Pupillenkampioenen bekend iel havend Texel in otfase onderuit Voetbaluitslagen TEXELSE COURANT 'snheraars speelde 150 keer voor NIOZ Babette Schiphorst clubkampioen GYVO Zaalvoetbalprogramma ZDH ingehaald door Koedijk Beerling wijst Boys weg naar overwinning Tijdrit wielrennen Voetbalprogramma Trainingstijden Tevoko Cursus ruiterbewijs in manege Bornrif Tweede overwinning tennisteam Supervorm Bakker levert Tetak zege Texelse turners tonen hun vorm tijdens toernooi Mareis dames wéér kampioen Mareis (H) verliezen laatste wedstrijd een tegenvallende seizoen SV Texel, zat het de ploeg ^,g in Heerhugowaard op- niet mee. Coach Willem Uieijer moest wegens com- eliat op de leiding het veld (eten en Wim van Veen liep gapende hoofdwond op. In de l)ase bezorgde SVW de hard de Texelaars een 1-0 ne laap- gehavende selectie speelde v,er invallers: Paul van Exel, Koning, Leendert Eelman en n List kampen nog met blessu- SVW begon vanaf de aftrap vierdag 21 april: dos 2-Texel 2 3-0 „dag 23 april: iKde Koog (z) 3-5 sll A2-Tex.Boys Aluitgesteld isgen B1-Texel B1 ilWI C1-Texel Cl oes C1-De Koog Cl Boys C1 - VZV Cl el C2-SRC C2 Boys-Alkm.Boys ielD1-SVAP Dl „iD2-Texel D2 else pupillencompetitie odF1-Tex.Boys F1 Koog F1 -Texel F2 Fl-Texel F1 El-Texel E1 E2-0'end El E1-SVC E2 Koog El-Texel E3 ilE2-Tex.Boys El id D1-Tex.Boys D2 ;01-Tex.Boys Dl Koog D1-0'end D2 dag 24 april: Texel I-Koedijk fesluis-Tex.Boys 3-Texel 2 Koog 2-NNiedorp 3 30osterend 2 .Boys 3-Winkel 3 terend A1-DTS Al Ijp-Tex. Boys e voetbal: terend-SVC i-Texel ,Boys-De Koog DINSDAG 26 APRIL 1994 2-1 5-1 0-5 4-3 2-3 3-3 4-1 2-2 10-1 23-0 0-13 5-2 1-4 5-1 3-2 2-2 0-1 2-8 1-9 1-0 1-2 0-2 4-0 0-2 2-3 1-5 0-6 3-0 0-1 3-1 2-1 lüvoetballer van het eerste Jan Everaars speelde vrij- Ijavonc/ zijn 350ste wed- Reden voor arbiter en dteamgenoot Bertus Heer- hap Everaars met rode kaart Bfde kant te halen, waar ach Henk Spigt de jubilaris Heen bos bloemen stond te wachten (zie foto}. Een bbel feestje voor Everaars, Bnf het NlOZ-team waar- whij speelt is dit jaar pre- rS twintig seizoenen op de w, net zolang als de zaal- etbalsport op Texel. Het in- Mspel komt voort uit het mravondvoetbal dat tot tijd grote populariteit op eiland genoot. „Het ging op de zomeravonden op z'n htst gezegd stevig aan verwijst Everaars (toen tiend voor Saniros) naar blessureleed in die jaren, overgang naar het zaal- 'tbal ging zijn team goed JVe werden het eerste en '■ede seizoen meteen karn en. We hadden dan ook 'oig tegenstand, dat kwam '■[pas." Dat de club sporti- -it hoog in het vaandel 'ft, bewijst de Fair Play- i die het NIOZ vijfmaal in wacht sleepte. Everaars torde in de twintig jaar 994 Ipunten„Een gedreven odioedespeler met een po- instelling", kwalificeert Kh Spigt zijn aanvaller, in 'dagelijks leven onderzoe- Hoewel Everaars en Heer- 3P als vaste pijlers in het ÏÏ-team bekend staan, zijn ^le wisselingen kenmer- voor de ploeg. met een stevig offensief. Ingmar Moerbeek tikte na amper vijf mi nuten een aanvaller van SVW aan, juist buiten het strafschopgebied, wat hem een gele kaart opleverde. De directe vrije trap belandde in de muur van Texelse verdedigers. De zelfde Moerbeek knalde in de ze ventiende minuut via een goed genomen vrije trap vanaf twintig meter op het doel van SVW. De keeper onderschepte de bal. Op het harde, hobbelige veld, maakte de bal de gekste capriolen. De eer ste helft werd ontsierd door veel overtredingen. Kort na rust moest Menno Koorn zich wegens een enkelblessure la ten vervangen door Arnold Kaer- cher. Hij bewees over techniek en overzicht te