iardenweekend door aai weer een feest ;)amsimultaan van ^mpioen Bakelaar Periodetitel Texel '94 na 2-2 tegen SEW fediÉSfer Ponyruiters scoren hoog TEXELSE 7 COURANT m. ZDH in laag tempo naar ruime zege T'ai-chi chuan Broers De Vries judokampioen Voetbaluitslagen Snelheidsduivel Sportvisser Ton Dorst mist NK-kwalificatie Voetbalprogramma Toerclub haalt vredesvuur op Programma zaalvoetbal Oosterend D1 ongeslagen kampioen DINSDAG 25 APRIL 1995 Jnyruiters zijn sneller ge- Jaan gras dan hun collega's Itere viervoeters. Dat bleek Tjitslagen van het wedstrijd- )nd dat rond manege Aken- werd gehouden. De Joden maakten het evene- |tot een festijn waar nog laan zal worden terug- \l •ste keer buiten tussen de was voor velen even een. Ook de officiële juryle- ioesten nog hun draai vin- Met name in de urklasse M troffen de rui- iide dagen extreem strenge elers. Zelfs zo erg, dat de amer zich afvroeg of de jury gens had vergist, xelse ponyruiters vielen in ve zin op tussen de over- concurrentie. Esther Koorn, an der Linde, Jantien van •n, Niels Hoogenbosch en HMalschaert haalden twee Hunten. Blaarden deed Jacob Bakker goed. Beide dagen viel hij irijzen en winstpunten met Ook Vera Blom reed sterk van haar zuster overgeno- racefull. Annemarie van der promoveerde naar de Z en een de tweede dag met een op. Marjon van der Feen eide dagen zeer verdienste de Z met Albert, maar wist jebuut nog niet met een iunt te bekronen. Springen jtreden van het viertal van addenruiters mislukte. Het achttal van de Kleppertjes deed het beter met een eerste plaats en 121 punten. Het terrein hield zich beide dagen boven verwachting. Het was vochtiger dan andere jaren, maar omdat er geen regen viel maakten de vele paardehoeven er geen modderbad van. Het springparcours was volgens veel deelnemers pittig aan de maat. Toch weerden de Texelaars zich ook daarin goed. De spring- lessen van M. de Hoon die de hele winter trouw zijn gevolgd, begin nen hun vruchten af te werpen. De barbecue die zaterdagavond werd gevolgd door de feestavond, vond gretig aftrek. De avond kreeg een bijzondere wending toen de Assendelfter Dirk Jan Sluis de mi crofoon greep en zijn vriendin Brenda Geluk ten huwelijk vroeg. Zij kon dit uiterst romantische hu welijksaanzoek niet weerstaan, wat een daverend applaus opleverde. Omdat deelname aan de parade niet verplicht is, viel het menig toeschouwer tegen dat geen vier honderd rijdieren werden gepre senteerd. Het computerprogram ma dat voor het eerst door de re kenkamer werd gehanteerd moest nog even wennen, maar alle uitsla gen konden zondag tijdig worden gepresenteerd, zodat de overkan- ters de thuisreis op tijd konden aanvaarden. Uitslagen Texel weekend Manege Aken- burg. Zaterdag. Klasse L pony's categorie C: 1 Kelly Geus - Pepper 143 punten Klasse L pony's categorie C: 2. Esther Koorn - Bidar 163 punten; 4. Marieke Kaan - Rachel 154 punten. L-paarden: 1. Vera Blom - Gracefull 164 punten; 4. Jacob Bakker - Gondor-Z 157 punten; 6. Harma Eilander - Iwan 156 punten. B-paarden: 4 Sou-Li Chang - Graphit 146 punten. M2 paarden 2e proef: 1. Annamarie vd Linde - Goldboy 136+ punten; 2 Bea Dekker - Flair 136 punten. L paarden 2e proef: 2. Esther Nebbeling - Chivita 164 punten; 4. Vera Blom - Gracefull 158 punten. B dres suur categorie E pony's: Wendy Lampers - Dwina 164 punten, Marieke v. Rossum - Linardo 160 punten. L dressuur pony's ca tegorie E: 2. Marieke Bakker - Jesper 168 punten; 3. Jantien v. Beurden - Muis 165 punten; Marleen Bakker - Murphey 158 punten. B dressuur pony's categorie D: 3. Niels Hoogenbosch - Colorado 166+ pun ten; 4. Maartje Duin - Cleopatra 166 pun ten; Lilian Malschaert - Fury 160 punten; Dennis Kuiper - Flower 158 punten. M2 paarden: 1. Annemarie v.d. Linde - Gold boy 165 punten. Z paarden: 1. Jolanda v.d Hoek - Gerboy 191 punten; 2. Petra Jonker - Wilda-Tilda 183 punten. 