i èxel '94 vermorst punt maar nadert koploper TEXELSE couRANT Zaalvoetbalprogramma eter Daalder verrast tumkampioenschap [Voetbaluitslagen Tevoko volleybal Voetbalprogramma Ski-succes voor Petra Keijzer Volleybaltoernooi in Ons Genoegen Gehavend De Koog na rust onderuit ZDH nu vier wedstrijden ongeslagen Vierde plaats Ingrid van Lubek in Oosthuizen Familieberichten 'Jexelaartjes DINSDAG 21 MAART 1995 '94 verhoogde in de slotfase de druk. maar ook deze corner leverde geen doelpunt op. >r de tweede achtereenvolgen zondag liet Texel '94 voor en publiek een dure punt lig- Tegen degradatiekandidaat isshoppers kwamen de Texelse itballers niet verder dan 2-2. enlijk mocht de thuisploeg nog eens ontevreden zijn, want verwege de tweede helft liep el tegen een achterstand aan. kampioenskansen zijn nog niet keken, want koploper SEW loor. el '94 had de hele wedstrijd overwicht, maar creëerde rnamelijk halve kansen. Het nis van de geschorste afmaker nn Koning deed zich voelen, h kwam Texel in de eerste helft voorsprong. Wim van Veen be- jde eerst zijn eigen keeper Bart irschap met een ferme kopbal, een minuut later aan de over- t van het veld 1-0 aan te teke- i. Na rust speelde Texel met de id in de rug nog meer op de val, maar verwaarloosde daar af en toe de verdediging. Dat Grasshoppers, dat geduldig kansen afwachtte, de gelegen- om terug te slaan. Eerst ge- irde dat via een vrije trap op circa twintig meter van het Texel se doel. De van de paal terugsprin gende bal werd van dichtbij ingetikt: 1-1. De tweede en laatste kans die de ploeg van ex- Texeltrainer Willem Roomeijer kreeg, was eveneens raak. De op gerukte Texel-defensie werd ver rast door een counter: 1-2. Een minuut of tien later stelde aanvalsleider Paul van Exel orde op zaken. Met een prachtig in de hoek draaiend schot uit tweede lijn gaf hij de Grasshoppers- doelman het nakijken. Texel had nog tien minuten om alsnog de volle buit binnen te halen, maar kreeg geen uitgespeelde kansen meer. Juichend begroette Grass hoppers het laatste fluitsignaal van de uitstekend fluitende scheidsrechter Vriend. Opmerke lijk is dat de arbiter wedstrijdse cretaris is van Spirit, dat net als Grasshoppers tegen degradatie vecht. Van enige belangen verstrengeling viel zondag echter niets te merken. Ondanks het puntverlies blijft Texel '94 in de race om het kam pioenschap. SEW ging met liefst 4-1 onderuit bij Hollandia T. Het ens de eerste voorwedstrijd ften in Monster (Zuid Holland) wrde de Texelse turner Pieter ■Ider een prima prestatie, door len sterk deelnemersveld als be te eindigen in de leeftijds- ep tot en met 14 jaar. I prestatie ging echter vooraf I een wedstrijd in niveau 6C en [(resp. t/m 10 jaar en t/m 12 In 6C debuteerde Joey van Vis voor G.V.Texel tijdens de [rwedstrijden. Het resultaat van plus het resultaat van de [pede voorwedstrijd welke op 9 I in Den Helder zal worden ge ilen zijn bepalend voor Jrstroming naar de plaatsings- pstrijd voor het Nederlands Jipioenschap. i turnde een sterke wedstrijd, lar moest toch enkele punten lies incasseren voor zijn bru- >rdag 18 maart: !l B2-N. Niedorp BI 2-5 id B1-JVC B2 5-1 10 B1-De Koog B1 5-2 11 C1-BKC Cl 1-5 il C2-HRC C2 1-3 id C2-Helder C2 1-2 Bi C3-WGW C3 2-2 C4-0'end C1 3-4 I 01 -Helder D1 2-1 D2-Texel D2 0-5 ijes: i Holland-Texel 2-5 Ilse pupillencompetitie: FMexel '94 F1 3-5 ioog F1-Texel '94 F2 7-1 II '94 F4-SVC F2 0-7 ll |94 F3-0'end F1 0-1 ll '94 E2-0osterend E1 2-2 ll '94 E3-Texel '94 E4 2-5 El-De Koog El 