LenR port amilieberichten TEXELSE J COURANT shaker Bakelaar °k30pt Jaap Dros gjaverjasduo Veeger ^periodekampioen Recreatievoetbal Eilandcompetitie volleybal Kampioenschap fietscrossers Jeugd AV Texel naar Dortmund De Koog wint van Vesdo Heren Mareis verstevigen koppositie Natuuractiviteiten Springwedstrijd Sjoelwedstrijden Wat '^zeggen wou... Toren? Calluna Twee keer winst basketbaldames :o( ~\fr. Texelaartjes STEUN ONS WERK de zonnebloem VRIJDAG 24 FEBRUARI 1995 ttelar; in Bakelaar heeft de schaak- aal petitie van 'En Passant' een ven Ie dienst bewezen, door anvoerder Jaap Dros op re- te houden. Daarmee werd aait itelverdediger geremd in zijn auwears naar een nieuwe titel. ^imer twee van de ranglijst, Ri- m ^Vittali, kroop weer wat dich- j dankzij zijn overwinning op Terpstra. Jaap de Wijk klom °°P$r uit het dal met een overwin- in op Thijs Witte, houd- levro, Dros heeft zijn zegereeks sPrt*in de laatste plaats te danken n- zijn enorme vechtlust. Nim- zal hij in remise berusten als iet nog een klein kansje op r aan de horizon gloort. Soms 'ait hij wrikken in een remisestel- :uW6'in de hoop dat zijn tegenstan- 1-15 toch nog de fout in gaat. Zo n 19/J vorige week Henk Tuinema wongen, die goed partij gebo- had, maar in de slotfase van st buigen voor de regerend 3 Te pioen. hst 3 week had Dros tegen Piet ankejlaar minder succes. In de uurst oorspronkelijke variant van Schots won Dros meteen een maar kon daar verder niet mee. Omdat Bakelaar de ,.d volkomen gelijkwaardig SC"H, kon zelfs vechtjas Dros geen »t meer uit de stelling peuren, ït Cees van Houten vorige jzijn fraaie stukoffer beloond :net de volle winst, was hij de- Je negentiende avond van kla- reenasclub „Den Burg" zijn Gerda 1112c reek Veeger, na nog twee par- maa-' v00r tweec*e periode te Den gespeeld, periodekam- ^n geworden. Er wordt nu nog de derde periode en het to- lassement gespeeld. Bertus "e en Frans Bos waren win- van de avond met de mooie van 7860 punten en zeven len. Het levert ze vijf winst- :sen op. Eric Jan Geus en Pe- le Porto stegen drie plaatsen 7440 punten en staan nu op Iwaalfde plaats. Willem en Nel pien gaan van de achtste naar F Je plaats met hun 7233 Anton de Jong en Bo scoorden ook goed met 16 punten, maar het leverde ze n plaats winst op. Gerhard jamins en Piet Moree stijgen I 6987 punten twee plaatsen belandden precies in de top f Er werden gemiddeld 6348 ten gescoord en 66 marsen aald. ze week zelf aan de beurt. In zijn partij tegen Frans Eijgenraam kreeg hij een kwaliteit cadeau, maar Van Houten kwam daarna zo zwaar onder druk te staan dat ver lies onafwendbaar was. Rinus Vit- tali had opnieuw succes met de Engelse opening. Dit maal was het Auke Terpstra, toch een kenner van deze opening, die vroegtijdig het spoor bijster raakte en een stuk verspeelde. Het vervolg was niet moeilijk meer voor Vittali, die nu Jaap Dros weer vlak op de hie len zit. Uitslagen: R. Riegman-W. v.d. Rijke 1-0; P Bakelaar-J Dros Vi - '/aA. Naderi-A. Witte 1-0; R Vittah-A. Terpstra 1-0; J. de Wijk-T. Witte 1-0; F Eijgenraam-C. van Houten 1-0; F. v. Tatenhove-P Eelman 0-1. Zondag: De Cocksdorp-ZDH