viel'94 loopt achter de feiten aan Gelijkspel tegen Spirit C0URANT lenvallend ZDH met punt Ruime winst basketbalsters Dennenloop viert tweede lustrum )of transport Geen punten voor teams Tevoko GVT beker voor Sanne Brügemann Europese eer lonkt voor visser Dorst Onderkomen voor boulesclub Oosterend Dansavond Klaverjassen Voetbalprogramma Van jonge held tot veteraan Enorme opkomst bij eerste veldrit Wederom winst voor dames Klif Tenniscompetitie slaat goed aan Uitslagen volleybal Programma zaalvoetbal Voetbaluitslagen TT7YÏ7T CT? DINSDAG 17 OKTOBER 1995 at; speelde Texel'94 een ,l boeiende wedstrijd tegen [30 uit Hoogkarspel. Het uit Hoogkarspel staat in de etitie bekend als de „lange ia". Deze bijnaam hebben kregen omdat de gemiddel de van de spelers bijna 20 „eter meer is dan bij de an- teams. Het team van Spi- bestaat voor ongeveer uit de familie Heilig. Een vijf- nen maakt deel uit van de formatie. Trainer Hans van gut had voor het eerst deze atitie de keuze uit een bijna jge selectie. Het vertoonde «as dan ook van een beter ia dan de afgelopen weken, resultaat (4-4) daar mee in uding stond, is maar de eerste minuut kreeg het blijft vooralsnog een ploeg nodale mogelijkheden. De ir dartelen de spelers over en wordt de tegenstan- ilemaal zoek gespeeld, tij- lert andere wedstrijd kan wernood het vege lijf wor- tred. Zo ook zondag tegen ays. toen de euforie van vo- k snel was verdwenen, trd toch nog 2-2. en it talrijke publiek een snelle op en neer gaande wedstrijd voorge schoteld. Texel'94 toonde het meeste initiatief en daarom was het voor de thuisploeg een te leurstelling om al na acht minuten tegen een achterstand te moeten aankijken. Een vrije trap van Spi- rit'30 werd knap laag in de bene denhoek getrapt. Vanaf dat moment begon Texel'94 aan een soort inhaalrace. Het team scha kelde op een nog hogere versnel ling over en wist met een paar minuten de stand weer gelijk te trekken. Uit een corner werd de Zaterdag speelden de dames Ma reis hun derde wedstrijd van dit seizoen tegen Break Out 2 uit Wieringerwerf. Mareis trad aan met het volledige team. Break Out stond zonder wissels op het veld. In de vorige twee wedstrijden werd niet veel gescoord. Deze wedstrijd verliep in dit opzicht veel beter. Mareis wist door de vele wissels een hoog tempo in de wedstrijd te houden. De 'score ver liep soepel. De eerste helft werd met 30-10 afgesloten. In de twee de helft werden vele breaks gelo pen. Ook de aanval verliep soepel en het scoren ging lekker door. Door het hoge tempo en het moe worden van de tegenstander hoef de er niet echt verdedigd te wor den. Break Out wist in de tweede helft maar tweemaal te scoren. De wedstrijd werd met een voor sprong van 62-14 winnend af gesloten. Scoreverloop: Louise v.d. Sluis 20 pnt.; Odile Nitsze 16 pnt.; Irma Schuyl 8 pnt.; Gerda Kuiper 4 pnt.; Saskia Inpijn 4 pnt.; Marja v. Liere 4 pnt.; Karin Zegers 4 pnt.; Marleen Heijne 2 pnt. De tiende Dennenloop wordt op zondag gehouden. Deze wedstrijd gaat over 10, 5, 2 en 1 Engelse mijl(en). Het voor het overgrote deel beschutte parcours is hetzelf de als vorig jaar. Alleen de wed strijd is naar de ochtend verplaatst. De inschrijving is in Bos en Duin, Bakkenweg 16 en be gint om 10.00 uur. Men kan één of twee ronden van vijf mijl lopen. Een mijl is 1609 meter. De start van de vijf en tien mijl is om 11.00 uur op het fietspad naar de barbecue-plaats, de Botgrasweg. Om 11.05 uur, zullen de één en twee