8-tal pony's; 1 pc. De Kleppertjes 121 punten. Springen B paarden klassiek: 2. Marcus Kuip - Spargo. Springen pony's categorie D, E: 2. Jantien v Beurden - Muis, 3. Nelle- ke Gerlsma Lucky-Boy. Springen pony's categorie D klasse L: 1 Miriam Cnossen - Regina. Springen pony's categorie E klas se L: 1 Sanne Lampers Marron. Uitslagen Manege Akenburg zondag. Ca tegorie D, E pony's klasse B: 2. Lilian Mal schaert - Fury 163 punten; 3. Janneke Beers - Gazal 159 punten; 5. Niels Hoo genbosch Colorado 157+ punten; Christina Beuving - Rocket 157 punten; Marleen v.d. Werve - Ginger 157 punten; Charlotte Boeyen - Bianca 156 punten L paarden: 2. Marjon v.d. Feen - Zita 159 purjten; 3. Vera Blom - Gracefull 158 pun ten; 4. Jacob Bakker - Gondor-Z 157 pun ten. L pony's categorie E: 2. Nona v.d. Vis - Amigo 163 punten; Jantien v. Beurden - Muis 156 punten. B paarden: 3. Sabine v.d. Star - Fuego 157 punten. B pony's ca tegorie D: 2 Janneke Beers - Gazal 156 punten; 4. Niels Hoogenbosch - Colorado 156 punten. L pony's categorie C: 1 Kelly Geus - Pepper 150 punten. L pony's cate gorie D: 2. Eva vxJ. Linde - Patricia 163 punten; Esther Koorn - Bidar 156 punten. L pony's categorie D: 2. Eva v.d. Linde - Patricial 158 punten, 3. Esther Koorn - Bi dar 157 punten; 4. Maartje Duin - Nadie 155 punten M1 paarden: 2. Tessa de Graaff - Her Highness 147 punten. M2 paarden: 1. Bea Dekker - Flair 147 punten. Z1 paarden: 1. Petra Jonker - Wilda-Tilda 183 punten. M1 pony's: 2. Gea de Ridder - Billy 156 punten. Rijstijl springen. Pony's categorie D: 4. Niels Hoogenbosch - Colorado. Pony's categorie E 3. Charlot te Boeyen - Bianca; 5. Ilona v.d. Vis - Ami go. Pony's categorie D klasse L: 1. Eva vxl. Linde - Patricia; 2. Miriam Cnossen - Regi na. B springen paarden: 1 Vera Blom - Gracefull, 2 Marcus Kuip - Spargo. De eerste buitenwedstrijd van het seizoen werd door de weergoden bijgestaan. [tussen de paarden, alles kan tijdens het Texelweekend. In een weinig hoogstaande wed strijd is ZDH zondag voor de ze vende achtereenvolgende maal ongeslagen gebleven. Vooral voor rust werd in een (te) laag tempo gespeeld, maar desondanks werd tegenstander Beemster tamelijk eenvoudig met 3-0 opzij gezet. Slecht spelen en toch winnen, de Hoornder vereniging begint trekjes te vertonen van de ware topclub. Graag hadden de spelers hun aan voerder Bram Brouwer een spran kelende afscheidswedstrijd geschonken, maar afgezien van de eerste tien minuten - waarin fana tiek op de bal werd gejaagd en de gasten elkaar regelmatig panieke rig voor de voeten liepen - heeft i imseizoen 1995 wordt van afgesloten met een simul- loor Texels kampioen Piet lar. De aanvang is 19.30 uur ipshuis „De Bijenkorf" in rend. Deelname staat open idereen. Er zijn geen kosten ?|ferbonden. Krijd om de lokale damtitel poral tussen Rinus Vittali en lakelaar. Eerstgenoemde had je tijd de leiding, maar ver- Izich in Frans Bos. Wanneer [reven aantal spelers op de pond aanwezig is, speelt Piet jar soms tegen twee spelers Competitieleider Bos I ditzelfde voorstel aan de (alige koploper Rinus Vittali. jam de uitdaging aan, doch |rd hem enigszins noodlottig. verspeelde gedurende |rste deel van de competitie 3 enkele punten, maar ken- i sterke tweede heflt. Over jhele seizoen bleef hij on- |en. Het onderlinge treffen |nkele weken terug, tussen en Bakelaar, werd door fcenoemde gewonnen en Je in feite over het kam- Ichap. 