Programma dinsdag 28 februari: Veld A mannen: 18.30 u. Fitt-Tex. Autocentrale Teso 19.15 u. Teso-Graaf Spuiterij Tex. Auto 20.00 u. Tatenh.l-Kobeko Arch. Uriot 20.45 u. Uriot-12 Balcken Tatenh.1 21.30 u. ABN/AMRO-M.h.Texel P.bodies 22.15 u. Maarco-P.bodies ABN/AMR0 Veld B vrouwen en mannen: 18.30 u. Zeilmakerij-Cohen TopTien 19.15 u. TopTien-Wiersma Schiphorst 20.00 u. Rival-Schiphorst Timmers 20.45 u. Timmers-Visser Bosma 21.30 u. Bosma-Smash Visser 22.15 u. RWS-Gr.Slock2 Meubelh. Texel Veld C vrouwen: 18 30 u. Westerlaken-Nioz Beaut.Texèle 19.15 u. Haarstudio-Texèle Nioz 20.00 u. Vespertina-De Vlier Eierl.Huis 20.45 u. Eierl.Huis-Leydekkers Durper 21.30 u. Durper-Klif 12 I de Boer 22.15 u. 7 Prov.-I. de Boer Klif 12 Wedstrijdleiding: Magda en Annemiek, tel. 18593 Uitslagen 21 februari: Maarco-Super 3-0; Fitt-Sportshop 0-3; Graaf Spuiterij-RWS 1-2; Architect Uriot- Kobeko 3-0, ABN/AMRO-DGM 3-0, Coc- ky's kapsalon-Paal 9 3-0; Waayer- Kruiswerk 3-0; Tatenhove 2-Zandloper 1-2; Beverdam-Klif 2-1; Ecomare-LenR 2-1, Timmers Bakkerij-Smash '68 3-0, TopTien- Grote Slock(v) 2-1; Vespertina-Nioz 3-0; Question-Beautique Texèle 3-0. Klif 12-Leydekkers 2-1, Eierlandse Huis-De Vlier 3-0; Haarstudio-7 Provinciën 3-0; Durper Drup-Slagerij lepe de Boer 3-0. 10.30 uur *.14 De wielervereniging houdt zon dag 5 maart in samenwerking met Calluna het Open Texels kam pioenschap Fietscross/Mountain- biken voor jeugd en senioren. De wedstrijden worden verreden op het terrein rond het zwemparadijs bij De Koog. Aan de fietsen van de deelnemers worden geen bijzondere eisen gesteld. Zowel een crossfiets als mountainbike is toegestaan. Om 14.00 uur start de jeugd, verdeeld in twee categorieën: 11 tot en met 13 jaar en de 14- en 15-jarigen. Er wordt gelijktijdig gestart, maar de oudere jeugd rijdt één ronde meer. De dames en de senioren starten om 15.00 uur. Om ongeveer 16.30 uur is de prijsuitreiking in het par tycentrum. Ook de prijzen van de wintercross-competitie worden dan uitgereikt. Vanaf 13.00 uur kan worden ingeschreven. Kosten voor senioren f 7,50 en voor jeugd ƒ2,50. In samenwerking met de AV Zuid- wal uit Huizen gaan komende zon dag zeven jeugdige atleten voor het eerst naar Dortmund. Zij doen daar mee aan internationale wedstrijden op de grootste indoor- baan van Duitsland. „Dortmund" is al vele jaren een happening met zo'n 1200 deelne mers en bezoekers. Er zal tegen Belgen, Britten en natuurlijk Duit sers worden gesport. Het niveau is daarbij dusdanig, dat het niet on denkbaar is dat er prijzen mee te rugkomen naar Texel. Voor de Texelaars wordt het een drie-daagse trip. Zij zullen worden ondergebracht bij gastgezinnen in Huizen. De Koog heeft de eerste wedstrijd na de winterstop gewonnen van Vesdo uit Schagerbrug. Door va kantie en blessures was het voor trainer Hans van der Park lang on duidelijk wie er opgesteld kon worden. Uiteindelijk bleek dat al leen Tony de Jonge nog ontbrak wegens vakantie. De voetballers uit De Koog begon nen flitsend en speelden Vesdo compleet van het veld. Verschil lende keren waren ze dichtbij een doelpunt, maar door de paal en goed keeperswerk bleef