If berichten kiezen Texelse nieuwslijn Vergroting kiosk Turfveld tot „redelijke" omvang Wfc 1 TEXELSE couRANT Amsterdamse avond Fietsen gestolen Oud-leerlingen vierden jubileum Greenpeace-schip in Oudeschilder haven Surfer in nood opgepikt door garnalenkotter Jeu de Boulesclub houdt open dag Duo Boks/De Jong snelste zeilers 'amilieberichten Texelaartjes sL VRIJDAG 21 JULI 1995 van de TC Nieuwslijn: links Joop Rommets. rechts Pip Bernard. iddag is de TC Nieuwslijn lart gegaan. Voor zover be de Texelse Courant de eer- kale krant in Nederland die en informatie uit het eigen per telefoon aanbiedt. De ■lijn, die 24 uur per dag kan gebeld, is bereikbaar via immer 06-904.904.01. Het een gulden per minuut. kunnen zelf kiezen wat ze toren. Na het draaien van jeummer komen ze in een jmenu" terecht. Ze krijgen vier keuzemogelijkheden: .2.sport; 3.agenda; waterstanden en verkeer, ién van deze cijfers in te of te draaien op het eigen mtoestel, krijgt men het ge- menu „voorgeschoteld". nog niet alles, want deze 'stijn op hun beurt verder verdeeld. Bijvoorbeeld menu sl telt twee onderwerpen: nieuws; 2.nieuws over inten. Bellers krijgen hun te horen door nu een 1 of h te toetsen of te draaien. De berichten worden minimaal éénmaal per dag, om circa 17.00 uur, ververst. Tussentijds aanvul len of aanpassen gebeurt als de actualiteit dat vereist. Redactiele den van de Texelse Courant zullen in voorkomende gevallen zelf een berichtje maken en inspreken. De nieuwslijn is niet alleen gericht Paviljoen De Krim staat dinsdag avond in het teken van Amster dam. Vanaf 21.00 uur zijn verschillende artiesten uit de grachtengordel te beluisteren. Op de bühne staan Bobby Cantaro, Robert Leroy, Marco Orsel en Pier re van Dam. Hennie Leeflang pre senteert de avond. Er is een draaiorgel en zoute haring ont breekt niet. In het Jutterscafé tre den Frans en Lies op. De entree bedraagt 77,50. Kaarten zijn ver krijgbaar bij de sportbalie in het Paviljoen. Het evenement is niet alleen voor gasten van De Krim, maar ook voor Texelaars. (Foto Frans HopmanI op Texelaars, maar ook op oud- eilandgenoten en het vakantiepu- bliek. De nieuwslijn is een initiatief van Langeveld de Rooy (L&R), uitge ver van de Texelse Courant. De hoofdredactie van deze krant is verantwoordelijk voor de journa listieke invulling. De berichten voor de-nieuwslijn worden ver gaard en ingesproken door de Texelse journalist Joop Rommets. L&R-medewerker Pip Barnard be geleidt de technische kant van het project. Ook zijn stem is op de nieuwslijn te horen; Barnard heeft de standaardteksten van de me nu's ingesproken. Fietsendieven sloegen woensdag tweemaal hun slag in De Koog. 's Nachts werd van de Badweg de zwarte opoefiets van een 17-jarig meisje uit Nibbixwoud ontvreemd. De tweewieler, met een waarde van zo'n f600,-, stond op slot. Niet afgesloten was de zilverkleu rige mountainbike van een 36-jarige Duitser. De fiets, die eveneens zo'n 7600,- waard was, werd tussen twee en drie uur 's middags weggehaald van de Brink. De aanhouder wint. Al sinds 1990 kreeg de eigenaar van de „boskiosk" op het Turfveld aan de Nattevlaksweg in de Dennen bij het Westerslag bij herhaling nul op het rekest bij pogingen om het bedrijfje uit te breiden, maar nu gaat het lukken. De raadscom missie voor ruimtelijk en huis vestingsbeleid liet woensdag blijken niet afkerig te zijn van ver groting van de oppervlakte zodat Bart Eelman onder behoorlijke omstandigheden zijn bedrijf kan uitoefenen. Alleen de omvang van de uitbreiding staat nog ter dis cussie. De bestaande kiosk is klein: 50 m2. Eelman wil er 125 m2 van maken, zodat hij het cafetaria kan