MOLENBOS fl sü Cr GEMEENTE TEXEL KIEZERS GEBOUWD Geef WIM GRISNIGT uw stem xc DECEMBER ,j> 6® FEESTMAAND *4? <oQ TEXELSE COURANT Menu WC First Class Catering EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Gebruik op 13 december uw oproepingskaart voor de waterschapsverkiezingen! wmwr. TEXELSE COURANT met Advertenties 62600 Redaktie 62620 Stoelen TE KOOP 25,- p.st. .Tr,/ GEMEENTE TEXEL Jricht- Gevraagd: PART-TIME MEDEWERKERS De man met 16 jaar bestuurservaring moet in het waterschap biijven. Vele Kiezers 1e prijs f 25,- VRIJDAG 9 DECEMBER 1994 1 Jeans o.a. Levi's, Gapstar en Edwin Spijkerjacks o.a. Levi's i1 Wollen truien l1 Colpulli's Truien o.a. Privata en Collumn i Najaarscollectie van Mexx en Sandwich NU M00.- NU /100,- NU f 59,- NU f 10,- korting NU 20-40% korting NU Op alle niet afgeprijsde artikelen 10% 30% Tel. 19310 Fax. 19409 Uw gastheer: Jan C. Stolk KERST NIEUWJAARS KAARTEN De beste sortering, van eenvoudig tot heel bijzonder, bij de specialist Nauta Boek. i. - ti" gemeester en wethouders zijn van plan voor- Pi te lopen op de vaststelling van een uitwer- gsplan door toepassing te geven aan artikel 16 de voorschriften van het bestemmingsplan iitengebied Texel". Deze bepaling wordt toe last op de bouwplannen van: ieer H.W. Zawisla voor het veranderen/vergroten van een K erhuis aan de Californiëweg 69 te De Koog; de heer J Brandsema voor het veranderen/vergroten van een zo- huis aan de Californiëweg 519 te De Koog. bouw- en situatietekeningen liggen vanaf 12 Jember 1994 gedurende twee weken voor lieder ter inzage op de afdeling Ruimtelijke Or- ling en Volkshuisvesting (kamer 0.12) van de neentesecretaria Eventuele bezwaren tegen enbedoelde bouwplannen kunnen gedurende termijn van ter inzage legging schriftelijk aan gemeester en wethouders kenbaar worden naakt. burgemeester maakt ingevolge artikel 44 van W.R.O. bekend dat bij besluit d.d. 5 december l(J)4 aan de Wielervereniging Texel aanlegver- ining is verleend voor de aanleg van een untainbikepad in het bosgebied van „De inen". ze vergunning ligt vanaf 12 december 1994 glurende zes weken ter inzage op de afdeling vj mtelijke Ordening en Volkshuisvesting (kamer if 2) van de gemeentesecretarie, evolge de Algemene Wet Bestuursrecht kan en dit besluit een bezwaarschrift worden in- Jiend bij burgemeester en wethouders binnen weken na de dag waarop dit besluit bekend hemaakt. bezwaarschrift dient ten minste te bevatten: naam en het adres van de indiener; de dagte- v3(iing; een omschrijving van het besluit waarte- n( i bezwaar wordt gemaakt; de gronden van het 'n zwaar en zo mogelijk een afschrift van het streden besluit. Afgegeven bouwvergunningen: 01 >t. E.W. Witte voor het bouwen v.e. garage/kas a/d Wïlhel- L alaan 50 te Den Burg; Expl. Mij. De Krim voor het bou- Oi iv.e. multi-functioneel centrum a/d Roggeslootweg te De ksdorp; Fam. Timmer voor het ged. vernieuwen/verande- v.e. woonhuis a/d Peperstraat 2 te Oosterend; H Bruining fhet vergroten v.e. kantoor/info-ruimte a/d Brink 6 te De Ui g; A.J. Bakker voor het vergroten v.& woonhuis a/d Ver- lei 118 te Den Burg; Fa. Witte voor het plaatsen v.e. berging Hoornderweg 27 te Den Burg; H.E. Komduur voor het itsen v.e. schuurtje a/d Schoorwal 7 te Den Burg; J.Th. n voor het bouwen v.e. loods a/d Vuurtorenweg 107 te Cocksdorp, A.W. Westerlaken voor het bouwen v.e. uurtje a/d Schoorwal 9 te Den Burg; J.P. Hillen voor het snderen v.e. schuur tot zomerwoning a/d Kogerstraat 54 3en Burg, Fa. Terpstra en zonen voor het vergroten v.e. ds aan De Rede 13 te Den Hoorn; Fam. Meyer voor het groten v.e. woonhuis a/d Kikkertstraat 58 te De Osdorp. B. Eelman voor het plaatsen v.e. dakkapel a/d Hoornderweg 30 te Den Hoorn (ontvangen 