de nul lang op het scorebord. In de der tigste minuut kwam daar verande ring in. De hardwerkende Bernard lepenburg veroverde de bal van de laatste man van Vesdo, ging alleen op de keeper af en scoerde be heerst. De Koog kreeg loon naar werken: 1-0. Daarna namen de voetballers uit De Koog iets gas te rug, waardoor Vesdo iets beter in het spel kwam. Een verkeerde te rugspeelbal van het middenveld le verde zelfs voor rust nog een goede kans voor Vesdo op. De bal raakte via de lat zó in de handen van keeper Gert-Jan van Nuland, een geluk voor De Koog. De ruststand bleef 1-0. In de rust werd Cees van Beek, net terug van vakantie, gewisseld voor Eric Kossen. In de tweede helft was er een evenwicht tussen beide teams. De Koog kon het tempo van de eerste helft niet in de tweede helft volhouden. De goede positiewisselingen van de spitsen, het veelvuldig goed door komen van de middenvelders en het kort dekken van de tegenstan ders was in de tweede helft een stuk moeilijker. Daardoor werd Vesdo een gelijkwaardige tegen stander met als gevolg dat Vesdo met nog een kwartier te spelen op 1-1 kwam. De moegestreden Jac- ky Rammers werd gewisseld voor gelegenheidsspits Jan Plaatsman. Gelukkig toonden de spelers van De Koog in deze fase karakter en met het hele elftal ging men op zoek naar de winnende treffer. Door weer fel te storen, bracht men de achterhoede van Vesdo in problemen. Zelfs zo zeer dat de hardwerkende doelman Hans van Exel een speler van Vesdo het zo moeilijk maakte dat deze in eigen doel schoot: 2-1. Het feest werd nog groter voor het .talrijke pu bliek. Een paar minuten voor tijd zag Martijn de Veij vanuit de mid- dencirkel dat de keeper te ver voor zijn doel stond. Met een formida bel afstandsschot over de keeper, zorgde hij voor het doelpunt van het jaar: 3-1. De heren Mareis speelden in het weekend twee wedstrijden voor de bondscompetitie. Zaterdag avond was het eerst de beurt te gen de nummer twee op de rang lijst, JBC uit Julianadorp. Bij rust hielden de ploegen elkaar nog in evenwicht (22-22), maar in de tweede helft namen de Mareis, die een constante wedstrijd speel den, duidelijk afstand van het met vijf man aangetreden team van JBC 3. Uiteindelijk werd het 42-29 voor de Mareis dat daar mee vier punten voorsprong nam op JBC 3 en eigenlijk regelrecht afstevent op het kampioenschap. Met de ontmoeting van zaterdag nog in de benen, traden de Mareis zondag aan tegen ZAP 2 uit Anna Paulowna, een ploeg die voor het merendeel uit jonge mensen bestaat. In het begin van de wedstrijd moesten de Mareis hun draai nog weten te vinden en ke ken dan ook snel tegen een ach terstand van 17-10 aan. Een time-out deed echter wonderen en langzaam maar zeker kwam De Mareis dichterbij. Bij rust namen ze een 27-23 voorsprong en wisten het goede spel in de twee- Dagelijks zijn er bij voldoende deelname excursies van twee uur mogelijk in de natuurgebieden De Geul, De Muy of De Slufter. Deze excursies worden verzorgd door de Stichting Natuurexcursies Texel. Opgeven dient ruim vooraf te gebeuren bij EcoMare. Overige activiteiten op de agenda zijn: 1 maart, natuurtocht „Vogels", 