Engelse mijl (en) worden weggeschoten. De categorieën zijn: jongens en meisjes tot en met 11 jaar één mijl, jongens en meis jes van 12 tot en met 16 jaar twee mijl, dames en dames-veteranen vijf mijl, heren en heren veteranen tien mijl. Het is een officiële KNAU-wedstrijd en voor de jeugd gelden gelimiteerde afstanden. Diegenen die toch een langere af stand willen lopen, doen dit voor eigen risico, buiten mededinging voor de prijzen en vermelding in de rr Texel vervoerd. Het ge- /Uitslagen. Ook aan de recreatieve werd afgeleverd bij de loper is gedacht: deze kan vanaf 17 jaar kiezen voor de twee of vijf mijl. De wisselbokaal wordt uitge reikt voor de beste atleet van het vorige loopseizoen. De competitie krijgt een iets andere opzet en beslaat in ieder geval een kalen derjaar, te beginnen in 1996. Dit wordt tezijner tijd in de krant be kend gemaakt. Inschrijfgeld is voor de A.V. Texel-leden tot en met 16 jaar gratis (ƒ2,50), leden vanaf 17 jaar betalen ƒ2,50 (ƒ5,00). ïtwas veelbelovend. Nadat irste kans verloren ging, pik- ^envelder Robert Jalving de eigen helft op en verzond set richting de voluit sprin- Stefan Bousma. De spits ilkte de keeper op fraaie l-O. bliek maakte zich op voor owtje, maar kwam bedro- Na tien minuten werd één Sint Boys-voorwaartsen iten bij een hoge voorzet, weinig moeite de bal langs Frans Stolk te knikken: 1-1. volg was weinig verhef- DH zocht weliswaar de maar deed dat te gehaast, was dat de voorhoede zei- kansrijke positie werd ge weerd. De afweer van de Iers mocht een aantal ma- banden dichtknijpen bij ge- counters van de mannen Maarten. rust kwam Sint Boys op ong na een „klutsbal". Ver namen de Hoornders nóg lelijker het initiatief. Dat re- Je halverwege de tweede een vrije trap vlak buiten indelijke strafschopgebied. Ibrak ZDH niet aan geluk, de - voortreffelijk oten bal van Jelte van der ucheerde de muur van te ders, waardoor de keeper propos werd gebracht: ik voor tijd bleek de be- sngel van Frans Stolk goed les, want een gevaarlijk elandde op de lat. ïlitiebegeleiding werd gis- mf Schiphol een weeg Irale, waar Willem van Ta- een afvalscheidingsbe- int. komt aan de linkerzijde gebouw. „Maar het >g wel even voor hij in de hoor", aldus Tatenhove. Iemeente hem groen licht teven, is het wachten op evergunning van de pro- Ik vrees dat dat nog wel maanden gaat duren." (Foto Tessa de Greeffl bal gespeeld op Marcel Ris, die met een knappe schuiver van zo'n 20 meter de keeper wist te ver schalken. Te hard Het duel verhardde zich enigszins omdat geen van beide partijen wil de wijken. Scheidsrechter Zasburg uit Den Helder hield het duel kort en wist met een enkele gele kaart te voorkomen dat de wedstrijd uit de hand liep. Tegen het rustsignaal kreeg Spirit'30 wederom een vrije trap, op dezelfde plaats als bij het eerste doelpunt. In plaats van op doel te schieten kwam nu een voorzet gelukkigerwijs terecht op de knie van een Spirit-aanvaller. Met veel kunst en vliegwerk wist Texel'94 nog voor rust gelijk te ko men. Een diepe bal in de verdedi ging van Spirit werd door een misverstand tussen keeper en ver dediger niet goed verwerkt, waar op de derde, in dit geval Paul van Exel, er mee heen ging en voor de ruststand 2-2 zorgde. Gelijk Na rust een zelfde soort wedstrijd, waarbij Spirit nadrukkelijker de aanvallen over de rechterkant van Texel'94 liet lopen, waar Barry de Vries grote moeite had de bijna twee meter lange spits Frank Hei lig af te stoppen. Kort