29-11-'94); T. van Lingen C.F. de Kok voor het bouwen ve. garage a/d Eendrachtweg 4 te De Cocksdorp (ontvangen 30-11-'94); Fa. Ofrem voor het veranderen/vergroten v.a woonhuis tot winkelruimte met dienstwoning a/d Weverstraat 12 te Den Burg (ontvangen 30-11-'94); Aegon Recreatie b.v. voor het geheel vernieuwen v.e. hoofdgebouw a/d Krimweg 102 te De Cocksdorp (ont vangen 2-12-'94); H. Koopmans voor het veranderen/vergro ten v.a winkel a/d Weverstraat 46 te Den Burg (ontvangen 2-12-94). Tevens is een melding bouwvoornemen ontvan gen van: B. Kooger voor het plaatsen v.e. serre a/d Mulderstraat 26 te Oosterend (ontvangen 30-11-'94); A. de Jong voor het plaat sen v.e. berging a/d Ploosterstraat 8 te De Cocksdorp (ont vangen 5-12-'94). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwaren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend. Verleende bouw vergunningen worden gepubliceerd. GEMEENTE TEXEL De burgemeester wijst erop dat indien uw speelautomatenvergunning op 31 december 1994 afloopt, u vóór 1 maart 1995 een nieuwe vergunning dient aan te vragen. GEMEENTE TEXEL Goedgekeurde meldingen: 'Kooiman voor het plaatsen v.e. tuinschuur a/d Vuurbaeck iDen Burg; D. Rosenberg voor het plaatsen v.e. schuurtje Krimweg 70 te De Cocksdorp. ut levolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunt binnen zes weken na de dag waarop deze sluiten zijn bekend gemaakt een bezwaar- irift bij burgemeester en wethouders indienen, it bezwaarschrift dient ten minste te bevatten naam en het adres van de indiener, de dagte- .4 ling, een omschrijving van het besluit waarte- n bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het zwaar en zo mogelijk een afschrift van het streden besluit. Het bezwaarschrift schorst t de werking van het besluit waartegen het is vengenoemde vergunningen kunt u inzien bij afdeling Bouwzaken, kamer 2.12. 'gemeester en wethouders maken ingevolge 'kei 41 van de Woningwet bekend dat een aan- a' iag om bouwvergunning is ingediend door: In het verleden is gebleken dat de viering van het Ouwe Sunderklaasfeest op de daaropvolgende dag, 13 december werd voortgezet. Dit leidde tot geluidsoverlast, niet acceptabel gedrag op de openbare weg, kortom tot verstoring van de openbare orde. De burgemeester maakt bekend dat hij op grond van de A.RV. heeft besloten het sluitingsuur op 13 december aanstaande als volgt vast te stellen. Horecabedrijven met uitsluitend of overwegend café of barfunctie dienen evenals vorig jaar, op 13 december gesloten te zijn voor het publiek van 6.00 tot 15.00 uur. Tevens is het niet toegestaan op 13 december aanstaande vóór 18.00 uur le vende muziek ten gehore te brengen. Voorts wordt u erop gewezen dat in verband met de feestverlichting in Den Burg de wagens niet hoger mogen zijn dan vier meter. GEMEENTE TEXEL Het college van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland heeft op grond van het bepaalde in artikel 5, lid 1 van de Wet Geneeskundige Hulpverlening bij rampen de gemeenten Anna Paulowna, Den Helder, Harenkarspel, Niedorp, Schagen, Texel, Wieringen, Wieringermeer en Zijpe aangewezen om tezamen een gemeenschappelijke regeling in zake de geneeskundige hulpverlening bij rampen alsmede de voorbereiding daarop aan te gaan met het doel een doelmatig georganiseerde en gecoördineerde hulpverlening te bewerkstelligen. Iedere belanghebbende kan ingevolge de Alge mene Wet Bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van publicatie bezwaar maken. Het maken van bezwaar dient te geschieden door indiening van een bezwaarschrift bij Gedeputeer de Staten van Noord-Holland, t.a.v. de secretaris van de Hoor- en Adviescommissie, Postbus 123, 2000 MD Haarlem. Op dit adres