10.00-15.00 u.; 2 maart: Natuurtocht „Vogels", Duits, 10.00-15.00 u.; Eco Mare Winterlezing door drs. A.F.F Oosterbaan over het natuurgebied op Texel, aanvang 20.00 u., toegang ƒ5,-; 8 maart: natuurtocht „Zee, strand, duinen", 10.00-15.00 u.; 9 maart: na tuurtocht „Zee, strand, duinen", Duits, 10.00-15.00 u.; 15 maart: natuurtocht „Vogels", 1000-15.00 u.; 16 maart: natuurtocht „Vogels", Duits, In manege Akenburg wordt zon dag een springwedstrijd gehou den. J. Slottje bouwt het parcours. De kleinste pony's beginnen om 11.00 uur. Alle deelnemers rijden twee manches. Aansluitend aan de wedstrijd om 15.30 uur kunnen de jongste rui ters een oefenparcours afleggen. Tot 16.40 uur is daarvoor gele genheid. ledereen is welkom en de toegang is gratis. 10.00-15.00 u.; 22 maart: natuurtocht „Zee, strand, duinen", 10.00-15.00 u.; 29 maart: natuurtocht „Vogels", 10 00-15.00 u.; 30 maart: natuurtocht „Vogels", Duits, 10.00-15.00 u.; start van de cursus Vogelzang, met de Vo gelwerkgroep Texel in De Slinger bij EcoMare. De excursies kosten ƒ7,50 en ƒ5,- voor kinderen. De natuurtochten kosten ƒ25,- en ƒ10,- voor kinde ren, inclusief documentatiemap. Lezingen kosten ƒ5,-. Meer informatie en opgave bij Eco Mare, tel. 17741. Gymvereniging Oudeschild houdt donderdag 2 maart voor jong en oud de jaarlijkse sjoelwedstrijden. In dorpshuis 't Skiltje treden de sjoelers tegen elkaar in het strijd perk van 15.00-17.30 uur en van 19.30-21.30 uur. Voor de win naars van de verschillende catego rieën zijn leuke prijzen beschikbaar. De wisselbeker is gesponsord door Van Sambeeks Daf Truckservice. Tevens is er 's middags voor de jeugd een gy- minstuif van 15.30 tot 17.00 uur. Niet the Beatles. Niet the Beat les, maar de Ramones is de band waarmee Gelein Jansen de Texel se formatie Deluge vergeleek tij dens de presentatie van de CD Texelpop. Jansen doelde op de lengte van de nummers en het vo lume. Waar zijn we in 's hemelsnaam mee bezig?? Want laten we nou eens eerlijk zijn, het verhaal over de toren is achterhaald! Een gebouw met drie verdiepin gen is geen toren! Als iedereen, net als mij, de moeite zou nemen naar het Stappeland te rijden, dan zou men kunnen zien wat een enorme verrijking het Greenside Hotel voor De Koog is. Een fraai vormgegeven gebouw, in harmonie met de omgeving en een enorme uitstraling. Goed, er is dan misschien een foutje gemaakt met die „hoed", maar, zoals de tekening liet zien in deze krant, is de hiervoor inge diende oplossing een prima alter natief. Ik vind dat 10 voor Texel nu maar eens op moet houden met muggeziften. Straks wordt het nog zo dat als men een woning verbetering of iets anders van bouwkundige aard aan z'n woning wil uitvoeren, men eerst bij 10 voor Texel de vergunning aan moet vragen, alvorens men zich naar de gemeente begeeft. Dit vind ik een zeer benauwende situatie, en ve len met mij! V. de Jong, De Koog De dames van De Mareis doen het goed in de tweede klasse van het district Noord-Holland Noord. Werd aan het begin van het sei zoen nog heel voorzichtig ge dacht aan een enkele overwin ning, nu blijkt dat De Mareis best aardig scoren. En al is het