na de rust werd een lange bal gegeven. De spits van Spirit ontving de bal en speelde met groot gemak een tweetal Texel-verdedigers uit en scoorde daarna beheerst in de ver ste hoek. Kort hierop drukte Texel'94 stevig door in het straf schopgebied van Spirit. Paul van Exel ontdeed zich van zijn belager en speelde de bal halfhoog voor, waar Marcel Ris met een knappe volley het doel zocht. De keeper stopte de bal, maar bezorgde deze bij de schietgrage Erwin Koning, die met een droog schot 3-3 aan tekende. Nog was de koek niet op, want weer was het zwak verdedi gen, dat de oorzaak was van de voorsprong voor Spirit. Texel'94 had nog zo'n 20 minuten om 'de stand gelijk te trekken. Al les leek erop dat dit niet zou luk ken, maar Marcel Ris bleek de goede richting nog te kunnen vin den, door de bal, na een goed ge nomen vrije trap, van grote afstand achter de verbaasde doel man te kegelen. De laatste tien mi nuten waren zeer spannend, want in deze wedstrijd was van alles mogelijk. De toeschouwers bleven dan ook tot aan het laatste fluit signaal. Zondag is er een inhaal programma en speelt Texel'94 thuis tegen Grasshoppers. Zowel de dames als de heren van Tevoko hebben hun eerste thuis wedstrijd niet in winst kunnen omzetten. In sporthal Ons Genoe gen traden beide teams aan tegen Dinto 2 uit Warmenhuizen. De heren begonnen wat ongecon centreerd aan hun wedstrijd, waardoor ze in de eerste set tegen een snelle achterstand aankeken. Deze set werd dan ook met 7-15 verloren. De tweede en derde set waren beiden zeer spannend. Din to won de tweede set met 13-15, Tevoko de derde set met 15-13. In dien de Texelse heren nog punten wilden halen, moest de vierde set gewonnen worden. Tot 7-7 ging het gelijk op, daarna viel Tevoko wegens een veelvoud aan per soonlijke fouten, ver terug. Dinto won de set met 8-15 en daardoor de wedstrijd met 1-3. Waren de heren nog min of meer gelijkwaardig aan hun tegenstan ders, de dames van Tevoko verlo ren hun wedstrijd helaas kansloos met 0-3. Alleen in de tweede set heeft het Texelse team even aan succes kunnen ruiken. Een voor sprong van 11-9 kon echter niet worden vastgehouden. Vooral in de passing schortte nog het een en ander. De setstanden waren: 6-15, 12-15 en 8-15. Turntalent In actie op de brug. Ondanks een zeer goed turnende Wilco Drijver, ging de felbegeerde GVT beker naar Sanne Brüge mann. Zij bleek tijdens de onder linge wedstrijden nog nèt even beter in vorm. Alle eerste en tweede geplaatsten van de voorrondes streden vrijdag om de Heerschapsbeker. Voor het tweede jaar ging die naar Nelda Eelman. De voorsprong op Marit Hoogenbosch was echter zeer gering. De aanmoedigingsprijs voor een nieuw turntalent ging naar Malik Karibo. Uitslagen Jongens: (6 jaar) Willem Jaap Koomen; (7 jaar) Malik Karibo; (8 jaar) Niels Hin; (9-10 jaar) Jort Hammer; (11-12 jaar) Roelf Sie- bmga; (13-16 jaar) Björn Verduyn. Meisjes: (6 jaar) Marianne Schoo; (7 jaar) Anne van Egmond; (9 jaar) Simone de Wit en Marloes Maas; (10 jaar) Marianne Hin; Sportvisser Ton Dorst kan zich plaatsen voor de Europese of we reldkampioenschappen kustvis- sen 1996. Hij gaat door voor de naselectiewedstrijden De dertiende sportviswedstrijd in het kampioenschap 1995 bij de Kaap verliep onder gunstige om standigheden. Eerste werd Cor Huisman met 36 cm. Map van der Zwaag ving 27 cm en Johan Hop man 6 cm. Allen sloegen één vis aan de haak. Zaterdag 28 oktoer gaan de Texel se vissers naar Wieringen