is desgewenst ook een folder te ver krijgen met een uitleg over de procedure. Het bezwaarschrift moet een omschrijving bevat ten van het besluit waartegen het is gericht en de gronden van het bezwaar. >1)111 I CAM I ItSTAUIANT Hors d'Oeuvrc van wild Hazepeper met een uitgebreid garnituur Vruchtenbowl met slagroom fl. 41,50 Restaurant vrijdag, zaterdag en zondag geopend vanaf 17.00 uur. Postweg 224-226 1795JT De Cocksdorp Texel Telefoon 02220 16476 Fax 02220 16377 voor bar, bediening, snackbar en algemene dienst. Voor een drukke toplocatie in de recreatie sector, omgeving De Cocksdorp-Texel. Het betreft de kerstvakantie, de weekends en vanaf Pasen continue. WC verzorgt vele toplocaties: o.a. Paleis 't Loo, Thialf Ijsstadion, De Uithof, Duinrell- Wassenaar en de Prins Bernhardhoeve in Zuid Laren. Uw reacties gaarne telefonisch of per fax (gezien de korte termijn voor de kerstvakan tie) kunt u richten aan B. van den Hul, Gene ral Manager WC First Class Catering, telefoon 05998-36574, fax 05998-36574. Prijsvraag. Inzendingen te richten aan Postbus 538, 1796 ZG De Koog, vóór 16-12-1994 Alle verdere goede inzenders ontvangen een leuke attentie. Insiders uitgezonderd van mededingen Trekking door Harry de Graaf Neem het in eigen hand Dinsdag 13 december 1994 kunnen eigenaren van een huis of gebouw, grondbezitters en (bij Hollands Kroon) pachters stemmen voor de nieuwe alge meen besturen van de 5 kwantiteits waterschappen in Noord-Holland. Stemmen kunnen worden uitge bracht van 08.00 tot 19.00 uur. Het gaat om de volgende categorieën en kiesdistricten: Waterschap Hollands Kroon voor de categorie gebouwd m de kiesdistricten T(l), A(2) en W(3) voor de categorie ongebouwd in de kiesdistricten T(l) en A(2) voor de categorie pachters in kiesdistrict W(3) ir. Smedingplein I, 1771 AD Wieringerwerf, tel. 02272-6600 Waterschap Groot-Geestmerambacht voor de categorie gebouwd in de kiesdistricten I. II. Ill en IV voor de categorie ongebouwd in kiesdistrict lil Dorpsstraat 106, 1749 AJ Warmenhuizen, tel. 02269-2644 Waterschap Westfriesland voor de categorie gebouwd (geen kiesdistricten) voor de categorie ongebouwd (geen kiesdistricten) Grote Oost 6, 1621 BW Hoorn, tel, 02290-56161 Waterschap Het Lange Rond voor de categorie gebouwd in de kies districten I (Noord-Kennemerland), II (Midden-Kennemerland), lil (Schermer e.o.) en IV (Zaanstreek) voor de categorie ongebouwd in kiesdistrict I (Noord-Kennemerland) Arcadialaan 40, 1813 KN Alkmaar, tel. 072-402244 Waterschap De Waterlanden voor de categorie gebouwd in de kiesdistricten 1/2 (Noord/Oost), 3 (West) en 4 (Zuid) voor de categorie ongebouwd in de kiesdistricten 2 (Oost), 3 (West) en 4 (Zuid) Middenweg 181, 1462 HJ Middenbeemster, tel. 02998-2222 De kiezers hebben inmiddels een oproepingskaart met kandidatenlijst ontvangen voor het kiesdistrict en de categorie waarvoor zij stemgerechtigd zijn. Het adres van het stembureau staat op de oproepings kaart. Kiezers die niet zelf naar het stembureau kunnen komen, mogen iemand machtigen. De officiële verkiezingsuitslagen worden op donderdag 15 december a.s. om 10.00 uur tij dens openbare zittingen van de hoofdstem bureaus bekendgemaakt. December 1994, de voorzitters van de waterschappen. (Hiermee wordt voldaan aan het bepaalde in artikel 34 van het Algemeen Kiesreglement waterschappen Noord-Holland.) De 5 kwantiteitswaterschappen Hollands Kroon, Groot- Geestmerambacht, Westfriesland, Het Lange Rond en De Waterlanden organiseren hun verkiezingen gezamenlijk. Doel van de samenwerking is een efficiënte en gestroomlijnde verkiezingsprocedure en duidelijke en eenduidige informatie voor de Noordhollanders. f f ÏKi

Texelsche Courant | 1994 | | pagina 11