vergroten en een berging en een keuken kan bouwen. Volgens het bestemmingsplan kan dat niet. Om het bescheiden karakter als „dagrecreatief steunpunt in na- Met een groot feest in de schuur van de familie Witte in de Nes heeft de Vereniging voor Oud leerlingen van de Texelse Land bouwschool het 60-jarig bestaan gevierd. Zaterdagavond waren 130 van de 270 leden present om er een feestelijk jubileum van te maken. Een hoogtepunt was de toespraak van „meester" C.P. Laan, die vele oud-leerlingen onder zijn hoede heeft gehad. Ter verhoging van de feestvreugde was er levende mu ziek. Stukjes werden niet gedaan, maar het was wel heel gezellig. In deze tijd dat het aantal boeren afneemt, vindt het bestuur van de vereniging het belangrijk om steeds activiteiten te blijven orga niseren. Een voorbeeld daarvan is het Texels kampioenschap koeien keuren dat gisteren plaatsvond. Er zijn nog maar 85 veehouders op het eiland, zodat de deelname van tien jonge boeren verhoudingsge wijs niet slecht was. De oud-leerlingen houden voorts ploegwedstrijden, toneelavonden en cursussen. Daarnaast ziet het er naar uit dat in samenwerking met de Oude Trekker- en Motoren vereniging elke twee jaar een trekker-trek wedstrijd wordt geor ganiseerd. tuurgebied B" in stand te houden, is de huidige oppervlakte ook het maximum. Het moet geen vol waardig horecabedrijf kunnen worden. Beperkt Dat laatste blijft wat de gemeente betreft onverkort gelden, maar een beperkte uitbreiding mag. Het col lege verwijst naar de strandpavil joens, die tegenwoordig ook groter mogen zijn om een goede bedrijfsvoering mogelijk te maken en heeft geen bezwaar tegen een maximum van 125 rr>2 voor Het Turfveld, als op het gebouw ten minste geen kap wordt gezet. Met toepassing van artikel 19, na het nemen van een voorbereidings- besluit door de gemeenteraad, kan de bouw mogelijk worden gemaakt. In tegenstelling tot het college vin den meerdere raadsleden de nu voorgestelde uitbreidingsmogelijk heid te fors. Jan Koolhof van het CDA liet woensdag weten dat hij er geen probleem mee heeft, maar andere leden van zijn fractie wel. Greenpeace-schip ,,Sirius" ligt dinsdag tot en met donderdag a.s. in de haven van Oudeschild. Belangstellenden kunnen dage lijks van 10.30 tot 17.00 uur een kijkje aan boord nemen. Daar naast wordt om 12.30 en 15.00 uur het theaterstuk „Wat stinkt hier het meest?" opgevoerd. De voorstelling maakt deze zomer samen met de Sirius een toernee langs havenplaatsen aan de Ne derlandse kust „Wat stinkt hier het meest?" is speciaal geschre ven door Vincent de Rooij, bekend van de Dogtroep en kindertheater- produkties. Het stuk bevat twee prikkelende elementen: humor en chloor. Greenpeace wil zo het pu bliek confronteren met de gevaren van chloor. Zelfs in ongeboren ba by's kan chloor zitten en steeds meer ziekten worden met deze stof in verband gebracht. De voor stellingen duren 40 minuten en de toegang is gratis. Op de Sirius kan het publiek aa. een video zien over het thema „Chloor is overal". Greenpeace in formeert het publiek over mogelij ke alternatieven. Ook Dick Drijver van Texels Belang gaf de indruk dat zijn fractie zorg heeft over de omvang, maar als Eelman zorgt voor een „passend" gebouw zonder kap, dan kan hij wat Texels Belang betreft zijn gang gaan. Jaap Vlaming van Groen links („Mijn fractie is niet ver deeld") had geen enkel probleem met 125 m2. Kruideniers Erna Eelman van de VVD had ech ter bedenkingen. Haar vrees is dat de kiosk door de toegelaten uit breiding uiteindelijk toch een ge- Een in moeilijkheden verkerende windsurfer werd dinsdag om 17.50 uur door de rondvaartkot- ter TX 27 op de