1 strijd om de derde plaats jGerrit Vlaming duidelijk als |te naar voren. Hij kende een fend seizoen. Adriaan Bruin ]de als vierde. Door zijn stu fs hij nogal eens afwezig en jam zijn spelritme niet ten Anders had hij zeker een |9mg gevormd voor de top- "Bert Duin beschikt ook over Jige damkwaliteiten. Moge- fdat hij diverse jaren niet ac- Een 21-jarige Oudeschilder Jll de politie aangifte gedaan jishandeling. In de nacht van op zondag kreeg hij in >fé in Den Burg een klap op [os van een andere Texelaar, achtoffer moest zich onder ■deling stellen van een huis- [le hem met drie hechtingen tief heeft gespeeld, werden goede partijen afgewisseld met nederla gen, die nogal eens het gevolg wa ren van een onevenwichtige tijdverdeling. Jaap van Heerwaar den liet regelmatig de positieve vruchten van zijn damstudie zien. Gerrit Blom kwam dit jaar beter voor de dag dan het voorgaande jaar. Jos de Wolf en Cees Vinke klasseerden zich enigszins bene den hun stand, doch zij hadden Chinese bewegingsoefeningen ge richt op ademhaling, kracht en zelfverdediging staan centraal in de weekendcursus „T'ai-chi chu an" op de vrijdagavond en/of za terdagochtend. Verder wordt van 1 tot en met 7 mei een weekcur- sus gegeven op elke ochtend en/of avond, met nadruk op de T'ai-chi chuan vorm. Inlichtingen: Paul van Mierlo, tel. 19706. 0.a. te maken met de gemotiveer de Frans Kuiper, Wim Timmer en Frans Bos. Deze wisselden sterke en zwakke momenten af. De temperamentvolle Ate Sijtsma vertoonde een opgaande lijn in zijn spel, doch dat leverde diverse ma len niet het verdiende succes op. Tijdens de laatste competitie avond smaakte hij het genoegen revanche te kunnen nemen op John Everwijn. Tegen zijn gewoon te in eindigde Harry v.d. Wetering deze keer in de staart van de ranglijst. In de maand mei wordt op de dins dag een aantal trainingsavonden gehouden. Piet Bakelaar zal dan diverse speltechnieken behande len. Daarbij komen zowel de openings-, middenspel- als eindspeltheorie aan bod. Deze avonden staan open voor alle be langstellenden. Informatié of op gave via tel. 13843 of 18420. (resp. partijen/gewonnen/remise) 1. P. Bakelaar 24, 20, 4; 2. M. Vittali 20, 14, 4; 3. G. Vlaming 20, 13, 4; 4 A. Bruin 15, 8. 4; 5. B. Duin 23, 10, 6; 6. J. v. Heer waarden 20, 9, 4; 7. G. Blom 23, 8, 7; 8. J. de Wolf 16, 4, 8; 9. F. Kuiper 24, 8, 5; 10. W Timmer 27, 9, 4; 11. C. Vinke 23, 6, 6; 12. F Bos 25, 8, 3; 13. H. v.d. Wete ring 20, 4, 5; 14. J. Everwijn 13, 2, 1; 15. A. Sijtsma 26, 2, 5. De broers De Vries uit Oudeschild hebben dit weekend laten zien dat ze tot de jeugdtop van Neder land behoren. Tijdens het 19e in ternationale ASAHI-toernooi in Assen waaraan 700 judoka's deelnamen, lieten ze alle tegen standers achter zich. Sjoerd vocht als jongstejaars in de junio ren (-65) klasse. Broer Hidde, 16 jaar en 111 kilogram, won in de zwaarste categorie voor junioren. Sjoerd haalde vorige week in Ha ren al een fraai resultaat. In Assen was de tegenstand een stuk zwaarder. Mede dankzij de trainin gen in Sportschool Texel onder lei ding van Rob van Beurden wordt de 14-jarige judoka steeds sterker. Hij won z'n meeste wedstrijden relatief eenvoudig. In de finale moest hij echter een behoorlijke strijd