om deel te nemen aan de jaarlijkse snert- wedstrijden van HSV De Snoek. Opgave kan nog tot 25 oktober bij Johan Hopman (317297). De kosten zijn ƒ38,50. Zondag 29 ok tober wordt delaatste wedstrijd voor het kampioenschap 1995 ge vist bij het reddingboothuis bij De Cocksdorp. De leden van de Oosterender jeu de boulesclub hoeven bij slecht weer geen onderdak meer te zoe ken in de belendende bejaarden woningen. Dankzij inspanningen van de leden zelf, is naast de ba nen een onderkomen verrezen. Het schilderwerk is nog niet afge rond en de tegelvloer moet nog worden gelegd, maar vóór de winter is de vereniging onderdak. Tussen het bouwen door werd ook nog druk aan de competitie ge werkt en na een maand spelen zijn de nodige wijzigingen in de stand opgetreden. Bij de woensdagspe lers staat Henny Koning op de eer ste plaats met een gemiddelde van 11,5. De eerste plaats van de zaterdagcompetitie wordt nog steeds bezet door Henk Bosmans. Harm Gort heeft in de woensdag competitie de plaats van Cees van Houten ingenomen. Gort staat nu op de tweede plaats met een ge middelde van 11,12, Van Houten is met een gemiddelde van 11,89 naar de derde plaats gezakt. De vierde plaats wordt, met een mi niem verschil, ingenomen door Henk Bosmans, die bij de zater dagcompetitie de eerste plaats bezet. De tweede plaats bij de zaterdag competitie wordt ingenomen door Harm Gort met een gemiddelde van 11,01, de derde plaats wordt bezet door Ate Sijtsma met 10,81. De beste vrouw is Henny Koning, die direct na Arie Brans een vijfde plaats bezet. Dansclub Madira houdt zaterdag een dansavond in Partycentrum Calluna, aanvang 20.30 uur. En tree ƒ5,-. Klaverjassers die mee willen doen aan het Texels kampioenschap van volgende week vrijdag, kunnen zich tot komend weekend opge ven bij Theo Witte (313704). Zaterdag 21 oktober: Hollandia T B1-Texel BI 14.30 u. De Koog B1-Wiron BI 13.30 u. Texel B2-Hollandia T B213.30 u. Texel C1-WGW C2 13.30 u. Texel C3-JVC C2 13.30 u. SVO C1-Schagen C2 13.30 u. Vesdo C2-Texel C2 12.00 u. Texel D1-JVC D2 10.30 u. JVC D4-Texel D2 9.30 u. W.meer A1-Texel Al 14.30 u. Texelse pupillencompetitie: Herfstvakantie: geen programma. Zondag 22 oktober: Texel-Grasshoppers Grasshoppers 2-Texel 2 SVO-Dirkshorn De Koog-Zuidermeer Texel 3-VZV 5 Kaagvog. 3-De Koog 2 SVO 2-JVC 5 Callantsoog 4-Texel 4 SVO A1-WGW A2 Het is zaterdag, vijf uur in de na middag. Op het voetbalveld in Den Hoorn lopen spelers die het hoogtepunt van hun carrière in middels voorbij zijn. De één heeft er nog aardig de sokken in, de an der verlangt naar een koel biertje, maar allemaal glimmen ze. Van het zweer natuurlijk, maar vooral ook van plezier. Ze maken zich niet meer druk, want het staat 6-1 voor de thuisclub en de strijd is beslist. Dan verlaat de grensrechter van de tegenstander luid brullend zijn post, na een vermeende over treding op één van zijn jongens: „Scheids, dit kan toch niet! Hier moet je voor fluiten!" Het gelach dat op het protest volgt, is oorver dovend. Die Jan Maas zal ook nooit veranderen... Dat gold eveneens voor Kees Landvreugd, Bob van Heerwaar den, Charles Bosma en de meeste andere spelers, ooit allemaal pupil van ZDH of Texelse Bovs. Alleen Erik „Schunk" Boogaard bleek be ter te kunnen voetballen dan een kwart eeuw geleden. De reünie werd een succes, nadat het pu bliek eerst was getrakteerd op de inmiddels traditionele wedstrijd tussen Hoornders en een elftal uit Köln Iuitslag2-01. Dat de