Plafonds, tegels en vloeren: kom kijken bij RAB. ■BouwCenteraRAB TE KOOP: SEPTEMBER-AKTIE pamilieb erichten Texelse Wol Onderneming TEXELSE J COURANT pamilieberichten Texelaartjes RUITERCENTRUM „DE KRIM" start a.s. zaterdag 30 september weer met de lessen. wegens annulering «ks Groot in keus en kwa iteit it droefheid geven wij kennis dat, na een jodlottig ongeval uit ons midden zijn wég- tukt, mijn lieve papa en mama, onze zoon, jliter, broer, zuster, zwager, schoonzuster, tante, kleinzoon en kleindochter Roel en Annie i de .(tijd van 30 jaar - 29 jaar Robin familie Van der Heide familie De Weerd el, 24 september 1995 ofdweg 90, De Cocksdorp rrespondentie-adres: jiilie De Weerd, iyscoog 20, 1791 WT Den Burg. tlegenheid tot condoleren woensdag 27 itember van 19.30-21.00 uur in „Uitvaart- itrum Texel", Bernhardlaan 147 te Burg. rouwdienst zal worden gehouden op tderdag 28 september om 14.00 uur in de «formeerde kerk te Oosterend (Texell, ama de begrafenis op de Algemene jraafplaats te Oosterend zal plaatsvinden. geen rouwkaart hebben ontvangen, fen die deze aankondiging als zodanig schouwen. r<eel onverwacht zijn uit ons midden weg- «nen onze vrienden Roel en Annie van der Heide medeleven gaat uit naar Robin, de ters en familie. Rene en Helena Eelman Simon en Margo van Tatenhove A 24 september 1995 verslagenheid hebben wij kennisgeno- dat van ons zijn weggenomen, onze den Roel en Annie van der Heide sensen Robin, familie en vrienden heel sterkte toe. Leon, Marja en Lisette Roel lertrouwde, kleine dingen, die je zo on- lend deed, die zal ik missen, tot dit leed sld is tot herinneringen. Annie diepste gevoel is moeilijk uit te leggen, >art spreekt een niet uit te spreken taal. kleine Robin en familie wens ik veel he toe Sven Buurman Roel buurvrouw Annie «kt voor de oppas-uurtjes, waarin ik Ifijn met Robin kon spelen. Marijke Stilte, De stilte die lullie achterlaten Verraadt het leven dat er was. vroeg moeten wij afscheid nemen fze buurtjes Roel en Annie 'ensen Robin, de families Van der Heide 'Weerd heel veel sterkte. Jacob en Bep Dros Germ en Sietske Terpstra Nico en Saskia Roeper Jan-Willem en Colinda Vlaming Piet en Heieen Bonne geschokt zijn wij door het plotseling 'dsn, ten gevolge van een noodlottig !"l, van ons gewaardeerd lid Roel en zijn vrouw Annie van der Heide "dnsen de familie veel sterkte toe- Actie Comité Eijerland Itember 1995. Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat ten gevolge van een tragisch on geval zijn overleden Annie en Roel van der Heide Annie was vele jaren een trouw en aktief lid van onze vereniging. In gedachten leven wij mee met de families De Weerd en Van der Heide in deze moeilijke tijd. Oosterend, 25 september 1995 Dirigent, bestuur en leden Chr. Muziekvereniging Excelsior Oosterend Dat vreugde en verdriet zo dicht bij elkaar kunnen liggen beseften wij niet. Vrijdag vierden we nog samen feest, nu zijn jullie er niet meer. Roel en Annie Wij kunnen dit niet bevatten. Theus en Rie Witte-Witte Thea en Edo Rutten-Witte Niels en Linda Jos en Anneke Witte-Rienstra Desiré en Richard Wij wensen Robin, de families Van der Heide en De Weerd alle kracht om dit zware verlies te dragen. Iets moois is weg... komt nooit meer terug. We kunnen het niet begrijpen. Hier schieten woorden tekort, waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. Door