artistiek leider van het festival Evert de Vries, gra fisch ontwerper Joep Paulussen, tekstschrijver Sietze Dolstra en Cor van Heerwaarden, eigenaar van Klif 12. Zaterdagavond na het laatste op treden, zal de jury bekend maken welke kandidaten worden uitge nodigd mee te gaan naar Amster dam. Los van de jury vergeeft het aanwezige publiek elke avond een publieksprijs. Dit zal echter niet van invloed zijn op de beslissing van de jury. of geduwd worden... twee meter... dat is minstens vijftig centimeter te weinig om in leven te kunnen blijven... maar het diepe roept. Een solo van Marion Groenewoud, met op piano Mip van der Heide. Vrijdagavond Marco Hupkes met „Het genade loze geslacht" (20.30 uur). Marco Hupkes uit Utrecht is een vlegel. Zijn optreden is uitdagend, brutaal en hij schuwt de grove middelen niet. Een sterk performer die met zijn originele grappen het publiek voortdurend op het verkeerde been zet. In zijn programma zet Hupkes mannen en vrouwen, maar vooral zichzelf in zijn hemd. Zijn er nog taboes? Het publiek wordt meegenomen in een dool hof van relaties, op zoek naar ge luk. Een weg vol valkuilen, die leidt langs momenten van wilde aktie

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 2