voorma lige ZDH-jeugd eigenlijk niet eens een team op de been kon brengenr deerde niemand. De Boys stonden met een genereus gebaar twee van hun krachten af. De Iets min der houterige Stienepikkers toon den zich wel erg erkentelijk door er direct driftig op los te scoren. Om bij 5-0 te besluiten dat zij het op hun beurt wel met z'n tienen af konden tegen twaalf spelers van de Boys. Het werd uiteindelijk 8-2, maar dat kon alleen de winnaars iets schelen. Het feest na afloop werd benut om bij te praten, herinnerin gen op te halen, veel te lachen en te drinken van het in dank aan vaarde bier van Joop Vlaming. En er werd een wijs besluit genomen; de reüniewedstrijd wordt een jaarlijks-terugkerende gebeurtenis: Dan blijven we tenminste wat meer in conditie." Foto March Heijnen) (11 jaar) Cisca Hoogenbosch; (12 jaar) Nel- da Eelman; (13 jaar) Cathy van den Berg; (14 jaar en ouder) Dorien Boer. Finale recreatieve groepen: Nelda Eelman. Extra training: (meisjes C) Marleen de Vries; (meisjes B) Jolanda Breman; (meis jes A) Sanne Brügemann; (jongens B) Boy van der Vis; (jongens A) Wilco Drijver. Zaterdag werd op het parcours aan de Biesboschweg in De Den nen door de wielervereniging de eerste veldrit van een reeks van tien gehouden. Mede dankzij de populariteit van de mountain-bike kwam het record-aantal deelne mers van 42 aan de start. Bij de jeugd ging de strijd tussen Robert Jan Appel en Erwin Goën- ga. App 3l was in de laatste ronde iets sneller dan Goënga. In de B- poule nam Natascha van der Vis in de eerste ronde een voorsprong en stond die niet meer af. Leen van Elk kwam in de laatste ronde nog op haar achterwiel, maar kon toch niet winnen. Derde werd Jan Buis die Guido Betsema achter zich wist te houden. In de A-poule moest Jordi Vinke opboksen tegen sterke renners uit Den Helder. Jor di nam vanaf de start een grote voorsprong, maar werd halverwe ge de koers ingelopen door Ed Scholte. In de laatste ronde kwam Vinke weer bij Scholte en won de eindsprint. Uitslagen Jeugd: 1. Robert Jan Appel; 2. Erwin Goënga; 3. Evert Rikkenberg; 4 Sebasti- aan Ran; 5. Hendrik de Lugt. A-poule 1. Jordi Vinke; 2. Ed Scholte; 3. Ab de Kindt; 4. Ton Maarssen; 5. Theo Boom; 6. Loek van Vliet B-poule: 1. Natascha v.d. Vis; 2. Leen v. Elk; 3. Jan Buis; 4. Guido Betsema; 5. Willem Kuiper; 6. Rinus Kooger. Dames: Texel-Zouaven 14.00 u. 12.00 u. 14.00 u. 14.00 u. 12.00 u. 14.00 u. 12.00 u. 14.00 u. 12.00 u. 14.00 u. Vorige week namen de zaalvoet balster van Klif het op tegen het team van Kabelkrant uit Den Hel der. De dames werden meteen met de neus op de feiten gedrukt. Direct na de aftrap werd keepster Marjo van Heerwaarden verrast door een afstandsschot (0-1). Kabelkrantcoach Dik van Stralen liet zijn dames meteen in de verde diging gaan, zodat het voor het Texelse team moeilijk was in de buurt van het doel te komen. Met individuele acties zorgden de Texelse dames wel voor gevaar, maar doelpunten bleven uit. Uit eindelijk was het Lucia Gijsberts die, na een mooie combinatie, de bal in het doel van de tegenstan ders wist te schieten. Lang kon den de Klif-dames niet van deze gelijke stand genieten, want door twee prima acties wist Kabelkrant snel uit te lopen tot 1-3. Natascha v.d. Vis bracht met een diagonaal schot de marge weliswaar terug tot 2-3, maar de rust werd bereikt bij een stand van 2-4. Na het wis selen van speelhelft moesten de Klif-dames er dus alles aan doen om op gelijke hoogte te komen, wat