leveren. Tegen nummer één van Noordholland, Michael van lersel, viel een discutabele beslis sing van de scheidsrechter uit in het nadeel van De Vries. Van lersel verloor op zijn beurt echter van de Tomas Kobza. In de finale tegen deze Tsjech nam De Vries door snel en agressief judo als snel een kleine voorsprong door een halfge lukte schouderworp. Dankzij een fraaie ippon-seoi-nage legde de Texelaar beslag op de eerste plaats. Oudere broer Hidde haalde een 100 procent score. Hij had zater dag een grondwerkdagje. Alle te genstanders behandelde hij als een pakketje. Hij werkte ze naar de grond en pakte zijn tegenstanders vervolgens in met een scala aan houdgreeptechnieken. De kampi oen van Noordhollandd vloerde hij binnen 20 seconden met een schitterende heupworp. Door deze prestatie schaart De Vries zich on der de kandidaten voor het kam pioenschap van Nederland. Vóór het zover is moet hij op 8 mei nog eerste of tweede van Noordhol land worden. deze geste er nooit ingezeten. ZDH probeerde een verzorgd spel letje op de grasmat te leggen, maar daar leende de spelwijze van Beemster zich nauwelijks voor. De polderbewoners opereerden voort durend met een zwaar versterkte achterhoede en lieten zich slechts sporadisch verleiden tot aanval lende acties. Omdat de Zwaluwen teveel door het overvolle centrum combineerden, deden doelrijpe kansen zich nauwelijks voor. „Te veel zaalvoetbal", oordeelde co ach Gerrie Plaatsman in de rust. „Ram die bal richting de spitsen en werk ervoor, dan zijn wij altijd nog het gevaarlijkst." Toch was ZDH na een kwartier op voorsprong gekomen. Uit een vrije trap liftte Bram Brouwer de bal over het muurtje, maar tegen de vuisten van de keeper. Stefan Bousma rondde beheerst af. Na rust werd het Hoornder spel iets directer. Er was minder aarze ling te bespeuren en meer dan in de eerste helft werden de vleu gelspelers in het spel betrokken. Achterin had keeper Marco Daal der een rustige middag. Een kwartier voor het einde passte de ingevallen Biesboer de bal rich ting Roald van der Slikke, die niet treuzelde en keurig inschoot: 2-0. Tien minuten later werd het zelfs 3-0. Invaller Ronald Biesboer verlengde een ingooi van Joop Rommets - in de rust gewisseld, maar later weer in het veld gekomen voor jubilaris Bram Brouwer - op Stefan Bousma. Zijn bewaker maakte de verkeerde keuze door de vrijstaan de Van der Slikke op te zoeken, waardoor Bousma een eenvoudig karwei kreeg. In de laatste wedstrijd speelt ZDH volgende week tegen rode- lantaarndrager AGSV. Een over winning levert (met 19 punten uit 20 wedstrijden) een moyenne van bijna 1 op een plaatsje in de mid denmoot. Zaterdag 22 april: Texel B1-Koedijk B2 O'end B1-HRC B2 Texel C1-VZV C1 HCSC C3-Texel C3 Helder Dl-Texel D1 Texel D2-JVC D2 Meisjes: JVC-Texel Texelse pupillencompetitie: De Koog F1-Texel '94 F1 ZDH F1-Texel '94 F2 Texel '94 F3-0'end F1 SVC F2-Texel '94 F4 Texel '94 E4-0'end E1 Texel '94 E3-Texel '94 E1 ZDH E1-Texel '94 E2 O'end E2-De Koog El Texel '94 D4-0'end D1 Zondag 23 april: De Koog-W.vogels O'end-N.Niedorp ZDH-Beemster ZAP 4-De Koog 2 W.vogels 5-0'end 3 Recreatie: Texel-O'end SVC-Tex.Boys ZDH-De Koog Met 150 km/uur raasde zaterdag omstreeks 17.30 uur een automo bilist over de Postweg. Surveille rende politiemensen zetten, vanaf De Cocksdorp de achtervolging in. Bij Zuid-Eierland wisten ze de wegpiraat tot stilstand te krijgen. Het bleek te gaan om een 27-jarige inwoner van Den Burg. De man, die onderweg ook inhaal de op plaatsen waar dat