r h K F amilieberichten .TEXELSE J COURANT r üiS <tl- lexelaartjes DINSDAG 9 MEI 1995 gekropen jKUgtfr' r jst -.ejecg^sc'. i»:j- gstafettelopers ontsteken hun fakkels met het bevrijdingsvuur. rm De versierde optocht in De Waal. Texels kleinste dorp had zich bijzonder ingespannen om er een leuk feest van te maken De jeugd mocht even achter het stuur kruipen bij de intocht in Den Burg Bakker dirigeert het publiek tijdens het slotconcert in de NH kerk van Den Burg Fraai versierde poort in De Waal Veenendaal begroet één van ..haar" Canadezen bij de ontvangst in het Teso- h in Den Helder. Jaap Bakker opent zijn expositie. „Hopelijk neemt de jongere generatie de vlag over", aldus de 65-jarige verzamelaar. Aan de barbecue met o.a. de Klapband en het echtpaar Snoek Tiny Bakker uit De Koog had voor manlief Hans een fraaie oranje sjerp gemaakt, zoals die met de bevrijding in 1945 door vele Texelaars werd gedragen Al heeft zij ons verlaten, zij laat ons niet alleen. Wat wij in haar bezaten, is altijd om ons heen. i een langdurige ziekte is van ons heen- legaan onze lieve zuster, schoonzuster en mte Willy Martha Bloem de leeftijd van 62 jaar Mj wensen haar kinderen en kleinkinderen iel sterkte toe om het verlies te dragen. )oorn, 4 mei 1995 Apeldoorn: T. Sybesma-Bloem T. A. Sybesma t Terschelling: A. J. Bloem J. Bloem-Spanjer Leeuwarden: J. A. C. Bloem I. A. Bloem-Visser 'orrespondentie-adres: van Ravenswaay, lohan de Meesterstraat 7, 3702 BW Zeist. Als het leven lijden wordt is waardig sterven een zegen herinner mij als een stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Moegestreden is op 5 mei overleden onze ieve broer en oom Jan van Tatenhove De heer is mijn Herder 'januari 1916 5 mei 1995 Familie van Tatenhove exel, Jan Dirksoord 25, Den Burg. De begrafenis heeft heden plaatsgevonden 'P de Algemene begraafplaats te Den Burg. Jp 5 mei is van ons heengegaan onze dierbare Ome Jan van Tatenhove Jo t Klaas en Alie Janna en Hamke Jans en Dick Voor hem een verlossing Voor ons een verlies Na een smartelijk lijden is van ons weg genomen onze broer en oom Jan van Tatenhove in de leeftijd van 79 jaar. Zijn zusters J. Bremer-van Tatenhove E. v.d. Brink-van Tatenhove S. Grit-van Tatenhove P. Timmer-van Tatenhove 4 mei 1995 Met veel verdriet geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve, zorgzame moeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder Maria Johanna Stoepker-Lap weduwe van Karei Stoepker in de ouderdom van bijna 86 jaar. Ina Stoepker Piet Stoepker t Carl en Marleine Daphne, Yorick Robert en Jeanette 7 mei 1995 Peppelschans 40, 2352 BE Leiderdorp Mam is thuis opgebaard, waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren, woens dag 10 mei a.s. van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van het crematorium „Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, vrijdag 12 mei a.s. om 14.00 uur. Ook na deze plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van het crematorium. Verbijsterd en verslagen hebben wij kennis moeten nemen van het overlijden van onze oud-leerlinge Miriam Oehlen Wij wensen de familieleden de kracht toe dit verlies gezamenlijk te dragen. Personeel en leerlingen van O.S.G.-„De Hogeberg" Als ik naar buiten kijk zie ik het park Als ik naar binnen kijk zie ik opa Ik zou willen dat opa in het park zou lopen. Marianne Bedroefd, maar dankbaar voor de zorg die hij ons toonde, delen we u mede dat, na voor zien te zijn van het Sacrament der zieken, van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader en grootvader Johannes Dernison 12 november 1910 4 mei 1995 A. Dernison-Out Joke Dernison Wim en Gerda Dernison Erwin en Daphne Peter Dernison Hans en Tricia Dernison Theo en Hilda Dernison Marianne en Lex Texel, 4 mei 1995 Beatrixlaan 51, 1791 GA Den Burg. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevon den op het R.K. kerkhof te Den Burg. Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze broer, zwager en oom Jan Dernison A. P. de Jong-Dernison H. de Jong M. L. Neijens-Dernison J. Witte J. M. A. Out neven en nichten Wij hebben afscheid moeten nemen van on ze broer en zwager Kees Verberne Wij wensen Alberdien sterkte toe. Familie Verberne Familie Bakker 1945 1995 Opa en Oma Hartelijk gefeliciteerd en we willen dit niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Ook al wonen we zo ver bij jullie vandaan. Anneke en William Monica en Peter Zeeland, mei 1995 Daar het ons onmogelijk is eenieder persoonlijk te bedanken voor de getoonde belangstelling en meeleven tijdens de ziekte en na het overlij den van JAN willen we u langs deze weg heel hartelijk danken. Een bijzonder woord van dank aan dr. Vos, de teams van het kruiswerk en de thuiszorg voor de steun en de zorg voor ons allen. Ds. Betting en ds. Knipscheer voor hun goede begeleiding en troostvolle woorden tot ons gesproken. En de jongens die Jan naar zijn laatste rust plaats hebben gedragen. Namens de familie M. Drijven-Bremer Texel, mei 1995 Franc Schraag en Bianca v.d. Wetering gaan trouwen op 12 mei 1995 om 15.45 uur in het gemeentehuis te Texel. U bent van harte welkom vanaf 19.30 uur in paviljoen Paal 9 te Den Hoorn. Wagemakerstraat 30, 1791 EK Den Burg. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze dochter en zusje Lucie 7 mei 1995 Paul en Lia Veeger-van Exel Judith Postweg 25, 1795 JJ De Cocksdorp Getrouwd: André Bosman Pauline Zadeits 6 mei 1995 Jeneverbes 12, 5345 JA Oss Wij willen iedereen bedanken die bij ons 40-jarig huwelijk aan ons gedacht heeft door middel van bloemen, planten, kaarten en bijdragen. Hartelijk bedankt! Dick en let Wuis en kinderen 28 april was voor one één groot feest. Wij willen daarom iedereen bedanken voor hun aanwezigheid, kado's en kaarten. Ruud en Mirjam Hoofddorp De appeltjes van oranje zijn er niet meer, maar uw bakker heeft nog genoeg appels voor overheerlijke appelbeignets Deze week voor ƒ1,50 per stuk. Verder zijn de croissants deze week van ƒ1,10 voor ƒ0,90. Bakkerij Timmer, Oosterend. Gevr.: bank of bankstel, géén eiken of leer, tot ƒ100,-. Tel. 19549. Planten, beelden, potten, manden en decoratiema teriaal vindt u bij Tuincen trum v.d. Werve, Bernhardlaan, tel 12925. Regenkleding en laarzen. ademend en waterdicht, Duinker, Oudeschild. Als je op Texel in een restaurant gaat eten dan merk je dat de inrichting veel gezelliger kan. Hans van der Klift heeft schilde rijen, oud aardewerk en antiek koper om de sfeer en daarmee de omzet te verhogen. Service van kust tot kust, radio, tv, video. Service Center Texel, 11777. Moederdagtip: geef een kappers-kadobon van Kapsalon Qnipp. Verwen moeder met een origineel kadootje van Bo dy Steps. Wij maken ijskoud het lek kerste, natuurlijke ijs zon der suiker. Boerderij-ijs van Sint-Donatus dus. Proeven aan de boerderij. Maandag gesloten. INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: 7.50 tot en met 3 regels. Per regel meer f2,50 (incl. btw) Aanbieding: Cracker windjacks in diverse kleu ren en maten v.a. 59,95. Marten Classics, We verstraat 32. Zuivere zuivel. Natuurlijk lekker. Verkoop aan de boerderij. Alleen 's maan dags gesloten. Koning, Keizer, Admiraal, welkom bent u allemaal. Bos en Duin. tel. 15541. Aanbieding: Canoe spij- kerhemd 49,95, spijker jack 69,95 in de maten 116-176. Marten Classics, Weverstraat 32. Gezocht: iemand die onze 2 appartementen in het Julianacomplex wil schoonmaken bij het ver trek v.d. gasten. Er wordt op vrijdag gewisseld en soms op maandag We willen graag perfekt schoonmaakwerk en daar betalen we goed voor. Tel. 020-6247364, na 18.00 uur. Cocky's kapsalon is 6 da gen per week geopend. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Te koop: 2 tourcaravans, 1 met voortent. Te bevr. Camping Bregkoog Maak de blitz met Sung- litzü Duurzame kleuring, natuurgetrouw resultaat, Qnipp Kapsalon, liefst op afspraak, tel. 12227. Een antieke tegel uit de collectie van Kunsthandel Hans van der Klift is een schilderijtje op zak formaat. Scanners. Service Center Texel, 11777. T.k. kinderfiets (5-7 jr.), tel. 18390. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, cd, satel liet, camera etc. Service Center Texel, 11777. Moederdagplezier Ontbijt lekker hier! Bos en Duin, tel. 15541. Viel het u ook zo tegen toen u afgelopen weekend op het strand lag? Wordt het met tijd om deze week wat magere kwark te eten van Sint-Donatus. Natuur lijk lekker, slank dusl Aanbieding: „Get Smart" kinderjeans in de maten 92 tot en met 176, 39,95/49,95. Marten Classics, Weverstraat 32. T.k.: br. ruin, 7 jaar, 1.60 m, niet voor beg., weide- gang stalling event, mogelijk. Tel. 15405. Cocky's kapsalon is 6 da gen per week geopend. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel 17575. Sony-dealer. Service Cen ter Texel, 11777 Iedere vrijdagavond Café Chantant om 21.00 uur in De Karseboom. 'n Hapje, 'n drankje en 'n smartlap- je Tot ziens, Frans en Lies. Aanbieding: uni T-shirts in de maten M-XXL 10.-, 3 stuks voor 25,-, ook in kin dermaten. Marten Clas sics, Weverstraat 32. T.k. gevr gebr. tourcara van voor huisvesting sta giaire Sint-Donatus, 19426, vraag naar Benno. Doe moeder een plezier, dineer lekker hier!! Bos en Duin, tel. 15541 Demeter en Eko produk- ten. Natuurvoedingswin kel De Vlier, Hogerstraat, Den Burg.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3