beschikken. Marcel Ris zag zijn goed genomen vrije trap juist naast gaan. Ook SVW wist in de 65e minuut een vrije schop niet te verzilveren. Beide verdedigingen leken niet te ver murwen. Wim van Veen was in de zeventigste minuut de grootste pechvogel van de wedstrijd: na een kopduel moest hij met een ga pende hoofdwond naar de dokter, die zeven hechtingen aanbracht. Ook de middenvelder van SVW moest het veld verlaten. Arjen Kie vit kwam in de ploeg. Patrick van Leeuwen liet zich zakken naar het middenveld. SVW bleef aandrin gen, doch de Texelse defensie gaf geen krimp en sloot voortreffelijk. Bart Heerschap tikte een kopbal juist op en over de lat. Amper een minuut later behoedde de Texelse keeper de eilanders voor een ach terstand door tijdig uit zijn doel te komen. Kort voor het eindsignaal ondernam een van de voorwaart- sen van SVW een rush op het doel van Texel en schoot laag, hard en onhoudbaar voor Heerschap in de linker benedenhoek (1-0). Simon Brand schoot een vrije trap hard in een muur van SVW-ers. De Koog heeft na jaren weer een GYVO-clubkampioen in haar mid den. Vrijdag streden de gym nasten om de club-wisselbeker. De kleuters dansten in pyamaatjes op sprankelende wijze op de melo die van „Ik heb zo wa, wa, wa, waanzinnig gedroomd". Na de open les deden ze oefeningen op brug, mat, balk en kast. De me daille die ze verdienden was eet baar. Op gezellige muziek streden de kinderen van groep 3 en 4 op de onderdelen kast, mat, brug, balk, ringen en minitramp. De spanning viel van de gezichten af te lezen. Winnaar werd Annemarie Schoo (31 punten), tweede Martes Brons en derde Martijn Kooiman. In groep 5,6 en 7 deelden Dominique Kooiman en Maarten van Aken de eerste plaats (32). Rob v/d Spek werde tweede (31.6), Eddy Witte (31.4) derde. De jury die de zware taak had de minieme verschillen vanaf groep acht te beoordelen, koos Babette Schiphorst met 34.6 punten als winnares. Tweede werd Harmke van Aken (34.0), derde Geertje Hovinga (33.8). Woensdag 27 april: 18.30 u. Texel 1-De Koog (J) 19.20 u. Gempo-Rab 3 20.15 u. Oosterend 6-De Koog 6 21.05 u. Mantje-Jelleboog 21.55 u. ZDH-Casino 5 Zaaldienst:Rab Donderdag 28 april: 18.30 u. De Krim 4-Jelleboog 4 19.20 u. Oosterend 2-Texel 2 20.15 u. Klif 4-Timmers Bak. 21.05 u. De Koog 3-De Koog 2 21.55 u. Mantje 2-De Krim 2 Zaaldienst:De Koog Vrijdag 29 april: 17.30 u. Oosterend 4-Nioz 18.20 u. De Krim 3-De Koog 4 19.10 u. Jelleboog 2-Oosterend 3 20.00 u. Plus klus-Oosterend 20.55 u. Texel-Le Berry 21.45 u. Klif-De Koog 22.35 u. Oosterend 5-Texel 4 Zaaldienst:De Krim IFoto Gerard Timmorman GRIP'GT ZDH heeft de hoge verwachting tegen Koedijk zondag niet kunnen waarmaken. De ploeg van Gerrie Plaatsman speelde vooral na rust ongeïnspireerd, gaf de voor sprong uit handen en werd afge droogd met een 1-2 nederlaag. Met uit een 1-0 nederlaag tegen nummer vijf op de ranglijst, wist ZDH dat hen een „lepe" ploeg wachtte, die er tuk op is elk kansje te verzilveren. Achterin moesten de zwaluwen het zonder Arjen Kiltz stellen en kampte Roger Kor- tenhoeve met een sluimerende blessure. Koedijk liet in de tiende minuut de tanden zien, maar schoot over. De voorzet van ZDH'er Ronald Biesboer werd on zuiver afgerond. In de twintigste minuut bediende de linkerspits ploegmaatje Stefan Bousma op maat, die de 1-0 voor het intikken Met een fantastische omhaal la Marco van Basten" legde Mar tijn Beerling zondag de basis voor de overwinning van Texelse Boys in en tegen Oudesluis. Na een corner in de 65e minuut werd de bal door Edgar Klippel in de doel- mond gekopt. Beerling