een tragisch ongeval zijn zij ons ontglipt, Roel en Annie Fam. B. Joseph, Dieter Joseph, fam. E. Garritsen, fam. L. de Vries, fam. J. Amens, fam. J. de Ridder, fam. Witte, fam. G. van de Steeg, fam. C. Dros, fam. P. Plas, fam. L. den Braven, fam. Schouten, fam. M. de Waard, fam. T. Boon, fam. C. van Dompselaar, fam. C. Moens, fam. T. Knijnenburg, fam J. de Waard, fam. P. Jongejan, fam. J. Stoop, fam. L.N. Broekman, fam. C.N. Slot, fam. G. Jong, fam. H. Landsman, Sieme Dijkshoorn, fam. R.A. de la Chambre, fam. Stoll, fam. J. Visser-van Asch, Wim Bulder, fam. A. Garritsen, fam. B. Dros, fam. H. Smit, fam. T. Verijzer, fam. L. Garritsen, fam. Stroo, fam. vd. Werve, fam. Dekker, fam. Zijm-Dekker, fam. J. van Beek, fam. Barendregt, fam. D. de Lugt, fam. C. de Lugt, fam. N. Baars en personeel Hotel De Kievit, fam. M. v.d. Werve, mevr. J.M. Gotjé-Walop, fam. J. Hoedjes, fam. G. Roeper, fam. Van Zuilekom, fam. C. Vmke, fam. Th. Stiehl, fam. F. de Ridder, fam. J. Wervers, J. van Lenten, fam. de Porto-Roeper en Mariëtte en John en de kinderen van de Oorsprongweg en Hoofdweg. Lief en leed hebben we gedeeld. Het noodlot zet een streep. Wat zullen we Roel en Annie Dries en Mary Diana en Kristos Joop en Debbie Anneke en Bas Ko Verbijsterd hoorden wij dat Roel en Annie door een noodlottig ongeval niet meer in ons midden zijn. Zij waren een voorbeeld voor ons allen. Onze steun gaat uit naar Robin en de familie. Fa. Veltkamp Diep geschokt zijn wij dat door het noodlot Roel en Annie abrupt het leven is ontnomen. Ons medeleven gaat uit naar Robin en familieleden. Kees en Alie Kees en Netty Ruud en Dia Ron en Bianca Nanning en Geraldine Eric en Lieke Rick e'n Janna Sven Rob en Cristha Joop en Debbie Sander Lieve Roel en Annie Nooit meer op maandagavond gezamenlijk naar Excelsior. Annie, wat zullen we je missen. Yt, Gerie, Jan, Karen en Sarah DINSDAG 26 SEPTEMBER 1995 Bedroefd geven wij kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze moeder en oma C. Zandstra-Geus in de leeftijd van 77 jaar A.R.G.H. Zandstra R.A. Zandstra M.W.G. Zandstra-Houwing L.E.C. Bakker-Zandstra A.J. Bakker B.A. Bakker Den Burg, 25 september 1995 Correspondentie-adres: R.A. Zandstra Rozendijk 21a 1791 PD Den Burg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 28 september om 10.00 uur in het crematorium te Schagen, Haringhuizer- weg 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Als de lichten van de mensen uitgaan en het lawaai van de wereld stilvalt dan komen de sterren en hoor je weer de stilte. Corrie Goes Wij wensen Antoon, Janna en Linda veel sterkte. Wouter en Miranda Ze heeft ons geleerd met een jong hart oud te worden. Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht, maar rustig, is ingesla pen onze lieve, sterke moeder, oma en over grootmoeder Johanna Anna de Wit-Visser weduwe van Piet de Wit *3 mei 1897 t22 september 1995 Gitta Middelhoff-de Wit Annie Reitsma-de Wit Frans Reitsma tHannie de Wit Corry van der Valk-de Wit Nico de Wit Dolly de Wit-van den Oever Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: G. Middelhoff-de Wit, Pr. Beatrixstraat 47, 1901 CW Castricum De avondwake zal worden gehouden maan dag 25 september om 19.30 uur in de R.K. kerk St. Pancratius, Dorpsstraat 115 te Castricum, waarna gelegenheid is tot af scheid nemen en condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden dins dag 26 september in bovengenoemde kerk om 11.00 uur, waarna moe in besloten kring zal worden bijgezet in het familiegraf op Texel. Gerrit en Mien, dat leuke stel, die van Eelman-Westerlaken, je kent ze wel. Trouwde 40 jaar gelee, feest u op 30 september mee Kerkdienst om 15.00 uur in de N.H. kerk te Den Hoorn. Feliciteren vanaf 19.00 uur in de Witte Burcht, Molenstraat 19, Den Burg. de kinderen p.v. bloemen of kado's, liever een bijdrage voor de Wilde Ganzen. 20 september 1995 zijn Arno Smit en Philippine Roeper getrouwd in de „Stopera" te Amsterdam. Hartelijk dank voor de vele blijken van mede leven tijdens mijn verblijf in het zieken huis en ook na mijn thuiskomst. Mocht iemand mij een bezoekje willen brengen, dan graag na telefonische afspraak, tel. nr. 13019. Adri van Opstal Mr. Kraaistraat 4 Lieve mensen, be dankt voor alle beter- schaps-kaarten, fruit, telefoon, bloemen en vele bezoeken tijdens mijn verblijf in het „Gemini" en bij mijn thuiskomst. Geweldig zoveel steun in zo'n moeilijke periode. Het gaat^goed, tot ziens. J. Bakker-Smit Sluyscoog 32 Bodycontour: slanker fitter in 10 wkn., d.m.v. ae robics, fitness, steps en caloriebeperking. Start do. a.s. 20.00 uur. Info: Sportschool Texel, tel 15421. Winter Weekend Aktle elke zaterdag en zondag kroketten of 4 frikadellen gratis bij afhalen van 1 fa miliezak gewone of ras frites ƒ12,50. Snackbar Binnenburg. Bel bestelbezorgservice: tel, 22145 Stepslessen voor begin ners: v.a. wo. 4 okt. Info: Sportschool Texel, tel 15421. T.h. vak. woning tot mei '96, 2 sl.k., douche toilet, keuken, c.v. en vol ledig ingericht. Inl 12671. Zwemles Eierlandsche Huis. Opgeven nog moge lijk. Tel 10350/16572. Aanbieding: Micro-soft winterjack, water- winddicht, nu van 159. voor 99,-, zolang de voor raad strekt. Marten Clas sics. Weverstraat 32. Het ene advies smaakt anders dan het andera Er is verschil tussen schoon, alternatief, lekker en ge zond. Graag niet teveel gegeneraliseerd, want on ze produkten zijn gewoon lekker en bijzonder dyna misch hardwerkend be reid. Sint Donatus dus. Te koop: racefiets Giant. 50 cm, ±1 jaar oud. Tel. 13794. Scanners. Service Center Texel. 311777. Toch fijn dat de gemeente ons weer een onderwerp (rommelig erf, fam. Lap) voor Ouwe Sunderklaas in de schoot heeft gewor pen. We hadden het zelf niet kunnen verzinnen! Vr. groet, inwoners van Den Hoorn. Philips breedbeeld ktv. Verkoop en servica Servi ce Center Texel, 311777, Gezocht: woonruimte voor twee pers., evt. zo merhuisja Liefst omg Den Burg (niet noodzake lijk). Tel. 14059. Piano stemmen? Stem mer komt 3e week okto ber op Texel. Tel. 05182-1568, na 10 okt.: 0518-421568. Bodycontour: slanker en fitter in 10 wkn., d.m.v. ae robics, fitness, steps en caloriebeperking. Start do. 20.00 uur. Info: Sportschool Texel, tel. 15421. Winter Weekend Aktie elke zaterdag en zondag 4 kroketten of 4 frikadellen gratis bij afhalen van 1 fa miliezak gewone of ras frites ƒ12,50. Snackbar Binnenburg. Bel en bestelbezorgservice: tel, 22145. Stepslessen voor begin ners: v.a. wo. 4 okt. Info: Sportschool Texel, tel. 15421. Als je dan toch een fles drank kado geeft, geef er dan een mooi oud glas van Kunsthandel Hans van der Klift bij. Houden ze er toch wat van over, behalve hoofdpijn. Café Chantant De Karse boom. Iedere vrijdag avond gezelligheid. Hapje, 'n drankje en smartlapje. Vraag maar aan Aris van restaurant De Gravenmolen. Tot ziens allemaal, Frans en Lies. Verloren op 23-9 in Oude schild of Den Burg: kinder- bedelarmbandje. Wie heeft hem gevonden. Tel. 14959. Als hardwerkende schoon- vegende, erfopruimende natuurboer, maak je soms ook nog bijzonder lekkere Texelse hoogwaardige landbouwprodukten. Van Sint Donatus dus. T.k.a.: mooie slaapbank. 