Waddenzee op gepikt. De 20-jarige jongen uit Rotter dam was een klein half uur eerder vanaf de IJsdijk vertrokken, nage keken door twee vrienden. Die za gen vanuit de verte dat hij in de problemen raakte. Toen hij om sloeg en niet meer was te zien, waarschuwden ze de politie. Die sloeg alarm, waarop de rubber boot van de wipperploeg uit De Koog in actie kwam. Op dat moment was de vermiste surfer al weer in veiligheid maar dat bericht bereikte de redders rij kelijk laat. De surfende jongen was in proble men gekomen als gevolg van de harde ebstroom en de straffe wind. Van zeilen kwam weinig te recht. Een poging om zwemmend een boei te bereiken mislukte. Het gebeurde allemaal op korte af stand van de TX 27 die er dus snel bij was. Vlak voordat hij aan boord werd genomen raakte de surfer nog zijn giek en zeil kwijt; mogelijk zijn deze spullen ergens aan gespoeld. Morgen houdt Jeu de Boulesclub Den Burg een open dag, waarop jong en oud kennis kunnen maken met het spel. Clubleden zullen de monstraties geven en tevens be zoekers instrueren als die zelf een balletje willen gooien. Vanaf 13.30 uur staan de leden klaar voor alle belangstellenden. Voor jeu de bou les ballen wordt gezorgd. woon restaurant wordt, wat ze op deze plek verwerpelijk vindt. Ze moest er nog eens over nadenken. De vergelijking die b en w met de strandpaviljoens hebben gemaakt, wees ze van de hand. Die pavil joens mogen 350 m2 zijn en daar komt het terras dan nog bij. Een dergelijke norm mag zeker niet gelden voor Het Turfveld Pieter de Groot van D66 zei dat Eelman óvervraagt. Een vergroting met 75 m2 is teveel; de helft zou wel aanvaardbaar zijn. Dirk Terpstra (PvdA) wilde de bos kiosk wat maximum oppervlakte betreft gelijk stellen met een strandkiosk, dus 75 m2. Wethouder Daan Schilling: „We blijven een land van kruideniers". Catamaranzeilers Herman Boks en fokkemaat H. de Jong zijn win naars geworden van de eerste clubwedstrijd in het nieuwe sei zoen van de Kustzeilvereniging Westerslag. Zeven boten versche nen zondag aan de start van de driehoeksbaan die was uitgezet bij paal 17. Het team Boks nam vanaf de eer ste manche de leiding en stond die de resterende wedstrijd niet meer af. De strijd in het kleine maar fa natieke achterveld was des te spannender. Tweede werd de ploeg Kees Bakker en Sidny van Zon. Na afloop volgde een nuttige instructie over het trimmen van een zeil. De club hoopt door vaker wedstrijden en andere activiteiten te houden meer jeugd aan te trek ken. De volgende wedstrijd is op zondag Het twintigjarig jubileum van de vereniging wordt van 29 op 30 juli gevierd in de feesttent op het strand. Alle leden en oud leden zijn welkom. Tevens wordt een jubileum-wedstrijd gevaren, ledereen die geïnteresseerd is in de zeilsport is welkom op het strand bij paal 17. Ze kunnen te vens een keertje meezeilen op een catamaran van een clublid. Wieldoppen weg. In de nacht van maandag op dinsdag werden van een aan de Ruyslaan in De Koog geparkeerde Mercedes van een 61-jarige Duitse vrouw de vier wieldoppen gestolen. Vernieling. Dezelfde nacht moest ook een aan de Ruyslaan gepar keerde andere auto het ontgelden. De 34-jarige Duitse eigenaar vond zijn wagen 's morgens met kras sen in de motorkap en een deuk in het dak. Geef mij een blijmoedig hart Ook in moeite en in pijn Een hart dat voor een zwakke en vermoeide mens 't Hart van God mag zijn. droefheid, maar met een dankbare her- 'flg aan alles wat hij voor ons heeft be nd, geven wij u kennis van het overlijden mijn geliefde man, onze vader en opa Pieter Jansen Ps. 72: 12-20 otgenoot van Hendrika Francina Leurs leeftijd van 74 