liet, van zo'n 8 meter met zijn rug naar het doel, de keeper volstrekt kansloos en bracht zijn team op een 0-1 voorsprong. De eerste helft was, mede door het warme weer, vrij gezapig ver lopen. De Boys werden snel wak ker geschud door een paar venijnige Oudesluis-aanvallen en kwamen later wat beter in de wedstrijd. Een goede voorzet van Richard Houterman kon net niet door Paul Witte worden ingetikt. Een schot van Martijn Beerling werd ter nauwernood door de doelman tot corner verwerkt. Een kopbal van Bert Witte werd door een verdediger van de lijn gehaald. Ook Oudesluis ging voor een tref fer, maar de spitsen werden vaak op buitenspel betrapt. Stand Duidelijk was wel dat de Texelaars aan hun stand verplicht waren om hier 2 punten mee te nemen. De goal van Beerling vormde hiervoor de inleiding. Na de 0-1 moest Ou desluis komen, waardoor ruimte ontstond voor Boys-counters. Ou desluis gaf zich nog niet gewon nen. Een hard schot werd uitstekend gestopt door Kees Kooi. Een goede inzet werd door Ruud van de Wetering van de lijn gekopt. Zo'n 10 minuten voor tijd werd de wedstrijd beslist. Gerrit Jan Booy, ingevallen voor John Daalder, scoorde (na 19 treffers in Boys 3) zijn 3e treffer dit seizoen voor Boys 1. Paul Witte gaf vanaf links een voorzet op maat, die door Booy bij de tweede paal hard in de hoek werd gekopt. Edgar Klippel was nog dicht bij 0-3, maar zijn lob belandde op de lat. Bij het eindsignaal was Henk de Ruyter met 0-2 de tevreden winnende trainer. had. Koedijk, tot dusver matig in de afronding, verhoogde de druk en profiteerde van een ongelukkig weggewerkte bal. De voorzet kon door de vrijgelaten spits stijlvol over doelman Dirk Bouthoorn in het net worden gekopt. Na rust verving Dennis Trouwer- bach de geblesseerde Kees Kik kert. Op snelheid bracht hij de vijand in verwarring en leverde een voorzet op maat die naast werd gekopt. ZDH verloor aan scherpte en wist elkaar moeizaam te vin- Vrijdag hield Wielervereniging Texel de tweede tijdrit van dit jaar. De jeugd moest vier kilometer rij den, de senioren twee ronden van acht kilometer. Zaterdag reden de nieuwelingen van de vereniging hun eerste wed strijd op het stratenparcours in Diemen. Christian Annyas kwam na een voorzichtig begin steeds beter in zijn ritme. Na veertig van de vijftig af te leggen kilometers reed hij zelfs even op een vierde plaats. In de sprint van het peloton eindigde Annyas als negende, wat hem een twaalfde plaats oplever de. Robert Huisman, Joost Hoo- genbosch en Jeroen Smit eindigden in de achterhoede. Uitslagen Jeugd: 1. Dirk Domhof 7-40 minuten; 2. Evert Rikkenberg 8.03; 3. Erwin Goënga 8.09; 4. Remco Koopman 8.58. Senioren: 1. Jordi Vinke 22.49; 2. Loek van Vliet 24.28; 3. Jan Zijm 24.53; 4. Christian Annyas 25.00; 5 Robert Huis man 2612; 6 Roel Bakker 26 35; 7 Ewoud Huisman 26.54; 8. Ed Zegers 27.18; 9. Piet Roeper 27.31; 10. Yvo Witte 27.57; 11. Casper Schiphorst 28.49; 12 Marten Visser 29.31; 13. Joost Hoogen- bosch 29.49; 14. Joost Bakker 30.05; 15. Bart Jan Boon 30.30. Zaterdag 30 april: De Koog(z)-Purmerend 15.00 u. Junioren: W.waard B1-Tex.Boys B1 14.00 u. Oosterend B1-W.meer B2 13.30 u. SRC C1-Texel C1 12.45 u. Zat. C1-Tex.Boys C1 13.00 u. De Koog C1-W. waard C1 13.30 u. SRC C2-Texel C2 12.45 u. Pupillen: HCSC D3-Texel D1 10.00 u. Meisjes: Duinzanders-Tex.Boys 11.15 u. Zondag 1 mei: Texel-Schagen 14.00 u. Oosterend-Koedijk 14.00 u. Sint Boys-ZDH 14.00 u. Tex.Boys-Zuidermeer 14.30 u. De Koog-N.Niedorp 14.30 u. Texel 2-Zouaven 3 11.45 u. Vesda 2-De Koog 2 12.00 u. Watervogels 6-Texel 3 10.00 