2-0 terend E2-Texel '94 E1 afgelast '94 D4-Texel'94 D3 2-1 terend 01-SVC D1 15-0 lag 19 maart: l-Grasshoppers lendam-De Koog urmeer-O'end -GSV 'I 2-SRC 3 loog 2-BKC 2 2-VZV 5 isluis 2-Texel 3 in 3-0'end 3 ll 4-2AP 8 il A1-JVC A1 lijk B2-Texel B1 es: il-Alkm. Boys 2 eanten: ■ZDH 'd-Tex. Boys 'Oog-SVC 2-2 4-1 3-1 2-2 4-2 1-11 0-2 afgelast 4-3 6-3 1-0 afgelast afgelast 5-0 1-1 1-2 goefening. Op sprong behaalde hij echter de hoogste score van het totale deelnemersveld. Hij haalde een score van 49,25 punten waar mee hij als zevende eindigde in het klassement. De beste acht turners hebben straks recht op een plekje op de plaatsingswedstrijden zodat trainer en turner de komende wed strijd in Den Helder zeer alert moe ten zijn. In niveau 5C turnden voor G.V.Texel Boy van de Vis en Jaap Duin. Jaap verkeert momenteel in een vormcrissis en heeft tevens last van te zwaar belastte polsen en onderarmen. Rust is het voor geschreven middel, maar is in de wedstrijdperiode slechts in zeer geringe hoeveelheden beschik baar. Alle oefeningen waren dan ook zeer middelmatig wat uitein delijk een 16e plaats opleverde en daarmee is Jaap eigenlijk kansloos voor verdere plaatsing. Beter verging het de Texelse troef Boy van de Vis. Hij verkeert in bla kende vorm en ondanks de be scheiden omvang van de trainingen op Texel kon Boy zeer goed meekomen in de top. Evenals zijn broer Joey struikelde hij over de brugoefening en moest hij ge noegen nemen met de vierde plaats. In de laatste wedstrijd was Pieter Daalder aan de beurt. Sterk gesteund door zijn coach en met uitgekiende oefeningen wist hij op ieder toestel goed te scoren. Sprong en vloer waren het beste van het totale deelnemersveld en ondanks een tussenzwaai op rek wat een aftrek van 0,4 punten opleverde bleek Pieter na vijf on derdelen licht in het voordeel op de derde plaats te staan. Op zijn slechtste toestel (voltige) moest volgens de coach een 7,0 worden gehaald om de derde plaats veilig te stellen. Het inturnen verliep dra matisch slecht, maar toen Pieter eenmaal voor het "echie" ging liep zijn oefening bijna probleem loos. Dit ontlokte Pièter de opmer king: „Heb ik het eindelijk eens niet verknald" Dat bleek bij de prijsuitreiking waar hij zelfs 0,5 punten voor sprong had op nummer vier en zelfs nummer twee op 0,3 punten was genaderd. Uitslagen zaterdag 18 maart: Tevoko 2-Quelderduyn 4 1-3 Tevoko 1-WS0V 1 3-1 Tevoko 3-Zeemacht 1 0-3 Tevoko 1-WSOV 1 3-0 Tevoko 2-De Boemel 1 3-2 Tevoko 3-Noordkop 1 3-0 Tevoko 1-Noordkop 1 Smash '68-HCSC 3 3-0 Heren 4-VCJ '94 2 3-0 (Foto Frons Hopman) verschil is hierdoor geslonken tot drie punten, maar SEW heeft een wedstrijd meer gespeeld. De Texelse titelkandidaat moet de tweede plaats nu echter delen met Vios, dat wèl wist te winnen. Bei de concurrenten spelen nog tegen SEW, zodat er nog van alles moge lijk is. Bovendien kan de tweede plaats belangrijk zijn voor eventue le deelname aan de nacompetitie. Komende zondag is Texel vrij; daarna gaat de ploeg van trainer Van der Neut naar Tuitjenhorn, waar Hollandia T de sterke tegen stander is. Zaterdag 25 maart: Texel B2-Schagen B2 13.30 u. HCSC B1-Texel B1 14.30 u. SVAP B1-0'end BI 12.30 u. SRC C2-Texel C1 12.45 u. Texel C2-0'end C2 13.30 u. Texel D1-HCSC Dl 10.30 u. Meisjes: Texel-Alkm. Boys 13.30 u. Texelse pupillencompetitie: Texel'94 F1-Koog F1 10.00 u. Texel'94 F2-SVC F1 10.00 u. SVC F2-Texel'94 F3 10.00 u. O'end F1-ZDH F1 10.00 u. Texel'94 F4 vrij O'end E1-Texel'94 El 11.00 u. Texel'94 