ook gebeurde, Wilma Tijsse- ling nam na de aftrap de bal mee naar voren en scoorde in de verre hoek. Anita Wine liet zien dat ook zij in staat was tot een solo-actie. Ze slalomde door de verdediging en rondde deze actie met succes af. Met nog tien minu ten spelen en een gelijke stand op het scorebord werd het spannend. Of het Texelse team nu geïnspi reerd werd door de aanmoedigin gen van de meegereisde aanhang of door de intimiderende teksten van de Kabelkrant-coach, zij leken wel vleugeltjes te krijgen. Er werd feller gespeeld en de combinaties verliepen vlotter. Na één van deze combinaties was het Anita Witte die de bal simpel kon intikken (5-4). Kabelkrant werd ook fana tieker, maar moest dit bekopen met een tijdstraf voor Eén van hun verdedigsters. Klif profiteerde voor het eerst dit seizoen - van deze si tuatie en Natascha vd. Vis scoor de. Tenslotte wist Janien de Bruijn de eindstand op 7-4 te brengen. De winnaars van de voorjaarscompetitie, voor zover aanwezig. iFcto March Hmijnenl Voor het zevende seizoen is op Texel een eilandcompetitie tennis gehouden. De animo voor deze wedstrijden groeit. Ongeveer vijf tig deelnemers van verschillende clubs treden elkaar tegemoet. In de eilandcompetitie ontmoeten leden van Deuce, Heri Hodie, Koo gerslag en Oosterend elkaar. Dat leidt tot gezellige, maar ook span nende wedstrijden. Voor het eerst zijn dit jaar wedstrijden in het dub belspel gehouden, waarvoor voor al onder de dames veel belangstelling voor was. Tevoko 3-WSOV 1 H 0-3 Tevoko 1-Dinto 2 HPK 1-3 Tevoko 2-WSOV 2 H 3-0 Tevoko 1-Dinto 2 DPK 0-3 Tevoko 2-Vodi 1 D 3-1 Tevoko 4-Zeemacht 2 H 3-0 Tevoko 3-Noordkop 1 D 3-2 Tevoko-VV W'meer 2 J 1-3 Er wordt gespeeld in poules naar sterkte, om een evenwichtige competitie te krijgen. Er is een voorjaars- en een najaarseditie. Woensdag 18 oktober: 18.30 u. Klif-Oosterend 2 19.15 u. Rab 3-Krim 5 20.05 u. Oosterend 2-ZDH 20.55 u. Jelleboog 3-Casino 2 21.45 u. De Krim 6-Casino 3 Zaaldienst: Rab Donderdag 19 oktober: 18.30 u. Nioz-Mantje 2 19.20 u. Gempo-Casino 20.10 u. Rab 2-De Krim 4 21.00 u. Klif 4-Texel 21.50 u. Mantje 3-Casino 3 Zaaldienst: Oosterend Vrijdag 20 oktober: 17.00 u. De Koog-Casino 17.45 u. Texel 2-Texel 1 18.30 u. Oosterend-De Krim 1 19.20 u. Klif 2-Jelleboog 2 20.10 u. Krim 3-Texel 3 21.00 u. Plus Klus-De Koog 21.50 u. Jelleboog-De Koog 2 Zaaldienst: Gempo De prijswinnaars van de voorjaar scompetitie werden dit weekend tijdens een toernooi gehuldigd. De winnaars zijn: Koen van Bommel, Rinus Bol, Martin Land, Foeter Brons, Ed van Bommel, Roelf Sie- benga, John Zoetelief, Mieke van der Bent, Regien de Boer, Marjan Aken en Nanda Meyer. Het toernooi werd gewonnen door Liesbeth Mantel en Adri Westerlaken. Zaterdag 14 oktober: Texel B1-W.Waard BI 0-3 De Koog B1-Succes BI 3-8 SVO Cl-Texel C3 1-4 BKC Dl-Texel D1 3-6 Texel D2-Helder D2 3-2 Meisjes: Winkel-Texel 6-1 Texelse pupillencompetitie: Texel'94 F3-De Koog F1 0-10 SVO F1-Texel'94 4-0 SVC F1 -Texel'94 1-6 Texel'94-ZDH 0-6 Texel'94 E1-De Koog E1 0-8 Texel'94 E2-SVO El 15-0 De Koog E2-ZDH El 15-0 SVO E2-Texel'94 E3 15-0 Texel'94 D3-ZDH D1 3-2 SVO D1-De Koog D1 3-2 SVC D1-Texel'94 D4 7-1 Zondag 15 oktober: Texel-Spirit 4-4 ZDH-Sint Boys 2-2 HOSV-De Koog 2-0 Knollendam-SVO 9-0 Texel 2-W.Waard 2 2-4 Call.oog 3-Texel 3 6-3 SVO 2-BKC 5 5-3 Argon-G.team DK 0-2 Texel Al-JVC A1 4-4 Recreanten: SVO 2-De Koog 7-1 ZDH-SVO 1 0-1 SVT-SVC 7-1

Texelsche Courant | 1995 | | pagina 5