u. Oosterend 2-HRC 8 12.00 u. Oudesluis 3-Tex.Boys 3 14.00 u Junioren: JVC A1-Oosterend A1 10.00 u. Dames: Tex.Boys-De Rijn 14.00 u. Recreatievoetbal: Texel-Oosterend 10.30 u. SVC-Tex.Boys 10.30 u. De Koog-ZDH 10.30 u. Zaterdag was het een en al spek takel op sportpark ,,Sieme Keij- zer" in Oosterend. De F, E en D pupillen van s.v. Oosterend speel den er hun laatste wedstrijd en ze konden alle drie kampioen wor den. De tegenstanders van de drie teams waren teams van de Texelse Boys. Oosterend F1 en E1 zouden aan een gelijkspel genoeg hebben om het kampioenschap binnen te halen. De F pupillen sloten een sterk sei zoen af met een 11-1 overwinning op Tex. Boys F1. Een duidelijke zaak dus. Trots konden de „effies" de kampioensbloemen in ont vangst nemen. De E pupillen van S.V. Oosterend speelden een sterk seizoen. Via goed voetbal werden vele ruime overwinningen behaald. Ondanks een achterstand in de laatste wed strijd was het uiteindelijk toch Oosterend dat aan het langste eind trok en het felbegeerde kam pioenschap binnenhaalde. Bij de D pupillen was het een zeer spannende competitie. De ontkno ping kwam zaterdag. Tex. Boys D2 en Oosterend D1 ontmoetten el kaar in de allesbeslissende wed strijd. De winnaar van het onderlinge duel zou zich kampioen van het seizoen '93-'94 mogen noemen. Beide teams verschenen gespan- tfoto Tesso de Graait) nen in het veld en er ontspon zich een wedstrijd met kansen voor beide teams. Het werd al snel dui delijk dat doelpunten „duur" zou den zijn. Een misverstand in de Oosterend achterhoede bezorgde Tex. Boys D2 het kampioenschap. Nadat de keeper en een verdediger elkaar in de weg liepen was het een koud kunstje voor een Tex. Boys voorwaarts om te scoren. Tien seconden voor tijd leek het kampioenschap nog in gevaar te komen, maar een schot van een s.v. Oosterend speler ketste af op de paal. Na een zucht van verlich ting kon Tex. Boys D2 opgelucht naar Den Burg afreizen met het welverdiende kampioenschap ste vig in de tas. den. De geblesseerde Kortenhoe- ve wist zich na ruim een kwartier niet tijdig uit de voeten te maken. De buitenspelval klapte niet dicht waardoor Koedijk vrije doorgang had en de uitgekomen doelman Bouthoorn kon verschalken. In de resterende tijd deden zich aan bei de zijdèn kansen voor, maar slaag de ZDH er niet in de 1-2 achterstand van het scorebord te krijgen. Voor woensdag is voor het eerste herenteam van Tevoko de inhaal wedstrijd tegen Wognem vast gesteld op 19.15 uur in de „De Koninghal". In verband hiermee komt de jeugdtraming van 18.30 tot 19.30 uur te vervallen en be gint de training voor dames 1 en 2 na deze wedstrijd om 20.30 uur. In de eerste helft leek nog geen vuiltje aan de lucht voor de Ma reis. Daarin namen ze nog een 33-29 voorsprong bij rust. Alleen de foutenlast, vooral tegen de moeilijk verdedigbare linkshandige nummer 5 van Zodiac (2.05 m lang), gaf te denken. In het begin van de tweede helft werd de bas- Ruitercentrum Bornrif geeft van 8 tot 14 mei een cursus ruiterbe wijs. Daarmee is men WA- verzekerd. Het ruiterbewijs is op Texel niet verplicht, maar in ande re delen van Nederland wel. De cursus omvat 6 theorielessen van 2 uur die dagelijks van 17 tot 19 uur worden gegeven. Het exa men, dat wordt afgenomen door de Stichting Recreatie Ruiter, bestaat uit twee delen. Bij de theorie komen de verkeers regels voor ruiters aan bod. Verder de ruiteretiquette, verbodsbepalin gen in het terrein en algemene aanwijzingen van terreinbeheer ders. Correcte houding en tempo rijden. Poetsen en hoefverzorging, voeren en drenken. Correct