E3-0'end E2 11.00 u. Texel'94 E4-ZDH E1 11.00 u. Koog E1-Texel'94 E2 11.00 u. Texel'94 D3-Koog Dl 12.00 u. SVC D1-Texel'94 D4 12.00 u. Oosterend D1 vrij Zondag 26 maart: Sint Boys-De Koog 14.00 u. Berdos 2-Texel 2 12.00 u. HRC 4-De Koog 2 10.00 u. O'end 2-W.waard 3 12.00 u. VZV 5-Texel 3 12.45 u. WGW 6-Texel 4 12.00 u. Woensdag 22 maart: 18.15 u. Klif-Oosterend J 19.00 u. Casino-Texel 1 J 19.45 u De Mok-ZDH 20.35 u. De Koog 7-Mantje 3 21.30 u Mantje 2-De Krim Zaaldienst: Oosterend Donderdag 23 maart: 18.30 u. Texel 4-Rab 2 19.20 u. Jelleboog 4-Rab 3 20.15 u. Klif 4-Casino 2 21.10 u. Gempo-Casino 3 22.00 u. De Krim 5-De Krim 4 Zaaldienst: Mantje De Texelse Petra Keijzer heeft tij dens een wintersportvakantie in Lenzerheide (Zwitserland) bewe zen dat niet alleen bewoners uit het hooggebergte goed kunnen skiën. Een reuzenslalom voor re creanten sloot ze zondag af als beste dame. Deze wedstrijd wordt eenmaal per maand georganiseerd door Club Méditerrannée, een rei sorganisatie die sportvakanties or ganiseert. In sporthal Ons Genoegen staat zaterdagavond een recreatief vol leybaltoernooi op het programma. Dames-, heren- en gemengde teams nemen het vanaf 19.00 uur tegen elkaar op. Het gaat zowel om teams die meedoen aan de ei landcompetitie, als om gelegen heidsformaties. De wedstrijden duren 18 minuten, waarbij niet wordt gewisseld van speelhelft. De ontknoping vindt plaats om 22.00 uur, wanneer de laatste wedstrijden worden afgewikkeld. De herenteams zijn: Grooten Slock, Kobeko, F*aal 9, Tatenhove 1 en Teso; de gemengde teams (drie dames en drie herenl: Gemeente, Tatenhove 2 en 3, Waaijer en Westerlaken. Alleen uit dames be staan Durperdrup, Eierlandsche Huis, Leijdekkers, Vespertina en Westerlaken. Het toernooi wordt financieel mogelijk gemaakt door Aannemersbedrijf Tatenhove b.v. en fa. Westerlaken. W.waard 4-0'end 3 Succes A1-Texel Al Dames: Go Ahead 2-Texel Recreanten: ZDH-O'end Tex. Boys-De Koog S.V.C.-Texel 14.00 u. 14.30 u. 12.00 u. 10.30 u. Vrijdag 24 maart: 18.15 u. De Koog 4-Oosterend 19.05 u. Mantje-De Koog 19.55 u. Le Berry-Texel 20.45 u. Casino-Jelleboog 21.35 u. Texel 2-Klif 22.30 u. Klif 2-De Koog 2 Zaaldienst: Le Berry Een zwaar uitgedund elftal van SV De Koog heeft zondag met 4-1 verloren tegen Knollendam. De nood was zó hoog dat keeper Jan Plaatsman als spits optrad. Tij dens de wedstrijd werd de zieken boeg nog groter. Coen Schoonheden en Jacky Rammers zijn niet meer beschik baar voor De Koog, wegens werk zaamheden op het vasteland. Daarbij kwamen voor deze zondag Dennis Saai (knieblessure), Wil Wassenaar (werk) en op het laatst Tony de Jonge (griep). Tot over maat van ramp kwam John Eel- man helemaal niet opdagen. Daardoor had trainer Hans van der Park maar elf spelers. Het drama voor De Koog werd nog groter, want al na zeven minuten spelen moest aanvoerder Hans Polderman met een arm uit de kom het veld verlaten en naar het ziekenhuis worden vervoerd. Vijf minuten later kreeg Bernard Ipen- burg een'aanslag op zijn enkels te verwerken die er niet om loog. Het gevolg was dat Ipenburg twintig minuten aan de kant zat. In de wedstrijd waren de „boys" uit De Koog nog steeds niet de mindere van Knollendam. De te genstander had de hulp van de slecht fluitende scheidsrechter no dig om op 1-0 te komen. Eric Kos- sen ging een onschuldig duel aan in het strafschopgebied. Wat eerst aangegeven werd als een vrije trap voor De Koog werd door appeleren een penalty voor Knollendam. Nog steeds gaf De