Fiets de Texelse produkten-route a.s. zaterdag 14 mei START V.A. 09.00 UUR. TEXELSE 22 COURANT Deel van de opbrengst is ten bate van de Ned. hartstichting De route voert langs alle 26 producenten i verwerkers van het Texels Produkt. Waar begint maakt niet uit, Alle deelnemers zijn zaterdag geopend vo: bezoekers. Sommige bedrijven zijn aangemerkt met twee sterretjes: bezoekt u in ieder geval deze bedrijven. U krijgt dan bij inlevering van de volle stempelkaart een medaille en herinneringsvaantje. Met dank aan de gemeente en de stratenmakers heten wij, de Waalderstraat winkeliers, U weer van harte welkom in Waalderstraat Winkelstraat! Reden om vanaf vrijdag 13 mei a.s. met vlagvertoon en leuke akties de winkelstraat aan U te tonen. Met ballonnen en een kleurwedstrijd voor de kinderen tot 12 jaar. Kleurplaten bij elke Waalderstraat winkelier, waar bij inle vering van de ingekleurde plaat, gegrabbeld mag worden in de grabbelton. De winnaars worden bekend gemaakt in de Texelse Courant 1 van vrijdag 20 mei. De 3| - prijsuitreiking is op ZZ zaterdag 21 mei om 16.00 6 uur in Qnipp kapsalon. 7 I Voor de groters van 12 tot 120 een puzzel. Op de ramen van de Waalderstraat Winkelstraat winkeliers (vanaf Weikoop t/m JoJo Mode) vindt U een aantal vragen. Vul de antwoorden in op de hier rechts afgebeelde puzzel, knip uit, en lever deze in bij één van de winkeliers. De hoofdprijs is een rondvlucht bo ven Texel voor twee personen. Wij wensen U veel succes en plezier en graag tot ziens Een ontdekkingstocht langs produkten van Texelse bodem Kans op waardebonnen t/m ƒ100,- Profiteer onderweg van diverse AANBIEDINGEN WOENSDAG 11 MEI 1994 Deelname f 3,--. Een deelnamekaart kunt u kopen en inleveren bij: Den Burg: VVV-kantoor en slijterij de Wit; Oudeschild: vishandel Piet v.d. Star; Oosterend: slijterij Ger de Jong; De Koog: bakkerij Timmer; Den Hoorn: supermarkt Goënga; 't Horntje: Havenrestau rant Texel. Oudeschild 31 56

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 12