niet al tijd fantastisch basketbal, strijd wordt wel geleverd. Zo ook in het overvolle programma van afgelopen weekend. Vrijdag gingen de dames de strijd aan te- de helft te handhaven. ZAP 2 pro beerde het met vijf man wel, maar de doeltreffende acties ontbraken meer en meer. Uiteindelijk werd het 58-43 voor de heren die daar mee dit weekeinde goede zaken deden. Scores tegen JBC 3: Martin Koenen, 14 punten; Paul Inpijn, 12; Eric Venneker, 8; Albert ter Wolde 4; Christiaan Schlepers 4. Scores tegen ZAP 2: Martin Koenen 21 punten; Albert ter Wolde 21; Eric Venneker 8; Paul Inpijn 2; Jos Witte 2. Programma voor zondag 26 februari. Burg. De Koninghal, Den Burg: 15.30 u. De Mareis (H)-JBC 4. De dames zijn vrij. gen alweer HBC 2. Vorige week werd nipt met 22-20 van deze te genstander verloren. Sterke revanche-gevoelens waren er, maar De Mareis deden er niets mee. Knullig balverlies en totale verbijstering over het fysieke ge weld van de tegenstander bracht de ruststand op 10-13. Pas in de laatste minuten kon door een koel bloedig schot van Jacqueline Wil- ner het kwalitatieve overwicht in een kwantitatief worden omgezet. De uiteindelijke stand: 23-21. Za terdag was er wederom een wedstrijd, nu tegen het gemiddeld tien jaar jongere W.G.W. 3. Met een hoofdrol voor Opile Nitsche en Louise v.d. Sluis stond het na een helft 13-24 voor De Mareis. Maar binnen drie minuten in de tweede helft werd die voorsprong, op drie punten na, weggewerkt door een zeer gretig WGW 3. De Mareis ver dedigde met een nonchalante ar rogantie. Gelukkig hervond het team zich, wat uiteindelijk resul teerde in een tweede overwinning op rij. Eindstand WGW 3-De Ma reis: 27-40. Scores dames (twee wedstrijden): Gerda Kuiper 4; Marga v. Diere 2; Odile Nitsche 10; Louise v-d. Sluis 27, Klaasje v.d. Velde 4; Jacqueline Wilner 6, Gatske Ykema 6; Karin Zegers 4. Ons veelbesproken zwemparadijs is door een ingesloten nieuwsbrief in de Texelaar weer eens in het nieuws. Ik kan mij onmogelijk voorstellen dat het bestuur achter deze „flutbrief" staat. Waarom toch steeds die jammerklachten en het natrappen tegen al jaren bestaande baden. Het lijkt op zeu ren van een klein kind dat z'n speelgoed wordt afgepakt. En dan nog ondertekenen met een pseu doniem (Akwarius). Een teken van zwakheid, dat geen rendement oplevert en zonde is van het pa pier. Er wordt toch een zwembad bestuurd en geen speeltuinvereni ging. U staat nu, om in zwemter- men te spreken, op het keerpunt. Neem het goed en probeer eens uit te gaan van eigen kracht. Dat geeft u meer aanzien, dan jaloers te blikken naar dat bad van ander half miljoen zonder dak, dat niet weg te denken is voor de Texelse bevolking. Ik wens u veel inventiviteit en bestuurskracht toe. Dik Haker (op persoonlijke titel). Den Burg Geslaagd. Colinda Smit (23) heeft het vakdiploma sport en sportartikelen behaald. Ze volgde een cursus aan het landelijk vako pleidingscentrum voor detailhan del en textiel (Detex) in Haarlem. Colinda werkt in Sportshop Texel. ir uw blijken van medeleven ons betoond tij- ',nks zijn ziekte en na het overlijden van 1 lei JACOB SCHUIJL 2-1 ndk 1 ''uigen