zade len en kennis van de onderdelen en het onderhoud van het harna- chement. Exterieurkennis van het paard, EHBO en kleine wondver zorging. Correct op- en afstijgen en correc te houding te paard wordt behan deld in het praktisch gedeelte. Beheersing van het paard in stap, draf en galop. Het gaan over hin dernissen tot 40 cm. of een grep pel. Het rijden met één hand, passage door een nauwe door gang, etc. De examenkosten bedragen f 60,-, cursuskosten: f 60,- (incl. kof fie/thee). Informatie en opgave bij Ruitercentrum Bornrif (tel. 17289). Opgeven kan tot en met donderdag 28 april (2 pasfoto's meenemen). Rijervaring is nodig. Bij twijfel zijn privélessen moge lijk. Met 54-43 kon Zodiac het seizoen winnend afsluiten en mits zij niet zoveel absenties en blessures had den dan hadden ze zeker meege daan in de strijd om het kampioenschap. Scores: Albert ten Wolde 15 pnt; Bart Bakker 13 pnt; Jacco Sloover 7 pnt; Jaap de Wijk 3 pnt; Eric Venneker 3 pnt; Jos Witte 2 pnt. Eindstand district VHN 3e klasse A Poule A: 1. Zap 2 20-32 (kampi oen); 2. de Mareis 20-28*; 3. JBC/N 4 20-22; 4. Zociac 20-22, 5. Adelborsten 20-20*. (*=-2). Het debuterende jeugdteam in de landelijke kompetitie heeft deze week zijn tweede overwinning be haald. Deze keer was het een 6-2 overwinning in Warmenhuizen. Wisselende resultaten waren er in de distrikt-kompetitie en bij de wedstrijden in de kring, waarbij de eerste overwinning in de kompeti tie van de 50 plussers werd behaald. De komplete uitslagen van de afgelopen week zijn: Landelijke kompetitie: Junioren (gemengd): Warmenhuizen 2-Deuce 1 2-6. Distrikt-kompetitie: Senioren: Dames, t Oghe-Deuce 1 0-6; heren: Deuce 1-Warmenhuizen 2 6-0; Deuce 2-HTC 9 3-3; Middenmeer 2-Deuce 3 1-5, Topspin 3-Deuce 4 4-2; Gemengd: Deuce 1-HSV 1 4-1 Jeugd: Jongens 12/15 jaar Topspin 1-Deuce 1 0-6; Jongens 15/18 jaar: Deuce 1-Dog 2 3-3. Kring-Competitie: Dames: Deuche A-De Koggen A 4-0, Sluis Een B-Deuce B 3-1; Deuce C-Julianadorp D 4-0; Deuce D-'t Oghe D 0-4; HTC ll-Deuce I 0-4. Heren 50+ STC ll-Deuce 1-3. Met Alexander Bakker in de hoofd rol houden de tafeltennissers van Tetak 1 dankzij een 6-4 overwin ning op Doko 1 stevige grip op de derde plaats. Met twee punten verschil waren beide teams aan el kaar gewaagd. Wilco Bakker kwam als vervanger van Fred Mosk iets te kort in de vierde klas se en wist geen winst te behalen. Lieuwe van der Veen was goed op dreef en won tweemaal. Alexan der Bakker was niet te kloppen en pakte in alle drie partijen winst. Samen met Van der Veen werd het dubbel vrij eenvoudig in twee ga mes gewonnen. Tetak 2 vecht nog tegen de degra datie en trad aan tegen DOV 9. Ceacilia Roeper en Frans Room haalden geen winst, in tegenstel ling tot invaller Martin Jansen. Met Ceaccilia Roeper verloor hij echter het dubbel, zodat een 9-1 nederlaag werd geboekt. De basketbalkampioenen van de Mareis. Het weekend van de waarheid. Voor de tweede achtereenvolgen de keer konden De Mareis kampi oen worden. Zowel vrijdag als zaterdag speelden ze een wedstrijd in Den Helder. Vrijdag tegen de nummers Break Out uit Den Oever. Echter er moest wel gewonnen worden... De wedstrijd was al snel geen wedstrijd meer. Met twee vingers in de neus stelden de Mareis hun eerste basketballzege van het weekend veilig. De mooiste aan vallen werden afgerond en zo leek het meer een traihingspartijtje. Za terdag werd alles beslissend. Bij winst meteen kampioen. Bij ver lies een beslissingswedstrijd, om dat de tegenstander Stedebroec een verliespartij méér had. Drie weken terug verloren de Ma reis