Koog de moed niet op. Een hoekschop genomen door „good-old" Peter Brons draaide in één keer het doel in: 1-1. Dit was tevens de ruststand. De Koog bleef ook in de tweede helft lang uitzicht houden op een goed resultaat, maar door ver schillende aanslagen van Knollen dam, waar amper tegen opge treden werd, begonnen er al meer spelers van De Koog mank te lo pen. In het laatste gedeelte van de wedstrijd liep Knollendam uit naar Na het gelijkspel tegen GSV (2-2) was de stemming aan^de Witte- weg in Den Hoorn goed, maar niet uitbundig. Weliswaar bleef ZDH zondag voor de vierde ach tereenvolgende maal ongeslagen, na de uitstekende remise van vo rige week tegen koploper Berk hout was ditmaal stiekem op méér gerekend. Die verwachting was ook geba seerd op de uitwedstrijd in Groot- schermer. ZDH verloor er destijds met 3-2, maar maakte veel indruk met verzorgd aanvalsspel. Dat speltype werd zondag aanvanke lijk ook doorgevoerd. Door de vleugels goed te gebruiken en het veld „breed" te houden, kreeg spits Stefan Bousma alle gelegen heid zijn kwaliteiten als rommelaar te benutten. Enkele onbenutte kansjes en een paniekerige achter hoede bij de tegenstanders waren het gevolg. De ZDH-afweer hielp de collega's aan de overzijde ech ter ongewild in het zadel door niet alert genoeg te zijn bij een snel ge nomen vrije trap (0-1). GSV leefde weer, maar kon toch niet verhin deren dat een goed doorgaand ZDH op gelijke hoogte kwam, toen Roald van der Slikke een pass van Joop Rommets in volle ren aan nam, zijn bewaker uitspeelde en hard inschoot. Tot de rust lieten de Hoornders het vervolgens enigszins afweten. Per soonlijke duels werden verloren en van het vlotte combinatiespel was al snel weinig meer over. Het was oók de periode dat de scheids rechter het druk had met het uit delen van gele kaarten aan spelers van beide teams. De rust werd door trainer Gerrie Plaatsman aangegrepen om zijn manschappen op het gemoed te werken. Met kritische opmerkin gen als „Wat een slap spel" er^ „Willen jullie niet winnen?" nog in de oren, ontdekten de ZDH- spelers al snel dat met vechtlust nog een hoop te bereiken viel. Er ontstond een aardig kijkspel toen 4-1. De voetballers van De Koog stonden met lege handen, alleen de ziekenboeg is groter geworden. Volgende wedstrijd zal het dan ook een probleem worden elf fitte voetballers op de been te krijgen. GSV werd teruggedrongen, maar via gevaarlijke counters van de snelle spitsen toch regelmatig dreigend op vijandelijke helft ver scheen. Via één van die uitvallen kwam de ploeg toch weer op voorsprong. Keeper Marco Daal der liet een gemene schuiver los en één van de spitsen bleek at tent: 1-2. Even leken de rapen gaar voor ZDH, toen de snelle Roald van der Slikke zich met een spier- verrekking moest laten vervangen door Gerard Timmerman. De voet ballende gitarist had zich twee avonden uitgeleefd bij Texelpop en bovendien al een wedstrijd met de recreanten in de benen. Timmer man herstelde zich na zijn eerste mislukte balcontact (een afzwaai er richting de kleedkamer) echter bliksemsnel en bleek als linksback een nuttige kracht. Aan de andere kant bleef Dennis Trouerbach - dit maal rechterverdediger - regelma tig dreigend opkomen. Hij deed dat een kwartier voor tijd opnieuw en gaf bovendien een strakke voorzet op Bram Brouwer, die de iets voor zijn doel staande GSV- keeper verschalkte met een fraaie kopbal. In het vervolg bleven beide teams strijden voor elke meter, maar grote kansen op wijziging