wij u onze oprechte dank. ,e>- aanwezigheid, brieven, bloemen en condo- otJices waren voor ons een grote troost en or lm. elk or i «•cal, februari 1995 Janny, Saskia, Guido Familie Schuijl Familie Snel het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, a|^:e lieve moeder en oma g MIEP GOSLINGA-DE JONG ,-ioben wij ondervonden hoe velen met ons mee- OO.fden. Het heeft ons goedgedaan zoveel fijne a3Icties te mogen ontvangen. „ert danken u daarvoor oprecht. ;Sf ek Gos Goslinga r is kinderen en kleinkinderen el, februari 1995 Opzij, opzij, want ik wil er nu ook weieens bij Mijn naam is Emily Bo Ik ben geboren op 23 februari 1995. Gewicht: 2500 gram Mijn trotse ouders zijn Ankie Hooijschuur en Hans Westdorp Slufterweg 2 De Cocksdorp Ons telefoonnummer is 11311 Wij rusten van 13.00 tot 15.00 uur. jlftelijk dank voor uw medeleven tijdens de <te en het overlijden van onze tante ELENA MARIA VAN 't N00RDENDE-L0UWMAN Tex (tante Lena) i 6 Familie Van 't Noordende tos Kikkertstraat 65 ]di 1795 AC De Cocksdorp ir r- ;re:el, februari 1995 ouders n Mieke en Kees Smit M *k:25 jaar getrouwd, in' Tf u hen wilt feliciteren, bent u van harte wel ft in café De Kelder te Den Burg op zaterdag teiaart 1995 van 18.00 tot 19.30 uur. sit' Richard, Linda en Jeroen in' ;sPerstraat 41, 1791 EP Den Burg. KT ledereen mag het ho ren, dat mijn broertje is geboren Dennis 22 februari 1995, 16.02 uur. Hij weegt 3400 gram en is 52 cm lang. Rudolf, Marja en Twan Weijers Pater Witteplein 34 1791 DR Den Burg telefoon: 13871 Moeder en kind rusten van 12.00 tot 15.00 uur. We houden 2 kraamweken, als 't kan, kom dan even. F VANT Hoera, weer een zusje! Marije Geboren, 23 februari 1995 Linda, Sophie Marian Merkelbach Frits Bakker Schorrenweg 11 1794 HD Oosterend 18254 Met veel vreugde is op 21 februari 1995 onze dochter en zusje Jaël bij ons gekomen. Ruth, Glenn en Omrie Heerenveen Wintergroen 9 1796 BL De Koog 02220 - 17399 Geboren op 22 februari 1995: Glawen Ish Zoon van Ralph Kompier en Marije Binsbergen 18304 Hartelijk bedankt voor de vele attenties en belangstelling tijdens mijn verblijf in 't ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Ook hartelijk dank namens mijn vrouw. Hans Roeper ..Plassendaal" INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ7.50 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,50 (incl. btw) Bora Bora 50-piek-show. Laatste tops Oxbow, Pla net Earth en Velvet Mon- kees, nu ƒ50,-. Iedere vrijdag racketa vond squash van 19.30 tot 21 30 uur in 't Stap peland. Texelaars opgelet! The Pi anobar is za. 25 feb. en za. 4 en 11 maart geo pend. Daarna zijn we zo moe dat we eerst nog op vakantie gaan voor het seizoen begint. Tot ziens! Annemiek en Stephan. Geen lid, maar donateur van 10 voor Texel? Bel 14175. CD-wisselaars. Service Center Texel, 11777 Vanaf maandag 6 maart: openingstijden van Atelier De Witte Engel dagelijks van 10.30 tot 16.00 uur. Bij welke sport sta je in één klap met 15-0 voor? Tennis dus! Wordt lid van Deuce. Voor opgave en in lichtingen: tel. 13123. De zorg voor onze aardbol houdt niet op bij de grens van een natuurgebied. Daarom is er