17274. Canoe Jeans voor dames en heren, blijvend laag ge prijsd: 69,95. Marton Classics, Weverstraat 32. Pioneer Audio. Service Center Texel, 311777. Aangeboden- kamer met douche en kitchenette in centrum Den Burg. Br.o.nr. 1620 aan bur. Tex. Crt. Attentie!!! Vitaal stel van middelbare leeftijd zoekt andere woning, liefst met tuin. Zijn bereid woning en tuin tijdens hun bewo ning te onderhouden, Gaarne reacties op tel. 15314. Bodycontour: slanker en fitter in 10 wkn., d.m.v. ae robics, fitness, steps en caloriebeperking. Start do. a.s. 20.00 uur. Info: Sportschool Texel, tel. 15421. Decoders voor RTL4/5, SBS6, Veronica Service Center Texel, 311777. Winter Weekend Aktie: elke zaterdag en zondag 4 kroketten of 4 frikadellen gratis bij afhalen van 1 fa miliezak gewone of ras frites ƒ12,50. Snackbar Binnenburg. Bel en bestelbezorgservice: tel 22145. Stepslessen voor begin ners: v.a. wo. 4 okt. Info: Sportschool Texel. tel. 15421. James Grieve, Benoni, St. Rémy. Tevens Alkmene, een stevige appel met een frisse smaak; Beurre Har dy, een sappige peer; Gie- ser Wildeman,* een ouder wets lekkere stoofpeer. Kees Keyser, fruitbedrijf Molenbuurt. Verkoop van af 13.30 u., dinsdag gesloten. In deze krant staat een Texelaartje die een paar gulden waard is, knip hem uit. Welke appel is het lek kerst7 Kom a.s. woens dagmiddag proeven bij Kees Keyser, fruitbedrijf Molenbuurt. Vanaf 13.30 Gevonden: zwart/wit ka tertje met witte snorha ren, 3 4 maanden, in Den Burg. Dierenpension Slufterweg, tel.11477. Vanaf 1 okt. zijn wij geslo ten. De Aardbeientuin, Middellandseweg 4. Santé aardappelen. 10 Ki lo smaak en kwaliteit voor 9,85. De Vlier. T.k. gevr.: surfkarretje voor fiets. Tel. 14011. Aanbieding: winter- kinderjacks in de maten 92-128, nu van 119,95 voor 89,-. Marten Clas sics, Weverstraat 32. Gratis bij u geïnstalleerd en 3 maanden op proef III Magneet-waterontharders, o.a. tegen kalkaanslag. Documentatie, bel 13637. Verzamelaars opgelet! Maastricht- en Leerdam glas, Gouds plateel, bo demvondsten, wandbor den, Delfts aardewerk, werk van Blok vd. Velden, Petrus Regout aardewerk, kinderserviesjes, melk kannetjes, juskommen, olifanten en nog veel meer. Bij Kunsthandel Hans van der Klift. Antennes. Service Center Texel. 311777. Zullen wij de zorgen van uw feest nemen. Knus in Café De Karseboom. V.a. 25 pers. is de muziek ons cadeautje. Inl. tel. 15557 Aanbieding: bij O'Jesse sportkleding nu gratis vliegtickets naar Londen. Marten Classics, We verstraat 32. Margreet, vanaf Texel sterkte gewenst in het zie kenhuis (kmr. 430) We vertrouwen erop dat je eind deze week weer pre sent bent. Galian. ...cursus. Banen en beroepen-oriëntatie voor vrouwen... die (opnieuw) willen gaan werken... Open Leercentrum Texel organiseert... Duur: 25 weken, 3 dagdelen p/w. Inhoud: beroepenoriënta- tie, studievaardigheden, typen, tekstverwerken, in formatica. Kosten: ƒ125,-. ...Vragen: informatieoch tend op woensdag 27 september om 10 uur in d'Ouwe Ulo. Steengrill! Zelf vlees en garni bakken op de steen. 