van de stand deden zich niet meer voor. Ingrid van Lubek heeft een run- bike-run-wedstrijd in Oosthuizen als vierde beëindigd. Vorige week plaatste ze zich al voor het Neder lands kampioenschap in deze dis cipline, dat begin mei in Limburg wordt gehouden. De Texelse toon de zich na afloop licht teleur gesteld, maar gezien de sterkte van het deelnemersveld mocht haar vierde plaats er toch best we zen. Ze deed 1.38.04 uur over de resp. 7 kilometer lopen, 30 km fietsen en opnieuw 3,5 km lopen. De sterke Marijke Zeekant - vorig jaar winnares van de kwarttriath- lon op Texel - werd eerste in 1.36.10. Luciënne Groenendijk en Judith van den Berg eindigden eveneens op minder dan twee mi nuten van de winnares. Het gat tussen Van Lubek en de nummer 5 was aanzienlijk: zo'n acht minuten. ALARM 10.30 u, ALS ELKE SECONDE TELT 10.30 u. Je was een man van daden en woorden Zeer duidelijk voor degene die je hoorde Achter je ligt een leven van werken en plicht En juist dat bepaalde je eigen gezicht. Vol verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, delen wij u mede dat op 54-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze fijne vader en opa Cornelis Winter (Kees) B. J. Winter-de Ridder Albert en Conny Kees, Lisa Simone en John Denise Texel, 20 maart 1995 Kogerstraat 104, 1791 EV Den Burg. De begrafenis zal plaatsvinden op donder dag 23 maart om 14.00 uur, vanuit uit vaartcentrum Texel, Bernhardlaan 147 te Den Burg, op de Algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in bovengenoemd uitvaartcentrum. Na een ongelijke strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Kees Winter Den Helder: T. Hoen-de Ridder J. Hoen Marco en Edith Matthieu Kolhorn: R. van de Kerkhof-de Ridder M. van de Kerkhof Betty en Peter Mark en Martijn 20 maart 1995 Lekker slapen „Opa Burgie" niet een zere buik meer. Liefs Denise Oop was onze beste vriend, we hadden nog grootse plannen. Kees en Lisa Met droefheid nemen wij veel te vroeg af scheid van Kees Winter In gedachten zijn we bij jullie. Wij wensen Bea, Simone, John en Albert en Conny en kleinkinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verdriet. Rommy Betsema Kees Jan en Trudy Brouwer Roma, Ttlly en Ben Machteloos en intens verdrietig, delen wij u mede dat na een ongelijke moedige strijd is heengegaan, onze fijne vriend Kees Winter Bea en de kinderen heel veel sterkte. Gre en Leo Vlas en Marcella Gre en Aad Barhorst Wij verloren een dierbare vriend Kees Winter Hij was in alles een kanjer. Dirk en Elly Daar het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, die aan mij gedacht heeft d.m.v. vele kaarten, telefoon gesprekken, bloemen, fruit enz. tijdens mijn opname en thuis komst, wil ik dat op deze manier doen. Het doet je goed te weten dat er zoveel aan je denken en vooral met hulp voor je klaar staan. Het was hartver warmend. Met vriendelijke groet ook namens mijn man Gerrit R J. R. Plaatsman-Boon Lieve mensen, wat zijn we verwend op onze 60-jarige trouwdag. Heel veel dank voor alle felicitaties in welke vorm dan ook en voor de Fanfare. Het was geweldig! Familie Broere Hartelijk bedankt voor de kaarten en bloemen tijdens mijn verblijf in het Gemini-ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Corry van der Slikke INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: f7.50 tot en met 3 regels. Per regel meer f2,50 (incl. btw) Doen doen doen doen naar de huishoudbeurs. Keukenhof enz. Zie grote advertentie in deze krant. Met Texeltours. Te koop: Kawasaki 454 LTD, bj '86, i.z.g.st., 21000 mijl, ƒ6500,-. Tel. 18598, na 18.00 uur. Iedere vrijdagavond Café Chantant. Een hapje, een drankje en een smartlapje. Vanaf 21.00 uur. Tot ziens in De Karseboom. Frans en Lies. T.k. gevraagd: een gas- of electr. fornuis (wit). Tel. 12230. De echte decoders voor RTL4 en RTL5, Discovery en Filmnet - Service Cen ter Texel. 