niet mag, verklaarde dat hij snel iets weg moest brengen. Hij werd door de politie op de bon geslingerd en kan een fikse geldboete tegemoet zien. Foutloos. Weer een hindernis overwonnen. Na de voorlaatste speeldag in de vierde klasse A is nog van alles mogelijk. De kans bestaat dat na afloop van de reguliere competitie vier ploegen, waaronder Texel '94, gelijk bovenaan eindigen. Zondag liet Texel '94 de winst lig gen tegen SEW. De koploper kwam gelukkig weg, want Texel leidde kort voor tijd nog met 1-2. Het gelijke spel van Texel'94 tegen SEW en het verlies van DTS (0-2 tegen Spirjt) houdt in dat Texel '94 een periodetitel overneemt van de ploeg die kampioen wordt. In een halve competitie moet worden uit gemaakt wie de uiteindelijk twee de promotiekandidaat wordt. Deze ploeg speelt tenslotte nog een beslissingswedstrijd tegen de an dere promotiekandiodaat uit de vierde klasse B. De winnaar pro moveert naar de derde klasse KNVB. Texel '94 heeft nog een lange weg te gaan, maar de ambi tie is aanwezig. In Nibbixwoud was zondag van deze ambitie aanvankelijk weinig te merken. Texel '94 kon in de eer ste helft geen potten breken bij SEW. De gemiddelde lengte van de achterhoede was zeker 15 cm meer dan bij Texel '94. Deson danks werden veel ballen door de lucht aangespeeld, waardoor veel balverlies werd geleden. Na zo'n tien minuten kreeg SEW een vrije trap halverwege de linkerkant van het veld. De bal werd strak naar de eerste paal gebracht, waar links buiten Karsten voor laatste man Simon Brand kroop en voor 1-0 zorgde. Na een half uur kwam Texel '94 beter in het spel en zette de tegenstander onder druk. Deze druk uitte zich in een aantal vrije trappen en corners die wel gevaar- De 336 centimeter vis die sport visser Ton Dorst tijdens de selec tiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap zondag aan de Afsluitdijk aan de haak sloeg was weliswaar goed voor een tweede plaats, de jury klasseerde de Texelaar als zesde. De maatregel hield volgens de jury verband met de indeling van het vissersveld. De club gaat de kwestie echter tot de bodem uit zoeken. Andere Texelse sportvis sers die aardig meededen zijn: Cor Huisman (232 cm), Nico Tessel (203 cm) en Johan Hopman (198 cm). De volgende wedstrijd is op 29 april, aanvang 18.00 uur aan het strand bij paal 33. Op 13 mei wordt een grote strandwedstrijd in Bakkum gehouden, met als hoofd prijs f500,-. Het inschrijfgeld be draagt ƒ25,- voor een groep van vijf vissers. Opgeven vóór 9 mei bij Nico Tessel, tel. 14565. lijke momenten opleverden, maar geen ander doelpunten. Andere instelling Trainer Hans van der Neut moet in de rust behoorlijk tekeer zijn ge gaan, want de spelers van Texel '94 kwamen met een andere, be tere instelling het veld weer op. De tweede helft was Texel '94 zeker dertig minuten de betere ploeg. SEW werd door de voorhoede goed vastegzet, en dit leidde weer tot balverlies. Eén van deze mo menten was voldoende om de vrij gelaten Erwin Koning in scoringspositie te brengen. Met de bal aan de voet snelde hij op de goal af, omspeelde een terugsnel- lende verdediger en scoorde be heerst de gelijkmaker. Texel '94 kreeg onmiddellijk hierna nog enkele kansen, vooral Paul van Exel was dicht bij de voor sprong. SEW wilde het er niet bij laten zitten en kwam sterk terug. Het offensief van SEW bracht de verdediging van Texel aan het wankelen, maar goed spel van Bart Heerschap en Simon Brand behoedde Texel voor een achter stand. SEW begon na een half uur in de tweede