Amigos... Arriba, Arriba., Garage Rentenaar GEMEENTE TEXEL D. Nagy 3&Ï BEAUTY VAN BUITEN BEEST VAN BINNEN BOTTELIER Als u voor stilte hogerop wilt, kunt u net zo goed beneden blijven. TEXELSE COURANT GEMEENTE TEXEL GEMEENTE TEXEL GEMEENTE TEXEL ËsfÉlSN MF 6100 en 8100 trekkers: maken de mooiste beloftes waar. Landbouw- Mechanisatiebedrijf „Vina Catalina 1* Bi Jl» Tijdelijk een verfrissend voordeel van wel 3000,- Peperstraat^ 44, Oosterend, telefoon 02220 - 18227. VRIJDAG 14 JULI 1995 De burgemeester maakt ingevolge artikel 22 van de W.R.O. bekend, dat de raad van de gemeente Texel bij besluit de dato 11 juli 1995 wijzigingen van bestemmingsplannen in voorbereiding heeft verklaard voor de op de bij dit besluit be horende kaarten aangegeven gebieden betref fende: Achterom te Den Burg; Kogerstraat 120 te Den Burg; Wil- helminalaan 3 te Den Burg: Kogerstraat te Den Burg [Fa. Van der Wervel; De Ruyterstraat 12 te Oudeschild; Vuurtorenweg 13-21 te De Cocksdorp. De besluiten liggen met de bijbehorende kaar ten vanaf 17 juli 1995 voor eenieder ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, kamer 0.12. Afgegeven bouwvergunningen: A. Brans voor het vergroten v.e. woonhuis en het bouwen v.e. garage a/d Oosterweg 29 te Oosterend; Stichting Passantenhaven en de Watersportvereniging Texel voor het bouwen v.e. centraal inzamelpunt voor afval a/d Haven 20 te Oudeschild; N. Nagtegaal voor het plaatsen v.e. berging a/d Zanddijk 52 te De Cocksdorp; P. Krugers voor het bou wen v.e. woonhuis a/h verlengde v/d Molenstraat te Den Burg. Positieve terugmelding bouwvoornemen: S.J. Gieles voor het vergroten v.e. woonhuis aan De Dage raad 8 te Den Hoorn. Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunt u binnen zes weken na de dag waarop deze besluiten zijn bekendgemaakt een bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders indie nen. Het bezwaarschrift dient ten minste te be vatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het be sluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Het bezwaar schrift schorst niet de werking van het besluit waartegen het is gericht. Bovengenoemde ver gunningen kunt u inzien bij de afdeling Bouw zaken, kamér 2.12. Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat een aanvraag om bouwvergunning is ingediend door: Texel Vastgoed B.V. voor het vergroten v.e. kantoor a/d Gasthuisstraat 40 te Den Burg (ontvangen 5-7-'95); Mantje Schoenen B.V. voor het vergroten v.e. magazijn/opslag tot magazijn/opslag/ontwerpstudio/doka a/d Gravenstraat te Den Burg (ontvangen 5-7-'95); K.N.M.I. voor het vernieu wen v.e. windmeetpaal op De Hors te Den Hoorn (ontvan gen 30-6-'95; MA. van Benthum voor het vernieuwen/ver groten v.e. berging a/d Schiiderweg 215 te Oudeschild (ont vangen 6-7-'95), Fam. D. Terpstra voor het vergroten v.e. woonhuis a/d De Rede 13 te Den Hoorn (ontvangen 7-7- *95); G. Ellen [Hotel 't Gouden Boltje] voor het veranderen/ vergroten v.e. hotel a/d Dorpsstraat 228 te De Koog (ont vangen 7-7-'95); S.N. Roeper voor het bouwen v.e. werktuigenberging a/d Hoofdweg 75 te De Cocksdorp (ont vangen 11-7-'95). Tegen deze kennisgeving kunt u geen bezwa ren maken. Bezwaren kunt u pas indienen als de bouwvergunning is verleend. Verleende bouwvergunningen worden gepubliceerd. Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij vergunning hebben verleend aan: 't Stappeland b.v. te De Koog voor het organiseren van de volgende evenementen in de sporthal: Pasar Malam (6 augustus), Country Western Festival (23 juli en 20 augus tus), Automobielshow (3 november), Ondernemersbeurs (11 november), Ouwejaarsmarkt (28 december), Horecabeurs (1 dag in maart 1996); Het Eierlandsche Huis te De Cocksdorp voor het houden van twee drive-in-shows in de sporthal van het Eierlandsche Huis op 26 juli en 9 augustus a.s. van 20.00 tot 24.00 uur; Circus Royal te Dordrecht voor het optreden op de Nikadel te De Koog in de periode van 28 juli tot en met 6 augustus a.s.; de heer C.H. Klaassen te Den Hoorn voor het houden van een Hol land Festival in de horecagelegenheden en open lucht in Den Burg op 11 en 12 augustus a.s.; NL Amusement Pro- dukties B.V. te Hoorn voor het houden van de Tros Zomer- toer '95 op het strand nabij Paal 17 op 20 augustus a.s. van 14.00 tot 18.00 uur; v.o.f. Parel De Korst te Oudeschild voor het houden van een Nationaal Touwtrekweekend op de haven te Oudeschild op 23 en 24 september a.s.; Vakantiecentrum De Krim te De Cocksdorp voor het optre den van The Dubliners in het „Paviljoen" van het vakantie centrum op 12 oktober a.s. Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunt u tegen deze besluiten een bezwaarschrift in dienen binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is verzonden of uitgereikt. Het bezwaar schrift dient ten minste te bevatten: de naam en adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt, de gronden van het bezwaar en zo mogelijk een afschrift van het bestreden besluit. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het in spoedeisende gevallen mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de pre sident van de rechtbank te Alkmaar, sector be stuursrecht, postbus 251,1800 BG Alkmaar. Van de indiener van een dergelijk verzoekschrift wordt een bedrag van ƒ200,- aan griffierechten geheven (ƒ200,- voor natuurlijke personen en ƒ400,- voor rechtspersonen). GEMEENTE TEXEL Gedeputeerde Staten van Noord-Holland maken, bij brief van 27 juni 1995, nr. 95-711480 bekend, dat van rechtswege is goedgekeurd het besluit d.d. 25 april 1995 van burgemeester en wethouders van Texel, tot vaststelling van de wijziging van het bestemmingsplan „Den Burg- Centrum" (wijziging ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het wijzigen van de bestemming „horeca" in de bestemming „detailhandel", voor het perceel Weverstraat 58 te Den Burg). Tegen deze goedkeuring van het plan kunnen belanghebbenden met ingang van 17 juli 1995 gedurende zes weken beroep instel len bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De goedkeuring krijgt rechts kracht daags na afloop van de zojuist vermelde beroepstermijn. Echter, binnen deze beroeps termijn kan tevens een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak worden ingediend, in welk geval het besluit niet in werking treedt voordat op dat verzoek is beslist. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op grond van de Wet Milieubeheer ver gunning hebben verleend aan: Milieutechniek De Vries en Van de Wiel te Schagen, betref fende een inrichting voor de opslag van grond en slib, als mede voor wegenbouwmaterialen, gevestigd op het indus trieterrein Oudeschild, Vliegwiel 24. In het belang van de bescherming van het milieu zijn voorschriften aan de vergunning verbonden. Vanaf 18 juli aanstaande liggen tot het einde van de beroepstermijn dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur, ter inzage op de afdeling Mi lieubeheer in het gemeentehuis (bovenste ver dieping, kamer 2.05): de vergunning en alle daar aan voorafgegane openbare stukken. Gelijktij dig met voornoemd besluit wordt ook de be schikking ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren van het hoogheemraad schap van Uitwaterende Sluizen in Hollands Noorderkwartier ter inzage gelegd. Des gevraagd kunnen de ter inzage gelegde stuk ken ook buiten de gebruikelijke openingstijden worden ingezien en toegelicht. Uitsluitend: - wie tijdig bedenkingen hebben ingebracht te gen het aan de vergunning voorafgegane ontwerp-besluit; - wie bedenkingen hebben tegen eventuele af wijkingen van de milieuvergunning ten op zichte van het ontwerp-besluit; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen tegen het ontwerp-besluit te hebben ingebracht, kunnen tegen de verleende milieu vergunning beroep instellen. Met ingang van de dag na de datum van de ter inzagelegging, is binnen zes weken administra tief beroep mogelijk bij de Raad van State, af deling Bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Wie in beroep is ge gaan kan binnen de beroepstermijn de voorzit tervan de afdeling Bestuursrechtspraak verzoe ken een voorlopige voorziening te treffen, in dien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Nadere informatie: afde ling Milieubeheer, telefoon (doorkies)nummer 62188. GEMEENTE TEXEL Burgemeester en wethouders zijn van plan in gevolge artikel 5 van de Kapverordening Texel en overeenkomstig het bepaalde in