biol. land bouw. De Vlier, Ho- gerstraat, Den Burg. Te koop: auto voor de cross, 6 cll., 2,8 I.; t.v. fm-antenne; sat. schotel, 60 cm, compl. RTL dec. (Hirschmann). Tel. 12638. Te koop: 80 pak best 1e snede landhooi. T. Zuidewind, tel. 14825. Racketavond squash op vrijdagavond voor leden en niet-leden in 't Stap peland. Bora Bora 50-piek-show. Laatste tops Oxbow, Pla net Earth en Velvet Mon- kees, nu ƒ50,-. Een 18e eeuwse tabaks doos en snuifdoos van hoorn uit de collectie van Kunsthandel Hans van der Klift zijn voortaan te zien in museum 't Catha- rina Gasthuis te Gouda Pijn? Een paragnost kan u helpen. Di., wo., do. D. Vermeulen, tel. 12414. Grenen 27,50 r 22130. vloerdelen v.a. i2. Tel. 12587/ Partycentrum Calluna. Het hele jaar geopend voor uw vergadering, bij eenkomst of bruiloft. Inf. Ruud Boom, tel. 13791. Video, luidspreker, t.v., rookmachine, cd-speler.. Stiehl Entertainment ver huurt het. Tel. 11476. Getuigen gezocht van on geval op di. jl., 15.30 uur, Waalderstr., waarbij meis je op bromfiets en auto betrokken waren. Tel. 13956. A.s. zondag 26 februari treedt de band Just Marry op in De Worsteltent. We gaan er een gezellige mid dag van maken. We zijn open v.a. 12.00 uur, de meiden beginnen v.a. 16.30 uur. Tot a.s. zondag! De Worsteltent, Smits- weg 6, Den Burg, tel 10288. Kalkaanslag??? Uw water nu definitief onthard voor ƒ199,-. Bel 13637. Je begrijpt het niet. Heb ben ze een prachtboerde- rij op Texel, hangt er allemaal kitsch aan de wand. Kunsthandel Hans van der Klift voor de huis eigenaar met meer smaak. Bora Bora 50-piek-show. Laatste tops Oxbow, Pla net Earth en Velvet Mon- kees, nu f 50,-. Restaurant Juliana is weer geopend, elk week end v.a. 16.30 u. Tel. 17646. Wist u het nog? Morgena vond, 20.00 uur, Bgm. De Koninghal: winteruitvoe- ring K.T.F. Nog kaarten verkrijbaar bij: Tabakss hop 't Centrum (Marco v.d. Vis), Weverstraat en Weikoop, Waalderstraat of aan de zaal. Voorjaarsaanbieding! Aanhangwagens, interes sante kortingen. Herm. van der Beek, tel. 16571 Al uw mooiste momenten op film? Te koop: JVC vi deocamera, Gr-AX-55, VHS compact, IVi jaar jong, zien is kopen, 900,-, met garantie. Tel 22002. Hoog bod! TESO-aandeel van 5,- gevraagd. Tel. 27376. Ons woonadres is nu Noordwester 14, 1791 HD Den Burg, tel. 02220-13211. Fam. Jellema. Nog geen lid van 10 voor Texel? Bel 14175. T.h.: nabij Den Burg; paar- debox weidegang. T.k.: wascombinatie f 50,-; elektrisch fornuis f 100,-; aardgasfornuis f 60,-; aardgashaard ƒ150,-. Tel. 15941. T.k.a.: keyboard, KN 800, Technics, t.e.a.b. Tel. 14481. Te koop: metalen bed, 1.40 x 2.00 m. met ma tras; badgeiser; wastafel; w.c., damesfiets. Tel. 17984. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, cd, satel liet, scanners etc. Service Center Texel. 11777. Voor DMC-garen gaat u voortaan naar Atelier De Witte Engel. Zestig bedrijven in food en non-food op de Hore- cabeurs. T.k.: BMW 520 aut., bj. '80, 180.000 km, schf.d., get. gl., trehh., iets roest, apk jan. '96. Tel. 14602. Gevraagd: onderdak voor mijn bakfiets in Den Burg, tegen vergoeding en een gebruikte houten vlizo- trapllü Tel. 15177. Te koop gevr.: schaarhek- je voor bij een trap. Tel. 13578. Te koop Ford Escort 1.4 bravo, eind '88, i.z.g.st. Tel. 13367/22033. Het ligt aan uzelf of één uur tennissen bij Deuce 210 gulden kost of slechts 1. Wilt u lid wor den of meer inlichtingen, bel 13123. „Slank '82". Verantw. af vallen, Elke maand. 