6 soorten vlees, champig nons, paprika, ui, banaan, tropisch fruit, frites, geb. aardappelen, salade, verse groenten, stokbrood, krui denboter en diverse sau sen. Restaurant 't Pruttelhuus. Tel. 17586. bgg. 17672. Demeter- Ekoproduk- ten. De Vlier Natuurvoe- ding, Hogerstraat, Den Burg. De meeste uren zon van Nederland. Alle soorten binnen- en buitenzonwe ring, rolluiken, markiezen en lamellen Interieurwin kel Graaf. Postweg 215, De Cocksdorp, tel. 16243. Volop Reine Victoriaprui- men, hand-, en moesap pels en prima aardappels. L. Huisman, fruitkwekerij De Veen, tel. 12203. Compl. sat.-ontvanger incl. decoder RTL4/5, Veroni ca, SBS6: nu ƒ450,-. Ook div. andere ontv. voor aa. Videocrypt (aa. Discove ry) en D2Mac (o.a. Film- net). Inl. 12671. Kinderfuif! Een echt doe- feest: 1 uur bowlen met lichte ballen en bumper in de goot! Een glas fris, pa tat, kroket, appelmoes en ijs toe, ƒ9,75 p.pi Inf: tel. 17672. Bowling party centrum De Koogel. Strandpaviljoen Paal 9 is alle dagen geopend. Ja leuk! Een uurtje bow len met computerscore. Bowling partycentrum De Koogel. Tel. 17672. Cocky's Kapsalon is al leen maandags gesloten. De enige kapsalon zonder afspraak. Tel. 17575. Texelse Boerenkaas. Voor een feestje groot of klein moet u in Bowling partycentrum De Koogel zijn! Eventueel met koud buffet, tel. 17672. Verkoop van gebruikte bromfietsen. Bruining, De Koog, (02220) 17333. Prijzen: kijk en vergelijk, 't Speelgoedhuis, Ooster end, tel. 18313. Ook voor laarzen en klompen. Eerst lekker eten, dan ge zellig bowlen. Restaurant 't Pruttelhuus en Bowling partycentrum De Koogel. Verloren: kralenketting, witte agaten. J. Everaarts, Naalrand 54, Den Hoorn, tel. 19408. Sony breedbeeld ktv. Ver koop en service Service Center Texel, 311777. T.h. gevr.: woonr. voor ge zin met een kind. Per mrt. t/m aug. '96. Tel. 020-6238158 of 10222. Te koop: Renault R5, 1984, in goede staat, apk gek Vr.pr. ƒ3.750,-. Tel. 13480. SCT. Satelliet-tv. 311777. T.k.: meisjesfïets, z.g.a.n. Tel. 14377, na 18.00 uur. Wij zijn natuurboeren, maar hebben geen tijd om vuil over een ander z'n erf te spuien Jan Koolhof. Sint Donatus. Aanbieding: Fleece sweatshirts in 6 verschil lende kleuren, nu 69,95. Marten Classics, We verstraat 32. Wij repareren alle merken ktv, video, radio, CD, satel liet, camera etc. Service Center Texel. 311777. Te koop. wintertrailer voor (zeil)boot, van 7 m en 2 ton, tel. 13004. Wij willen gewoon dat meer dan de helft van Texel weet hoe biologi sche muskaatdruiven smaken. Daarom nu, te gen inlevering van dit Texelaartje, een heel kilo druiven van 4,95 voor 2,95! De Vlier in de Ho gerstraat. Wegens omstandigheden zijn wij donderdag 28-09-1995 gesloten. Wij zijn die dag uitsluitend bereikbaar via het IGT, tel. 22011. Fa. Veltkamp Informatie opgave: 02220-16509 Partij combi-latex matrassen doorgestikte badstoftijk rondom afritsbaar, 90 x 200 cm. Adviesprijs ƒ695,-, 35Q .pst per twee 10% korting. Laagwaalderweg 12, Oudeschild, tel. 02220 -12654 "Agnes One-Step" witte plafondplaten 60x120 cm. door één persoon te monteren. Afwerken overbodig. Deze maand 17,50 perm2.

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 3