jaar. H. F. Jansen-Leurs Gelein en Ria Mathilde Elvire Riek en Kees Suzanna Roosje 18 juli 1995 weg 29, 1795 JJ De Cocksdorp genheid tot condoleren zaterdag 22 juli 19.30-20.30 uur in uitvaartcentrum Bemhardlaan 147 te Den Burg en na egrafenis in de „Nieuwe Aanleg". rouwdienst zal worden gehouden op 24 juli om 14.00 uur in de Her- ode kerk te De Cocksdorp, waarna de be- op de N.H. begraafplaats te De '-dorp zal plaatsvinden. en overleed ons zeer gewaardeerd "entelid Dhr. P. Jansen ttrzorgde het archief van de Ned. Herv. "oote De Cocksdorp-Eierland. "J® 9elden van het contactblad en het Hervormd en Doopsgezind waren bij "i goede handen. wensen zijn vrouw en kinderen veel 1,e toe met dit verlies. Osdorp, juli 1995. de kerkeraad van de "erv. Gemeente De Cocksdorp-Eierland Als je door verdriet wordt neergeslagen Het waarom van dit aan niemand kunt vragen Dan is het goed dat je zoveel goede mensen ziet Ook al vinden zij de juiste woorden niet. Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van COR zeggen wij u hartelijk dank. Familie Gmelich-Kaczor Texel, juli 1995 1945 1995 Willem Griek Grietje Griek-Eelman Op donderdag 27 juli vieren onze oom en tante hun 50-jarig huwelijk in dorpshuis 't Skiltje te Oudeschild. Receptie en borreluurtje: 15.00 tot 17.00 uur. Gefeliciteerd door de neven en nichten! Kado-idee: INLEVEREN: maandag vóór 10.00 uur en woens dag vóór 17.00 uur. KOSTEN: ƒ7.50 tot en met 3 regels. Per regel meer ƒ2,50 (incl. btw) Te koop: Ford Scorpio 2.0 CL, 5-drs., kleur grijs-met. 12-86. Trekhaak. Met 3 mnd. garantie Inruil fi- nanc. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Wij werken permanent aan hoofdthema's. Qnipp Kapsalon. Liefst op af spraak, tel. 12227. Scanners. Service Center Texel. 311777. Barhorst Meubelhandel. Partij leder-look bankstel len binnengekregen, div. kleuren en voor een zeer aantrekkelijke prijs. Kom vrijblijvend kijken. Marico- weg 2A, tel. 12381-13055. Verhuisd: van Beatrixlaan 18 naar Keesomlaan 36, 1791 DC: Sieb, Bea en El- mar Keijser. Philips audio/video/ktv. Verkoop en servica Servi ce Center Texel, 311777. Te k.: Etna el. torn., perf. Tel. 14848 of 12242. Feesten en partijen? Ho tel De Lindeboom. Aanbieding: Sweaters met dierenprint, f39,- p.st. 2 voor f60,-. Natuur lijk... Odetta Receptie? Hotel De Lin deboom. Te koop: Suzuki Alto, 3-drs GLX, kleur grijs met., 4-'91, 32.000 km. Met 3 mnd. garantie. Inruil financ. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Z.s.m. t.h. gevr.: woon ruimte op Texel voor 3 6 mndn., evt. ruil huis vesting A'dam-Zuid. Liefst deel boerderij, c.q. vrij huisja Event, voor stu dent, langere periode, mo- gel. in A'dam. Tel. 02220-19413. Pioneer audio. Service Center Texel, 311777. Geboren op 19 juli 1995 Alexander Nicolai Zoon van Ingrid Albreghs en Kees Keijser Jacob Burggraafstraat 54 1018 WA Amsterdam Tel. 020-6392764 Als ik iedereen persoonlijk zou bedanken, ben ik bang dat ik mensen zal ver geten. Daarom wil ik via deze weg iedereen hartelijk danken die mij dit afgelopen half jaar bij heeft gestaan. De vele bezoekjes aan het VU-ziekenhuis, de kado's, bloemen, tele foontjes, kaarten, de auto enz. Uit deze belangstelling heb ik de energie weten te halen tot wat ik nu ben en hoe ik me nu weer voel. Nogmaals bedankt, ook namens mijn vriendin Sacha en mijn ouders. Patrick van Leeuwen Te koop gevraagd: partij oud-Friese dakpannen. T. van Lingen. tel. 16914, na 18.00 uur. Te koop: tafeltennistafel Kettler, damesfiets, 5 ver- sn. Tel. 14409. Gratis af te halen: schatti ge jonge poesjes. Tel. 13810. T.k.a.: hoekbankstel, zg.a.n., CD-speler, oude fiets, massage-tafel, kickbox- scheenbesch. Tel. 11454. Te koop: Suzuki Swift, 1.3 GL, aut., kleur: grijs met., 4-'91, 33.000 km. Met 3 mnd. garantie. Inruil financ. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Koffietafel? Hotel De Lin deboom. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, CD, satel liet, camera etc. Service Center Texel, 311777. Nauta Foto. elke dag ge opend van 8.30 tot 19.00 uur. Vrijdagavond koopa vond. Parkstraat 24, Den Burg. Zomeropruiming bij Cecil. Tot 50% korting. Kom snel langs! Cecil. We- verstr. 1c. Onbeperkt mosselen eten, bij Noordzee, incl. garnituren. Nu ook gekleurde beelden bij Tuincentrum v.d. Wer- ve, Bernhardlaan. Wij worden altijd aan het hoofd gezet!! Qnipp Kap salon. Liefst op afspraak, tel. 12227. H.H. Crossers, diverse crossers in de aanbieding. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Vergadering? Hotel De Lindeboom. Hendrik Jan tuinartikelen, Rentenaar, tel. 18227. Zo'n gezellig eiken tafeltje voor f95,- bij Hans van der Klift kan toch niet te duur zijn (alleen 't hout is het al waard). 15.000 supervoordelige vliegtarieven over de ge hele wereld, u vindt ze bij Reisburo Texel Holland In ternational, daar boek je je vakantia T.k. gevr.: f5,- aandeel TESO. Tel. 02503-53003. Te koop: Suzuki Alto 1.0 GL. Demo, kleur rood, 6-'94, l.m. velgen, A spoi ler, radio/cass, 4.000 km. Met 3 mnd. garantie. Inruil financ. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Nauta Foto, elke dag ge opend van 8.30 tot 19.00 uur. Vrijdagavond koopa vond. Parkstraat 24, Den Burg. Zomeropruiming bij Cecil. Tot 50% korting. Kom snel langs! Cecil, We- verstr. 1a Bruiloft vieren? Hotel De Lindeboom. Nauta Foto. elke dag ge opend van 8.30 tot 19.00 uur. Vrijdagavond koopa vond. Parkstraat 24, Den Burg. Zomeropruiming bij Cecil. Tot 50% korting. Kom snel langs! Cecil, We- verstr. 1c. Onbeperkt mosselen eten, bij Noordzee, incl. garnituren. Jaarlijkse feestmarkt rondom het Zeemanskerk je van Oudeschild. Zat. 22-7 van 10.30-16.30 u. Kodak Express 1 uur foto service Nauta Foto, Den Burg, Parkstraat 24. Programma Question: maandag 24 juli, Veronica drive-in-show; donderdag 27 juli, 538 drive-in-show. Superposter, 50x75 cm, nu 19,95. Nauta Foto, Den Burg, Parkstraat 24. Bessenplukkers/sters ge vraagd. L. Huisman, fruit- kwekerij De Veen, tel. 12203. Ricoh YF-20. Prima com- pactcamera. Nu van 129,-, voor 89,-. Nauta Foto, Den Burg. Boek uw vakantiereis bij ons en u ontvangt gratis de schitterende vakantie box. Reisburo Texel Hol land International. Te koop: Nissan Sunny 1.6GT, kleur rood, 1-'91, 116.000 km, Ipg, trekhaak radio/cass. Met 3 mnd. garantie. Inruil financ. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. SCT. Satelliet-tv. 311777. Vermist: rode kater met blauwe vlooienband in De Koog, omgeving Dorps straat. Tel. 10719. Voor leuke betaalbare ka- dootjes naar Natuurlijk... Odette. Te koop: Ford Sierra 2.0 Laser, 5-drs., automaat, 4-'85, blauw-met. Met 3 mnd. garantie Inruil fi nanc. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Familiefeesten? Hotel De Lindeboom. Jonge cavia's, mooie vacht, zwart-bruin-wit. Lijnbaan 37, tel. 15066. Weer volop vers van 't land. Bloemkool en broc coli, ook nog volop tuin- plantjes. P. v. Heerwaar- den, Beatrixlaan 17, tel. 12573. Te koop: aardappelen, on bespoten. J. v.d. Star, Schorrenweg 20B, tel. 18764 Ze staan ook bij C. de Ridder, „Eureka" nr. 20. Op vakantie naar het bui tenland? Vraag tijdig een europas met pincode aan bij de Rabobank! T.k.a. Opel Ascona 16S, H.B., 1985. Tel. 13991. Personeelsfeest? De Lindeboom. Hotel Ashleigh en Burwood olie- branders en geurolia Na tuurlijk... Odette. Huisje, caravan