19.15 u. in De Poort. Den Burg. Elke donderd. 19.00 u. in De Cocksdorp Tel. 13540 b.g.g. 02289-3604. Bora Bora 50-piek-show. Laatste tops Oxbow, Pla net Earth en Velvet Mon- kees, nu ƒ50,-. Restaurant Juliana is weer geopend, elk week end v.a. 16.30 u. Tel. 17646 Wist u het nog? Morgena vond, 20 00 uur, Bgm. De Koninghal: winteruitvoe- ring K.T.F. Nog kaarten verkrijbaar bij: Tabakss hop 't Centrum (Marco v.d. Vis), Weverstraat en Weikoop, Waalderstraat of aan de zaal. Voorjaarsaanbieding! Aanhangwagens, interes sante kortingen. Herm. van der Beek, tel. 16571. Maandag 20 uur Leerhuis. Vakantie, di. 28 feb. t/m 11 rriaart. Bakker Ju welier. Texels Produkt. T.k.: haardhout f 50,- per sta pelmeter, min. afname 10 st.m Thuisbezorgd, tel. 08382-1918, na 20.00 u. Te koop: BMW 323i, bj. '81, zeer mooi. Tel. 13197. Wij zijn weer geopend. Rest. De Graanzolder, tel. 14681. T.k. gevr.: TESO-aande- len. Reacties: br.o.nr. 1588 aan bur. Tex. Crt. Huis Den Burg te koop. Te koop gevr.: huis met verh. mogelijkh. in De Koog. Br.o.nr. 1586 aan Bur. Tex. Crt. SCT satelliet-tv. Service Center Texel, 11777. Wist u het nog? Morgena vond, 20.00 uur, Bgm. De Koninghal: winteruitvoe- ring K.T.F. Nog kaarten verkrijbaar bij: Tabaksshop 't Centrum (Marco v.d. Vis), Weverstraat en Wei koop, Waalderstraat of aan de zaal. Restaurant Juliana is weer geopend, elk week end v.a. 16.30 u. Tel. 17646. Voorjaarsaanbiedingl Aanhangwagens, interes sante kortingen. Herm. van der Beek, tel. 16571. Maandag 20 uur Leerhuis. Vakantie, di. 28 feb. 11 maart. Bakker weiier. Texels Produkt. T.k.: haardhout f 50,- per sta pelmeter, min. afname 10 st.m. Thuisbezorgd, tel. 08382-1918, na 20.00 uur. Te koop: BMW 323i. bj. '81, zeer mooi. Tel. 13197. Wij zijn weer geopend. Rest. De Graanzolder, tel. 14681. Horecabeurs in 't Stappe land op donderdag 2 maart Hallo, ben jij die echte man 30/40 jaar en ook lief, betrouwbaar, spon taan en geen uitgaander? Aarzel niet en schrijf mij dan, vr. 30 jr. met kinde ren voor vriendschap of meer. Reacties: br.o.nr. 1589 aan bur. Tex. Crt. Wie heeft voor het Agra risch Museum nog ge bruikte vitrines. Tel. 12108. In uw middagpauze dinsd.middag vrijdag avond is De Vlier natuur- voeding geopend' Ho- gerstraat, Den Burg. Verhuizen? of gewoon nieuw tapijt, dan naar Arn. Looyer. Alles te com bineren met behang, verf, gordijnen, valletje, vitra ges etc. Kom eens kijken. Spinbaan 1, Den Burg, tel. 13179. Pioneer car-stereo. Servi ce Center Texel, 11777. Te koop: 3-jarige D-pony. Tel 14097, liefst na 19.00 uur. Borduurpakketjes voor kinderen bij Atelier De Witte Engel. De Zonnebloem bestaat 45 jaar Postbus 2100 4800 CC Breda Telefoon (076) 602060 Redaktie: 62620 Advertenties en abonnementen. 62600 Kantoor boekhandel: 62610 Drukkerij: 62630

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3