in de Derby tegen dit team in de laatste minuut door een drie punter. Onder grote publieke be langstelling, die de bloemen en champagne al klaar had, begon de wedstrijd om 18.30 uur. De Mareis gingen, niet overmoedig door de IFoto Erik Venneker) winst van de dag ervoor, voortva rend van start. Al in de eerste minuut werd het 4-0. Maar Stedebroec, altijd gedi- siplineerd spelend, kwam genade loos terug. Om iedere bal werd gevochten. De Mareis kreeg geen greep op de rebounds, zowel aan vallend als verdedigend. Stede broec kwam met 6-14 voor. De koppies gingen een beetje omlaag. Het publiek kreeg greep op de spe len en de vonk sloeg over. Opeens liep de aanval wel en kwam de concurentie en rust in het spel. Ruststand: 17-14. In de tweede helft werd die lijn voortgezet. De Mareis vonden het netje in uitgespeelde kansen. Maar Stedebroec zou Stedebroec niet zijn als ze de partij gewonnen zou geven. Ze bleven vechten tot het eind, maar moesten hun meer dere erkennen in de dames van de Mareis. Wederom kampioen in de derde klas van het district Noordhollands-Noord. Volgend seizoen gaan ze hun geluk zoeken in een klasje hoger waarin we ho pen dat menig tegenstander zich stuk bijt in de werklust van de Ma reis. Eindstand de Marels- Stedebroec 30-20. Scores Irma Schuyl-4; Louise v.d. Sluis-18; Klaasje v.d. Velde-6; Jacqueline Wilner-2. Wilco Drijver is dit seizoen de eer ste turner van G.V.T. die zeker is van plaatsing voor het N.K. In ni- vo 4C behaalde hij in Almere zon dag de vierde plaats tijdens de plaatsingswedstrijden. Boy van de Vis werd in nivo 6C vijfde en Jaap Duin zevende. Deze klassering was voldoende voor plaatsing voor de „play off wedstrijden" waar de jongens zich alsnog kunnen plaatsen voor de N.K. Voor de hogere nivo's gelden an dere plaatsingsnormen. Deze tur ners turnen drie wedstrijden waarvan het beste resultaat uit de eerste twee wedstrijden en het re sultaat van de derde wedstrijd worden opgeteld om tot een klas sering te komen. De beste twaalf mogen dan naar de finale. Nico Stoter (1B) stond op scherp na zijn nederlaag twee weken ge leden tijdens de finale van de com petitie. Nu werden er geen punten weggegeven en met formidabel turnen werd de derde plek, tijdens dit eerste toernooi, op het erepodi um door Stoter in beslag geno men Mark Jan Mulder heeft de leeftijd bereikt dat hij bij de turners in nivo 1C mee moest turnen. In een groot deelnemersveld van 45 turners wist hij zich goed staande te houden. Door uitgekiende oefe ningen te turnen met onderdelen die niet boven zijn macht gingen wist hij toestel voor toestel goed te scoren. Een hele mooie zevende plaats was het resultaat in dit ster ke veld met veel veteranen. Verheugde voetballertjes die in de competitie uitstekend hebben gepresteerd Tegen een compleet team van Zo diac moesten de heren Mareis hun meerdere erkennen in de uit wedstrijd aan de Sportlaan in Den Helder. Hiermee zit het seizoen voor de basketballers er op en zijn de Mareis uiteindelijk op een mooie tweede plaats geëindigd achter kampioen Zap 2 uit Anna Paulowna. ket door de Mareis slecht gevon den. Pas na 15 minuten kon de eerste score worden genoteerd maar inmiddels had Zodiac de achterstand van voor rust wegge werkt. Tot drie minuten voor tijd stonden de Mareis met 42-40 achter maar toen moest Eric Ven neker het veld met vijf persoonlijke fouten verlaten. Ook de overige medespelers (behalve Bakker) hadden flink wat fouten achter hun naam staan en dat brak de Mareis uiteindelijk nog flink op.

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 9