of bunga low vrij? Bel de last- minute lijn van Reisburo Texel, tel. 14627, wij ver huren het graag! Sony audio/video/ktv/cam- corders. Verkoop en Servi ca Service Center Texel, 311777. Als je nou zo'n leuk boter vlootje bij Hans van der Klift vandaan met bloe metjes laat opmaken, heb je toevallig wel het leukste kadootje van de hele visita Reünie houden? Hotel De Lindeboom. T.k.a.: Gazelle damesfiets en een Gazelle herenfiets, t.aa.b. Tel. 15374. Antennes. Service Center Texel, 311777. Autocross. T.k.: Peugeot 505, 2.0 Itr., autom., kost weinig. Tel. 14680. Alfa Romeo 164 Twin- spark 2:0, kleur zwart, 6-'91, 81.000 km, lm vel gen, rad./cass. Met 3 mnd. garantia Inruil fi nanc. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Nauta Foto, elke dag ge opend van 8.30 tot 19.00 uur Vrijdagavond koopa vond. Parkstraat 24, Den Burg. Lucia! Mijn bliksemse wijfje, bedankt dat je er al 16 jaar voor mij bent. Piet. Te koop: vliegenschim- mel, merrie. Hoogte 1.41 m, leeftijd 19 jaar. Is ver- keersmak en lief voor kin deren. Prijs nxxt.k. Tel. 12350. Zomeropruiming bij Cecil. Tot 50% korting. Kom snel langs! Cecil, We- verstr. 1c. Onbeperkt mosselen eten, bij Noordzee, incl. garnituren. Te koop: Mitsubishi Colt 1.5, kleur wit, 9-'91, 40 000 km. Met 3 mnd. garantia Inruil financ. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Jaarlijkse feestmarkt rondom het Zeemanskerk je van Oudeschild. Zat. 22-7 van 10.30-16.30 u. Kodak Express 1 uur foto service Nauta Foto, Den Burg, Parkstraat 24. Programma Question: maandag 24 juli, Veronica drive-in-show; donderdag 27 juli, 538 drive-in-show. Superposter, 50x75 cm, nu 19,95. Nauta Foto, Den Burg, Parkstraat 24. Vakantieplannen? Regel tijdig vreemd geld en/of reischeques bij de Ra bobank. Te koop: F2 crosswagen. Tel. 12468, na 18.00 uur. T.k.: jonge dw. konijntjes, zijde h. kippen, loopeen den, stel ganzen, cavia. Tel. 11721. Bessenplukkers/sters ge vraagd. L. Huisman, fruit kweken) De Veen. tel. 12203. Lekkere lunch? Hotel De lindeboom. Wie wil graag geld verdie nen? Wij hebben bezor gers nodig, jong of oud voor het bezorgen van een ochtendkrant in De Cocksdorp. Voor inlichtin gen kun je bellen naar Ina Zijm, tel. 14779. Ricoh YF-20. Prima com- pactcamera. Nu van 129,-, voor 89,-. Nauta Foto, Den Burg. Verjaardag vieren? Hotel De Lindeboom. Verhuisd: Martin, Alexan dra, Limanda, Jordy Ver meulen. Naar Comman deurssingel 48, 1792 AT Oudeschild, 15572. Gaat u op vakantie? Regel tijdig uw reisverzekering bij de Rabobank! Panasonic. Service Cen ter Texel, 311777. Te koop: Citroen AX 1.1 First, inj., kleur wit, 12-'91, 35.000 km. Met 3 mnd. garantia Inruil fi nanc. mog. Garage Westend, Ford- en Suzuki-dealer, tel. 18396. Uit eten? Hotel De Lin deboom. Aanbiedingen naar o.a.: Griekenland, Istriè, Turkije, Spanje, Portugal en de Carribean Ook super- goedkope campingvluch- ten. Reisburo Texel Holland International, tel. 12242. Huish. hulp gevraagd voor 3 uur per week. Mevr. De Graaf, Wilhelmi- nalaan 33, tel. 12382. Droppy's: een nieuwe ra- ga Kom ze bekijken bij Tuincentrum v.d. Werve, Bernhardlaan, tel. 12925. T.k.a.: afzuiginstallatie (horeca), demontabel 4x3 schuurtje, elektr. zonne scherm, fornuis, bollen- kistjes en pallets, hooischop, 2000 oude gele stenen, glas in lood, schuifdeuren, verzameling oude radio's. Tel. 17225. Afvalcontainers voor het afvoeren van puin, hout, bouw-afval, vuilnis, ad. Fa. Tatenhove, Den Burg, tel (02220) 13809. Wilco accu's voor auto's, trekkers en motoren. Ga rage Kievit, Jonkerstraat. Vers kopje koffie? Hotel De Lindeboom.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3