11777 Het is geen schande meer als je met kunst je geld verdient. Dit geldt voor de kunstenaar maar ook voor Kunsthandel Hans van der Klift. Modeltreinen - Dinky Toys verzamelbeurs. Zat. 25 maart 1995, van 10.00 tot 15.00 uur in De Jutter, Spoorgracht 5a, Den Hel der Info 02244-2976. Woensdag in De Vitami nebron: gesn. andijvie, halve kilo ƒ1,25. Autoschade? Herm van der Beek, tel. 16571. Donderdag in De Vitami nebron: gesn. rode kool, halve kilo ƒ0,95. T.k.: 2 recreatiepony's. Lief en verkeersmak, resp. ƒ1100,- en 500,- incl. tui gage. Tel. 16572. Vrijdag en zaterd. in De Vitaminebron: gesn stoof schotel, halve kilo ƒ1,25. Basisscholen Den Burg. Inschrijving nieuwe leer lingen: wo. morgen 22 maart of na afspraak. Le Shuttle, door de tunnel naar Engeland. Bij boeking voor 30 april een tweede ticket gratis. Retour auto passagiers v.a. ƒ300,-. Reisburo Texel Holland In ternational, daar boek je je vakantie! Wij repareren alle merken KTV, video, radio, cd, sa telliet, scanners, etc. - Service Center Texel, 11777. Te koop: Honda Accord parelmoer paars, 1.6 auto maat, 1982, i.g.st. vr.pr. ƒ1750,- Tel. 13709, na 18.00 uur. Te koop: damesbrommer, automaat verzekering. Tel. 11410. Een dag voor jezelf. Zon dag 2 april a.s.: massage dag in Meditatiecentrum Prem Mandir te Oude- schild. Info. Ratnam Dros, tel. 14013. Doen doen doen doen naar de huishoudbeurs. Keukenhof enz. Zie grote advertentie in deze krant. Met Texeltours. Wij regelen het voor u, trein-, boot- en vliegtic kets incl. reservering, vi- sumaanvragen, reis- en annuleringsverzekering, vreemde valuta etc. Reis buro Texel Holland Inter national, daar boek je je reis of vakantie! T'ai Chi Chuan - week endcursus. Chinese be- wegingssport. Thema: de ademhaling. 2x 1 Vi uur op vr. en zat. P. v. Mierlo, tel. 19706. Weekendaanbieding. Ap- pelkruimelvlaai van ƒ12,95 voor ƒ10,95. Ban ketbakkerij Ofrein, tel. 12060. Meyert Laan Zonwerin gen, uitgerekend de beste. Tel. 18664. Er zijn ringen in vele soor ten en maten, maar de ba- nanenring van uw bakker is deze week toch wel iets heel bijzonders. Iets aparts voor ƒ8,95. Verder nog 4 bruine sesambolle- tjes voor ƒ1,95. Bakkerij Timmer Oosterend. Mooie terracotta en ge glazuurde potten. Effen of met motief. Tevens bijpas sende schotels. Tuincen trum v.d. Werve. Woningruil: aangeboden in A'dam-West: zonnige ruime etage balkon, 4 x 4, nabij Vondelpark centrum. Huur ƒ450,-. Gevraagd: woonruimte op Texel (niet in De Cocks- dörp 't Horntje). Tel. 020-6180943. Klaverjasnacht Texel: za terd. 1 april, aanv 19.30 uur in 't Eierlandsche Huis. Opgave mogelijk per koppel tot 26 mrt Slagerij Ott Dagmarkt. Deze week: kippebouten 1 kilo ƒ4,98, speklappen 1 kilo ƒ5,98, 125 gr. schouderham en 125 gr snij worst nu ƒ2,99. Zoekt u een origineel Ka- do? Geef een reischeque van de Rabobank! Tel. 14341. Autoreparatie? Met Bovag-garantie van Herm van der Beek, tel. 16571. Wij hebben regelmatig aanbiedingen naar o.a. Spanje, de Nederlandse Antillen en Amerika. Tot ziens bij uw Rabobank Reisadviseur. Tel. 14341. I

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3