de Alge mene Wet Bestuursrecht kapvergunning te ver lenen aan: C.M. Schraag, Noordwester 7 te Den Burg voor een iep aan de achterzijde van de woning aan de Vaargeul, i.v.m. uitbreiding tuin; G. Ellen, Dorpsstraat 228 te De Koog voor twee bomen i.v.m. uitbreiding Hotel 't Gouden Boltje. De aanvragen om kapvergunning en ontwerpen van de beschikkingen op deze aanvragen, als mede het advies van het hoofd van de afdeling Groenbeheer van Gemeentewerken Texel, lig gen gedurende vier weken m.i.v. 17 juli a.s. voor belanghebbenden ter inzage. Binnen deze ter mijn kunnen deze belanghebbenden hun ziens wijze daarover, hetzij mondeling, hetzij schrif telijk aan burgemeester en wethouders van Texel, Postbus 200,1790 AE Den Burg, kenbaar maken. De desbetreffende stukken zijn gedu rende de openingstijden van het gemeentehuis aanwezig op de afdeling Milieubeheer, kamer 2.05 (bovenste verdieping). Nadere informa tie: telefoon(doorkies)nummer 62188. GEMEENTE TEXEL De vergadering van de commissie algemeen en organisatorisch beleid van 17 juli aanstaande gaat niet door en wordt verschoven naar 14 augustus 1995. Het spreekuur van wethouder Poster op maan dag 17 juli a.s. vervalt. In de periode van 17 juli t/m 11 augustus aanstaande houdt wethouder Eelman geen spreekuur. Voor dringende zaken neemt wethouder Schilling waar. Per les 50, of ƒ1550 voor een spoedcursus. Ook theorie. MASSEY FERGUSON De nieuwe 6100 en 8100 series van Massey Ferguson: een magnifieke kombinatie van stijl en prestaties. Met een fantastische motortechniek, waarvan tests overduidelijk hebben aangetoond dat geen enkele andere trekker z'n vermogen zo effektief en ekonomisch gebruikt. Ga naar Uw MF-dealer en overtuig u zelf! j iMfomn» U leest bet goed De Gulle Bottelier heeft de Latijnsamerikm zon in bet hoofd. Wij hebben namelijk eoor u een spetterend» bieding ran de Mexicaanse drank bij uitstek. Tequila Sauza h ran de hedendaagse nuxmogelijkbeden ran Tequila Sauza uk Sauza Slammer Hetslam menis bedoeld als hilariteit eer bogend en groepsbindend. kortom een prima sfeermaker fa garant staat rooreen onrergetehjk party-gevoel Daarnaast bieden wij u enkele verfrissende zomerse dranken*, u "on the beachof "on the rocks" zeker ran zult genieten! Dus snel naar uw Gulle Bottelier! Tequila Sauza Silver 277'' Gratis twee s/ammerg/azen Vina Catalina b halen S btLilcn Passoa 18.1* Pisang Ambon mei gratis glas 17.95 zolang dc \oorraad strekt Bru Mineraalwater exclusief statiegeld Heublein Pina Colada Henkes Jonge Jenever Teacher's Whisky Berentzen Apfelkorn A» Waalder; Waalderstraat 27, Den Burg, Tel 13185 (tegenover Albert Heijn) Witte Kruislaan 7a, Den Burg, Tel 22165 17567 Waar kunt u nog genieten van absolute stilte? In de f REJJ lucht misschien...? Rust is in het hectische zakenleven in ieder geval een schaars goed geworden. Tenzij u kiest voor de Omega 2.5 Turbo-Diesel van Opel. Een automobiel die 0 u het maximum biedt aan ruimte, comfort en... stilte. Dc optimale co* Jri Elke Omega beschikt standaard over o.a. dubbele Opel Full-Size Airbag he/dspakket ABS stuurbekrachtiging 8-speakersysteem en raarnantennt f5 centrale deurvergrendeling met safe-lock", startblokkering en injrarood-afittttd^ elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels (links asferisch) culatiesysteem met rrucrojiIters cn gescheiden tempera tuurt nstelling voor bestuurdettl info-display toerenteller elektrisch verstelbare koplampen middnli aansteker en ventilatie voor achtercompartiment brede "195/65 R! 5 "-banden en gasdrukschokdempers rondom Opel Omega Sedan/Stationwagon, vanaf Afgebeeld: Omega Stationwagon vanaf 52 8UO- van zakenauto en reiswagen. Maar ook het ideale vervoermiddel om zon* dc stilte van dc natuur mee op te zoeken. "Freedom on Wheels", noemt* bi) Opel. Waarom maakt u met eens een afspn een nadere kennismaking met de Om<$ verrast zijn» Wij zullen graag beargu® boe dat komt. In alle rust en met b op de grond Opel. Voor wie me OI'El. FINANCIERING Llv» pjrincr in gdduken. I'rij/en .i|ii muIumvI vcrNviidcriiigvhijdr.igi B. I W. cn B I' M caclusicf kuvicn rqkljjr nuken Prqv c-n cpcolii.Kicwijiigingcn voorbehouden Ar-'

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 8