helft te wisselen en wilde daardoor de druk op het doel van Texel nog verder te vergroten. He laas voor SEW maakte de ingeval- Donderdag 27 april Texelse pupillen: Texel'94-ZDH F1 17.00 u. I.v.m. Koninginnedag is het programma van 29 april verplaatst naar 6 mei. Zondag 30 april: Texel-Go Ahead Wiron-De Koog Hauwert-O'end AGSV-ZDH Berdos 2-Texel 2 Succes 4-Texel 3 Recreatie: Oosterend-ZDH De Koog-Texel 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 12.00 u. 14.30 u. 10.30 u. 10.30 u. len speler veel overtredingen. Uit één van deze overtredingen, zeven minuten voor tijd, wist Erwin Ko ning een goed genomen vrije trap van Wim van Veen achter de ver baasde keeper Koopman te knik ken. Texel genoot niet lang van deze voorsprong, want al rap scoorde SEW tegen uit een scrim mage voor het doel van Texel. Dit gelijke spel leverde Texel '94 een periodetitel op en SEW heeft de kansen op de titel, dankzij het gelijkspel van Vios-W in eigen hand. SEW heeft 30 punten, Vïos 29, Texel '94 en Hollandia T. ieder 28. Een groep van circa acht fietsers van Toerclub Taxi 12000 brengt in de nacht van 4 op 5 mei het „be vrijdingsvuur" naar Texel. De fak kel wordt na middernacht ontstoken in Wageningen, waar op 5 mei 1945 de capitulatie werd ondertekend. De toerrijders moe ten voortmaken, want om 08.45 uur worden ze in de haven van Ou deschild verwacht. Om tijd te win nen, fietsen de Texelaars tot Den Oever. Vandaar maken ze met een snelle boot van Hans Eelman de oversteek. Op Texel geven ze het vuur door aan estafettelopers, die met de brandende fakkel over het hele eiland gaan. Woensdag 26 april: 19.00 u. Texel-ASC (bj) 19.45 u. Texel 3-ZDH 2 20.35 u. De Koog 7-O'end 2 21.30 u. Mantje-Texel 2 Zaaldienst: Oosterend Donderdag 27 april: 18.30 u. De Koog 6-Texel 5 19.20 u. De Krim 5-Rab 3 20.15 u. Casino 4-Mantje 3 21.10 u. Mantje 2-Gempo 2 22.00 u. Klif 4-Rab Zaaldienst: Klif Vrijdag 28 april: 18.15 u. De Krim 4-Casino 4 19.05 u. De Krim 3-Rab 2 19.55 u. Casino-Klif 20.50 u. Texel-De Koog 21.40 u. Le Berry-Klif 2 22.30 u. Jelleboog-De Koog 2 Zaaldienst: Klif De D1 pupillen van s.v. Oosterend zijn ongeslagen kampioen gewor den. Alle wedstrijden werden ge wonnen zodat het maximaal aantal punten in de wacht werd gesleept. De overmacht ten op zichte van de tegenstanders komt tot uiting in de doelcijfers. Er werd 143 keer gescoord, terwijl de Oosterender keeper slechts 15 keer de alom bekende gang naar het net hoefde te maken. Het behaalde kampioenschap is mede het gevolg van de trainings- arbeid van trainer Willem Witte. Bovendien begeleidde een uitge breide staf de jongens van D1. Niet minder dan vier leiders (Marco Drijver, Arco v.d. Vis, Jaap v.d. Vis en Albert Schagen) zorgden er het afgelopen seizoen voor dat alles op rolletjes verliep. Op de achter grond werden de jongens gesteund door sponsors TX36, de kotter van de gebroeders V.d. Vis. Na een feestelijke bijeenkomst in de kantine van Oosterend ging het per „feestauto" naar Oudeschild voor het maken van de kam pioensfoto op de kotter. En dit was nog niet alles, want de jon gens hebben nog een uitgangsdag naar keuze te goed. Op de kotter van de sponsor v.l.n.r.: Albert Schagen. Jaap vd Vis, Mark Drijver. Arco v.d. Vis, Wessel Schenk. Pim Witte, Ferry Zegel. Richard Brouwer, Rinze Douma. Roderik Kampstra. Arnejan Kruithof. Niek Kooger, Alexander Witte. Jan v.d. Vis. Leander Blom. René v.d. Star en Bart v. Dijk (Foto Tessa de Groaff)

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 7